Mimo kategórií
Navrh novych funkcionalit a pripomienky k foru

Nebylo by špatné, kdyby ty kostky s počtem stránek, které jsou úplně dole, byly i nahoře.

myslis toto?

602ee4d0dc3d4

alebo toto:

602ee5d40d3d6

[quote="pid:4165, uid:224"]Nebylo by špatné, kdyby ty kostky s počtem stránek, které jsou úplně dole, byly i nahoře.[/quote] myslis toto? ![602ee4d0dc3d4](serve/attachment&path=602ee4d0dc3d4) alebo toto: ![602ee5d40d3d6](serve/attachment&path=602ee5d40d3d6)
Upravené 18. 2. 2021 o 23:10

tak ma to da automaticky na začiatok a musím rolovať a hľadať

Doplním upřesnění: tento problém nastane až tehdy, pokud je v rámci tématu tolik příspěvků, že je aktivováno stránkování.
Pokud je příspěvků méně, skočí to správně (a pěkně) na příspěvek jak má.

[quote="pid:4117, uid:17"]tak ma to da automaticky na začiatok a musím rolovať a hľadať[/quote] Doplním upřesnění: tento problém nastane až tehdy, pokud je v rámci tématu tolik příspěvků, že je aktivováno stránkování. Pokud je příspěvků méně, skočí to správně (a pěkně) na příspěvek jak má.
Upravené 18. 2. 2021 o 23:13

Doplním upřesnění: tento problém nastane až tehdy, pokud je v rámci tématu tolik příspěvků, že je aktivováno stránkování.
Pokud je příspěvků méně, skočí to správně (a pěkně) na příspěvek jak má.

uz by to malo skakat dobre aj ked je aktivovane strankovanie

[quote="pid:4175, uid:240"]Doplním upřesnění: tento problém nastane až tehdy, pokud je v rámci tématu tolik příspěvků, že je aktivováno stránkování. Pokud je příspěvků méně, skočí to správně (a pěkně) na příspěvek jak má.[/quote] uz by to malo skakat dobre aj ked je aktivovane strankovanie

myslis toto?

Safra, tohle jsem tady na fóru snad ani neviděl, ten řádek s “Predchádzajúca stránka”.

Takže spíš myslel to druhé.
Jde o to, aby když je aktivované stránkování, tak aby čtverečky s čísly stránek byly na začátku i na konci stránky.
Začínám být nervózní, jestli nejsme moc rozežraní :-)

[quote="pid:4173, uid:1"]myslis toto?[/quote] Safra, tohle jsem tady na fóru snad ani neviděl, ten řádek s “Predchádzajúca stránka”. Takže spíš myslel to druhé. Jde o to, aby když je aktivované stránkování, tak aby čtverečky s čísly stránek byly na začátku i na konci stránky. Začínám být nervózní, jestli nejsme moc rozežraní :-)
Upravené 18. 2. 2021 o 23:27

@ Neo nie v každej téme ma to hodí správne na príspevok ktorí chcem otvoriť, niekde sa to opravilo niekde nie a hodí ma na prvý príspevok v téme ako v tejto. Daj vedieť kam ti napísať názvy tém kam ma to hádže na začiatok

@ Neo nie v každej téme ma to hodí správne na príspevok ktorí chcem otvoriť, niekde sa to opravilo niekde nie a hodí ma na prvý príspevok v téme ako v tejto. Daj vedieť kam ti napísať názvy tém kam ma to hádže na začiatok
Upravené 18. 2. 2021 o 23:47

Safra, tohle jsem tady na fóru snad ani neviděl, ten řádek s “Predchádzajúca stránka”.

to ti bude davat taketo cislovanie na uvodnej strany ak si vypnes napravo pod kategoriami funkciu "Povoliť nekonečné posúvanie"

Takže spíš myslel to druhé.
Jde o to, aby když je aktivované stránkování, tak aby čtverečky s čísly stránek byly na začátku i na konci stránky.
Začínám být nervózní, jestli nejsme moc rozežraní :-)

ak mysli to druhe cislovanie, tak to je aj na zaciatku a aj na konci stranky, akurat je vynechany zaciatok prvej stranky, pretoze tam by to rozbilo spojenie s hornou listou

a ano ste moc rozezrani smile smile smile

[quote="pid:4178, uid:240"]Safra, tohle jsem tady na fóru snad ani neviděl, ten řádek s “Predchádzajúca stránka”.[/quote] to ti bude davat taketo cislovanie na uvodnej strany ak si vypnes napravo pod kategoriami funkciu "Povoliť nekonečné posúvanie" [quote="pid:4178, uid:240"]Takže spíš myslel to druhé. Jde o to, aby když je aktivované stránkování, tak aby čtverečky s čísly stránek byly na začátku i na konci stránky. Začínám být nervózní, jestli nejsme moc rozežraní :-)[/quote] ak mysli to druhe cislovanie, tak to je aj na zaciatku a aj na konci stranky, akurat je vynechany zaciatok prvej stranky, pretoze tam by to rozbilo spojenie s hornou listou a ano ste moc rozezrani :D :D :D

tam by to rozbilo spojenie s hornou listou

Tušil jsem to.
Pěkné je ale tlačítko “na začátek”, hned vedle vpravo od nicku přihlášeného uživatele.
Kdyby hned vedle existovalo tlačítko “na konec”, které by hodilo na poslední příspěvek poslední stránky, řešilo by to problém @Greco.
Taky bych si občas klikl. smile

[quote="pid:4187, uid:1"]tam by to rozbilo spojenie s hornou listou[/quote] Tušil jsem to. Pěkné je ale tlačítko “na začátek”, hned vedle vpravo od nicku přihlášeného uživatele. Kdyby hned vedle existovalo tlačítko “na konec”, které by hodilo na poslední příspěvek poslední stránky, řešilo by to problém @Greco. Taky bych si občas klikl. ;)

nie v každej téme ma to hodí správne na príspevok ktorí chcem otvoriť, niekde sa to opravilo niekde nie a hodí ma na prvý príspevok v téme ako v tejto. Daj vedieť kam ti napísať názvy tém kam ma to hádže na začiatok

dik, ale tu nejde o konkretnu temu ale o link, ktory dava v tych oznameniach (zvoncek), no nic pozriem to poriadne cez vikend

[quote="pid:4180, uid:85"]nie v každej téme ma to hodí správne na príspevok ktorí chcem otvoriť, niekde sa to opravilo niekde nie a hodí ma na prvý príspevok v téme ako v tejto. Daj vedieť kam ti napísať názvy tém kam ma to hádže na začiatok[/quote] dik, ale tu nejde o konkretnu temu ale o link, ktory dava v tych oznameniach (zvoncek), no nic pozriem to poriadne cez vikend

Pokud je text hodně dlouhý, tak překrývá ikony na pravé straně viz. obrázek:

je to fixnute, vo vsetkych vyskytoch na fore, tzn. na hlavnej stranke, v kategoriach, v zozname tagovanych tem, v prehlade tem vytvorenych konkretnym pouzivatelom

[quote="pid:4147, uid:169"]Pokud je text hodně dlouhý, tak překrývá ikony na pravé straně viz. obrázek:[/quote] je to fixnute, vo vsetkych vyskytoch na fore, tzn. na hlavnej stranke, v kategoriach, v zozname tagovanych tem, v prehlade tem vytvorenych konkretnym pouzivatelom

@Neo

Bolo by mozne fixnut tlacidlo "Zobrazit vsetky" aj ked som v nejakej teme? Napriklad stojim na stranke Historia zeme a ked pouzijem tlacitko "Zobrazit vsetky" tak sa nic nestane ... funguje mi to len na hlavnej strnake. Vdaka.
60338929877e2

@Neo Bolo by mozne fixnut tlacidlo "Zobrazit vsetky" aj ked som v nejakej teme? Napriklad stojim na stranke Historia zeme a ked pouzijem tlacitko "Zobrazit vsetky" tak sa nic nestane ... funguje mi to len na hlavnej strnake. Vdaka. ![60338929877e2](serve/attachment&path=60338929877e2)

Bolo by mozne fixnut tlacidlo "Zobrazit vsetky"

no teraz som to skusil a mne funguje na hlavnej stranke aj v jednotlivych temach aj v kategoriach aj v zozname tagovanych prispevkov aj ked dam cosi vyhladat, proste to ide

mozno treba vycistit cache alebo restartnut prehliadac, poznam to podla seba ak mam napr. zopar dni po sebe zapnuty prehliadac (pocitac nevypinam), tak kym ho nerestartnem nedokazem sa vobec na niektore stranky prihlasit a pod.

[quote="pid:4516, uid:106"]Bolo by mozne fixnut tlacidlo "Zobrazit vsetky"[/quote] no teraz som to skusil a mne funguje na hlavnej stranke aj v jednotlivych temach aj v kategoriach aj v zozname tagovanych prispevkov aj ked dam cosi vyhladat, proste to ide mozno treba vycistit cache alebo restartnut prehliadac, poznam to podla seba ak mam napr. zopar dni po sebe zapnuty prehliadac (pocitac nevypinam), tak kym ho nerestartnem nedokazem sa vobec na niektore stranky prihlasit a pod.

Ja sko k oranizacnej strane veci, tzn NAZVY tem by nemali byt na 2+ riadky, tzn ked pridavate prispevky pokuste sa skratit na co najpodstatnejsie info do nazvu clanku, tak sa da aj lahsie zapamatat a vyhladavat info...

HOXovy sim pisal jednu ideu davam sem:

napadlo mi ze by bolo vhodné aby sa clanky dalu lepsie hladat, kôli lepšej organizácii a analytickej praci

málokto si zapamata nazov clanku ale skor ako datum alebo cislo tzn nejaky syntax
aj napriec rôznymi webmi z KOB tematiky

Napr www.kob.eu/V202011220515

V - Voda KSB
20201122 - datum
05-cislo autora
15- poradove cislo clanku-prispevku daneho autora ( bude vidno aktivitu autora smile )

týmto by sa dali lahko a prehladne ( zapamatatelne ) riesit analytické odkazy v clankoch, urcite lepsie ako nazvy clankov. zaroven podla prveho identifikátora by sa dali aj z viacerych webov trivialne zorganizovať odkazy co by pomohlo prehľadnosti. a ukazka spolupatricnosti celej idey KOB. tzn spolocna organizacia informacnej platformy.

P.S. niekde som nabehol na obdobne "cislovanie" analyz tento rok, ale neviem to znovu dohladat.

P.S. Videl som ze BOLETUS dal na KOB stranke jeden clanok z takymto syntaxom nazvu stranky

( Boletus spominaš si kde to bolo presne uverejnene ? )

Ja sko k oranizacnej strane veci, tzn NAZVY tem by nemali byt na 2+ riadky, tzn ked pridavate prispevky pokuste sa skratit na co najpodstatnejsie info do nazvu clanku, tak sa da aj lahsie zapamatat a vyhladavat info... HOXovy sim pisal jednu ideu davam sem: napadlo mi ze by bolo vhodné aby sa clanky dalu lepsie hladat, kôli lepšej organizácii a analytickej praci málokto si zapamata nazov clanku ale skor ako datum alebo cislo tzn nejaky syntax aj napriec rôznymi webmi z KOB tematiky Napr www.kob.eu/V202011220515 V - Voda KSB 20201122 - datum 05-cislo autora 15- poradove cislo clanku-prispevku daneho autora ( bude vidno aktivitu autora :D ) týmto by sa dali lahko a prehladne ( zapamatatelne ) riesit analytické odkazy v clankoch, urcite lepsie ako nazvy clankov. zaroven podla prveho identifikátora by sa dali aj z viacerych webov trivialne zorganizovať odkazy co by pomohlo prehľadnosti. a ukazka spolupatricnosti celej idey KOB. tzn spolocna organizacia informacnej platformy. P.S. niekde som nabehol na obdobne "cislovanie" analyz tento rok, ale neviem to znovu dohladat. P.S. Videl som ze BOLETUS dal na KOB stranke jeden clanok z takymto syntaxom nazvu stranky ( Boletus spominaš si kde to bolo presne uverejnene ? )

napadlo mi ze by bolo vhodné aby sa clanky dalu lepsie hladat, kôli lepšej organizácii a analytickej praci

ja by som skor polozil otazku, kolki zo zaregistrovanych aspon raz vyuzili funkciu vyhladavania ;-)

15- poradove cislo clanku-prispevku daneho autora

ked si kliknes na hociktoreho pouzivatela tak ta to prepne do jeho prehladu, kde su vsetky jeho prispevky zoradene podla casu od najnovsieho po najstarsi

V - Voda KSB
20201122 - datum
05-cislo autora

dalsia vec je moznost otagovat kazdu temu az piatimi tagmi, malokto to vyuziva a pritom to urychluje hladanie, pretoze klucove slova su v tych tagoch

[quote="pid:4552, uid:114"]napadlo mi ze by bolo vhodné aby sa clanky dalu lepsie hladat, kôli lepšej organizácii a analytickej praci[/quote] ja by som skor polozil otazku, kolki zo zaregistrovanych aspon raz vyuzili funkciu vyhladavania ;-) [quote="pid:4552, uid:114"]15- poradove cislo clanku-prispevku daneho autora[/quote] ked si kliknes na hociktoreho pouzivatela tak ta to prepne do jeho prehladu, kde su vsetky jeho prispevky zoradene podla casu od najnovsieho po najstarsi [quote="pid:4552, uid:114"]V - Voda KSB 20201122 - datum 05-cislo autora[/quote] dalsia vec je moznost otagovat kazdu temu az piatimi tagmi, malokto to vyuziva a pritom to urychluje hladanie, pretoze klucove slova su v tych tagoch

mozno treba vycistit cache

Pravdu mas ze to funguje ... ale asi len ked mas jeden tab otvoreny
vid video
https://autode.sk/3aEPBW1
Ak som otvoril druhy tab tak v nom mi to tlacitko nefunguje ...

[quote="pid:4550, uid:1"]mozno treba vycistit cache[/quote] Pravdu mas ze to funguje ... ale asi len ked mas jeden tab otvoreny vid video https://autode.sk/3aEPBW1 Ak som otvoril druhy tab tak v nom mi to tlacitko nefunguje ...

ale asi len ked mas jeden tab otvoreny
vid video

je tam problem s jednou funkciou v ramci zasobnika (cache), uz som to poslal vyvojarom codofora, nech sa na to pozru

[quote="pid:4572, uid:106"]ale asi len ked mas jeden tab otvoreny vid video[/quote] je tam problem s jednou funkciou v ramci zasobnika (cache), uz som to poslal vyvojarom codofora, nech sa na to pozru

Ak som otvoril druhy tab tak v nom mi to tlacitko nefunguje ...

skus to teraz vyskusat, malo by to ist, ak nie daj mi vediet

[quote="pid:4572, uid:106"]Ak som otvoril druhy tab tak v nom mi to tlacitko nefunguje ...[/quote] skus to teraz vyskusat, malo by to ist, ak nie daj mi vediet

malo by to ist

Funguje. Vdaka za fix!

[quote="pid:4787, uid:1"]malo by to ist[/quote] Funguje. Vdaka za fix!
12
993
36
11
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept