Zdravie a záhrada
MUDr. Slavomír Šuch: Za zhoršujúcimi sa číslami na Slovensku sú umierajúci ľudia… Bijem na poplach!

Na programe dňa nie sú žiadne zázračné postupy a takýto zázračný liek nie je ani dlho očakávaný Ivermectin. Jeho efekt v celopopulačnom merítku sa dostaví až pri plošnom používaní, to znamená pri všeobecnej voľnej “bezbariérovej“ dostupnosti, aby mohol byť predpisovaný pacientom ešte skôr, ako sa vyvinú často smrtiace komplikácie, vo forme zápalu pľúc a respiračného zlyhania.


Spätná väzba od pacientov a ich príbuzných, ktorým som doporučoval užívanie Ivermektinu bola pozitívna. Je to však len kvapka v mori, zvlášť ak naďalej ostáva dostupnosť lieku pre bežných ľudí len v teoretickej rovine.


Všetci moji pacienti, ktorým som liek doporučil, boli nútení si ho zaobstarať vo vlastnej réžii, a nie oficiálnymi cestami. Najčastejšie tak riešim len otázky správneho dávkovania Ivermectinu podľa závažnosti stavu a vo vzťahu k iným ochoreniam a liekom, aby sa minimalizovali negatívne nežiadúce účinky a maximalizoval efekt lieku. U tehotných a dojčiacich žien nie sú žiadne bezpečnostné sledovania ani štúdie, preto v týchto kategóriách je jeho indikácia naozaj len na vlastnom uvážení pacienta a zvážení pre a proti. Celé tu:
https://www.40plus.sk/ivermectin-je-schvaleny-a-na-slovensku-nedostupny-slavomir-such-za-zhorsujucimi-sa-cislami-na-slovensku-su-umierajuci-ludia-bijem-na-poplach/


Na programe dňa nie sú žiadne zázračné postupy a takýto zázračný liek nie je ani dlho očakávaný Ivermectin. Jeho efekt v celopopulačnom merítku sa dostaví až pri plošnom používaní, to znamená pri všeobecnej voľnej “bezbariérovej“ dostupnosti, aby mohol byť predpisovaný pacientom ešte skôr, ako sa vyvinú často smrtiace komplikácie, vo forme zápalu pľúc a respiračného zlyhania. Spätná väzba od pacientov a ich príbuzných, ktorým som doporučoval užívanie Ivermektinu bola pozitívna. Je to však len kvapka v mori, zvlášť ak naďalej ostáva dostupnosť lieku pre bežných ľudí len v teoretickej rovine. Všetci moji pacienti, ktorým som liek doporučil, boli nútení si ho zaobstarať vo vlastnej réžii, a nie oficiálnymi cestami. Najčastejšie tak riešim len otázky správneho dávkovania Ivermectinu podľa závažnosti stavu a vo vzťahu k iným ochoreniam a liekom, aby sa minimalizovali negatívne nežiadúce účinky a maximalizoval efekt lieku. U tehotných a dojčiacich žien nie sú žiadne bezpečnostné sledovania ani štúdie, preto v týchto kategóriách je jeho indikácia naozaj len na vlastnom uvážení pacienta a zvážení pre a proti. Celé tu: https://www.40plus.sk/ivermectin-je-schvaleny-a-na-slovensku-nedostupny-slavomir-such-za-zhorsujucimi-sa-cislami-na-slovensku-su-umierajuci-ludia-bijem-na-poplach/
205
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept