Zahraniční analytici
Panarin 8.1.2021 - Venezuela: projekt Guaido-1 zakoncen
Y

EU oficialne oznamila, ze prestala uznavat Guaida nynejsim presidentem Venezuely. Tento projekt trval vice jak 2 roky.
Proc se tak stalo?
Ve Venezuele se konaly parlamentni volby. Guaido v nich totalne propadl.
Nekolikrat byla snaha o statni prevrat, nezdarilo se. Na odvraceni ma zasluhu i Min. obrany Ruska - hlavni rozvedka rizeni a hl. operativni rozvedka gen. stabu, naftovy specnaz Secina, Rada bezpecnosti Ruska Patruseva a Min. financi Siluanova (ropna kampan).
Maduro se zaslouzil o to, ze volby probehly v klidu.
Barevna revoluce byla potlacena.
Je to triumfalni uspech Ruske geopolitiky.


https://www.youtube.com/watch?v=konstTdI4LY


EU oficialne oznamila, ze prestala uznavat Guaida nynejsim presidentem Venezuely. Tento projekt trval vice jak 2 roky. Proc se tak stalo? Ve Venezuele se konaly parlamentni volby. Guaido v nich totalne propadl. Nekolikrat byla snaha o statni prevrat, nezdarilo se. Na odvraceni ma zasluhu i Min. obrany Ruska - hlavni rozvedka rizeni a hl. operativni rozvedka gen. stabu, naftovy specnaz Secina, Rada bezpecnosti Ruska Patruseva a Min. financi Siluanova (ropna kampan). Maduro se zaslouzil o to, ze volby probehly v klidu. Barevna revoluce byla potlacena. Je to triumfalni uspech Ruske geopolitiky. https://www.youtube.com/watch?v=konstTdI4LY

Privítala by som, keby sa ru chlapíci trochu poprechádzali aj po EURÓPE


o našu záchranu sa v prvom rade musíme pričiniť sami. Podľa reakcií dezolátov na sociálnych sieťach máme pred sebou ešte more vzdelávacej práce, najmä u mladej generácie, ktorej kompas nik nedal. Potom nám aj HNR pomôže. Nemôžeme čakať pomoc od niekoho, kto chápe podstatne viac ako my, lebo jeho odchodom budeme chápať ešte menej. Ľahko nadobudol-ľahko stratil platilo vždy.


[quote="pid:261, uid:21"]Privítala by som, keby sa ru chlapíci trochu poprechádzali aj po EURÓPE[/quote] o našu záchranu sa v prvom rade musíme pričiniť sami. Podľa reakcií dezolátov na sociálnych sieťach máme pred sebou ešte more vzdelávacej práce, najmä u mladej generácie, ktorej kompas nik nedal. Potom nám aj HNR pomôže. Nemôžeme čakať pomoc od niekoho, kto chápe podstatne viac ako my, lebo jeho odchodom budeme chápať ešte menej. Ľahko nadobudol-ľahko stratil platilo vždy.
Upravené 9. 1. 2021 o 22:35
525
1
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept