Zahraniční analytici
Séria dôležitých udalostí po dohodách Putina v Davose. Michail Chazin

04:42 Výsledky ankety, prečo Musk pozval Putina na svoju sociálnu sieť
05:45 Séria dôležitých udalostí po Putinovom prejave v Davose
08:00 Prečo Nemecko začalo zapínať jadrové reaktory
14:54 2030 plán od tých, ktorí sú obzvlášť blízko MMF
19:50 Prečo Čubajs pomenoval záchrancu ruskej ekonomiky
22:19 Čo potrebuje Maska v Rusku
24:00 Začarovaný kruh komoditnej ekonomiky
27:42 Silné organizácie v riadiacich štruktúrach
32:48 Manipulácia s dôchodkovými fondmi
35:59 Je možné dohodnúť sa s Čubajsom
38:07 Príbeh vzťahu Michaila Khazina s Nabiullinou
41:18 Je Putin v hospodárskej politike skutočne z podnikania

https://yandex.ru/efir?stream_id=vc9qNoGvlunE&f=1

04:42 Výsledky ankety, prečo Musk pozval Putina na svoju sociálnu sieť 05:45 Séria dôležitých udalostí po Putinovom prejave v Davose 08:00 Prečo Nemecko začalo zapínať jadrové reaktory 14:54 2030 plán od tých, ktorí sú obzvlášť blízko MMF 19:50 Prečo Čubajs pomenoval záchrancu ruskej ekonomiky 22:19 Čo potrebuje Maska v Rusku 24:00 Začarovaný kruh komoditnej ekonomiky 27:42 Silné organizácie v riadiacich štruktúrach 32:48 Manipulácia s dôchodkovými fondmi 35:59 Je možné dohodnúť sa s Čubajsom 38:07 Príbeh vzťahu Michaila Khazina s Nabiullinou 41:18 Je Putin v hospodárskej politike skutočne z podnikania https://yandex.ru/efir?stream_id=vc9qNoGvlunE&f=1

dajú sa nastaviť titulky- pre neruštinárov.

Mne to nejdesmile .Toto je už tretie video čo mi po nastavení nezobrazí žiadne titulky.Teda aby som bola presná ruské zobrazuje len žiadny preklad.Viem ako sa to nastavuje len mi to nefunguje.Zaujímalo by ma či to len mne alebo aj niekomu inému.Ale prečo?Žeby googl?

> [quote="pid:4480, uid:94"]dajú sa nastaviť titulky- pre neruštinárov.[/quote] Mne to nejde(doh) .Toto je už tretie video čo mi po nastavení nezobrazí žiadne titulky.Teda aby som bola presná ruské zobrazuje len žiadny preklad.Viem ako sa to nastavuje len mi to nefunguje.Zaujímalo by ma či to len mne alebo aj niekomu inému.Ale prečo?Žeby googl?

Mne to nejde

Funguje to, asi někde děláš chybu. Zkus kliknout na ikonu YT, video se ti otevře již na YT a ne tady a zkus titulky opět nastavit.

[quote="pid:4488, uid:109"]Mne to nejde[/quote] Funguje to, asi někde děláš chybu. Zkus kliknout na ikonu YT, video se ti otevře již na YT a ne tady a zkus titulky opět nastavit.

Pre info, v aplikácii na mobile tie automatické preklady nefungujú, na PC áno.

Pre info, v aplikácii na mobile tie automatické preklady nefungujú, na PC áno.

asi někde děláš chybu.

Vďaka každému za ochotu poradiť.Dnes od rána ako som zapla počítač už nebol žiaden problém.Videá som si znovu zvyčajným spôsobom prehrala aj s CZ titulkami.neviem čím to bolo.Možno sa mýlim ale mám taký dojem že mi to blokoval googl.

> [quote="pid:4506, uid:312"]asi někde děláš chybu.[/quote] Vďaka každému za ochotu poradiť.Dnes od rána ako som zapla počítač už nebol žiaden problém.Videá som si znovu zvyčajným spôsobom prehrala aj s CZ titulkami.neviem čím to bolo.Možno sa mýlim ale mám taký dojem že mi to blokoval googl.
Upravené pred 4 dňami o 23:25
1.02k
5
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept