Politika v ČR
Prymula jako lakmus

Repríza odchodu R.Prymuly je do očí bijící a snad dalším dosud nechápavým otevře očí a mysl.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prymula-uz-nebude-radit-babisovi-po-navsteve-fotbalu-konci-143172
je to na samostatný článek, ale stručně řečeno :


  • Prymula funguje jako lakmusový papírek vývoje politické scény a zejména míry a orientace vlivu vnějšího řízení na českou exekutivu a zákonodárnou moc
  • je dobré dávat do souvislosti několik po sobě jdoucích událostí . Odmítnutí samosprávy (krajů) rozhodovat o dalším vývoji COVID operace. Rychlé projednání "pandemického" zákona, tedy zákona o převzetí většího dílu moci od zákonodárců a samospráv do rukou centrální vlády, ale defacto řízené zvenčí. Teatrální obětování zlého muže Prymuly.
  • Připomíná mii to let balónem, kdy je při poklesu potřebné vyhodit s velkým žuchnutím pytel s píslkem (Prymula), aby se pád zastavil
  • samozřejmě - všechny etudy jsou směrovány na zásadní překreslení politické mapy po volbách a rozbití dosavadního tandemu MZ+AB
  • nejde jen o souboj ČR-klanů, ale především větší řídící vliv na vývoj v ČR a zablokování varianty ČSR II.

už jednou běžel podobný zásadní střet . Volba Schwarzenberg x Zeman a podruhé Drahoš x Zeman .
Pokaždé rozhodl český venkov . Takže čeká nás na podzim repríza.


Repríza odchodu R.Prymuly je do očí bijící a snad dalším dosud nechápavým otevře očí a mysl. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prymula-uz-nebude-radit-babisovi-po-navsteve-fotbalu-konci-143172 je to na samostatný článek, ale stručně řečeno : - Prymula funguje jako lakmusový papírek vývoje politické scény a zejména míry a orientace vlivu vnějšího řízení na českou exekutivu a zákonodárnou moc - je dobré dávat do souvislosti několik po sobě jdoucích událostí . Odmítnutí samosprávy (krajů) rozhodovat o dalším vývoji COVID operace. Rychlé projednání "pandemického" zákona, tedy zákona o převzetí většího dílu moci od zákonodárců a samospráv do rukou centrální vlády, ale defacto řízené zvenčí. Teatrální obětování zlého muže Prymuly. - Připomíná mii to let balónem, kdy je při poklesu potřebné vyhodit s velkým žuchnutím pytel s píslkem (Prymula), aby se pád zastavil - samozřejmě - všechny etudy jsou směrovány na zásadní překreslení politické mapy po volbách a rozbití dosavadního tandemu MZ+AB - nejde jen o souboj ČR-klanů, ale především větší řídící vliv na vývoj v ČR a zablokování varianty ČSR II. už jednou běžel podobný zásadní střet . Volba Schwarzenberg x Zeman a podruhé Drahoš x Zeman . Pokaždé rozhodl český venkov . Takže čeká nás na podzim repríza.

Tímto se omlouvám @Tristan , nevšiml jsem si jeho příspěvku. Ale já to hodnotím z jiného úhlu pohledu a rozhodně si nemyslím, že šlo o "přešlap" z blbosti, ale naprosto přesně vykalkulovaný řídící manévr. S tím, že Prymula věděl, jaký úkol má splnit. Cítím za tím opět starého pána (českého Henryho)

Tímto se omlouvám @Tristan , nevšiml jsem si jeho příspěvku. Ale já to hodnotím z jiného úhlu pohledu a rozhodně si nemyslím, že šlo o "přešlap" z blbosti, ale naprosto přesně vykalkulovaný řídící manévr. S tím, že Prymula věděl, jaký úkol má splnit. Cítím za tím opět starého pána (českého Henryho)

Pozoruhodné je, jak ANO a ČSSD "přehodily výhybku" a začaly spolupracovat s dosud "nenáviděným" Demoblokem. I to by mnohým mělo "otevřít oči" !


https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=75383&l=cz


Pozoruhodné je, jak ANO a ČSSD "přehodily výhybku" a začaly spolupracovat s dosud "nenáviděným" Demoblokem. I to by mnohým mělo "otevřít oči" ! https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=75383&l=cz

Cítím za tím opět starého pána (českého Henryho)

Mohu toto brát jako odpověď na to, čí je prymulakmus? Toho kdo mu dává státní vyznamenání? Nebo je všech? Váhám, jestli je k něčemu se takto ptát...(mám syndrom hledače adresy GP, ale snažím se léčit ;-)
Tady
defacto řízené zvenčí

mi není jasné, zda je řeč o vládě současné, povolební nebo o obou?
Představuju si, že tato vláda je zvenčí řízena méně, než by byla povolební vláda v případě vítězství něčeho z demobloku.


[quote="pid:4219, uid:57"]Cítím za tím opět starého pána (českého Henryho)[/quote] Mohu toto brát jako odpověď na to, čí je prymulakmus? Toho kdo mu dává státní vyznamenání? Nebo je všech? Váhám, jestli je k něčemu se takto ptát...(mám syndrom hledače adresy GP, ale snažím se léčit ;-) Tady [quote="pid:4218, uid:57"]defacto řízené zvenčí[/quote] mi není jasné, zda je řeč o vládě současné, povolební nebo o obou? Představuju si, že tato vláda je zvenčí řízena méně, než by byla povolební vláda v případě vítězství něčeho z demobloku.

Koukal jsem na to hlasování, to je ale masakr! Napadá mě jedna věc, že si všichni myslí, že to budou zrovna oni, kdo to bude po volbách zneužívat. A co když zase spadnou servery? Jedním slovem - hrozný!


Koukal jsem na to hlasování, to je ale masakr! Napadá mě jedna věc, že si všichni myslí, že to budou zrovna oni, kdo to bude po volbách zneužívat. A co když zase spadnou servery? Jedním slovem - hrozný!

@Boletus netřeba se omlouvat, má reakce byla zbrklá, a v noci se mi to rozleželo v hlavě a říkám si, přece nemůže být ten prymula tak tupý a že to je opět "hra" v režii Tandemu MZ&AB.

@Boletus netřeba se omlouvat, má reakce byla zbrklá, a v noci se mi to rozleželo v hlavě a říkám si, přece nemůže být ten prymula tak tupý a že to je opět "hra" v režii Tandemu MZ&AB.

Dobrý den, mně napadlo hned, že Prymula bude obětován, až přijde jeho čas... pořád ale netuším, proč Blaťáka nic neohrožuje...je to člověk debilbloku, ale pořád je 'v pohodě' přese všechny nesmysly, co 'tvoří'. To už Babiš je totálně pod kontrolou bažiny? Viz jeho Aspen inst. angažmá atp. Mám pocit, že bažina nás má jako náramně otevřenou kolonii, kterou si ĺéčí své zdrojové problémy...
Už je to moc a je to strašně okaté.


Dobrý den, mně napadlo hned, že Prymula bude obětován, až přijde jeho čas... pořád ale netuším, proč Blaťáka nic neohrožuje...je to člověk debilbloku, ale pořád je 'v pohodě' přese všechny nesmysly, co 'tvoří'. To už Babiš je totálně pod kontrolou bažiny? Viz jeho Aspen inst. angažmá atp. Mám pocit, že bažina nás má jako náramně otevřenou kolonii, kterou si ĺéčí své zdrojové problémy... Už je to moc a je to strašně okaté.
Upravené 19. 2. 2021 o 12:35

Zkuste se Ti, kterým to nějak neštymuje, podívat i na globální vývoj. Likviduje se několik století vyvíjená a chráněná chobotnice MOCI a namísto Great resetu je ve hře Great Anti Reset . Je to na hodiny diskusí, ale stačí jen pochopit, že český a slovenský dvorek funguje v rámci globálního dvorku. Jen trochu KSB-praxe a ta mozaika vám začne vznikat. Začněte od Východní civilizace (Čína, Barma) , přejděte na Severní (Putin a Davos , Lavrov, Navalný) a ta Západní vám z toho vysloveně vyplave .S tím, že se bojuje o to, zda spadneme na Západ anebo na Východ. Západ i Východ nás nakonec mohou oželet, nebudou to dělat za nás.
Ale hlavně, nejsme pupek Světa a to je si třeba pořád opakovat.


Zkuste se Ti, kterým to nějak neštymuje, podívat i na globální vývoj. Likviduje se několik století vyvíjená a chráněná chobotnice MOCI a namísto Great resetu je ve hře Great Anti Reset . Je to na hodiny diskusí, ale stačí jen pochopit, že český a slovenský dvorek funguje v rámci globálního dvorku. Jen trochu KSB-praxe a ta mozaika vám začne vznikat. Začněte od Východní civilizace (Čína, Barma) , přejděte na Severní (Putin a Davos , Lavrov, Navalný) a ta Západní vám z toho vysloveně vyplave .S tím, že se bojuje o to, zda spadneme na Západ anebo na Východ. Západ i Východ nás nakonec mohou oželet, nebudou to dělat za nás. Ale hlavně, nejsme pupek Světa a to je si třeba pořád opakovat.

Tímto se omlouvám @Tristan , nevšiml jsem si jeho příspěvku. Ale já to hodnotím z jiného úhlu pohledu a rozhodně si nemyslím, že šlo o "přešlap" z blbosti, ale naprosto přesně vykalkulovaný řídící manévr. S tím, že Prymula věděl, jaký úkol má splnit. Cítím za tím opět starého pána (českého Henryho)

Znamená to postupný konec pandemie v Česku? Knec Prymuly je plus pro Babiše a Zemana? Nebo je to naopak?


[quote="pid:4219, uid:57"]Tímto se omlouvám @Tristan , nevšiml jsem si jeho příspěvku. Ale já to hodnotím z jiného úhlu pohledu a rozhodně si nemyslím, že šlo o "přešlap" z blbosti, ale naprosto přesně vykalkulovaný řídící manévr. S tím, že Prymula věděl, jaký úkol má splnit. Cítím za tím opět starého pána (českého Henryho)[/quote] Znamená to postupný konec pandemie v Česku? Knec Prymuly je plus pro Babiše a Zemana? Nebo je to naopak?

To vše je vcelku jasné, ale takto jim nabízet možnosti řízení, tomu nerozumím. Navíc nyní ANO spřažené s debilblokem. To je Babiš tak blbý? Vždyť tímto angažmá řeší propad své strany... Chápu, když Zeman mlčí, tak maká, ale AB pod kontrolou má stěží. Taky je možné, že angažováním AB s tou pakáží je chce svézt na jinou stranu sebvšemi důsledky, ale vývoj to nepotvrzuje


To vše je vcelku jasné, ale takto jim nabízet možnosti řízení, tomu nerozumím. Navíc nyní ANO spřažené s debilblokem. To je Babiš tak blbý? Vždyť tímto angažmá řeší propad své strany... Chápu, když Zeman mlčí, tak maká, ale AB pod kontrolou má stěží. Taky je možné, že angažováním AB s tou pakáží je chce svézt na jinou stranu sebvšemi důsledky, ale vývoj to nepotvrzuje

Pozor na unáhlené soudy o “členství” AB v Aspenu, detail viz zde

Ať hledám, jak hledám, Babišova fotka už na webu Aspenu NENÍ. Ale na tuti tam BYLA, sám jsem viděl.


Pozor na unáhlené soudy o “členství” AB v Aspenu, detail viz zde [quote="pid:3815, uid:240"]Ať hledám, jak hledám, Babišova fotka už na webu Aspenu NENÍ. Ale na tuti tam BYLA, sám jsem viděl.[/quote]

Detto. Ať hledám, jak hledám, Babišova fotka už na webu Aspenu NENÍ. Ale na tuti tam BYLA, sám jsem viděl.
V te nejlepsi spolecnosti
Spíš to vypadá, jako by ho převzali pod svá křídla... navíc Prymula se jevil jako člověk MZ


Detto. Ať hledám, jak hledám, Babišova fotka už na webu Aspenu NENÍ. Ale na tuti tam BYLA, sám jsem viděl. V te nejlepsi spolecnosti Spíš to vypadá, jako by ho převzali pod svá křídla... navíc Prymula se jevil jako člověk MZ
Upravené 19. 2. 2021 o 13:08

@Maser
Nejsi sám, kdo ji tam viděl. Nicméně, AB ji tam nejspíš osobně nedal. Mohl ji tam dát někdo kdo má přístup na server a k tomu potřebná oprávnění. A klidně mohl konat na politickou objednávku s tím, že to za pár dnů stáhnou. Pustili to mezi lidi, mnoho lidí to vidělo, svůj účel to splnilo.
NEBO
... je tam stále, ale byl dán příkaz aby z webu zmizel.
V obou případech je na místě otázka - v čí prospěch? Cui bono?

V nejlepší společnosti????
Osobně bych se styděl být v takové společnosti!!!!


@Maser Nejsi sám, kdo ji tam viděl. Nicméně, AB ji tam nejspíš osobně nedal. Mohl ji tam dát někdo kdo má přístup na server a k tomu potřebná oprávnění. A klidně mohl konat na politickou objednávku s tím, že to za pár dnů stáhnou. Pustili to mezi lidi, mnoho lidí to vidělo, svůj účel to splnilo. NEBO ... je tam stále, ale byl dán příkaz aby z webu zmizel. V obou případech je na místě otázka - v čí prospěch? Cui bono? V nejlepší společnosti???? Osobně bych se styděl být v takové společnosti!!!!
Upravené 19. 2. 2021 o 13:08

někdy není dobré říci všechno . Tedy jenom : co když se už nyní připravuje nová matrice "Exekutiva 2021" v předstihu. Nebo jste si fakt mysleli, že hegemonie ANO je trvalá ? Ten, kdo fakticky řídí tvorbu této matrice má omezené prostředky , ale schopnost řídit na podstatně vyšší úrovni, než Hamáček a malopetr . Podívejte se do RSA , jak tam běží vývoj událostí. Vždyť je to doslova školení v přímém přenosu ...
Vše bude jinak a kdo to pochopí, tak neprohraje (záměrně říkám , že nevyhraje)


někdy není dobré říci všechno . Tedy jenom : co když se už nyní připravuje nová matrice "Exekutiva 2021" v předstihu. Nebo jste si fakt mysleli, že hegemonie ANO je trvalá ? Ten, kdo fakticky řídí tvorbu této matrice má omezené prostředky , ale schopnost řídit na podstatně vyšší úrovni, než Hamáček a malopetr . Podívejte se do RSA , jak tam běží vývoj událostí. Vždyť je to doslova školení v přímém přenosu ... Vše bude jinak a kdo to pochopí, tak neprohraje (záměrně říkám , že nevyhraje)

@ Boletus

Tedy jenom : co když se už nyní připravuje nová matrice "Exekutiva 2021" v předstihu.

V to doufám a cítím, že v zákulisí vládnou tuhé boje, ale rukojmími jsme my! Mám 2 děti 12 a 14 let - děvuchy a denodenně musím sledovat jejich mentální a fyzické chřadnutí. Je mi z těch bojů velkých kluků na blití. Zcela.
Absolutní hnus nyní vidět, jak vláda a opozice 1 ruka. Sakra, toto už ne!


Dle mého je AB zcela pod kontrolou. Je ho čím vydírat. Vyhovuje všem nad ním.


@ Boletus [quote="pid:4263, uid:57"]Tedy jenom : co když se už nyní připravuje nová matrice "Exekutiva 2021" v předstihu.[/quote] V to doufám a cítím, že v zákulisí vládnou tuhé boje, ale rukojmími jsme my! Mám 2 děti 12 a 14 let - děvuchy a denodenně musím sledovat jejich mentální a fyzické chřadnutí. Je mi z těch bojů velkých kluků na blití. Zcela. Absolutní hnus nyní vidět, jak vláda a opozice 1 ruka. Sakra, toto už ne! Dle mého je AB zcela pod kontrolou. Je ho čím vydírat. Vyhovuje všem nad ním.
Upravené 19. 2. 2021 o 13:32

Zkuste se Ti, kterým to nějak neštymuje, podívat i na globální vývoj. Likviduje se několik století vyvíjená a chráněná chobotnice MOCI a namísto Great resetu je ve hře Great Anti Reset .


To je optimistické tvrzení, i když musím přiznat, že už mě nejednou také napadlo. Zatím bych se spíš řídil heslem: Kdo chce mír, chystá se na válku.


Z článku je zajímavý vzkaz: "Ve čtvrtek večer ale fotografové zaznamenali Prymulu na VIP tribuně při fotbalovém zápasu Evropské ligy mezi Slavií Praha a Leicesterem City. Mezi dalšími fanoušky je na fotografii mimo jiných i hradní kancléř Vratislav Mynář, europoslanec Alexandr Vondra nebo ředitel České televize Petr Dvořák."


A ještě poznámka v cyklistické terminologii. SPD a KSČM se zřetelně oddělili od pelotonu. Jdou do úniku. Doufám že, jim síly vydrží až do finiše.


[quote="pid:4253, uid:57"]Zkuste se Ti, kterým to nějak neštymuje, podívat i na globální vývoj. Likviduje se několik století vyvíjená a chráněná chobotnice MOCI a namísto Great resetu je ve hře Great Anti Reset .[/quote] To je optimistické tvrzení, i když musím přiznat, že už mě nejednou také napadlo. Zatím bych se spíš řídil heslem: Kdo chce mír, chystá se na válku. Z článku je zajímavý vzkaz: "Ve čtvrtek večer ale fotografové zaznamenali Prymulu na VIP tribuně při fotbalovém zápasu Evropské ligy mezi Slavií Praha a Leicesterem City. Mezi dalšími fanoušky je na fotografii mimo jiných i hradní kancléř Vratislav Mynář, europoslanec Alexandr Vondra nebo ředitel České televize Petr Dvořák." A ještě poznámka v cyklistické terminologii. SPD a KSČM se zřetelně oddělili od pelotonu. Jdou do úniku. Doufám že, jim síly vydrží až do finiše.

@ Buran

A ještě poznámka v cyklistické terminologii. SPD a KSČM se zřetelně oddělili od pelotonu. Jdou do úniku. Doufám že, jim síly vydrží až do finiše.

Presne tak. To je jedina spasa pro ne, nehrat ty dementni hry s nami jako rukojmimi.


@ Buran [quote="pid:4266, uid:177"]A ještě poznámka v cyklistické terminologii. SPD a KSČM se zřetelně oddělili od pelotonu. Jdou do úniku. Doufám že, jim síly vydrží až do finiše.[/quote] Presne tak. To je jedina spasa pro ne, nehrat ty dementni hry s nami jako rukojmimi.

Taky mne napada, zda neni tato akce Prymula dalsim tahem, jak s sebou vzit tu uzasnou spolecnost, co tam sedi s nim....Vondra, Dvorak a dalsi pakaz. Uvidime, zda to bude mit i tyto dopady na tyto VIP v jejich 'sekci'
Prymula je uz preci na takoveto 'akce' zvykly....


Taky mne napada, zda neni tato akce Prymula dalsim tahem, jak s sebou vzit tu uzasnou spolecnost, co tam sedi s nim....Vondra, Dvorak a dalsi pakaz. Uvidime, zda to bude mit i tyto dopady na tyto VIP v jejich 'sekci' Prymula je uz preci na takoveto 'akce' zvykly....
Upravené 19. 2. 2021 o 13:43

Z logiky věcí vyplývá, že půjdou i potkani . Těžko to demoblok uhraje s výjimkou pro Dvořáka. Ale i ten odchází v rámci dohodnuté rošády. Hraje se prostě vyšší hra, než na jakou to zvonka vyzerá...
Chytří hráči stahují (obětují) figury ve svém a ne vnuceném čase.


Z logiky věcí vyplývá, že půjdou i potkani . Těžko to demoblok uhraje s výjimkou pro Dvořáka. Ale i ten odchází v rámci dohodnuté rošády. Hraje se prostě vyšší hra, než na jakou to zvonka vyzerá... Chytří hráči stahují (obětují) figury ve svém a ne vnuceném čase.

RSA?

Rozpadající se Spojené Státy?


[quote="pid:4282, uid:187"]RSA?[/quote] Rozpadající se Spojené Státy?

Boletus: co je to RSA?
vím že nejsem Boletus,ale jen odpovídámsmile Republika Státu Amerických,jestli se nemýlím,a pokud ano tak se omlouvám.


[quote="pid:4282, uid:187"]Boletus: co je to RSA?[/quote]vím že nejsem Boletus,ale jen odpovídám(blush) Republika Státu Amerických,jestli se nemýlím,a pokud ano tak se omlouvám.

Ale na tuti tam BYLA, sám jsem viděl.


Doporučuji dělat snímky obrazovky.


Ja to tedy pochopil jako Rozdelene Staty Americke


Ano


[quote="pid:4259, uid:320"]Ale na tuti tam BYLA, sám jsem viděl.[/quote] Doporučuji dělat snímky obrazovky. [quote="pid:4304, uid:306"]Ja to tedy pochopil jako Rozdelene Staty Americke[/quote] Ano

@Maser
Nikoliv, příteli, byl jsem z Čech jedním kamarádem upozorněn a tak jsem si to ověřil. Po pravdě a upřímně se mi tomu ani nechtělo moc věřit! Faktem je, že jsem bohužel neudělal snímek obrazovky jak říká někdo níže. Nenapadlo, mě to, protože jednak nežiji v Čechách, za druhé o charakteru uvedené osoby si nedělám žádné iluze (První informace z Maroka), a jeho vztah k vůdčím osobám této organizace (pes-kočka).
Dospěl jsem k názoru, že se zřejmě bude jednat o tzv. "Zákon kreativních anomálií" a nechal jsem to plavat.

@Maser Nikoliv, příteli, byl jsem z Čech jedním kamarádem upozorněn a tak jsem si to ověřil. Po pravdě a upřímně se mi tomu ani nechtělo moc věřit! Faktem je, že jsem bohužel neudělal snímek obrazovky jak říká někdo níže. Nenapadlo, mě to, protože jednak nežiji v Čechách, za druhé o charakteru uvedené osoby si nedělám žádné iluze (První informace z Maroka), a jeho vztah k vůdčím osobám této organizace (pes-kočka). Dospěl jsem k názoru, že se zřejmě bude jednat o tzv. "Zákon kreativních anomálií" a nechal jsem to plavat.

Takze moje domnenka, ze Prymula je volavka, byla asi spravna. Nabira to obratky: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Fotbal-na-Slavii-Posledni-kapka-Dvorak-z-CT-musi-byt-odvolan-Je-tu-petice-a-rychle-roste-654671
Novotny, Dvorak, Vonda a dalsi 'kavarnici' se nechali nachytat. Vzdyt oni mohou...
Jak jsem psal, Prymula s jeho manyry stahuje dalsi. Tak doufejme, ze jim do daji pekne 'vyzrat'.


Takze moje domnenka, ze Prymula je volavka, byla asi spravna. Nabira to obratky: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Fotbal-na-Slavii-Posledni-kapka-Dvorak-z-CT-musi-byt-odvolan-Je-tu-petice-a-rychle-roste-654671 Novotny, Dvorak, Vonda a dalsi 'kavarnici' se nechali nachytat. Vzdyt oni mohou... Jak jsem psal, Prymula s jeho manyry stahuje dalsi. Tak doufejme, ze jim do daji pekne 'vyzrat'.
Upravené 21. 2. 2021 o 12:25

Prymula je volavka

Takže hra na 2 přihrávky:
i. vyrobím prymulakauzu restaurace RIO Vyšehrad, z Prymuly se stává lovná zvěř bulvárních fotografů
ii. potřebuji někoho vyfotit in flagranti? posadím vedle něho Prymulu...


[quote="pid:4432, uid:320"]Prymula je volavka[/quote] Takže hra na 2 přihrávky: i. vyrobím prymulakauzu restaurace RIO Vyšehrad, z Prymuly se stává lovná zvěř bulvárních fotografů ii. potřebuji někoho vyfotit in flagranti? posadím vedle něho Prymulu...
Upravené 21. 2. 2021 o 13:38

inak to je pekna taktika....hlavne, ked si clovek spomenie, ze Prymula uz raz bol takto nachytany, takze rovnaku chybu urcite by len tak neurobil. Ale ako sused niekoho, s kym sedi....preco nie:-))


inak to je pekna taktika....hlavne, ked si clovek spomenie, ze Prymula uz raz bol takto nachytany, takze rovnaku chybu urcite by len tak neurobil. Ale ako sused niekoho, s kym sedi....preco nie:-))

Dávám odkaz na nový článek na kob-foru k Pandemickému zákonu.

Dobrý článok a napísal som k tomu aj reakciu:
https://kob-forum.eu/2021/02/21/pandemicky-zakon-je-krokem-k-diktature-zamysleni-k-jednomu-rozhodnuti-poslancu/#comment-1686



Musím spomenúť tvrdenia Clif High, ktorý je dobrý zdroj ucelených informácií, ale nie autorita. Svoje tvrdenia zakladá na informáciách, ktoré unikli na internet, a on tvrdí dve veci:
-US$ krachuje kvôli nedostatku striebra, a to zlikviduje clintonoidov/močiar;
-príde doba ľadová (prvé náznaky okúsil Texas) a to zlikviduje zbytky kontroly elít.



Jeho tvrdenia potvrdzujú aj dve filmy, ktoré rozoberajú udalosti krachu z rôznych aspektov:
-“I Pet Goat II”, ktorá sa odohráva v zasneženej ľadovej pustatine, kde záver ohlasuje tak prebudenie ľudstva, ako aj koniec nekonečnej zimy/doby ľadovej:
https://www.youtube.com/watch?v=Id6nCa_OTEM


-IN-SHADOW – A Modern Odyssey tiež rozoberá krach súčasného systému kontroly, ten ale opisuje stav vecí a procesy v oveľa konkrétnejšej forme v prejavenej matérií z pohľadu priemerného Američana/Západniara, a v jednej zo záverečných scén vidíme vznášajúcu sa ľudskú postavu obklopenú vznášajúcimi zbytkami mrakodrapmi nad snehovou dunou (biela a nie piesočná farba) a v pozadí zasnežené hory:
https://youtu.be/j800SVeiS5I?t=678


A čo sa týka ruskej Arktídy, nuž treba pozrieť na to, že kde sa ohrieva horná atmosféra a povrch a obrázok je jasný, ruská Arktída bude prakticky bez ľadu:


Putin je ale lišiak. smile


[quote="pid:4479, uid:57"]Dávám odkaz na nový článek na kob-foru k Pandemickému zákonu.[/quote] Dobrý článok a napísal som k tomu aj reakciu: https://kob-forum.eu/2021/02/21/pandemicky-zakon-je-krokem-k-diktature-zamysleni-k-jednomu-rozhodnuti-poslancu/#comment-1686 > Musím spomenúť tvrdenia Clif High, ktorý je dobrý zdroj ucelených informácií, ale nie autorita. Svoje tvrdenia zakladá na informáciách, ktoré unikli na internet, a on tvrdí dve veci: -US$ krachuje kvôli nedostatku striebra, a to zlikviduje clintonoidov/močiar; -príde doba ľadová (prvé náznaky okúsil Texas) a to zlikviduje zbytky kontroly elít. Jeho tvrdenia potvrdzujú aj dve filmy, ktoré rozoberajú udalosti krachu z rôznych aspektov: -“I Pet Goat II”, ktorá sa odohráva v zasneženej ľadovej pustatine, kde záver ohlasuje tak prebudenie ľudstva, ako aj koniec nekonečnej zimy/doby ľadovej: https://www.youtube.com/watch?v=Id6nCa_OTEM -IN-SHADOW – A Modern Odyssey tiež rozoberá krach súčasného systému kontroly, ten ale opisuje stav vecí a procesy v oveľa konkrétnejšej forme v prejavenej matérií z pohľadu priemerného Američana/Západniara, a v jednej zo záverečných scén vidíme vznášajúcu sa ľudskú postavu obklopenú vznášajúcimi zbytkami mrakodrapmi nad snehovou dunou (biela a nie piesočná farba) a v pozadí zasnežené hory: https://youtu.be/j800SVeiS5I?t=678 A čo sa týka ruskej Arktídy, nuž treba pozrieť na to, že kde sa ohrieva horná atmosféra a povrch a obrázok je jasný, ruská Arktída bude prakticky bez ľadu: https://cbsnews1.cbsistatic.com/hub/i/r/2021/02/10/bdf7843e-5122-449d-b743-e37f1c55dc2e/thumbnail/620×346/3ce8b75e31f730910967b0f3260fdbf2/block.jpg https://strangesounds.org/wp-content/uploads/2021/01/polar-vortex-splits-in-two.jpg Putin je ale lišiak. :)

Moderátor

Putin je ale lišiak


I Trump byl/je lisak, kdyz chtel Gronsko :-)


[quote="pid:4533, uid:7"]Putin je ale lišiak[/quote] I Trump byl/je lisak, kdyz chtel Gronsko :-)

Pane premiére, konejte, vyzvali mladí praktici Babiše
22.2.2021 14:56


https://tv.idnes.cz/domaci/mladi-praktici-ockovani-vyzva-premier-babis.V210222_144204_idnestv_heli


Přituhuje pane Babiši, přituhuje... Nechtějte se stát šaškem !


Pane premiére, konejte, vyzvali mladí praktici Babiše 22.2.2021 14:56 https://tv.idnes.cz/domaci/mladi-praktici-ockovani-vyzva-premier-babis.V210222_144204_idnestv_heli Přituhuje pane Babiši, přituhuje... Nechtějte se stát šaškem !
Upravené 22. 2. 2021 o 17:42

Pane premiére, konejte, vyzvali mladí praktici Babiše


Pěkné...akorát by to nemusel celé číst z papíru.
Divák by pak mohl nabýt dojmu, že pan mladý praktik nemá projev vůbec ze své hlavy a jen čte, co mu bylo předloženo.


[quote="pid:4564, uid:270"]Pane premiére, konejte, vyzvali mladí praktici Babiše[/quote] Pěkné...akorát by to nemusel celé číst z papíru. Divák by pak mohl nabýt dojmu, že pan mladý praktik nemá projev vůbec ze své hlavy a jen čte, co mu bylo předloženo.
2.36k
33
13
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept