Mimo kategórií
Záhadný bilboard v uliciach Slovenska

Vie niekto o čo ide?


Pokus o sociálnu mágiu, a je to skutočne R alebo znak pre "reverse"?


[quote="pid:3656, uid:17"]Vie niekto o čo ide?[/quote] Pokus o sociálnu mágiu, a je to skutočne R alebo znak pre "reverse"?

Moderátor

Takže "pekne naostro" ako sa tam píše môže znamenať obrat, ale čoho ? Žeby daka nová strana na obzore?...pripomina mi to bilboardy s Čaputovou rok pred volbami...nikto nevedel kto to je....


Takže "pekne naostro" ako sa tam píše môže znamenať obrat, ale čoho ? Žeby daka nová strana na obzore?...pripomina mi to bilboardy s Čaputovou rok pred volbami...nikto nevedel kto to je....

Ešte som si prečítala v komentoch čo si ľudia všimli...že stranka Refresher, ktorá vyhodila článok, má rovnaké písmeno vo svojom logu...no správne otočené😁


Ešte som si prečítala v komentoch čo si ľudia všimli...že stranka Refresher, ktorá vyhodila článok, má rovnaké písmeno vo svojom logu...no správne otočené

A čo ak je to Referendum? Pekne na ostro znamená, žiadne skúšanie....žiadne iné pokusy už nebudú...teraz, alebo nikdy


A čo ak je to Referendum? Pekne na ostro znamená, žiadne skúšanie....žiadne iné pokusy už nebudú...teraz, alebo nikdy
Upravené 14. 2. 2021 o 11:38

Pokus o sociálnu mágiu, a je to skutočne R alebo znak pre "reverse"?

otočené R je v azbuke JA


[quote="pid:3658, uid:7"]Pokus o sociálnu mágiu, a je to skutočne R alebo znak pre "reverse"?[/quote] otočené R je v azbuke JA

Aj to ma napadlo, len neviem to s niečim spojiť.....


Aj to ma napadlo, len neviem to s niečim spojiť.....

Pred niekoľkými rokmi to isté prebiehalo sloganom
Myslite Aegonomicky.
Vykľula sa z toho AEGON poisťovňa.
Nehľadal by som za tým záhadu


Pred niekoľkými rokmi to isté prebiehalo sloganom Myslite Aegonomicky. Vykľula sa z toho AEGON poisťovňa. Nehľadal by som za tým záhadu

otočené R je v azbuke JA


Pred niekoľkými rokmi to isté prebiehalo sloganom
Myslite Aegonomicky.
Vykľula sa z toho AEGON poisťovňa.
Nehľadal by som za tým záhadu


Takže o to ide, niekto si robí reklamu, chce byť trendy, ale nakoniec z toho bude sociálna mágia, ktorá posunie slovenskú spoločnosť tam, kde ani močiar a ani GP nechce mať, a to konkrétne do ruského civilizačného priestoru.


[quote="pid:3664, uid:112"]otočené R je v azbuke JA[/quote] [quote="pid:3679, uid:250"]Pred niekoľkými rokmi to isté prebiehalo sloganom Myslite Aegonomicky. Vykľula sa z toho AEGON poisťovňa. Nehľadal by som za tým záhadu[/quote] Takže o to ide, niekto si robí reklamu, chce byť trendy, ale nakoniec z toho bude sociálna mágia, ktorá posunie slovenskú spoločnosť tam, kde ani močiar a ani GP nechce mať, a to konkrétne do ruského civilizačného priestoru.

Moderátor

Upravené 14. 2. 2021 o 18:50

Vie niekto o čo ide?

Mne príde, že je to len obyčajná komerčná reklama. Bývajú aj také taktiky v reklame, že najprv niekoľko dní v TV vysielajú nejaký nezmyselný šot, čosi vytrhnuté z kontextu. Ľuďom otráveným z reklám to udrie do očí, povedia si, čo je to za blbosť, toto nejako nesedí... A potom po niekoľkých dňoch tohoto nezmyselného šotu, pustia už normálnu reklamu aj s vysvetlením o čo ide...


Skrátka potrebujú zaujať pozornosť diváka v tej záplave reklám.


Toto bude jeden z podobných príkladov, ale tlačenej reklamy. No a refrešer im ešte pomáha v tom, že sa snaží navnadiť divákov "pátračov" na tuto anómáliu, aby ju nepriehliadli, a následne keď už zobrazia ďalší bilboard s vysvetlením reklamy, tak reklama dosiahne svoj účel.


Refrešer je podľa mňa v tomto ich platený agent.


O tom, že ide o komerčnú vec, svedčí aj tá veta: "pekne naostro"
Tie slová sú duchu komerčných reklám. Nič nevybočujúce z radu.


[quote="pid:3656, uid:17"]Vie niekto o čo ide?[/quote] Mne príde, že je to len obyčajná komerčná reklama. Bývajú aj také taktiky v reklame, že najprv niekoľko dní v TV vysielajú nejaký nezmyselný šot, čosi vytrhnuté z kontextu. Ľuďom otráveným z reklám to udrie do očí, povedia si, čo je to za blbosť, toto nejako nesedí... A potom po niekoľkých dňoch tohoto nezmyselného šotu, pustia už normálnu reklamu aj s vysvetlením o čo ide... Skrátka potrebujú zaujať pozornosť diváka v tej záplave reklám. Toto bude jeden z podobných príkladov, ale tlačenej reklamy. No a refrešer im ešte pomáha v tom, že sa snaží navnadiť divákov "pátračov" na tuto anómáliu, aby ju nepriehliadli, a následne keď už zobrazia ďalší bilboard s vysvetlením reklamy, tak reklama dosiahne svoj účel. Refrešer je podľa mňa v tomto ich platený agent. O tom, že ide o komerčnú vec, svedčí aj tá veta: "pekne naostro" Tie slová sú duchu komerčných reklám. Nič nevybočujúce z radu.
Upravené 14. 2. 2021 o 20:59

Červené otočené R používa v logu napr. https://www.protiproud.cz/ . Akurát červenú a bielu farbu písmen majú štylizovanú rôzne. Dosť ale pochybujem žeby si Petr Hájek robil kampaň na Slovensku...


Červené otočené R používa v logu napr. https://www.protiproud.cz/ . Akurát červenú a bielu farbu písmen majú štylizovanú rôzne. Dosť ale pochybujem žeby si Petr Hájek robil kampaň na Slovensku...
1.24k
12
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept