Mimo kategórií
Vtipy

Moja žena sa ma spýtala, prečo doma šepkám.
Odpovedal som, že sa obávam, že Mark Zuckerberg načúva.
Zasmiala sa na tom. Ja som sa smial. Alexa sa smiala. Siri sa smiala. Všetci sme sa smiali...

Moja žena sa ma spýtala, prečo doma šepkám. Odpovedal som, že sa obávam, že Mark Zuckerberg načúva. Zasmiala sa na tom. Ja som sa smial. Alexa sa smiala. Siri sa smiala. Všetci sme sa smiali...

Z diskuse pod článkem na idnes - jako od Karla Havlíčka Borovského:

Když někomu hučí v kládě,
doporučí něco vládě.

A tam, kde to začíná,
se válí MESES skupina.

Ten se řehtá, druhej straší,
je to žrádlo tihle braši...

Měli by už vylézt ven,
ne ty svoje bludy jen
do étéru stále troubit,
a ty jejich hlavy skloubit,
to je snad už pokus marný.
Tam pomůže jen trest kárný!

Smejkal, Kulveit nebo jak?
A kdo je ten další pták?
Rozcuchaný Flégr Jarda,
to je matroš, to je darda!

Nechte si ty svoje klíny,
tlučte si je do hlavy,
každý z vás je pouze líný,
a má svoje představy,
které se však realitě
bohužel pranic neblíží...
Pouze dávné totalitě,
což mě ale netíží...

Já jsem zdráv, mám syna, dceru,
prostě celou rodinu.
Na ty žvásty už vám seru
a budu srát hodinu!

Z diskuse pod článkem na idnes - jako od Karla Havlíčka Borovského: Když někomu hučí v kládě, doporučí něco vládě. A tam, kde to začíná, se válí MESES skupina. Ten se řehtá, druhej straší, je to žrádlo tihle braši... Měli by už vylézt ven, ne ty svoje bludy jen do étéru stále troubit, a ty jejich hlavy skloubit, to je snad už pokus marný. Tam pomůže jen trest kárný! Smejkal, Kulveit nebo jak? A kdo je ten další pták? Rozcuchaný Flégr Jarda, to je matroš, to je darda! Nechte si ty svoje klíny, tlučte si je do hlavy, každý z vás je pouze líný, a má svoje představy, které se však realitě bohužel pranic neblíží... Pouze dávné totalitě, což mě ale netíží... Já jsem zdráv, mám syna, dceru, prostě celou rodinu. Na ty žvásty už vám seru a budu srát hodinu!

dnes v Trnave

To je vládny špeciál s eskortou. Vezie Matoviča do USA.

[quote="pid:15459, uid:12"]dnes v Trnave[/quote] To je vládny špeciál s eskortou. Vezie Matoviča do USA.

609c2dceb106b
Ešte jeden dopravný. Svieti ružová?

![609c2dceb106b](serve/attachment&path=609c2dceb106b) Ešte jeden dopravný. Svieti ružová?

No jo, kaleráb...
Mňa pred pár rokmi pobavilo, keď som v Beroune českým holkám na pípe musel vysvetľovať, že čapované pivo nie je z bociana...

No jo, kaleráb... Mňa pred pár rokmi pobavilo, keď som v Beroune českým holkám na pípe musel vysvetľovať, že čapované pivo nie je z bociana...

609e5f1b68637
Len či to nepatrí skôr do sekcie vedľajšie účinky vakcín proti c19

![609e5f1b68637](serve/attachment&path=609e5f1b68637) Len či to nepatrí skôr do sekcie vedľajšie účinky vakcín proti c19
31.76k
204
38
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept