Mimo kategórií
Scitanie.sk - dame sa scitat?

Takze nas chcu scitat, nie spocitat, nie zratat ani poratat, ale sCitat. Otazok oproti poslednemu spocitavaniu pribudlo. Takze sa pytaju kde robime, ako tam dochadzame, s kym zijeme, atd.
Uprimne povedane, ja nechcem ale vsetky tieto informacie nikomu dat a uz toboz nie do ruk statu, kde ochrana infromacii je neznamy pojem.
Vzror Formulara
Co si mysli ctene osadensto KSBfora?

Takze nas chcu scitat, nie spocitat, nie zratat ani poratat, ale sCitat. Otazok oproti poslednemu spocitavaniu pribudlo. Takze sa pytaju kde robime, ako tam dochadzame, s kym zijeme, atd. Uprimne povedane, ja nechcem ale vsetky tieto informacie nikomu dat a uz toboz nie do ruk statu, kde ochrana infromacii je neznamy pojem. [Vzror Formulara](https://www.scitanie.sk/storage/app/media/dokumenty/Vzor%20formul%C3%A1ra_SK.pdf) Co si mysli ctene osadensto KSBfora?

Treba si uvedomit, ze stat nie je bozstvo, jeho zdroje su obmedzene. Co mu nechcem povedat to mu nepoviem. Podobne ako aj na internete ... vsade kde nechcem nic o sebe povedat, tam vyplnim loz.

Otazky su dost zaujimave. Tie o byvani, vzdelani, praci nebudu mat velmi dobre vysleky, lebo stat zisti, ze ludia dochadzaju kilometre do prace, leda ziju, nedokazu sa osamostatnit, nezakladaju si rodiny - pekne to poukaze na socialnu katastrofu nastartovanu po roku 89. Co si z toho vezmu ? Nuz dufam, ze zacnu konat podla noveho smeru, ktory im navrhol Putin a spol - tjs obedzenie otroctva, vykoristovania, zdierania a smerovanie k spolupraci v bloku (likvidacia konglomeratu) atd ..

Treba si uvedomit, ze stat nie je bozstvo, jeho zdroje su obmedzene. Co mu nechcem povedat to mu nepoviem. Podobne ako aj na internete ... vsade kde nechcem nic o sebe povedat, tam vyplnim loz. Otazky su dost zaujimave. Tie o byvani, vzdelani, praci nebudu mat velmi dobre vysleky, lebo stat zisti, ze ludia dochadzaju kilometre do prace, leda ziju, nedokazu sa osamostatnit, nezakladaju si rodiny - pekne to poukaze na socialnu katastrofu nastartovanu po roku 89. Co si z toho vezmu ? Nuz dufam, ze zacnu konat podla noveho smeru, ktory im navrhol Putin a spol - tjs obedzenie otroctva, vykoristovania, zdierania a smerovanie k spolupraci v bloku (likvidacia konglomeratu) atd ..

divne je, ze vo formulari som nenasla otazky o chladnickach, wc apod., mam pocit, ze tie predtym vzdy boli. Zato ich zaujimala adresa mojho pracoviska, moje krsne menoa rc. Aj keby som to posledne akceptovala ako jednoznacny id, tie ostatne veci su im naco? 3xotazka na narodnost, ale ci byvam v byte alebo na chate nikoho nezaujimalo:-( ved to malo byt na to, nie? alebo som nieco ine vyplnala?

divne je, ze vo formulari som nenasla otazky o chladnickach, wc apod., mam pocit, ze tie predtym vzdy boli. Zato ich zaujimala adresa mojho pracoviska, moje krsne menoa rc. Aj keby som to posledne akceptovala ako jednoznacny id, tie ostatne veci su im naco? 3xotazka na narodnost, ale ci byvam v byte alebo na chate nikoho nezaujimalo:-( ved to malo byt na to, nie? alebo som nieco ine vyplnala?

A ako je to s náboženstvom, čo tam dať, keď verím Bohu. To, čo oni uvádzajú platí pre tých čo veria v Boha...

A ako je to s náboženstvom, čo tam dať, keď verím Bohu. To, čo oni uvádzajú platí pre tých čo veria v Boha...

dal som Ine a do popisu: Verim Bohu.

[quote="pid:3794, uid:77"]A ako je to s náboženstvom, čo tam dať, keď verím Bohu. To, čo oni uvádzajú platí pre tých čo veria v Boha...[/quote] dal som Ine a do popisu: Verim Bohu.

DNES v rádiu hovorili, že sčítanie je určené aby nám pomohlo sa správne začleniť...toto tam odznelo...k tej cirkvy....ak neveríš v ich kresťanstvo napr. tak napíšeš že si ateista....a má to ešte jeden aspekt....takto by sa mali skutočne ukázať počty skutočných veriacich a dosiahnuť sa má to, aby cirkev bola odlúčená od štátu, lebo sa na ňu mína neskutočne mnoho penazí z daní poplatníkov....suma je viac ako jedna miliarda ročne...toto dnes zaznelo v rádiu.

DNES v rádiu hovorili, že sčítanie je určené aby nám pomohlo sa správne začleniť...toto tam odznelo...k tej cirkvy....ak neveríš v ich kresťanstvo napr. tak napíšeš že si ateista....a má to ešte jeden aspekt....takto by sa mali skutočne ukázať počty skutočných veriacich a dosiahnuť sa má to, aby cirkev bola odlúčená od štátu, lebo sa na ňu mína neskutočne mnoho penazí z daní poplatníkov....suma je viac ako jedna miliarda ročne...toto dnes zaznelo v rádiu.
Upravené 15. 2. 2021 o 19:49

Nuz dufam, ze zacnu konat podla noveho smeru, ktory im navrhol Putin a spol - tjs obedzenie otroctva, vykoristovania, zdierania a smerovanie k spolupraci v bloku (likvidacia konglomeratu) atd ..

ja by som skorej povedala, že to smeruje k tomu aby sme boli niekde začlenení....tak ako znie akýsi nepísaný slogan.... sčítanie je určené aby nám pomohlo sa správne začleniť......Otázka znie kam sa máme začleniť?....a tam vidím problém, preto nič nevyplňujem....som zvedavá koľko slovákov vyplní sčítanie ľudu..... ak bude zaujem ako o prezidentske voľby, lebo ľudia to majú na háku, tak z tej štatistiky potom nebudú mať nič......

[quote="pid:3752, uid:106"]Nuz dufam, ze zacnu konat podla noveho smeru, ktory im navrhol Putin a spol - tjs obedzenie otroctva, vykoristovania, zdierania a smerovanie k spolupraci v bloku (likvidacia konglomeratu) atd ..[/quote] ja by som skorej povedala, že to smeruje k tomu aby sme boli niekde začlenení....tak ako znie akýsi nepísaný slogan.... sčítanie je určené aby nám pomohlo sa správne začleniť......Otázka znie kam sa máme začleniť?....a tam vidím problém, preto nič nevyplňujem....som zvedavá koľko slovákov vyplní sčítanie ľudu..... ak bude zaujem ako o prezidentske voľby, lebo ľudia to majú na háku, tak z tej štatistiky potom nebudú mať nič......

preto nič nevyplňujem

Neucast, nevyplnovanie, nezaujem to je akoby sa clovek dopredu vzdal v sachovej partii. Neviem ci si niekedy hrala sach. V sachu ide o to ako dokazes vyuzit superove tahy na to aby si ho dostala do pozicie, do akej chces.

Napriklad -
robia scitanie ? - vyplnis tam take udaje aby z toho boli zhrozeni (napr nahuckas cele rodiny aby uviedli ako druhu narodnost Rusku) - tym ovladnes ich statistiku a donutis ich pracovat na tvojom vektore cielov.

Robia volby ? - to iste - volis toho na koho media najviac kydaju - tjs jasne ukazujes GP ze uz nema silu

Robia prieskum ? - netreba skladat - treba sa s nimi pekne porozpravat a natlacit im kaleraby do hlavy, aby v ich radoch zavladol strach. Ved si len predstav co by Focus reportoval matelkovi (ktory si prieskum zaplatil) ak by z prieskumu vyplyvala 90 % podpora SMERU.... - ved to by bola hroza a panika v radoch parazitov. Hned na dalsi den by sme na HS topkach a kade tade videli tvrdu propagandu matelka a spol.

Asi len v pripadoch ked sa da odpovedat ano\nie nema zmysel sa ucastnit. Napriklad testy na koronu. Neucast znamena uplny nesuhlas ludu s terorom - vid kosice .... 250 tis mesto a pocet otestovanych 20 tis a teraz na posledom "az" 50 tis - co je totalny prepadak. Ale aj tu je stale moznost ako ovplyvnit priebeh - aj ked je clovek zdravy tak napried tomu ide na test a kazi grafy matelkovi, lebo sa zisti ze je velmi malo chorych - co neskor bude chciet sfalsovat, na co samospravy pridu a nasledne pojdu matelkovi po krku spolu s odbormi smerom atd...

Proste je stale efektivnejsie vyuzit krok supera vo svoj prospech - tjs vyuzijes jeho riadiacu strukturu na dosiahnutie svojho ciela - setris svoje zdroje. Nevyuzit takyto krok a stat zo zalozenymi rukami je slaby krok, nikde to bitku v sachu neposunie.

[quote="pid:3800, uid:17"]preto nič nevyplňujem[/quote] Neucast, nevyplnovanie, nezaujem to je akoby sa clovek dopredu vzdal v sachovej partii. Neviem ci si niekedy hrala sach. V sachu ide o to ako dokazes vyuzit superove tahy na to aby si ho dostala do pozicie, do akej chces. Napriklad - robia scitanie ? - vyplnis tam take udaje aby z toho boli zhrozeni (napr nahuckas cele rodiny aby uviedli ako druhu narodnost Rusku) - tym ovladnes ich statistiku a donutis ich pracovat na tvojom vektore cielov. Robia volby ? - to iste - volis toho na koho media najviac kydaju - tjs jasne ukazujes GP ze uz nema silu Robia prieskum ? - netreba skladat - treba sa s nimi pekne porozpravat a natlacit im kaleraby do hlavy, aby v ich radoch zavladol strach. Ved si len predstav co by Focus reportoval matelkovi (ktory si prieskum zaplatil) ak by z prieskumu vyplyvala 90 % podpora SMERU.... - ved to by bola hroza a panika v radoch parazitov. Hned na dalsi den by sme na HS topkach a kade tade videli tvrdu propagandu matelka a spol. Asi len v pripadoch ked sa da odpovedat ano\nie nema zmysel sa ucastnit. Napriklad testy na koronu. Neucast znamena uplny nesuhlas ludu s terorom - vid kosice .... 250 tis mesto a pocet otestovanych 20 tis a teraz na posledom "az" 50 tis - co je totalny prepadak. Ale aj tu je stale moznost ako ovplyvnit priebeh - aj ked je clovek zdravy tak napried tomu ide na test a kazi grafy matelkovi, lebo sa zisti ze je velmi malo chorych - co neskor bude chciet sfalsovat, na co samospravy pridu a nasledne pojdu matelkovi po krku spolu s odbormi smerom atd... Proste je stale efektivnejsie vyuzit krok supera vo svoj prospech - tjs vyuzijes jeho riadiacu strukturu na dosiahnutie svojho ciela - setris svoje zdroje. Nevyuzit takyto krok a stat zo zalozenymi rukami je slaby krok, nikde to bitku v sachu neposunie.
Upravené 15. 2. 2021 o 20:11

A ako je to s náboženstvom, čo tam dať, keď verím Bohu.

Jasné: proškrtnout, nemáš žádné náboženství, nejsi členem žádné církve.

Tj. nejsi idealistický ateista, viz zde
http://leva-net.webnode.cz/products/globalni-transformace-rusky-projekt/

Ovšem z jejich pohledu jsi vlastně ateista :-)
Počítám s tím, že čím míň info jim dáš, tím lépe.

[quote="pid:3794, uid:77"]A ako je to s náboženstvom, čo tam dať, keď verím Bohu.[/quote] Jasné: proškrtnout, nemáš žádné náboženství, nejsi členem žádné církve. Tj. nejsi idealistický ateista, viz zde http://leva-net.webnode.cz/products/globalni-transformace-rusky-projekt/ Ovšem z jejich pohledu jsi vlastně ateista :-) Počítám s tím, že čím míň info jim dáš, tím lépe.

ak by z prieskumu vyplyvala 90 % podpora SMERU

Tohle ze zfabrikovaného průzkumu nemůže nikdy vyjít.

[quote="pid:3804, uid:106"]ak by z prieskumu vyplyvala 90 % podpora SMERU[/quote] Tohle ze zfabrikovaného průzkumu nemůže **nikdy** vyjít.

nikdy vyjít.

To je samozrejmost ... poukazoval som skor na pocit toho co si prieskum kupil ... ako sa musi citit ked pride na to, ze prieskum nim kupeny by v skutocnosti vypalil uplne zle ak by ho uverejnili? Ako dokaze takyto prieskum naburat plany, myslienky o osobnej dokonalosti napr matelka? Aj ked sa vysledky sfalsuju, uverejni sa nieco uplne ine, tak aj napriek tomu ostane trpka chut prehry v hlave matelka alebo ineho parazita, o ktorej sice v momentalnej chvili vie len ten parazit, ale je len otazka casu kedy sa to dozvie cela spolocnost.

[quote="pid:3811, uid:240"]nikdy vyjít.[/quote] To je samozrejmost ... poukazoval som skor na pocit toho co si prieskum kupil ... ako sa musi citit ked pride na to, ze prieskum nim kupeny by v skutocnosti vypalil uplne zle ak by ho uverejnili? Ako dokaze takyto prieskum naburat plany, myslienky o osobnej dokonalosti napr matelka? Aj ked sa vysledky sfalsuju, uverejni sa nieco uplne ine, tak aj napriek tomu ostane trpka chut prehry v hlave matelka alebo ineho parazita, o ktorej sice v momentalnej chvili vie len ten parazit, ale je len otazka casu kedy sa to dozvie cela spolocnost.

Kto sa nesčíta, dostane pokutu

Začalo sa sčítanie obyvateľov s prívlastkom historické. Po prvý raz sa totiž občania Slovenska môžu sčítať sami. V sčítacom hárku so 14 otázkami sa uvádzajú okrem bydliska či rodinného stavu aj osobnejšie údaje, napríklad rodné číslo. Všetky informácie budú podľa Štatistického úradu slúžiť iba na účely sčítania a ďalej sa s nimi nebude pracovať. Všetky údaje, ktoré občania uvedú, sa musia vzťahovať k 1. januáru 2021.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/578142-kto-sa-nescita-dostane-pokutu/

Kto sa nesčíta, dostane pokutu ============================== Začalo sa sčítanie obyvateľov s prívlastkom historické. Po prvý raz sa totiž občania Slovenska môžu sčítať sami. V sčítacom hárku so 14 otázkami sa uvádzajú okrem bydliska či rodinného stavu aj osobnejšie údaje, napríklad rodné číslo. Všetky informácie budú podľa Štatistického úradu slúžiť iba na účely sčítania a ďalej sa s nimi nebude pracovať. Všetky údaje, ktoré občania uvedú, sa musia vzťahovať k 1. januáru 2021. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/578142-kto-sa-nescita-dostane-pokutu/

Kto sa nesčíta, dostane pokutu

Pre váhavých:
Termín asistovaného sčítania sa z dôvodu pandemickej situácie posúva na obdobie 1. 4. 2021 – 31. 10. 2021.
Ak sa nemôžete alebo neviete sčítať sami máte možnosť využiť službu asistovaného sčítania.
Takže je dosť času na rozmyslenie, či sa do cirkusu zapojiť.
Konšpirujem; odkiaľ vedia, že od 1.4.2021 nebude núdzový stav.
A viedia o tom aj baktérie COVIDU?

[quote="pid:3858, uid:12"]Kto sa nesčíta, dostane pokutu[/quote] Pre váhavých: Termín asistovaného sčítania sa z dôvodu pandemickej situácie posúva na obdobie 1. 4. 2021 – 31. 10. 2021. Ak sa nemôžete alebo neviete sčítať sami máte možnosť využiť službu asistovaného sčítania. Takže je dosť času na rozmyslenie, či sa do cirkusu zapojiť. Konšpirujem; odkiaľ vedia, že od 1.4.2021 nebude núdzový stav. A viedia o tom aj baktérie COVIDU?

Odkiaľ viete o tom sčítaní? Našli ste si v poštovej schránke nejakú výzvu?

Zle som sa vyjadril... Ak štát odo mňa chce, aby som sa zapojil do sčítania, čakal by som, že ma o to nejakým spôsobom požiada. Ja však nemám v rukách žiadnu výzvu, aby som sa do nejakého sčítania zapojil. Tak ma zaujíma, či je to všeobecný fakt, alebo sa mi lokálne niečo nedostalo schránky...

Zle som sa vyjadril... Ak štát odo mňa chce, aby som sa zapojil do sčítania, čakal by som, že ma o to nejakým spôsobom požiada. Ja však nemám v rukách žiadnu výzvu, aby som sa do nejakého sčítania zapojil. Tak ma zaujíma, či je to všeobecný fakt, alebo sa mi lokálne niečo nedostalo schránky...

Odkial ludia vedia o tom, ze nemaju vychadzat vonku, ze je zakaz vychadzania, ze sa maju testovat? .... prilis velku moc dostali media, uz aby ich niekto poriadne preriedil.

[quote="pid:3898, uid:178"]Odkiaľ viete o tom sčítaní? Našli ste si v poštovej schránke nejakú výzvu?[/quote] Odkial ludia vedia o tom, ze nemaju vychadzat vonku, ze je zakaz vychadzania, ze sa maju testovat? .... prilis velku moc dostali media, uz aby ich niekto poriadne preriedil.

Robia prieskum ? - netreba skladat - treba sa s nimi pekne porozpravat a natlacit im kaleraby do hlavy,

A čo spravíš, ak nechceš klamať? (Ale ani informovať nepovolané uši)

[quote="pid:3804, uid:106"]Robia prieskum ? - netreba skladat - treba sa s nimi pekne porozpravat a natlacit im kaleraby do hlavy,[/quote] A čo spravíš, ak nechceš klamať? (Ale ani informovať nepovolané uši)

dal som Ine a do popisu: Verim Bohu.

Myslím, že je to ideálna odpoveď. Premýšľal som nad niečím, ako "Verím Bohu, nie obradom a cirkvi", ale nechcem nahrávať tým, ktorí chcú momentálne rozbiť cirkev. V tejto dobe ich stále potrebujeme, v mnohých mravných otázkach sú dobrými spojencami proti liberálom vo vláde. Ak budeme bojovať proti všetkým a nebudeme vedieť spolupracovať, neurobí nás to silnejšími.

[quote="pid:3795, uid:10"]dal som Ine a do popisu: Verim Bohu.[/quote] Myslím, že je to ideálna odpoveď. Premýšľal som nad niečím, ako "Verím Bohu, nie obradom a cirkvi", ale nechcem nahrávať tým, ktorí chcú momentálne rozbiť cirkev. V tejto dobe ich stále potrebujeme, v mnohých mravných otázkach sú dobrými spojencami proti liberálom vo vláde. Ak budeme bojovať proti všetkým a nebudeme vedieť spolupracovať, neurobí nás to silnejšími.

Celé to sčítanie je veľmi divnô. V poštovej schránke som nenašiel žiadne pokyny, počítač nemám, čo mám robiť? Toto sa na Slovensku bude pýtať desiatky tisíc dôchodcov. Ako im štát pomôže, aby sa vyhli pokute či inému postihu? Pripomína mi to dobrovoľné testovanie nasilu.
Mne to príde skôr ako prieskum verejnej mienky, a nie seriózne a spoľahlivé zbieranie dát pre potreby štátneho riadenia. Celé to dosť smrdí.

Celé to sčítanie je veľmi divnô. V poštovej schránke som nenašiel žiadne pokyny, počítač nemám, čo mám robiť? Toto sa na Slovensku bude pýtať desiatky tisíc dôchodcov. Ako im štát pomôže, aby sa vyhli pokute či inému postihu? Pripomína mi to dobrovoľné testovanie nasilu. Mne to príde skôr ako prieskum verejnej mienky, a nie seriózne a spoľahlivé zbieranie dát pre potreby štátneho riadenia. Celé to dosť smrdí.
Upravené 16. 2. 2021 o 23:18
123
3.48k
44
19
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept