Mimo kategórií
Vtipy

@dasa
To ie je vtip, ale patrí to do vlákna "toto nie je vtip".

@dasa To ie je vtip, ale patrí to do vlákna "toto nie je vtip".

Moderátor

Britský ministr zdravotnictví rezignoval. Líbal poradkyni, čímž porušil protiepidemická pravidla
https://www.lidovky.cz/


Britský ministr zdravotnictví rezignoval. Líbal poradkyni, čímž porušil protiepidemická pravidla https://www.lidovky.cz/

Britský ministr zdravotnictví rezignoval. Líbal poradkyni, čímž porušil protiepidemická pravidla

Tiež je to zlé vlákno...


[quote="pid:21933, uid:68"]Britský ministr zdravotnictví rezignoval. Líbal poradkyni, čímž porušil protiepidemická pravidla[/quote] Tiež je to zlé vlákno...

Moderátor

Tiež je to zlé vlákno...

.... a mne to prislo k smichu!smile


[quote="pid:21984, uid:7"]Tiež je to zlé vlákno...[/quote] .... a mne to prislo k smichu!;)

.... a mne to prislo k smichu!


Mne nie, príliš veľká paralela s Hitlerom a správanie súčasného režimu...


[quote="pid:21991, uid:68"].... a mne to prislo k smichu![/quote] Mne nie, príliš veľká paralela s Hitlerom a správanie súčasného režimu...

Moderátor

Luníkom 9 sa prehnalo tornádo. Obyvatelia hlásia rozbité okná a vytrhané radiátory.


Luníkom 9 sa prehnalo tornádo. Obyvatelia hlásia rozbité okná a vytrhané radiátory.

S očkovaním je to ako so sex zoznamkou.
Tých, ktorí by chceli pichať, je oveľa viac, ako tých, čo by sa dali opichať…


je to už smiech cez slzy. Keďže ľudia umierajú.


S očkovaním je to ako so sex zoznamkou. Tých, ktorí by chceli pichať, je oveľa viac, ako tých, čo by sa dali opichať… je to už smiech cez slzy. Keďže ľudia umierajú.
Upravené 30. 6. 2021 o 11:23

Keby nebolo oviec,
nebolo by vlny. Ani prvej,
ani druhej.
A tretej už vôbec nie...!


Keby nebolo oviec, nebolo by vlny. Ani prvej, ani druhej. A tretej už vôbec nie...!

Slovensky excalibur


60dd8b64b6fad


Slovensky excalibur ![60dd8b64b6fad](serve/attachment&path=60dd8b64b6fad)

Slovensky excalibur

Počítám, že tohle by mohl být excalibur ČSR, možná Velké Moravy.
Excalibur vzešel z vody.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Excalibur


[quote="pid:22544, uid:217"]Slovensky excalibur[/quote] Počítám, že tohle by mohl být excalibur ČSR, možná Velké Moravy. Excalibur vzešel z vody. https://cs.wikipedia.org/wiki/Excalibur
Upravené 1. 7. 2021 o 12:00

Z diskuse na Novinkách:


Vážení spoluobčané, zvláště vy zodpovědní a tedy pro očkování všech!


Jsem těžký alergik, astmatik a chtěl bych na vás tímto apelovat, abyste s ohledem na mé zdraví neprodleně pokáceli všechny kvetoucí stromy na svých pozemcích a trávu sekali pokud možno dvakrát týdně nebo ještě lépe nahradil betonem. Úmrtí na silnou alergickou reakci případně astmatický záchvat jsou lékařsky prokázána. Děkuji vám za ohleduplnost!


_Z diskuse na Novinkách:_ Vážení spoluobčané, zvláště vy zodpovědní a tedy pro očkování všech! Jsem těžký alergik, astmatik a chtěl bych na vás tímto apelovat, abyste s ohledem na mé zdraví neprodleně pokáceli všechny kvetoucí stromy na svých pozemcích a trávu sekali pokud možno dvakrát týdně nebo ještě lépe nahradil betonem. Úmrtí na silnou alergickou reakci případně astmatický záchvat jsou lékařsky prokázána. Děkuji vám za ohleduplnost!

@Počtář
Zdravia ti.
Ak si dobre pamätám tak Excalibur bol zlomený v súboji Artuš Lanselot keď sa prvýkrát stretli. Úlomky boky vhodné do rieky, následne keď Artuš ľutoval čo vykonal dostal nový meč od Jazernej Pani. Druhý meč bol pôvodný Excalibur či iný meč.

@Počtář Zdravia ti. Ak si dobre pamätám tak Excalibur bol zlomený v súboji Artuš Lanselot keď sa prvýkrát stretli. Úlomky boky vhodné do rieky, následne keď Artuš ľutoval čo vykonal dostal nový meč od Jazernej Pani. Druhý meč bol pôvodný Excalibur či iný meč.

keď chceš prísť pozrieť na to zajtrajšie stretko do Blavy ako boss smile


60e896d565f10


keď chceš prísť pozrieť na to zajtrajšie stretko do Blavy ako boss :D ![60e896d565f10](serve/attachment&path=60e896d565f10)

Keď sa môže mačka zježiť, môže sa aj ježko zmačkať?


Keď sa môže mačka zježiť, môže sa aj ježko zmačkať?

Čo znamená skratka BLM?
Burn (spáliť)
Loot (vyrabovať)
Murder (zavraždiť)


Čo znamená skratka BLM? Burn (spáliť) Loot (vyrabovať) Murder (zavraždiť)

60ef385f7d2ad


Zatím naočkováno přes 2 miliardy dávek.


(Tato fotografie nijak nesouvisí.)


[quote="pid:24664, uid:10"]60ef385f7d2ad[/quote] Zatím naočkováno přes 2 miliardy dávek. (Tato fotografie nijak nesouvisí.)

rozmýšľal som to dať do témy o zrútených lietadlách, ale vraj nie každému nevadí čierny humor smile


60f1b13762df9


rozmýšľal som to dať do témy o zrútených lietadlách, ale vraj nie každému nevadí čierny humor (wasntme) ![60f1b13762df9](serve/attachment&path=60f1b13762df9)

rozmýšľal som to dať do témy Myšlienky dňa, keďže sa to tam práve teraz trochu rozoberá:

Z toho dôvodu mi prídu aj správy o tom, že zaočkovaní vysielajú bluetooth signal (a spájajú to s 5G wifi(!) sieťou) ako čistý hoax.

60f2d148396ec


rozmýšľal som to dať do témy [Myšlienky dňa](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/313/myslienky-dna "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/313/myslienky-dna"), keďže sa to tam práve teraz trochu rozoberá: [quote="pid:25011, uid:6"]Z toho dôvodu mi prídu aj správy o tom, že zaočkovaní vysielajú bluetooth signal (a spájajú to s 5G wifi(!) sieťou) ako čistý hoax.[/quote] ![60f2d148396ec](serve/attachment&path=60f2d148396ec)

najnovší vtip v Nemecku (pozn.: prezident RKI - Inštitútu Roberta Kocha pán Wieler je zverolekár...):
Prečo je prezident RKI zverolekár? No pretože treba zaočkovať 80 miliónov oviec!


najnovší vtip v Nemecku (pozn.: prezident RKI - Inštitútu Roberta Kocha pán Wieler je zverolekár...): Prečo je prezident RKI zverolekár? No pretože treba zaočkovať 80 miliónov oviec!

Ide Romana Tabák po ulici a spadne do kanála. Celá odretá a dotrhaná sa vyškriabe späť na ulicu, opráši sa a hovorí: uff ešte dobre, že tam nebol poklop lebo neviem ako by som vyliezla...😊🙃


Ide Romana Tabák po ulici a spadne do kanála. Celá odretá a dotrhaná sa vyškriabe späť na ulicu, opráši sa a hovorí: uff ešte dobre, že tam nebol poklop lebo neviem ako by som vyliezla...

Ide Romana Tabák po ulici a spadne do kanála


no Draxler dal tento post a hodil by sa skôr do sekcie “to nie je vtip”:


60f86a4a248a1
No je fakt taká hlúpa, že toto ešte hodí na fb.


[quote="pid:25704, uid:17"]Ide Romana Tabák po ulici a spadne do kanála[/quote] no Draxler dal tento post a hodil by sa skôr do sekcie “to nie je vtip”: ![60f86a4a248a1](serve/attachment&path=60f86a4a248a1) No je fakt taká hlúpa, že toto ešte hodí na fb.

Vakcíny v CHorvátsku:60f88f0c353c7


Vakcíny v CHorvátsku:![60f88f0c353c7](serve/attachment&path=60f88f0c353c7)

60fad1d47893a
60fad1e010f4b


![60fad1d47893a](serve/attachment&path=60fad1d47893a) ![60fad1e010f4b](serve/attachment&path=60fad1e010f4b)


https://outsidermedia.cz/wp-content/uploads/2021/07/normal.jpg
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Mládek je veštec.


https://youtu.be/8rNa8Yb9MZ8


To není vtip...


[quote="pid:27112, uid:338"]Mládek je veštec. https://youtu.be/8rNa8Yb9MZ8[/quote] To není vtip...

Modlí se Izák k bohu: “Bože všemohoucí, dej ať vyhraju milion v loterii.”.
Za týden byl tah loterie a nic.
I vytrvá Izák a modlí se ještě vroucněji: “Ó bože všemouhoucí, smiluj se nademnou, dej ať vyhraju milion v loterii.”.
Za týden byl znovu tah loterie a zase nic.
Nedal se Izák odradit a modlí se jak o život: “Ó bože jediný a všemohoucí, slituj se nad nehodným svým sluhou Izákem a dej ať vyhraju milion v loterii.”.
I zželí se bohu Izáka, zableskne se, zahřmí, nebesa se rozestoupí a rozlehne se mohutný hlas boží: “I-zá-ku, musíš si vsadit!”.


Modlí se Izák k bohu: “Bože všemohoucí, dej ať vyhraju milion v loterii.”. Za týden byl tah loterie a nic. I vytrvá Izák a modlí se ještě vroucněji: “Ó bože všemouhoucí, smiluj se nademnou, dej ať vyhraju milion v loterii.”. Za týden byl znovu tah loterie a zase nic. Nedal se Izák odradit a modlí se jak o život: “Ó bože jediný a všemohoucí, slituj se nad nehodným svým sluhou Izákem a dej ať vyhraju milion v loterii.”. I zželí se bohu Izáka, zableskne se, zahřmí, nebesa se rozestoupí a rozlehne se mohutný hlas boží: “I-zá-ku, musíš si vsadit!”.
Upravené 31. 7. 2021 o 19:33

hlas boží: “I-zá-ku, musíš si vsadit!”.

Pochybujem, že by Boh podporoval hazardné hry... Toto je dosť rozšírené medzi katolíckymi kňazmi v rôznych obmenách.


[quote="pid:27654, uid:240"]hlas boží: “I-zá-ku, musíš si vsadit!”.[/quote] Pochybujem, že by Boh podporoval hazardné hry... Toto je dosť rozšírené medzi katolíckymi kňazmi v rôznych obmenách.

Pochybujem, že by Boh podporoval hazardné hry

Modlil se Izák, takže tím bohem byl jhvh.


[quote="pid:27668, uid:6"]Pochybujem, že by Boh podporoval hazardné hry[/quote] Modlil se Izák, takže tím bohem byl jhvh.

V Leopoldove je vzbura. Prezidentka povedala, že vakcína je sloboda, ale zaočkovaní väzni neboli prepustení.


V Leopoldove je vzbura. Prezidentka povedala, že vakcína je sloboda, ale zaočkovaní väzni neboli prepustení.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 2. 8. 2021 o 11:39

Z fb stránky:
Pavol Gubriansky
3 h ·
Žena sa viezla taxíkom a keď prišlo na platenie, zistila, že nemá peniaze. Taxikár zlostne zabuchol dvere a odviezol ju na kraj lesíka. Vybral z kufra deku a prestrel na trávu. Čo chcete robiť? Mám doma muža a tri deti! Ja mám doma šesťdesiat zajacov, tak nekecaj a trhaj trávu 😛


Z fb stránky: Pavol Gubriansky 3 h · Žena sa viezla taxíkom a keď prišlo na platenie, zistila, že nemá peniaze. Taxikár zlostne zabuchol dvere a odviezol ju na kraj lesíka. Vybral z kufra deku a prestrel na trávu. Čo chcete robiť? Mám doma muža a tri deti! Ja mám doma šesťdesiat zajacov, tak nekecaj a trhaj trávu

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

Žena sa viezla taxíkom a keď prišlo na platenie, zistila, že nemá peniaze. Taxikár zlostne zabuchol dvere a odviezol ju na kraj lesíka. Vybral z kufra deku a prestrel na trávu. Čo chcete robiť? Mám doma muža a tri deti! Ja mám doma šesťdesiat zajacov, tak nekecaj a trhaj trávu 😛


To mi připomíná vtip:


Jede takhle chlap po E55 a zastaví u jedné z prostitutek.
Stáhne okénko, prostitutka se na něj vyprsí, vyšpulí rty a říká:
"Udělám cokoliv, co chceš!"
Muž se zeptá: "Opravdu cokoliv...?
"Ano!"
"Tak nasedej! Jedem betonovat!!"


[quote="pid:28049, uid:109"]Žena sa viezla taxíkom a keď prišlo na platenie, zistila, že nemá peniaze. Taxikár zlostne zabuchol dvere a odviezol ju na kraj lesíka. Vybral z kufra deku a prestrel na trávu. Čo chcete robiť? Mám doma muža a tri deti! Ja mám doma šesťdesiat zajacov, tak nekecaj a trhaj trávu

Keď sa vás niekto spýta, či sa dáte očkovať proti korone a vy nechcete, môžete povedať:


  • ja som súčasťou kontrolnej skupiny...
  • možno, ale počkám, kým ukončia pokusy na ľuďoch.
  • protiotázka: prečo, keď očkovanie nechráni ani proti chorobe, ani proti jej prenášaniu, ani proti ťažším priebehom choroby?

Keď sa vás niekto spýta, či sa dáte očkovať proti korone a vy nechcete, môžete povedať: - ja som súčasťou kontrolnej skupiny... - možno, ale počkám, kým ukončia pokusy na ľuďoch. - protiotázka: prečo, keď očkovanie nechráni ani proti chorobe, ani proti jej prenášaniu, ani proti ťažším priebehom choroby?

Už ste podali tiket do vakcinačnej lotérie?
https://www.mojevideo.sk/video/35725/uz_ste_podali_tiket_do_vakcinacnej_loterie.html
"Čo to? Takto RTVS odpracováva príspevok 500 000 € na podporu očkovania? Asi sa im máli, veď taká Joj a Markíza dostali po viac ako milióne euro."


Diskusia je otras. Toľko zmanipulovaných myslí génovo zmanipulovaných...


**Už ste podali tiket do vakcinačnej lotérie?** https://www.mojevideo.sk/video/35725/uz_ste_podali_tiket_do_vakcinacnej_loterie.html _"Čo to? Takto RTVS odpracováva príspevok 500 000 € na podporu očkovania? Asi sa im máli, veď taká Joj a Markíza dostali po viac ako milióne euro."_ Diskusia je otras. Toľko zmanipulovaných myslí génovo zmanipulovaných...
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 14. 8. 2021 o 13:36
1234567 ... 9
105.42k
615
68
Táto téma je uzavretá
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept