Mimo kategórií
Penta predáva Mecom. Kupuje ho americká spoločnosť Smithfield Foods

Finančná skupina Penta sa dohodla na predaji spoločnosti Mecom Group, ktorá združuje mäsospracujúce podniky na Slovensku a v Maďarsku, vrátane najväčšieho slovenského mäsokombinátu v Humennom. Kupujúcim je jeden z lídrov svetového biznisu s mäsom, americká spoločnosť Smithfield Foods.


https://ekonomika.pravda.sk/firmy-a-trhy/clanok/578890-penta-predala-mecom-kupuje-ho-americka-spolocnost-smithfield-foods/


Finančná skupina Penta sa dohodla na predaji spoločnosti Mecom Group, ktorá združuje mäsospracujúce podniky na Slovensku a v Maďarsku, vrátane najväčšieho slovenského mäsokombinátu v Humennom. Kupujúcim je jeden z lídrov svetového biznisu s mäsom, americká spoločnosť Smithfield Foods. https://ekonomika.pravda.sk/firmy-a-trhy/clanok/578890-penta-predala-mecom-kupuje-ho-americka-spolocnost-smithfield-foods/

Kupujúcim je jeden z lídrov svetového biznisu s mäsom, americká spoločnosť Smithfield Foods.


Pánko zavelil, tak sa bude zvyšovať ich zdrojová stabilita na náš úkor.


[quote="pid:4541, uid:12"]Kupujúcim je jeden z lídrov svetového biznisu s mäsom, americká spoločnosť Smithfield Foods.[/quote] Pánko zavelil, tak sa bude zvyšovať ich zdrojová stabilita na náš úkor.

Moderátor

Takže už vieme prečo bol Haščák vo vyšetrovačke


Takže už vieme prečo bol Haščák vo vyšetrovačke

a majitelom Smithfield je cinska WH Group


https://en.wikipedia.org/wiki/Smithfield_Foods


Smithfield Foods, Inc., is a pork producer and food-processing company based in Smithfield, Virginia, in the United States, and a wholly owned subsidiary of WH Group of China.


https://en.wikipedia.org/wiki/WH_Group sidlia v HonkKongu


Najvacsi producent bravcoveho masa vo svete.


a majitelom Smithfield je cinska WH Group https://en.wikipedia.org/wiki/Smithfield_Foods Smithfield Foods, Inc., is a pork producer and food-processing company based in Smithfield, Virginia, in the United States, and a wholly owned subsidiary of WH Group of China. https://en.wikipedia.org/wiki/WH_Group sidlia v HonkKongu Najvacsi producent bravcoveho masa vo svete.
Upravené pred 4 dňami o 15:24

Finančná skupina Penta sa dohodla na predaji spoločnosti Mecom Group

v tej sprave je informacia. nie o tom komu, ale to, že Penta predava. Ak by penta a jej majitelia a zaroven sponzori...ehm...niektorych politickych stran chceli zostat na Slovensku, nepredavajú ani Mecom ani nic ine.


To Vam ušlo. Odchádza jeden z hlavnych sponzorov politickej sceny poslednych 15 rokov. Alebo poslednych 20tivh rokov. Co Vám to hovorí? Ako sa zmeni scena, ked uz nebudú sponzori pre politikov z kosiara koaliCIA ani opoziCIA?


[quote="pid:4541, uid:12"]Finančná skupina Penta sa dohodla na predaji spoločnosti Mecom Group[/quote] v tej sprave je informacia. nie o tom komu, ale to, že Penta predava. Ak by penta a jej majitelia a zaroven sponzori...ehm...niektorych politickych stran chceli zostat na Slovensku, nepredavajú ani Mecom ani nic ine. To Vam ušlo. Odchádza jeden z hlavnych sponzorov politickej sceny poslednych 15 rokov. Alebo poslednych 20tivh rokov. Co Vám to hovorí? Ako sa zmeni scena, ked uz nebudú sponzori pre politikov z kosiara koaliCIA ani opoziCIA?
547
5
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept