Politika v SR
za mudrost, za mudrost, za mudrost ... Krajciho sekta v akcii

Tu kabel to síce neprekoná, ale dôraz by som kládol na slová nesmrteľnej mysliteľky:"chlora vuanda salara bandalara vuandara banda", kde potvrdzuje, že sú jedna vy... a skur... BANDA.


Múdrosť hľadať medzi tupcami je činnosť márna a zbytočná. A mám obavy, že by im pomohlo jediné osvietenie.


Tu kabel to síce neprekoná, ale dôraz by som kládol na slová nesmrteľnej mysliteľky:"chlora vuanda salara bandalara vuandara banda", kde potvrdzuje, že sú jedna vy... a skur... BANDA. Múdrosť hľadať medzi tupcami je činnosť márna a zbytočná. A mám obavy, že by im pomohlo jediné osvietenie.
Upravené 11. 2. 2021 o 18:10

Vie niekto, čo to je za zaklínadlá? Neviem tie slová priradiť a pátranie po webe vracia bizarné výsledky.


Vie niekto, čo to je za zaklínadlá? Neviem tie slová priradiť a pátranie po webe vracia bizarné výsledky.

Vie niekto, čo to je za zaklínadlá? Neviem tie slová priradiť a pátranie po webe vracia bizarné výsledky.


v zasade mozme povedat, ze je posadnuta. Tieto sekty ucia rozpravat tieto "zaklinadla", nikto poriadne nevie co to znamena, ale v principe ide o istu formu satanizmu, resp. zaliecanie sa duchom.


Zena tiez kedysi chodila do jedneho krestanskeho spolku ked este bola stredoskolacka a vie podobne "rozpravat", som jej to hned zakazal, ked som zistil, kde sa to naucila.


[quote="pid:3298, uid:48"]Vie niekto, čo to je za zaklínadlá? Neviem tie slová priradiť a pátranie po webe vracia bizarné výsledky.[/quote] v zasade mozme povedat, ze je posadnuta. Tieto sekty ucia rozpravat tieto "zaklinadla", nikto poriadne nevie co to znamena, ale v principe ide o istu formu satanizmu, resp. zaliecanie sa duchom. Zena tiez kedysi chodila do jedneho krestanskeho spolku ked este bola stredoskolacka a vie podobne "rozpravat", som jej to hned zakazal, ked som zistil, kde sa to naucila.

v zasade mozme povedat, ze je posadnuta.

Možná to tak jenom má vypadat.
V tomto konkrétním případě mi to přijde jako záměrné chování, sice neobvyklé, ale málo posedlé. (viz "američtí" kazatelé/léčitelé, to je lepší káva)
Co mi nesedí k "pravé" posedlosti:


  • čte to, dokonce od papíru ani neodtrhne oči
  • slabá až chybějící řeč těla
  • kdybychom si odmysleli ta zaklínadla (která - sodoma, gomora - ani nezná z paměti!) a odbytou gestikulaci tu levou, tu pravou paží, zůstal by pouze lehce hysterický mluvený náboženský projev, pronesený poněkud zvýšeným hlasem...

Je to odbyté... :-)


[quote="pid:3342, uid:10"]v zasade mozme povedat, ze je posadnuta.[/quote] Možná to tak jenom má vypadat. V tomto konkrétním případě mi to přijde jako záměrné chování, sice neobvyklé, ale málo posedlé. (viz "američtí" kazatelé/léčitelé, to je lepší káva) Co mi nesedí k "pravé" posedlosti: - čte to, dokonce od papíru ani neodtrhne oči - slabá až chybějící řeč těla - kdybychom si odmysleli ta zaklínadla (která - sodoma, gomora - ani nezná z paměti!) a odbytou gestikulaci tu levou, tu pravou paží, zůstal by pouze lehce hysterický mluvený náboženský projev, pronesený poněkud zvýšeným hlasem... Je to odbyté... :-)

Jedna zaujímavosť, mimo témy, ale pre web potešiteľná. Zatiaľ čo nás google trvalo ignoruje, yandex.ru nás indexuje temer okamžite. Z rána uložená nesmrteľná hláška "mysliteľky" je už v odkazoch na našu novú vodu.


Jedna zaujímavosť, mimo témy, ale pre web potešiteľná. Zatiaľ čo nás google trvalo ignoruje, yandex.ru nás indexuje temer okamžite. Z rána uložená nesmrteľná hláška "mysliteľky" je už v odkazoch na našu novú vodu.

Zatiaľ čo nás google trvalo ignoruje


indexuje nas aj google, skus si napr do gooogla dat toto: Informace o vývoji kovid-fašozmu v Igorstánu


tato tema mala okolo 4 tis. pozreti


v googli sme na 3. mieste v yandexe na 1.


doplnok: samozrejme google ma spusteny blokovaci mechanizmus ;-)


[quote="pid:3361, uid:77"]Zatiaľ čo nás google trvalo ignoruje[/quote] indexuje nas aj google, skus si napr do gooogla dat toto: Informace o vývoji kovid-fašozmu v Igorstánu tato tema mala okolo 4 tis. pozreti v googli sme na 3. mieste v yandexe na 1. doplnok: samozrejme google ma spusteny blokovaci mechanizmus ;-)
Upravené 11. 2. 2021 o 23:53

Skôr je gro v tom, že pre Yandex je fórum dosť zaujímave, pretože je tu dosť odkazov na .ru domény a keď Yandex používate ako vyhľadávač a chodíte sem, tak pozície len posilňujete.


A nehovoriac o tom, že je tu Yandex "počítadlo", takže Yandex má prístup k kompletnej analytike webu = rýchlo indexuje, pretože cez ten analytický nástroj vidí každú novú stránku bez toho aby sem posielal robota na skenovanie...


Keby je v zdrojovom kóde meta tag na indexáciu a googlu sa posiela aspoň sitemapa s minimálne dennou aktualizíciou, tak fórum indexuje rýchlo. Ešte i richt snipety by mu pomohli.


Blokácia by vypadal úplne inak. smile


Skôr je gro v tom, že pre Yandex je fórum dosť zaujímave, pretože je tu dosť odkazov na .ru domény a keď Yandex používate ako vyhľadávač a chodíte sem, tak pozície len posilňujete. A nehovoriac o tom, že je tu Yandex "počítadlo", takže Yandex má prístup k kompletnej analytike webu = rýchlo indexuje, pretože cez ten analytický nástroj vidí každú novú stránku bez toho aby sem posielal robota na skenovanie... Keby je v zdrojovom kóde meta tag na indexáciu a googlu sa posiela aspoň sitemapa s minimálne dennou aktualizíciou, tak fórum indexuje rýchlo. Ešte i richt snipety by mu pomohli. Blokácia by vypadal úplne inak. ;)
Upravené 12. 2. 2021 o 01:05

A nehovoriac o tom, že je tu Yandex "počítadlo", takže Yandex má prístup k kompletnej analytike webu = rýchlo indexuje, pretože cez ten analytický nástroj vidí každú novú stránku bez toho aby sem posielal robota na skenovanie...


Keby je v zdrojovom kóde meta tag na indexáciu a googlu sa posiela aspoň sitemapa s minimálne dennou aktualizíciou, tak fórum indexuje rýchlo. Ešte i richt snipety by mu pomohli.


na fore su obidve analytiky aj google aj yandex


[quote="pid:3405, uid:217"]A nehovoriac o tom, že je tu Yandex "počítadlo", takže Yandex má prístup k kompletnej analytike webu = rýchlo indexuje, pretože cez ten analytický nástroj vidí každú novú stránku bez toho aby sem posielal robota na skenovanie... Keby je v zdrojovom kóde meta tag na indexáciu a googlu sa posiela aspoň sitemapa s minimálne dennou aktualizíciou, tak fórum indexuje rýchlo. Ešte i richt snipety by mu pomohli.[/quote] na fore su obidve analytiky aj google aj yandex

Hmm, tak to, či je za Tag managerom implementovaný správne nevidím.
Porovnal by som si návštevnosť v oboch systémoch.


A potom by som hodil web do Google webmaster tools, tam ti ukáže čo mu vadí, koľko toho indexuje a môžeš mu tam pridať i tú sitemapu.


Hmm, tak to, či je za Tag managerom implementovaný správne nevidím. Porovnal by som si návštevnosť v oboch systémoch. A potom by som hodil web do Google webmaster tools, tam ti ukáže čo mu vadí, koľko toho indexuje a môžeš mu tam pridať i tú sitemapu.
Upravené 12. 2. 2021 o 11:29

Na originálne video už existuje vtipná prerábka a veľmi vydarená:


https://www.mojevideo.sk/video/342dd/salarabandalara_(remix).html


Ten zvláštny cudzí jazyk počas modlitieb používa protestanstské Letničné hnutie , v angličtine sa volajú _pentecostalism, a pochádza z 19. storočia. Pôvod má vraj medzi misionármi, ktorí pôsobili v Afrike, anglická verzia wikipedie je dosť obsiahla.


https://sk.wikipedia.org/wiki/Letni%C4%8Dn%C3%A9_hnutie
https://en.wikipedia.org/wiki/Pentecostalism


Na originálne video už existuje vtipná prerábka a veľmi vydarená: https://www.mojevideo.sk/video/342dd/salarabandalara_(remix).html Ten zvláštny cudzí jazyk počas modlitieb používa protestanstské Letničné hnutie_ , v angličtine sa volajú _pentecostalism_, a pochádza z 19. storočia. Pôvod má vraj medzi misionármi, ktorí pôsobili v Afrike, anglická verzia wikipedie je dosť obsiahla. https://sk.wikipedia.org/wiki/Letni%C4%8Dn%C3%A9_hnutie https://en.wikipedia.org/wiki/Pentecostalism

Porovnal by som si návštevnosť v oboch systémoch.


navstevnosti a celu analytiku pozeram na dennej baze z obidvoch, je to +/- rovnake, uvidi sa, ked sa este viac naplni obsah fora (este take 2-3 mesiace)


zarazila ma len jedna vec, dal som pred 2 dnami do googla aj yandexu nazov tejto temy: Blokovanie Ivermektinu, v yandexe sme boli na prvom mieste a v googli na 4 strane, skusil som to teraz predchvilou a v yandexe stale na 1. mieste a v googli uz vobec nie sme ;-)


ale aj tak zatial som spokojny, pretoze po jednom mesiaci su tie vysledky velmi dobre a kazdym dnom to pomaly rastie


[quote="pid:3452, uid:217"]Porovnal by som si návštevnosť v oboch systémoch.[/quote] navstevnosti a celu analytiku pozeram na dennej baze z obidvoch, je to +/- rovnake, uvidi sa, ked sa este viac naplni obsah fora (este take 2-3 mesiace) zarazila ma len jedna vec, dal som pred 2 dnami do googla aj yandexu nazov tejto temy: Blokovanie Ivermektinu, v yandexe sme boli na prvom mieste a v googli na 4 strane, skusil som to teraz predchvilou a v yandexe stale na 1. mieste a v googli uz vobec nie sme ;-) ale aj tak zatial som spokojny, pretoze po jednom mesiaci su tie vysledky velmi dobre a kazdym dnom to pomaly rastie

Co je to yandex? nepoznam.. idem pozriet...


Co je to yandex? nepoznam.. idem pozriet...

dal som pred 2 dnami do googla

Zkusil jsem teď obojí.
Яндекс mi zafungoval jak říkáš, navíc vyhledaný link mne hodil rovnou do tématu.
Google našel taky, ale musel jsem dát vyhledat
Blokovanie Ivermektinu ksbforum
(takže k ničemu)
nebo
"Blokovanie Ivermektinu"
což už je lepší, ale výsledné linky otevřely pouze úvodní stránku fóra.


[quote="pid:3510, uid:1"]dal som pred 2 dnami do googla[/quote] Zkusil jsem teď obojí. Яндекс mi zafungoval jak říkáš, navíc vyhledaný link mne hodil rovnou do tématu. Google našel taky, ale musel jsem dát vyhledat Blokovanie Ivermektinu ksbforum (takže k ničemu) nebo "Blokovanie Ivermektinu" což už je lepší, ale výsledné linky otevřely pouze úvodní stránku fóra.

zarazila ma len jedna vec, dal som pred 2 dnami do googla aj yandexu nazov tejto temy: Blokovanie Ivermektinu, v yandexe sme boli na prvom mieste a v googli na 4 strane, skusil som to teraz predchvilou a v yandexe stale na 1. mieste a v googli uz vobec nie sme ;-)


Toto sa dá jednoducho vysvetliť tým, že Yandex štandartne neindexuje CS/SK weby a ani tu skoro nikdo nepoužíva ich analytický nástroj. Takža na danú frázu nemá v databázy, žiadnu relevantnú odpoveď okrem KSB fora, pretože ten indexuje (viz dôvody)


Ale Google má proste viac relevantných odpovedí na spojenie "Blokovanie Ivermektinu" a uprednostní weby, ktoré majú v jeho očiach vyššiu relevantnosť (odkazový profil, história domény, SEO,..).


Ešte by som ti doporučil normalizovať URL, či sa v nej bude používať www alebo bez a tú druhú variantu presmerovať. Google toto berie ako duplicitu a nemá to vôbec rád.


A nejakej blokácie by som sa neobával, Alphabet (CIA) si aspoň dokáže z 80% zistiť aké konkrétne osoby sem chodia a môže si ich "v spise" označiť, čo je užitočnejšie. smile


[quote="pid:3510, uid:1"]zarazila ma len jedna vec, dal som pred 2 dnami do googla aj yandexu nazov tejto temy: Blokovanie Ivermektinu, v yandexe sme boli na prvom mieste a v googli na 4 strane, skusil som to teraz predchvilou a v yandexe stale na 1. mieste a v googli uz vobec nie sme ;-)[/quote] Toto sa dá jednoducho vysvetliť tým, že Yandex štandartne neindexuje CS/SK weby a ani tu skoro nikdo nepoužíva ich analytický nástroj. Takža na danú frázu nemá v databázy, žiadnu relevantnú odpoveď okrem KSB fora, pretože ten indexuje (viz dôvody) Ale Google má proste viac relevantných odpovedí na spojenie "Blokovanie Ivermektinu" a uprednostní weby, ktoré majú v jeho očiach vyššiu relevantnosť (odkazový profil, história domény, SEO,..). Ešte by som ti doporučil normalizovať URL, či sa v nej bude používať www alebo bez a tú druhú variantu presmerovať. Google toto berie ako duplicitu a nemá to vôbec rád. A nejakej blokácie by som sa neobával, Alphabet (CIA) si aspoň dokáže z 80% zistiť aké konkrétne osoby sem chodia a môže si ich "v spise" označiť, čo je užitočnejšie. :)

@vito
Pentecostalism
Celebration Church
https://www.youtube.com/watch?v=ym3MgXfLxtI


https://www.youtube.com/watch?v=dh2UrxT4vTk
https://www.youtube.com/watch?v=BHvCZjn9D6o
JesusImage - Konference víry, Benny Hinn
https://www.youtube.com/watch?v=6U8BiUMcWKc

iný projekt ktorý uvádza prepojenie na rád maltézskych rytierov
https://sites.google.com/a/realgospel.org/www/articles/The-Dangers-of-Rick-Joyner-and-MorningStar-Ministries
https://7vrchov.sk/nieco-malo-z-historie-7-vrchov-no-1/


baptistická sekta v ktorej je Heger a Kračí
https://www.mojevideo.sk/video/21e2e/aj_oni_prijali_ducha_svateho_(usa).html
https://www.milost.sk/
https://ereport.sk/ovlada-slovensku-politiku-nebezpecna-sekta-teolog-havran-pise-ze-zlo-ma-jasnu-podobu/
https://www.youtube.com/watch?v=ThayfbITyAg


https://www.mojevideo.sk/video/32595/_sme_opiti_kristovou_krvou__minister_krajci.html
https://www.mojevideo.sk/video/32398/minister_krajci_duch_svaty_ho_vyzliekol_do_naha.html
https://picuscapital.sk/minister-ukludnil-slovensko-my-sme-bohom-vyvoleni-ludia-ktori-naplnili-jeho-druh-aby-sme-prinasali-jeho-zamery/


@vito Pentecostalism Celebration Church https://www.youtube.com/watch?v=ym3MgXfLxtI https://www.youtube.com/watch?v=dh2UrxT4vTk https://www.youtube.com/watch?v=BHvCZjn9D6o JesusImage - Konference víry, Benny Hinn https://www.youtube.com/watch?v=6U8BiUMcWKc iný projekt ktorý uvádza prepojenie na rád maltézskych rytierov https://sites.google.com/a/realgospel.org/www/articles/The-Dangers-of-Rick-Joyner-and-MorningStar-Ministries https://7vrchov.sk/nieco-malo-z-historie-7-vrchov-no-1/ baptistická sekta v ktorej je Heger a Kračí https://www.mojevideo.sk/video/21e2e/aj_oni_prijali_ducha_svateho_(usa).html https://www.milost.sk/ https://ereport.sk/ovlada-slovensku-politiku-nebezpecna-sekta-teolog-havran-pise-ze-zlo-ma-jasnu-podobu/ https://www.youtube.com/watch?v=ThayfbITyAg https://www.mojevideo.sk/video/32595/_sme_opiti_kristovou_krvou__minister_krajci.html https://www.mojevideo.sk/video/32398/minister_krajci_duch_svaty_ho_vyzliekol_do_naha.html https://picuscapital.sk/minister-ukludnil-slovensko-my-sme-bohom-vyvoleni-ludia-ktori-naplnili-jeho-druh-aby-sme-prinasali-jeho-zamery/
Upravené 29. 7. 2021 o 00:19
3.14k
18
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept