Politika v SR
Čekan - je hlavnou postavičkou v pandémii SARS-COV2.

Čekan - je hlavnou postavičkou v pandémii SARS-COV2. Vďaka jeho firme MultiplexDX sa zistilo, že na Slovensku máme množstvo britskej mutácie a preto začali platiť ešte tvrdšie opatrenia a väčšie obmedzovanie slobody. Čekan pracoval na Rockefellerovej Univerzite v USA, tesne pred pandémiou sa vrátil na Slovensko. Firmu zakladal spolu so Štefunkom z Progresívneho Slovenska, ktoré financoval Eset. Eset financoval vznik DennikN viac ako 1 000 000 EUR. Eset prispel na kampaň aj Čaputovej. Nie je náhoda, že Čaputová si do Vatikánu za pápežom zobrala Čekana, bol to symbol. Tento mesiac Číňania znovu začali obviňovať USA, že vírus SARS-COV2 pochádza z ich laboratórii vo Fort Detrick a žiadali, aby to vyšetili nezávisle vyšetrovacie tímy, to sa však nestalo. Zhodou náhod cca 30km od tejto americkej vojenskej základne s biologickým laboratóriom sídli Čekanova firma MultiplexDX. Tá má len dve sídla, jedno v USA pri americkej biologickej základni a druhé na Slovensku.
Čekan je ten, čo chce ľudí poslať do tretich krajín, ak sa nebudú testovať a očkovať.
https://www.facebook.com/inenoviny.sk/photos/a.101775651302624/261264562020398/


Čekan - je hlavnou postavičkou v pandémii SARS-COV2. Vďaka jeho firme MultiplexDX sa zistilo, že na Slovensku máme množstvo britskej mutácie a preto začali platiť ešte tvrdšie opatrenia a väčšie obmedzovanie slobody. Čekan pracoval na Rockefellerovej Univerzite v USA, tesne pred pandémiou sa vrátil na Slovensko. Firmu zakladal spolu so Štefunkom z Progresívneho Slovenska, ktoré financoval Eset. Eset financoval vznik DennikN viac ako 1 000 000 EUR. Eset prispel na kampaň aj Čaputovej. Nie je náhoda, že Čaputová si do Vatikánu za pápežom zobrala Čekana, bol to symbol. Tento mesiac Číňania znovu začali obviňovať USA, že vírus SARS-COV2 pochádza z ich laboratórii vo Fort Detrick a žiadali, aby to vyšetili nezávisle vyšetrovacie tímy, to sa však nestalo. Zhodou náhod cca 30km od tejto americkej vojenskej základne s biologickým laboratóriom sídli Čekanova firma MultiplexDX. Tá má len dve sídla, jedno v USA pri americkej biologickej základni a druhé na Slovensku. Čekan je ten, čo chce ľudí poslať do tretich krajín, ak sa nebudú testovať a očkovať. https://www.facebook.com/inenoviny.sk/photos/a.101775651302624/261264562020398/

Video s Čekanovými vyhrážkami:


https://www.hlavnespravy.sk/slovensky-vedec-a-vyrobca-pcr-testov-pavol-cekan-sokuje-takto-ich-budeme-davat-dole-z-bezneho-zivota-budu-chodit-zaruskovani-nahubky-budu-mat-nebudu-moct-cestovat-a-ja-sa-budem-z-toho-tesit-vs/2393086


https://m.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1333056680380774


Video s Čekanovými vyhrážkami: https://www.hlavnespravy.sk/slovensky-vedec-a-vyrobca-pcr-testov-pavol-cekan-sokuje-takto-ich-budeme-davat-dole-z-bezneho-zivota-budu-chodit-zaruskovani-nahubky-budu-mat-nebudu-moct-cestovat-a-ja-sa-budem-z-toho-tesit-vs/2393086 https://m.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1333056680380774

on sa neskôr za to ospravedlnil.... ale to nič nemení na tom, čo robí a kto ho financuje


on sa neskôr za to ospravedlnil.... ale to nič nemení na tom, čo robí a kto ho financuje

Česká molekulárna genetička Soňa Peková v rozhovore pre český portál Reflex uviedla, že aktuálny koronavírus, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19, nie je mutáciou pôvodného, ale ide o odlišný kmeň koronavírusu. Tvrdí, že od minuloročnej jari je to už štvrtý kmeň. Takisto si myslí, že nové kmene sú umelo vytvorené a niekto ich vypúšťa do obehu.Genetička sa navyše obáva dlhodobejších vedľajších účinkov vakcíny: “Nemám strach z okamžitých efektov, ale z tých, ktoré môžu nastať o päť až desať rokov. Keď má niekto tridsať, môže to byť riziko. Ja sa očkovať nenechám.“
https://www.napalete.sk/pekova-aktualne-kmene-koronavirusu-nie-su-mutaciou-povodneho-su-nove-umele-niekto-ich-vypusta-obehu/


Česká molekulárna genetička Soňa Peková v rozhovore pre český portál Reflex uviedla, že aktuálny koronavírus, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19, nie je mutáciou pôvodného, ale ide o odlišný kmeň koronavírusu. Tvrdí, že od minuloročnej jari je to už štvrtý kmeň. Takisto si myslí, že nové kmene sú umelo vytvorené a niekto ich vypúšťa do obehu.Genetička sa navyše obáva dlhodobejších vedľajších účinkov vakcíny: “Nemám strach z okamžitých efektov, ale z tých, ktoré môžu nastať o päť až desať rokov. Keď má niekto tridsať, môže to byť riziko. Ja sa očkovať nenechám.“ https://www.napalete.sk/pekova-aktualne-kmene-koronavirusu-nie-su-mutaciou-povodneho-su-nove-umele-niekto-ich-vypusta-obehu/

Tento mesiac Číňania znovu začali obviňovať USA, že vírus SARS-COV2 pochádza z ich laboratórii vo Fort Detrick a žiadali, aby to vyšetili nezávisle vyšetrovacie tímy, to sa však nestalo. Zhodou náhod cca 30km od tejto americkej vojenskej základne s biologickým laboratóriom sídli Čekanova firma MultiplexDX.


Čekan je len stredná šarža, ktorý vedie jednu z jaskýň, ktorú chce Peková zatvoriť, lebo jeden bol vo Wuhane a druhý asi v Salisburry s tým, že veľká časť vedúceho vedeckého personálu je spoločných.


[quote="pid:3886, uid:17"]Tento mesiac Číňania znovu začali obviňovať USA, že vírus SARS-COV2 pochádza z ich laboratórii vo Fort Detrick a žiadali, aby to vyšetili nezávisle vyšetrovacie tímy, to sa však nestalo. Zhodou náhod cca 30km od tejto americkej vojenskej základne s biologickým laboratóriom sídli Čekanova firma MultiplexDX.[/quote] Čekan je len stredná šarža, ktorý vedie jednu z jaskýň, ktorú chce Peková zatvoriť, lebo jeden bol vo Wuhane a druhý asi v Salisburry s tým, že veľká časť vedúceho vedeckého personálu je spoločných.

Moderátor

Caputova ma zaujimavu tlacovku (na fcbku pravdy, zatial je live)


Kolar: Nic nevieme


Visolajsky: Zabudol text


Caputova ma zaujimavu tlacovku (na fcbku pravdy, zatial je live) Kolar: Nic nevieme Visolajsky: Zabudol text

Moderator

Začala som sledovať na fb tento profil, chlapík píše zaujímavé veci a vyzná sa, píše o ivermektin, ale aj Dvitamine, ale že pri starších nemusí zabrať a môže uškodiť, lebo ho nemusia vedieť spracovať. Komentuje aj posty Dr. Mesika a je veľmi kriticky k odborníkom. Tento jeho prejav je hodne emotívny, píše skôr vecne a fakticky, upozorňuje na problémy s očkovaním AstraZenecy:


602c1d25639af
602c1d39606f0


Začala som sledovať na fb tento profil, chlapík píše zaujímavé veci a vyzná sa, píše o ivermektin, ale aj Dvitamine, ale že pri starších nemusí zabrať a môže uškodiť, lebo ho nemusia vedieť spracovať. Komentuje aj posty Dr. Mesika a je veľmi kriticky k odborníkom. Tento jeho prejav je hodne emotívny, píše skôr vecne a fakticky, upozorňuje na problémy s očkovaním AstraZenecy: ![602c1d25639af](serve/attachment&path=602c1d25639af) ![602c1d39606f0](serve/attachment&path=602c1d39606f0)
Upravené 16. 2. 2021 o 20:33

A ešte jedno zaujímavé info k Cekanovi:


http://www.inenoviny.sk/cekanova-firma-v-usa-sidli-pri-americkej-vojenskej-zakladni-ktoru-cina-obvinuje-z-uniku-virusu-sars-cov2/?fbclid=IwAR1Umdy_mCK2ghk94Gp0L7YTMlrysNPrBBW3k9uYxVT53zjw_CrIl1VBJbA


A ešte jedno zaujímavé info k Cekanovi: http://www.inenoviny.sk/cekanova-firma-v-usa-sidli-pri-americkej-vojenskej-zakladni-ktoru-cina-obvinuje-z-uniku-virusu-sars-cov2/?fbclid=IwAR1Umdy_mCK2ghk94Gp0L7YTMlrysNPrBBW3k9uYxVT53zjw_CrIl1VBJbA

A ešte jedno zaujímavé info k Cekanovi:

Je ich k tomuto vlastizradcovi viac:


http://www.inenoviny.sk/vedec-cekan-na-rockefellerovej-univerzite-a-dotacie-od-statu/


http://www.inenoviny.sk/prepojenie-cekana-testovania-na-covid-na-progresivne-slovensko/


http://www.inenoviny.sk/vedci-podali-podnet-prezidentke-sirenie-poplasnej-spravy-cekanov-kit-klame/


[quote="pid:3931, uid:273"]A ešte jedno zaujímavé info k Cekanovi:[/quote] Je ich k tomuto vlastizradcovi viac: http://www.inenoviny.sk/vedec-cekan-na-rockefellerovej-univerzite-a-dotacie-od-statu/ http://www.inenoviny.sk/prepojenie-cekana-testovania-na-covid-na-progresivne-slovensko/ http://www.inenoviny.sk/vedci-podali-podnet-prezidentke-sirenie-poplasnej-spravy-cekanov-kit-klame/

Začala som sledovať na fb tento profil, chlapík píše zaujímavé veci a vyzná sa, píše o ivermektin, ale aj Dvitamine, ale

Aj ja ho už dlhšie sledujem aj s Mesikom a myslím si, že informacne spolupracujú. Zachytili info o IVM a tak ho používajú ako baranidlo proti Olano. Ako tu už tuším Vedus spomínal, že Progresivci sa deru na jeho miesto, tak asi práve oni im v tom pomáhajú.
Pre nás je to dobre, lebo info o IVM a liečebnom protokole od Dr. Marika a spol z USA sa rozšírili medzi ludi, každý zháňa co sa dá, pomáha si ako vie.
Na Stecovi mi nesedelo napr. to neustále strašenie a hrotenie dôsledkov mutácií vírusu, zatiaľ čo sa ho iní lekári snažili ukludnit. Niekedy som mala dojem, že sa v tých mutáciách sám zamotal.


[quote="pid:3930, uid:273"]Začala som sledovať na fb tento profil, chlapík píše zaujímavé veci a vyzná sa, píše o ivermektin, ale aj Dvitamine, ale[/quote] Aj ja ho už dlhšie sledujem aj s Mesikom a myslím si, že informacne spolupracujú. Zachytili info o IVM a tak ho používajú ako baranidlo proti Olano. Ako tu už tuším Vedus spomínal, že Progresivci sa deru na jeho miesto, tak asi práve oni im v tom pomáhajú. Pre nás je to dobre, lebo info o IVM a liečebnom protokole od Dr. Marika a spol z USA sa rozšírili medzi ludi, každý zháňa co sa dá, pomáha si ako vie. Na Stecovi mi nesedelo napr. to neustále strašenie a hrotenie dôsledkov mutácií vírusu, zatiaľ čo sa ho iní lekári snažili ukludnit. Niekedy som mala dojem, že sa v tých mutáciách sám zamotal.

Připadá mi z fotky jako jelimánek, na kterého se to svede: "Můžete si za to sami. Byl to jeden z vás. Vyřiďte si to s ním."
Ono to vůbec celé vyvolává otázku, kdo je víc vinen. Ten kdo to zosnoval? Ten kdo to za peníze realizoval? Ten kdo to kvůli penězům využil ve svůj prospěch? Ten kdo tomu z hlouposti uvěřil a ještě donášel na své okolí? Kdo nebránil zlu? ...


Připadá mi z fotky jako jelimánek, na kterého se to svede: "Můžete si za to sami. Byl to jeden z vás. Vyřiďte si to s ním." Ono to vůbec celé vyvolává otázku, kdo je víc vinen. Ten kdo to zosnoval? Ten kdo to za peníze realizoval? Ten kdo to kvůli penězům využil ve svůj prospěch? Ten kdo tomu z hlouposti uvěřil a ještě donášel na své okolí? Kdo nebránil zlu? ...

Aj ja ho už dlhšie sledujem aj s Mesikom a myslím si, že informacne spolupracujú


Mesik svojich pánov nikdy nesklamal. Nebojí sa vystúpiť. IVM, HCQ (Plaquenil) aj isoprinosine chceli mnohí lekári už dlhodobo, aj bez verejného tlaku Mesíka, ktorého konanie v prospech progresívcov je neprehliadnuteľné. Z lekární boli posledné dve stiahnuté z nejasných príčin.


Systém politických strán je ako ruleta. Investori vsádzajú na základe výtlaku a preferencií do banku. Nikdy preprehrajú, lebo podporujú všetkých. Niektorých viacej, niektorých menej. Aj odlievanie peňazí cez PCR z poisťovní pôjde asi tiež cez známe osoby na účet progresívcov ako hlavného koňa bažiny.


Mutácie sú vecný argument, nakoľko očkovanie nie je schopné ich pokryť. Treba sa znova a znova očkovať alebo mať dostupné lieky (lacnejšie riešenie).


Naša sila je slovo. Boh slovo.


[quote="pid:4001, uid:113"]Aj ja ho už dlhšie sledujem aj s Mesikom a myslím si, že informacne spolupracujú[/quote] Mesik svojich pánov nikdy nesklamal. Nebojí sa vystúpiť. IVM, HCQ (Plaquenil) aj isoprinosine chceli mnohí lekári už dlhodobo, aj bez verejného tlaku Mesíka, ktorého konanie v prospech progresívcov je neprehliadnuteľné. Z lekární boli posledné dve stiahnuté z nejasných príčin. Systém politických strán je ako ruleta. Investori vsádzajú na základe výtlaku a preferencií do banku. Nikdy preprehrajú, lebo podporujú všetkých. Niektorých viacej, niektorých menej. Aj odlievanie peňazí cez PCR z poisťovní pôjde asi tiež cez známe osoby na účet progresívcov ako hlavného koňa bažiny. Mutácie sú vecný argument, nakoľko očkovanie nie je schopné ich pokryť. Treba sa znova a znova očkovať alebo mať dostupné lieky (lacnejšie riešenie). Naša sila je slovo. Boh slovo.

Na Stecovi mi nesedelo napr. to neustále strašenie a hrotenie dôsledkov mutácií vírusu, zatiaľ čo sa ho iní lekári snažili ukludnit. Niekedy som mala dojem, že sa v tých mutáciách sám zamotal.


Zdravím a súhlasím, myslím, že niektoré aspekty podchytil dobre, pokiaľ ide o tie D-vitamin a to, čo z neho telo potrebuje získať. Tie mutácie - tu mi príde jeho trochu hysterická reakcia, ale dobre. Robí aj antivaxerskú osvetu, teda varuje pred Astra Zeneca aj Pfizeru, a argumentuje vecne. Čo je vcelku fajn, ak sa tieto info dostanú medzi ľudí a vanie to tým liberálnym vánkom. Zato ho už nejaký mladý liberál stihol nahlásiť :-), takže anion to nemá ľahké. To, že riadeniu nerozumie, neuberá nič na hodnote jeho rešerší.


Áno, akokoľvek sa Mesík tvári zachránarsky, je to stále liberál. To že sa to deje nie je náhody, začína sa to tu pomaly rozpadať, takže karty sa začínajú nanovo rozdávať, takže ma neprekvapí, keď sa niekde vynorí. Jeho primárna motivácia, len pomáhať ľuďom mi nesedí. Ale môžem sa mýliť a mohol prejsť vnútornou transformáciou.


[quote="pid:4001, uid:113"]Na Stecovi mi nesedelo napr. to neustále strašenie a hrotenie dôsledkov mutácií vírusu, zatiaľ čo sa ho iní lekári snažili ukludnit. Niekedy som mala dojem, že sa v tých mutáciách sám zamotal.[/quote] Zdravím a súhlasím, myslím, že niektoré aspekty podchytil dobre, pokiaľ ide o tie D-vitamin a to, čo z neho telo potrebuje získať. Tie mutácie - tu mi príde jeho trochu hysterická reakcia, ale dobre. Robí aj antivaxerskú osvetu, teda varuje pred Astra Zeneca aj Pfizeru, a argumentuje vecne. Čo je vcelku fajn, ak sa tieto info dostanú medzi ľudí a vanie to tým liberálnym vánkom. Zato ho už nejaký mladý liberál stihol nahlásiť :-), takže anion to nemá ľahké. To, že riadeniu nerozumie, neuberá nič na hodnote jeho rešerší. Áno, akokoľvek sa Mesík tvári zachránarsky, je to stále liberál. To že sa to deje nie je náhody, začína sa to tu pomaly rozpadať, takže karty sa začínajú nanovo rozdávať, takže ma neprekvapí, keď sa niekde vynorí. Jeho primárna motivácia, len pomáhať ľuďom mi nesedí. Ale môžem sa mýliť a mohol prejsť vnútornou transformáciou.

Aj ja ho už dlhšie sledujem aj s Mesikom a myslím si, že informacne spolupracujú.

Beriem späť moje vyjadrenie, môže byť, že Mesik sa odrazil od jeho informácií.
V Stecovom poslednom príspevku je veľa užitočných info na jednom mieste aj v diskusii
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3492752270847672&id=100003387999667


[quote="pid:4001, uid:113"]Aj ja ho už dlhšie sledujem aj s Mesikom a myslím si, že informacne spolupracujú.[/quote] Beriem späť moje vyjadrenie, môže byť, že Mesik sa odrazil od jeho informácií. V Stecovom poslednom príspevku je veľa užitočných info na jednom mieste aj v diskusii https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3492752270847672&id=100003387999667
Upravené 19. 2. 2021 o 18:51

Stecovom poslednom príspevku je veľa užitočných info na jednom mieste aj v diskusii


Áno, dáva veľa užitočných informácií, priam liečebný protokol. Napr. odporúča si dať zmerať D-vitamin, u starších.


Ináč toto mi príde až neuveriteľné, ako tento človek ozvučuje to (akokeby spontánne), čo sa tu rozoberá:


  • nedostatočná liečba
  • pochybní vedci, priam hovorí, že väčšina členov odborníkov nemá potrebné vzdelanie skúsenosti
  • varuje pred očkovaním Astra hlavne

Odporúčam sledovať. Potom už nemusíte sledovať nič iné, týkajúce sa problematiky Covidu, keďže on monitoruje všetky infor, tlačovky, FLCCC, dáva linky na lieky.


[quote="pid:4306, uid:113"]Stecovom poslednom príspevku je veľa užitočných info na jednom mieste aj v diskusii[/quote] Áno, dáva veľa užitočných informácií, priam liečebný protokol. Napr. odporúča si dať zmerať D-vitamin, u starších. Ináč toto mi príde až neuveriteľné, ako tento človek ozvučuje to (akokeby spontánne), čo sa tu rozoberá: - nedostatočná liečba - pochybní vedci, priam hovorí, že väčšina členov odborníkov nemá potrebné vzdelanie skúsenosti - varuje pred očkovaním Astra hlavne Odporúčam sledovať. Potom už nemusíte sledovať nič iné, týkajúce sa problematiky Covidu, keďže on monitoruje všetky infor, tlačovky, FLCCC, dáva linky na lieky.
Upravené 19. 2. 2021 o 19:41

Áno, akokoľvek sa Mesík tvári zachránarsky, je to stále liberál. To že sa to deje nie je náhody, začína sa to tu pomaly rozpadať, takže karty sa začínajú nanovo rozdávať, takže ma neprekvapí, keď sa niekde vynorí. Jeho primárna motivácia, len pomáhať ľuďom mi nesedí. Ale môžem sa mýliť a mohol prejsť vnútornou transformáciou.


jednej veci nerozumiem, progresivci su agenti ameriky a Matovica drzia americania v prevadzkyschopnom stave uz len na tabletkach, pritom robi uplne opacne veci nez chcu oni.


Bud ho chcu odpisat, aby tam dosadili svojich progresivcov (ale to mi nedava moc zmysel) alebo sa nieco stalo s nasimi liberalmi (co sa stalo s Igorom necham na fundovanejsich odbornikoch v bielych plastoch).


Inak Ivermectin, Isoprinosine a vsetko ostatne je na Slovensku vseobecne zname, ale v CR su to totalne nezname lieky, toz robte osvetu aspon v svojom okoli, ono sa to zlomi.


[quote="pid:4041, uid:273"]Áno, akokoľvek sa Mesík tvári zachránarsky, je to stále liberál. To že sa to deje nie je náhody, začína sa to tu pomaly rozpadať, takže karty sa začínajú nanovo rozdávať, takže ma neprekvapí, keď sa niekde vynorí. Jeho primárna motivácia, len pomáhať ľuďom mi nesedí. Ale môžem sa mýliť a mohol prejsť vnútornou transformáciou.[/quote] jednej veci nerozumiem, progresivci su agenti ameriky a Matovica drzia americania v prevadzkyschopnom stave uz len na tabletkach, pritom robi uplne opacne veci nez chcu oni. Bud ho chcu odpisat, aby tam dosadili svojich progresivcov (ale to mi nedava moc zmysel) alebo sa nieco stalo s nasimi liberalmi (co sa stalo s Igorom necham na fundovanejsich odbornikoch v bielych plastoch). Inak Ivermectin, Isoprinosine a vsetko ostatne je na Slovensku vseobecne zname, ale v CR su to totalne nezname lieky, toz robte osvetu aspon v svojom okoli, ono sa to zlomi.

Moderator

Inak Ivermectin, Isoprinosine a vsetko ostatne je na Slovensku vseobecne zname, ale v CR su to totalne nezname lieky, toz robte osvetu aspon v svojom okoli, ono sa to zlomi.


Treba zdieľať aj jeho posty. Dnes som sa pýtala na profylaxiu - Dcko, Ccko, Zinok a Quercertin.


V zásobe mať Ivermektin, ja mám ten konský z Popradu. Ja sa zaoberám homeopatiou, takže mám aj takú. Ale toto nejdem nikomu vnucovať :-), kto tomu dôveruje, tak si info nájde.


[quote="pid:4312, uid:10"]Inak Ivermectin, Isoprinosine a vsetko ostatne je na Slovensku vseobecne zname, ale v CR su to totalne nezname lieky, toz robte osvetu aspon v svojom okoli, ono sa to zlomi.[/quote] Treba zdieľať aj jeho posty. Dnes som sa pýtala na profylaxiu - Dcko, Ccko, Zinok a Quercertin. V zásobe mať Ivermektin, ja mám ten konský z Popradu. Ja sa zaoberám homeopatiou, takže mám aj takú. Ale toto nejdem nikomu vnucovať :-), kto tomu dôveruje, tak si info nájde.

jednej veci nerozumiem, progresivci su agenti ameriky


Toto ani mne nesedelo, nechcelo sa mi veriť, že idú akoby sami proti sebe. Možno chce jedna partia zlizat smotanu po tom, čo najväčšiu špinavú prácu urobil Matelko a spol. a druhá partia vidí príležitosť ďalšieho stabilného riadenia. Evidentne sú však dohodnutí s Pelem.
Možno sú vytvorené dve skupiny pôvodnej neokonskej partie. Jedna pokračuje v pôvodnom smere (Matelka o strihala 11 ročná dcéra) a druhá spolupracuje s globalistami. Fakt neviem.


[quote="pid:4312, uid:10"]jednej veci nerozumiem, progresivci su agenti ameriky[/quote] Toto ani mne nesedelo, nechcelo sa mi veriť, že idú akoby sami proti sebe. Možno chce jedna partia zlizat smotanu po tom, čo najväčšiu špinavú prácu urobil Matelko a spol. a druhá partia vidí príležitosť ďalšieho stabilného riadenia. Evidentne sú však dohodnutí s Pelem. Možno sú vytvorené dve skupiny pôvodnej neokonskej partie. Jedna pokračuje v pôvodnom smere (Matelka o strihala 11 ročná dcéra) a druhá spolupracuje s globalistami. Fakt neviem.

No a ešte k tomu Čekanovi. Aha


https://www.crz.gov.sk/zmluva/5038665/


Rozumie inac niekto tomuto?


https://www.crz.gov.sk/data/att/2702236.pdf - 10000 testovacích reakcií za 9.90 EUR? To je pcr test?


A ešte pohľad na financie
https://www.registeruz.sk/cruz-public/domain/financialreport/show/7054470


Títo tiež zažijú rozmach kvôli COvid, ako Eurolambda. Sa tesím na UZ 2021....


No a ešte k tomu Čekanovi. Aha https://www.crz.gov.sk/zmluva/5038665/ Rozumie inac niekto tomuto? https://www.crz.gov.sk/data/att/2702236.pdf - 10000 testovacích reakcií za 9.90 EUR? To je pcr test? A ešte pohľad na financie https://www.registeruz.sk/cruz-public/domain/financialreport/show/7054470 Títo tiež zažijú rozmach kvôli COvid, ako Eurolambda. Sa tesím na UZ 2021....

Takí ako Mesík vnútornou transformáciou neprechádzajú. Pokiaľ si spomínam on je či bol v M.E.S.A 10. To sú poskoci pindosi ako vyšití. To by ho skutočne musel navštíviť BOH, ale tomu neverím, lebo ich zmýšľanie je ohraničené na službu svojím pánom. Ako tu je v príspevkoch naznačené hrajú s nami hru, jedno zlo má vystriedať iné akoby umiernenejšie zlo v krajšom obale. Veď nám tu prekrásne formujú ďalšiu liberokoalíciu bez Matela. Lenže Matela budú musieť úplne odstrihnúť, lebo je neriadená strela, je pomstychtivý a zákarný a aj v opozícii by im robil vetry. To si zrejme uvedomujú, takže Matela zrejme zavrú do blázninca. Do nejakého fešného. Zľahne sa po ňom zem. Všimli ste si, že Matel už teraz máva niekoľkodňové výpadky. Niekedy je to skoro týždeň. Zrejme to už nezvláda, musia ho dať do formy. Pár dní ho dopujú, potom vylezie, zavrieska, všetko a všetkých pošpiní a zasa zalezie do diery. Tu sa asi je tútori prerátali.


Takí ako Mesík vnútornou transformáciou neprechádzajú. Pokiaľ si spomínam on je či bol v M.E.S.A 10. To sú poskoci pindosi ako vyšití. To by ho skutočne musel navštíviť BOH, ale tomu neverím, lebo ich zmýšľanie je ohraničené na službu svojím pánom. Ako tu je v príspevkoch naznačené hrajú s nami hru, jedno zlo má vystriedať iné akoby umiernenejšie zlo v krajšom obale. Veď nám tu prekrásne formujú ďalšiu liberokoalíciu bez Matela. Lenže Matela budú musieť úplne odstrihnúť, lebo je neriadená strela, je pomstychtivý a zákarný a aj v opozícii by im robil vetry. To si zrejme uvedomujú, takže Matela zrejme zavrú do blázninca. Do nejakého fešného. Zľahne sa po ňom zem. Všimli ste si, že Matel už teraz máva niekoľkodňové výpadky. Niekedy je to skoro týždeň. Zrejme to už nezvláda, musia ho dať do formy. Pár dní ho dopujú, potom vylezie, zavrieska, všetko a všetkých pošpiní a zasa zalezie do diery. Tu sa asi je tútori prerátali.
1.91k
20
11
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept