História
Vlastizradce v čele státu

Video, které dobře demonstruje, co znamená, když se do čela státu dostane vlastizradce. rj.
Projev Jelcina v americkém Kongresu, při jeho první návštěvě USA, poté co díky převratu se dostal na funkci prezidenta Ruska. Jelcin přímo prohlašuje, že jeho cílem bylo rozbit a rozložit SSSR a z Ruska udělat kolonii USA.
Video je doprovázeno dobovými záběry, jak lidé žili v "nesvobodném" SSSR a jak si "užívali" v "osvobozeném" Rusku za Jelcina.
https://www.youtube.com/watch?v=U1Kfl3AlHV8


Měli by to vidět převážně mladí lidé, kterým současná propaganda vymyla mozky


Video, které dobře demonstruje, co znamená, když se do čela státu dostane vlastizradce. rj. Projev Jelcina v americkém Kongresu, při jeho první návštěvě USA, poté co díky převratu se dostal na funkci prezidenta Ruska. Jelcin přímo prohlašuje, že jeho cílem bylo rozbit a rozložit SSSR a z Ruska udělat kolonii USA. Video je doprovázeno dobovými záběry, jak lidé žili v "nesvobodném" SSSR a jak si "užívali" v "osvobozeném" Rusku za Jelcina. https://www.youtube.com/watch?v=U1Kfl3AlHV8 Měli by to vidět převážně mladí lidé, kterým současná propaganda vymyla mozky
Upravené 19. 2. 2021 o 16:37

Bylyby-li titulky, sdílel bych. Mnoho lidí rusky nemluví


Bylyby-li titulky, sdílel bych. Mnoho lidí rusky nemluví

když se do čela státu dostane vlastizradce

Když vidím konec toho videa, jak se Jelcin usmívá a objímá s kongresmany, vytanula mi na mysli fotka, jak se Venca Flaška blaženě tulí k Bushovi. (Velebnosti, jdu blejt :O=)
602fb864f18a4


Ale teď mi to nezapadá s tvrzením VVPj v O-O 15.2.2021

zde

kde tvrdí dokonce více než je v
Usnesení Státní dumy „O dvojnicích prezidenta Jelcina“

Pokud jsem tedy správně pozorumněl Ruštině, tak byli ne 2, ale 3 Jelcinové.
Na videu je ten první? Jestli si dobře vybavuji, tak VVPj o něm hovoří v tom smyslu, že to za něho sice bylo pekelné, nicméně aspoň zabránil rozpadu Ruska...


Dodatek: předchozí 2 věty jsou uvedeny na pravděpodobně pravou míru zde

Takže celkově:


[quote="pid:4262, uid:158"]když se do čela státu dostane vlastizradce[/quote] Když vidím konec toho videa, jak se Jelcin usmívá a objímá s kongresmany, vytanula mi na mysli fotka, jak se Venca Flaška blaženě tulí k Bushovi. (Velebnosti, jdu blejt :O=) ![602fb864f18a4](serve/attachment&path=602fb864f18a4) Ale teď mi to nezapadá s tvrzením VVPj v O-O 15.2.2021 [quote="pid:3833, uid:135"]zde[/quote] kde tvrdí dokonce více než je v [quote="pid:3879, uid:158"]Usnesení Státní dumy „O dvojnicích prezidenta Jelcina“[/quote] Pokud jsem tedy správně pozorumněl Ruštině, tak byli ne 2, ale 3 Jelcinové. Na videu je ten první? Jestli si dobře vybavuji, tak VVPj o něm hovoří v tom smyslu, že to za něho sice bylo pekelné, nicméně aspoň zabránil rozpadu Ruska... Dodatek: předchozí 2 věty jsou uvedeny na pravděpodobně pravou míru zde [quote="pid:4281, uid:240"]Takže celkově:[/quote]
Upravené 19. 2. 2021 o 16:51

Bylyby-li titulky, sdílel bych. Mnoho lidí rusky nemluví


Já bohužel neumím pracovat s videí, ale mohu nabídnout celý přeložený projev. Kdo umí, může nastříhat a vložit.


"Je mi ctí hovořit zde, v Kongresu velké svobodné země. Jako národem zvolený prezident poprvé v tisícileté historii Ruska, jako občan velké mocnosti, který se rozhodl ve prospěch svobody a demokracie.


Svět může klidně dýchat: komunistický idol , který všude na zemi zasel sociální nepokoje, nepřátelství a bezkonkurenční krutost a který v lidském společenství vyvolal strach, zhroutil se. Zhroutil se navždy. A jsem zde, abych vás ujistil: v naší zemi ho nenecháme znovu vstát!


Při vzpomínce na slavný americký film „The Next Day“ dnes můžeme říci, že další den bude klidný. V tento den bude méně strachu a více naděje na štěstí našich dětí.


Cítíme obrovskou odpovědnost za úspěch našich transformací nejen vůči ruskému lidu, ale také vůči občanům Spojených států, vůči celému lidstvu. Dnes je svoboda Ameriky bráněna v Rusku.


Svoboda osvobozuje mysl, vyživuje originální odvážné nápady a koncepty, ale neposkytuje okamžitou prosperitu, neobdaruje každého štěstím a blahobytem. To je obzvláště důležité, aby si politici pamatovali - nejušlechtilejší ideje budou nevyhnutelně zahozeny a zapomenuty, pokud nenajdou přímé pokračování v každodenní rutinní práci. Naše zkušenosti z posledních let to jasně potvrzují.


Svobodu nelze oklamat! Demokracie a totalitní systém státních struktur nemohou spoluexistovat. Tržní ekonomika a schopnost ovládat vše a všechny nemohou existovat společně. Občanská společnost, pluralitní svou povahou, nemůže koexistovat s komunistickou nesnášenlivostí k jinému názoru. Zkušenosti z minulých desetiletí nás naučily: komunismus nemá lidskou podobu! Svoboda a komunismus jsou neslučitelné!


A teď bych rád zakončil svůj projev slovy z písně amerického skladatele ruského původu Irvinga Berlina : „Pane, žehnej Americe!“ A k tomu dodám: a Rusku."


Samozřejmě, toto není celý projev Jelcina v Kongresu, ale pouze k tomuto videi. Kdo chce se seznámit s celým projevem, nalezne ho v tomto odkazu:
https://mediamera.ru/post/25615


[quote="pid:4264, uid:320"]Bylyby-li titulky, sdílel bych. Mnoho lidí rusky nemluví[/quote] Já bohužel neumím pracovat s videí, ale mohu nabídnout celý přeložený projev. Kdo umí, může nastříhat a vložit. "Je mi ctí hovořit zde, v Kongresu velké svobodné země. Jako národem zvolený prezident poprvé v tisícileté historii Ruska, jako občan velké mocnosti, který se rozhodl ve prospěch svobody a demokracie. Svět může klidně dýchat: komunistický idol , který všude na zemi zasel sociální nepokoje, nepřátelství a bezkonkurenční krutost a který v lidském společenství vyvolal strach, zhroutil se. Zhroutil se navždy. A jsem zde, abych vás ujistil: v naší zemi ho nenecháme znovu vstát! Při vzpomínce na slavný americký film „The Next Day“ dnes můžeme říci, že další den bude klidný. V tento den bude méně strachu a více naděje na štěstí našich dětí. Cítíme obrovskou odpovědnost za úspěch našich transformací nejen vůči ruskému lidu, ale také vůči občanům Spojených států, vůči celému lidstvu. Dnes je svoboda Ameriky bráněna v Rusku. Svoboda osvobozuje mysl, vyživuje originální odvážné nápady a koncepty, ale neposkytuje okamžitou prosperitu, neobdaruje každého štěstím a blahobytem. To je obzvláště důležité, aby si politici pamatovali - nejušlechtilejší ideje budou nevyhnutelně zahozeny a zapomenuty, pokud nenajdou přímé pokračování v každodenní rutinní práci. Naše zkušenosti z posledních let to jasně potvrzují. Svobodu nelze oklamat! Demokracie a totalitní systém státních struktur nemohou spoluexistovat. Tržní ekonomika a schopnost ovládat vše a všechny nemohou existovat společně. Občanská společnost, pluralitní svou povahou, nemůže koexistovat s komunistickou nesnášenlivostí k jinému názoru. Zkušenosti z minulých desetiletí nás naučily: komunismus nemá lidskou podobu! Svoboda a komunismus jsou neslučitelné! A teď bych rád zakončil svůj projev slovy z písně amerického skladatele ruského původu Irvinga Berlina : „Pane, žehnej Americe!“ A k tomu dodám: a Rusku." Samozřejmě, toto není celý projev Jelcina v Kongresu, ale pouze k tomuto videi. Kdo chce se seznámit s celým projevem, nalezne ho v tomto odkazu: https://mediamera.ru/post/25615

Jestli si dobře vybavuji, tak VVPj o něm hovoří v tom smyslu, že to za něho sice bylo pekelné, nicméně aspoň zabránil rozpadu Ruska...


Pjakin mluví o dvou Jelcinych: první, který mluvil v Kongresu a druhý, který předal Putinovi moc. Podrobně jsme to rozebrali v tomto odkazu:
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/563/v-v-pjakin-15-febru%C3%A1r-2021-ru


[quote="pid:4274, uid:240"]Jestli si dobře vybavuji, tak VVPj o něm hovoří v tom smyslu, že to za něho sice bylo pekelné, nicméně aspoň zabránil rozpadu Ruska...[/quote] Pjakin mluví o dvou Jelcinych: první, který mluvil v Kongresu a druhý, který předal Putinovi moc. Podrobně jsme to rozebrali v tomto odkazu: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/563/v-v-pjakin-15-febru%C3%A1r-2021-ru

Pjakin mluví o dvou Jelcinych

Na videu VVPj výše v čase 14:22-14:44 jasně slyším slova "К вопросу о Ельцинe, было три Ельцина.". Pak následuje odkaz VVPj na "Kód Jelcina" od Muchina.


V čase 15:30-16:11 VVPj "počítá" Jelciny ještě 1x.
"...čto z 96 góda Jélcina něbylo, býli dvojnikí Jélcyna..." (tzn. množné číslo u dvojníků, tj. originál z roku 96 a minimálně 2 další, pozdější)
a za chvíli počítá znovu takto:
"...blagoslaví Aměriku, éto odín Jélcin..."
a
"...Valóďa běregí Rasíju, éto drugój Jélcin..."


Takže celkově:
Jelcin1: chopil se moci při převratu (Jelcin 96)
Jelcin2: hovořící v kongresu (Jelcin "blagoslaví" - éto odín)
Jelcin3: předal moc Putinovi (Jelcin "běregí" - éto drugój)


Ale rodilý mluvčí nejsem, takže prosím o případnou korekci.


[quote="pid:4279, uid:158"]Pjakin mluví o dvou Jelcinych[/quote] Na videu VVPj výše v čase 14:22-14:44 jasně slyším slova "К вопросу о Ельцинe, было три Ельцина.". Pak následuje odkaz VVPj na "Kód Jelcina" od Muchina. V čase 15:30-16:11 VVPj "počítá" Jelciny ještě 1x. "...čto z 96 góda Jélcina něbylo, býli dvojnikí Jélcyna..." (tzn. množné číslo u dvojníků, tj. originál z roku 96 a minimálně 2 další, pozdější) a za chvíli počítá znovu takto: "...blagoslaví Aměriku, éto odín Jélcin..." a "...Valóďa běregí Rasíju, éto drugój Jélcin..." Takže celkově: Jelcin1: chopil se moci při převratu (Jelcin 96) Jelcin2: hovořící v kongresu (Jelcin "blagoslaví" - éto odín) Jelcin3: předal moc Putinovi (Jelcin "běregí" - éto drugój) Ale rodilý mluvčí nejsem, takže prosím o případnou korekci.
Upravené 19. 2. 2021 o 16:46

Bylo Rusko v dané chvíli v pozici, kdy si mohlo dovolit něco jiného, než "uchlácholit" Západ vlastní kapitulací a spektakulárním sebe-ponížením ? Z bojiště se sotva odplazilo, nahé, hladové, na pokraji smrti .. ale živé !
A dnes ? Dnes explozivní rozvoj Ruska může zastavit jen snad konzumentská prázdnota, pokud se někomu "šikovně" podaří přibrzdit duchovní stránku toho rozvoje společnosti před technickou, ekonomickou a sociální - udělat z Rusů ona příslovečná "prasata ze stáda Epikurova".
Opravdu těžko soudit, zda Ten Jelcin byl jen zrádce nebo geniální stratég - a asi je i dnes jedno zda on, či "Jelcin 2,3..?" a nebo se jednalo zásah Shora. (I když jistě není nic mimo Jeho rozlišení) Každopádně je faktem, který máme před očima to, že přišel Putin (Putin 2..?), SSA se sypou a svět se, přes všechny "válečné" hrůzy ubírá už úplně někam jinam.
Je ale pravda, že jako "didaktická pomůcka" určená pra facebookovská telátka je to video asi dobrý materiál.


Bylo Rusko v dané chvíli v pozici, kdy si mohlo dovolit něco jiného, než "uchlácholit" Západ vlastní kapitulací a spektakulárním sebe-ponížením ? Z bojiště se sotva odplazilo, nahé, hladové, na pokraji smrti .. ale živé ! A dnes ? Dnes explozivní rozvoj Ruska může zastavit jen snad konzumentská prázdnota, pokud se někomu "šikovně" podaří přibrzdit duchovní stránku toho rozvoje společnosti před technickou, ekonomickou a sociální - udělat z Rusů ona příslovečná "prasata ze stáda Epikurova". Opravdu těžko soudit, zda Ten Jelcin byl jen zrádce nebo geniální stratég - a asi je i dnes jedno zda on, či "Jelcin 2,3..?" a nebo se jednalo zásah Shora. (I když jistě není nic mimo Jeho rozlišení) Každopádně je faktem, který máme před očima to, že přišel Putin (Putin 2..?), SSA se sypou a svět se, přes všechny "válečné" hrůzy ubírá už úplně někam jinam. Je ale pravda, že jako "didaktická pomůcka" určená pra facebookovská telátka je to video asi dobrý materiál.

Bylo Rusko v dané chvíli v pozici, kdy si mohlo dovolit něco jiného, než "uchlácholit" Západ vlastní kapitulací a spektakulárním sebe-ponížením ? Z bojiště se sotva odplazilo, nahé, hladové, na pokraji smrti .. ale živé !


Nu tak s tímto hrubě nesouhlasím. Rusko bylo především v pozicí, kdy kapitulovat vůbec nemuselo a sebe-ponižovat už vůbec.


Byl to Jelcin, který se přímo zapojil do rozbítí SSSR, do převratu a celé té nechutné hry, která vyústila v totální devastací morálky, ekonomiky a likvidací těch slabších, kterých bylo asi 30 milionů.


Napsal jsi to tak, že tomu "geniálnímu stratégovi" by mělo být obyvatelstvo snad i vděčné za to, co všechno jeho "rodinka", která se díky zradě ještě napakovala, způsobila.


Nadzvédl jsi mě ze židle svým příspěvkem.


[quote="pid:4288, uid:292"]Bylo Rusko v dané chvíli v pozici, kdy si mohlo dovolit něco jiného, než "uchlácholit" Západ vlastní kapitulací a spektakulárním sebe-ponížením ? Z bojiště se sotva odplazilo, nahé, hladové, na pokraji smrti .. ale živé ![/quote] Nu tak s tímto hrubě nesouhlasím. Rusko bylo především v pozicí, kdy kapitulovat vůbec nemuselo a sebe-ponižovat už vůbec. Byl to Jelcin, který se přímo zapojil do rozbítí SSSR, do převratu a celé té nechutné hry, která vyústila v totální devastací morálky, ekonomiky a likvidací těch slabších, kterých bylo asi 30 milionů. Napsal jsi to tak, že tomu "geniálnímu stratégovi" by mělo být obyvatelstvo snad i vděčné za to, co všechno jeho "rodinka", která se díky zradě ještě napakovala, způsobila. Nadzvédl jsi mě ze židle svým příspěvkem.

Byl to Jelcin, který se přímo zapojil do rozbítí SSSR, do převratu a celé té nechutné hry, která vyústila v totální devastací morálky, ekonomiky a likvidací těch slabších, kterých bylo asi 30 milionů


On byl součásti té elity, která léta vedla svoji zemí k porobě a delal to vše kvůli svým nezkrotným ambicím stát se prvním p/rezidentem Ruska, jako americké kolonie, a kvůli nenasytnosti své rodinky.


Ten geniální stratég se uchlastal kvůli tomu, že zbytky svědomí mu neustále připomínaly, jak ho národ musí proklínat a bude ještě dlouho po smrtí.


[quote="pid:4293, uid:158"]Byl to Jelcin, který se přímo zapojil do rozbítí SSSR, do převratu a celé té nechutné hry, která vyústila v totální devastací morálky, ekonomiky a likvidací těch slabších, kterých bylo asi 30 milionů[/quote] On byl součásti té elity, která léta vedla svoji zemí k porobě a delal to vše kvůli svým nezkrotným ambicím stát se prvním p/rezidentem Ruska, jako americké kolonie, a kvůli nenasytnosti své rodinky. Ten geniální stratég se uchlastal kvůli tomu, že zbytky svědomí mu neustále připomínaly, jak ho národ musí proklínat a bude ještě dlouho po smrtí.

Nadzvédl jsi mě ze židle svým příspěvkem.


To nebylo mým cílem, omlouvám se, pokud jsem se Tě nějak dotkl.
Není ale podle mne vůbec jisté, zda nabízenou alternativou kapitulace a rozbití SSSR nebyla jaderná válka - protivníkem jsou lidé (entiy), které se nezastaví před ničím.


[quote="pid:4293, uid:158"]Nadzvédl jsi mě ze židle svým příspěvkem.[/quote] To nebylo mým cílem, omlouvám se, pokud jsem se Tě nějak dotkl. Není ale podle mne vůbec jisté, zda nabízenou alternativou kapitulace a rozbití SSSR nebyla jaderná válka - protivníkem jsou lidé (entiy), které se nezastaví před ničím.

Není ale podle mne vůbec jisté, zda nabízenou alternativou kapitulace a rozbití SSSR nebyla jaderná válka - protivníkem jsou lidé (entiy), které se nezastaví před ničím.


Vždyť právě kvůli tomu, že SSSR nebylo možné podrobit na 6. prioritě, hledali se zrádci uvnítř státu.
Západ se bál napadnout Rusko i v roce 2000, v době kdy plno zbraní už bylo zlikvidováno a rozkradeno. Natož v roce 1990, kdy SSSR ještě měl všechen svůj vojenský potenciál.


Omluvu přijímám.


[quote="pid:4301, uid:292"]Není ale podle mne vůbec jisté, zda nabízenou alternativou kapitulace a rozbití SSSR nebyla jaderná válka - protivníkem jsou lidé (entiy), které se nezastaví před ničím.[/quote] Vždyť právě kvůli tomu, že SSSR nebylo možné podrobit na 6. prioritě, hledali se zrádci uvnítř státu. Západ se bál napadnout Rusko i v roce 2000, v době kdy plno zbraní už bylo zlikvidováno a rozkradeno. Natož v roce 1990, kdy SSSR ještě měl všechen svůj vojenský potenciál. Omluvu přijímám.

Na videu VVPj výše v čase 14:22-14:44 jasně slyším slova "К вопросу о Ельцинe, было три Ельцина.".


Máš pravdu, Pjakin mluví o třech Jelcinych. Ale mluví také o tom, že "ten Jelcin o kterém mluvíme", od roku 1996 už nebyl. Byli dvojníci. Je zásadní rozdil mezi Jelcinem, který říkal "bože žehnej Americe" a těm, který předal Putinovi moc.
Tj. původní Jelcin byl do roku 1996, až potom místo něho vystupovali dvojníci, kterými řídily různé klánovo-korporativní skupiny.Tam už je v podstatě jedno, kolik těch dvojníků celkem bylo. Podstatní jsou první - převrat, řeč v Kongresu, rozpad SSSR a poslední - který předal moc Putinovi.


[quote="pid:4281, uid:240"]Na videu VVPj výše v čase 14:22-14:44 jasně slyším slova "К вопросу о Ельцинe, было три Ельцина.".[/quote] Máš pravdu, Pjakin mluví o třech Jelcinych. Ale mluví také o tom, že "ten Jelcin o kterém mluvíme", od roku 1996 už nebyl. Byli dvojníci. Je zásadní rozdil mezi Jelcinem, který říkal "bože žehnej Americe" a těm, který předal Putinovi moc. Tj. původní Jelcin byl do roku 1996, až potom místo něho vystupovali dvojníci, kterými řídily různé klánovo-korporativní skupiny.Tam už je v podstatě jedno, kolik těch dvojníků celkem bylo. Podstatní jsou první - převrat, řeč v Kongresu, rozpad SSSR a poslední - který předal moc Putinovi.

Áno a tiež povedal(Pjakin), že všetci naháňali po uliciach mikrobus s materiálmi a fotkami osobného fotografa Jeľcina , ktorý potom zhorel- teda autobus aj s tým čo bolo v ňom.


Áno a tiež povedal(Pjakin), že všetci naháňali po uliciach mikrobus s materiálmi a fotkami osobného fotografa Jeľcina , ktorý potom zhorel- teda autobus aj s tým čo bolo v ňom.

Máš pravdu, Pjakin mluví o třech Jelcinych. Ale mluví také o tom, že "ten Jelcin o kterém mluvíme", od roku 1996 už nebyl. Byli dvojníci.

Děkuji za korekci, nyní se shodujeme.
Nadále budu počítat (nejméně) se třemi fyzickými Jelciny. Z archetypálního hlediska však lze případný vyšší počet Jelcinů redukovat na tři.
Tím se pro mne vysvětluje ještě jedna věc, která mi vrtala v hlavě.
A to “Jelcinův” alkoholismus. Čistě subjektivně mi na “počátečního” Jelcina nikdy neseděl obraz alkoholika. Jak jsme ho mohli nakonec mediálně sledovat u “pozdějšího” Jelcina. Začínat s alkoholismem po šedesátce, to mi prostě nesedělo, i když to samozřejmě vyloučit nelze. Dvojníci jsou možným vysvětlením.


[quote="pid:4330, uid:158"]Máš pravdu, Pjakin mluví o třech Jelcinych. Ale mluví také o tom, že "ten Jelcin o kterém mluvíme", od roku 1996 už nebyl. Byli dvojníci.[/quote] Děkuji za korekci, nyní se shodujeme. Nadále budu počítat (nejméně) se třemi fyzickými Jelciny. Z archetypálního hlediska však lze případný vyšší počet Jelcinů redukovat na tři. Tím se pro mne vysvětluje ještě jedna věc, která mi vrtala v hlavě. A to “Jelcinův” alkoholismus. Čistě subjektivně mi na “počátečního” Jelcina nikdy neseděl obraz alkoholika. Jak jsme ho mohli nakonec mediálně sledovat u “pozdějšího” Jelcina. Začínat s alkoholismem po šedesátce, to mi prostě nesedělo, i když to samozřejmě vyloučit nelze. Dvojníci jsou možným vysvětlením.

Byl to Jelcin, který se přímo zapojil do rozbítí SSSR, do převratu a celé té nechutné hry, která vyústila v totální devastací morálky, ekonomiky a likvidací těch slabších, kterých bylo asi 30 milionů.

Dve poznámky na doplnenie mozaiky...


  • kto dokoncil prvú fazu rozpadu bol gorbačov.ten gorbacov, ktorý zvyšok svojho mizerneho zradcovsksho zivota doziva n sša, bezdetny a uz bez ženy. Jedine dieta mu tusím zomrelo po alebo pri porode.
  • Vladimir Vladimirovič nechal vystrojiť človeku, ktorý mu odovzdal moc po jeho smrti obrovský štatny pohreb. Taku mieru pocty a pokory, akú vtedy prezident RF dal, bola neskutočná. zradcom sa toto nerobi Kajucnikom tiez nie...
  • Boris Konstantinovič Ratnikov, nech mu da panBoh večné svetlo, hovoril o psychotronnych zariadeniach, ktoré mal Jelcin nainstalované v pracovni, ktoré priamo ovplyvnovali jeho Dušu a Ducha. Upozornujem tu.na jedno. Nemusel to byt dvojnik fyzicky, KGB a GRU a ich psy oddelenia mohli popracovať na nom tak, že zradcovi doslova prezliekli ducha za iného, aby mohol prísť tén spravny....ale to je len Joxov šalát s dresingom na ranajky, nic dôlezite

[quote="pid:4293, uid:158"]Byl to Jelcin, který se přímo zapojil do rozbítí SSSR, do převratu a celé té nechutné hry, která vyústila v totální devastací morálky, ekonomiky a likvidací těch slabších, kterých bylo asi 30 milionů.[/quote] Dve poznámky na doplnenie mozaiky... - kto dokoncil prvú fazu rozpadu bol gorbačov.ten gorbacov, ktorý zvyšok svojho mizerneho zradcovsksho zivota doziva n sša, bezdetny a uz bez ženy. Jedine dieta mu tusím zomrelo po alebo pri porode. - Vladimir Vladimirovič nechal vystrojiť človeku, ktorý mu odovzdal moc po jeho smrti obrovský štatny pohreb. Taku mieru pocty a pokory, akú vtedy prezident RF dal, bola neskutočná. zradcom sa toto nerobi Kajucnikom tiez nie... - Boris Konstantinovič Ratnikov, nech mu da panBoh večné svetlo, hovoril o psychotronnych zariadeniach, ktoré mal Jelcin nainstalované v pracovni, ktoré priamo ovplyvnovali jeho Dušu a Ducha. Upozornujem tu.na jedno. Nemusel to byt dvojnik fyzicky, KGB a GRU a ich psy oddelenia mohli popracovať na nom tak, že zradcovi doslova prezliekli ducha za iného, aby mohol prísť tén spravny... .ale to je len Joxov šalát s dresingom na ranajky, nic dôlezite

že zradcovi doslova prezliekli ducha za iného

Hmm, ten - mně podezřelý - alkoholismus “Jelcina” by tím pádem měl vysvětlení: vedlejší efekt (“zplodina”) zmíněné psy-technologie.


[quote="pid:4345, uid:183"]že zradcovi doslova prezliekli ducha za iného[/quote] Hmm, ten - mně podezřelý - alkoholismus “Jelcina” by tím pádem měl vysvětlení: vedlejší efekt (“zplodina”) zmíněné psy-technologie.

A to “Jelcinův” alkoholismus. Čistě subjektivně mi na “počátečního” Jelcina nikdy neseděl obraz alkoholika.


Jelcin chlastal 1. lígu už od začátku svého vládnutí. Také kvůli tomu způsobil dost trapasů při státních setkáních
https://yandex.ru/turbo/tsargrad.tv/s/articles/elcin-za-kotorogo-stydno-samye-skandalnye-pjanye-vyhodki-pervogo-prezidenta_258235


https://www.youtube.com/watch?v=xMmA8bU6-OI


https://www.youtube.com/watch?v=YhZwnaSjSm8


Vždyťi i na operaci šel se zníčenými játry...


[quote="pid:4335, uid:240"]A to “Jelcinův” alkoholismus. Čistě subjektivně mi na “počátečního” Jelcina nikdy neseděl obraz alkoholika.[/quote] Jelcin chlastal 1. lígu už od začátku svého vládnutí. Také kvůli tomu způsobil dost trapasů při státních setkáních https://yandex.ru/turbo/tsargrad.tv/s/articles/elcin-za-kotorogo-stydno-samye-skandalnye-pjanye-vyhodki-pervogo-prezidenta_258235 https://www.youtube.com/watch?v=xMmA8bU6-OI https://www.youtube.com/watch?v=YhZwnaSjSm8 Vždyťi i na operaci šel se zníčenými játry...

V souvislosti s diskusí o Jelcinovi si dovolím prezentovat jednu “matriční” paralelu, které jsem si před časem všiml. (opakování matrice? aby mohla konečně dopadnout dobře?) (korekcím se nebráním)
Na základě komentáře od @TauRus zde

zdá se mi, že ohýbáš s fakty, jak se ti hodí

upravuji text u Jelcina, přijde mi to ale bez dopadu na korelace, o které mi šlo především.

Byla trojice
Trockij - Lenin - Stalin
a je trojice
Gorbačov - Jelcin - Putin


Trockij - agent, přišel/vyškolen ze Západu (Londýn, Německo), chtěl zničit Rusko (rozpadnout?) tím, že ho použije jako roznětku permanentní/celosvětové revoluce ke zničení kapitalismu, skončil s cepínem v temeni lebky


Gorbačov - agent, rozbil SSSR, tuto “permanentní” revoluci rozšířil do ostatních socialistických zemí, na temeni hlavy má “krvavé” znamení (místo po zásahu “cepínem”), odešel na Západ (žil v Německu)


Lenin - přišel/vyškolen na Západu, přesto se nakonec rozhodl odvrátit od západního úkolu, nerozbil Rusko, mluvil ze střechy obrněného automobilu, byl útok na Zimní palác (zimní ~ bílý), předal moc Stalinovi, v posledních letech života byl v bídném fyzickém stavu (s oblíbenou verzí pohlavní choroby nepočítám, pravděpodobnější budou následky atentátu a následná “léčba” německými “specialisty”)


Jelcin (archertyp bez ohledu na dvojníky) - podílel se na startu rozpadu SSSR, ale za jeho vlády zůstalo v celku aspoň Rusko, mluvil ze “střechy” (věže) tanku, byl útok na Bílý dům (bílý ~ zimní), v posledních letech života byl v bídném fyzickém stavu (“alkoholismus”), předal moc Putinovi


Stalin - vytuneloval cizí plány s Ruskem (plány znárodnil a bolševizoval), vybudoval supervelmoc skoro od nuly, vyhrál 2. sv. válku, zabránil jaderné válce, zachránil Slovanstvo, “dobyl” vesmír, ...


Putin - vytuneloval cizí plány s Ruskem (suverenizuje Rusko), vybudoval supervelmoc (nové zbraňové systémy, koncepce blokové spolupráce) skoro od nuly (svjátyje děvjanóstyje), vyhrává 3. sv. informačně/plandemickou válku (Rusko války nezačíná, Rusko války ukončuje), zabránil jaderné válce (minimálně Pákinstán x Indie, celosvětově vyloučil konfrontaci na 6. prioritě), zachrání Slovanstvo?, a co bude ve vesmíru? ...


V souvislosti s diskusí o Jelcinovi si dovolím prezentovat jednu “matriční” paralelu, které jsem si před časem všiml. (opakování matrice? aby mohla konečně dopadnout dobře?) (korekcím se nebráním) Na základě komentáře od @TauRus zde [quote="pid:4360, uid:158"]zdá se mi, že ohýbáš s fakty, jak se ti hodí[/quote] upravuji text u Jelcina, přijde mi to ale bez dopadu na korelace, o které mi šlo především. Byla trojice Trockij - Lenin - Stalin a je trojice Gorbačov - Jelcin - Putin Trockij - agent, přišel/vyškolen ze Západu (Londýn, Německo), chtěl zničit Rusko (rozpadnout?) tím, že ho použije jako roznětku permanentní/celosvětové revoluce ke zničení kapitalismu, skončil s cepínem v temeni lebky Gorbačov - agent, rozbil SSSR, tuto “permanentní” revoluci rozšířil do ostatních socialistických zemí, na temeni hlavy má “krvavé” znamení (místo po zásahu “cepínem”), odešel na Západ (žil v Německu) Lenin - přišel/vyškolen na Západu, přesto se nakonec rozhodl odvrátit od západního úkolu, nerozbil Rusko, mluvil ze střechy obrněného automobilu, byl útok na Zimní palác (zimní ~ bílý), předal moc Stalinovi, v posledních letech života byl v bídném fyzickém stavu (s oblíbenou verzí pohlavní choroby nepočítám, pravděpodobnější budou následky atentátu a následná “léčba” německými “specialisty”) Jelcin (archertyp bez ohledu na dvojníky) - podílel se na startu rozpadu SSSR, ale za jeho vlády zůstalo v celku aspoň Rusko, mluvil ze “střechy” (věže) tanku, byl útok na Bílý dům (bílý ~ zimní), v posledních letech života byl v bídném fyzickém stavu (“alkoholismus”), předal moc Putinovi Stalin - vytuneloval cizí plány s Ruskem (plány znárodnil a bolševizoval), vybudoval supervelmoc skoro od nuly, vyhrál 2. sv. válku, zabránil jaderné válce, zachránil Slovanstvo, “dobyl” vesmír, ... Putin - vytuneloval cizí plány s Ruskem (suverenizuje Rusko), vybudoval supervelmoc (nové zbraňové systémy, koncepce blokové spolupráce) skoro od nuly (svjátyje děvjanóstyje), vyhrává 3. sv. informačně/plandemickou válku (Rusko války nezačíná, Rusko války ukončuje), zabránil jaderné válce (minimálně Pákinstán x Indie, celosvětově vyloučil konfrontaci na 6. prioritě), zachrání Slovanstvo?, a co bude ve vesmíru? ...
Upravené 20. 2. 2021 o 13:24

Jelcin chlastal 1. lígu už od začátku svého vládnutí.

Videa a narativy o Jelcinově alkoholismu znám.
Ale taky znám narativ “Zemanova viróza u korunovačních klenotů”.


Jelcin na prvním videu:


  • sotva pohybuje jazykem, jako by byl opilý “namol”
  • a přitom hovoří spatra a stojí jako skála

To mi přijde jako obdivuhodný výkon. Ano, neznám fyzické symptomy pokročilého alkoholismu do detailu, možná to tak pokročilí alkoholici opravdu mají, jen mi to přijde divné.
Nechci obracet obraz Jelcina do nějakého svatého bohatýra, jen hledám míru.


[quote="pid:4355, uid:158"]Jelcin chlastal 1. lígu už od začátku svého vládnutí.[/quote] Videa a narativy o Jelcinově alkoholismu znám. Ale taky znám narativ “Zemanova viróza u korunovačních klenotů”. Jelcin na prvním videu: - sotva pohybuje jazykem, jako by byl opilý “namol” - a přitom hovoří spatra a stojí jako skála To mi přijde jako obdivuhodný výkon. Ano, neznám fyzické symptomy pokročilého alkoholismu do detailu, možná to tak pokročilí alkoholici opravdu mají, jen mi to přijde divné. Nechci obracet obraz Jelcina do nějakého svatého bohatýra, jen hledám míru.
Upravené 20. 2. 2021 o 14:43

Jelcin (archertyp bez ohledu na dvojníky) - nezabránil rozpadu SSSR, ale udržel v celku aspoň Rusko


Já nevím, ale zdá se mi, že ohýbáš s fakty, jak se ti hodí. Třeba,
"Jelcin nezabránil rozpadu SSSR". Ve skutečnosti Jelcin sám způsobil rozpad SSSR a Gorbačov jemu pomáhal.
V roce 1991 Jelcin (Rusko), Kravčuk (Ukrajina) a Šuškevič podepsaly Bělověžskou dohodu (Bělověžská zrada), kterou odstartovali rozpad SSSR.
Je dost známá výzva Jelcina ke svazovým a autonomním republikám: "Berte si suverenity, kolik unesete".
Rozpad Ruska zastavil až Putin, přitom vše potřebné k tomu už bylo nachystáno. Např. Tatarstán a Sibiř už měly natisklé vlastní peníze atd.


[quote="pid:4356, uid:240"]Jelcin (archertyp bez ohledu na dvojníky) - nezabránil rozpadu SSSR, ale udržel v celku aspoň Rusko[/quote] Já nevím, ale zdá se mi, že ohýbáš s fakty, jak se ti hodí. Třeba, "Jelcin nezabránil rozpadu SSSR". Ve skutečnosti Jelcin sám způsobil rozpad SSSR a Gorbačov jemu pomáhal. V roce 1991 Jelcin (Rusko), Kravčuk (Ukrajina) a Šuškevič podepsaly Bělověžskou dohodu (Bělověžská zrada), kterou odstartovali rozpad SSSR. Je dost známá výzva Jelcina ke svazovým a autonomním republikám: "Berte si suverenity, kolik unesete". Rozpad Ruska zastavil až Putin, přitom vše potřebné k tomu už bylo nachystáno. Např. Tatarstán a Sibiř už měly natisklé vlastní peníze atd.

zdá se mi, že ohýbáš s fakty, jak se ti hodí

To samozřejmě připouštím (počítám s určitou mírou subjektivismu) a proto jsem si nechal “zadní vrátka”
(korekcím se nebráním)

pro účast “souborného intelektu”.
Provedu korekci svého příspěvku.


[quote="pid:4360, uid:158"]zdá se mi, že ohýbáš s fakty, jak se ti hodí[/quote] To samozřejmě připouštím (počítám s určitou mírou subjektivismu) a proto jsem si nechal “zadní vrátka” [quote="pid:4356, uid:240"] (korekcím se nebráním)[/quote] pro účast “souborného intelektu”. Provedu korekci svého příspěvku.

Videa a narativy o Jelcinově alkoholismu znám.
Ale taky znám narativ “Zemanova viróza u korunovačních klenotů”.


Unavený Zeman u korunovačných klenotů a veselý, bujarý Jelcin na spoustě videí, těžko mohli mít stejnou virózu.
https://www.youtube.com/watch?v=iKQmx67d3GM


Navíc, Jelcinův osobní ochránce (do roku 1996) generál Koržakov v podstatě podtvrzuje, že jelcin pil mnoho nad únosnou míru. Z rozhovoru s Gordonem od 5:30:


  • Pil Boris Nikolaevič hodně?

  • Ano. Od doby co jsem se s nim seznamil tak pil, a než mě vyhodili, neustále pil.

  • Kolik si mohl vzít na hruď - rekordně

  • Ve výboru městské strany jsme vypili láhev koňaku dvě za tři minuty, a když jsme už pracovali v Kremlu, vyšlo to na šest lahví na bratra.

  • Brandy?

  • Ne, už přešel na vodku.

  • Šest lahví vodky pro každou?

  • Ano. Každý tři litry. Co je tady k udivení? Užíval si se mnou pití. Z nějakého důvodu jsem se neopil: všechno šlo ke dnu najednou, nebylo to vstřebáno. Ale mějte na paměti, že než jsme za tři minuty vypili láhev koňaku, ale tady jsme si sedli v 11 a vstali v 10 nebo 11. A pak mi ráno kuchař ukázal, kolik lahví jsme včera vypili.


[quote="pid:4358, uid:240"]Videa a narativy o Jelcinově alkoholismu znám. Ale taky znám narativ “Zemanova viróza u korunovačních klenotů”.[/quote] Unavený Zeman u korunovačných klenotů a veselý, bujarý Jelcin na spoustě videí, těžko mohli mít stejnou virózu. https://www.youtube.com/watch?v=iKQmx67d3GM Navíc, Jelcinův osobní ochránce (do roku 1996) generál Koržakov v podstatě podtvrzuje, že jelcin pil mnoho nad únosnou míru. Z rozhovoru s Gordonem od 5:30: - Pil Boris Nikolaevič hodně? - Ano. Od doby co jsem se s nim seznamil tak pil, a než mě vyhodili, neustále pil. - Kolik si mohl vzít na hruď - rekordně - Ve výboru městské strany jsme vypili láhev koňaku dvě za tři minuty, a když jsme už pracovali v Kremlu, vyšlo to na šest lahví na bratra. - Brandy? - Ne, už přešel na vodku. - Šest lahví vodky pro každou? - Ano. Každý tři litry. Co je tady k udivení? Užíval si se mnou pití. Z nějakého důvodu jsem se neopil: všechno šlo ke dnu najednou, nebylo to vstřebáno. Ale mějte na paměti, že než jsme za tři minuty vypili láhev koňaku, ale tady jsme si sedli v 11 a vstali v 10 nebo 11. A pak mi ráno kuchař ukázal, kolik lahví jsme včera vypili.

veselý, bujarý Jelcin na spoustě videí

Už jsem začínal měknout, ale těch SMI-důkazů je hodně, až mnoho.
Připomíná mi to šablonu “kult osobnosti”.
Mám vypozorováno z médií a z (h)iz-tory-ja, že čím víc se na někoho kydá špíny, tak ve skutečnosti to je často jinak (Ivan “Hrozný”, JVS).
K tomu rozhovoru - je divný:


  • dvě láhve koňaku za 3 minuty ve dvou, tedy 0.5 až 0.7 litru tekutiny na jednoho - to by to museli vyloženě exnout jak půllitr piva, to mi přijde přehnané
  • šest lahví na bratra - to je 3 resp. 4.2 resp. 6 litru tekutiny, tak kdyby za den, já sám ztěží dokážu za den vypít 2 litry vody, 4 litry vody je sci-fi a v případě alkoholu otrava, 6 - tak to už je úroveň Chucka Norrise ať je to co je to
  • a přitom se Koržakov neopil? taková vodka něco jako kola-loka z Limonádového Joe: lihuprostá přitom alkoholická
  • a toto prosím všechno na pravidelné bázi? to jsem fakt jediný, komu tady něco nehraje?

Závěrem ještě k tomu videu s důkazy ožralého Jelcina.
A tehdejší prezident Medveděv je taky alkoholik?
https://www.youtube.com/watch?v=nVpqiRD_fCA


Aby vrcholný politik velmoci dělal klauna tancem, nemusí být ještě alkoholik. Když navíc uvážím text té písně, na kterou coby prezident vlastní země tancuje, tak mi chování Jelcina přijde jako důstojné.


Jelcina je mi líto, možná jenom proto, že jsem netrpěl pod jeho vládou. (Ha - další analogie - šablona “za všechno může Putin, je přece prezident”, kolegové Slováci znají ve formě “lebo Fico”.) Nicméně když předával moc do rukou VVP, měl jsem pocit, že nějaká jiskra svědomí v něm přece jen zbyla.
Konec konců, jak sám píšeš

1.2.2021 Putin na narozeniny Jelcina byl pokládat věnce na jeho hrob


Teď třeba vypadám jako nějaký Jelcinofil. Mno, spíš možná jen splácím dluh sám sobě: v dobách Jelcina nebyl jsem ještě Počtářem.


[quote="pid:4369, uid:158"]veselý, bujarý Jelcin na spoustě videí[/quote] Už jsem začínal měknout, ale těch SMI-důkazů je hodně, až mnoho. Připomíná mi to šablonu “kult osobnosti”. Mám vypozorováno z médií a z (h)iz-tory-ja, že čím víc se na někoho kydá špíny, tak ve skutečnosti to je často jinak (Ivan “Hrozný”, JVS). K tomu rozhovoru - je divný: * dvě láhve koňaku za 3 minuty ve dvou, tedy 0.5 až 0.7 litru tekutiny na jednoho - to by to museli vyloženě exnout jak půllitr piva, to mi přijde přehnané * šest lahví na bratra - to je 3 resp. 4.2 resp. 6 litru tekutiny, tak kdyby za den, já sám ztěží dokážu za den vypít 2 litry vody, 4 litry vody je sci-fi a v případě alkoholu otrava, 6 - tak to už je úroveň Chucka Norrise ať je to co je to * a přitom se Koržakov neopil? taková vodka něco jako kola-loka z Limonádového Joe: lihuprostá přitom alkoholická * a toto prosím všechno na pravidelné bázi? to jsem fakt jediný, komu tady něco nehraje? Závěrem ještě k tomu videu s důkazy ožralého Jelcina. A tehdejší prezident Medveděv je taky alkoholik? https://www.youtube.com/watch?v=nVpqiRD_fCA Aby vrcholný politik velmoci dělal klauna tancem, nemusí být ještě alkoholik. Když navíc uvážím text té písně, na kterou coby prezident vlastní země tancuje, tak mi chování Jelcina přijde jako důstojné. Jelcina je mi líto, možná jenom proto, že jsem netrpěl pod jeho vládou. (Ha - další analogie - šablona “za všechno může Putin, je přece prezident”, kolegové Slováci znají ve formě “lebo Fico”.) Nicméně když předával moc do rukou VVP, měl jsem pocit, že nějaká jiskra svědomí v něm přece jen zbyla. Konec konců, jak sám píšeš [quote="pid:3872, uid:158"]1.2.2021 Putin na narozeniny Jelcina byl pokládat věnce na jeho hrob[/quote] Teď třeba vypadám jako nějaký Jelcinofil. Mno, spíš možná jen splácím dluh sám sobě: v dobách Jelcina nebyl jsem ještě Počtářem.
Upravené 20. 2. 2021 o 16:28

Už jsem začínal měknout, ale těch SMI-důkazů je hodně, až mnoho.
Připomíná mi to šablonu “kult osobnosti”.
Mám vypozorováno z médií a z (h)iz-tory-ja, že čím víc se na někoho kydá špíny, tak ve skutečnosti to je často jinak (Ivan “Hrozný”, JVS).


Sorry, ale tvoje šablona "kultu osobnosti" se na Jelcina navléknout nedá i při nejlepší vůli. Nejen proto, že Jelcin žádný kult osobnosti neměl. Ale také proto, že Jelcinův vývoj jsem sledoval na vlastní oči, kdežto o Grozném jsem mohl jenom číst. Stejně, jako o Stalinovi. A jako svědek určitých historických události, musím říct, že za Jelcina jsem se hluboce styděl, kdykoli jsem viděl nějaký jeho výstřelek.


O Mědvěděvovi nemohu říct nic, jestli je alkoholikem, či ne. Ten konkrétní případ, na který jsi odkázal, mi nepříjde korektní z prostého důvodu. Medvěděv tančí na korporativním večírku. Kdežto Jelcin se radostně rozdováděl, v cizí zemí, před cizími státníky, třeba při vyprovázení sovětské armády z Německa, což byla potupa sama od sebe. A jsou tam i jiné případy podobného skotačení 1. osoby státu.


Co se tyče tvého zpochybňování slov Koržakova, tak tě mohu ujistit, že jsem viděl exnout i láhev vodky. Někteří zdatnější jedinci to považují za hrdinství se takto předvádět.


Ale náš rozhovor už se ubírá směrem, který zde nechci řešit. Slova Koržakova jsem uvedl, jako důkaz Jelcinova alkoholismu, ne proto, abych poměřoval schopnost někoho vypit nádměrné množtví alkoholu.


[quote="pid:4371, uid:240"]Už jsem začínal měknout, ale těch SMI-důkazů je hodně, až mnoho. Připomíná mi to šablonu “kult osobnosti”. Mám vypozorováno z médií a z (h)iz-tory-ja, že čím víc se na někoho kydá špíny, tak ve skutečnosti to je často jinak (Ivan “Hrozný”, JVS).[/quote] Sorry, ale tvoje šablona "kultu osobnosti" se na Jelcina navléknout nedá i při nejlepší vůli. Nejen proto, že Jelcin žádný kult osobnosti neměl. Ale také proto, že Jelcinův vývoj jsem sledoval na vlastní oči, kdežto o Grozném jsem mohl jenom číst. Stejně, jako o Stalinovi. A jako svědek určitých historických události, musím říct, že za Jelcina jsem se hluboce styděl, kdykoli jsem viděl nějaký jeho výstřelek. O Mědvěděvovi nemohu říct nic, jestli je alkoholikem, či ne. Ten konkrétní případ, na který jsi odkázal, mi nepříjde korektní z prostého důvodu. Medvěděv tančí na korporativním večírku. Kdežto Jelcin se radostně rozdováděl, v cizí zemí, před cizími státníky, třeba při vyprovázení sovětské armády z Německa, což byla potupa sama od sebe. A jsou tam i jiné případy podobného skotačení 1. osoby státu. Co se tyče tvého zpochybňování slov Koržakova, tak tě mohu ujistit, že jsem viděl exnout i láhev vodky. Někteří zdatnější jedinci to považují za hrdinství se takto předvádět. Ale náš rozhovor už se ubírá směrem, který zde nechci řešit. Slova Koržakova jsem uvedl, jako důkaz Jelcinova alkoholismu, ne proto, abych poměřoval schopnost někoho vypit nádměrné množtví alkoholu.

šablona "kultu osobnosti"

Dobře, končíme, děkuji za energii.
Pro mne to bylo přínosné.
Závěrem ještě jednu technickou, jak jsem to myslel s tím kultem osobnosti (ne, že měl kult osobnosti): tak, jak lze vyrobit pověst kultu osobnosti, tak lze vyrobit pověst alkoholika; což myslím nejenom informačně/mediálně, ale klidně i fyzicky, dodáním správných “kumpánů” do blízkosti “zájmové osoby”.
Ano, nejspíš to na věci nic nemění.


[quote="pid:4372, uid:158"]šablona "kultu osobnosti"[/quote] Dobře, končíme, děkuji za energii. Pro mne to bylo přínosné. Závěrem ještě jednu technickou, jak jsem to myslel s tím kultem osobnosti (ne, že měl kult osobnosti): tak, jak lze vyrobit pověst kultu osobnosti, tak lze vyrobit pověst alkoholika; což myslím nejenom informačně/mediálně, ale klidně i fyzicky, dodáním správných “kumpánů” do blízkosti “zájmové osoby”. Ano, nejspíš to na věci nic nemění.

https://www.youtube.com/watch?v=xMmA8bU6-OI[/quote]


[quote="pid:4355, uid:158"]https://www.youtube.com/watch?v=YhZwnaSjSm8[/quote

]


[quote="pid:4372, uid:158"]tak tě mohu ujistit, že jsem viděl exnout i láhev vodky


Taky jsem o takovém slyšel z českých luhů a hájů...


Video 1: Všimněte si toho Billova poťouchlého úsměvu...
Má co dělat, aby se nezačal nahlas smát.


Video 2: Nu a tady už se nešlo udržet...i když nevím, jaký je kontext toho, co řekl?


[quote="pid:4355, uid:158"]https://www.youtube.com/watch?v=xMmA8bU6-OI[/quote] [quote="pid:4355, uid:158"]https://www.youtube.com/watch?v=YhZwnaSjSm8[/quote] [quote="pid:4372, uid:158"]tak tě mohu ujistit, že jsem viděl exnout i láhev vodky[/quote] Taky jsem o takovém slyšel z českých luhů a hájů... Video 1: Všimněte si toho Billova poťouchlého úsměvu... Má co dělat, aby se nezačal nahlas smát. Video 2: Nu a tady už se nešlo udržet...i když nevím, jaký je kontext toho, co řekl?
Upravené 20. 2. 2021 o 18:25
1.87k
25
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept