Egregoriálno-matričné riadenie
USA zasiahla snehová búrka, varovania sa týkajú 150 miliónov ľudí

Nie je to normálne počasie resp. počasie, ktoré by odpovedalo štatistike pozorovaní...


Nie je to normálne počasie resp. počasie, ktoré by odpovedalo štatistike pozorovaní...

Moderátor

Ještě přidávám video reportáž 1TV Ruska. Vypadá to opravdu děsivě. Hlavně, že jím selhaly všechny "zelené" zdroje, jako větrné turbiny a solární panely. V Texasu jsou 4 mln. lidí bez elektřiny, zastavili dodávky vody atd.
https://yandex.ru/turbo/1tv.ru/s/news/2021-02-17/401749-anomalnye_morozy_ispytyvayut_na_prochnost_zhiteley_ssha


Ještě přidávám video reportáž 1TV Ruska. Vypadá to opravdu děsivě. Hlavně, že jím selhaly všechny "zelené" zdroje, jako větrné turbiny a solární panely. V Texasu jsou 4 mln. lidí bez elektřiny, zastavili dodávky vody atd. https://yandex.ru/turbo/1tv.ru/s/news/2021-02-17/401749-anomalnye_morozy_ispytyvayut_na_prochnost_zhiteley_ssha

Na druhú stranu, je to varovanie (HNR?), kde má Texas achilovu pätu, ktorú musí v zrýchlenom režime eliminovať pre nadchádzajúce procesy. Ak v tom majú prsty Jožinovia z bažín, tak spravili veľkú chybu.


Na druhú stranu, je to varovanie (HNR?), kde má Texas achilovu pätu, ktorú musí v zrýchlenom režime eliminovať pre nadchádzajúce procesy. Ak v tom majú prsty Jožinovia z bažín, tak spravili veľkú chybu.

Na druhú stranu, je to varovanie (HNR?)


Áno je to varovanie, konkrétne na to, že je tu ďalšia doba ľadová a treba sa zariadiť podľa toho t.j. vybodnúť na tie eko šialenstvá, ktoré pretláča močiar a GP.


[quote="pid:4065, uid:77"]Na druhú stranu, je to varovanie (HNR?)[/quote] Áno je to varovanie, konkrétne na to, že je tu ďalšia doba ľadová a treba sa zariadiť podľa toho t.j. vybodnúť na tie eko šialenstvá, ktoré pretláča močiar a GP.

Moderátor

ďalšia doba ľadová


Stale sa pohravam s myslienkou "Na kolko ovplyvnuje myslenie ludi - noosfera podmienky zivota na zemi?". Ako vieme uz rok trva kovid osial po celej zemi. Je to cisto histeria umelo vytvorena, pricom sa na ludi pouzila biologicka zbran kovid. Myslenie miliard ludi sa zmenilo. Aky moze mat vplvy takato zmena na planetu? Ved myslienka je materialnej podstaty... Ak si bude mysliet miliarda ludi, ze nas kovid vyhladi, tak zavedenie tej myslienky do noosfery moze kludne sposobit katastrofu na planete - tjs katastrofa bude vyvolana myslienkami.


[quote="pid:4068, uid:7"]ďalšia doba ľadová[/quote] Stale sa pohravam s myslienkou "Na kolko ovplyvnuje myslenie ludi - noosfera podmienky zivota na zemi?". Ako vieme uz rok trva kovid osial po celej zemi. Je to cisto histeria umelo vytvorena, pricom sa na ludi pouzila biologicka zbran kovid. Myslenie miliard ludi sa zmenilo. Aky moze mat vplvy takato zmena na planetu? Ved myslienka je materialnej podstaty... Ak si bude mysliet miliarda ludi, ze nas kovid vyhladi, tak zavedenie tej myslienky do noosfery moze kludne sposobit katastrofu na planete - tjs katastrofa bude vyvolana myslienkami.

Ved myslienka je materialnej podstaty... Ak si bude mysliet miliarda ludi, ze nas kovid vyhladi, tak zavedenie tej myslienky do noosfery moze kludne sposobit katastrofu na planete - tjs katastrofa bude vyvolana myslienkami.


Pravda, ale s to, čo medzi riadkami hovoríš nemá oporu v realite. Niežeby sa tu nevytvárali matrice a neprogramovali dav, ale pozrime sa na fakty:


  • desaťročia programovali dav s tým, že nás zatopí more a "uvaríme sa vo vlastnej šťave" (články, filmy, reklamy atď);
  • desaťročia programovali dav s tým, že príde nejaký vírus/choroba a vyhubí ľudstvo tak, ako ho poznáme resp. ukonči civilizáciu alebo vypukne zombie apokalypsa;
  • medzi tým vyšlo Ďeň po tom a Sunshine, ktoré viac menej pravdivo opisujú to, čo sa deje na planéte.

Keď ale pozrieme čo tu máme, tak zistíme, že zombie sedia pred telkou a pritakávajú médiám, vírus je smrteľná ako obyčajné prechladnutie, to Západné očkovanie podľa všetkého je nebezpečnejšia ako samotná choroba (neplodnosť a smrť sú reálne riziká), svet končí kvôli nariadeniam vlád a ide na nás doba ľadová kvôli útlmu činnosti Slnka.


[quote="pid:4071, uid:106"]Ved myslienka je materialnej podstaty... Ak si bude mysliet miliarda ludi, ze nas kovid vyhladi, tak zavedenie tej myslienky do noosfery moze kludne sposobit katastrofu na planete - tjs katastrofa bude vyvolana myslienkami.[/quote] Pravda, ale s to, čo medzi riadkami hovoríš nemá oporu v realite. Niežeby sa tu nevytvárali matrice a neprogramovali dav, ale pozrime sa na fakty: - desaťročia programovali dav s tým, že nás zatopí more a "uvaríme sa vo vlastnej šťave" (články, filmy, reklamy atď); - desaťročia programovali dav s tým, že príde nejaký vírus/choroba a vyhubí ľudstvo tak, ako ho poznáme resp. ukonči civilizáciu alebo vypukne zombie apokalypsa; - medzi tým vyšlo [Ďeň po tom](https://www.csfd.cz/film/107279-den-pote/prehled/) a [Sunshine](https://www.csfd.cz/film/222329-sunshine/prehled/), ktoré viac menej pravdivo opisujú to, čo sa deje na planéte. Keď ale pozrieme čo tu máme, tak zistíme, že zombie sedia pred telkou a pritakávajú médiám, vírus je smrteľná ako obyčajné prechladnutie, to Západné očkovanie podľa všetkého je nebezpečnejšia ako samotná choroba (neplodnosť a smrť sú reálne riziká), svet končí kvôli nariadeniam vlád a ide na nás doba ľadová kvôli útlmu činnosti Slnka.

Moderátor

Niežeby sa tu nevytvárali matrice


Opisujes starsie programy ako napriklad globalne oteplovanie, vymyvaky v kinach atd, ktore mali ucinnost len vtedy ak im clovek uveril. Ak im clovek neuveril, tak si zil dalej zivot bez obmedzeni.


Trochu rozviniem moju uvahu.


Tento kovid teror je dost odlisny od starych socialnych programov. Tu uz nejde o to, ci clovek veri kovid histerii a plandemii alebo nie - stale bude obmedzovany na osobnej slobode. Vid policajti stopujuci auta a davajuci pokuty za pohyb. Spolu s inymi teroristickymi opatreniami kvoli kovidu to v spolocnsoti vytvara tlak asi najvacsi od rozpadu ZSSR. A toto obmedzovanie slobodnej vole cloveka - co je porusovanie najsilnejsieho zaKonu vesmiru moze mat dost velky vplyv.


[quote="pid:4077, uid:7"]Niežeby sa tu nevytvárali matrice[/quote] Opisujes starsie programy ako napriklad globalne oteplovanie, vymyvaky v kinach atd, ktore mali ucinnost len vtedy ak im clovek uveril. Ak im clovek neuveril, tak si zil dalej zivot bez obmedzeni. Trochu rozviniem moju uvahu. Tento kovid teror je dost odlisny od starych socialnych programov. Tu uz nejde o to, ci clovek veri kovid histerii a plandemii alebo nie - stale bude obmedzovany na osobnej slobode. Vid policajti stopujuci auta a davajuci pokuty za pohyb. Spolu s inymi teroristickymi opatreniami kvoli kovidu to v spolocnsoti vytvara tlak asi najvacsi od rozpadu ZSSR. A toto obmedzovanie slobodnej vole cloveka - co je porusovanie najsilnejsieho zaKonu vesmiru moze mat dost velky vplyv.

"Na kolko ovplyvnuje myslenie ludi - noosfera podmienky zivota na zemi?"


Pravda, ale s to, čo medzi riadkami hovoríš nemá oporu v realite. Niežeby sa tu nevytvárali matrice a neprogramovali dav, ale pozrime sa na fakty:


Dle mého osobního názoru by myšlení lidí, ovlivňovat noosféru a tudíž počasí mohlo, nicméně nikoliv způsobem, že když něčemu dostatečný dav lidí uvěří, tak se to musí nutně stát.


Již dříve jsme na Vodě probírali, jak přicházely (a přicházejí) silné bouřky a vítr, když panovalo napětí ve společnosti, vybíjela se tak nahromaděná energie a emoce.
Takže by se dalo říci, že Země má určité korekční mechanismy a ventily, kterými "vypouští" tlak.


[quote="pid:4071, uid:106"]"Na kolko ovplyvnuje myslenie ludi - noosfera podmienky zivota na zemi?"[/quote] [quote="pid:4077, uid:7"]Pravda, ale s to, čo medzi riadkami hovoríš nemá oporu v realite. Niežeby sa tu nevytvárali matrice a neprogramovali dav, ale pozrime sa na fakty:[/quote] Dle mého osobního názoru by myšlení lidí, ovlivňovat noosféru a tudíž počasí mohlo, nicméně nikoliv způsobem, že když něčemu dostatečný dav lidí uvěří, tak se to musí nutně stát. Již dříve jsme na Vodě probírali, jak přicházely (a přicházejí) silné bouřky a vítr, když panovalo napětí ve společnosti, vybíjela se tak nahromaděná energie a emoce. Takže by se dalo říci, že Země má určité korekční mechanismy a ventily, kterými "vypouští" tlak.

Po ukončení krátkeho klipu o predstave výroby igelitového mäsa v časoch funésových sa mi ponúkol zaujímavý klip o dobách ľadových, ktorý vysvetľuje aj tajomstvo starých máp o spojení amerického a ázijského kontinentu súvislou suchou pevninou:


https://www.youtube.com/watch?v=Pg0Z3LappEM


Po ukončení krátkeho klipu o predstave výroby igelitového mäsa v časoch funésových sa mi ponúkol zaujímavý klip o dobách ľadových, ktorý vysvetľuje aj tajomstvo starých máp o spojení amerického a ázijského kontinentu súvislou suchou pevninou: https://www.youtube.com/watch?v=Pg0Z3LappEM
Upravené 18. 2. 2021 o 18:52

Texaský senátor Ted Cruz čelí kritike, pred extrémnymi mrazmi utiekol do Mexika


Zástupca amerického štátu Texas v Senáte Ted Cruz čelí rastúcej vlne kritiky kvôli tomu, že s rodinou odletel do mexického letoviska Cancún, zatiaľ čo jeho štát zápasí s extrémnymi mrazmi, ktoré ponechali milióny ľudí bez elektriny a pitnej vody.


S odkazom na svoje zdroje o tom informovali americké médiá. Cruz cestu zatiaľ nekomentoval, podľa médií však svoj pobyt narýchlo skrátil a ešte dnes popoludní miestneho času (v noci na piatok SEČ) sa vráti do Houstonu.


Cruz je jedným z popredných republikánov vo Washingtone. V roku 2016 sa uchádzal o nomináciu svojej strany na prezidentský post a podľa komentátorov zvažuje ďalšiu kandidatúru za štyri roky.


Vystupuje pritom ako pevný zástanca postojov exprezidenta Donalda Trumpa, ktorý má v Republikánskej strane naďalej zásadný vplyv a podľa informácií médií tiež sám uvažuje o ďalšom pokuse o Biely dom v roku 2024.
https://hnonline.sk/svet/2302246-texasky-senator-ted-cruz-celi-kritike-pred-extremnymi-mrazmi-utiekol-do-mexika


**Texaský senátor Ted Cruz čelí kritike, pred extrémnymi mrazmi utiekol do Mexika** Zástupca amerického štátu Texas v Senáte Ted Cruz čelí rastúcej vlne kritiky kvôli tomu, že s rodinou odletel do mexického letoviska Cancún, zatiaľ čo jeho štát zápasí s extrémnymi mrazmi, ktoré ponechali milióny ľudí bez elektriny a pitnej vody. S odkazom na svoje zdroje o tom informovali americké médiá. Cruz cestu zatiaľ nekomentoval, podľa médií však svoj pobyt narýchlo skrátil a ešte dnes popoludní miestneho času (v noci na piatok SEČ) sa vráti do Houstonu. Cruz je jedným z popredných republikánov vo Washingtone. V roku 2016 sa uchádzal o nomináciu svojej strany na prezidentský post a podľa komentátorov zvažuje ďalšiu kandidatúru za štyri roky. Vystupuje pritom ako pevný zástanca postojov exprezidenta Donalda Trumpa, ktorý má v Republikánskej strane naďalej zásadný vplyv a podľa informácií médií tiež sám uvažuje o ďalšom pokuse o Biely dom v roku 2024. https://hnonline.sk/svet/2302246-texasky-senator-ted-cruz-celi-kritike-pred-extremnymi-mrazmi-utiekol-do-mexika

Opisujes starsie programy ako napriklad globalne oteplovanie, vymyvaky v kinach atd, ktore mali ucinnost len vtedy ak im clovek uveril. Ak im clovek neuveril, tak si zil dalej zivot bez obmedzeni.


Buď sa škaredo mýliš alebo operuješ s logickým klamom, totiž podľa tvojej logiky z tvojho predchádzajúceho príspevku na základe tej propagandy čo sa vypúšťalo posledné desaťročia (vrátane minulého roku-viď stále aktívne hnutie Gréta) Zem by mala natoľko otepliť, že teraz by sme mali mať v našich končinách subtropické podnebie len kvôli tomu, že kopa ľudí tomu uverilo. Lenže to nemáme, skôr sa ochladzuje aj napriek tomu, že vo vzduchu je menej aerosolov. Takže nejde o dajaké obedzenia.


Tento kovid teror je dost odlisny od starych socialnych programov...


Zas vedľa, a buď omyl alebo logický klam, lebo miešaš sezónu a fazónu. Totiž, posledné desaťročia dav strašili dajakou hroznou pandémiou, ktorá vyhubí ľudstvo a/alebo zničí našu civilizáciu, a tento strach je využitá na zavedenie toho kovid teroru.


Dle mého osobního názoru by myšlení lidí, ovlivňovat noosféru a tudíž počasí mohlo, nicméně nikoliv způsobem, že když něčemu dostatečný dav lidí uvěří, tak se to musí nutně stát.


Súhlasím.


Již dříve jsme na Vodě probírali, jak přicházely (a přicházejí) silné bouřky a vítr, když panovalo napětí ve společnosti, vybíjela se tak nahromaděná energie a emoce.
Takže by se dalo říci, že Země má určité korekční mechanismy a ventily, kterými "vypouští" tlak.


Dobrá pripomienka.


[quote="pid:4106, uid:106"]Opisujes starsie programy ako napriklad globalne oteplovanie, vymyvaky v kinach atd, ktore mali ucinnost len vtedy ak im clovek uveril. Ak im clovek neuveril, tak si zil dalej zivot bez obmedzeni.[/quote] Buď sa škaredo mýliš alebo operuješ s logickým klamom, totiž podľa tvojej logiky z tvojho predchádzajúceho príspevku na základe tej propagandy čo sa vypúšťalo posledné desaťročia (vrátane minulého roku-viď stále aktívne hnutie Gréta) Zem by mala natoľko otepliť, že teraz by sme mali mať v našich končinách subtropické podnebie len kvôli tomu, že kopa ľudí tomu uverilo. Lenže to nemáme, skôr sa ochladzuje aj napriek tomu, že vo vzduchu je menej aerosolov. Takže nejde o dajaké obedzenia. [quote="pid:4106, uid:106"]Tento kovid teror je dost odlisny od starych socialnych programov...[/quote] Zas vedľa, a buď omyl alebo logický klam, lebo miešaš sezónu a fazónu. Totiž, posledné desaťročia dav strašili dajakou hroznou pandémiou, ktorá vyhubí ľudstvo a/alebo zničí našu civilizáciu, **a tento strach je využitá na zavedenie toho kovid teroru**. [quote="pid:4107, uid:181"]Dle mého osobního názoru by myšlení lidí, ovlivňovat noosféru a tudíž počasí mohlo, nicméně nikoliv způsobem, že když něčemu dostatečný dav lidí uvěří, tak se to musí nutně stát.[/quote] Súhlasím. [quote="pid:4107, uid:181"]Již dříve jsme na Vodě probírali, jak přicházely (a přicházejí) silné bouřky a vítr, když panovalo napětí ve společnosti, vybíjela se tak nahromaděná energie a emoce. Takže by se dalo říci, že Země má určité korekční mechanismy a ventily, kterými "vypouští" tlak.[/quote] Dobrá pripomienka.

Moderátor

Zástupca amerického štátu Texas v Senáte Ted Cruz čelí rastúcej vlne kritiky kvôli tomu, že s rodinou odletel do mexického letoviska Cancún, zatiaľ čo jeho štát zápasí s extrémnymi mrazmi, ktoré ponechali milióny ľudí bez elektriny a pitnej vody.


Toto, ten debil politicky neprežije, hlavne vo svetle tohto:


Vystupuje pritom ako pevný zástanca postojov exprezidenta Donalda Trumpa, ktorý má v Republikánskej strane naďalej zásadný vplyv a podľa informácií médií tiež sám uvažuje o ďalšom pokuse o Biely dom v roku 2024.


[quote="pid:4132, uid:12"]Zástupca amerického štátu Texas v Senáte Ted Cruz čelí rastúcej vlne kritiky kvôli tomu, že s rodinou odletel do mexického letoviska Cancún, zatiaľ čo jeho štát zápasí s extrémnymi mrazmi, ktoré ponechali milióny ľudí bez elektriny a pitnej vody.[/quote] Toto, ten debil politicky neprežije, hlavne vo svetle tohto: [quote="pid:4132, uid:12"]Vystupuje pritom ako pevný zástanca postojov exprezidenta Donalda Trumpa, ktorý má v Republikánskej strane naďalej zásadný vplyv a podľa informácií médií tiež sám uvažuje o ďalšom pokuse o Biely dom v roku 2024.[/quote]

Moderátor

Toto, ten debil politicky neprežije, hlavne vo svetle tohto:


Ted Cruz, dle toho, co jsem dosud, i když ohledně jeho osoby ne tak podrobně, sledoval, se mi jako "debil" vůbec nezdál.
Nevystupoval vůbec jako RINO (Republikán pouze jménem), ale je možné, že jsem něco přehlédl.
Proč udělal takovou hloupost, by mě zajímalo...


[quote="pid:4140, uid:7"]Toto, ten debil politicky neprežije, hlavne vo svetle tohto:[/quote] Ted Cruz, dle toho, co jsem dosud, i když ohledně jeho osoby ne tak podrobně, sledoval, se mi jako "debil" vůbec nezdál. Nevystupoval vůbec jako RINO _(Republikán pouze jménem)_, ale je možné, že jsem něco přehlédl. Proč udělal takovou hloupost, by mě zajímalo...

Ja teda nechcem do toho zasahovat, ale my kanadosi sme mali velmi prijemnu zimu. Az do nejakeho 20. januara. Vtedy udreli mrazy, ja som vyramovala mraznicky, lebo v nich bolo teplejsie ako vonku. Prvu februarovu nedelu sme sa zobudili do nadherneho slnecneho rana, teplomer ukazoval -42.
Napriek tomu mraznicky su uz zase zapnute. Za tych vyse 20 rokov co sme tu, sa kazdu zimu zasekol teplomer na -26 a menej a nevedel sa zohriat na minimalne 6 tyzdnov. Tento rok to nebol ani mesiac.
Samozrejme ani pes po nas nestekol, ale ked ma Vancouver 5cm snehu, tak je to narodna tragedia.
Problem Texasu bude asi v tom, ze ich domy asi nemaju kurenie, oblecenie asi tiez nebude adekvatne na zimu a co su to zimne gumy ani netusia


Ja teda nechcem do toho zasahovat, ale my kanadosi sme mali velmi prijemnu zimu. Az do nejakeho 20. januara. Vtedy udreli mrazy, ja som vyramovala mraznicky, lebo v nich bolo teplejsie ako vonku. Prvu februarovu nedelu sme sa zobudili do nadherneho slnecneho rana, teplomer ukazoval -42. Napriek tomu mraznicky su uz zase zapnute. Za tych vyse 20 rokov co sme tu, sa kazdu zimu zasekol teplomer na -26 a menej a nevedel sa zohriat na minimalne 6 tyzdnov. Tento rok to nebol ani mesiac. Samozrejme ani pes po nas nestekol, ale ked ma Vancouver 5cm snehu, tak je to narodna tragedia. Problem Texasu bude asi v tom, ze ich domy asi nemaju kurenie, oblecenie asi tiez nebude adekvatne na zimu a co su to zimne gumy ani netusia

Ted Cruz, dle toho, co jsem dosud, i když ohledně jeho osoby ne tak podrobně, sledoval, se mi jako "debil" vůbec nezdál.


Voliči to vnímajú ako opustenie ľudí a Trumpa, preto to označenie je na mieste. Nehovoriac o tom, že je to výborný spôsob na to, ako potápať Greténov v administratíve Jóžina a Jóžina samotného...


[quote="pid:4149, uid:181"]Ted Cruz, dle toho, co jsem dosud, i když ohledně jeho osoby ne tak podrobně, sledoval, se mi jako "debil" vůbec nezdál.[/quote] Voliči to vnímajú ako opustenie ľudí a Trumpa, preto to označenie je na mieste. Nehovoriac o tom, že je to výborný spôsob na to, ako potápať Greténov v administratíve Jóžina a Jóžina samotného...

Moderátor

Problem Texasu bude asi v tom, ze ich domy asi nemaju kurenie,
Dodnes si pamätám, že keď som v San Antoniu vystúpil z lietadla, dostal som tepelnú facku. U nás bolo vtedy -15°C a v Texase +30. Dlho som si nemohol zvyknúť. A naozaj ako vravíš, tam kúrenie nenájdeš, doteraz nebolo potrebné. I keď sveter áno, lebo vo vládnych budovách poznali len dve hodnoty klimatizácie - zapnuté a vypnuté a tak paradoxne som musel v +40 nosiť sveter, aby som neprechladol.


[quote="pid:4167, uid:123"]Problem Texasu bude asi v tom, ze ich domy asi nemaju kurenie,[/quote]Dodnes si pamätám, že keď som v San Antoniu vystúpil z lietadla, dostal som tepelnú facku. U nás bolo vtedy -15°C a v Texase +30. Dlho som si nemohol zvyknúť. A naozaj ako vravíš, tam kúrenie nenájdeš, doteraz nebolo potrebné. I keď sveter áno, lebo vo vládnych budovách poznali len dve hodnoty klimatizácie - zapnuté a vypnuté a tak paradoxne som musel v +40 nosiť sveter, aby som neprechladol.

Teď jsem se díval na Saňu ve Floridě jak popisuje situaci v Texasu a jak se k tomu staví vedení USA, tak mi to pomalu přijde, jako uměle vyvolaná katastrofa. Nakonec klimatické zbraně nikdo ještě nezrušil.
Já jen k tomu, že se ta situace náramně hodí jak elitě USA, která má republikany a zrovna Texas, jako osinu v zadku, tak i GP, který zjevně hraje na rozčlenění USA.
Bidon namísto pomoci regionu, ve kterém je doslova humanitární katastrofa, řeší pomoc černochům, jako v minulosti silně utlačované populací. Texasu žádná pomoc nepřišla z federálního rozpočtu. Prezident tam nepřijel, nezajímá se. Postižení obyvatelé jsou na centrum naštvaní, množí se názory, že je třeba se od USA trhnout atd. Vzpomínám si na slova Zaznobina, jak předpovídal, že USA zažijí kromě technogenních katastrof ještě i klimatické. A vzpomínám si, když rozbíjeli SSSR, po nástupu Putina do 1.funkce, podobná situace byla na severo-východě Ruska. Protože místní úředníci vše rozkradli a nepřípravili město k zimě. Venku bylo -50° a v bytech pomrzlo topení. Všechno tohle Rusové už zažili. Tak Putin okamžitě tam letěl, zastavil nákladní lodě s naloženými elektrickými radiátory a jinými věcmi a přes protesty vlastníků, všechno rozdal lidem, se slovy: "potom si to zodpovím, teď je třeba zachraňovat lidi". Hned organizoval nákladní letadla s potřebnými stroji, aby se zprovoznili kotelny, radiátory na výměnu atd. A takhle zachraňoval obyvatelstvo. Prostě, člověk vzal na sebe zodpovědnost a zachránil situaci. A co Bidon nebo Cruz? Jeden hraje automaty a řeší nesmysly a druhý se vyhřívá na dovolené.
Na tohle se jen tak nezapomene, následky budou pro USA nedozírné...


Ještě dám odkaz na Sanju ve Floridě:
https://www.youtube.com/watch?v=2cZgPibLBdE&t=701s


Teď jsem se díval na Saňu ve Floridě jak popisuje situaci v Texasu a jak se k tomu staví vedení USA, tak mi to pomalu přijde, jako uměle vyvolaná katastrofa. Nakonec klimatické zbraně nikdo ještě nezrušil. Já jen k tomu, že se ta situace náramně hodí jak elitě USA, která má republikany a zrovna Texas, jako osinu v zadku, tak i GP, který zjevně hraje na rozčlenění USA. Bidon namísto pomoci regionu, ve kterém je doslova humanitární katastrofa, řeší pomoc černochům, jako v minulosti silně utlačované populací. Texasu žádná pomoc nepřišla z federálního rozpočtu. Prezident tam nepřijel, nezajímá se. Postižení obyvatelé jsou na centrum naštvaní, množí se názory, že je třeba se od USA trhnout atd. Vzpomínám si na slova Zaznobina, jak předpovídal, že USA zažijí kromě technogenních katastrof ještě i klimatické. A vzpomínám si, když rozbíjeli SSSR, po nástupu Putina do 1.funkce, podobná situace byla na severo-východě Ruska. Protože místní úředníci vše rozkradli a nepřípravili město k zimě. Venku bylo -50° a v bytech pomrzlo topení. Všechno tohle Rusové už zažili. Tak Putin okamžitě tam letěl, zastavil nákladní lodě s naloženými elektrickými radiátory a jinými věcmi a přes protesty vlastníků, všechno rozdal lidem, se slovy: "potom si to zodpovím, teď je třeba zachraňovat lidi". Hned organizoval nákladní letadla s potřebnými stroji, aby se zprovoznili kotelny, radiátory na výměnu atd. A takhle zachraňoval obyvatelstvo. Prostě, člověk vzal na sebe zodpovědnost a zachránil situaci. A co Bidon nebo Cruz? Jeden hraje automaty a řeší nesmysly a druhý se vyhřívá na dovolené. Na tohle se jen tak nezapomene, následky budou pro USA nedozírné... Ještě dám odkaz na Sanju ve Floridě: https://www.youtube.com/watch?v=2cZgPibLBdE&t=701s

jako uměle vyvolaná katastrofa. Nakonec klimatické zbraně nikdo ještě nezrušil.

Tiež som to už inde riešil a myslím si, že je to veľmi blízko pravdy. Vydieranie Texasu za snahu odčleniť sa od Bidonoviec.
HAARP použitý na vyvolanie vnútorných nepokojov. Len bažina nepochopila, že tým si všetky programy globálneho otepľovania odpílila už navždy. Budú to ešte pokusy tieto abnormálne teploty vysvetliť týmto javom, ale ďalšie roky ukážu, ako veľmi klamali.


[quote="pid:4176, uid:158"]jako uměle vyvolaná katastrofa. Nakonec klimatické zbraně nikdo ještě nezrušil.[/quote] Tiež som to už inde riešil a myslím si, že je to veľmi blízko pravdy. Vydieranie Texasu za snahu odčleniť sa od Bidonoviec. HAARP použitý na vyvolanie vnútorných nepokojov. Len bažina nepochopila, že tým si všetky programy globálneho otepľovania odpílila už navždy. Budú to ešte pokusy tieto abnormálne teploty vysvetliť týmto javom, ale ďalšie roky ukážu, ako veľmi klamali.
Upravené 19. 2. 2021 o 14:00

Teď jsem se díval na Saňu ve Floridě jak popisuje situaci v Texasu a jak se k tomu staví vedení USA, tak mi to pomalu přijde, jako uměle vyvolaná katastrofa. Nakonec klimatické zbraně nikdo ještě nezrušil.
Já jen k tomu, že se ta situace náramně hodí jak elitě USA, která má republikany a zrovna Texas, jako osinu v zadku, tak i GP, který zjevně hraje na rozčlenění USA.


Ako som inde napísal bola taká kosa, že vymrzli chemikálie a iné veci z atmosféry, kde asi urobili súdruhovia z močiara?


[quote="pid:4176, uid:158"]Teď jsem se díval na Saňu ve Floridě jak popisuje situaci v Texasu a jak se k tomu staví vedení USA, tak mi to pomalu přijde, jako uměle vyvolaná katastrofa. Nakonec klimatické zbraně nikdo ještě nezrušil. Já jen k tomu, že se ta situace náramně hodí jak elitě USA, která má republikany a zrovna Texas, jako osinu v zadku, tak i GP, který zjevně hraje na rozčlenění USA.[/quote] Ako som [inde napísal](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/603/post-4212) bola taká kosa, že vymrzli chemikálie a iné veci z atmosféry, kde asi urobili súdruhovia z močiara?

Moderátor

Upravené 19. 2. 2021 o 09:20

Spravodajstvo NBC: Texas sa po jednom týždni nemôže spamätať zo snehovej búrky


Veľký počet obyvateľov Texasu je podľa informácií NBC News nútený obrátiť sa na potravinovú banku po snehovej búrke, ktorá sa minulý týždeň prejavila masívnym výpadkom prúdu. Je potrebné poznamenať, že viac ako 8 miliónov Texasanov stále nemá prístup k pitnej vode. Ďalším problémom boli prudko rastúce ceny elektriny, ktoré si mnohí obyvatelia štátu nemohli dovoliť.


https://russian.rt.com/inotv/2021-02-23/NBC-News-millioni-tehascev-ostalis


Spravodajstvo NBC: **Texas sa po jednom týždni nemôže spamätať zo snehovej búrky** Veľký počet obyvateľov Texasu je podľa informácií NBC News nútený obrátiť sa na potravinovú banku po snehovej búrke, ktorá sa minulý týždeň prejavila masívnym výpadkom prúdu. Je potrebné poznamenať, že viac ako 8 miliónov Texasanov stále nemá prístup k pitnej vode. Ďalším problémom boli prudko rastúce ceny elektriny, ktoré si mnohí obyvatelia štátu nemohli dovoliť. https://russian.rt.com/inotv/2021-02-23/NBC-News-millioni-tehascev-ostalis

Je potrebné poznamenať, že viac ako 8 miliónov Texasanov stále nemá prístup k pitnej vode.


Pri tejto príležitosti, stať sa toto v Londýne, tak tam umrú smädom a doslova skončia v hov... exkrementoch všetci. Neviem, ako tie ich búdy s inžinierskymi sieťami ťahanými po fasáde prežijú mrazy hlboko pod nulou.


[quote="pid:4694, uid:12"]Je potrebné poznamenať, že viac ako 8 miliónov Texasanov stále nemá prístup k pitnej vode.[/quote] Pri tejto príležitosti, stať sa toto v Londýne, tak tam umrú smädom a doslova skončia v hov... exkrementoch všetci. Neviem, ako tie ich búdy s inžinierskymi sieťami ťahanými po fasáde prežijú mrazy hlboko pod nulou.

Takto asi , drevena buda nevydrzala napor topiaceho sa snehu


60355e6dcde42


[quote="pid:4716, uid:106"]Takto asi , drevena buda nevydrzala napor topiaceho sa snehu[/quote] ![60355e6dcde42](serve/attachment&path=60355e6dcde42)
Upravené 23. 2. 2021 o 20:58

Zmrznutých Texasanov prekvapili obrovské účty za elektrinu


Kto mal v Texase šťastie a v extrémnej zime ho nepostihol výpadok elektriny, môže byť teraz prekvapený účtom od dodávateľa energií. Zloženky sa totiž šplhajú na tisíce dolárov. Astronomickými cenami sa zaoberajú aj texaské úrady a miestny guvernér sľubuje, že nájde cestu, ako občanov postihnutých zimou, nedostatkom jedla a vody pred ďalšou pohromou ochrániť.


https://finweb.hnonline.sk/zahranicna-ekonomika/2307926-zmrznutych-texasanov-prekvapili-obrovske-ucty-za-elektrinu


**Zmrznutých Texasanov prekvapili obrovské účty za elektrinu** Kto mal v Texase šťastie a v extrémnej zime ho nepostihol výpadok elektriny, môže byť teraz prekvapený účtom od dodávateľa energií. Zloženky sa totiž šplhajú na tisíce dolárov. Astronomickými cenami sa zaoberajú aj texaské úrady a miestny guvernér sľubuje, že nájde cestu, ako občanov postihnutých zimou, nedostatkom jedla a vody pred ďalšou pohromou ochrániť. https://finweb.hnonline.sk/zahranicna-ekonomika/2307926-zmrznutych-texasanov-prekvapili-obrovske-ucty-za-elektrinu

Tehdy v rusku nebylo v severních oblastech ani uhlí. Záměrně. Putin tehdy zarazil nákladní lodě , na kterých uhlí určené pro ruské obyvatele bylo "odkloněno" na prodej a v prvních dnech bylo toto znovuzabavené uhlí transportováno i letecky , jinak by lidé skutečně pomrzli.
Následně ti ,co za tuto katastrofu zodpovídali, dostali domácí návštěvu pánů v civilu.
Bylo to v dokumentu Prezident.


Tehdy v rusku nebylo v severních oblastech ani uhlí. Záměrně. Putin tehdy zarazil nákladní lodě , na kterých uhlí určené pro ruské obyvatele bylo "odkloněno" na prodej a v prvních dnech bylo toto znovuzabavené uhlí transportováno i letecky , jinak by lidé skutečně pomrzli. Následně ti ,co za tuto katastrofu zodpovídali, dostali domácí návštěvu pánů v civilu. Bylo to v dokumentu Prezident.

Před několika dny jsem se díval na jeden pořad v Ruské TV, kdy jen tak mimochodem, jeden z účastníků mluvil o tom, jak Rusové zvládli technologii změny počasí a jak jim byla tato technologie v devadesátých letech ukradena Američany. Pokud si dobře pamatuji, tak zařízení pro tuto technologii mají umístěné v Norsku a myslím, že tam zazněla i Aljaška. Při tom mě hned trklo, že to mohlo být použito proti vzpurným Texasanům teď v únoru.


Před několika dny jsem se díval na jeden pořad v Ruské TV, kdy jen tak mimochodem, jeden z účastníků mluvil o tom, jak Rusové zvládli technologii změny počasí a jak jim byla tato technologie v devadesátých letech ukradena Američany. Pokud si dobře pamatuji, tak zařízení pro tuto technologii mají umístěné v Norsku a myslím, že tam zazněla i Aljaška. Při tom mě hned trklo, že to mohlo být použito proti vzpurným Texasanům teď v únoru.
Upravené 29. 3. 2021 o 14:25

Před několika dny jsem se díval na jeden pořad v Ruské TV, kdy jen tak mimochodem, jeden z účastníků mluvil o tom, jak Rusové zvládli technologii změny počasí a jak jim byla tato technologie v devadesátých letech ukradena Američany. Pokud si dobře pamatuji, tak zařízení pro tuto technologii mají umístěné v Norsku a myslím, že tam zazněla i Aljaška.


Že by souvislost s mým příspěvkem ke smrti Petra Kellnera? (Štít (1999-2024) od Shield Corporation z filmu Highlander 2)
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1236/zem%C5%99el-petr-kellner/3#post-9409


[quote="pid:9416, uid:312"]Před několika dny jsem se díval na jeden pořad v Ruské TV, kdy jen tak mimochodem, jeden z účastníků mluvil o tom, jak Rusové zvládli technologii změny počasí a jak jim byla tato technologie v devadesátých letech ukradena Američany. Pokud si dobře pamatuji, tak zařízení pro tuto technologii mají umístěné v Norsku a myslím, že tam zazněla i Aljaška.[/quote] Že by souvislost s mým příspěvkem ke smrti Petra Kellnera? (Štít (1999-2024) od Shield Corporation z filmu Highlander 2) https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1236/zem%C5%99el-petr-kellner/3#post-9409
Upravené 29. 3. 2021 o 15:01

Starosta Nashvillu vyhlásil po smrtících záplavách stav nouze
(V souvislosti se záplavami hlášena minimálně 4 úmrtí lidí.)
https://www.ntd.com/nashville-mayor-declares-state-of-emergency-after-deadly-floods_588874.html


Starosta Nashvillu vyhlásil po smrtících záplavách stav nouze (V souvislosti se záplavami hlášena minimálně 4 úmrtí lidí.) https://www.ntd.com/nashville-mayor-declares-state-of-emergency-after-deadly-floods_588874.html
2.96k
29
9
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept