Mimo kategórií
Vtipy

Chirurg operuje a má na obličeji jednu roušku.
Po operaci si jde koupit rohlík a nasadí si druhou.


Chirurg operuje a má na obličeji jednu roušku. Po operaci si jde koupit rohlík a nasadí si druhou.

Přijel Papa rímskij na návštěvu do Washingtonu. Prezident Trump ho po úředních jednáních vzal na projížďku po řece Potomac na prezidentské jachtě.
Když tak stáli na horní palubě, vítr najednou sfoukl papežův klobouk do vody.
Trumpův bodygard se chystá pro klobouk vrhnout, ale prezident ho gestem zastavil. Sestoupil po žebříku až k vodě, stoupl si na hladinu a suchou nohou došel až k plavajícímu klobouku. Zdvihl jej z hladiny a vrátil se zpět. Všichni, včetně papeže, novinářů a pozvaných politiků čuměli jak puci, když Donald podal klobouk papeži.
Druhý den všechna “významná” světová média o tom vydala zprávu s palcovými titulky:
Donald Trump neumí plavat.


Přijel Papa rímskij na návštěvu do Washingtonu. Prezident Trump ho po úředních jednáních vzal na projížďku po řece Potomac na prezidentské jachtě. Když tak stáli na horní palubě, vítr najednou sfoukl papežův klobouk do vody. Trumpův bodygard se chystá pro klobouk vrhnout, ale prezident ho gestem zastavil. Sestoupil po žebříku až k vodě, stoupl si na hladinu a suchou nohou došel až k plavajícímu klobouku. Zdvihl jej z hladiny a vrátil se zpět. Všichni, včetně papeže, novinářů a pozvaných politiků čuměli jak puci, když Donald podal klobouk papeži. Druhý den všechna “významná” světová média o tom vydala zprávu s palcovými titulky: Donald Trump neumí plavat.

Dedek Džou otrčil kopytá a ocitol sa v pekle. Tam ho privítal Lucifer s tým, že poslednú dobu majú nával v pekle(pochopiteľne) a že teda nastúpi miesto niekoho. Idú k prvej cele a tam Hitlera grilujú pekelníci. To samozrejme Džou odmietne hneď, tak idú do druhej a tam Busha podrobujú satanáši waterboardingu. To sa Džouovi tiež nepáči a tak pokračujú k cele č.3. Tam leži poviazaný nahý Clinton a už sa nad jeho rozkrokom skláňa Monika. Džou nadšene vykríkne:" Áno, toto chcem, presne toto chcem", na čo Lucifer iba odvrkne:" Môžeš ísť, Monika si voľná!"


Dedek Džou otrčil kopytá a ocitol sa v pekle. Tam ho privítal Lucifer s tým, že poslednú dobu majú nával v pekle(pochopiteľne) a že teda nastúpi miesto niekoho. Idú k prvej cele a tam Hitlera grilujú pekelníci. To samozrejme Džou odmietne hneď, tak idú do druhej a tam Busha podrobujú satanáši waterboardingu. To sa Džouovi tiež nepáči a tak pokračujú k cele č.3. Tam leži poviazaný nahý Clinton a už sa nad jeho rozkrokom skláňa Monika. Džou nadšene vykríkne:" Áno, toto chcem, presne toto chcem", na čo Lucifer iba odvrkne:" Môžeš ísť, Monika si voľná!"

Modern Educayshun (Moderní zďeláwáňý) délka 07:20
anglicky s možností zapnout české titulky
https://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM


Modern Educayshun (Moderní zďeláwáňý) délka 07:20 anglicky s možností zapnout české titulky https://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM

Anekdota (vyprávěl VVPj)
Byl jeden hrabě, Martvinov. Imperátor Nikolaj I. jednou uviděl, že všechny národnosti slouží v armádě a jewrejové ne. Car se rozhodl, že sloužit budou. Ale sloužit v armádě znamená zlikvidovat ghetta, to jewrejové nemohli dopustit.
A tak car Nikolaj I. svolá státní radu. A všichni hovoří, že není třeba, aby jewrejové sloužili. A Martvinov říká - je třeba.
Hrabě Martvinov měl chudého příbuzného. A ten přišel a začal Martvinova přesvědčovat: “Přijmi jewreje, oni ti řeknou dvě jewrejská slova a ty nemusíš říkat nic. No a oni mi za zprostředkování dají peníze a já si pořeším svoje dluhy. Jaká levota může být z toho, že k tobě přijdou, řeknou dvě slova a ty neřekneš nic?”.
Nu, Martvinov souhlasil. Přišli za ním v dohodnutou dobu jewrejové, měli s sebou tři bečky kysaného zelí, postavili je před něj a řekli: “Берите, молчите.” (berte, mlčte) Otočili se a odešli. Podíval se, a ty bečky se ukázaly naplněné ne zelím, ale zlatými mincemi. Všechny tři.
Nu co. Hrabě Martvinov byl člověk čestný, přijel na následující státní radu a všichni opět dokazují, že jewrejové sloužit v armádě nemají. A Martvinov mlčí. Nikolaj I. se ho ptá: “A co vy mlčíte, hrabě Martvinove?”. A on říká: “Prodal jsem se jewrejům, že ani jedno slovo neřeknu.”. “Jakže? Nemůže být...”, říká car. “Přišli ke mně jewrejové, postavili tři bečky se zlatem a řekli: ‘Берите, молчите.‘. Nu, já jsem vzal, tak teď mlčím...”. Tehdy Nikolaj I. řekl: “Pokud vám dali za mlčení tři bečky zlata, kolik zaplatili všem ostatním za to, že mluví?”, a podepsal nařízení, podle kterého jewrejové také musí sloužit v armádě...


Zdroj např. zde
http://leva-net.webnode.cz/products/podstata-konceptualni-moci-gp-a-struktura-elit-v-pjakin-/


Anekdota (vyprávěl VVPj) Byl jeden hrabě, Martvinov. Imperátor Nikolaj I. jednou uviděl, že všechny národnosti slouží v armádě a jewrejové ne. Car se rozhodl, že sloužit budou. Ale sloužit v armádě znamená zlikvidovat ghetta, to jewrejové nemohli dopustit. A tak car Nikolaj I. svolá státní radu. A všichni hovoří, že není třeba, aby jewrejové sloužili. A Martvinov říká - je třeba. Hrabě Martvinov měl chudého příbuzného. A ten přišel a začal Martvinova přesvědčovat: “Přijmi jewreje, oni ti řeknou dvě jewrejská slova a ty nemusíš říkat nic. No a oni mi za zprostředkování dají peníze a já si pořeším svoje dluhy. Jaká levota může být z toho, že k tobě přijdou, řeknou dvě slova a ty neřekneš nic?”. Nu, Martvinov souhlasil. Přišli za ním v dohodnutou dobu jewrejové, měli s sebou tři bečky kysaného zelí, postavili je před něj a řekli: “Берите, молчите.” (berte, mlčte) Otočili se a odešli. Podíval se, a ty bečky se ukázaly naplněné ne zelím, ale zlatými mincemi. Všechny tři. Nu co. Hrabě Martvinov byl člověk čestný, přijel na následující státní radu a všichni opět dokazují, že jewrejové sloužit v armádě nemají. A Martvinov mlčí. Nikolaj I. se ho ptá: “A co vy mlčíte, hrabě Martvinove?”. A on říká: “Prodal jsem se jewrejům, že ani jedno slovo neřeknu.”. “Jakže? Nemůže být...”, říká car. “Přišli ke mně jewrejové, postavili tři bečky se zlatem a řekli: ‘Берите, молчите.‘. Nu, já jsem vzal, tak teď mlčím...”. Tehdy Nikolaj I. řekl: “Pokud vám dali za mlčení tři bečky zlata, kolik zaplatili všem ostatním za to, že mluví?”, a podepsal nařízení, podle kterého jewrejové také musí sloužit v armádě... Zdroj např. zde http://leva-net.webnode.cz/products/podstata-konceptualni-moci-gp-a-struktura-elit-v-pjakin-/
Upravené 26. 2. 2021 o 03:04

Nálada v davu houstne.
Článek na novinky.cz
“Omezení pohybu mezi okresy budou kontrolovat tisíce policistů”
Zde diskusní příspěvek k tomuto článku:


“V minulých dnech se dopustili neodpovědní školáci a živnostníci, ve službách nepřátel gerontokracie činů, namířených proti Velkému resetu. Antirouškovou propagandou s tím spojenou pokusily se tyto živly dostati ovčanstvo Agroferátu Čechy a Morava do rozporu se zájmy našeho milovaného velmistra chaosu a tunelu na konci světla Andreje Babiše vulgo Bureše.
Očekávám od obyvatelstva, které ve své většině uznává osudové společenství evropských národů s neomylným Bruselem jako skutečnost, že se nedá nikterak vyprovokovati těmito nepřáteli Velkého resetu. Je třeba, aby každý zachoval klid a pořádek a šel z domu pouze za svou obvyklou denní prací. Každému, kdo dbá pořádku, je zabezpečena ochrana úřadů.
I.
Na ochranu zájmů gerontokracie, Velkého resetu a ovčanů Agroferátu Čechy a Morava vyhlašuji tudíž, s poukazem na vyhlášení nouzového stavu ze dne 26. února 2021 s účinností od 1. března 2021 ve všech 14 Oberlandrátech, tj. ten Kubův nevyjímaje
stanné právo.
II.
(1) Všechny činy, jimiž jsou porušována epidemická bezpečnost COVID 2019, zejména nenošení respirátoru FFP2 při orálním sexu, chození do přírody mimo katastr pracovního tábora a posílání dětí do škol podléhají stannému právu.
(2) To se týká také všeho srocování, shlukování, shromažďování v uzavřených místnostech a pod širým nebem, na veřejných ulicích a náměstích.
III.
Kdo se o takových činech nebo záměrech dověděl aniž je ihned oznámil příslušným orgánům, propadá právě tak jako pachatel stannému právu nouzového stavu.
Agroferátní protektor
Obergruppenführer všeho socanstva HAMÁČEK”


Nálada v davu houstne. Článek na novinky.cz “Omezení pohybu mezi okresy budou kontrolovat tisíce policistů” Zde diskusní příspěvek k tomuto článku: “V minulých dnech se dopustili neodpovědní školáci a živnostníci, ve službách nepřátel gerontokracie činů, namířených proti Velkému resetu. Antirouškovou propagandou s tím spojenou pokusily se tyto živly dostati ovčanstvo Agroferátu Čechy a Morava do rozporu se zájmy našeho milovaného velmistra chaosu a tunelu na konci světla Andreje Babiše vulgo Bureše. Očekávám od obyvatelstva, které ve své většině uznává osudové společenství evropských národů s neomylným Bruselem jako skutečnost, že se nedá nikterak vyprovokovati těmito nepřáteli Velkého resetu. Je třeba, aby každý zachoval klid a pořádek a šel z domu pouze za svou obvyklou denní prací. Každému, kdo dbá pořádku, je zabezpečena ochrana úřadů. I. Na ochranu zájmů gerontokracie, Velkého resetu a ovčanů Agroferátu Čechy a Morava vyhlašuji tudíž, s poukazem na vyhlášení nouzového stavu ze dne 26. února 2021 s účinností od 1. března 2021 ve všech 14 Oberlandrátech, tj. ten Kubův nevyjímaje stanné právo. II. (1) Všechny činy, jimiž jsou porušována epidemická bezpečnost COVID 2019, zejména nenošení respirátoru FFP2 při orálním sexu, chození do přírody mimo katastr pracovního tábora a posílání dětí do škol podléhají stannému právu. (2) To se týká také všeho srocování, shlukování, shromažďování v uzavřených místnostech a pod širým nebem, na veřejných ulicích a náměstích. III. Kdo se o takových činech nebo záměrech dověděl aniž je ihned oznámil příslušným orgánům, propadá právě tak jako pachatel stannému právu nouzového stavu. Agroferátní protektor Obergruppenführer všeho socanstva HAMÁČEK”

Heydrich si zavolal Háchu a oznamuje mu, že chce zrušit stanné právo. „Jen to, proboha, nedělejte,“ prosí ho Hácha, „vždyť je to to jediné právo, které jste Čechům dal.“


Heydrich si zavolal Háchu a oznamuje mu, že chce zrušit stanné právo. „Jen to, proboha, nedělejte,“ prosí ho Hácha, „vždyť je to to jediné právo, které jste Čechům dal.“

Neviem ci je ten clanok pravdivy alebo nie ale sa smejem na nom jak kon smile


https://aktualizovane.sk/mimoriadna-sprava-masove-testovanie-sa-konci-testovat-sa-mame-sami/?fbclid=IwAR00NB6Tn9dsGjjaL0GFuMhoD7M-0LR5qcwQV88mtfj1ate2OFBH66Fxd14


Neviem ci je ten clanok pravdivy alebo nie ale sa smejem na nom jak kon :D https://aktualizovane.sk/mimoriadna-sprava-masove-testovanie-sa-konci-testovat-sa-mame-sami/?fbclid=IwAR00NB6Tn9dsGjjaL0GFuMhoD7M-0LR5qcwQV88mtfj1ate2OFBH66Fxd14

Ten chlap je buď troll rozmerov Švejka alebo veriaci. Tak či onak ukazuje absurditu v plnej nahote...


Ten chlap je buď troll rozmerov Švejka alebo veriaci. Tak či onak ukazuje absurditu v plnej nahote...

Moderátor

603cf4f84462f naši najlepší - porada s odborníkmi


![603cf4f84462f](serve/attachment&path=603cf4f84462f) naši najlepší - porada s odborníkmi
Upravené 1. 3. 2021 o 15:07

603cf54eb63f4
Nekonečná hra - Rusku -USA


![603cf54eb63f4](serve/attachment&path=603cf54eb63f4) Nekonečná hra - Rusku -USA

Na večný konkurenčný boj múdrosti - prekombinovanej a nesmelej a tuposti - agresívnej a majucej guráž.
https://youtu.be/QICGp-HoXWM


Na večný konkurenčný boj múdrosti - prekombinovanej a nesmelej a tuposti - agresívnej a majucej guráž. https://youtu.be/QICGp-HoXWM

Koľko miesta sa uvolnilo potom čo Veľká Británia vystúpila z EU?
1 GB.


Koľko miesta sa uvolnilo potom čo Veľká Británia vystúpila z EU? 1 GB.

Premiér to teraz nemá ľahké. Na provokačnú otázku, čo sľúbil Rusku za Sputnik V, odpovedal žartovne že Zakarpatskú Ukrajinu. „Nech ju vymení za niekoľko regiónov Slovenska“, reaguje nahnevane Kyjev


 D smile smile


https://www.hlavnespravy.sk/kyjev-reagoval-na-vyjadrenie-premiera-igora-matovica-o-zakarpatskej-ukrajine/2457010


Premiér to teraz nemá ľahké. Na provokačnú otázku, čo sľúbil Rusku za Sputnik V, odpovedal žartovne že Zakarpatskú Ukrajinu. „Nech ju vymení za niekoľko regiónov Slovenska“, reaguje nahnevane Kyjev :D :D :D https://www.hlavnespravy.sk/kyjev-reagoval-na-vyjadrenie-premiera-igora-matovica-o-zakarpatskej-ukrajine/2457010
1234 ... 11
31.76k
204
38
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept