Zdravie a záhrada
Covid liečenie na Sk, prečo je ivermektin problemom

V diskusii sa Mira Šteca pýtajú na vyjadrenie tohto imunologa:


Je to katastrofa, keď niektorí vzdelaní lekári pacientom odporúčajú a predpisujú aj lieky, ktoré pri chorobe COVID 19 nepomáhajú a môžu priebeh choroby zhoršiť. Je pravdepodobné, že príčinou tak veľkého zomierania chorých s COVID 19 práve na Slovensku, je podávanie liekov “zvyšujúcich imunitu”, to je liekov ktoré posilňujú “silu zápalu” ktorá pri mnohých chorobách pomáha, ale u chorých s COVID 19 zosilnením “cytokínovej búrky” nasmerujú “posilnenú rozbúrenú imunitu” na zničenie vlastných pľúc. Pacient potom zomrie zadusením. Takéto lieky sa v Západnej Európe nepodávajú, asi preto je tam úmrtnosť chorých na COVID 19 podstatne nižšia, než , na Slovensku. Denne mám požiadavky od chorých a aj niektorých lekárov, aby som ako imunológ Univerzitnej nemocnice, predpisoval lieky spôsobujúce prudký vzostup cytokínov, posilňujúce cytokínovú búrku a zabíjajúce chorých s COVID 19. A dnes vidím, že takéto šarlatánske postupy, neuznané žiadnym uznávaným odborným odporúčaním vo svete, podporujú aj konšpiračné dezinformačné média- ako v tomto článku.


https://www.facebook.com/stanislav.janota.39/posts/915896895617761


V diskusii sa Mira Šteca pýtajú na vyjadrenie tohto imunologa: Je to katastrofa, keď niektorí vzdelaní lekári pacientom odporúčajú a predpisujú aj lieky, ktoré pri chorobe COVID 19 nepomáhajú a môžu priebeh choroby zhoršiť. Je pravdepodobné, že príčinou tak veľkého zomierania chorých s COVID 19 práve na Slovensku, je podávanie liekov “zvyšujúcich imunitu”, to je liekov ktoré posilňujú “silu zápalu” ktorá pri mnohých chorobách pomáha, ale u chorých s COVID 19 zosilnením “cytokínovej búrky” nasmerujú “posilnenú rozbúrenú imunitu” na zničenie vlastných pľúc. Pacient potom zomrie zadusením. Takéto lieky sa v Západnej Európe nepodávajú, asi preto je tam úmrtnosť chorých na COVID 19 podstatne nižšia, než , na Slovensku. Denne mám požiadavky od chorých a aj niektorých lekárov, aby som ako imunológ Univerzitnej nemocnice, predpisoval lieky spôsobujúce prudký vzostup cytokínov, posilňujúce cytokínovú búrku a zabíjajúce chorých s COVID 19. A dnes vidím, že takéto šarlatánske postupy, neuznané žiadnym uznávaným odborným odporúčaním vo svete, podporujú aj konšpiračné dezinformačné média- ako v tomto článku. https://www.facebook.com/stanislav.janota.39/posts/915896895617761

JankA

Áno, ten chlap je neuveriteľný. Dokonca sleduje aj p. Calábka, a teda mu dáva zapravdu. Otázka je dokedy bude na tom fb, pretože už má nejakých “fanúšikov”, ktorí sa mu vyhrážali aj prokuratúrou. Ja som si tie liečebne protokoly stiahla.


Áno, ten chlap je neuveriteľný. Dokonca sleduje aj p. Calábka, a teda mu dáva zapravdu. Otázka je dokedy bude na tom fb, pretože už má nejakých “fanúšikov”, ktorí sa mu vyhrážali aj prokuratúrou. Ja som si tie liečebne protokoly stiahla.

Polyoxidonium


Čo sa týka tohto lieku, sú to injekcie. Mala som ich v minulosti predpísané od Alergologicky, mám slabšiu imunitu, pomohli mi.
Po covide mi ich predpísala tiež, pomohli mi nakopnúť sa.
Je to dobrý prípravok, myslím že v súvislosti s Covidom sa spomínal niekde v Čechách. No ešte som nikde nenarazila na jeho konkrétne použitie v akomkoľvek štádiu covidu.


Polyoxidonium Čo sa týka tohto lieku, sú to injekcie. Mala som ich v minulosti predpísané od Alergologicky, mám slabšiu imunitu, pomohli mi. Po covide mi ich predpísala tiež, pomohli mi nakopnúť sa. Je to dobrý prípravok, myslím že v súvislosti s Covidom sa spomínal niekde v Čechách. No ešte som nikde nenarazila na jeho konkrétne použitie v akomkoľvek štádiu covidu.
Upravené 22. 2. 2021 o 08:57

Je to možné, že to pomáha. Ale pri tom covidu, je dôležité kedy sa to nasadí. Nie som lekár.


Je to možné, že to pomáha. Ale pri tom covidu, je dôležité kedy sa to nasadí. Nie som lekár.

dôležité kedy sa to nasadí.

Tiež si myslím


[quote="pid:4507, uid:273"]dôležité kedy sa to nasadí.[/quote] Tiež si myslím

Áno, ten chlap je neuveriteľný.

Polyoxidonium má podobný účinok ako isoprinosone.


[quote="pid:4502, uid:273"]Áno, ten chlap je neuveriteľný.[/quote] Polyoxidonium má podobný účinok ako isoprinosone.

Pozor na zkratkovité odsudky polyoxidonia. Tento preparát se osvědčuje i v boji proti rakovině. K dispozici je injekční forma, tablety, tuším že i čípky. Lze opravdu prokázat, že objednávka polyoxidonia vytěsnila užití ivermektinu, anebo se někdo snaží účelově shodit ještě i pověst polyoxidonia, když se ukázalo, že potlačování ivermektinu už není udržitelné a dávat to jakoby do protikladu. A co brání tomu, aby lékaři zahrnuli do protokolu kombinaci polyoxidonia a ivermektinu? Pořad to i v součtu bude levnější než nejmenované jedy...


Pozor na zkratkovité odsudky polyoxidonia. Tento preparát se osvědčuje i v boji proti rakovině. K dispozici je injekční forma, tablety, tuším že i čípky. Lze opravdu prokázat, že objednávka polyoxidonia vytěsnila užití ivermektinu, anebo se někdo snaží účelově shodit ještě i pověst polyoxidonia, když se ukázalo, že potlačování ivermektinu už není udržitelné a dávat to jakoby do protikladu. A co brání tomu, aby lékaři zahrnuli do protokolu kombinaci polyoxidonia a ivermektinu? Pořad to i v součtu bude levnější než nejmenované jedy...

Když teď čtu toto vlákno, tak mne napadlo následující. Mám kamaráda biochemika. Kdysi dávno jsme pokecali u svařáku, a on mi položil otázku: "Proč ke skořici a hřebíčku nedáváš ještě badyán?. "Proč?", ptám se. "Protože badyán obsahuje přirodní formy prekurzorů účinných látek, které se teď dávají do neskutečně drahých antivirotik/virostatik Tamiflu a Relenza", odpověděl. Když jsem si dříve ten svařák ještě dával, a tak jsem vždy neopomenul přidat pár hvězdiček badyánu. Jako prevenci proti virózám smile . Bude to fungovat i bez toho vína. Koření krátce povařit (cca 1 min), a pak nechal odpočinout po dobu asi 15 minut pod pokličkou. Vývar pít vlažný buď jen tak, anebo ho přimíchat třeba k heřmánku nebo slabému zelenému čaji.


Když teď čtu toto vlákno, tak mne napadlo následující. Mám kamaráda biochemika. Kdysi dávno jsme pokecali u svařáku, a on mi položil otázku: "Proč ke skořici a hřebíčku nedáváš ještě badyán?. "Proč?", ptám se. "Protože badyán obsahuje přirodní formy prekurzorů účinných látek, které se teď dávají do neskutečně drahých antivirotik/virostatik Tamiflu a Relenza", odpověděl. Když jsem si dříve ten svařák ještě dával, a tak jsem vždy neopomenul přidat pár hvězdiček badyánu. Jako prevenci proti virózám :) . Bude to fungovat i bez toho vína. Koření krátce povařit (cca 1 min), a pak nechal odpočinout po dobu asi 15 minut pod pokličkou. Vývar pít vlažný buď jen tak, anebo ho přimíchat třeba k heřmánku nebo slabému zelenému čaji.

Vláda, která připustí aby se zdraví lidu stalo obchodním zbožím patří před soud!!!


Vláda, která připustí aby se zdraví lidu stalo obchodním zbožím patří před soud!!!

Protože badyán obsahuje přirodní formy prekurzorů účinných látek..


Tinktúru z badiánu radil p. Calábek už na jar 2020 ako prírodné liečivo proti Covidu.


Viac tu https://www.cysnews-new.cz/wp-content/uploads/2020/03/ODPOVĚĎ-MILANA-CALÁBKA-na-dotazy-ohledně-SARS-CoV-2.pdf


[quote="pid:4527, uid:260"]Protože badyán obsahuje přirodní formy prekurzorů účinných látek..[/quote] Tinktúru z badiánu radil p. Calábek už na jar 2020 ako prírodné liečivo proti Covidu. Viac tu https://www.cysnews-new.cz/wp-content/uploads/2020/03/ODPOVĚĎ-MILANA-CALÁBKA-na-dotazy-ohledně-SARS-CoV-2.pdf

Ja som si tie liečebne protokoly stiahla.
tu sú aj v slovenčine
https://stopkovid.eu/


[quote="pid:4502, uid:273"]Ja som si tie liečebne protokoly stiahla.[/quote]***tu sú aj v slovenčine*** https://stopkovid.eu/

JankA

Pozor na zkratkovité odsudky polyoxidonia.


Ako píšem, nie som lekár. Isoprisone tiež nie je vhodný v každom štádiu. Miro Stec zisťuje na fb, ako sa lieči sj v iných krajinách, či sa toto používa. Samozrejme nie je žiaden panboh, ale robí zaslúžnu prácu.


To čo vidím pozitívne na tejto dobe, že zákonite vedie ľudí, aky brali zodpovednost za svoje konanie, zdravie. Človeče pomôž si, aj pán Boh ti pomôže. Včera som počúvala infovojnu. Ostalo mi fyzicky zle. Dr Harabin, podávajte trestne oznámenia... ale toto čo vyrieši? Proste to, čo sa tu teraz nastalílo, myslím vzťahy medzi ľudmi, lekár pacient, a vôbec.


Ludia sa chodia poslušne testovat. Vôbec im nevadi, že im niekto poškodzuje sliznica z nosa. Ktorá chráni aj voči respiračným ochoreniam. Covid je tiež respiračné ochorenie, však? Ja to nepochopím.


[quote="pid:4520, uid:4"]Pozor na zkratkovité odsudky polyoxidonia.[/quote] Ako píšem, nie som lekár. Isoprisone tiež nie je vhodný v každom štádiu. Miro Stec zisťuje na fb, ako sa lieči sj v iných krajinách, či sa toto používa. Samozrejme nie je žiaden panboh, ale robí zaslúžnu prácu. To čo vidím pozitívne na tejto dobe, že zákonite vedie ľudí, aky brali zodpovednost za svoje konanie, zdravie. Človeče pomôž si, aj pán Boh ti pomôže. Včera som počúvala infovojnu. Ostalo mi fyzicky zle. Dr Harabin, podávajte trestne oznámenia... ale toto čo vyrieši? Proste to, čo sa tu teraz nastalílo, myslím vzťahy medzi ľudmi, lekár pacient, a vôbec. Ludia sa chodia poslušne testovat. Vôbec im nevadi, že im niekto poškodzuje sliznica z nosa. Ktorá chráni aj voči respiračným ochoreniam. Covid je tiež respiračné ochorenie, však? Ja to nepochopím.
1.05k
12
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept