Politika v SR
Blokovanie Ivermektinu

PENTUER, tiež ho mám, už si ho skúsil?Nie, ešte nie. Nebol dôvod. Zatiaľ som OK, a dúfam že to tak bude aj naďalej...
Dám si určite, keby som niečo nachytal, mal viditeľné príznaky a nepomôže groprinosine...ak dovtedy nezoženiem nejaký humánny variant...to si potom človek dá aj hovno z nutrie, ak zaberie...pardón za moju francúzštinu...
Skôr rozmýšľam na tým, že si to dám aj nielen kvôli Covidu, ale aj preto ako to tu bolo spomenuté vyššie o tom chlapíkovi, čo sa raz ročne preventívne odčervoval spolu so psami...
A možno aj kvôli tomu, že v práci 60-70% ľudí celý natešení si dávajú do seba pichať fuckcínu...čo keď budú práve zaočkovaní šíriteľmi...
Dám vedieť, keď vyskúšam.


> PENTUER, tiež ho mám, už si ho skúsil? Nie, ešte nie. Nebol dôvod. Zatiaľ som OK, a dúfam že to tak bude aj naďalej... Dám si určite, keby som niečo nachytal, mal viditeľné príznaky a nepomôže groprinosine...ak dovtedy nezoženiem nejaký humánny variant...to si potom človek dá aj hovno z nutrie, ak zaberie...pardón za moju francúzštinu... Skôr rozmýšľam na tým, že si to dám aj nielen kvôli Covidu, ale aj preto ako to tu bolo spomenuté vyššie o tom chlapíkovi, čo sa raz ročne preventívne odčervoval spolu so psami... A možno aj kvôli tomu, že v práci 60-70% ľudí celý natešení si dávajú do seba pichať fuckcínu...čo keď budú práve zaočkovaní šíriteľmi... Dám vedieť, keď vyskúšam.
Upravené 28. 3. 2021 o 16:54

PENTUER, tiež ho mám, už si ho skúsil?

Ja používam 10ml kvapky pre vtáctvo (@otec tu už dávnejšie zverejnil kontakt: https://www.petissimo.sk/pre-vtaky/okrasny-vtak/sh-ivermectin-spot-on.html). Užil som 2 dávky: 1. a 3. deň, zajtra (7. deň) si dám tretiu dávku. Žiadne ťažkosti ani hnačka - asi som nemal veľa parazitov :-)
Skúsenosti z rodiny kamaráta:
1x vyliečená chronická kŕčovitá hnačka trvajúca 5 rokov
1x vyliečený chronický opar na perách spojený so žalúdočnou kyselinou
1x zmizli hemoroidy za 5 dni - neúspešne liečené 6 rokov
1x vyliečený pásovy opar na ruke

[quote="pid:9265, uid:335"]PENTUER, tiež ho mám, už si ho skúsil?[/quote] Ja používam 10ml kvapky pre vtáctvo (_@otec tu už dávnejšie zverejnil kontakt: https://www.petissimo.sk/pre-vtaky/okrasny-vtak/sh-ivermectin-spot-on.html_). Užil som 2 dávky: 1. a 3. deň, zajtra (7. deň) si dám tretiu dávku. Žiadne ťažkosti ani hnačka - asi som nemal veľa parazitov :-) Skúsenosti z rodiny kamaráta: _1x vyliečená chronická kŕčovitá hnačka trvajúca 5 rokov 1x vyliečený chronický opar na perách spojený so žalúdočnou kyselinou 1x zmizli hemoroidy za 5 dni - neúspešne liečené 6 rokov 1x vyliečený pásovy opar na ruke_

Skúsenosti z rodiny kamaráta:


Preto som vravel, že objavením antiparazitík na scéne nastane pre lekárov prúser, nakoľko sa začnú liečiť choroby, spôsobené parazitmi, ktoré nikto nerieši po celú dobu životnosti bioskafandra.


Po dnešnej osobnej skúsenosti s respirátorom, ktorý obsahuje živé "vlákna" mi snaha za každú cenu znemožniť prístup k Ivermektínu a nie naopak príde ako riadená operácia s vedomím povinnosti nosiť kontaminované náhubky. Aj z tohto dôvodu väčšina populácie v záujme zdravia bude musieť prejsť akousi "dekontamináciou" aj zmieňovaným IVM.


Za otvorenéoči aj tvojho kamaráta mám dvojnásobnú radosť, že sa veci pohli správnym smerom.


[quote="pid:9310, uid:136"]Skúsenosti z rodiny kamaráta:[/quote] Preto som vravel, že objavením antiparazitík na scéne nastane pre lekárov prúser, nakoľko sa začnú liečiť choroby, spôsobené parazitmi, ktoré nikto nerieši po celú dobu životnosti bioskafandra. Po dnešnej osobnej skúsenosti s respirátorom, ktorý obsahuje živé "vlákna" mi snaha za každú cenu znemožniť prístup k Ivermektínu a nie naopak príde ako riadená operácia s vedomím povinnosti nosiť kontaminované náhubky. Aj z tohto dôvodu väčšina populácie v záujme zdravia bude musieť prejsť akousi "dekontamináciou" aj zmieňovaným IVM. Za otvorenéoči aj tvojho kamaráta mám dvojnásobnú radosť, že sa veci pohli správnym smerom.
Upravené 28. 3. 2021 o 23:46

nerozumiem :-(

13 ~ číslo objektivní reality
1 ~ HNR
3 ~ MIM


[quote="pid:9317, uid:273"]nerozumiem :-([/quote] 13 ~ číslo objektivní reality 1 ~ HNR 3 ~ MIM

Z fb Max Ogorov:


Problém Covidu je prehnaná a dysregulovaná imunitná odpoveď. Tri zvýšené a merateľné cytokiny TNF alfa, IL 1, a IL 6.
Nebudem tu vysvetľovať , inteligentní pochopia.
Abstrakt.
Cieľ a dizajn:
Na zistenie, či ivermektín, polosyntetický derivát rodiny makrocyklických laktónov, môže in vivo a in vitro inhibovať zápal indukovaný lipopolysacharidom (LPS).
Materiály a metódy:
C57BL / 6 myšiam sa orálne podával ivermektín (alebo soľný roztok) a intraperitoneálne sa stimuloval LPS v letálnej dávke 32 mg / kg. Myšie makrofágy RAW 264,7 boli stimulované LPS v koncentrácii 1 ug / ml, s ivermektínom alebo bez neho, po dobu 6, 12 a 24 hodín. Produkcia tumor nekrotizujúceho faktora-a (TNF-a), interleukínu-1ß (IL-1ß) a interleukínu-6 (IL-6) v sére myší a supernatantov z buniek sa merala pomocou ELISA. Translokácia nukleárneho faktora-kB (NF-kB) s podjednotkou p65 sa hodnotila imunocytochemickou analýzou.
Výsledky:
Ivermektín zlepšoval mieru prežitia myší indukovanú smrteľnou dávkou LPS. Okrem toho ivermektín významne znížil produkciu TNF-a, IL-lß a IL-6 in vivo a in vitro. Okrem toho ivermektín potlačil translokáciu NF-kB indukovanú LPS.
Závery:
Výsledky naznačujú, že ivermektín môže inhibovať LPS-indukovanú produkciu zápalových cytokínov blokovaním NF-kB dráhy a zlepšovať LPS-indukované prežitie u myší. Toto zistenie by mohlo poskytnúť novú stratégiu liečby endotoxémie a súvisiaceho zápalu.


https://www.facebook.com/maximilian3/posts/10222762100339191


Z komentárov:


606572c7628e9


Z fb Max Ogorov: Problém Covidu je prehnaná a dysregulovaná imunitná odpoveď. Tri zvýšené a merateľné cytokiny TNF alfa, IL 1, a IL 6. Nebudem tu vysvetľovať , inteligentní pochopia. Abstrakt. Cieľ a dizajn: Na zistenie, či ivermektín, polosyntetický derivát rodiny makrocyklických laktónov, môže in vivo a in vitro inhibovať zápal indukovaný lipopolysacharidom (LPS). Materiály a metódy: C57BL / 6 myšiam sa orálne podával ivermektín (alebo soľný roztok) a intraperitoneálne sa stimuloval LPS v letálnej dávke 32 mg / kg. Myšie makrofágy RAW 264,7 boli stimulované LPS v koncentrácii 1 ug / ml, s ivermektínom alebo bez neho, po dobu 6, 12 a 24 hodín. Produkcia tumor nekrotizujúceho faktora-a (TNF-a), interleukínu-1ß (IL-1ß) a interleukínu-6 (IL-6) v sére myší a supernatantov z buniek sa merala pomocou ELISA. Translokácia nukleárneho faktora-kB (NF-kB) s podjednotkou p65 sa hodnotila imunocytochemickou analýzou. Výsledky: Ivermektín zlepšoval mieru prežitia myší indukovanú smrteľnou dávkou LPS. Okrem toho ivermektín významne znížil produkciu TNF-a, IL-lß a IL-6 in vivo a in vitro. Okrem toho ivermektín potlačil translokáciu NF-kB indukovanú LPS. Závery: Výsledky naznačujú, že ivermektín môže inhibovať LPS-indukovanú produkciu zápalových cytokínov blokovaním NF-kB dráhy a zlepšovať LPS-indukované prežitie u myší. Toto zistenie by mohlo poskytnúť novú stratégiu liečby endotoxémie a súvisiaceho zápalu. https://www.facebook.com/maximilian3/posts/10222762100339191 Z komentárov: ![606572c7628e9](serve/attachment&path=606572c7628e9)
Upravené 1. 4. 2021 o 09:14

https://www.bloomberg.com/news/features/2021-03-25/merck-mrk-molnupiravir-pill-could-change-the-fight-against-covid


Žeby dôvod aktuálneho ťaženia proti Ivermektínu? Mercku sa črtá milardový biznis a prekaziť mu ho môže starý liek za pár šupiek...


https://www.bloomberg.com/news/features/2021-03-25/merck-mrk-molnupiravir-pill-could-change-the-fight-against-covid Žeby dôvod aktuálneho ťaženia proti Ivermektínu? Mercku sa črtá milardový biznis a prekaziť mu ho môže starý liek za pár šupiek...

Ja používam 10ml kvapky pre vtáctvo (@otec tu už dávnejšie zverejnil kontakt: https://www.petissimo.sk/pre-vtaky/okrasny-vtak/sh-ivermectin-spot-on.html). Užil som 2 dávky: 1. a 3. deň, zajtra (7. deň) si dám tretiu dávku. Žiadne ťažkosti ani hnačka - asi som nemal veľa parazitov :-)

Aké dávkovanie si pouzil?

[quote="pid:9310, uid:136"]Ja používam 10ml kvapky pre vtáctvo (@otec tu už dávnejšie zverejnil kontakt: https://www.petissimo.sk/pre-vtaky/okrasny-vtak/sh-ivermectin-spot-on.html). Užil som 2 dávky: 1. a 3. deň, zajtra (7. deň) si dám tretiu dávku. Žiadne ťažkosti ani hnačka - asi som nemal veľa parazitov :-)[/quote] Aké dávkovanie si pouzil?

Aké dávkovanie si pouzil

Užil som 0,2mg/kg - kvapky sú v koncentrácii (modrá krabička) 10mg/1ml, čo pre 90kg človeka vychádza na 90*0,2/10 = 1,8ml "kvapiek" ivermectinu. Skúsil som dávkovanie podľa odporúčania pri menej závažnom priebehu - 1. 3. a 7. deň jednu dávku (najlepšie počas jedla). Zobral som 5ml striekačku, vytiahol piest, zapchal trysku a nakvapkal do nej 1,8ml a šup do úst.


[quote="pid:9733, uid:28"]Aké dávkovanie si pouzil[/quote] Užil som 0,2mg/kg - kvapky sú v koncentrácii (modrá krabička) 10mg/1ml, čo pre 90kg človeka vychádza na 90*0,2/10 = 1,8ml "kvapiek" ivermectinu. Skúsil som dávkovanie podľa odporúčania pri menej závažnom priebehu - 1. 3. a 7. deň jednu dávku (najlepšie počas jedla). Zobral som 5ml striekačku, vytiahol piest, zapchal trysku a nakvapkal do nej 1,8ml a šup do úst.
Upravené 2. 4. 2021 o 23:52

Taký "košický Török" z USA
https://www.mojevideo.sk/video/3494a/ivermektin_covid_a_vakcinacia_(s_titulkami_na_yt_zakazane).html
MUDr. Ryan Cole je generálny riaditeľ a primár spoločnosti Cole Diagnostics, jednej z najväčších nezávislých laboratórií v štáte Idaho, USA. MUDr. Cole je patológom s atestáciou v Mayo Clinic. Je taktiež držiteľom atestácie anatomickej a klinickej patológie. Má odborné znalosti v imunológii a virológii a tiež špecializáciu v odbore kožnej patológie. Vo svojej kariére videl viac ako 350 000 pacientov a za posledný rok urobil viac ako 100 000 testov na COVID19. MUDr Cole hovorí o vede a údajoch týkajúcich sa opatrení v oblasti verejného zdravia, ktoré by nám mohli chýbať, a o tom, aké liečebné postupy by mali byť dostupné pre všetkých. Spravte si obraz sami. Ivermektín áno alebo nie. Vakcinácia áno alebo nie?


Taký "košický Török" z USA https://www.mojevideo.sk/video/3494a/ivermektin_covid_a_vakcinacia_(s_titulkami_na_yt_zakazane).html MUDr. Ryan Cole je generálny riaditeľ a primár spoločnosti Cole Diagnostics, jednej z najväčších nezávislých laboratórií v štáte Idaho, USA. MUDr. Cole je patológom s atestáciou v Mayo Clinic. Je taktiež držiteľom atestácie anatomickej a klinickej patológie. Má odborné znalosti v imunológii a virológii a tiež špecializáciu v odbore kožnej patológie. Vo svojej kariére videl viac ako 350 000 pacientov a za posledný rok urobil viac ako 100 000 testov na COVID19. MUDr Cole hovorí o vede a údajoch týkajúcich sa opatrení v oblasti verejného zdravia, ktoré by nám mohli chýbať, a o tom, aké liečebné postupy by mali byť dostupné pre všetkých. Spravte si obraz sami. Ivermektín áno alebo nie. Vakcinácia áno alebo nie?

@Lavazza

jelenovipivonelej


Od začátku jelenovi pivo nelej a teď od konce jelenovi pivo nelej, v tom je ten vtip.


Viz Miroslav Horníček a jeho "Lítal Pixa taxi Platil"


@Lavazza **jelenovipivonelej** Od začátku jelenovi pivo nelej a teď od konce jelenovi pivo nelej, v tom je ten vtip. Viz Miroslav Horníček a jeho "Lítal Pixa taxi Platil"
Upravené pred 5 dňami o 06:43

Od začátku jelenovi pivo nelej a teď od konce jelenovi pivo nelej, v tom je ten vtip.


Viz Miroslav Horníček a jeho "Lítal Pixa taxi Platil"


KOBYLAMAMALYBOK. Písané bez dĺžňov.


[quote="pid:11794, uid:311"]Od začátku jelenovi pivo nelej a teď od konce jelenovi pivo nelej, v tom je ten vtip. Viz Miroslav Horníček a jeho "Lítal Pixa taxi Platil"[/quote] KOBYLAMAMALYBOK. Písané bez dĺžňov.

KOBYLAMAMALYBOK

Velipsespilev.
ŠoroŠ. (palindrom, navíc s diakritikou, takhle náhodně si ten chachar zvolil své maskovací příjmení)


[quote="pid:11813, uid:84"]KOBYLAMAMALYBOK[/quote] Velipsespilev. ŠoroŠ. (palindrom, navíc s diakritikou, takhle náhodně si ten chachar zvolil své maskovací příjmení)
Upravené pred 5 dňami o 11:29

Možno by stálo zato preskúmať, či má ivermektín pozitívny antivirový vplyv aj na také vírusy, ako je herpes, hiv a iné nezmary.


Možno by stálo zato preskúmať, či má ivermektín pozitívny antivirový vplyv aj na také vírusy, ako je herpes, hiv a iné nezmary.

či má ivermektín pozitívny antivirový vplyv
Nejspíš má. Doktor Omura dostal za Ivermektin v roce 2015 Nobelovku. Z vědecké zprávy k Nobelově ceně jsem si uložil toto (strojový překlad):


Antivirotikum: Ivermektin je širokospektrální inhibitor importinu a / b
pro jaderný import, což prokazuje silnou antivirovou aktivitu vůči HIV-1
a virům dengue [B20]. Ivermectin také silně inhibuje replikaci několika favivirů
(dengue, žluté zimnice, japonská encefalitida a klíšťová encefalitida) [B21, B22].


Poznámka: Tak nějak ještě věřím, že v roce 2015 se Nobelova cena za lékařství a fyziologii ještě udělovala za smysluplná vědecká bádání.


[quote="pid:11935, uid:6"]či má ivermektín pozitívny antivirový vplyv[/quote]Nejspíš má. Doktor Omura dostal za Ivermektin v roce 2015 Nobelovku. Z vědecké zprávy k Nobelově ceně jsem si uložil toto (strojový překlad): **Antivirotikum:** Ivermektin je širokospektrální inhibitor importinu a / b pro jaderný import, což prokazuje silnou antivirovou aktivitu vůči HIV-1 a virům dengue [B20]. Ivermectin také silně inhibuje replikaci několika favivirů (dengue, žluté zimnice, japonská encefalitida a klíšťová encefalitida) [B21, B22]. Poznámka: Tak nějak ještě věřím, že v roce 2015 se Nobelova cena za lékařství a fyziologii ještě udělovala za smysluplná vědecká bádání.
Upravené pred 1 dňom o 21:05

Radši tady dám celou strojově přeloženou pasáž z vědecké zprávy k Nobelovce o možnostech ivermektinu.


Streptocerciasis: vyskytuje se ve střední Africe v důsledku infekce
hlístice Dipetalonema streptocerca přenášená kousnutím hmyzem
rodu Culicoides. Ivermektin zabíjí mikroflóru způsobující onemocnění [B1].
• Trichinóza: Trichinellou je celosvětově infikováno 11 milionů jedinců
škrkavky, které mohou být zabity ivermektinem [B2].
• Myiáza: napadení larvami fy, které rostou uvnitř hostitele. Jedná se o relativně běžnou afikci lidí v chudých venkovských tropických komunitách.
Jediným lékem je chirurgické odstranění parazitů. Perorální myiáza
byl úspěšně léčen ivermektinem [B3].
• Vektorové řízení: avermektiny jsou toxické pro téměř všechny druhy hmyzu a způsobují je
problémy s vodní bilancí, stejně jako narušení svlékání a proměny, ke smrti dochází od 1 do 30 dnů [B4]. Ivermectin ničí širokou škálu hmyzu [B5, B6] a je vysoce účinný proti
štěnice domácí, schopné vyhubit nebo zabránit napadení štěnice domácí [B7].
• Malárie: Komáři (Anopheles gambiae), kteří přenášejí Plasmodium falciparum, nejnebezpečnějšího parazita způsobujícího malárii v Africe, mohou
být zabit ivermektinem přítomným v lidské krvi po a
standardní perorální dávka [B8 – B10]. Na sub-mikromolekulární úrovni ivermektin
inhibuje nukleární import polypeptidů rozpoznávání signálu
částice P. falciparum (PfSRP), zabíjející parazity. To zvyšuje možnost, že by se ivermektin mohl stát užitečným novým nástrojem pro řízení přenosu malárie [B11, B12].
• Leishmanióza: Ivermektin zabíjí pískovce (Phlebotomus papatasi)
přenášet parazity, které způsobují leishmaniózu, a bylo navrženo
jako prostředek, který jim pomůže ovládat [B13, B14]. Ivermectin také zabíjí různé
stadia parazita způsobujícího onemocnění, Leishmania major [B15, B16].
• Trypanosomiáza: Ivermektin je slibný jako systémový lék proti
vektory tsetse fy africké trypanosomiázy (Spavá nemoc)
[B17, B18]. Existuje prostor pro zkoumání použití ivermektinu v
léčba trypanosomiázy z několika aspektů [B19].
• Schistosomiáza: Byla navázána výzkumná spolupráce mezi
Kitasato Institute a Oswaldo Cruz Institute (Fiocruz) v Brazílii v roce 2006
2008 k testování analogů a sloučenin ivermektinu z chemické látky
knihovny každého ústavu v screeningových systémech provozovaných v EU
dvě instituce. Okamžitě byly nalezeny slibné výsledky
k dopadu ivermektinu na odpovědné zprostředkující hostitelské šneky
6639_Book.indb 259 12.12.16 13:55
260 Nobelovy ceny
pro udržení cyklu opětovné infekce schistosomiázy, nabídka
vyhlídka na použití ivermektinu k řízení jednoho z největších světových
opomíjené nemoci [v tisku].
• Antivirotikum: Ivermektin je širokospektrální inhibitor importinu a / b
jaderný dovoz, což prokazuje silnou antivirovou aktivitu vůči HIV-1
a viry dengue [B20].
Ivermectin také silně inhibuje replikaci několika favivirů
(dengue žluté zimnice, japonská encefalitida a klíšťová encefalitida) [B21, B22].
• Antibakteriální: Ivermektin předchází infekci Chlamydia trachomatis
[B23]. Uvádí se také, že je baktericidní proti řadě mykobakteriálních druhů, včetně Mycobacterium tuberculosis [B24] a M.
ulcerans [B25].
• Protirakovinné: Ivermektin podporuje buněčnou smrt v leukemických buňkách a
ME-180 buňky rakoviny děložního čípku [B26 – B28]


Poznámka: zajímavá je schopnost ivermektinu likvidovat baktérie Chlamydií. I se silnými antibiotiky je to běh na dlouhou trať.


Radši tady dám celou strojově přeloženou pasáž z vědecké zprávy k Nobelovce o možnostech ivermektinu. Streptocerciasis: vyskytuje se ve střední Africe v důsledku infekce hlístice Dipetalonema streptocerca přenášená kousnutím hmyzem rodu Culicoides. Ivermektin zabíjí mikroflóru způsobující onemocnění [B1]. • Trichinóza: Trichinellou je celosvětově infikováno 11 milionů jedinců škrkavky, které mohou být zabity ivermektinem [B2]. • Myiáza: napadení larvami fy, které rostou uvnitř hostitele. Jedná se o relativně běžnou afikci lidí v chudých venkovských tropických komunitách. Jediným lékem je chirurgické odstranění parazitů. Perorální myiáza byl úspěšně léčen ivermektinem [B3]. • Vektorové řízení: avermektiny jsou toxické pro téměř všechny druhy hmyzu a způsobují je problémy s vodní bilancí, stejně jako narušení svlékání a proměny, ke smrti dochází od 1 do 30 dnů [B4]. Ivermectin ničí širokou škálu hmyzu [B5, B6] a je vysoce účinný proti štěnice domácí, schopné vyhubit nebo zabránit napadení štěnice domácí [B7]. • Malárie: Komáři (Anopheles gambiae), kteří přenášejí Plasmodium falciparum, nejnebezpečnějšího parazita způsobujícího malárii v Africe, mohou být zabit ivermektinem přítomným v lidské krvi po a standardní perorální dávka [B8 – B10]. Na sub-mikromolekulární úrovni ivermektin inhibuje nukleární import polypeptidů rozpoznávání signálu částice P. falciparum (PfSRP), zabíjející parazity. To zvyšuje možnost, že by se ivermektin mohl stát užitečným novým nástrojem pro řízení přenosu malárie [B11, B12]. • Leishmanióza: Ivermektin zabíjí pískovce (Phlebotomus papatasi) přenášet parazity, které způsobují leishmaniózu, a bylo navrženo jako prostředek, který jim pomůže ovládat [B13, B14]. Ivermectin také zabíjí různé stadia parazita způsobujícího onemocnění, Leishmania major [B15, B16]. • Trypanosomiáza: Ivermektin je slibný jako systémový lék proti vektory tsetse fy africké trypanosomiázy (Spavá nemoc) [B17, B18]. Existuje prostor pro zkoumání použití ivermektinu v léčba trypanosomiázy z několika aspektů [B19]. • Schistosomiáza: Byla navázána výzkumná spolupráce mezi Kitasato Institute a Oswaldo Cruz Institute (Fiocruz) v Brazílii v roce 2006 2008 k testování analogů a sloučenin ivermektinu z chemické látky knihovny každého ústavu v screeningových systémech provozovaných v EU dvě instituce. Okamžitě byly nalezeny slibné výsledky k dopadu ivermektinu na odpovědné zprostředkující hostitelské šneky 6639_Book.indb 259 12.12.16 13:55 260 Nobelovy ceny pro udržení cyklu opětovné infekce schistosomiázy, nabídka vyhlídka na použití ivermektinu k řízení jednoho z největších světových opomíjené nemoci [v tisku]. • Antivirotikum: Ivermektin je širokospektrální inhibitor importinu a / b jaderný dovoz, což prokazuje silnou antivirovou aktivitu vůči HIV-1 a viry dengue [B20]. Ivermectin také silně inhibuje replikaci několika favivirů (dengue žluté zimnice, japonská encefalitida a klíšťová encefalitida) [B21, B22]. • Antibakteriální: Ivermektin předchází infekci Chlamydia trachomatis [B23]. Uvádí se také, že je baktericidní proti řadě mykobakteriálních druhů, včetně Mycobacterium tuberculosis [B24] a M. ulcerans [B25]. • Protirakovinné: Ivermektin podporuje buněčnou smrt v leukemických buňkách a ME-180 buňky rakoviny děložního čípku [B26 – B28] **Poznámka:** zajímavá je schopnost ivermektinu likvidovat baktérie Chlamydií. I se silnými antibiotiky je to běh na dlouhou trať.

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu

To by aj informácie o konkrétnych vakcínach musel považovať za reklamu.


[quote="pid:12781, uid:223"]SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu[/quote] To by aj informácie o konkrétnych vakcínach musel považovať za reklamu.

To by aj informácie o konkrétnych vakcínach musel považovať za reklamu.

Nejen to. V článku jsou uvedena jména dalších článků Práva, které pojednávají o drahých (negenerických) lécích, jako např. Bamlanivimab a Regn-cov2. Šéfredaktor vyjadřuje údiv, proč tyto články NEJSOU taky předmětem šetření SÚKL...


[quote="pid:12797, uid:6"]To by aj informácie o konkrétnych vakcínach musel považovať za reklamu.[/quote] Nejen to. V článku jsou uvedena jména dalších článků Práva, které pojednávají o drahých (negenerických) lécích, jako např. Bamlanivimab a Regn-cov2. Šéfredaktor vyjadřuje údiv, proč tyto články NEJSOU taky předmětem šetření SÚKL...
1 ... 678910
19.81k
181
41
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept