Mimo kategórií
Navrh novych funkcionalit a pripomienky k foru

Ahojte,

ako tak pozeram, nieje tu ziadna tema ohladom fora samotneho a kde kade sa technicke veci riesia po uplne inych temach, tak bude lepsie ak tu bude samostatna tema.

Mal by som par bodov na uvod:

1. riesila sa tu v jednej teme ista forma cenzury. Ja som osobne proti akejkolvek cenzure, ale aby mohli vsetci byt spokojni, tak mohol by to riesit system karmy, vyratany z priemerneho poctu suhlasnych/nesuhlasnych vyjadreni.

2. sukromne spravy - myslim, ze by to bolo fajn mat tuto moznost kontaktovat priamo s vecami, ktore napr. sa nemusia davat do samotnych tem

Ahojte, ako tak pozeram, nieje tu ziadna tema ohladom fora samotneho a kde kade sa technicke veci riesia po uplne inych temach, tak bude lepsie ak tu bude samostatna tema. Mal by som par bodov na uvod: 1. riesila sa tu v jednej teme ista forma cenzury. Ja som osobne proti akejkolvek cenzure, ale aby mohli vsetci byt spokojni, tak mohol by to riesit system karmy, vyratany z priemerneho poctu suhlasnych/nesuhlasnych vyjadreni. 2. sukromne spravy - myslim, ze by to bolo fajn mat tuto moznost kontaktovat priamo s vecami, ktore napr. sa nemusia davat do samotnych tem

sukromne spravy - myslim, ze by to bolo fajn mat tuto moznost kontaktovat priamo s vecami, ktore napr. sa nemusia davat do samotnych tem

Davam + na sukromne spravy.

[quote="pid:4089, uid:10"]sukromne spravy - myslim, ze by to bolo fajn mat tuto moznost kontaktovat priamo s vecami, ktore napr. sa nemusia davat do samotnych tem[/quote] Davam + na sukromne spravy.

Este by som pridal bod

1. moznost odrolovat na koniec temy, ked uz je tych stranok napr 5 v danej teme, tak to trva celkom dlho, kym clovek pride na koniec.

Este by som pridal bod 3. moznost odrolovat na koniec temy, ked uz je tych stranok napr 5 v danej teme, tak to trva celkom dlho, kym clovek pride na koniec.

Ja by som zas uvítal keby si táto stránka pamätala prihlásenie na viacerých PC.

Vždy keď sem idem z práce, z domu či z mobilu, musím sa zakaždým prihlasovať.

Myslím že by sa to malo dať nastaviť.

Ja by som zas uvítal keby si táto stránka pamätala prihlásenie na viacerých PC. Vždy keď sem idem z práce, z domu či z mobilu, musím sa zakaždým prihlasovať. Myslím že by sa to malo dať nastaviť.

ja by som navrhla jednu vec, neviem či sa dobre vyjadrím, keď si pozriem zvonček a vidim, že niekto lajkol , alebo reagoval na moj prispevok, tak ma to da automaticky na začiatok a musím rolovať a hľadať, ktorý príspevok to je, väčšinou ho nenajdem ak je vlákno aj 4. stranové. vďaka

ja by som navrhla jednu vec, neviem či sa dobre vyjadrím, keď si pozriem zvonček a vidim, že niekto lajkol , alebo reagoval na moj prispevok, tak ma to da automaticky na začiatok a musím rolovať a hľadať, ktorý príspevok to je, väčšinou ho nenajdem ak je vlákno aj 4. stranové. vďaka

Keď sa zapnú "všetky témy" bolo by dobré všetky nové príspevky zoradiť hneď na začiatok.
Predpokladám že túto možnosť používa väčšina ľudí rovnako ako aj ja keď pre nedostatok času chcú mať rýchly prehľad o nových udalostiach a rolovanie cez všetky príspevky aby sa našli novinky trvá príliš dlho.

Keď sa zapnú "všetky témy" bolo by dobré všetky nové príspevky zoradiť hneď na začiatok. Predpokladám že túto možnosť používa väčšina ľudí rovnako ako aj ja keď pre nedostatok času chcú mať rýchly prehľad o nových udalostiach a rolovanie cez všetky príspevky aby sa našli novinky trvá príliš dlho.

Keď sa zapnú "všetky témy" bolo by dobré všetky nové príspevky zoradiť hneď na začiatok.

toto funguje, akonahle si na uvodnej stranke, tzn. vo vsetkych temach tak nove temy a prispevky su hned navrchu a pre lepsi komfort treba byt prihlaseny a uvidis zlte ramceky, ktore oznacuju temy a cervene ramceky oznacuju prispevky, resp. pocet novych prispevkov

[quote="pid:4121, uid:103"]Keď sa zapnú "všetky témy" bolo by dobré všetky nové príspevky zoradiť hneď na začiatok.[/quote] toto funguje, akonahle si na uvodnej stranke, tzn. vo vsetkych temach tak nove temy a prispevky su hned navrchu a pre lepsi komfort treba byt prihlaseny a uvidis zlte ramceky, ktore oznacuju temy a cervene ramceky oznacuju prispevky, resp. pocet novych prispevkov

ja by som navrhla jednu vec

mas pravdu, v oznameniach (zvoncek) to nefunguje, budem musiet pozriet ako sa tu generuju linky, pretoze ked kliknes napr. na cerveny ramcek na uvodnej strane, kde to funguje, tak ta naroluje presne na ten prispevok

[quote="pid:4117, uid:17"]ja by som navrhla jednu vec[/quote] mas pravdu, v oznameniach (zvoncek) to nefunguje, budem musiet pozriet ako sa tu generuju linky, pretoze ked kliknes napr. na cerveny ramcek na uvodnej strane, kde to funguje, tak ta naroluje presne na ten prispevok
Upravené 18. 2. 2021 o 23:03

Ja by som zas uvítal keby si táto stránka pamätala prihlásenie na viacerých PC.

ked sa prihlasujes, tak si zaskrtni nalavo check box neodhlasovat ma a budes stale prihlaseny a co sa tyka viacerych pocitacov, tak neviem aky pouzivas prehliadac, ale tu je potrebne si zosynchronizovat prehliadac v mobile, v pc v tablete, to je zalezitost tvojho prehliadaca

[quote="pid:4095, uid:138"]Ja by som zas uvítal keby si táto stránka pamätala prihlásenie na viacerých PC.[/quote] ked sa prihlasujes, tak si zaskrtni nalavo check box neodhlasovat ma a budes stale prihlaseny a co sa tyka viacerych pocitacov, tak neviem aky pouzivas prehliadac, ale tu je potrebne si zosynchronizovat prehliadac v mobile, v pc v tablete, to je zalezitost tvojho prehliadaca

moznost odrolovat na koniec temy, ked uz je tych stranok napr 5 v danej teme, tak to trva celkom dlho, kym clovek pride na koniec.

ako som uz pisal nizsie ked kliknes na cerveny ramcek (nove prispevky) na uvodnej strane, tak ta to odroluje, nefunguje to v zonceku (oznamenia) - to musim pozriet

[quote="pid:4094, uid:10"]moznost odrolovat na koniec temy, ked uz je tych stranok napr 5 v danej teme, tak to trva celkom dlho, kym clovek pride na koniec.[/quote] ako som uz pisal nizsie ked kliknes na cerveny ramcek (nove prispevky) na uvodnej strane, tak ta to odroluje, nefunguje to v zonceku (oznamenia) - to musim pozriet

ked sa prihlasujes, tak si zaskrtni nalavo check box neodhlasovat ma a budes stale prihlaseny

Mne to na mobile nefunguje a dokonca ani na pc ..niekedy...

[quote="pid:4126, uid:1"]ked sa prihlasujes, tak si zaskrtni nalavo check box neodhlasovat ma a budes stale prihlaseny[/quote] Mne to na mobile nefunguje a dokonca ani na pc ..niekedy...

riesila sa tu v jednej teme ista forma cenzury. Ja som osobne proti akejkolvek cenzure, ale aby mohli vsetci byt spokojni, tak mohol by to riesit system karmy, vyratany z priemerneho poctu suhlasnych/nesuhlasnych vyjadreni.

tak ako som pisal tu system nebol na toto navrhnuty a bolo by tu vela programovania + su tam naslapne miny

https://www.ksbforum.eu/index.php?u=/topic/507/%C3%BAstavn%C3%AD-krize-v-%C4%8Dr-pokra%C4%8Dov%C3%A1n%C3%AD/post-4082#post-4082

sukromne spravy - myslim, ze by to bolo fajn mat tuto moznost kontaktovat priamo s vecami, ktore napr. sa nemusia davat do samotnych tem

mozno by sa to dalo urobit prostrednictvom komunikacneho softu FreiChat (https://freichat.com/), codoforum ma v sebe plugin na jeho integraciu

ale zatial to vobec nebolo otestovane, musim sa na to pozriet

[quote="pid:4089, uid:10"]riesila sa tu v jednej teme ista forma cenzury. Ja som osobne proti akejkolvek cenzure, ale aby mohli vsetci byt spokojni, tak mohol by to riesit system karmy, vyratany z priemerneho poctu suhlasnych/nesuhlasnych vyjadreni.[/quote] tak ako som pisal tu system nebol na toto navrhnuty a bolo by tu vela programovania + su tam naslapne miny https://www.ksbforum.eu/index.php?u=/topic/507/%C3%BAstavn%C3%AD-krize-v-%C4%8Dr-pokra%C4%8Dov%C3%A1n%C3%AD/post-4082#post-4082 [quote="pid:4089, uid:10"]sukromne spravy - myslim, ze by to bolo fajn mat tuto moznost kontaktovat priamo s vecami, ktore napr. sa nemusia davat do samotnych tem[/quote] mozno by sa to dalo urobit prostrednictvom komunikacneho softu FreiChat (https://freichat.com/), codoforum ma v sebe plugin na jeho integraciu ale zatial to vobec nebolo otestovane, musim sa na to pozriet

Mne to na mobile nefunguje a dokonca ani na pc ..niekedy...

zalezi aky pouzivas prehliadac a aj verziu (treba obcas aj updatovat na vysie verzie), ja mam napr Firefox aj na compe (windows aj Linux) aj na mobile aj na tablete, vsetko je zosynchronizovane a slape to

[quote="pid:4128, uid:17"]Mne to na mobile nefunguje a dokonca ani na pc ..niekedy...[/quote] zalezi aky pouzivas prehliadac a aj verziu (treba obcas aj updatovat na vysie verzie), ja mam napr Firefox aj na compe (windows aj Linux) aj na mobile aj na tablete, vsetko je zosynchronizovane a slape to

este k tej cenzure, ja som tiez proti cenzure, ale kazde diskusne forum ma svoje pravidla a kazdy by ich mal dodrziavat, ja tiez s niektorymi nazormi nesuhlasim, ale preto nejdem dehonestovat diskutujucich, resp. ich nazory tak ako to urobil pouzivatel Babic, jeho prispevky zostali (necenzurovali sme ich) ale dostal ban

vynatok z pravidiel fora:

Berte ohľad na ostatných. Vždy vyjadrujete svoj názor. S týmto názorom však nemusí každý súhlasiť. Nereagujte preto na kritiku, či nesúhlas prehnane a už vôbec nie urážlivo, či ponižujúco. Ak neviete diskutovať vecne, napíšte len že nesúhlasíte, prípadne vyjadrite svoj postoj alebo sa zdržte komentára.

este k tej cenzure, ja som tiez proti cenzure, ale kazde diskusne forum ma svoje pravidla a kazdy by ich mal dodrziavat, ja tiez s niektorymi nazormi nesuhlasim, ale preto nejdem dehonestovat diskutujucich, resp. ich nazory tak ako to urobil pouzivatel Babic, jeho prispevky zostali (necenzurovali sme ich) ale dostal ban vynatok z pravidiel fora: Berte ohľad na ostatných. Vždy vyjadrujete svoj názor. S týmto názorom však nemusí každý súhlasiť. Nereagujte preto na kritiku, či nesúhlas prehnane a už vôbec nie urážlivo, či ponižujúco. Ak neviete diskutovať vecne, napíšte len že nesúhlasíte, prípadne vyjadrite svoj postoj alebo sa zdržte komentára.

Když už jsme u těch připomínek, mám malý problém s názvy vláken. Pokud je text hodně dlouhý, tak překrývá ikony na pravé straně viz. obrázek:
602eb3984d2ab

Nevím, jestli se to děje i ostatním a nebo je problém jen na mojí straně. Dokázal bys mi k tomu dát nějaké info @Neo ?

Předem díky.

Když už jsme u těch připomínek, mám malý problém s názvy vláken. Pokud je text hodně dlouhý, tak překrývá ikony na pravé straně viz. obrázek: ![602eb3984d2ab](serve/attachment&path=602eb3984d2ab) Nevím, jestli se to děje i ostatním a nebo je problém jen na mojí straně. Dokázal bys mi k tomu dát nějaké info @Neo ? Předem díky.

Když už jsme u těch připomínek, mám malý problém s názvy vláken. Pokud je text hodně dlouhý, tak překrývá ikony na pravé straně viz. obrázek:

mne to tiez robi, pozriem sa na

[quote="pid:4147, uid:169"]Když už jsme u těch připomínek, mám malý problém s názvy vláken. Pokud je text hodně dlouhý, tak překrývá ikony na pravé straně viz. obrázek:[/quote] mne to tiez robi, pozriem sa na

Nevím, jestli se to děje i ostatním a nebo je problém jen na mojí straně. Dokázal bys mi k tomu dát nějaké info @Neo ?

Taky se mi to děje.

[quote="pid:4147, uid:169"]Nevím, jestli se to děje i ostatním a nebo je problém jen na mojí straně. Dokázal bys mi k tomu dát nějaké info @Neo ?[/quote] Taky se mi to děje.

Nebylo by špatné, kdyby ty kostky s počtem stránek, které jsou úplně dole, byly i nahoře.

Nebylo by špatné, kdyby ty kostky s počtem stránek, které jsou úplně dole, byly i nahoře.

vyriesene: linky zo zvonceka (oznamenia) by mali uz fungovat, tak ako maju, tzn. naroluju na konkretny prispevok

vyriesene: linky zo zvonceka (oznamenia) by mali uz fungovat, tak ako maju, tzn. naroluju na konkretny prispevok
123
1.23k
41
11
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept