Mimo kategórií
Vtipy

Chirurg operuje a má na obličeji jednu roušku.
Po operaci si jde koupit rohlík a nasadí si druhou.

Chirurg operuje a má na obličeji jednu roušku. Po operaci si jde koupit rohlík a nasadí si druhou.

Přijel Papa rímskij na návštěvu do Washingtonu. Prezident Trump ho po úředních jednáních vzal na projížďku po řece Potomac na prezidentské jachtě.
Když tak stáli na horní palubě, vítr najednou sfoukl papežův klobouk do vody.
Trumpův bodygard se chystá pro klobouk vrhnout, ale prezident ho gestem zastavil. Sestoupil po žebříku až k vodě, stoupl si na hladinu a suchou nohou došel až k plavajícímu klobouku. Zdvihl jej z hladiny a vrátil se zpět. Všichni, včetně papeže, novinářů a pozvaných politiků čuměli jak puci, když Donald podal klobouk papeži.
Druhý den všechna “významná” světová média o tom vydala zprávu s palcovými titulky:
Donald Trump neumí plavat.

Přijel Papa rímskij na návštěvu do Washingtonu. Prezident Trump ho po úředních jednáních vzal na projížďku po řece Potomac na prezidentské jachtě. Když tak stáli na horní palubě, vítr najednou sfoukl papežův klobouk do vody. Trumpův bodygard se chystá pro klobouk vrhnout, ale prezident ho gestem zastavil. Sestoupil po žebříku až k vodě, stoupl si na hladinu a suchou nohou došel až k plavajícímu klobouku. Zdvihl jej z hladiny a vrátil se zpět. Všichni, včetně papeže, novinářů a pozvaných politiků čuměli jak puci, když Donald podal klobouk papeži. Druhý den všechna “významná” světová média o tom vydala zprávu s palcovými titulky: Donald Trump neumí plavat.

Dedek Džou otrčil kopytá a ocitol sa v pekle. Tam ho privítal Lucifer s tým, že poslednú dobu majú nával v pekle(pochopiteľne) a že teda nastúpi miesto niekoho. Idú k prvej cele a tam Hitlera grilujú pekelníci. To samozrejme Džou odmietne hneď, tak idú do druhej a tam Busha podrobujú satanáši waterboardingu. To sa Džouovi tiež nepáči a tak pokračujú k cele č.3. Tam leži poviazaný nahý Clinton a už sa nad jeho rozkrokom skláňa Monika. Džou nadšene vykríkne:" Áno, toto chcem, presne toto chcem", na čo Lucifer iba odvrkne:" Môžeš ísť, Monika si voľná!"

Dedek Džou otrčil kopytá a ocitol sa v pekle. Tam ho privítal Lucifer s tým, že poslednú dobu majú nával v pekle(pochopiteľne) a že teda nastúpi miesto niekoho. Idú k prvej cele a tam Hitlera grilujú pekelníci. To samozrejme Džou odmietne hneď, tak idú do druhej a tam Busha podrobujú satanáši waterboardingu. To sa Džouovi tiež nepáči a tak pokračujú k cele č.3. Tam leži poviazaný nahý Clinton a už sa nad jeho rozkrokom skláňa Monika. Džou nadšene vykríkne:" Áno, toto chcem, presne toto chcem", na čo Lucifer iba odvrkne:" Môžeš ísť, Monika si voľná!"

Modern Educayshun (Moderní zďeláwáňý) délka 07:20
anglicky s možností zapnout české titulky
https://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM

Modern Educayshun (Moderní zďeláwáňý) délka 07:20 anglicky s možností zapnout české titulky https://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM

Anekdota (vyprávěl VVPj)
Byl jeden hrabě, Martvinov. Imperátor Nikolaj I. jednou uviděl, že všechny národnosti slouží v armádě a jewrejové ne. Car se rozhodl, že sloužit budou. Ale sloužit v armádě znamená zlikvidovat ghetta, to jewrejové nemohli dopustit.
A tak car Nikolaj I. svolá státní radu. A všichni hovoří, že není třeba, aby jewrejové sloužili. A Martvinov říká - je třeba.
Hrabě Martvinov měl chudého příbuzného. A ten přišel a začal Martvinova přesvědčovat: “Přijmi jewreje, oni ti řeknou dvě jewrejská slova a ty nemusíš říkat nic. No a oni mi za zprostředkování dají peníze a já si pořeším svoje dluhy. Jaká levota může být z toho, že k tobě přijdou, řeknou dvě slova a ty neřekneš nic?”.
Nu, Martvinov souhlasil. Přišli za ním v dohodnutou dobu jewrejové, měli s sebou tři bečky kysaného zelí, postavili je před něj a řekli: “Берите, молчите.” (berte, mlčte) Otočili se a odešli. Podíval se, a ty bečky se ukázaly naplněné ne zelím, ale zlatými mincemi. Všechny tři.
Nu co. Hrabě Martvinov byl člověk čestný, přijel na následující státní radu a všichni opět dokazují, že jewrejové sloužit v armádě nemají. A Martvinov mlčí. Nikolaj I. se ho ptá: “A co vy mlčíte, hrabě Martvinove?”. A on říká: “Prodal jsem se jewrejům, že ani jedno slovo neřeknu.”. “Jakže? Nemůže být...”, říká car. “Přišli ke mně jewrejové, postavili tři bečky se zlatem a řekli: ‘Берите, молчите.‘. Nu, já jsem vzal, tak teď mlčím...”. Tehdy Nikolaj I. řekl: “Pokud vám dali za mlčení tři bečky zlata, kolik zaplatili všem ostatním za to, že mluví?”, a podepsal nařízení, podle kterého jewrejové také musí sloužit v armádě...

Zdroj např. zde
http://leva-net.webnode.cz/products/podstata-konceptualni-moci-gp-a-struktura-elit-v-pjakin-/

Anekdota (vyprávěl VVPj) Byl jeden hrabě, Martvinov. Imperátor Nikolaj I. jednou uviděl, že všechny národnosti slouží v armádě a jewrejové ne. Car se rozhodl, že sloužit budou. Ale sloužit v armádě znamená zlikvidovat ghetta, to jewrejové nemohli dopustit. A tak car Nikolaj I. svolá státní radu. A všichni hovoří, že není třeba, aby jewrejové sloužili. A Martvinov říká - je třeba. Hrabě Martvinov měl chudého příbuzného. A ten přišel a začal Martvinova přesvědčovat: “Přijmi jewreje, oni ti řeknou dvě jewrejská slova a ty nemusíš říkat nic. No a oni mi za zprostředkování dají peníze a já si pořeším svoje dluhy. Jaká levota může být z toho, že k tobě přijdou, řeknou dvě slova a ty neřekneš nic?”. Nu, Martvinov souhlasil. Přišli za ním v dohodnutou dobu jewrejové, měli s sebou tři bečky kysaného zelí, postavili je před něj a řekli: “Берите, молчите.” (berte, mlčte) Otočili se a odešli. Podíval se, a ty bečky se ukázaly naplněné ne zelím, ale zlatými mincemi. Všechny tři. Nu co. Hrabě Martvinov byl člověk čestný, přijel na následující státní radu a všichni opět dokazují, že jewrejové sloužit v armádě nemají. A Martvinov mlčí. Nikolaj I. se ho ptá: “A co vy mlčíte, hrabě Martvinove?”. A on říká: “Prodal jsem se jewrejům, že ani jedno slovo neřeknu.”. “Jakže? Nemůže být...”, říká car. “Přišli ke mně jewrejové, postavili tři bečky se zlatem a řekli: ‘Берите, молчите.‘. Nu, já jsem vzal, tak teď mlčím...”. Tehdy Nikolaj I. řekl: “Pokud vám dali za mlčení tři bečky zlata, kolik zaplatili všem ostatním za to, že mluví?”, a podepsal nařízení, podle kterého jewrejové také musí sloužit v armádě... Zdroj např. zde http://leva-net.webnode.cz/products/podstata-konceptualni-moci-gp-a-struktura-elit-v-pjakin-/
Upravené pred 1 dňom o 03:04
821
6
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept