Mimo kategórií
Vtipy

vraj sa objavil dôkaz objasňujúci príčinu havárie:
6060f70923352

vraj sa objavil dôkaz objasňujúci príčinu havárie: ![6060f70923352](serve/attachment&path=6060f70923352)

PO VÝZVACH NA DEMISIU A ODCHOD Z VLÁDY, DOŠLO K "ZÁSADNEJ" REKONŠTRUKCII VLÁDY.smile smile smile
https://www.youtube.com/watch?v=uYvzShcmbJw

PO VÝZVACH NA DEMISIU A ODCHOD Z VLÁDY, DOŠLO K "ZÁSADNEJ" REKONŠTRUKCII VLÁDY.:D :D :D https://www.youtube.com/watch?v=uYvzShcmbJw

PO VÝZVACH NA DEMISIU A ODCHOD Z VLÁDY, DOŠLO K "ZÁSADNEJ" REKONŠTRUKCII VLÁDY
60621043d906b

[quote="pid:9464, uid:17"]PO VÝZVACH NA DEMISIU A ODCHOD Z VLÁDY, DOŠLO K "ZÁSADNEJ" REKONŠTRUKCII VLÁDY[/quote]![60621043d906b](serve/attachment&path=60621043d906b)

Jeden z tých inteligentných pridám aj ja.
V zákope sedia vedľa seba pesimista a optimista.
Pesimista: už to nemôže byť horšie, už to nemôže byť horšie. Optimista sa na neho usmeje a povie: ale môže.

Jeden z tých inteligentných pridám aj ja. V zákope sedia vedľa seba pesimista a optimista. Pesimista: už to nemôže byť horšie, už to nemôže byť horšie. Optimista sa na neho usmeje a povie: ale môže.

Pozdrav (nebo přání) optimisty v době koronaviru:
"Buďme negativní!"

Pozdrav (nebo přání) optimisty v době koronaviru: "Buďme negativní!"

Pozdrav (nebo přání) optimisty v době koronaviru:
60636e60879d2

[quote="pid:9504, uid:240"]Pozdrav (nebo přání) optimisty v době koronaviru:[/quote]![60636e60879d2](serve/attachment&path=60636e60879d2)

Možno nie úplne najlepšia rubrika, ale začína sa zmena infopola:

6064b88f97aa4

Možno nie úplne najlepšia rubrika, ale začína sa zmena infopola: ![6064b88f97aa4](serve/attachment&path=6064b88f97aa4)

...a vraj dovtedy kým nevrátime Sputnik, oni nevrátia Matoviča...😄😄

...a vraj dovtedy kým nevrátime Sputnik, oni nevrátia Matoviča...

60713c1888683
V dnešnej dobe veľmi zaujímavý vtip.

![60713c1888683](serve/attachment&path=60713c1888683) V dnešnej dobe veľmi zaujímavý vtip.

Zdravia všetkým.
Keď som dnes uvidel túto správu nedokázal som zadržať smiech. Aj keď sem tematicky nepatrí zmyslom určite áno.
https://www.hlavnespravy.sk/dekan-farmaceutickej-fakulty-univerzity-komenskeho-jan-klimas-navrhol-ocenit-riaditelku-sukl-zuzanu-batovu/2499472

Zdravia všetkým. Keď som dnes uvidel túto správu nedokázal som zadržať smiech. Aj keď sem tematicky nepatrí zmyslom určite áno. https://www.hlavnespravy.sk/dekan-farmaceutickej-fakulty-univerzity-komenskeho-jan-klimas-navrhol-ocenit-riaditelku-sukl-zuzanu-batovu/2499472

zmyslom určite áno.

"Som presvedčený, že doktorka Baťová si ho v plnej miere zaslúži už dnes, v neobvykle mladom veku."
Si predstav, ze v dedine ma starosta vydatu dceru. Ta dcera sa pcha aktivne niekomu do zadku. Kazdy to vidi ale kazdy je ticho. Az sa to dostane do stavu, ze sa zacne pchat na poziciu sefa hasicskeho zboru- kde ma byt clovek skuseny, starsi, znaly odboru. A tu pride starosta (Ján Klimas) a oceni specialnym ocenenim svoju vydatu dceru za to ze sa pcha tam kde nema co hladat. Vysledok je v jednom aj druhom pripade ten isty - uplne zdiskreditovanie tupej osoby dosadenej na miesto, kde nema co hladat.

[quote="pid:10950, uid:14"]zmyslom určite áno.[/quote] "Som presvedčený, že doktorka Baťová si ho v plnej miere zaslúži už dnes, v neobvykle mladom veku." Si predstav, ze v dedine ma starosta vydatu dceru. Ta dcera sa pcha aktivne niekomu do zadku. Kazdy to vidi ale kazdy je ticho. Az sa to dostane do stavu, ze sa zacne pchat na poziciu sefa hasicskeho zboru- kde ma byt clovek skuseny, starsi, znaly odboru. A tu pride starosta (Ján Klimas) a oceni specialnym ocenenim svoju vydatu dceru za to ze sa pcha tam kde nema co hladat. Vysledok je v jednom aj druhom pripade ten isty - uplne zdiskreditovanie tupej osoby dosadenej na miesto, kde nema co hladat.

6075b5e996624

V USA ohlasili natacanie noveho zivotopisneho filmu o Jurijovi Gagarinovi .

![6075b5e996624](serve/attachment&path=6075b5e996624) V USA ohlasili natacanie noveho zivotopisneho filmu o Jurijovi Gagarinovi .
15.21k
120
31
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept