Zahraničná politika
Najväčšia krypto burza na svete oslávila narodenie Hitlera

Binance 20.4.2022 zmenila emotikonu vo svojom statuse. Po nápore ikonu stiahla a ospravedlnila sa. Údajne to bola náhoda.


626222a9bcc05


626220d36f743


Symbolicky sa už silnejšie konečný účel kryptomien nedá vyjadriť.


626222b8bfca4


Binance 20.4.2022 zmenila emotikonu vo svojom statuse. Po nápore ikonu stiahla a ospravedlnila sa. Údajne to bola náhoda. ![626222a9bcc05](serve/attachment&path=626222a9bcc05) ![626220d36f743](serve/attachment&path=626220d36f743) Symbolicky sa už silnejšie konečný účel kryptomien nedá vyjadriť. ![626222b8bfca4](serve/attachment&path=626222b8bfca4)

Zaujímavý čas nastal .... fašizmus sa začína verejne ukazovať znova a to nie len na ukrojine ale aj v jewrope a na celom západe. Zrejme bude nutná finálna akcia proti fašizmu, lebo to nie je možné ako západ pravidelne reprodukuje fašizmus. Už by to chcelo zatlačiť na to centrum, odkiaľ sa zakaždým začne fašizmus širiť.


Zaujímavý čas nastal .... fašizmus sa začína verejne ukazovať znova a to nie len na ukrojine ale aj v jewrope a na celom západe. Zrejme bude nutná finálna akcia proti fašizmu, lebo to nie je možné ako západ pravidelne reprodukuje fašizmus. Už by to chcelo zatlačiť na to centrum, odkiaľ sa zakaždým začne fašizmus širiť.

Zrejme bude nutná finálna akcia proti fašizmu
ale veď tá beží v priamom prenose tu a teraz. Fašizmus sa začal verejne ukazovať preto, aby každému nastavil zrkadlo a odhalil to, čo v každom jedincovi je. Padajú masky nielen pred verejnosťou, ale predovšetkým pred samým sebou. Imidž je nanič, každý počúva vlastný smäd... A každý má možnosť slobodnej voľby: zničiť fašizmus, šelmu v sebe, alebo ju nechať rozbesnieť naplno - okrem vlastného svedomia nič tomu nebráni, ba práve naopak, veď “sláva ukrajine, sláva herojam”...
Každý jeden “strom” kvitne a prináša svoje skutočné plody. Po ovocí poznáš ho, čo je zač, čo je kúkoľ a čo obilie. ...aby bolo možné kúkoľ vytrhať a spáliť. Žatva na východe začala, tam už sa Oddeľuje sa zrno od pliev, a to doslova a do písmena! Po Ukrajine je Slovensko na rade, pretože dodaním S300 a MIGov plne vstúpilo do matrice Slovenského štátu...


[quote="pid:68954, uid:106"]Zrejme bude nutná finálna akcia proti fašizmu[/quote]ale veď tá beží v priamom prenose tu a teraz. Fašizmus sa začal verejne ukazovať preto, aby každému nastavil zrkadlo a odhalil to, čo v každom jedincovi je. Padajú masky nielen pred verejnosťou, ale predovšetkým pred samým sebou. Imidž je nanič, každý počúva vlastný smäd... A každý má možnosť slobodnej voľby: zničiť fašizmus, šelmu v sebe, alebo ju nechať rozbesnieť naplno - okrem vlastného svedomia nič tomu nebráni, ba práve naopak, veď “sláva ukrajine, sláva herojam”... Každý jeden “strom” kvitne a prináša svoje skutočné plody. Po ovocí poznáš ho, čo je zač, čo je kúkoľ a čo obilie. ...aby bolo možné kúkoľ vytrhať a spáliť. Žatva na východe začala, tam už sa Oddeľuje sa zrno od pliev, a to doslova a do písmena! Po Ukrajine je Slovensko na rade, pretože dodaním S300 a MIGov plne vstúpilo do matrice Slovenského štátu...

Niekto počuje trávu rásť.


Niekto počuje trávu rásť.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

V Indii sa dnes svastika (prastarý slovanský symbol) úplne bežne používa (vďaka indickému védizmu, ktorý tam bol aj podľa ich vlastných slov dodaný bielymi ľuďmi zo severu).


V Ruskej federácii je zakázané spájanie svastiky s fažizmom a jeho prezentácia vo forme, akou ju prezentovali nemeckí fašisti. Inak je povolený. Z Ruska sú staroverci, ochrancovia našej pradávnej múdrosti.




Otázka na komentujúcich? Komu záleží na tom, aby náš prastarý slovanský symbol bol spájaný výhradne s fašistickým Nemeckom, ktoré nám tento symbol ukradlo a pošpinilo?


V Indii sa dnes svastika (prastarý slovanský symbol) úplne bežne používa (vďaka indickému védizmu, ktorý tam bol aj podľa ich vlastných slov dodaný bielymi ľuďmi zo severu). V Ruskej federácii je zakázané spájanie svastiky s fažizmom a jeho prezentácia vo forme, akou ju prezentovali nemeckí fašisti. Inak je povolený. Z Ruska sú staroverci, ochrancovia našej pradávnej múdrosti. --- Otázka na komentujúcich? Komu záleží na tom, aby náš prastarý slovanský symbol bol spájaný výhradne s fašistickým Nemeckom, ktoré nám tento symbol ukradlo a pošpinilo?
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 22. 4. 2022 o 11:58

V Ruskej federácii je zakázané spájanie svastiky s fažizmom a jeho prezentácia vo forme, akou ju prezentovali nemeckí fašisti. Inak je povolený.


Přitom nejdůležitější je pochopit zákonitosti procesu, kterým se z lidí stávají fanatici, v důsledku čehož se cítí nadřazeně a o spoustě věcí nepřemýšlí kriticky - a nemusí jít jen o význam symbolů a jejich zneužívání.


[quote="pid:68987, uid:623"]V Ruskej federácii je zakázané spájanie svastiky s fažizmom a jeho prezentácia vo forme, akou ju prezentovali nemeckí fašisti. Inak je povolený.[/quote] Přitom nejdůležitější je pochopit zákonitosti procesu, kterým se z lidí stávají fanatici, v důsledku čehož se cítí nadřazeně a o spoustě věcí nepřemýšlí kriticky - a nemusí jít jen o význam symbolů a jejich zneužívání.

Binance 20.4.2022 zmenila emotikonu vo svojom statuse. Po nápore ikonu stiahla a ospravedlnila sa.

Aha. Tak emotikon stáhli. Dobře.


Ale ten "emotikon" není nic jiného, než jenom rozvinutím jejich loga.
Není to náhoda, že "ramínka" toho "emotikonu" vyrůstají z jádra tvořeného logem.
A kdy stáhnou samotné logo?
Samo logo je totiž svastikou. Minimálně na podprahové úrovni.
Kdo pochybuje, podívejte se sem https://www.binance.com/en/about .
Počítám zejména obrázky v 1. a 3. sekci.
Barvy: černá, bílá, zlatá.
(černá, bílá, červená - "magická" trojice barev, mimo jiné použitá na hitlerovské vlajce; počítám, že záměnou červené na zlatou zůstává kombinace pořád silná)
(Teď neřeším pra-původní význam svastiky a její zneužití. Co bylo, bylo. Teď je ukradená.)


Údajne to bola náhoda.

(náhody neexistují - to by popíralo princip kauzality - avšak příčiny mají pravděpodobnostní charakter a jsou často mimo okruh pojmů či mimo chápání dané osoby; taková osoba pak použije “náhodu” jako univerzální “příčinu” pro uklidnění své psychiky/snížení tlaku na psychiku; zde "náhoda" použita jako výmluva)


[quote="pid:68950, uid:217"]Binance 20.4.2022 zmenila emotikonu vo svojom statuse. Po nápore ikonu stiahla a ospravedlnila sa.[/quote] Aha. Tak emotikon stáhli. Dobře. Ale ten "emotikon" není nic jiného, než jenom rozvinutím jejich loga. Není to náhoda, že "ramínka" toho "emotikonu" vyrůstají z jádra tvořeného logem. A kdy stáhnou samotné logo? Samo logo je totiž svastikou. Minimálně na podprahové úrovni. Kdo pochybuje, podívejte se sem https://www.binance.com/en/about . Počítám zejména obrázky v 1. a 3. sekci. Barvy: černá, bílá, zlatá. (černá, bílá, červená - "magická" trojice barev, mimo jiné použitá na hitlerovské vlajce; počítám, že záměnou červené na zlatou zůstává kombinace pořád silná) (Teď neřeším pra-původní význam svastiky a její zneužití. Co bylo, bylo. Teď je ukradená.) [quote="pid:68950, uid:217"]Údajne to bola náhoda.[/quote] (náhody neexistují - to by popíralo princip kauzality - avšak příčiny mají pravděpodobnostní charakter a jsou často mimo okruh pojmů či mimo chápání dané osoby; taková osoba pak použije “náhodu” jako univerzální “příčinu” pro uklidnění své psychiky/snížení tlaku na psychiku; zde "náhoda" použita jako výmluva)
Upravené 22. 4. 2022 o 12:03

Přitom nejdůležitější je pochopit zákonitosti procesu, kterým se z lidí stávají fanatici, v důsledku čehož se cítí nadřazeně a o spoustě věcí nepřemýšlí kriticky - a nemusí jít jen o význam symbolů a jejich zneužívání.


Už toho Hoxa a Michaila Velička nechaj na pokoji.


[quote="pid:68994, uid:826"]Přitom nejdůležitější je pochopit zákonitosti procesu, kterým se z lidí stávají fanatici, v důsledku čehož se cítí nadřazeně a o spoustě věcí nepřemýšlí kriticky - a nemusí jít jen o význam symbolů a jejich zneužívání.[/quote] Už toho Hoxa a Michaila Velička nechaj na pokoji.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Už toho Hoxa a Michaila Velička nechaj na pokoji.


Co se týče pokoje v duši, tak ten přeji úplně všem.


[quote="pid:68997, uid:623"]Už toho Hoxa a Michaila Velička nechaj na pokoji.[/quote] Co se týče pokoje v duši, tak ten přeji úplně všem.

Už toho Hoxa a Michaila Velička nechaj na pokoji.


Co se týče pokoje v duši, tak ten přeji úplně všem.


Vôbec nechápeš čítaný text a premietaš do neho svoje predstavy. Ako obyčajne. smile


[quote="pid:68997, uid:623"]Už toho Hoxa a Michaila Velička nechaj na pokoji.[/quote] [quote="pid:68998, uid:826"]Co se týče pokoje v duši, tak ten přeji úplně všem.[/quote] Vôbec nechápeš čítaný text a premietaš do neho svoje predstavy. Ako obyčajne. 8)
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 22. 4. 2022 o 12:14

Samo logo je totiž svastikou.

Jde o zřejmý odkaz na "nekonečný uzel" (šrívatsa-svastika), jinak sedmý z osmi šťastných symbolů (aštamangala), populárních především (nejen) v tibetském buddhismu. Jde vlastně o otáčející se svastiku.
https://cs.wikipedia.org/wiki/A%C5%A1tamangala


[quote="pid:68995, uid:240"]Samo logo je totiž svastikou.[/quote] Jde o zřejmý odkaz na "nekonečný uzel" (šrívatsa-svastika), jinak sedmý z osmi šťastných symbolů (aštamangala), populárních především (nejen) v tibetském buddhismu. Jde vlastně o otáčející se svastiku. https://cs.wikipedia.org/wiki/A%C5%A1tamangala

tak ja som niekde citala, ze problem je s otocenim ramien. Ten, ktory pouzivali nacisti bol znamenim smrti, ten, ktory ma otocene ramena naopak, bol znamenim stastia a zivota. A kedze si nemyslim, ze islo len cisto o snahu pospinit pozitivny symbol, ale skor sa napajali na egregor za tym (a kto si spomenie na ohnove nocne pochody nacistov, ten to mozno zbada aj napriamo), tak tomu aj verim


tak ja som niekde citala, ze problem je s otocenim ramien. Ten, ktory pouzivali nacisti bol znamenim smrti, ten, ktory ma otocene ramena naopak, bol znamenim stastia a zivota. A kedze si nemyslim, ze islo len cisto o snahu pospinit pozitivny symbol, ale skor sa napajali na egregor za tym (a kto si spomenie na ohnove nocne pochody nacistov, ten to mozno zbada aj napriamo), tak tomu aj verim

tak ja som niekde citala, ze problem je s otocenim ramien. Ten, ktory pouzivali nacisti bol znamenim smrti, ten, ktory ma otocene ramena naopak, bol znamenim stastia a zivota.


Nie je to pravda. Používali sa obidva varianty. Keď sa na našu galaxiu Mliečna dráha pozrieš zhora, vidíš ju inak, než keď sa na ňu pozrieš zdola. Je to stále tá istá galaxia.


[quote="pid:69025, uid:187"]tak ja som niekde citala, ze problem je s otocenim ramien. Ten, ktory pouzivali nacisti bol znamenim smrti, ten, ktory ma otocene ramena naopak, bol znamenim stastia a zivota.[/quote] Nie je to pravda. Používali sa obidva varianty. Keď sa na našu galaxiu Mliečna dráha pozrieš zhora, vidíš ju inak, než keď sa na ňu pozrieš zdola. Je to stále tá istá galaxia.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 22. 4. 2022 o 15:27

Ten, ktory pouzivali nacisti bol znamenim smrti, ten, ktory ma otocene ramena naopak, bol znamenim stastia a zivota.

Je pravda, že v "moderním čarodějnictví" je levotočivá svastika spojována s bílou magií a pravotočivá s černou, to je ovšem přesně ten směr uvažování, kterému by se měl člověk hodně zdaleka vyhnout. Symbol sám je používán v různých myšlenkových systémech (kromě všech dharmových náboženství také v zoroastrismu, samozřejmě u starých Slovanů, ale i mnohde jinde), všude v obou podobách a všude s trochu jiným významem. Společné mají podle mě to, že ten levotočivý je jednoduše více "jin" a pravotočivý spíše "jang".


[quote="pid:69025, uid:187"]Ten, ktory pouzivali nacisti bol znamenim smrti, ten, ktory ma otocene ramena naopak, bol znamenim stastia a zivota.[/quote] Je pravda, že v "moderním čarodějnictví" je levotočivá svastika spojována s bílou magií a pravotočivá s černou, to je ovšem přesně ten směr uvažování, kterému by se měl člověk hodně zdaleka vyhnout. Symbol sám je používán v různých myšlenkových systémech (kromě všech dharmových náboženství také v zoroastrismu, samozřejmě u starých Slovanů, ale i mnohde jinde), všude v obou podobách a všude s trochu jiným významem. Společné mají podle mě to, že ten levotočivý je jednoduše více "jin" a pravotočivý spíše "jang".
1.04k
14
9
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept