Mimo kategórií
Navrh novych funkcionalit a pripomienky k foru

Už sa to tu riešilo, ale minimálne mne to stále nefunguje, aby ma to z oznámení hodilo správne na daný nový príspevok. Tu je príklad vygenerovaných liniek na ten istý príspevok.


z hlavnej stránky červený rámček ide dobre (pre čitateľnosť dávam v diakritikovej forme)
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/14/informace-o-vývoji-kovid-fašozmu-v-igorstánu/post-11857#post-11857


z oznámení hodí iba na začiatok témy
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/14/post-11857&page=from_notify&nid=194600#post-11857


ak to spoľahlivo nefunguje aj iným a ak tá druhá forma nemá potrebné výhody, tak asi stačí aby sa to generovalo ako v prvom prípade, kde mi to ešte aj pekne žlto vysvieti smile


Už sa to tu riešilo, ale minimálne mne to stále nefunguje, aby ma to z oznámení hodilo správne na daný nový príspevok. Tu je príklad vygenerovaných liniek na ten istý príspevok. z hlavnej stránky červený rámček ide dobre (pre čitateľnosť dávam v diakritikovej forme) https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/14/informace-o-vývoji-kovid-fašozmu-v-igorstánu/post-11857#post-11857 z oznámení hodí iba na začiatok témy https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/14/post-11857&page=from_notify&nid=194600#post-11857 ak to spoľahlivo nefunguje aj iným a ak tá druhá forma nemá potrebné výhody, tak asi stačí aby sa to generovalo ako v prvom prípade, kde mi to ešte aj pekne žlto vysvieti :)

banuj IP adresu, to ti ušetří práci do budoucna


vacsina ludi je pripojenych na internet cez dynamicke IP adresy, takze toto tiez nie je cesta


poriesil som to takto


https://www.ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1518/dolezite-info


[quote="pid:11980, uid:311"]banuj IP adresu, to ti ušetří práci do budoucna[/quote] vacsina ludi je pripojenych na internet cez dynamicke IP adresy, takze toto tiez nie je cesta poriesil som to takto https://www.ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1518/dolezite-info

Už sa to tu riešilo, ale minimálne mne to stále nefunguje, aby ma to z oznámení hodilo správne na daný nový príspevok. Tu je príklad vygenerovaných liniek na ten istý príspevok.


ten problem stale pretrvava, uz som to riesil aj z vyvojarmi, navrhli nejake fixy, ale nefungovalo to dobre, takze treba byt trpezlivy, je to v rieseni tento problem


[quote="pid:12053, uid:413"]Už sa to tu riešilo, ale minimálne mne to stále nefunguje, aby ma to z oznámení hodilo správne na daný nový príspevok. Tu je príklad vygenerovaných liniek na ten istý príspevok.[/quote] ten problem stale pretrvava, uz som to riesil aj z vyvojarmi, navrhli nejake fixy, ale nefungovalo to dobre, takze treba byt trpezlivy, je to v rieseni tento problem

Myslím, že ban na Nick je u toho inteligenta nanic, banuj IP adresu, to ti ušetří práci do budoucna.

Vzhladom na moje pozorovanie uplne bude stacit zrolovat vsetky prispevky s hodnotenim mensim ako -10 . jedine u Milana som videl taketo negativne skore. V buducnosti mozeme to cislo upravit.
Zrolovanie znamena -
607c5a3481ae8
Tiez ked ludia budu vediet o takej moznosti, tak hned prvych 10 znalych citatelov mu tam da patricnu karmu a ostatnych jeho spam otravovat nebude , to iste aj na hlavnej stranke


[quote="pid:11980, uid:311"]Myslím, že ban na Nick je u toho inteligenta nanic, banuj IP adresu, to ti ušetří práci do budoucna.[/quote] Vzhladom na moje pozorovanie uplne bude stacit zrolovat vsetky prispevky s hodnotenim mensim ako -10 . jedine u Milana som videl taketo negativne skore. V buducnosti mozeme to cislo upravit. Zrolovanie znamena - ![607c5a3481ae8](serve/attachment&path=607c5a3481ae8) Tiez ked ludia budu vediet o takej moznosti, tak hned prvych 10 znalych citatelov mu tam da patricnu karmu a ostatnych jeho spam otravovat nebude , to iste aj na hlavnej stranke

Často se mi stává, že když kliknu na červeně vyznačený čtvereček, označující nové příspěvky, objeví se mi toto:
Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 105


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2031 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php:110 Stack trace: #0 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php(110): PDOStatement->execute(Array) #1 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(627): CODOF\Service\BadgeService->getRewardedBadgesForUsers(Array) #2 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(69): CODOF\Forum\Post->gen_posts_arr(Array) #3 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/Ajax/forum/topic.php(90): CODOF\Forum\Post->get_posts(1506, 180) #4 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/forum.php(476): Controller\Ajax\forum\topic->get_posts(1506, 9, Array) #5 /www/k/s/u161657/public_html/routes.php(507): Controller\forum->topic(1506, 'post-12310'smile #6 [internal function]: {closure}(1506, '\xC4\x8Desko-vyhost\xC3\xAD...', 'post-12310'smile #7 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Router/Router.php(91): call_user_func_array(Object(Closure), Array) #8 /www/k/s/u161657/public_html in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 110


Často se mi stává, že když kliknu na červeně vyznačený čtvereček, označující nové příspěvky, objeví se mi toto: Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 105 Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2031 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php:110 Stack trace: #0 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php(110): PDOStatement->execute(Array) #1 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(627): CODOF\Service\BadgeService->getRewardedBadgesForUsers(Array) #2 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(69): CODOF\Forum\Post->gen_posts_arr(Array) #3 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/Ajax/forum/topic.php(90): CODOF\Forum\Post->get_posts(1506, 180) #4 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/forum.php(476): Controller\Ajax\forum\topic->get_posts(1506, 9, Array) #5 /www/k/s/u161657/public_html/routes.php(507): Controller\forum->topic(1506, 'post-12310') #6 [internal function]: {closure}(1506, '\xC4\x8Desko-vyhost\xC3\xAD...', 'post-12310') #7 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Router/Router.php(91): call_user_func_array(Object(Closure), Array) #8 /www/k/s/u161657/public_html in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 110

Často se mi stává, že když kliknu na červeně v


Tak toto sa aj mne stáva.Aj teraz sa mi to stalo keď som chcela vidieť váš príspevok.A stáva sa mi to aj keď si zo zvončeka ponúkané správy chcem prečítať.Je jedno ktorú správu a na ktorej stránke je zverejnená.


[quote="pid:12313, uid:325"]Často se mi stává, že když kliknu na červeně v[/quote] Tak toto sa aj mne stáva.Aj teraz sa mi to stalo keď som chcela vidieť váš príspevok.A stáva sa mi to aj keď si zo zvončeka ponúkané správy chcem prečítať.Je jedno ktorú správu a na ktorej stránke je zverejnená.

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

Často se mi stává, že když kliknu na červeně vyznačený čtvereček


tento error suvisi s tym ked je prispevkov tolko, ze nastava prechod na novu stranku a ma to suvis aj s tym co som uz pisal, ze zo zvonceka nelinkuje presne na dany prispevok, riesim to z vyvojarmi, takze vas chcem poprosit o trpezlivost


[quote="pid:12313, uid:325"]Často se mi stává, že když kliknu na červeně vyznačený čtvereček[/quote] tento error suvisi s tym ked je prispevkov tolko, ze nastava prechod na novu stranku a ma to suvis aj s tym co som uz pisal, ze zo zvonceka nelinkuje presne na dany prispevok, riesim to z vyvojarmi, takze vas chcem poprosit o trpezlivost

nápad na novú funkcionalitu


kým nefunguje dobre zvonček, tak kukám od posledného neprečítaného príspevku cez ten červený štvorček


a mohlo by ušetriť dosť času, keby tie témy, ktoré človek "odoberá", boli na hlavnej stránke pre prihláseného viditelne odlíšené. tak sa dostane rýchlejšie k novým a sledovaným a nemusí stále dokola čítať nadpisy tých starých, ktoré ho (už) nezaujímajú


**nápad na novú funkcionalitu** kým nefunguje dobre zvonček, tak kukám od posledného neprečítaného príspevku cez ten červený štvorček a mohlo by ušetriť dosť času, keby tie témy, ktoré človek "odoberá", boli na hlavnej stránke pre prihláseného viditelne odlíšené. tak sa dostane rýchlejšie k novým a sledovaným a nemusí stále dokola čítať nadpisy tých starých, ktoré ho (už) nezaujímajú

nápad: možno by sa zišlo vytvoriť špeciálnu tému pre všeobecné nápady, návrhy, komentáre, rady, otázky&odpovede, odkazy iným užívateľom, riešenie nedorozumení atď. Veci, kvôli ktorým je ošemetné zakladať zakaždým novú tému, ani do tejto témy až tak nepatria a ktoré zbytočne zneprehľadňujú iné témy (vlákna). Potom v iných témach už len stačí odkázať sa linkom do tej špeciálnej, že zvyšok je napísaný tu.


zváženie a eventuálne vytvorenie vhodnej témy prenechávam


**nápad**: možno by sa zišlo vytvoriť špeciálnu tému pre všeobecné nápady, návrhy, komentáre, rady, otázky&odpovede, odkazy iným užívateľom, riešenie nedorozumení atď. Veci, kvôli ktorým je ošemetné zakladať zakaždým novú tému, ani do tejto témy až tak nepatria a ktoré zbytočne zneprehľadňujú iné témy (vlákna). Potom v iných témach už len stačí odkázať sa linkom do tej špeciálnej, že zvyšok je napísaný tu. zváženie a eventuálne vytvorenie vhodnej témy prenechávam

vytvoriť špeciálnu tému

Myslíš kategorii?
Témata může vytvářet kdokoliv. V rámci existujících kategorií.
Jsou zde kategorie
“Otázky a odpovedě”
“Mimo kategórií”
které částečně už pokrývají co píšeš...


[quote="pid:17681, uid:413"]vytvoriť špeciálnu tému[/quote] Myslíš kategorii? Témata může vytvářet kdokoliv. V rámci existujících kategorií. Jsou zde kategorie “Otázky a odpovedě” “Mimo kategórií” které částečně už pokrývají co píšeš...

nieje tu ziadna tema ohladom fora samotneho

Nejsem proti modifikaci ale ...
tak nejak se dela zakonnodarny system...
kdy se stale pridavaji nove dodatky/...aniz se zrusily ty puvodni / a vznika neprehledna dzungle ve ktere se maji problem vyznat i ti kteri na jejim zaklade rozhoduji o spravedlnosti.....
Existuje takove rceni"" KISS" coz volne prelozeno znamena =polibek...ale vysvetluje se to jako...KEEP IT SIMPLE, SIMLE.....=cesky = delej to jednoduse, jednoduchy...


Takze at toho neni moc aby to neodradilo ty pro ktere je to urceno....


[quote="pid:4089, uid:10"]nieje tu ziadna tema ohladom fora samotneho[/quote] Nejsem proti modifikaci ale ... tak nejak se dela zakonnodarny system... kdy se stale pridavaji nove dodatky/...aniz se zrusily ty puvodni / a vznika neprehledna dzungle ve ktere se maji problem vyznat i ti kteri na jejim zaklade rozhoduji o spravedlnosti..... Existuje takove rceni"" KISS" coz volne prelozeno znamena =polibek...ale vysvetluje se to jako...KEEP IT SIMPLE, SIMLE.....=cesky = delej to jednoduse, jednoduchy... Takze at toho neni moc aby to neodradilo ty pro ktere je to urceno....

Mám návrh ohledně klikacího pole s čísly stránek u rozsáhlejších témat. Bylo by dobré, kdyby toto pole bylo i na začátku stránky v záhlaví. Jde o to, že se dost často stane, že mě automat nehodí na poslední mnou viděný příspěvek, objeví se chyba a já musím narolovat na konec stránky a až pak volit na číselníku poslední stránku. Vložit volbu stránek i na začátek se prostě hodí pro rychlejší lisování.


Mám návrh ohledně klikacího pole s čísly stránek u rozsáhlejších témat. Bylo by dobré, kdyby toto pole bylo i na začátku stránky v záhlaví. Jde o to, že se dost často stane, že mě automat nehodí na poslední mnou viděný příspěvek, objeví se chyba a já musím narolovat na konec stránky a až pak volit na číselníku poslední stránku. Vložit volbu stránek i na začátek se prostě hodí pro rychlejší lisování.

kdyby toto pole bylo i na začátku stránky v záhlaví

Už bylo diskutovano v tomto tématu dříve, pokud se nemýlím, pohledej si...
:-)


[quote="pid:17728, uid:19"]kdyby toto pole bylo i na začátku stránky v záhlaví[/quote] Už bylo diskutovano v tomto tématu dříve, pokud se nemýlím, pohledej si... :-)

Omlouvám se, je to tak a náhodou jsem na to narazil hned, jak jsem dopsal svůj příspěvek.:-) Bohužel na tabletu ale nikde nevidím možnost vypnout automatické rolování.


Omlouvám se, je to tak a náhodou jsem na to narazil hned, jak jsem dopsal svůj příspěvek.:-) Bohužel na tabletu ale nikde nevidím možnost vypnout automatické rolování.

Myslíš kategorii?
Témata může vytvářet kdokoliv. V rámci existujících kategorií.


myslel som naozaj jednu špeciálnu tému, vlákno, niečo ako toto vlákno, niečo ako meta vlákno, niečo kde by boli veci týkajúce sa všetkých tém alebo žiadnej existujúcej témy. niečo kde by sa človek neobával pridať myšlienku, ktorú by inde nechcel pridať, lebo neni dostatočne k téme.


možno už netreba, keď je tu táto téma. keď ma tento nápad napadol, tak som si nepamätal celý názov tejto témy a myslel som si, že sa tu majú písať len návrhy na vylepšenie stránky. čiže ostatné druhy všeobecných myšlienok by nebolo kam dávať, aby nezavadzali vo vláknach, kde človek očakáva, že tam budú veci týkajúce sa názvu danej témy. lebo na ne môžu odpovedať ďalší ľudia a čoskoro z toho môže byť celá strana textu, podvlákno, ktoré nie je k téme.


na druhej strane, v niečom by to pomohlo a v niečom by mohlo vytvoriť nové nedostatky. tak som to len nadhodil na zváženie


[quote="pid:17715, uid:240"]Myslíš kategorii? Témata může vytvářet kdokoliv. V rámci existujících kategorií.[/quote] myslel som naozaj jednu špeciálnu tému, vlákno, niečo ako toto vlákno, niečo ako meta vlákno, niečo kde by boli veci týkajúce sa všetkých tém alebo žiadnej existujúcej témy. niečo kde by sa človek neobával pridať myšlienku, ktorú by inde nechcel pridať, lebo neni dostatočne k téme. možno už netreba, keď je tu táto téma. **keď ma tento nápad napadol**, tak som si nepamätal celý názov tejto témy a myslel som si, že sa tu majú písať len návrhy na vylepšenie stránky. čiže ostatné druhy všeobecných myšlienok by nebolo kam dávať, aby nezavadzali vo vláknach, kde človek očakáva, že tam budú veci týkajúce sa názvu danej témy. lebo na ne môžu odpovedať ďalší ľudia a čoskoro z toho môže byť celá strana textu, podvlákno, ktoré nie je k téme. na druhej strane, v niečom by to pomohlo a v niečom by mohlo vytvoriť nové nedostatky. tak som to len nadhodil na zváženie

Návod ako zistiť, s ktorým príspevkom mi súhlasili (lajkovali)


keďže oznámenia zo zvončeka zatiaľ nevedú pri viacstranových témach ku konkrétnym príspevkom, ale iba k témam, kde sa nachádza, niekedy je ťažké tipnúť, ktorý z príspevkov v tej téme mi kto lajkoval. pre tých, ktorí tento trik ešte nepoznajú som spísal návod, ako to zistiť.


1. podržíte myš na danom ozname. niektoré súhlasy tam môžu chýbať, vtedy treba ísť cez tlačítko "Zobraziť všetky" do kompletného zoznamu a tam ho nájsť.


60b295703b182


2. dole v prehliadači by malo zobrazovať adresu a v nej si pozriete číslo príspevku pri texte "post". je tam dokonca 2x zopakované


60b28d37ea8fe


3. potom na ten oznam kliknete, aby to presunulo do danej témy. a potom ručne skontrolujete svoje príspevky tak, že podržíte myšou nad ich časmi zverejnenia (ktoré fungujú aj ako linky na daný príspevok) a kuknete dole v prehliadači, na akú adresu odkazujú a porovnáte to číslo v texte "post" s tým z oznamu (teraz už je len na konci adresy)


60b294d4e297b


60b29432a465e


Návod ako zistiť, s ktorým príspevkom mi súhlasili (lajkovali) -------------------------------------------------------------- keďže oznámenia zo zvončeka zatiaľ nevedú **pri viacstranových témach** ku konkrétnym príspevkom, ale iba k témam, kde sa nachádza, niekedy je ťažké tipnúť, ktorý z príspevkov v tej téme mi kto lajkoval. pre tých, ktorí tento trik ešte nepoznajú som spísal návod, ako to zistiť. **1.** podržíte myš na danom ozname. niektoré súhlasy tam môžu chýbať, vtedy treba ísť cez tlačítko "Zobraziť všetky" do kompletného zoznamu a tam ho nájsť. ![60b295703b182](serve/attachment&path=60b295703b182) **2.** dole v prehliadači by malo zobrazovať adresu a v nej si pozriete číslo príspevku pri texte "post". je tam dokonca 2x zopakované ![60b28d37ea8fe](serve/attachment&path=60b28d37ea8fe) **3.** potom na ten oznam kliknete, aby to presunulo do danej témy. a potom ručne skontrolujete svoje príspevky tak, že podržíte myšou nad ich časmi zverejnenia (ktoré fungujú aj ako linky na daný príspevok) a kuknete dole v prehliadači, na akú adresu odkazujú a porovnáte to číslo v texte "post" s tým z oznamu (teraz už je len na konci adresy) ![60b294d4e297b](serve/attachment&path=60b294d4e297b) ![60b29432a465e](serve/attachment&path=60b29432a465e)
Upravené 12. 6. 2021 o 14:21

Návod ako sa vyhnúť tejto chybe (viď. 2. obrázok)


Písalo sa tuším, že táto chyba súvisí s tým, keď sa nový príspevok dostáva na novú stranu alebo niečo také. Nastáva, keď chce človek prísť k danému príspevku cez červený štvorček s počtom neprečítaných príspevkov alebo cez čas pridania posledného príspevku.


60b50b6caf97b


Tento návod je pre tých, ktorí na túto svojpomocnú triviálnu opravu zatiaľ neprišli alebo sa im nechce čakať, kým tú chybu v danej téme prestane ukazovať a chcú si nový príspevok prečítať hneď.


Návod: stačí tému otvoriť cez jej názov a potom sa ručne preposúvať na jej koniec s využitím stránkovacích tlačidiel


Poznámka: pôvodne som v tom návode mal na začiatku aj znovunačítanie hlavnej stránky (preto som tento návod vôbec začal písať), ale až počas písania tohto príspevku som si uvedomil, že som to F5 stláčal reflexovito celý čas zrejme zbytočne smile


60b50f38baca4


Aktualizácia: tak asi som si dobre pamätal, treba znovunačítať hlavnú stránku (F5), lebo inak názov témy tiež môže odkazovať na posledný príspevok, čo vyhodí chybu. toto sa asi týka len prihlásených


Návod ako sa vyhnúť tejto chybe (viď. 2. obrázok) ---------------------------------------------- Písalo sa tuším, že táto chyba súvisí s tým, keď sa nový príspevok dostáva na novú stranu alebo niečo také. Nastáva, keď chce človek prísť k danému príspevku cez červený štvorček s počtom neprečítaných príspevkov alebo cez čas pridania posledného príspevku. ![60b50b6caf97b](serve/attachment&path=60b50b6caf97b) Tento návod je pre tých, ktorí na túto svojpomocnú triviálnu opravu zatiaľ neprišli alebo sa im nechce čakať, kým tú chybu v danej téme prestane ukazovať a chcú si nový príspevok prečítať hneď. **Návod**: stačí tému otvoriť cez jej názov a potom sa ručne preposúvať na jej koniec s využitím stránkovacích tlačidiel **Poznámka**: pôvodne som v tom návode mal na začiatku aj znovunačítanie hlavnej stránky (preto som tento návod vôbec začal písať), ale až počas písania tohto príspevku som si uvedomil, že som to F5 stláčal reflexovito celý čas zrejme zbytočne :D ![60b50f38baca4](serve/attachment&path=60b50f38baca4) **Aktualizácia**: tak asi som si dobre pamätal, treba znovunačítať hlavnú stránku (F5), lebo inak názov témy tiež môže odkazovať na posledný príspevok, čo vyhodí chybu. toto sa asi týka len prihlásených
Upravené 31. 5. 2021 o 20:14

tento príspevok je reakcia na túto reakciu
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1994/to-nen-iacute-vtip/2#post-19021

PrecoLudomHrabe je liberálna komunita slniečkárov a rusofóbov, ktorá je pravdepodobne aj financovaná cez mimovládky, prečo toto propagovať tu?

tohto môjho príspevku https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1994/to-nen-iacute-vtip/2#post-19016


nerozumiem. veď ich nechválim. naopak. myslel som, že pomôžem identifikovať ďalšiu mnohopočetnú komunitu rivalov. a videl som u nich zdieľať aj niečo z opačnej strany a nerobili to v dobrom, to našu stranu tiež propagovali či ako. a vo vedľajšej téme sa mi tiež nezdá, že to je propagovanie fb skupiny, ktorá presadzuje očkovanie.


chápem, že to môže byť brané ako aj zlá reklama je reklama. a trebárs nejaké nepriame dôsledky. ale keď porovnáme návštevnosti a tunajšie komunitné názory, tak stále mi to príde ako skôr zanedbateľný možný prospech pre nich a nezanedbateľná výstraha pre ostatných. myslím, že lepšie o nepriateľoch vedieť ako nevedieť.


a to som chcel raz navrhnúť tému pre zbierku zdrojov (+- a antizdrojov) a info o nich. no to by bolo...


píšem to do tohto vlákna, aby sa mohli vyjadriť aj ďalší (hlavne kompetentní), kde sú hranice toho propagovania a "propagovania". lebo podobné dilemy, či niečo pridať alebo nepridať môžu mať aj ostatní.


tento príspevok je reakcia na túto reakciu https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1994/to-nen-iacute-vtip/2#post-19021 [quote="pid:19021, uid:48"]PrecoLudomHrabe je liberálna komunita slniečkárov a rusofóbov, ktorá je pravdepodobne aj financovaná cez mimovládky, prečo toto propagovať tu?[/quote] tohto môjho príspevku https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1994/to-nen-iacute-vtip/2#post-19016 nerozumiem. veď ich nechválim. naopak. myslel som, že pomôžem identifikovať ďalšiu mnohopočetnú komunitu rivalov. a videl som u nich zdieľať aj niečo z opačnej strany a nerobili to v dobrom, to našu stranu tiež propagovali či ako. a vo vedľajšej téme sa mi tiež nezdá, že to je propagovanie fb skupiny, ktorá presadzuje očkovanie. chápem, že to môže byť brané ako _aj zlá reklama je reklama_. a trebárs nejaké nepriame dôsledky. ale keď porovnáme návštevnosti a tunajšie komunitné názory, tak stále mi to príde ako skôr zanedbateľný možný prospech pre nich a nezanedbateľná výstraha pre ostatných. myslím, že lepšie o nepriateľoch vedieť ako nevedieť. a to som chcel raz navrhnúť tému pre zbierku zdrojov (+- a antizdrojov) a info o nich. no to by bolo... píšem to do tohto vlákna, aby sa mohli vyjadriť aj ďalší (hlavne kompetentní), kde sú hranice toho propagovania a "propagovania". lebo podobné dilemy, či niečo pridať alebo nepridať môžu mať aj ostatní.

vyhľadávanie na stránke


typy vyhľadávania


ak by niekto nevedel (ja som si to všimol až dnes), tak sú tu 2 druhy vyhľadávania pomocou ikony lupa. keď sa vyhľadáva z hlavnej stránky, tak sa vyhľadáva vo všetkých témach a keď je otvorená nejaká téma, tak sa vyhľadáva iba v jej príspevkoch.


60c790aec44d8


takže ak uvidíte takúto nikdy nekončiacu animáciu, tak to neni chyba na stránke či zacyklenie (ako som si doteraz myslel), ale znamená to, že sa hľadá iba v aktuálnej téme a nič sa nenašlo. a hneď môžte písať iný text na vyhľadávanie alebo ísť na hlavnú stránku vyhľadávať vo všetkých témach.


60c791a040caf


problém nastáva, keď chcete zrušiť tento vyhľadávací mód v téme. momentálne nie je na to tlačítko, nefunguje ani kliknúť na lupu, ani hľadať prázdny text, ani Esc, ani šípka dozadu v prehliadači nie je ideálne vždy funkčné riešenie, ale funguje na to obnovenie stránky (F5).


chyba vo vyhľadávaní


počas hľadania jednej témy som si všimol, že keď dám vyhľadať niečo, čo má viac strán výsledkov a prepnem sa na >1 stranu a potom dám vyhľadať niečo iné, tak na tej strane aj zostanem (vidno to aj v adrese). problém so zmätením používateľa nastáva vtedy, že ak som dal vyhľadať niečo iné, čo má menej strán výsledkov ako predtým prepnutá strana, tak neukáže žiadne výsledky a používateľ si môže myslieť, že fakt nenašlo nič. síce v "Počet nájdených záznamov" ukazuje počet, ale nie sú zobrazené tlačítka na prepínanie strán a zatiaľ to nehádže automaticky na prvú stranu výsledkov.


možnosti svojpomocnej opravy:


  • ísť o stránku dozadu, prepnúť sa na prvú stránku výsledkov a vyhľadávať odznova
  • v adrese prepísať "u=/search/5" na "u=/search/1" (5 je príklad čísla strany)
  • ísť na hlavnú stránku a vyhľadávať to odznova

ďalej som si všimol zvláštne fungovanie - keď dám vyhľadať tému Správy z Ameriky , tak to ide okej, ale už nedokáže vyhľadať Správy z Ruska, Správy z Anglicka ani Správy z Číny . alebo keby som chcel nájsť tému Hádejte jaký zákon podepsal Trump jako svůj poslední ve funkci?, tak ju nájdem vyhľadávaním slova "podepsal", ale nenájdem vyhľadávaním slova "Hádejte". A použiť viac slov je ešte ťahšia tipovačka, o tom nižšie.

-

návrhy budúcich vylepšení vyhľadávania

  • v kolonke "Hľadať v časti" by mohla byť aj možnosť hľadať iba v názvoch tém, to je pre prípad hľadania témy, keď si pamätám niečo z názvu, sú to často používané slová a chcem vylúčiť kopu strán zbytočných výsledkov. (napr. ak chcem nájsť tému Čína, nájde už 48 strán výsledkov a ak sa v tej téme dávno nepísalo, tak to treba aj dlhšie preklikávať)
  • doladiť doslovné hľadanie viacslovných fráz, keď sa slová ohradia uvodzovkami "hľadaný viacslovný výraz", alebo aj bez uvodzoviek. niekedy tu síce vyhľadávanie fráz funguje dobre a netreba ani uvodzovky, ale niekedy vôbec. napr. keby som chcel nájsť tému Príprava Norimbergu 2, hľadaním slov Príprava Norimbergu nenájde nič, nehľadá ich ani samostatne a musím si správne tipnúť hľadať slovo Norimbergu, lebo cez slovo Príprava to nenájdem. Alebo keď je vo fráze 1-2 písmenové slovo (spojky, predložky), niekedy sa sústreďuje akurát naň. napr. pri hľadaní témy I to je Evropská unie ! nájde všetko možné s I, len túto tému nie (bez výkričníka viac výsledkov). našiel som ju až hľadaním prvých 3 slov v uvodzovkách (4 slová nepomohli, 2 slová dali 83 strán a ani posledné 2 slová nepomohli). a ak je vo fráze spojka A, tak vypisuje výsledky dokonca v ufónčine. napr. dajte hľadať Blaha a jeho perličky. milo ma prekvapilo, že pre frázy s A pomáhajú uvodzovky, vtedy ufónčinu odfiltruje a vypíše to lepšie (napr. "politikov a stran" skúste hľadať s a bez uvodzoviek)
  • a popri tomto som našiel druhú chybu, že keď sa uvodzovky napíšu, tak po vyhľadávaní si nepamätá hľadaný výraz (je zmazaná kolonka). to zapríčiní, že prestanú fungovať tlačítka stránkovania výsledkov (nekompletné url) a vypíše túto chybu. našťastie sa dá na toto použiť tá druhá z vyššie napísaných svojpomocných oprav (tento raz číslo zvyšovať).

60c77f8f778b4


a tip na záver: ak vám pri písaní príspevku nefunguje živá ukážka (nereaguje, je stále prázdna alebo max 9 znakov), tak to môže znamenať, že máte príliš veľa naotváraných stránok tohto webu. to sa mi stalo dnes počas niekoľkohodinového výskumu & písania tohto príspevku, zrazu mi prestala ísť ukážka, skúšal som písať odznova a šiel ma šľak trafiť, keď mi to zo zálohy nešlo nijako pridať smile


vyhľadávanie na stránke ----------------------- ### typy vyhľadávania ak by niekto nevedel (ja som si to všimol až dnes), tak sú tu 2 druhy vyhľadávania pomocou ikony lupa. keď sa vyhľadáva z hlavnej stránky, tak sa vyhľadáva vo všetkých témach a keď je otvorená nejaká téma, tak sa vyhľadáva iba v jej príspevkoch. ![60c790aec44d8](serve/attachment&path=60c790aec44d8) takže ak uvidíte takúto nikdy nekončiacu animáciu, tak to neni chyba na stránke či zacyklenie (ako som si doteraz myslel), ale znamená to, že sa hľadá iba v aktuálnej téme a nič sa nenašlo. a hneď môžte písať iný text na vyhľadávanie alebo ísť na hlavnú stránku vyhľadávať vo všetkých témach. ![60c791a040caf](serve/attachment&path=60c791a040caf) problém nastáva, keď chcete zrušiť tento vyhľadávací mód v téme. momentálne nie je na to tlačítko, nefunguje ani kliknúť na lupu, ani hľadať prázdny text, ani Esc, ani šípka dozadu v prehliadači nie je ideálne vždy funkčné riešenie, ale funguje na to obnovenie stránky (F5). ### chyba vo vyhľadávaní počas hľadania jednej témy som si všimol, že **keď dám vyhľadať niečo, čo má viac strán výsledkov a prepnem sa na >1 stranu a potom dám vyhľadať niečo iné, tak na tej strane aj zostanem** (vidno to aj v adrese). problém so zmätením používateľa nastáva vtedy, že **ak som dal vyhľadať niečo iné, čo má menej strán výsledkov ako predtým prepnutá strana, tak neukáže žiadne výsledky** a používateľ si môže myslieť, že fakt nenašlo nič. síce v "Počet nájdených záznamov" ukazuje počet, ale nie sú zobrazené tlačítka na prepínanie strán a **zatiaľ to nehádže automaticky na prvú stranu výsledkov**. **možnosti svojpomocnej opravy:** - ísť o stránku dozadu, prepnúť sa na prvú stránku výsledkov a vyhľadávať odznova - v adrese prepísať "u=/search/**5**" na "u=/search/**1**" (5 je príklad čísla strany) - ísť na hlavnú stránku a vyhľadávať to odznova ďalej som si všimol **zvláštne fungovanie** - keď dám vyhľadať tému [Správy z Ameriky](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/228/spr%C3%A1vy-z-ameriky "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/228/spr%C3%A1vy-z-ameriky") , tak to ide okej, ale už nedokáže vyhľadať [Správy z Ruska](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2184/Spr%C3%A1vy%20z%20Ruska "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2184/Spr%C3%A1vy%20z%20Ruska"), [Správy z Anglicka](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2488/Spr%C3%A1vy%20z%20Anglicka "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2488/Spr%C3%A1vy%20z%20Anglicka") ani [Správy z Číny](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2146/Spr%C3%A1vy%20z%20%C4%8C%C3%ADny "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2146/Spr%C3%A1vy%20z%20%C4%8C%C3%ADny") . alebo keby som chcel nájsť tému [Hádejte jaký zákon podepsal Trump jako svůj poslední ve funkci?](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2271/h%C3%A1dejte-jak%C3%BD-z%C3%A1kon-podepsal-trump-jako-sv%C5%AFj-posledn%C3%AD-ve-funkci "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2271/hádejte-jaký-zákon-podepsal-trump-jako-svůj-poslední-ve-funkci"), tak ju nájdem vyhľadávaním slova "podepsal", ale nenájdem vyhľadávaním slova "Hádejte". A použiť viac slov je ešte ťahšia tipovačka, o tom nižšie. - ### návrhy budúcich vylepšení vyhľadávania - v kolonke "Hľadať v časti" by mohla byť aj **možnosť hľadať iba v názvoch tém**, to je pre prípad hľadania témy, keď si pamätám niečo z názvu, sú to často používané slová a chcem vylúčiť kopu strán zbytočných výsledkov. (napr. ak chcem nájsť tému [Čína](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2356/%C4%8D%C3%ADna "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2356/%C4%8D%C3%ADna"), nájde už 48 strán výsledkov a ak sa v tej téme dávno nepísalo, tak to treba aj dlhšie preklikávať) - **doladiť doslovné hľadanie viacslovných fráz**, keď sa slová ohradia uvodzovkami _"hľadaný viacslovný výraz"_, alebo aj bez uvodzoviek. niekedy tu síce vyhľadávanie fráz funguje dobre a netreba ani uvodzovky, ale niekedy vôbec. napr. keby som chcel nájsť tému [Príprava Norimbergu 2](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1448/pr%C3%ADprava-norimbergu-2 "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1448/pr%C3%ADprava-norimbergu-2"), hľadaním slov _Príprava Norimbergu_ nenájde nič, nehľadá ich ani samostatne a musím si správne tipnúť hľadať slovo _Norimbergu_, lebo cez slovo _Príprava_ to nenájdem. Alebo keď je vo fráze 1-2 písmenové slovo (spojky, predložky), niekedy sa sústreďuje akurát naň. napr. pri hľadaní témy [I to je Evropská unie !](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2472/i-to-je-evropsk%C3%A1-unie "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2472/i-to-je-evropsk%C3%A1-unie") nájde všetko možné s **I**, len túto tému nie (bez výkričníka viac výsledkov). našiel som ju až hľadaním prvých 3 slov v uvodzovkách (4 slová nepomohli, 2 slová dali 83 strán a ani posledné 2 slová nepomohli). a ak je vo fráze spojka **A**, tak vypisuje výsledky dokonca v ufónčine. napr. dajte hľadať _Blaha a jeho perličky_. milo ma prekvapilo, že pre frázy s **A** pomáhajú uvodzovky, vtedy ufónčinu odfiltruje a vypíše to lepšie (napr. _"politikov a stran"_ skúste hľadať s a bez uvodzoviek) - a popri tomto som našiel **druhú chybu**, že keď sa uvodzovky napíšu, tak po vyhľadávaní si nepamätá hľadaný výraz (je zmazaná kolonka). to zapríčiní, že prestanú fungovať tlačítka stránkovania výsledkov (nekompletné url) a vypíše túto chybu. našťastie sa dá na toto použiť tá druhá z vyššie napísaných svojpomocných oprav (tento raz číslo zvyšovať). ![60c77f8f778b4](serve/attachment&path=60c77f8f778b4) **a tip na záver**: ak vám pri písaní príspevku nefunguje živá ukážka (nereaguje, je stále prázdna alebo max 9 znakov), tak to môže znamenať, že máte príliš veľa naotváraných stránok tohto webu. to sa mi stalo dnes počas niekoľkohodinového výskumu & písania tohto príspevku, zrazu mi prestala ísť ukážka, skúšal som písať odznova a šiel ma šľak trafiť, keď mi to zo zálohy nešlo nijako pridať :D
Upravené 20. 6. 2021 o 02:00

vyhľadávanie na stránke

Dobré výpočty...
Díky.


[quote="pid:20105, uid:413"]vyhľadávanie na stránke[/quote] Dobré výpočty... Díky.

už dlho je pre mňa záhada, prečo niektoré linky sú modré kliknuteľné a niektoré šedé nekliknuteľné. napríklad stále nechápem, prečo jeden z najnavštevovanejších SK mainstream webov topky.sk tu majú linky nekliknuteľné, zatiaľ čo ostatné mainstream weby sú normálne modré.


a dnes sa mi záhada prehĺbila. nedávno som objavil (pre mňa nový) zdroj nextech.sk (ktorý tu asi ešte nebol použitý), a v 1. príspevku som mal linku modrú a už v 2. príspevku bola nekliknuteľná. ak tu funguje nejaký blacklist webov, tak potom nerozumiem, aký dôvod zaraďovať tam tento web mohol byť.


a najväčšia záhada je, prečo mi spravilo nekliknuteľnú linku, aj keď bola na tento samotný web:


keby som chcel nájsť tému Hádejte jaký zákon podepsal Trump jako svůj poslední ve funkci?,

vtedy je to dokonca problém, lebo keď človek nastaví odkazu iný text ako samotnú adresu (Hádajte jaký zákon...), a odkaz je potom nekliknuteľný, tak čitatelia si nemôžu adresu ani skopírovať.


už dlho je pre mňa záhada, **prečo niektoré linky sú modré kliknuteľné a niektoré šedé nekliknuteľné**. napríklad stále nechápem, prečo jeden z najnavštevovanejších SK mainstream webov topky.sk tu majú linky nekliknuteľné, zatiaľ čo ostatné mainstream weby sú normálne modré. a dnes sa mi záhada prehĺbila. nedávno som objavil (pre mňa nový) zdroj nextech.sk (ktorý tu asi ešte nebol použitý), a v [1. príspevku](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/15/covid-19/27#post-19926 "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/15/covid-19/27#post-19926") som mal linku modrú a už v [2. príspevku](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/15/covid-19/28#post-20900 "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/15/covid-19/28#post-20900") bola nekliknuteľná. ak tu funguje nejaký blacklist webov, tak potom nerozumiem, aký dôvod zaraďovať tam tento web mohol byť. a najväčšia záhada je, prečo mi spravilo nekliknuteľnú linku, aj keď bola na tento samotný web: [quote="pid:20105, uid:413"]keby som chcel nájsť tému Hádejte jaký zákon podepsal Trump jako svůj poslední ve funkci?,[/quote] vtedy je to dokonca problém, lebo keď človek nastaví odkazu iný text ako samotnú adresu (Hádajte jaký zákon...), a odkaz je potom nekliknuteľný, tak čitatelia si nemôžu adresu ani skopírovať.
Upravené 20. 6. 2021 o 00:42

už dlho je pre mňa záhada, prečo niektoré linky sú modré kliknuteľné a niektoré šedé nekliknuteľné.

Nevím, jestli to zachycuje všechny případy, kdy to nastává, ale jeden z nich je určitě tento: přítomnost diakritiky v url-adrese.


[quote="pid:20904, uid:413"]už dlho je pre mňa záhada, prečo niektoré linky sú modré kliknuteľné a niektoré šedé nekliknuteľné.[/quote] Nevím, jestli to zachycuje všechny případy, kdy to nastává, ale jeden z nich je určitě tento: přítomnost diakritiky v url-adrese.

Nevím, jestli to zachycuje všechny případy, kdy to nastává, ale jeden z nich je určitě tento: přítomnost diakritiky v url-adrese.

ááááno, konečne tumu chápem. pravdu máš. smile čo sa týka toho odkazu na fórum, tak nejak sa mi tam vtedy skopírovala adresa s diakritikou, už som to opravil a už je to modré.


to ma inšpirovalo a vyriešil som tú prvú záhadu. a je to rovno aj námet na úpravu funkcionality vývojárom. totiž keď sú v odkaze zaradom 2 pomlčky, tak už to nie je modré.


príklad:
https://www.abcd.sk/nazov-clanku
https://www.abcd.sk/nazov--clanku


tu sa mi svojpomocnú opravu nepodarilo nájsť, lebo aj keď editor správne vymení 5-znakový numerický kód pomlčky & #45; (bez medzery) za znak pomlčky a adresa je správna, ani tak neurobí z toho modrú linku
https://www.abcd.sk/nazov--clanku (použitý numerický kód)


ale aspoň jedna dobrá správa. zistil som, že na niektorých weboch (napr. ksbforum, topky...), kde je v adrese aj číslo článku, tak časť adresy s názvom článku nie je povinná a web tú stránku dokáže aj tak nájsť. príklad:
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/687/osn
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/687 (nájde tiež osn)


takže v prípade Topiek je svojpomocná oprava taká, že stačí vymazať nadbytočné pomlčky tam, kde ich je po sebe viac ako jedna (tak ostane v linke aj čitateľný názov článku)
originál: https://www.topky.sk/cl/11/2135435/Stovky-zdravotnikov-sa-nakazili-KORONAVIRUSOM--aj-ked-boli-ockovani--Dostali-tuto-vakcinu
upravená: https://www.topky.sk/cl/11/2135435/Stovky-zdravotnikov-sa-nakazili-KORONAVIRUSOM-aj-ked-boli-ockovani-Dostali-tuto-vakcinu
tiež nájde: https://www.topky.sk/cl/11/2135435/


[quote="pid:20907, uid:240"]Nevím, jestli to zachycuje všechny případy, kdy to nastává, ale jeden z nich je určitě tento: přítomnost diakritiky v url-adrese.[/quote] ááááno, konečne tumu chápem. pravdu máš. :) čo sa týka toho odkazu na fórum, tak nejak sa mi tam vtedy skopírovala adresa s diakritikou, už som to opravil a už je to modré. to ma inšpirovalo a vyriešil som tú prvú záhadu. a je to rovno aj **námet na úpravu funkcionality** vývojárom. totiž keď sú v odkaze zaradom 2 pomlčky, tak už to nie je modré. príklad: https://www.abcd.sk/nazov-clanku https://www.abcd.sk/nazov--clanku tu sa mi svojpomocnú opravu nepodarilo nájsť, lebo aj keď editor správne vymení 5-znakový numerický kód pomlčky & #45; (bez medzery) za znak pomlčky a adresa je správna, ani tak neurobí z toho modrú linku https://www.abcd.sk/nazov--clanku (použitý numerický kód) ale aspoň jedna dobrá správa. zistil som, že na niektorých weboch (napr. ksbforum, topky...), kde je v adrese aj číslo článku, tak časť adresy s názvom článku nie je povinná a web tú stránku dokáže aj tak nájsť. príklad: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/687/osn https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/687 (nájde tiež osn) takže v prípade Topiek je svojpomocná oprava taká, že stačí vymazať nadbytočné pomlčky tam, kde ich je po sebe viac ako jedna (tak ostane v linke aj čitateľný názov článku) originál: https://www.topky.sk/cl/11/2135435/Stovky-zdravotnikov-sa-nakazili-KORONAVIRUSOM--aj-ked-boli-ockovani--Dostali-tuto-vakcinu upravená: https://www.topky.sk/cl/11/2135435/Stovky-zdravotnikov-sa-nakazili-KORONAVIRUSOM-aj-ked-boli-ockovani-Dostali-tuto-vakcinu tiež nájde: https://www.topky.sk/cl/11/2135435/
Upravené 20. 6. 2021 o 03:45

nemava niekto tento problem? ak kliknem na hodne diskutovanu temu (napr Covid 19), obcas dostavam takyto vysledok:


60cec6502214d
musim chvilu pockat aby sa mi zobrazila. Nieje to vzdy.


pre pripadny troubleshooting:



Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 105
Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2031 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php:110 Stack trace: #0 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php(110): PDOStatement->execute(Array) #1 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(627): CODOF\Service\BadgeService->getRewardedBadgesForUsers(Array) #2 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(69): CODOF\Forum\Post->gen_posts_arr(Array) #3 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/Ajax/forum/topic.php(90): CODOF\Forum\Post->get_posts(15, 560) #4 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/forum.php(476): Controller\Ajax\forum\topic->get_posts(15, 28, Array) #5 /www/k/s/u161657/public_html/routes.php(507): Controller\forum->topic(15, 'post-20899'smile #6 [internal function]: {closure}(15, 'covid-19', 'post-20899'smile #7 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Router/Router.php(91): call_user_func_array(Object(Closure), Array) #8 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Router/Router.php( in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 110



nemava niekto tento problem? ak kliknem na hodne diskutovanu temu (napr Covid 19), obcas dostavam takyto vysledok: ![60cec6502214d](serve/attachment&path=60cec6502214d) musim chvilu pockat aby sa mi zobrazila. Nieje to vzdy. pre pripadny troubleshooting: >Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 105 Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2031 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php:110 Stack trace: #0 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php(110): PDOStatement->execute(Array) #1 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(627): CODOF\Service\BadgeService->getRewardedBadgesForUsers(Array) #2 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(69): CODOF\Forum\Post->gen_posts_arr(Array) #3 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/Ajax/forum/topic.php(90): CODOF\Forum\Post->get_posts(15, 560) #4 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/forum.php(476): Controller\Ajax\forum\topic->get_posts(15, 28, Array) #5 /www/k/s/u161657/public_html/routes.php(507): Controller\forum->topic(15, 'post-20899') #6 [internal function]: {closure}(15, 'covid-19', 'post-20899') #7 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Router/Router.php(91): call_user_func_array(Object(Closure), Array) #8 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Router/Router.php( in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 110

Moderator

Upravené 20. 6. 2021 o 06:40

nemava niekto tento problem?

Ano, mám stejný problém. Ukazuje se mi to na mobilu i na notebooku asi 5-10 krát za den. Jakmile vidím tuto chybu, dám v prohlížeči Zpět (Firefox) a znovu kliknu na odkaz a stránka se zobrazí. Zdržení 5 sekund navíc.


[quote="pid:20913, uid:10"]nemava niekto tento problem?[/quote] Ano, mám stejný problém. Ukazuje se mi to na mobilu i na notebooku asi 5-10 krát za den. Jakmile vidím tuto chybu, dám v prohlížeči Zpět (Firefox) a znovu kliknu na odkaz a stránka se zobrazí. Zdržení 5 sekund navíc.

Dušan

Ano, mám stejný problém. Ukazuje


ja to mám, myslím že je to témami ktoré majú viac ako 8-9 strán.


[quote="pid:20915, uid:137"]Ano, mám stejný problém. Ukazuje[/quote] ja to mám, myslím že je to témami ktoré majú viac ako 8-9 strán.

Chápem, že to by som chcel veľa, aby sa používala v názvoch všetkých tém diakritika (tiež som ju za mladi nepoužíval, lebo ma spomaľovala), ale keby sa dalo názvy všetkých tém začínať aspoň Veľkým písmenom. smile (keby názov začínal slovom typu mRNA, ešte by som to chápal) Snáď si to tu prečítajú tí, ktorých sa to týka a bez urážky sa nad tým zamyslia. smile Si predstavte, že by ste niečo také videli na nejakom spravodajskom webe - ako amatérsky by vyzerali. (samotné príspevky či nicky pochopiteľne neriešim, to už nech je každého vec, kým to nie je škodlivý extrém)


ja si dokonca občas dávam námahu a niekedy keď vidím v názve článku slovo zvýraznené veľkými písmenami, tak ho tu ručne prepíšem na malé. napr. extraplus.sk je jediný zo 70+ spravodajských/publicistických webov, ktoré poznám či (rôzne často) sledujem, ktorému sa názvy článkov nedajú skopírovať normálnymi písmenami a musím tu prepísať celý názov článku z veľkých písmen na malé.


Chápem, že to by som chcel veľa, aby sa používala v názvoch všetkých tém diakritika (tiež som ju za mladi nepoužíval, lebo ma spomaľovala), ale **keby sa dalo názvy všetkých tém začínať aspoň V**eľkým písmenom. :S (keby názov začínal slovom typu mRNA, ešte by som to chápal) Snáď si to tu prečítajú tí, ktorých sa to týka a bez urážky sa nad tým zamyslia. :) Si predstavte, že by ste niečo také videli na nejakom spravodajskom webe - ako amatérsky by vyzerali. (samotné príspevky či nicky pochopiteľne neriešim, to už nech je každého vec, kým to nie je škodlivý extrém) ja si dokonca občas dávam námahu a niekedy keď vidím v názve článku slovo zvýraznené veľkými písmenami, tak ho tu ručne prepíšem na malé. napr. extraplus.sk je jediný zo 70+ spravodajských/publicistických webov, ktoré poznám či (rôzne často) sledujem, ktorému sa názvy článkov nedajú skopírovať normálnymi písmenami a musím tu prepísať celý názov článku z veľkých písmen na malé.

Když jsem dával otevřít odkaz z fóra v novém panelu, přesměrovalo mě to nejdřív na stránku smartredirect.de a až potom na odkaz.
Nevím, zda se tak dělo již dříve a jen jsem si nevšiml nebo zda jde o novinku...


Každopádně, co je to za stránku a proč se tak děje?


Když jsem dával otevřít odkaz z fóra v novém panelu, přesměrovalo mě to nejdřív na stránku smartredirect.de a až potom na odkaz. Nevím, zda se tak dělo již dříve a jen jsem si nevšiml nebo zda jde o novinku... Každopádně, co je to za stránku a proč se tak děje?

Když jsem dával otevřít odkaz z fóra v novém panelu, přesměrovalo mě to nejdřív na stránku smartredirect.de a až potom na odkaz.


mozes sem prosim ta dat presny link, ktory si sa snazil otvorit v novom okne, dik


[quote="pid:25393, uid:181"]Když jsem dával otevřít odkaz z fóra v novém panelu, přesměrovalo mě to nejdřív na stránku smartredirect.de a až potom na odkaz.[/quote] mozes sem prosim ta dat presny link, ktory si sa snazil otvorit v novom okne, dik

@Neo, ako to vyzerá s opravou chyby, ktorú často vyhadzuje pri témach s veľkým množstvom komentárov?

Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0...
@Neo, ako to vyzerá s opravou chyby, ktorú často vyhadzuje pri témach s veľkým množstvom komentárov? ```` Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0... ````
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 20. 7. 2021 o 10:22

mozes sem prosim ta dat presny link, ktory si sa snazil otvorit v novom okne, dik


Zdá se, že se to stává u všech, které navštívím poprvé.
Díky nepříliš rychlému internetu se to probliknutí dá postřehnout.


Například zde:
https://www.sdilejteneztozakazou.cz/?fbclid=IwAR3U2QgvB9pHhn3BBFYHC6bisHeM-fZkIrv7voBX_t1RZtoMD0mgGvEPG9c


Poprvé se mi ten smart redirect ukázal, když jsem kliknul znovu, tak už ne.
Rozhodně nešlo jen o jeden nebo dva odkazy.


...


Vlákno Covid-19 mi odmítá otevřít poslední stránku 42 i když zkouším opakovaně.



Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 105


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2031 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php:110 Stack trace: #0 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php(110): PDOStatement->execute(Array) #1 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(627): CODOF\Service\BadgeService->getRewardedBadgesForUsers(Array) #2 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(69): CODOF\Forum\Post->gen_posts_arr(Array) #3 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/Ajax/forum/topic.php(90): CODOF\Forum\Post->get_posts(15, 820) #4 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/forum.php(476): Controller\Ajax\forum\topic->get_posts(15, 41, Array) #5 /www/k/s/u161657/public_html/routes.php(507): Controller\forum->topic(15, '42' ) #6 [internal function]: {closure}(15, 'covid-19', '42' ) #7 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Router/Router.php(91): call_user_func_array(Object(Closure), Array) #8 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Router/Router.php(56): CODOF\Route in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 110



[quote="pid:25418, uid:1"]mozes sem prosim ta dat presny link, ktory si sa snazil otvorit v novom okne, dik[/quote] Zdá se, že se to stává u všech, které navštívím poprvé. Díky nepříliš rychlému internetu se to probliknutí dá postřehnout. Například zde: https://www.sdilejteneztozakazou.cz/?fbclid=IwAR3U2QgvB9pHhn3BBFYHC6bisHeM-fZkIrv7voBX_t1RZtoMD0mgGvEPG9c Poprvé se mi ten smart redirect ukázal, když jsem kliknul znovu, tak už ne. Rozhodně nešlo jen o jeden nebo dva odkazy. ... Vlákno Covid-19 mi odmítá otevřít poslední stránku 42 i když zkouším opakovaně. > Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 105 > Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2031 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php:110 Stack trace: #0 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php(110): PDOStatement->execute(Array) #1 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(627): CODOF\Service\BadgeService->getRewardedBadgesForUsers(Array) #2 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(69): CODOF\Forum\Post->gen_posts_arr(Array) #3 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/Ajax/forum/topic.php(90): CODOF\Forum\Post->get_posts(15, 820) #4 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/forum.php(476): Controller\Ajax\forum\topic->get_posts(15, 41, Array) #5 /www/k/s/u161657/public_html/routes.php(507): Controller\forum->topic(15, '42' ) #6 [internal function]: {closure}(15, 'covid-19', '42' ) #7 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Router/Router.php(91): call_user_func_array(Object(Closure), Array) #8 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Router/Router.php(56): CODOF\Route in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 110
Upravené 20. 7. 2021 o 10:35

Zdá se, že se to stává u všech, které navštívím poprvé.


toto nie je problem fora, ale problem linky, na ktoru si klikol, resp. chcel si otvorit v novom okne, ak si vsimnes cely tento text (premenna fbclid): fbclid=IwAR3U2QgvB9pHhn3BBFYHC6bisHeM-fZkIrv7voBX_t1RZtoMD0mgGvEPG9c, tak ten sposobuje to presmerovanie


ak zadas do prehliadaca iba toto: https://www.sdilejteneztozakazou.cz, tak nedojde k ziadnemu presmerovaniu


[quote="pid:25423, uid:181"]Zdá se, že se to stává u všech, které navštívím poprvé.[/quote] toto nie je problem fora, ale problem linky, na ktoru si klikol, resp. chcel si otvorit v novom okne, ak si vsimnes cely tento text (premenna fbclid): fbclid=IwAR3U2QgvB9pHhn3BBFYHC6bisHeM-fZkIrv7voBX_t1RZtoMD0mgGvEPG9c, tak ten sposobuje to presmerovanie ak zadas do prehliadaca iba toto: https://www.sdilejteneztozakazou.cz, tak nedojde k ziadnemu presmerovaniu

Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0...


momentalne vyvojari robia na novom release a slubili mi, ze by to tam malo byt fixnute, tak som sam zvedavy


[quote="pid:25422, uid:623"]Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0...[/quote] momentalne vyvojari robia na novom release a slubili mi, ze by to tam malo byt fixnute, tak som sam zvedavy

toto nie je problem fora, ale problem linky, na ktoru si klikol, resp. chcel si otvorit v novom okne, ak si vsimnes cely tento text (premenna fbclid): fbclid=IwAR3U2QgvB9pHhn3BBFYHC6bisHeM-fZkIrv7voBX_t1RZtoMD0mgGvEPG9c, tak ten sposobuje to presmerovanie


ak zadas do prehliadaca iba toto: https://www.sdilejteneztozakazou.cz, tak nedojde k ziadnemu presmerovaniu


Zvlášť pokud si otevřu těch odkazů více, tak docela dost zdržuje pak ty odkazy krátit o balast.
Kdyby přispěvatelé při vkládání odkazů tento sledovací balast rovnou mazali a vkládali odkazy bez něj, myslím, že by to bylo nejlepší.


Například, na Seznamu otevřu odkaz:
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/v-brdech-se-ozvala-exploze-na-misto-miri-zachranari-40366668#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=oLrXyRLlocs-202107200918&dop_id=40366668&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Ale přitom to, co potřebuji, abych odkaz sdílel je, pouze tohle:
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/v-brdech-se-ozvala-exploze-na-misto-miri-zachranari-40366668


S trochou snahy se to dá snadno odvodit u téměř jakéhokoliv odkazu.


[quote="pid:25426, uid:1"]toto nie je problem fora, ale problem linky, na ktoru si klikol, resp. chcel si otvorit v novom okne, ak si vsimnes cely tento text (premenna fbclid): fbclid=IwAR3U2QgvB9pHhn3BBFYHC6bisHeM-fZkIrv7voBX_t1RZtoMD0mgGvEPG9c, tak ten sposobuje to presmerovanie ak zadas do prehliadaca iba toto: https://www.sdilejteneztozakazou.cz, tak nedojde k ziadnemu presmerovaniu[/quote] Zvlášť pokud si otevřu těch odkazů více, tak docela dost zdržuje pak ty odkazy krátit o balast. Kdyby přispěvatelé při vkládání odkazů tento sledovací balast rovnou mazali a vkládali odkazy bez něj, myslím, že by to bylo nejlepší. Například, na Seznamu otevřu odkaz: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/v-brdech-se-ozvala-exploze-na-misto-miri-zachranari-40366668#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=oLrXyRLlocs-202107200918&dop_id=40366668&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Ale přitom to, co potřebuji, abych odkaz sdílel je, pouze tohle: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/v-brdech-se-ozvala-exploze-na-misto-miri-zachranari-40366668 S trochou snahy se to dá snadno odvodit u téměř jakéhokoliv odkazu.

S trochou snahy se to dá snadno odvodit u téměř jakéhokoliv odkazu.


Môj odhad je, že 80% ľudí na tomto fóre to snadno neodvodí. Zvládnu to akurát tí, ktorí vedia, čo je query string, pre ostatných sú trekovacie kody nerozlúštiteľné a je márne sa snažiť užívateľov neustále na to upozorňovať a vysvetlovať im, že stačí kratšia URL atď. Ak to nedokáže robit engine tohto fóra automaticky, tak sa s tým balastom musíme zmieriť. Sledovanie to aj tak neodstráni, na 95% webov sú nainstalované skripty od FB a Googlu, užívatelia produktov týchto korporácií sú trekovaní tak či tak a my ostatní si budeme hľadať spôsob sa tomu vyhnúť - čo nie vždy je možné.


[quote="pid:25434, uid:181"]S trochou snahy se to dá snadno odvodit u téměř jakéhokoliv odkazu.[/quote] Môj odhad je, že 80% ľudí na tomto fóre to snadno neodvodí. Zvládnu to akurát tí, ktorí vedia, čo je query string, pre ostatných sú trekovacie kody nerozlúštiteľné a je márne sa snažiť užívateľov neustále na to upozorňovať a vysvetlovať im, že stačí kratšia URL atď. Ak to nedokáže robit engine tohto fóra automaticky, tak sa s tým balastom musíme zmieriť. Sledovanie to aj tak neodstráni, na 95% webov sú nainstalované skripty od FB a Googlu, užívatelia produktov týchto korporácií sú trekovaní tak či tak a my ostatní si budeme hľadať spôsob sa tomu vyhnúť - čo nie vždy je možné.
Upravené 20. 7. 2021 o 11:53

Môj odhad je, že 80% ľudí na tomto fóre to snadno neodvodí. Zvládnu to akurát tí, ktorí vedia, čo je query string, pre ostatných sú trekovacie kody nerozlúštiteľné a je márne sa snažiť užívateľov neustále na to upozorňovať a vysvetlovať im, že stačí kratšia URL atď.


V tom případě bychom mohli vytvořit vlákno s příklady, jak krátit odkazy na různé stránky.
Pro přehlednost by byly jen odkazy před a po, pro přehlednost žádná diskuse, kromě korekcí.
Případně krátké vysvětlení co a proč bylo zkráceno.


Co myslíte? (Otázka pro všechny.)
Nebo je to zbytečné?


[quote="pid:25440, uid:48"]Môj odhad je, že 80% ľudí na tomto fóre to snadno neodvodí. Zvládnu to akurát tí, ktorí vedia, čo je query string, pre ostatných sú trekovacie kody nerozlúštiteľné a je márne sa snažiť užívateľov neustále na to upozorňovať a vysvetlovať im, že stačí kratšia URL atď.[/quote] V tom případě bychom mohli vytvořit vlákno s příklady, jak krátit odkazy na různé stránky. Pro přehlednost by byly jen odkazy před a po, pro přehlednost žádná diskuse, kromě korekcí. Případně krátké vysvětlení co a proč bylo zkráceno. Co myslíte? (Otázka pro všechny.) Nebo je to zbytečné?
Upravené 20. 7. 2021 o 12:00

Hm, z nejakého dôvodu sa mi nedajú načítať niektoré stránky...


Hm, z nejakého dôvodu sa mi nedajú načítať niektoré stránky...

Moderátor

Hm, z nejakého dôvodu sa mi nedajú načítať niektoré stránky
Mne tiez obcas naskoci chyba, ale len ked kliknem na to cervene ciselko pri clanku. Ak kliknem na nazov clanku tak to ide.


[quote="pid:25444, uid:7"]Hm, z nejakého dôvodu sa mi nedajú načítať niektoré stránky[/quote]Mne tiez obcas naskoci chyba, ale len ked kliknem na to cervene ciselko pri clanku. Ak kliknem na nazov clanku tak to ide.

ako to vyzerá s opravou chyby, ktorú často vyhadzuje pri témach s veľkým množstvom komentárov?

jediny workaround co ma napada je, staru temu uzamknut a vytvorit novu. Do Covid-19 sa neviem dostat uz peknu chvilku.


[quote="pid:25422, uid:623"]ako to vyzerá s opravou chyby, ktorú často vyhadzuje pri témach s veľkým množstvom komentárov?[/quote] jediny workaround co ma napada je, staru temu uzamknut a vytvorit novu. Do Covid-19 sa neviem dostat uz peknu chvilku.

Moderator

Do Covid-19 sa neviem dostat uz peknu chvilku.

ani na poslednú stranu témy Ešte raz na tému povinné očkovanie


kto vie, čo by to spravilo, ak sa do takej témy skúsi pridať ešte zopár príspevkov (nejdem skúšať)


a mohlo by sa skontrolovať, aký posledný príspevok tam bol. (keď to začalo) či niekto nevynašiel spôsob, ako zhodiť ľubovolnú tému


[quote="pid:25473, uid:10"]Do Covid-19 sa neviem dostat uz peknu chvilku.[/quote] ani na poslednú stranu témy [Ešte raz na tému povinné očkovanie](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2694/e-scaron-te-raz-na-t-eacute-mu-povinn-eacute-o%C4%8Dkovanie "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2694/e-scaron-te-raz-na-t-eacute-mu-povinn-eacute-o%C4%8Dkovanie") kto vie, čo by to spravilo, ak sa do takej témy skúsi pridať ešte zopár príspevkov (nejdem skúšať) a mohlo by sa skontrolovať, aký posledný príspevok tam bol. (keď to začalo) či niekto nevynašiel spôsob, ako zhodiť ľubovolnú tému
Upravené 20. 7. 2021 o 14:11

Do Covid-19 sa neviem dostat uz peknu chvilku.


uz by to malo ist


[quote="pid:25473, uid:10"]Do Covid-19 sa neviem dostat uz peknu chvilku.[/quote] uz by to malo ist

ani na poslednú stranu témy Ešte raz na tému povinné očkovanie


aj toto by malo ist


[quote="pid:25480, uid:413"]ani na poslednú stranu témy Ešte raz na tému povinné očkovanie[/quote] aj toto by malo ist

téma Ešte raz na tému povinné očkovanie (mi) už ide. všimol som si, že sa v každej téme zmenil počet príspevkov na stranu, bolo tam 4 strán príspevkov a už sú len 2 strany. podobne téma Covid-19 mala 42 strán a teraz má len 12 strán a v tej (mi) ešte stále nejde pozrieť poslednú 12. stranu


téma [Ešte raz na tému povinné očkovanie](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2694/e-scaron-te-raz-na-t-eacute-mu-povinn-eacute-o%C4%8Dkovanie "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2694/e-scaron-te-raz-na-t-eacute-mu-povinn-eacute-o%C4%8Dkovanie") (mi) už ide. všimol som si, že sa v každej téme zmenil počet príspevkov na stranu, bolo tam 4 strán príspevkov a už sú len 2 strany. podobne téma [Covid-19](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/15/covid-19 "https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/15/covid-19") mala 42 strán a teraz má len 12 strán a v tej (mi) ešte stále nejde pozrieť poslednú 12. stranu

Ahoj Neo,
vyzerá to, že sa výrazne zmenil počet príspevkov na jednu stranu. Je ich teraz na jednej strane oveľa viac.
Blbne to na stránke Covid-19. Všetky stránky idú zobraziť, okrem poslednej dvanástej. https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/15/covid-19/12


Ahoj Neo, vyzerá to, že sa výrazne zmenil počet príspevkov na jednu stranu. Je ich teraz na jednej strane oveľa viac. Blbne to na stránke Covid-19. Všetky stránky idú zobraziť, okrem poslednej dvanástej. https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/15/covid-19/12

Ahoj Neo,


1.) nečítal som celú diskusiu ale bolo by možné dať do kódu podmienku, že ak má Téma viac ako jednu stranu, tak sa stránkovanie zobrazí nad príspevkami aby som zakaždým nemusel skrolovať dole k stránkovaniu?


Alebo ešte lepšie takú podmienku, že po kliknutí na tému ma dá na poslednú stránku a kotvu na posledný príspevok?


2.) prečo vzniká ten PHP error po kliknutí na niektoré témy ako prihlásený?


Je možné ti s tým nejak pomôcť?


Ahoj Neo, 1.) nečítal som celú diskusiu ale bolo by možné dať do kódu podmienku, že ak má Téma viac ako jednu stranu, tak sa stránkovanie zobrazí nad príspevkami aby som zakaždým nemusel skrolovať dole k stránkovaniu? Alebo ešte lepšie takú podmienku, že po kliknutí na tému ma dá na poslednú stránku a kotvu na posledný príspevok? 2.) prečo vzniká ten PHP error po kliknutí na niektoré témy ako prihlásený? Je možné ti s tým nejak pomôcť?

téma Ešte raz na tému povinné očkovanie (mi) už ide. všimol som si, že sa v každej téme zmenil počet príspevkov na stranu, bolo tam 4 strán príspevkov a už sú len 2 strany. podobne téma Covid-19 mala 42 strán a teraz má len 12 strán a v tej (mi) ešte stále nejde pozrieť poslednú 12. stranu


vyzerá to, že sa výrazne zmenil počet príspevkov na jednu stranu. Je ich teraz na jednej strane oveľa viac.
Blbne to na stránke Covid-19. Všetky stránky idú zobraziť, okrem poslednej dvanástej.


zmenil som pocet prispevkov na stranku, preto je ich viac


ta 12 strana v teme Covid-19 by tam vobec nemala byt, pretoze este nie je tolko prispevkov na 11 strane, aby sa zobrazovala. posledny prispevok je od @constanze a ked som skusil pridat novy testovaci prispevok, tak ma to radilo za jej prispevok

1.) nečítal som celú diskusiu ale bolo by možné dať do kódu podmienku, že ak má Téma viac ako jednu stranu, tak sa stránkovanie zobrazí nad príspevkami aby som zakaždým nemusel skrolovať dole k stránkovaniu?


1.) nečítal som celú diskusiu ale bolo by možné dať do kódu podmienku, že ak má Téma viac ako jednu stranu, tak sa stránkovanie zobrazí nad príspevkami aby som zakaždým nemusel skrolovať dole k stránkovaniu?


Alebo ešte lepšie takú podmienku, že po kliknutí na tému ma dá na poslednú stránku a kotvu na posledný príspevok?


2.) prečo vzniká ten PHP error po kliknutí na niektoré témy ako prihlásený?


Je možné ti s tým nejak pomôcť?


ten error dava vtedy, ked nastava prechod na novu stranku, je to v rieseni, vyvojari robia teraz na novom release a slubili, ze to bude fixnute


ked si na hlavnej stranke kliknes na cerveny ramcek, tak ta to naviguje na posledne prispevky v teme, blbne to iba pri tom prechode na novu stranku


[quote="pid:25535, uid:413"]téma Ešte raz na tému povinné očkovanie (mi) už ide. všimol som si, že sa v každej téme zmenil počet príspevkov na stranu, bolo tam 4 strán príspevkov a už sú len 2 strany. podobne téma Covid-19 mala 42 strán a teraz má len 12 strán a v tej (mi) ešte stále nejde pozrieť poslednú 12. stranu[/quote] [quote="pid:25576, uid:6"]vyzerá to, že sa výrazne zmenil počet príspevkov na jednu stranu. Je ich teraz na jednej strane oveľa viac. Blbne to na stránke Covid-19. Všetky stránky idú zobraziť, okrem poslednej dvanástej.[/quote] zmenil som pocet prispevkov na stranku, preto je ich viac ta 12 strana v teme Covid-19 by tam vobec nemala byt, pretoze este nie je tolko prispevkov na 11 strane, aby sa zobrazovala. posledny prispevok je od @constanze a ked som skusil pridat novy testovaci prispevok, tak ma to radilo za jej prispevok [quote="pid:25714, uid:217"]1.) nečítal som celú diskusiu ale bolo by možné dať do kódu podmienku, že ak má Téma viac ako jednu stranu, tak sa stránkovanie zobrazí nad príspevkami aby som zakaždým nemusel skrolovať dole k stránkovaniu?[/quote] [quote="pid:25714, uid:217"]1.) nečítal som celú diskusiu ale bolo by možné dať do kódu podmienku, že ak má Téma viac ako jednu stranu, tak sa stránkovanie zobrazí nad príspevkami aby som zakaždým nemusel skrolovať dole k stránkovaniu? Alebo ešte lepšie takú podmienku, že po kliknutí na tému ma dá na poslednú stránku a kotvu na posledný príspevok? 2.) prečo vzniká ten PHP error po kliknutí na niektoré témy ako prihlásený? Je možné ti s tým nejak pomôcť?[/quote] ten error dava vtedy, ked nastava prechod na novu stranku, je to v rieseni, vyvojari robia teraz na novom release a slubili, ze to bude fixnute ked si na hlavnej stranke kliknes na cerveny ramcek, tak ta to naviguje na posledne prispevky v teme, blbne to iba pri tom prechode na novu stranku

ta 12 strana v teme Covid-19 by tam vobec nemala byt, pretoze este nie je tolko prispevkov na 11 strane, aby sa zobrazovala. posledny prispevok je od @constanze a ked som skusil pridat novy testovaci prispevok, tak ma to radilo za jej prispevok

Mne tam vôbec nejde pridať ďalší príspevok...
Mohol by ešte niekto okrem admina vyskúšať, či mu ide zadať nový príspevok na túto stránku?


[quote="pid:25739, uid:1"]ta 12 strana v teme Covid-19 by tam vobec nemala byt, pretoze este nie je tolko prispevkov na 11 strane, aby sa zobrazovala. posledny prispevok je od @constanze a ked som skusil pridat novy testovaci prispevok, tak ma to radilo za jej prispevok[/quote] Mne tam vôbec nejde pridať ďalší príspevok... Mohol by ešte niekto okrem admina vyskúšať, či mu ide zadať nový príspevok na túto stránku?

Mohol by ešte niekto okrem admina vyskúšať, či mu ide zadať nový príspevok na túto stránku?

Mne to šlo. síce najprv ukázalo chybu, lebo novopridaný príspevok hľadalo na 12. stránke, ale keď som sa dostal na 11. stránku, tak ho tam vidím na konci
Blbé je, že je to tuším 80 príspevkov na stránku, takže ešte sa tam musí pridať 48 príspevkov, aby to prestalo blbnúť a dostalo sa to na 12. stránku.
Možno by sa zatiaľ mohlo nastaviť 75 príspevkov na stránku (ak sa to dá), kým tam nebude 880 príspevkov. (ale čo ak by to poničilo iné témy)


[quote="pid:25786, uid:6"]Mohol by ešte niekto okrem admina vyskúšať, či mu ide zadať nový príspevok na túto stránku?[/quote] Mne to šlo. síce najprv ukázalo chybu, lebo novopridaný príspevok hľadalo na 12. stránke, ale keď som sa dostal na 11. stránku, tak ho tam vidím na konci Blbé je, že je to tuším 80 príspevkov na stránku, takže ešte sa tam musí pridať 48 príspevkov, aby to prestalo blbnúť a dostalo sa to na 12. stránku. Možno by sa zatiaľ mohlo nastaviť 75 príspevkov na stránku (ak sa to dá), kým tam nebude 880 príspevkov. (ale čo ak by to poničilo iné témy)
Upravené 21. 7. 2021 o 22:30

Mohli by jste přidat do kategorií příspěvků ještě Události ČR, SR, Evropa, USA, Rusko, ... nebo jen ČR, SR a zahraničí.
Každopádně aby tam byly ty události. Ne vše je politika a nemusí to zapadat ani do ostatních kategorií. Jsou tu i jiné důležité ekonomické
a jiné zprávy.


Mohli by jste přidat do kategorií příspěvků ještě Události ČR, SR, Evropa, USA, Rusko, ... nebo jen ČR, SR a zahraničí. Každopádně aby tam byly ty události. Ne vše je politika a nemusí to zapadat ani do ostatních kategorií. Jsou tu i jiné důležité ekonomické a jiné zprávy.

Téma covid-19 strana 12 sa nenaťahá...


nebude najjednoduchsie zalozit novu temu Covid 19 cast 2?


Aj by som zalozil, ale neviem ci sa to este bude riesit alebo nie.


edit: tak tema Covid-19 funguje, ale nefunguje strana 12, ktora vlastne este neexistuje. aj pridavanie prispevkov je komplikovane, pretoze treba po chybe zeditovat link a prepisat 12 na 11.


[quote="pid:25852, uid:7"]Téma covid-19 strana 12 sa nenaťahá...[/quote] nebude najjednoduchsie zalozit novu temu Covid 19 cast 2? Aj by som zalozil, ale neviem ci sa to este bude riesit alebo nie. edit: tak tema Covid-19 funguje, ale nefunguje strana 12, ktora vlastne este neexistuje. aj pridavanie prispevkov je komplikovane, pretoze treba po chybe zeditovat link a prepisat 12 na 11.

Moderator

Upravené 22. 7. 2021 o 09:59

Neo uvažoval si prejsť na phpbb s tým že sa tam nasadí moderná šablona aby to bolo prívetivé ako tento systém? Tam sú takéto pôrodné problémy dávno vyriešené.


Neo uvažoval si prejsť na phpbb s tým že sa tam nasadí moderná šablona aby to bolo prívetivé ako tento systém? Tam sú takéto pôrodné problémy dávno vyriešené.

Neo uvažoval si prejsť na phpbb s tým že sa tam nasadí moderná šablona aby to bolo prívetivé ako tento systém? Tam sú takéto pôrodné problémy dávno vyriešené.


chcem este pockat na ten novy release, na ktorom vyvojari pracuju a potom sa uvidi


[quote="pid:25882, uid:217"]Neo uvažoval si prejsť na phpbb s tým že sa tam nasadí moderná šablona aby to bolo prívetivé ako tento systém? Tam sú takéto pôrodné problémy dávno vyriešené.[/quote] chcem este pockat na ten novy release, na ktorom vyvojari pracuju a potom sa uvidi

TIP: Tento editor automaticky mení niektoré textové emotikony (smajle) na grafické. Už som si všimol 2 prípady, kedy to robí neplechu. Týka sa to používania nasledovného druhu zátvoriek.


("text v uvodzovkách a v zátvorke"smile vyrába žmurkajúceho smajla
(číslo končiace číslicou 8 v zátvorke 1234567smile je horší prípad, lebo aj zmení číslo na nesprávne
preto je lepšie v týchto prípadoch pred koncovou zátvorkou napr. napísať medzeru
("text v uvodzovkách a v zátvorke" )
(číslo končiace číslicou 8 v zátvorke 12345678 )


**TIP**: Tento editor automaticky mení niektoré textové emotikony (smajle) na grafické. Už som si všimol 2 prípady, kedy to robí neplechu. Týka sa to používania nasledovného druhu zátvoriek. _("text v uvodzovkách a v zátvorke")_ vyrába žmurkajúceho smajla _(číslo končiace číslicou 8 v zátvorke 12345678)_ je horší prípad, lebo aj zmení číslo na nesprávne **preto je lepšie v týchto prípadoch pred koncovou zátvorkou napr. napísať medzeru** _("text v uvodzovkách a v zátvorke" )_ _(číslo končiace číslicou 8 v zátvorke 12345678 )_

Budu niekedy implementovane osobne spravy? Ci ako to mam riesit ked chcem niekomu poslat osobnu spravu? Je mozne ziskat na uzivatela mail?


Vdaka.


Budu niekedy implementovane osobne spravy? Ci ako to mam riesit ked chcem niekomu poslat osobnu spravu? Je mozne ziskat na uzivatela mail? Vdaka.

Podľa blogu autorov tohto fóra je takáto vec už implementovaná, asi ju treba len zapnúť. Otázka pre admina je, či to chce urobiť.
https://codoforum.com/blog


Podľa blogu autorov tohto fóra je takáto vec už implementovaná, asi ju treba len zapnúť. Otázka pre admina je, či to chce urobiť. https://codoforum.com/blog

Budu niekedy implementovane osobne spravy? Ci ako to mam riesit ked chcem niekomu poslat osobnu spravu? Je mozne ziskat na uzivatela mail?


je to spustene v pravom dolnom rohu, sice som to testoval, ale moze sa stat, ze nastane nejaky problem, tak treba dat hned vediet, dakujem


[quote="pid:34998, uid:106"]Budu niekedy implementovane osobne spravy? Ci ako to mam riesit ked chcem niekomu poslat osobnu spravu? Je mozne ziskat na uzivatela mail?[/quote] je to spustene v pravom dolnom rohu, sice som to testoval, ale moze sa stat, ze nastane nejaky problem, tak treba dat hned vediet, dakujem

je to spustene v pravom dolnom rohu


dakujeme:-)


[quote="pid:35042, uid:1"]je to spustene v pravom dolnom rohu[/quote] dakujeme:-)

Velka vdaka za sukromne spravy.


Jedna vec mi tu trosku vadi, ak mi pride notifikacia, ze niekto suhlasi s mojim prispevkom a kliknem na to, tak ma nehodi na dany prispevok ale na zaciatok danej temy. Dalo by sa s tym nieco spravit?


Velka vdaka za sukromne spravy. Jedna vec mi tu trosku vadi, ak mi pride notifikacia, ze niekto suhlasi s mojim prispevkom a kliknem na to, tak ma nehodi na dany prispevok ale na zaciatok danej temy. Dalo by sa s tym nieco spravit?

Moderator

Jedna vec mi tu trosku vadi, ak mi pride notifikacia, ze niekto suhlasi s mojim prispevkom a kliknem na to, tak ma nehodi na dany prispevok ale na zaciatok danej temy. Dalo by sa s tym nieco spravit?


toto som uz viackrat vysvetloval, ciastocne opravy bohuzial nepomohli, momentalne vyvojari pracuju na novej verzii a tam by to malo byt fixnute, tak mi to slubili, takze musime pockat


[quote="pid:35110, uid:10"]Jedna vec mi tu trosku vadi, ak mi pride notifikacia, ze niekto suhlasi s mojim prispevkom a kliknem na to, tak ma nehodi na dany prispevok ale na zaciatok danej temy. Dalo by sa s tym nieco spravit?[/quote] toto som uz viackrat vysvetloval, ciastocne opravy bohuzial nepomohli, momentalne vyvojari pracuju na novej verzii a tam by to malo byt fixnute, tak mi to slubili, takze musime pockat

Neviem, ako ostatným, ale mne dnes táto stránka hodila nasledovný error SSL certifikátu:


NET::ERR_CERT_DATE_INVALID


Zažil som to tento týždeň aj na iných weboch, riešenie bolo doplniť chýbajúci DNS A-zaznam v kontrolpanely domeny alebo o to poprosiť webhostingovú firmu.


Neviem, ako ostatným, ale mne dnes táto stránka hodila nasledovný error SSL certifikátu: NET::ERR_CERT_DATE_INVALID Zažil som to tento týždeň aj na iných weboch, riešenie bolo doplniť chýbajúci DNS A-zaznam v kontrolpanely domeny alebo o to poprosiť webhostingovú firmu.

Moderátor

Neviem, ako ostatným, ale mne dnes táto stránka hodila nasledovný error SSL certifikátu:


certifikat je momentalne aktivny a ma expirovat az 28. 11. 2021, ale potom sa ma automaticky obnovit, takze to potom skontrolujem


[quote="pid:36501, uid:127"]Neviem, ako ostatným, ale mne dnes táto stránka hodila nasledovný error SSL certifikátu:[/quote] certifikat je momentalne aktivny a ma expirovat az 28. 11. 2021, ale potom sa ma automaticky obnovit, takze to potom skontrolujem

Práveže to nemá súvis s certifikátom, ale doménou.


Práveže to nemá súvis s certifikátom, ale doménou.

Moderátor

Zdravia všetkým.
V celku by sa hodila možnosť vybrať si na čo všetko chce byť upozornení. Niekoľko zaškrtavačich okienok. Napríklad upozornenie na odpoveď, ďalší príspevok, na posledný súhlas či nesúhlas. Možno by to pomohlo trochu sprehľadniť upozornenia.
S pozdravom Peter.


Zdravia všetkým. V celku by sa hodila možnosť vybrať si na čo všetko chce byť upozornení. Niekoľko zaškrtavačich okienok. Napríklad upozornenie na odpoveď, ďalší príspevok, na posledný súhlas či nesúhlas. Možno by to pomohlo trochu sprehľadniť upozornenia. S pozdravom Peter.

V poslednej dobe sa mi množia prípady, keď mi to nevie zobraziť tému, prípadne jej poslednú stranu. Je problém v kóde alebo v mojom PC? Vidím iba výpis ako je nižšie (snaha zobraziť tému "Tornádo na Moravě srovnalo se zemí několik obcí. Jsou i ztráty na životech."smile. Niekedy tému nezobrazím aj niekoľko dní, niekedy stačí skúsiť znova o pár sekúnd...


Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 105


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2031 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php:110 Stack trace: #0 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php(110): PDOStatement->execute(Array) #1 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(627): CODOF\Service\BadgeService->getRewardedBadgesForUsers(Array) #2 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(69): CODOF\Forum\Post->gen_posts_arr(Array) #3 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/Ajax/forum/topic.php(90): CODOF\Forum\Post->get_posts(2673, 150) #4 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/forum.php(476): Controller\Ajax\forum\topic->get_posts(2673, 2, Array) #5 /www/k/s/u161657/public_html/routes.php(507): Controller\forum->topic(2673, 'post-36503'smile #6 [internal function]: {closure}(2673, 'torn\xC3\xA1do-na-mor...', 'post-36503'smile #7 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Router/Router.php(91): call_user_func_array(Object(Closure), Array) #8 /www/k/s/u161657/public_html/sys/C in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 110


V poslednej dobe sa mi množia prípady, keď mi to nevie zobraziť tému, prípadne jej poslednú stranu. Je problém v kóde alebo v mojom PC? Vidím iba výpis ako je nižšie (snaha zobraziť tému "Tornádo na Moravě srovnalo se zemí několik obcí. Jsou i ztráty na životech."). Niekedy tému nezobrazím aj niekoľko dní, niekedy stačí skúsiť znova o pár sekúnd... Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 105 Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2031 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php:110 Stack trace: #0 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php(110): PDOStatement->execute(Array) #1 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(627): CODOF\Service\BadgeService->getRewardedBadgesForUsers(Array) #2 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(69): CODOF\Forum\Post->gen_posts_arr(Array) #3 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/Ajax/forum/topic.php(90): CODOF\Forum\Post->get_posts(2673, 150) #4 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/forum.php(476): Controller\Ajax\forum\topic->get_posts(2673, 2, Array) #5 /www/k/s/u161657/public_html/routes.php(507): Controller\forum->topic(2673, 'post-36503') #6 [internal function]: {closure}(2673, 'torn\xC3\xA1do-na-mor...', 'post-36503') #7 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Router/Router.php(91): call_user_func_array(Object(Closure), Array) #8 /www/k/s/u161657/public_html/sys/C in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 110
Upravené 8. 10. 2021 o 12:03

Je problém v kóde alebo v mojom PC?


problem je v kode, uz sa to tu vac-krat riesilo, momentalne sa caka na novy release, tam by to malo byt fixnute, pretoze ciastocne opravy to nevyriesili


[quote="pid:36549, uid:178"]Je problém v kóde alebo v mojom PC?[/quote] problem je v kode, uz sa to tu vac-krat riesilo, momentalne sa caka na novy release, tam by to malo byt fixnute, pretoze ciastocne opravy to nevyriesili

Práveže to nemá súvis s certifikátom, ale doménou.


s domenou to nema suvis, pretoze error by sa zobrazoval kazdemu pouzivatelovi fora, moze tu byt viac dovodov preco ti to zobrazuje, netusim aky mas operacny system a aky pouzivas prehliadac, ale napr. z windowsu ked mas svoju siet nastavenu ako Public, tak ti to moze davat takyto error, Chrome napr. pri niektorych zasuvnych moduloch moze takyto error vyvolat, skus si napr. vycistit cache a cookies a takisto SSL cache


[quote="pid:36524, uid:127"]Práveže to nemá súvis s certifikátom, ale doménou.[/quote] s domenou to nema suvis, pretoze error by sa zobrazoval kazdemu pouzivatelovi fora, moze tu byt viac dovodov preco ti to zobrazuje, netusim aky mas operacny system a aky pouzivas prehliadac, ale napr. z windowsu ked mas svoju siet nastavenu ako Public, tak ti to moze davat takyto error, Chrome napr. pri niektorych zasuvnych moduloch moze takyto error vyvolat, skus si napr. vycistit cache a cookies a takisto SSL cache

pretoze error by sa zobrazoval kazdemu pouzivatelovi fora,

Mně se to zobrazuje také. Používám Chrom.


[quote="pid:36558, uid:1"]pretoze error by sa zobrazoval kazdemu pouzivatelovi fora,[/quote] Mně se to zobrazuje také. Používám Chrom.

Mně se to zobrazuje také. Používám Chrom.


mne sa to vobec nezobrazuje a to pouzivam aj windows aj linux a prehliadac firefox


internet je plny informacii ako fixnut tento error, ak pouzivate chrome, napr. tu
https://sectigostore.com/page/fix-net-err_cert_date_invalid-error-on-chrome/
https://kinsta.com/knowledgebase/net-err_cert_date_invalid/


[quote="pid:36559, uid:312"]Mně se to zobrazuje také. Používám Chrom.[/quote] mne sa to vobec nezobrazuje a to pouzivam aj windows aj linux a prehliadac firefox internet je plny informacii ako fixnut tento error, ak pouzivate chrome, napr. tu https://sectigostore.com/page/fix-net-err_cert_date_invalid-error-on-chrome/ https://kinsta.com/knowledgebase/net-err_cert_date_invalid/
Upravené 8. 10. 2021 o 12:47

este k tomuto


riešenie bolo doplniť chýbajúci DNS A-zaznam


DNS IN A zaznam resp. IP adresa tam je, tak ako ma byt


este k tomuto [quote="pid:36501, uid:127"]riešenie bolo doplniť chýbajúci DNS A-zaznam[/quote] DNS IN A zaznam resp. IP adresa tam je, tak ako ma byt

Objevuje si mi tam tohle:


Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 105


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2031 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php:110 Stack trace: #0 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php(110): PDOStatement->execute(Array) #1 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(627): CODOF\Service\BadgeService->getRewardedBadgesForUsers(Array) #2 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(69): CODOF\Forum\Post->gen_posts_arr(Array) #3 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/Ajax/forum/topic.php(90): CODOF\Forum\Post->get_posts(597, 150) #4 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/forum.php(476): Controller\Ajax\forum\topic->get_posts(597, 2, Array) #5 /www/k/s/u161657/public_html/routes.php(507): Controller\forum->topic(597, 'post-36563'smile #6 [internal function]: {closure}(597, 'navrh-novych-fu...', 'post-36563'smile #7 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Router/Router.php(91): call_user_func_array(Object(Closure), Array) #8 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Route in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 110


Objevuje si mi tam tohle: Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 105 Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2031 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php:110 Stack trace: #0 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php(110): PDOStatement->execute(Array) #1 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(627): CODOF\Service\BadgeService->getRewardedBadgesForUsers(Array) #2 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Forum/Post.php(69): CODOF\Forum\Post->gen_posts_arr(Array) #3 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/Ajax/forum/topic.php(90): CODOF\Forum\Post->get_posts(597, 150) #4 /www/k/s/u161657/public_html/sys/Controller/forum.php(476): Controller\Ajax\forum\topic->get_posts(597, 2, Array) #5 /www/k/s/u161657/public_html/routes.php(507): Controller\forum->topic(597, 'post-36563') #6 [internal function]: {closure}(597, 'navrh-novych-fu...', 'post-36563') #7 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Router/Router.php(91): call_user_func_array(Object(Closure), Array) #8 /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Route in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 110

Mně se to zobrazuje také. Používám Chrom.

Kombinace okna10+chrom a nedělá mi to.


[quote="pid:36559, uid:312"]Mně se to zobrazuje také. Používám Chrom.[/quote] Kombinace okna10+chrom a nedělá mi to.
9.58k
293
59
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept