Politika v SR
Lucia Ďuriš Nicholsonová odchádza z SaS

Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová odchádza z SaS. Informovala o tom vo štvrtok na sociálnej sieti. Odchádza po tom, ako v koalícii vyvolala napätie tlačovou konferenciou o eurofondoch. Dostala sa ňou do konfliktu s vicepremiérkou Veronikou Remišovou (Za ľudí). Ďuriš Nicholsonová bude naďalej vykonávať prácu europoslankyne a predsedníčky európskeho výboru pre zamestnanosť a sociálne veci.


"Rozhodla som sa odísť zo strany SaS. Kauza, ktorú som rozpútala, spôsobila strane problémy a prehĺbila napätie vo vládnej koalícii. Nezvládla som formu tlačovej konferencie, a preto vyznela ako frontálny útok na Veroniku Remišovú, čo mi je ľúto. Ako politik viem, že forma je často dôležitejšia ako obsah," uviedla.


Tému z tlačovej konferencie podľa vlastných slov neriešila s Remišovou preto, že sa informáciu o nevyužitej miliarde dozvedela až "po funuse". Ďalším dôvodom je podľa jej slov to, že v koalícii sú nie vždy vzťahy nastavené na efektívnu spoluprácu a ústretovú komunikáciu.


https://www.teraz.sk/slovensko/lucia-duris-nicholsonova-odchadza-z/527468-clanok.html


Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová odchádza z SaS. Informovala o tom vo štvrtok na sociálnej sieti. Odchádza po tom, ako v koalícii vyvolala napätie tlačovou konferenciou o eurofondoch. Dostala sa ňou do konfliktu s vicepremiérkou Veronikou Remišovou (Za ľudí). Ďuriš Nicholsonová bude naďalej vykonávať prácu europoslankyne a predsedníčky európskeho výboru pre zamestnanosť a sociálne veci. _"Rozhodla som sa odísť zo strany SaS. Kauza, ktorú som rozpútala, spôsobila strane problémy a prehĺbila napätie vo vládnej koalícii. Nezvládla som formu tlačovej konferencie, a preto vyznela ako frontálny útok na Veroniku Remišovú, čo mi je ľúto. Ako politik viem, že forma je často dôležitejšia ako obsah_," uviedla. Tému z tlačovej konferencie podľa vlastných slov neriešila s Remišovou preto, že sa informáciu o nevyužitej miliarde dozvedela až "po funuse". Ďalším dôvodom je podľa jej slov to, že v koalícii sú nie vždy vzťahy nastavené na efektívnu spoluprácu a ústretovú komunikáciu. https://www.teraz.sk/slovensko/lucia-duris-nicholsonova-odchadza-z/527468-clanok.html

Splnila a bude pověřena dalšími "tvůrčími" úkoly. Jako správná nositelka jména Nicholson...


Splnila a bude pověřena dalšími "tvůrčími" úkoly. Jako správná nositelka jména Nicholson...

Splnila a bude pověřena dalšími "tvůrčími" úkoly. Jako správná nositelka jména Nicholson...


Len aby nedopadla ako Maur...


[quote="pid:3434, uid:57"]Splnila a bude pověřena dalšími "tvůrčími" úkoly. Jako správná nositelka jména Nicholson...[/quote] Len aby nedopadla ako Maur...

Moderátor

393
4
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept