Mimo kategórií
Vtipy

Joe Biden sa pýta Kamaly:

• Ja mám ešte len 46?
  • Nie, Joe, ty si 46. prezident.
  • Ja som prezident??
  • Nie tak celkom...

Joe Biden sa pýta Kamaly: - Ja mám ešte len 46? - Nie, Joe, ty si 46. prezident. - Ja som prezident?? - Nie tak celkom...

Nie je to vtip ako taký, ale je to blízke čiernemu humoru:

Nová slovenská riekanka

Povedali naši vašim,
aby zatkli vaši našich.
Ak nezatknú vaši našich,
potom zatknú naši vašich.

Nie je to vtip ako taký, ale je to blízke čiernemu humoru: **Nová slovenská riekanka** Povedali naši vašim, aby zatkli vaši našich. Ak nezatknú vaši našich, potom zatknú naši vašich.

Včerejší zápas proti Skotsku

60c83ef4f3304

Že by se Skotové zapletli to vlastní sítě lží?

Včerejší zápas proti Skotsku ![60c83ef4f3304](serve/attachment&path=60c83ef4f3304) Že by se Skotové zapletli to vlastní sítě lží?
Upravené pred 6 dňami o 07:50

Obrad Extinction Rebelionu pocas G7 bolo narusene aktivistom smile

60cae83374dee
60cae8348eb46

btw, taketo obrady ma uz naozaj desia :/

Obrad Extinction Rebelionu pocas G7 bolo narusene aktivistom :) ![60cae83374dee](serve/attachment&path=60cae83374dee) ![60cae8348eb46](serve/attachment&path=60cae8348eb46) btw, taketo obrady ma uz naozaj desia :/
Upravené pred 4 dňami o 08:15

Obrad Extinction Rebelionu

Čo je to za obrad, prosím? Vieš o tom viac?

[quote="pid:20539, uid:10"]Obrad Extinction Rebelionu[/quote] Čo je to za obrad, prosím? Vieš o tom viac?

Čo je to za obrad, prosím? Vieš o tom viac?

Banda v užitočných idiotov v červenom robí toto:
https://www.youtube.com/watch?v=_Z7DbR9VY9E

[quote="pid:20547, uid:45"]Čo je to za obrad, prosím? Vieš o tom viac?[/quote] Banda v užitočných idiotov v červenom robí toto: https://www.youtube.com/watch?v=_Z7DbR9VY9E

Moderátor

Banda v užitočných idiotov v červenom robí toto:

už dlho som nič afektovanejšie nevidela. Slnečný cirkus handra. Len Slnečný cirkus je naozajstný cirkus.

[quote="pid:20558, uid:7"]Banda v užitočných idiotov v červenom robí toto:[/quote] už dlho som nič afektovanejšie nevidela. Slnečný cirkus handra. Len Slnečný cirkus je naozajstný cirkus.

Obrad Extinction Rebelionu pocas G7

Aeronet samozřejmě nevynechá příležitost a provádí "analýzu" této akce. Ani se mi nechce to číst detailně, zdá se, že VK recykluje šablonu ve stylu
“VIDEO: Globalisté na Bílou sobotu o Velikonocích v Káhiře uspořádali triumfální přehlídku děsivých okultních symbolů vládců nad planetou Zemí!...”

kteroužto aeronetovštinu jsem rozebral zde
Dobrý bože, to jsem to dopočítal! Dělám rozbory rozborů. Ale co naděláš? Nic. Tak deme na to, někdo to dělat musí.

[quote="pid:20539, uid:10"]Obrad Extinction Rebelionu pocas G7[/quote] Aeronet samozřejmě nevynechá příležitost a provádí "analýzu" této akce. Ani se mi nechce to číst detailně, zdá se, že VK recykluje šablonu ve stylu [quote="pid:10069, uid:240"]“VIDEO: Globalisté na Bílou sobotu o Velikonocích v Káhiře uspořádali triumfální přehlídku děsivých okultních symbolů vládců nad planetou Zemí!...”[/quote] kteroužto aeronetovštinu jsem rozebral zde [quote="pid:10069, uid:240"]Dobrý bože, to jsem to dopočítal! Dělám rozbory rozborů. Ale co naděláš? Nic. Tak deme na to, někdo to dělat musí.[/quote]
Upravené pred 4 dňami o 12:12

60cdde5d62ec1

myslím že dokonale charakterizuje dobu našu.

![60cdde5d62ec1](serve/attachment&path=60cdde5d62ec1) myslím že dokonale charakterizuje dobu našu.
1 ... 891011
34.07k
217
39
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept