Politika v SR
Blokovanie Ivermektinu

Dobrý večer.


Ako ste si mohli všimnúť, povedomie o lieku Ivermectin sa už začalo v informačnom poli rýchlo šíriť. Dnes mal vystúpenie prezident Slovenskej lekárskej komory
Vykrúcal sa ako had keď nemohol otvorene klamať o účinnosti daného lieku ale hľadal všetky možnosti ako obhájiť fakt, že k lieku je veľmi obmedzený prístup a celé vystúpenie vyznelo skôr ako výstraha pred Ivermectinom. Pre zaujímavosť prikladám link o priaznivých účinkoch Ivermectinu pri liečbe COVID 19.
Je tu podozrenie, že daný liek zadržiavajú na colniciach.


Moja otázka znie: ako je možné že SMER SD, ktorý má cez tlačovky ako jediná reálna opozícia možnosť šíriť info cez mainstrím, nesiahol po tejto informačnej petarde ktorá sa týka všetkých občanov bez ohladu na politickú orientáciu. Ani poslanec Blaha, ktorému na COVID zomrel otec a ktorý má asi najväčší výtlak na Facebooku o tom nedal doteraz ani zmienku.


Prosím zdtnejších diskutérov o vysvetlenie. Ak má daná situácia potenciál majdanizovať Slovensko... potom to mlčanie chápem.


P.S. linky mi nešli priložiť


Ďakujem


Dobrý večer. Ako ste si mohli všimnúť, povedomie o lieku Ivermectin sa už začalo v informačnom poli rýchlo šíriť. Dnes mal vystúpenie prezident Slovenskej lekárskej komory Vykrúcal sa ako had keď nemohol otvorene klamať o účinnosti daného lieku ale hľadal všetky možnosti ako obhájiť fakt, že k lieku je veľmi obmedzený prístup a celé vystúpenie vyznelo skôr ako výstraha pred Ivermectinom. Pre zaujímavosť prikladám link o priaznivých účinkoch Ivermectinu pri liečbe COVID 19. Je tu podozrenie, že daný liek zadržiavajú na colniciach. Moja otázka znie: ako je možné že SMER SD, ktorý má cez tlačovky ako jediná reálna opozícia možnosť šíriť info cez mainstrím, nesiahol po tejto informačnej petarde ktorá sa týka všetkých občanov bez ohladu na politickú orientáciu. Ani poslanec Blaha, ktorému na COVID zomrel otec a ktorý má asi najväčší výtlak na Facebooku o tom nedal doteraz ani zmienku. Prosím zdtnejších diskutérov o vysvetlenie. Ak má daná situácia potenciál majdanizovať Slovensko... potom to mlčanie chápem. P.S. linky mi nešli priložiť Ďakujem

Krátka technická poznámka: svoj email by si nemal verejne publikovať na webe, lebo ti spam boti zahltia emailovú schránku.


Krátka technická poznámka: svoj email by si nemal verejne publikovať na webe, lebo ti spam boti zahltia emailovú schránku.
Upravené 10. 2. 2021 o 20:28

potencial majdanizovat to ma, resp zmietnut tuto vladu tak, ze neostanu zivy. Prestraseni dav zistuje, ze lieky su zname uz davno, ale nieje vo vlade vola ich dat medzi lud.


Prikladom mi je jeden clovek zo statnej spravy, par rokov pred dochodkom, vystraseny ze ked sa ozve tak strati pracu a preto ani nechcel nic riesit, poslusne sa testoval atd, ved to poznate. Teraz jeho reakcia: "SVINE, vrazdia umyselne ludi".


Toto ma potencial do tyzdna spravit riadny prievan uplne vsade. A budu si zato moct sami.


#


@matus (mailová adresa) zmen si prihlasovacie meno, nech tu nedavas svoju mailovku.

potencial majdanizovat to ma, resp zmietnut tuto vladu tak, ze neostanu zivy. Prestraseni dav zistuje, ze lieky su zname uz davno, ale nieje vo vlade vola ich dat medzi lud. Prikladom mi je jeden clovek zo statnej spravy, par rokov pred dochodkom, vystraseny ze ked sa ozve tak strati pracu a preto ani nechcel nic riesit, poslusne sa testoval atd, ved to poznate. Teraz jeho reakcia: "SVINE, vrazdia umyselne ludi". Toto ma potencial do tyzdna spravit riadny prievan uplne vsade. A budu si zato moct sami. ### @matus (mailová adresa) zmen si prihlasovacie meno, nech tu nedavas svoju mailovku.

Moderator

Upravené 11. 2. 2021 o 01:41

Jednou z možností by mohlo být podávat hromadně trestní oznámení, na "zatím" neznámého pachatele , za záměrné ohrožování na životě v době pandemie.
Háček je v tom , že i když to policie odloží , tak budete mít v ruce papír , který s největší pravděpodobností budete moci použít v době , kdy se začne trestat za genocidu národů.
A ti kteří mají máslo na hlavě , si toho budou vědomi. Nejde tady o špičky bandy , ale o střední "kádry" , kteří toto svinstvo svojí činností podporují a bez kterých se mašina zadře. Tlačit na jejich pomahače a připravovat je psychologicky na skutečnost , že si to vypijou.


Jednou z možností by mohlo být podávat hromadně trestní oznámení, na "zatím" neznámého pachatele , za záměrné ohrožování na životě v době pandemie. Háček je v tom , že i když to policie odloží , tak budete mít v ruce papír , který s největší pravděpodobností budete moci použít v době , kdy se začne trestat za genocidu národů. A ti kteří mají máslo na hlavě , si toho budou vědomi. Nejde tady o špičky bandy , ale o střední "kádry" , kteří toto svinstvo svojí činností podporují a bez kterých se mašina zadře. Tlačit na jejich pomahače a připravovat je psychologicky na skutečnost , že si to vypijou.

Ak má daná situácia potenciál majdanizovať Slovensko... potom to mlčanie chápem.

áno, aj to je jeden z dôvodov. Ak by to pustili naraz všade, tak riskujú nielen rapídny zlom v úmrtnosti na covid19, ale aj následný lynč davu. Preto to budú púšťať pomaly.
Navyše, ak by to pustili naraz, a ľudia by sa presvedčili, že to funguje, tak padá celý pandemický cirkus. Kašlem na rúška, kašlem na odstupy, kašlem na testovanie, kašlem na vakcíny - ak ochoriem, dám si Ivermectin. Z tohto hľadiska to uvoľnili len pre nemocnice.
Slovensko ide počas pandémie z extrému do extrému: do plošného testovania najnižšia úmrtnosť na covid, následne ako prví na svete celoplošné testovanie a sme v opačnom extréme - máme jednu z najvyšších úmrtností v poslednom čase. Nemôžeme ísť zase do opačného extrému - zbaviť sa úplne pandémie ako prví na svete - to by nám netlieskali - to by hneď prišla korekcia.
Podobnou rozbuškou, o ktorej aj SMER mlčí, je to, kto skutočne stojí za nákupom antigén testov pre prvé kolo celoplošného testovania - čo vlastne ozvučovaním tej trnavskej firmičky Fico v súvislosti s ňou neozvučuje.


[quote="pid:3217, uid:61"]Ak má daná situácia potenciál majdanizovať Slovensko... potom to mlčanie chápem.[/quote] áno, aj to je jeden z dôvodov. Ak by to pustili naraz všade, tak riskujú nielen rapídny zlom v úmrtnosti na covid19, ale aj následný lynč davu. Preto to budú púšťať pomaly. Navyše, ak by to pustili naraz, a ľudia by sa presvedčili, že to funguje, tak padá celý pandemický cirkus. Kašlem na rúška, kašlem na odstupy, kašlem na testovanie, kašlem na vakcíny - ak ochoriem, dám si Ivermectin. Z tohto hľadiska to uvoľnili len pre nemocnice. Slovensko ide počas pandémie z extrému do extrému: do plošného testovania najnižšia úmrtnosť na covid, následne ako prví na svete celoplošné testovanie a sme v opačnom extréme - máme jednu z najvyšších úmrtností v poslednom čase. Nemôžeme ísť zase do opačného extrému - zbaviť sa úplne pandémie ako prví na svete - to by nám netlieskali - to by hneď prišla korekcia. Podobnou rozbuškou, o ktorej aj SMER mlčí, je to, kto skutočne stojí za nákupom antigén testov pre prvé kolo celoplošného testovania - čo vlastne ozvučovaním tej trnavskej firmičky Fico v súvislosti s ňou neozvučuje.

Podobnou rozbuškou, o ktorej aj SMER mlčí, je to, kto skutočne stojí za nákupom antigén testov pre prvé kolo celoplošného testovania - čo vlastne ozvučovaním tej trnavskej firmičky Fico v súvislosti s ňou neozvučuje.


vies to rozviest? ak nie, ako sa vola ta firma?


[quote="pid:3225, uid:112"]Podobnou rozbuškou, o ktorej aj SMER mlčí, je to, kto skutočne stojí za nákupom antigén testov pre prvé kolo celoplošného testovania - čo vlastne ozvučovaním tej trnavskej firmičky Fico v súvislosti s ňou neozvučuje.[/quote] vies to rozviest? ak nie, ako sa vola ta firma?

Moderator

Nie som si istý, kto to takto postavil, či farmaceuti alebo to zextrémizovali médiá, ale nadpisy článkov boli, že lekárnici vyzývajú ľudí, aby od nich nežiadali ivermektín. Teda robili z ľudí idiotov.


Na to som odpovedal, že lekárnici nemajú čo žiadať ľudí, oni majú žiadať vládu a úrady. Majú tú spätnú väzbu vyššie, lebo to je normálne riadenie. Namiesto toho to kopli dolu. Ale ako vravím, nie je celkom isté, kto to tam kopol, či lekárnici alebo médiá. Možné je oboje.


Nie som si istý, kto to takto postavil, či farmaceuti alebo to zextrémizovali médiá, ale nadpisy článkov boli, že lekárnici vyzývajú ľudí, aby od nich nežiadali ivermektín. Teda robili z ľudí idiotov. Na to som odpovedal, že lekárnici nemajú čo žiadať ľudí, oni majú žiadať vládu a úrady. Majú tú spätnú väzbu vyššie, lebo to je normálne riadenie. Namiesto toho to kopli dolu. Ale ako vravím, nie je celkom isté, kto to tam kopol, či lekárnici alebo médiá. Možné je oboje.

Moderátor

nie je celkom isté, kto to tam kopol, či lekárnici alebo médiá


Ak aj nejaké združenie zastupujúce lekárnikov niečo vyhlásilo, neznamená to, že je to názor všetkých lekárnikov a majiteľov lekárni v štáte. Vedenie tých stavovských či odborných združení môže byť obsadené kádrami, ktoré idú na ruku podpindosom a infopole budú rozvíjať do negatívnej krajnosti, aby to médiá mohli posúvať ďalej. Zásobovanie slovenských lekární liekmi má ale v podstate pod kontrolou pár veľkých firiem a tie zásobujú všetko a budú ovplyvňovať dostupnosť. A normálny lekárnik si zo zahraničia Ivermektin sám objednať nemôže, lebo to stopne colnica. Sabotáž zachovania zdravia obyvateľstva, uvedomujú si vôbec, čo robia?


[quote="pid:3230, uid:127"]nie je celkom isté, kto to tam kopol, či lekárnici alebo médiá[/quote] Ak aj nejaké združenie zastupujúce lekárnikov niečo vyhlásilo, neznamená to, že je to názor všetkých lekárnikov a majiteľov lekárni v štáte. Vedenie tých stavovských či odborných združení môže byť obsadené kádrami, ktoré idú na ruku podpindosom a infopole budú rozvíjať do negatívnej krajnosti, aby to médiá mohli posúvať ďalej. Zásobovanie slovenských lekární liekmi má ale v podstate pod kontrolou pár veľkých firiem a tie zásobujú všetko a budú ovplyvňovať dostupnosť. A normálny lekárnik si zo zahraničia Ivermektin sám objednať nemôže, lebo to stopne colnica. Sabotáž zachovania zdravia obyvateľstva, uvedomujú si vôbec, čo robia?
Upravené 10. 2. 2021 o 21:25

P.S. linky mi nešli priložiť


Prvý príspevok na úvodnej stránke:
Ďalšia vec je, že je tu ochrana proti spamu t.j. musíte napísať aspoň 1 príspevok pred tým, než môžete volne vkladať odkazy do príspevku.


[quote="pid:3217, uid:61"]P.S. linky mi nešli priložiť[/quote] Prvý príspevok na úvodnej stránke: Ďalšia vec je, že je tu ochrana proti spamu t.j. musíte napísať aspoň 1 príspevok pred tým, než môžete volne vkladať odkazy do príspevku.

Moderátor

dnes niekde na HS v komentoch bolo, ze ivermekton posobi najlepsie v ranych stadiach....kedze ho povolili len v nemocniciach, kde sa to bude predpisovat v podstate uz casto ludom v neskorych stadiach, je otazka, ci sa to nebude pouzivat ako vyhovorka, ze ved to nefunguje....ale keby to fungovalo aj tak (ako niekto napisal, ze zachranil tak brata, ktory mal uz len 20% sancu na zachranu)....to by bol gol:-) tolko mrtvych kvoli lacnemu lieku, ktory by uvolnil kapacity nemocnic, usetril kopu penazi a uvolnil tlak na ludi.....inak sa cudujem, ze poistovne nekonaju


dnes niekde na HS v komentoch bolo, ze ivermekton posobi najlepsie v ranych stadiach....kedze ho povolili len v nemocniciach, kde sa to bude predpisovat v podstate uz casto ludom v neskorych stadiach, je otazka, ci sa to nebude pouzivat ako vyhovorka, ze ved to nefunguje....ale keby to fungovalo aj tak (ako niekto napisal, ze zachranil tak brata, ktory mal uz len 20% sancu na zachranu)....to by bol gol:-) tolko mrtvych kvoli lacnemu lieku, ktory by uvolnil kapacity nemocnic, usetril kopu penazi a uvolnil tlak na ludi.....inak sa cudujem, ze poistovne nekonaju

Ohľadom liečby liekom Ivermectin som sa dostal k nasledovnej stránke. Sú tu zverejnené odborné informácie, stránka má viacero sekcií aj veľa ďalších odkazov. Sú tu uverejnené aj mená lekárov tejto Aliancie spolu s odkazom na ich životopisy a odbornú reputáciu.
https://stopkovid.eu/


Odporúčam aj sledovať Igora Bukovského na youtube.


Ohľadom liečby liekom Ivermectin som sa dostal k nasledovnej stránke. Sú tu zverejnené odborné informácie, stránka má viacero sekcií aj veľa ďalších odkazov. Sú tu uverejnené aj mená lekárov tejto Aliancie spolu s odkazom na ich životopisy a odbornú reputáciu. https://stopkovid.eu/ Odporúčam aj sledovať Igora Bukovského na youtube.

vies to rozviest?

ešte nenastal čas to ozvučiť. Až nastane, tak to isto ozvučí SMER. Nie nadarmo udržujú tú informáciu o tej trnavskej firmičke v éteri... Síce to smerujú zatiaľ na nabalenie sa politikov s ňou spojených, ale podstata je inde.


[quote="pid:3228, uid:10"]vies to rozviest?[/quote] ešte nenastal čas to ozvučiť. Až nastane, tak to isto ozvučí SMER. Nie nadarmo udržujú tú informáciu o tej trnavskej firmičke v éteri... Síce to smerujú zatiaľ na nabalenie sa politikov s ňou spojených, ale podstata je inde.

Neni dobre se fixovat jen na nazev Ivermectin.


  • Ivermectin
  • Stromectol
  • Driponin

To jsem jen namatkove vyhledala, urcite je tech nazvu kopa. Vsechny obsahuji 3 mg Ivermectinu.


Neni dobre se fixovat jen na nazev Ivermectin. - Ivermectin - Stromectol - Driponin To jsem jen namatkove vyhledala, urcite je tech nazvu kopa. Vsechny obsahuji 3 mg Ivermectinu.

Neni dobre se fixovat jen na nazev Ivermectin

Pretože po registrácii Ivermektinu na Slovensku pre humánnu liečbu, kvôli jeho nedostupnosti na slovenskom trhu, Slováci veľmi rýchlo objavili, že v Rakúsku na recept dostupným je.
Poopravím - bol. Po dnešnom dopyte priamo v lekárni vo Viedni som obdržal takúto odpoveď: "Ivermektin len pre veterinárne účely na predpis. Ivermektin pre humánne použitie je určený len pre nemocnice."
Či je to v Rakúsku teraz tak všade - neviem, ale v danej lekárni, resp. v sieti Paracelsus, áno.


[quote="pid:3325, uid:68"]Neni dobre se fixovat jen na nazev Ivermectin[/quote] Pretože po registrácii Ivermektinu na Slovensku pre humánnu liečbu, kvôli jeho nedostupnosti na slovenskom trhu, Slováci veľmi rýchlo objavili, že v Rakúsku na recept dostupným je. Poopravím - bol. Po dnešnom dopyte priamo v lekárni vo Viedni som obdržal takúto odpoveď: "Ivermektin len pre veterinárne účely na predpis. Ivermektin pre humánne použitie je určený len pre nemocnice." Či je to v Rakúsku teraz tak všade - neviem, ale v danej lekárni, resp. v sieti Paracelsus, áno.

Pro "popolvara":

Stromectol
Driponin


Zkus se zeptat na tyhle dva. Drive to bylo bez predpisu.
V Nemecku ho maji, ale asi se nedostane pres hranice, kdyz ho objednas online.


Tady jsem nasla tuhle stranku, zkus to tam.
http://apothekeat.com/stromectol/


Pro "popolvara": [quote="pid:3325, uid:68"]Stromectol Driponin[/quote] Zkus se zeptat na tyhle dva. Drive to bylo bez predpisu. V Nemecku ho maji, ale asi se nedostane pres hranice, kdyz ho objednas online. Tady jsem nasla tuhle stranku, zkus to tam. http://apothekeat.com/stromectol/
Upravené 12. 2. 2021 o 17:08

Neni dobre se fixovat jen na nazev Ivermectin.


Nedávno jsem díky náhodě pro jednoho známého sestavil (mno, spíše okopčil) - bez nároku na úplnost - přehled antivirotik použitelných proti tzv. Covid-19.
Dovolím si dát k dispozici níže, možná budou někomu užitečné (mnou nevyzkoušené odkazy na) polské internetové lékárny (pokud někdo udělá zkušenost, prosím o zpětnou vazbu, děkuji :-) :


Léky, co existují proti koronaviru
mám to ze svobodného rádia, pořad "2021-01-18 – Studio Beta – Nad dopisy posluchačů s interakcí.", čas 54:00
https://svobodne-radio.cz/2021-01-18-studio-beta-nad-dopisy-posluchacu-s-interakci/


ČR (zakázaný prodej)
Isoprinosine


Slovensko (nově se použití rozbíhá v "omezeném" režimu)
Ivermectin


Polsko (www.ALLEGRO.PL, www.ABCAPTEKA.PL, www.APTEKASOWA.PL - toto by měly být internetové lékárny zasílající do ČR)
Neosin, Neosin Forte
Groprinosine, Groprinosine Forte
Eloprin, Eloprin Forte (tento je bez lepku)


Bulharsko
Izorex


Bělorusko, Ukrajina
Novirin
Grafivirin


Rusko
Normomed


Norsko
Imunovir


Dodatek: někde jsem zachytil, že - údajně - pomáhají vlastně jakákoliv antivirotika, třeba léky na léčbu rtového oparu (tzv. "zimy" na rtu)


[quote="pid:3325, uid:68"]Neni dobre se fixovat jen na nazev Ivermectin.[/quote] Nedávno jsem díky náhodě pro jednoho známého sestavil (mno, spíše okopčil) - bez nároku na úplnost - přehled antivirotik použitelných proti tzv. Covid-19. Dovolím si dát k dispozici níže, možná budou někomu užitečné (mnou nevyzkoušené odkazy na) polské internetové lékárny (pokud někdo udělá zkušenost, prosím o zpětnou vazbu, děkuji :-) : Léky, co existují proti koronaviru mám to ze svobodného rádia, pořad "2021-01-18 – Studio Beta – Nad dopisy posluchačů s interakcí.", čas 54:00 https://svobodne-radio.cz/2021-01-18-studio-beta-nad-dopisy-posluchacu-s-interakci/ ČR (zakázaný prodej) Isoprinosine Slovensko (nově se použití rozbíhá v "omezeném" režimu) Ivermectin Polsko (www.ALLEGRO.PL, www.ABCAPTEKA.PL, www.APTEKASOWA.PL - toto by měly být internetové lékárny zasílající do ČR) Neosin, Neosin Forte Groprinosine, Groprinosine Forte Eloprin, Eloprin Forte (tento je bez lepku) Bulharsko Izorex Bělorusko, Ukrajina Novirin Grafivirin Rusko Normomed Norsko Imunovir Dodatek: někde jsem zachytil, že - údajně - pomáhají vlastně jakákoliv antivirotika, třeba léky na léčbu rtového oparu (tzv. "zimy" na rtu)
Upravené 11. 2. 2021 o 16:03

poistovne nekonaju


a prečo by mali, je to celé prepojené a ako som už písal, na remdesvire sa hoja všetci. Ivermektín je účinný vo všetkých štádiách, treba si počítať tie už zverejnené štúdie.
https://blogspravy.tk/2021/01/27/pozoruhodny-liek-ivermectin/
Takže v klamstvách sa pokračuje naďalej, čo ma neprekvapuje.


No fajn, z neznámych dôvodov sa mi stratil zase celý príspevok, tak sa ho pokúsim znova napísať.


Čo je však naozaj veľmi nevyhnutné je odstrihnúť sa od egregoru hnusoby, s vedomím, že máme liek ako na všetky choroby, ktoré sme tu mali. Keď tu nik nestraší s epidémiou rakoviny či cukrovky, ktorú môžeme s podstatne vyššou pravdepodobnosťou obdržať(61 zo 168 druhov rakoviny má vírový pôvod), tak nie je vôbec dôležité posilňovať niečo, čo ide proti našej podstate. A že všetko ide správnym smerom sa ukazuje každým dňom
https://hitky.sk/hromadna-vzbura-dalsi-starostovia-nezabezpecia-vikendove-testovanie/


, je pre nich čoraz ťažšie ovečky balamútiť, lebo každé klamstvo stratí raz nohy, niekedy aj telo:
https://www.startitup.sk/z-nemocnice-v-kezmarku-zmizlo-84-pacientov-s-koronavirusom-stat-ma-v-udajoch-chaos-tvrdi-mesto/


A keďže vieme, že s Ivermektínom nám robia prieky, ale aby sme zostali pripravení, tak tu je jeden zdroj


dostupnosť 2-3 dni, 10 ml(100mg) stačí zhruba na liečbu 2 dospelých osôb priemernej váhy. Dávkovanie 0,2mg/kg váhy, teda 1ml na 50 kg, dávka sa vyberá 1. a 3. deň jednorázovo a v prípade ťažších priebeho ešte v 6. a 8. deň.


https://www.petissimo.sk/pre-vtaky/okrasny-vtak/sh-ivermectin-spot-on.html


[quote="pid:3294, uid:187"]poistovne nekonaju[/quote] a prečo by mali, je to celé prepojené a ako som už písal, na remdesvire sa hoja všetci. Ivermektín je účinný vo všetkých štádiách, treba si počítať tie už zverejnené štúdie. https://blogspravy.tk/2021/01/27/pozoruhodny-liek-ivermectin/ Takže v klamstvách sa pokračuje naďalej, čo ma neprekvapuje. No fajn, z neznámych dôvodov sa mi stratil zase celý príspevok, tak sa ho pokúsim znova napísať. Čo je však naozaj veľmi nevyhnutné je odstrihnúť sa od egregoru hnusoby, s vedomím, že máme liek ako na všetky choroby, ktoré sme tu mali. Keď tu nik nestraší s epidémiou rakoviny či cukrovky, ktorú môžeme s podstatne vyššou pravdepodobnosťou obdržať(61 zo 168 druhov rakoviny má vírový pôvod), tak nie je vôbec dôležité posilňovať niečo, čo ide proti našej podstate. A že všetko ide správnym smerom sa ukazuje každým dňom https://hitky.sk/hromadna-vzbura-dalsi-starostovia-nezabezpecia-vikendove-testovanie/ , je pre nich čoraz ťažšie ovečky balamútiť, lebo každé klamstvo stratí raz nohy, niekedy aj telo: https://www.startitup.sk/z-nemocnice-v-kezmarku-zmizlo-84-pacientov-s-koronavirusom-stat-ma-v-udajoch-chaos-tvrdi-mesto/ A keďže vieme, že s Ivermektínom nám robia prieky, ale aby sme zostali pripravení, tak tu je jeden zdroj dostupnosť 2-3 dni, 10 ml(100mg) stačí zhruba na liečbu 2 dospelých osôb priemernej váhy. Dávkovanie 0,2mg/kg váhy, teda 1ml na 50 kg, dávka sa vyberá 1. a 3. deň jednorázovo a v prípade ťažších priebeho ešte v 6. a 8. deň. https://www.petissimo.sk/pre-vtaky/okrasny-vtak/sh-ivermectin-spot-on.html
Upravené 11. 2. 2021 o 19:29

tak IVM uz ozvucil aj Blaha, len vyberam z jeho statusu:


  1. Nerozumiem, prečo na Slovensku nechávajú našich rodičov zomierať a neskúšajú ich liečiť. Nerozumiem, prečo pri vakcínach nevadí, že môžu mať vedľajšie účinky, ale lieky zakazujú, lebo si nie sú istí vedľajšími účinkami - čo je toto za logiku?!
  2. Spomínam si na ten bezútešný rozhovor s lekárom, keď mi naznačoval, že to vyzerá zle - od prvého dňa som mal pocit, že vlastne ani nevolám do nemocnice, ale do paliatívneho ústavu. Akoby sa len čakalo, kedy naši otcovia zomrú.

tak IVM uz ozvucil aj Blaha, len vyberam z jeho statusu: 9. Nerozumiem, prečo na Slovensku nechávajú našich rodičov zomierať a neskúšajú ich liečiť. Nerozumiem, prečo pri vakcínach nevadí, že môžu mať vedľajšie účinky, ale lieky zakazujú, lebo si nie sú istí vedľajšími účinkami - čo je toto za logiku?! 10. Spomínam si na ten bezútešný rozhovor s lekárom, keď mi naznačoval, že to vyzerá zle - od prvého dňa som mal pocit, že vlastne ani nevolám do nemocnice, ale do paliatívneho ústavu. Akoby sa len čakalo, kedy naši otcovia zomrú.

Moderator

A s tými údajnými zmiznutými pacientmi pravdepodobne úzko súvisí aj toto, poisťovňa fiktívne vykáže pacientov v nemocnici a inkasuje si ťažké peniaze, tunel ako vyšitý.
Keď ležíte v nemocnici ako nakazená osoba na pozorovaní, nemocnica na vás vytočí od poisťovne cez pol milióna za týždeň. Keď budete bez testu, nedostane za vás nemocnica ani 100 000 Čk


A s tými údajnými zmiznutými pacientmi pravdepodobne úzko súvisí aj toto, poisťovňa fiktívne vykáže pacientov v nemocnici a inkasuje si ťažké peniaze, tunel ako vyšitý. Keď ležíte v nemocnici ako nakazená osoba na pozorovaní, nemocnica na vás vytočí od poisťovne cez pol milióna za týždeň. Keď budete bez testu, nedostane za vás nemocnica ani 100 000 Čk
Upravené 12. 2. 2021 o 01:06

ČR (zakázaný prodej)
Isoprinosine


Na Slovensku dostupné. Štandardne predpisujú špecialisti, potom je doplatok. Alebo ho môže predpísať aj všeobecný, ale treba uhradiť cenu v plnej výške (100-tabletové balenie tuším niečo cez 30,-) . Alebo môžete mať šťastie na dobrú lekáreň a predajú vám ho aj bez predpisu. Akurát sa ťažšie zháňa, aktuálne je dostupný asi iba sirup.


Ako profilaxia by mal fungovať aj Vetom (probiotikum z Ruska), dá sa kúpiť v CZ aj SK.


[quote="pid:3331, uid:240"]ČR (zakázaný prodej) Isoprinosine[/quote] Na Slovensku dostupné. Štandardne predpisujú špecialisti, potom je doplatok. Alebo ho môže predpísať aj všeobecný, ale treba uhradiť cenu v plnej výške (100-tabletové balenie tuším niečo cez 30,-) . Alebo môžete mať šťastie na dobrú lekáreň a predajú vám ho aj bez predpisu. Akurát sa ťažšie zháňa, aktuálne je dostupný asi iba sirup. Ako profilaxia by mal fungovať aj Vetom (probiotikum z Ruska), dá sa kúpiť v CZ aj SK.

A s tými údajnými zmiznutými pacientmi

S údajmi sa celkovo na SVk pristupuje úplne hrubo a bez rozmyslu. Drvivá väčšina ľudí si ich ani nevie interpretovať. Občas sledujem stránku korona.gov.sk kde sú aktuálne dáta. Doteraz tam bol pekný graf kde boli tri čiary, ktoré nám ukazovali vývoj v čase. Prvou červenou bol celkový počet nakazených, druhou modrou bol celkový počet vyliečených a treťou bol tuším počet zomrelých (presne si už nespomeniem). Samozrejme že to zmenili aby sa nedalo jednoducho pozrieť koľko je v reale "nakazených". Ešte pár dní dozadu to bolo číslo okolo 12tis. Dnes je to samozrejme už 18tis aj nejaké drobné vďaka "atómovej" bombe IM, pretože od kedy začalo testovanie počet nakazených sa zastavil, chvíľu stagnoval a začal opäť rásť.


Ale k tým nemocniciam. Tam tie čísla lietajú "od Pavla do Šavla". Napr. 3.11.20 bolo na JIS 91 pacientov a zrazu 4.11.20 to vyletelo na 294 a to šibnutím štatistického prútika. (Pridala sa kolonka: počet pacientov na JIS,OAIM a na pľuc. ventilácii). Asi bolo treba umocniť čísla z 1. atom. bomby".
Ďalšia vec je, že sa vykazuje "Počet hospitalizovaných pacientov (s potvrdeným + s podozrením na COVID-19)". Čiže kľudne ak sa niekto doláme, dostane mrtvicu alebo hoci čo iné, urobia Vám test a keď Vám vyjde že ste pozitívny a ležíte na chirurgii, očnom, internom a pod. ste rátaní do priečinku "preplnené nemocnice" a od toho sa odvíja celková situácia na SVK. Reálnym ako takým ukazovateľom sú vyššie spomínané čísla pacientov na JIS, OAIM a pľuc. ventilácii. Čo je k dnešnému dňu 845 a žiadnych 3566. No aj to treba brať asi s rezervou nakoľko v Kežmarku sú fantómoví pacienti.


[quote="pid:3354, uid:77"]A s tými údajnými zmiznutými pacientmi[/quote] S údajmi sa celkovo na SVk pristupuje úplne hrubo a bez rozmyslu. Drvivá väčšina ľudí si ich ani nevie interpretovať. Občas sledujem stránku korona.gov.sk kde sú aktuálne dáta. Doteraz tam bol pekný graf kde boli tri čiary, ktoré nám ukazovali vývoj v čase. Prvou červenou bol celkový počet nakazených, druhou modrou bol celkový počet vyliečených a treťou bol tuším počet zomrelých (presne si už nespomeniem). Samozrejme že to zmenili aby sa nedalo jednoducho pozrieť koľko je v reale "nakazených". Ešte pár dní dozadu to bolo číslo okolo 12tis. Dnes je to samozrejme už 18tis aj nejaké drobné vďaka "atómovej" bombe IM, pretože od kedy začalo testovanie počet nakazených sa zastavil, chvíľu stagnoval a začal opäť rásť. Ale k tým nemocniciam. Tam tie čísla lietajú "od Pavla do Šavla". Napr. 3.11.20 bolo na JIS 91 pacientov a zrazu 4.11.20 to vyletelo na 294 a to šibnutím štatistického prútika. (Pridala sa kolonka: počet pacientov na JIS,OAIM a na pľuc. ventilácii). Asi bolo treba umocniť čísla z 1. atom. bomby". Ďalšia vec je, že sa vykazuje "Počet hospitalizovaných pacientov (s potvrdeným + s podozrením na COVID-19)". Čiže kľudne ak sa niekto doláme, dostane mrtvicu alebo hoci čo iné, urobia Vám test a keď Vám vyjde že ste pozitívny a ležíte na chirurgii, očnom, internom a pod. ste rátaní do priečinku "preplnené nemocnice" a od toho sa odvíja celková situácia na SVK. Reálnym ako takým ukazovateľom sú vyššie spomínané čísla pacientov na JIS, OAIM a pľuc. ventilácii. Čo je k dnešnému dňu 845 a žiadnych 3566. No aj to treba brať asi s rezervou nakoľko v Kežmarku sú fantómoví pacienti.

"Ivermektin len pre veterinárne účely na predpis. Ivermektin pre humánne použitie je určený len pre nemocnice."
Či je to v Rakúsku teraz tak všade - neviem, ale v danej lekárni, resp. v sieti Paracelsus, áno

tak som pátral ďalej a navštívil som inú lekáreň ale aj s inou požiadavkou: Nie priamo Ivermektin, ale Stromectol. Áno, je k dispozícii aj pre obyvateľov, ale momentálne nie je na sklade, vyrába ho Francúzsko, takže dodacia lehota cca 3 týždne. No, ponúkla mi Scabioral - okamžite k dispozícii - cena 66,10. Všetky lieky, obsahujúce ivermectin sú na lekársky predpis - donesieš recept a zaplatíš plnú cenu. Akceptujú aj recepty od slovenských lekárov. Ak to chceš lacnejšie, musíš mať recept od rakúskeho lekára - špecialistu (má nejakú špeciálnu zmluvu s lekárňami), nie od všeobecného. Stromectol stál niečo cez 50€, ale nevedela povedať, aká by bola aktuálne cena, ak by prišla zásielka z Francúzska.
Treba rátať, že všetky humánne na recept dostupné balenia obsahujú 4 tabl a stoja okolo 60€ a viac.


[quote="pid:3327, uid:112"]"Ivermektin len pre veterinárne účely na predpis. Ivermektin pre humánne použitie je určený len pre nemocnice." Či je to v Rakúsku teraz tak všade - neviem, ale v danej lekárni, resp. v sieti Paracelsus, áno[/quote] tak som pátral ďalej a navštívil som inú lekáreň ale aj s inou požiadavkou: Nie priamo Ivermektin, ale Stromectol. Áno, je k dispozícii aj pre obyvateľov, ale momentálne nie je na sklade, vyrába ho Francúzsko, takže dodacia lehota cca 3 týždne. No, ponúkla mi Scabioral - okamžite k dispozícii - cena 66,10. Všetky lieky, obsahujúce ivermectin sú na lekársky predpis - donesieš recept a zaplatíš plnú cenu. Akceptujú aj recepty od slovenských lekárov. Ak to chceš lacnejšie, musíš mať recept od rakúskeho lekára - špecialistu (má nejakú špeciálnu zmluvu s lekárňami), nie od všeobecného. Stromectol stál niečo cez 50€, ale nevedela povedať, aká by bola aktuálne cena, ak by prišla zásielka z Francúzska. Treba rátať, že všetky humánne na recept dostupné balenia obsahujú 4 tabl a stoja okolo 60€ a viac.

Treba rátať, že všetky humánne na recept dostupné balenia obsahujú 4 tabl a stoja okolo 60€ a viac.

Popolvare,
ano a dospely clovek potrebuje 2 baleni, je to podle vahy. To je tedy palka. Ceny zvysuji umerne poptavce. Nakonec to dopadne tak, ze bude potreba potvrzeni od Amtsarzt .....


Vcera byl Ivermectin na shop-apotheke.com za babku. Ale nedodavaji do Rakouska. Dnes uz tam neni, ale je tam Driponin 8 ks za € 10,--, ale na recept.


Pro ilustraci:


https://www.shop-apotheke.com/arzneimittel/14446076/driponin-3-mg.htm?eventName=[object%20Object]&eventType=click&objectIDs=[14446076]&position=1&query=Ivermectin&queryID=d5985b02f1a484035b0d89f6acf8a53f


V apotekach by mel byt, no na recept.


V Nemecku maji vsechno.


Vlastne nas pronasleduje celosvetovy parazit.


[quote="pid:3494, uid:112"]Treba rátať, že všetky humánne na recept dostupné balenia obsahujú 4 tabl a stoja okolo 60€ a viac.[/quote] Popolvare, ano a dospely clovek potrebuje 2 baleni, je to podle vahy. To je tedy palka. Ceny zvysuji umerne poptavce. Nakonec to dopadne tak, ze bude potreba potvrzeni od Amtsarzt ..... Vcera byl Ivermectin na shop-apotheke.com za babku. Ale nedodavaji do Rakouska. Dnes uz tam neni, ale je tam** Driponin** 8 ks za € 10,--, ale na recept. Pro ilustraci: https://www.shop-apotheke.com/arzneimittel/14446076/driponin-3-mg.htm?eventName=[object%20Object]&eventType=click&objectIDs=[14446076]&position=1&query=Ivermectin&queryID=d5985b02f1a484035b0d89f6acf8a53f V apotekach by mel byt, no na recept. V Nemecku maji vsechno. Vlastne nas pronasleduje celosvetovy parazit.

Vcera byl Ivermectin na shop-apotheke.com za babku. Ale nedodavaji do Rakouska.

ja už ten humánny neriešim. Objednal som si pre vtáky, zásielku čakám budúci týždeň. Navyše mi známy veterinár zoženie pre ovce. Či nemám obavu z veterinárnych liekov? Nie.
Mám známeho - mal chovateľskú a výcvikovú stanicu pre psov. Raz ročne odčervoval prípravkami pre psov aj seba. Bez vedľajších účinkov.
Na Slovensku ti lekár predpísal akurát tak neúčinný Vermox.


[quote="pid:3497, uid:68"]Vcera byl Ivermectin na shop-apotheke.com za babku. Ale nedodavaji do Rakouska.[/quote] ja už ten humánny neriešim. Objednal som si pre vtáky, zásielku čakám budúci týždeň. Navyše mi známy veterinár zoženie pre ovce. Či nemám obavu z veterinárnych liekov? Nie. Mám známeho - mal chovateľskú a výcvikovú stanicu pre psov. Raz ročne odčervoval prípravkami pre psov aj seba. Bez vedľajších účinkov. Na Slovensku ti lekár predpísal akurát tak neúčinný Vermox.

odčervoval prípravkami pre psov aj seba. Bez vedľajších účinkov.


Pouzivam pro psa Drontal Plus Tasty
https://imedikament.de/drontal-plus-tasty. Zeptej se ho, jestli je tenhle take pro humanoidy. Dekuji.


[quote="pid:3527, uid:112"]odčervoval prípravkami pre psov aj seba. Bez vedľajších účinkov.[/quote] Pouzivam pro psa Drontal Plus Tasty https://imedikament.de/drontal-plus-tasty. Zeptej se ho, jestli je tenhle take pro humanoidy. Dekuji.

O praktickom liečení má blog Mudr. Peter Lipták z Bratislavy:

Z mudr. Liptákom bola včera debata v televízii Slovan


https://vimeo.com/511501234


[quote="pid:3523, uid:258"]O praktickom liečení má blog Mudr. Peter Lipták z Bratislavy:[/quote] Z mudr. Liptákom bola včera debata v televízii Slovan https://vimeo.com/511501234

JankA

Ináč objednala som si konsky ivermectin pred týždňom, vypredaný. Pani veterinárna objednala, čakám na dodávku. Mate nejaký zdroj, kde kupuje veterinárny? Humánny sa ani nepýtaj. Dakujem


Ináč objednala som si konsky ivermectin pred týždňom, vypredaný. Pani veterinárna objednala, čakám na dodávku. Mate nejaký zdroj, kde kupuje veterinárny? Humánny sa ani nepýtaj. Dakujem

náč objednala som si konsky ivermectin pred týždňom, vypredaný. Pani veterinárna objednala, čakám na dodávku. Mate nejaký zdroj, kde kupuje veterinárny? Humánny sa ani nepýtaj. Dakujem


objednaval som v stredu z petissimo.cz (je aj .sk verzia) kvapky pre holubov 10ml, zatial ale neprislo, takze cakam.


[quote="pid:3544, uid:273"]náč objednala som si konsky ivermectin pred týždňom, vypredaný. Pani veterinárna objednala, čakám na dodávku. Mate nejaký zdroj, kde kupuje veterinárny? Humánny sa ani nepýtaj. Dakujem[/quote] objednaval som v stredu z petissimo.cz (je aj .sk verzia) kvapky pre holubov 10ml, zatial ale neprislo, takze cakam.

Moderator

objednaval som v stredu z petissimo.cz (je aj .sk verzia) kvapky pre holubov 10ml
Ako ho budeš užívať? Tiež na kožu?


[quote="pid:3546, uid:10"]objednaval som v stredu z petissimo.cz (je aj .sk verzia) kvapky pre holubov 10ml[/quote]Ako ho budeš užívať? Tiež na kožu?

JankA

Klamstvá na klamstvá, tu bude nutný ľudový tribunál, lebo inak sa z miesta nepohneme. Kriminál nie je riešenie, nakoľko sa môžu časom omilostiť, prípadne inak oslobodiť.


Viceprezidentka SLeK Miroslava Snopková, prezident SLeK Ondrej Sukeľ v službách bažiny:


https://youtu.be/GWOZQWZDn-M


Klamstvá na klamstvá, tu bude nutný ľudový tribunál, lebo inak sa z miesta nepohneme. Kriminál nie je riešenie, nakoľko sa môžu časom omilostiť, prípadne inak oslobodiť. Viceprezidentka SLeK Miroslava Snopková, prezident SLeK Ondrej Sukeľ v službách bažiny: https://youtu.be/GWOZQWZDn-M
Upravené 14. 2. 2021 o 16:27

Ináč objednala som si konsky ivermectin pred týždňom, vypredaný. Pani veterinárna objednala, čakám na dodávku. Mate nejaký zdroj, kde kupuje veterinárny? Humánny sa ani nepýtaj. Dakujem

poznám na Slovensku tieto linky, - objednával som už od oboch.
http://www.veterinar-poprad.sk/index.php?id=15
https://www.vetlekaren.sk/kone/noromectin-ivermectin-pasta-duo-peror-lna-pasta-pre-kone-7-49-g


[quote="pid:3544, uid:273"]Ináč objednala som si konsky ivermectin pred týždňom, vypredaný. Pani veterinárna objednala, čakám na dodávku. Mate nejaký zdroj, kde kupuje veterinárny? Humánny sa ani nepýtaj. Dakujem[/quote] poznám na Slovensku tieto linky, - objednával som už od oboch. http://www.veterinar-poprad.sk/index.php?id=15 https://www.vetlekaren.sk/kone/noromectin-ivermectin-pasta-duo-peror-lna-pasta-pre-kone-7-49-g

Ako ho budeš užívať? Tiež na kožu?

Aj pasta aj kvapky z petissima sa používajú orálne.


[quote="pid:3547, uid:23"]Ako ho budeš užívať? Tiež na kožu?[/quote] Aj pasta aj kvapky z petissima sa používajú orálne.

- objednával som už od obo
ďakujem, vyskúšam. Z toho Popradu mi práve odpísali, že vypredané. Pritom som zo hneď platila a tvárili sa, že to majú. No ale je veľký záujem.


[quote="pid:3579, uid:79"]- objednával som už od obo[/quote] ďakujem, vyskúšam. Z toho Popradu mi práve odpísali, že vypredané. Pritom som zo hneď platila a tvárili sa, že to majú. No ale je veľký záujem.
Upravené 13. 2. 2021 o 16:30

Nemajte mi za zlé, že tu linkujem Mesika, no uvádza info ohľadom štúdií uverejnených v Lancete, spochybňujúcich účinky HCQ a Ivermectinu. V rámci boja všetkých proti všetkým vyplávajú na povrch aj užitočné informácie https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10222009675764958&id=1052813565


Nemajte mi za zlé, že tu linkujem Mesika, no uvádza info ohľadom štúdií uverejnených v Lancete, spochybňujúcich účinky HCQ a Ivermectinu. V rámci boja všetkých proti všetkým vyplávajú na povrch aj užitočné informácie https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10222009675764958&id=1052813565

uvádza info ohľadom štúdií uverejnených v Lancete,


stále však svedčiacich, že niekomu ten Ivermektín strašne leží v žalúdku. Najmä keď musí zdôrazňovať účinky po zbavení sa parazitov. Vravím stále, hlavu hore, liek máme keď nás aj 11 dní s Comirnatou naháňať budú, aj tak nás nedostanú.


[quote="pid:3683, uid:113"]uvádza info ohľadom štúdií uverejnených v Lancete,[/quote] stále však svedčiacich, že niekomu ten Ivermektín strašne leží v žalúdku. Najmä keď musí zdôrazňovať účinky po zbavení sa parazitov. Vravím stále, hlavu hore, liek máme keď nás aj 11 dní s Comirnatou naháňať budú, aj tak nás nedostanú.
Upravené 14. 2. 2021 o 16:35

@Otec
islo mi o tie zdroje a zavádzajúci postup (o ktorom je dobré vedieť) v tých akože štúdiách.

@Otec islo mi o tie zdroje a zavádzajúci postup (o ktorom je dobré vedieť) v tých akože štúdiách.

a zavádzajúci postup (o ktorom je dobré vedieť)


k tomu stačí si vypočuť verejné vyhlásenie SS-ákov teda Sopkovej a Sukeľa na tému Ivermektínu. Viac klamstiev za pár minút nepovie ani Igiot.


[quote="pid:3688, uid:113"]a zavádzajúci postup (o ktorom je dobré vedieť)[/quote] k tomu stačí si vypočuť verejné vyhlásenie SS-ákov teda Sopkovej a Sukeľa na tému Ivermektínu. Viac klamstiev za pár minút nepovie ani Igiot.
Upravené 14. 2. 2021 o 17:37

"Prečo na Slovensku hovoríme len o lockdownoch, prečo riešime stále testovania a nie sme zameraní na liečbu ako iné krajiny?” Francúz Jérémy Cristau, ktorý žije na Slovensku dlhé roky, napísal list ministrovi zdravotníctva Krajčímu že vie rýchlo dodať liek aj na liečbu covid.
Pacienti majú stále problém s prístupom k ivermectinu, ktorý by mal podľa medzinárodných štúdií pomáhať proti covid-19. Ministerstvo zdravotníctva síce zabezpečilo dovoz lieku, ale pacienti s covid-19 sa k nemu nemajú ako dostať, lebo je k dispozícii akurát v nemocniciach aj to v obmedzenom množstve. Francúz Jérémy Cristau, ktorý žije na Slovensku dlhé roky, sa preto rozhodol konať. Do redakcie sme dostali list, ktorý napísal list ministrovi zdravotníctva Krajčímu.
Jérémy François Hamilton Cristau


ParlamentneListy.sk sa spojili s týmto mužom. Čo povedal? “Je to veľmi jednoduché. Nechcem s tým robiť žiadny biznis, mám vlastné podnikanie, vlastných zamestnancov, riešim si svoje veci. Ale – veľká časť mojej rodiny sú lekári, študoval som viaceré liečebné postupy, viacero liekov, ktoré by mali zaberať na covid-19. Ale prečo na Slovensku hovoríme len o lockdownoch, prečo riešime stále testovania a nie sme zameraní na liečbu ako iné krajiny?” – kladie otázku pre ParlamentneListy.sk Jérémy Cristau.


Ako ďalej uviedol, vidí, že sa jeho známi na Slovensku, či už priatelia alebo aj zamestnanci boja, že ochorejú. “Majú z toho stres. Hovoril som o tom s otcom, ktorý mi povedal, že pozná výrobcu takýchto liekov a ja som povedal, nech zistí ako je na tom s týmto liekom. Mali 500 000 balení, dodávali ich do Nemecka, Iránu. Teraz ich majú už len okolo 8 900 balení, ale ja som sa pýtal, či by bolo možné odložiť ich pre Slovensko. Som ochotný zaplatiť depozit, ale hlavne keby sa Ministerstvo spojilo s dodávateľom a mohli by nakupovať priamo bez sprostredkovateľa. Viem im to zadarmo sprostredkovať,” hovorí Cristau.
https://www.parlamentnelisty.sk/arena/415972/francuz-zijuci-na-slovensku-pise-ministrovi-krajcimu-viem-slovensku-zabezpecit-liek-na-pomoc-proti-covid-19-nechcem-zarobit-chcem-vylucne-pomoct-obcanom-su-v-strese/


zaujmavé, čo na to hovoríte?
má na SK široký záber mapr. tu: https://foaf.sk/ludia/1355903


a v 2012 mal na SK svoje plány a ako vieme tak to čo plánoval sa zjavne nepodarilo, s tým, že Cvernovku myslim kupila Penta...a je tam akási divná hala...kde mala myslim Ćaputová volebnú noc....


Jeremy Cristau: Bratislava nie je New York, nepotrebuje veže


Francúzsky developer chce zmeniť Cvernovku na lacné byty, hotel aj parky. Sľubuje historický výzor budov, pritiahol aj architekta z Paríža.


Čítajte viac: https://bratislava.sme.sk/c/6379649/jeremy-cristau-bratislava-nie-je-new-york-nepotrebuje-veze.html


"Prečo na Slovensku hovoríme len o lockdownoch, prečo riešime stále testovania a nie sme zameraní na liečbu ako iné krajiny?” Francúz Jérémy Cristau, ktorý žije na Slovensku dlhé roky, napísal list ministrovi zdravotníctva Krajčímu že vie rýchlo dodať liek aj na liečbu covid. Pacienti majú stále problém s prístupom k ivermectinu, ktorý by mal podľa medzinárodných štúdií pomáhať proti covid-19. Ministerstvo zdravotníctva síce zabezpečilo dovoz lieku, ale pacienti s covid-19 sa k nemu nemajú ako dostať, lebo je k dispozícii akurát v nemocniciach aj to v obmedzenom množstve. Francúz Jérémy Cristau, ktorý žije na Slovensku dlhé roky, sa preto rozhodol konať. Do redakcie sme dostali list, ktorý napísal list ministrovi zdravotníctva Krajčímu. Jérémy François Hamilton Cristau ParlamentneListy.sk sa spojili s týmto mužom. Čo povedal? “Je to veľmi jednoduché. Nechcem s tým robiť žiadny biznis, mám vlastné podnikanie, vlastných zamestnancov, riešim si svoje veci. Ale – veľká časť mojej rodiny sú lekári, študoval som viaceré liečebné postupy, viacero liekov, ktoré by mali zaberať na covid-19. Ale prečo na Slovensku hovoríme len o lockdownoch, prečo riešime stále testovania a nie sme zameraní na liečbu ako iné krajiny?” – kladie otázku pre ParlamentneListy.sk Jérémy Cristau. Ako ďalej uviedol, vidí, že sa jeho známi na Slovensku, či už priatelia alebo aj zamestnanci boja, že ochorejú. “Majú z toho stres. Hovoril som o tom s otcom, ktorý mi povedal, že pozná výrobcu takýchto liekov a ja som povedal, nech zistí ako je na tom s týmto liekom. Mali 500 000 balení, dodávali ich do Nemecka, Iránu. Teraz ich majú už len okolo 8 900 balení, ale ja som sa pýtal, či by bolo možné odložiť ich pre Slovensko. Som ochotný zaplatiť depozit, ale hlavne keby sa Ministerstvo spojilo s dodávateľom a mohli by nakupovať priamo bez sprostredkovateľa. Viem im to zadarmo sprostredkovať,” hovorí Cristau. https://www.parlamentnelisty.sk/arena/415972/francuz-zijuci-na-slovensku-pise-ministrovi-krajcimu-viem-slovensku-zabezpecit-liek-na-pomoc-proti-covid-19-nechcem-zarobit-chcem-vylucne-pomoct-obcanom-su-v-strese/ zaujmavé, čo na to hovoríte? má na SK široký záber mapr. tu: https://foaf.sk/ludia/1355903 a v 2012 mal na SK svoje plány a ako vieme tak to čo plánoval sa zjavne nepodarilo, s tým, že Cvernovku myslim kupila Penta...a je tam akási divná hala...kde mala myslim Ćaputová volebnú noc.... Jeremy Cristau: Bratislava nie je New York, nepotrebuje veže Francúzsky developer chce zmeniť Cvernovku na lacné byty, hotel aj parky. Sľubuje historický výzor budov, pritiahol aj architekta z Paríža. Čítajte viac: https://bratislava.sme.sk/c/6379649/jeremy-cristau-bratislava-nie-je-new-york-nepotrebuje-veze.html

Ivermektín sa vyrába už 40 rokov, to znamená, že nie je potrebné vlastniť na jeho výrobu nejaké povolenie a môže sa vyrábať ako ostatné generiká(ostatne toho využila India a už 25 rokov ho takto vyrába v hojnom množstve). Preto je na mieste otázka, prečo ešte vláda v núdzovom stave nenariadila Biotike výrobu tohto liečiva pre potrebu nemocníc aj ambulancií pre záchranu životov pozitívne testovaných občanov a ich rodinných príslušníkov, u ktorých je predpoklad nákazy? Trápne sa vyhovára na nemožnosť dovozu(veríme im veríme smile) ale že má výrobný podnik, ktorý by v takomto výnimočnom stave mohol liek vyrábať, im ani nenapadne. Sami si priložili kolt k hlave a natiahli spúšť. Ale z vlastnej blbosti sa spoliehajú, že obabrú ruskú ruletu s plným zásobníkom...


Ivermektín sa vyrába už 40 rokov, to znamená, že nie je potrebné vlastniť na jeho výrobu nejaké povolenie a môže sa vyrábať ako ostatné generiká(ostatne toho využila India a už 25 rokov ho takto vyrába v hojnom množstve). Preto je na mieste otázka, prečo ešte vláda v núdzovom stave nenariadila Biotike výrobu tohto liečiva pre potrebu nemocníc aj ambulancií pre záchranu životov pozitívne testovaných občanov a ich rodinných príslušníkov, u ktorých je predpoklad nákazy? Trápne sa vyhovára na nemožnosť dovozu(veríme im veríme :P) ale že má výrobný podnik, ktorý by v takomto výnimočnom stave mohol liek vyrábať, im ani nenapadne. Sami si priložili kolt k hlave a natiahli spúšť. Ale z vlastnej blbosti sa spoliehajú, že obabrú ruskú ruletu s plným zásobníkom...
Upravené 15. 2. 2021 o 15:13

ivermectin pred týždňom, vypredaný. Pani veterinárna objednala, čakám na dodávku. Mate nejaký zdroj, kde kupuje veterinárny? Humánny sa ani nepýtaj. Dakujem


zdravím všetkých, tak hlásim že Ivermektin z Popradu dorazil. Takze mozete objednávať. Užívate to aj preventívne niekto? A ešte ako profylaxia je vhodne Quercertin. Mate s tým skúsenosti? Dakujem


[quote="pid:3544, uid:273"]ivermectin pred týždňom, vypredaný. Pani veterinárna objednala, čakám na dodávku. Mate nejaký zdroj, kde kupuje veterinárny? Humánny sa ani nepýtaj. Dakujem[/quote] zdravím všetkých, tak hlásim že Ivermektin z Popradu dorazil. Takze mozete objednávať. Užívate to aj preventívne niekto? A ešte ako profylaxia je vhodne Quercertin. Mate s tým skúsenosti? Dakujem

Preto je na mieste otázka, prečo ešte vláda v núdzovom stave nenariadila Biotike výrobu tohto liečiva pre potrebu nemocníc aj ambulancií


A tu je odpoveď, Jarčuška pláva v ďalšom korupčnom svinstve, otázka je, dokedy ešte?


https://www.hlavnespravy.sk/ide-o-strach-z-ivermectinu-alebo-jarcuskov-biznis-s-inym-liekom-patolog-palkovic-o-tom-ako-antibiotika-mozu-zabit-covid-pacientov/2438064


[quote="pid:3726, uid:77"]Preto je na mieste otázka, prečo ešte vláda v núdzovom stave nenariadila Biotike výrobu tohto liečiva pre potrebu nemocníc aj ambulancií[/quote] A tu je odpoveď, Jarčuška pláva v ďalšom korupčnom svinstve, otázka je, dokedy ešte? https://www.hlavnespravy.sk/ide-o-strach-z-ivermectinu-alebo-jarcuskov-biznis-s-inym-liekom-patolog-palkovic-o-tom-ako-antibiotika-mozu-zabit-covid-pacientov/2438064
Upravené 15. 2. 2021 o 15:12

A pre tých, čo sa stále zdráhajú použiť veterinárny Ivermektín je šalamúnske vyjadrenie veterinára a odborníka. Medzi riadkami povedaná pravda, ktorá nemôže byť povedaná otvorene.


https://www.ta3.com/clanok/1202122/ivermektin-a-liecba-covid-19.html


A pre tých, čo sa stále zdráhajú použiť veterinárny Ivermektín je šalamúnske vyjadrenie veterinára a odborníka. Medzi riadkami povedaná pravda, ktorá nemôže byť povedaná otvorene. https://www.ta3.com/clanok/1202122/ivermektin-a-liecba-covid-19.html

Všimnite si ako počas rozhovoru na TA3 s MVDr. Švihranom o účinkoch Ivermectinu prepli radšej na záznam z očkovania. Potom to okecali ako technické problémy s prenosom ale snažia sa ten proces blokovať resp. presmerovať.
Neskoro.. Pred mesiacom sa mi kolegovia smiali, dnes už počúvajú a čochvíľa budú zháňať Ivermectin a dúfam že aj informácie.


Všimnite si ako počas rozhovoru na TA3 s MVDr. Švihranom o účinkoch Ivermectinu prepli radšej na záznam z očkovania. Potom to okecali ako technické problémy s prenosom ale snažia sa ten proces blokovať resp. presmerovať. Neskoro.. Pred mesiacom sa mi kolegovia smiali, dnes už počúvajú a čochvíľa budú zháňať Ivermectin a dúfam že aj informácie.

Z těchto dat SÚKL vychází:
V druhém odkazu jsou klinická data testovaných osob...
https://www.covid19treatmentguidelines.nih.gov/antiviral-therapy/ivermectin/
https://www.covid19treatmentguidelines.nih.gov/tables/table-2c/


Z těchto dat SÚKL vychází: V druhém odkazu jsou klinická data testovaných osob... https://www.covid19treatmentguidelines.nih.gov/antiviral-therapy/ivermectin/ https://www.covid19treatmentguidelines.nih.gov/tables/table-2c/
Upravené 16. 2. 2021 o 12:51

Zeptal jsem se znameho zverolekare a ve forme pasty pro nej neni problem ho prodat.
Jmenuje se:
NOROMECTIN Ivermectinum 140mg a stoji 690 KC. Ma dve baleni v ordinaci, tak si je vezmu pro pripad, kdyby nekdo z okoli potreboval.


A pre tých, čo sa stále zdráhajú použiť veterinárny Ivermektín je šalamúnske vyjadrenie veterinára a odborníka. Medzi riadkami povedaná pravda, ktorá nemôže byť povedaná otvorene.


Zeptal jsem se znameho zverolekare a ve forme pasty pro nej neni problem ho prodat. Jmenuje se: NOROMECTIN Ivermectinum 140mg a stoji 690 KC. Ma dve baleni v ordinaci, tak si je vezmu pro pripad, kdyby nekdo z okoli potreboval. [quote="pid:3777, uid:77"]A pre tých, čo sa stále zdráhajú použiť veterinárny Ivermektín je šalamúnske vyjadrenie veterinára a odborníka. Medzi riadkami povedaná pravda, ktorá nemôže byť povedaná otvorene.[/quote]

Super správa: Dnes na Slovensko dorazí takmer desať tisíc dávok Ivermectinu!


Slováci sa v ostatnom čase búrili, že sa nedokážu dostať k lieku Ivermectin, ktorý pomáha v boji s koronavírusom. Dnes by sa ho konečne mali dočkať, informuje portál rtvs.sk.


Nádej na uzdravenie pacientom, ktorí majú koronavírus, od dnešného dňa výrazne stúpne. Na Slovensko by malo doraziť deväťtisíc dávok lieku Ivermectin, ktorý však bude len na lekársky predpis.
Ivermectin pribudne k štyrom doteraz používaným liekom


O dovoze „zázračného“ lieku, ktorý pomáha pri liečbe pacientov s ochorením COVID-19, dnes informovalo ministerstvo zdravotníctva. Lieky budú distribuované do nemocničných aj verejných lekární, pacienti ich však budú dostávať na lekársky predpis.


„V piatok 19. februára očakávame dodanie 9 000 kusov lieku Ivermectin. Ministerstvo zabezpečilo dodávku lieku v najkratšom čase, v ktorom ho distribútor vzhľadom na dopyt na svetovom trhu dokázal zabezpečiť,“ uviedla hovorkyňa rezortu zdravotníctva Zuzana Eliášová. Dodala, že ministerstvo objednáva aj ďalšie dávky liekov a dopĺňa ich zásoby podľa dostupnosti.


https://www.hlavnydennik.sk/2021/02/19/super-sprava-dnes-na-slovensko-dorazi-takmer-desat-tisic-davok-ivermectinu/


**Super správa: Dnes na Slovensko dorazí takmer desať tisíc dávok Ivermectinu!** Slováci sa v ostatnom čase búrili, že sa nedokážu dostať k lieku Ivermectin, ktorý pomáha v boji s koronavírusom. Dnes by sa ho konečne mali dočkať, informuje portál rtvs.sk. Nádej na uzdravenie pacientom, ktorí majú koronavírus, od dnešného dňa výrazne stúpne. Na Slovensko by malo doraziť deväťtisíc dávok lieku Ivermectin, ktorý však bude len na lekársky predpis. Ivermectin pribudne k štyrom doteraz používaným liekom O dovoze „zázračného“ lieku, ktorý pomáha pri liečbe pacientov s ochorením COVID-19, dnes informovalo ministerstvo zdravotníctva. Lieky budú distribuované do nemocničných aj verejných lekární, pacienti ich však budú dostávať na lekársky predpis. „V piatok 19. februára očakávame dodanie 9 000 kusov lieku Ivermectin. Ministerstvo zabezpečilo dodávku lieku v najkratšom čase, v ktorom ho distribútor vzhľadom na dopyt na svetovom trhu dokázal zabezpečiť,“ uviedla hovorkyňa rezortu zdravotníctva Zuzana Eliášová. Dodala, že ministerstvo objednáva aj ďalšie dávky liekov a dopĺňa ich zásoby podľa dostupnosti. https://www.hlavnydennik.sk/2021/02/19/super-sprava-dnes-na-slovensko-dorazi-takmer-desat-tisic-davok-ivermectinu/

Na Slovensko by malo doraziť deväťtisíc dávok lieku Ivermectin


No tak si to rozmeňme na drobné, testy o ničom a k ničomu sa kupujú na kamióny a účinný Ivermektín, ktorý denne potrebujú tisícky pacientov a pozitívne testovaných potenciálnych pacientov a ich rodinných príslušníkov nakúpia za väčšiu igelitku? To koho chcú opiť rožkom?


[quote="pid:4283, uid:12"]Na Slovensko by malo doraziť deväťtisíc dávok lieku Ivermectin[/quote] No tak si to rozmeňme na drobné, testy o ničom a k ničomu sa kupujú na kamióny a účinný Ivermektín, ktorý denne potrebujú tisícky pacientov a pozitívne testovaných potenciálnych pacientov a ich rodinných príslušníkov nakúpia za väčšiu igelitku? To koho chcú opiť rožkom?

Ivermectin sa vyrába priamo v Nitre. V Nitre sídli aj VÚZV ( dnes sa volá inak), špičkové pracovisko, ktoré toto isto riešilo.
Pre vládu skutočne nie je čo riešiť. Keď to šlo v Chirane s ventilátormi, prečo to nejde tu?


Ivermectin sa vyrába priamo v Nitre. V Nitre sídli aj VÚZV ( dnes sa volá inak), špičkové pracovisko, ktoré toto isto riešilo. Pre vládu skutočne nie je čo riešiť. Keď to šlo v Chirane s ventilátormi, prečo to nejde tu?

Moderátor

Ivermectin sa vyrába priamo v Nitre. V Nitre sídli aj VÚZV

V Nitre predovšetkým existovala v minulosti Bioveta - špecializovaný podnik na vývoj a výrobu veterinárnych liekov a vakcín. Česká Bioveta im bola podriadená (podnik - závod). Ten výrobca Ivermectinu v Nitre je pozostatok z Biovety.


[quote="pid:4326, uid:127"]Ivermectin sa vyrába priamo v Nitre. V Nitre sídli aj VÚZV[/quote] V Nitre predovšetkým existovala v minulosti Bioveta - špecializovaný podnik na vývoj a výrobu veterinárnych liekov a vakcín. Česká Bioveta im bola podriadená (podnik - závod). Ten výrobca Ivermectinu v Nitre je pozostatok z Biovety.
Upravené 20. 2. 2021 o 00:09

Neni dobre se fixovat jen na nazev Ivermectin.


Ivermectin
Stromectol
Driponin


To jsem jen namatkove vyhledala, urcite je tech nazvu kopa. Vsechny obsahuji 3 mg Ivermectinu.


K tomuto dodám Isoprinosine.Dodam len, ze ppdľa MIG aj Isoprinosine aj Ivermectin boli kedysi vyrábane Slovakofarmou Hlohovec.


@téma prečo:

  • pan minister Krajčí to predsa uvoľnil (napriek tomu vlada sr nepomohla to spropagovat)
  • pan miniater Krajčí uvoľnil a na stranke standardnepostupy.sk EXISTUJE zoznam postupov na LIEČBU COVID pacientov ako vitaminmi, tak ivermectinom. No Vlada a jej institucie to nepodporuju...
  • pan minister Krajcí hovoril uz mesiac dozadu o pľuvacich testoch, no vlada a jej institucie podporujú invazivne, teda kloktavie q spáracie testy....

A OPOzíCIA MLČÍ. Napriek tomu hore VEREJNE znamemu.Viete o tom, ze Praha 9 a Praha 2 ide otvarat školy pomocou pľuvacich testov? http://m.praha2.cz/Dvojka-Pustme-deti-bezpecne-do-skol-1.html vcera to odznelo aj v relacii Hovory M, niekde od polovice relacie a nasiel som link. A OPOziCIA NA SLOVENSKU MLČÍ...Vedia to, ale ľudia este nie sú dostatočne nasrdení, este netrpeli dost matky, este nepomohli dost potýrať deti...Že este nienje cas? Hovno. a ano som trocha nahnevany. Hovno nie je čas. Nech sa ovce ockuju, to prebieha aj v Indii a napriek tomu tam liečba ivermectinom, Hydroxychloroquinom a vitaminmi prebieha.A riadne v nemocniciach. To isté v celej afrike. to isté vo veľa štatoch USA. IDE TO AJ V EUROPE.No koalicia az na pána Mareka Krajčího (ano, menim nazor, ked vidim, že robi aspon cast partizanskej prace a aj ked narobil kopec chyb, to, co skm pisal hore urobil ako JEDINY minister zdravotnictva v EU, ktory to prežil na poste) a opozoCIA UPLNE BLOKUJE TIETO INFORMACIE...

Takze:

  • ivermectin sa vyrába na Slovensku
  • Ivermectin je naskladneny v dostatocnom mnozstve
  • vitaminy C v intravenoznej forme a D3 v IV aj peroralnej forme su na trhu dostupne v dostatocnom mnozstve
  • je spravny protokol (vdaka panovi ministrovi Marekovi Krajcimu) ako narabať s pľucnou ventilaciou, kazdy zomrely pacient s opuchom pľuc od polovice januára je vrazda.Nie je uz dôvod na pandemiu, ale ľudia sú drzaní vo veľkom a silnom napätí, aby mohli jedni kradnut, pokiaľ to ide a druhí nasledne prísť ku moci.

[quote="pid:3325, uid:68"]Neni dobre se fixovat jen na nazev Ivermectin. Ivermectin Stromectol Driponin To jsem jen namatkove vyhledala, urcite je tech nazvu kopa. Vsechny obsahuji 3 mg Ivermectinu.[/quote] K tomuto dodám Isoprinosine.Dodam len, ze ppdľa MIG aj Isoprinosine aj Ivermectin boli kedysi vyrábane Slovakofarmou Hlohovec. @téma prečo: - pan minister Krajčí to predsa uvoľnil (napriek tomu vlada sr nepomohla to spropagovat) - pan miniater Krajčí uvoľnil a na stranke standardnepostupy.sk EXISTUJE zoznam postupov na LIEČBU COVID pacientov ako vitaminmi, tak ivermectinom. No Vlada a jej institucie to nepodporuju... - pan minister Krajcí hovoril uz mesiac dozadu o pľuvacich testoch, no vlada a jej institucie podporujú invazivne, teda kloktavie q spáracie testy.... A OPOzíCIA MLČÍ. Napriek tomu hore VEREJNE znamemu.Viete o tom, ze Praha 9 a Praha 2 ide otvarat školy pomocou pľuvacich testov? http://m.praha2.cz/Dvojka-Pustme-deti-bezpecne-do-skol-1.html vcera to odznelo aj v relacii Hovory M, niekde od polovice relacie a nasiel som link. A OPOziCIA NA SLOVENSKU MLČÍ...Vedia to, ale ľudia este nie sú dostatočne nasrdení, este netrpeli dost matky, este nepomohli dost potýrať deti... Že este nienje cas? Hovno. a ano som trocha nahnevany. Hovno nie je čas. Nech sa ovce ockuju, to prebieha aj v Indii a napriek tomu tam liečba ivermectinom, Hydroxychloroquinom a vitaminmi prebieha.A riadne v nemocniciach. To isté v celej afrike. to isté vo veľa štatoch USA. IDE TO AJ V EUROPE. No koalicia az na pána Mareka Krajčího (ano, menim nazor, ked vidim, že robi aspon cast partizanskej prace a aj ked narobil kopec chyb, to, co skm pisal hore urobil ako JEDINY minister zdravotnictva v EU, ktory to prežil na poste) a opozoCIA UPLNE BLOKUJE TIETO INFORMACIE... Takze: - ivermectin sa vyrába na Slovensku - Ivermectin je naskladneny v dostatocnom mnozstve - vitaminy C v intravenoznej forme a D3 v IV aj peroralnej forme su na trhu dostupne v dostatocnom mnozstve - je spravny protokol (vdaka panovi ministrovi Marekovi Krajcimu) ako narabať s pľucnou ventilaciou, kazdy zomrely pacient s opuchom pľuc od polovice januára je vrazda. Nie je uz dôvod na pandemiu, ale ľudia sú drzaní vo veľkom a silnom napätí, aby mohli jedni kradnut, pokiaľ to ide a druhí nasledne prísť ku moci.

ivermectin sa vyrába na Slovensku

Z diskusii pod príspevkami p. Steca alebo Mesika by to ale mal byť veterinárny Ivermectin.
To ale neznamená, že by sa nedala prispôsobiť výroba aj na ľudskú formu, rozšíriť kapacity, či? Keď sa chce tak sa dá. Lenže sa nechce.


[quote="pid:4341, uid:183"]ivermectin sa vyrába na Slovensku[/quote] Z diskusii pod príspevkami p. Steca alebo Mesika by to ale mal byť veterinárny Ivermectin. To ale neznamená, že by sa nedala prispôsobiť výroba aj na ľudskú formu, rozšíriť kapacity, či? Keď sa chce tak sa dá. Lenže sa nechce.

Hovno. a ano som trocha nahnevany. Hovno nie je čas. Nech sa ovce ockuju, to prebieha aj v Indii a napriek tomu tam liečba ivermectinom,


Tak toto nie je celkom pravda, ide to aj takto


https://akw.sk/uncategorized-sk/nadej-pre-tych-ktori-ju-stracaju/


Takže keby sa mňa toto dotýkalo, tak si to zorganizujem. Nedá sa všetko riešiť emóciami, ako Dr. Krajníková rieši. Sám Pjakin hovorí, študujte, berte moc do svojich rúk. Politika je umenie možného, riešiť za všetkých, ktorí o to nestoja.


Táto doba je veľmi vhodná, aby si každý spravil sebareflexiu. Kde chce byť, ako chce žiť. To čo tu máme, sme si sami stvorili, vedome, či nevedome.


Ale je to naozaj tak, koľko strpíte ako Dr. Krajníková hovorí, v tomto má pravdu. Kto stále posúva svoje hranice, tak praktiky ich stráca. Kto nemá hranice, v podstate prestáva byť.


[quote="pid:4341, uid:183"]Hovno. a ano som trocha nahnevany. Hovno nie je čas. Nech sa ovce ockuju, to prebieha aj v Indii a napriek tomu tam liečba ivermectinom,[/quote] Tak toto nie je celkom pravda, ide to aj takto https://akw.sk/uncategorized-sk/nadej-pre-tych-ktori-ju-stracaju/ Takže keby sa mňa toto dotýkalo, tak si to zorganizujem. Nedá sa všetko riešiť emóciami, ako Dr. Krajníková rieši. Sám Pjakin hovorí, študujte, berte moc do svojich rúk. Politika je umenie možného, riešiť za všetkých, ktorí o to nestoja. Táto doba je veľmi vhodná, aby si každý spravil sebareflexiu. Kde chce byť, ako chce žiť. To čo tu máme, sme si sami stvorili, vedome, či nevedome. Ale je to naozaj tak, koľko strpíte ako Dr. Krajníková hovorí, v tomto má pravdu. Kto stále posúva svoje hranice, tak praktiky ich stráca. Kto nemá hranice, v podstate prestáva byť.

A OPOzíCIA MLČÍ. Napriek tomu hore VEREJNE znamemu.Viete o tom, ze Praha 9 a Praha 2 ide otvarat školy pomocou pľuvacich testov? http://m.praha2.cz/Dvojka-Pustme-deti-bezpecne-do-skol-1.html vcera to odznelo aj v relacii Hovory M, niekde od polovice relacie a nasiel som link. A OPOziCIA NA SLOVENSKU MLČÍ...Vedia to, ale ľudia este nie sú dostatočne nasrdení, este netrpeli dost matky, este nepomohli dost potýrať deti...Že este nienje cas? Hovno. a ano som trocha nahnevany.


Chápem to, ale pri tých satanistoch, slniečkároch a ktovie koho pri kormidle otvorenie škôl=dať im možnosť priamo týrať deti a ty nevyzeráš na takého kto by týral deti alebo sa mýlim? A ty si myslíš, že oni to nevedia?


[quote="pid:4341, uid:183"]A OPOzíCIA MLČÍ. Napriek tomu hore VEREJNE znamemu.Viete o tom, ze Praha 9 a Praha 2 ide otvarat školy pomocou pľuvacich testov? http://m.praha2.cz/Dvojka-Pustme-deti-bezpecne-do-skol-1.html vcera to odznelo aj v relacii Hovory M, niekde od polovice relacie a nasiel som link. A OPOziCIA NA SLOVENSKU MLČÍ...Vedia to, ale ľudia este nie sú dostatočne nasrdení, este netrpeli dost matky, este nepomohli dost potýrať deti...Že este nienje cas? Hovno. a ano som trocha nahnevany.[/quote] Chápem to, ale pri tých satanistoch, slniečkároch a ktovie koho pri kormidle otvorenie škôl=**dať im možnosť priamo týrať deti** a ty nevyzeráš na takého kto by týral deti alebo sa mýlim? A ty si myslíš, že oni to nevedia?

Moderátor

A OPOzíCIA MLČÍ.
opozicia sa scvrkla na jednu stranu, tebou nenavideny Smer a robia co robia. Niektore veci nemozu povedat priamo alebo hned, lebo by ich vysmiali, ale aj na poslednej tlacovke Blaha ziadal nielen experimentalne vakciny ale aj experimentalnu liecbu. A nielen opozicia sa ma ozyvat, ale aj ludia.


Sice by mohol byt Smer aktivnejsi, ale to by mohol aj Hlas, stavovske organizacie a vsetci okolo. Ale akosi stale len ten Smer sa ozyva.


Kde su odbory?


Kde su stavovske organizacie?


Kde sme vsetci?


[quote="pid:4341, uid:183"]A OPOzíCIA MLČÍ.[/quote] opozicia sa scvrkla na jednu stranu, tebou nenavideny Smer a robia co robia. Niektore veci nemozu povedat priamo alebo hned, lebo by ich vysmiali, ale aj na poslednej tlacovke Blaha ziadal nielen experimentalne vakciny ale aj experimentalnu liecbu. A nielen opozicia sa ma ozyvat, ale aj ludia. Sice by mohol byt Smer aktivnejsi, ale to by mohol aj Hlas, stavovske organizacie a vsetci okolo. Ale akosi stale len ten Smer sa ozyva. Kde su odbory? Kde su stavovske organizacie? Kde sme vsetci?

Moderator

opozicia sa scvrkla na jednu stranu, tebou nenavideny Smer a robia co robia.


Iste, všetci ostatný čušia ako voš v chraste aby nakoniec mohli privlastniť výsledky práce Smeru.


Kde su odbory?


Kde su stavovske organizacie?


Kde sme vsetci?


Typické čakanie na Blanických rytierov, ale čo bráni Joxovi a ostatným stať sa zmieneným rytierom? Ja určite nie...


[quote="pid:4364, uid:10"]opozicia sa scvrkla na jednu stranu, tebou nenavideny Smer a robia co robia.[/quote] Iste, všetci ostatný čušia ako voš v chraste aby nakoniec mohli privlastniť výsledky práce Smeru. [quote="pid:4364, uid:10"]Kde su odbory? Kde su stavovske organizacie? Kde sme vsetci?[/quote] Typické čakanie na Blanických rytierov, ale čo bráni Joxovi a ostatným stať sa zmieneným rytierom? Ja určite nie...

Moderátor

Něco se děje, když i seznam už píše o Ivermektinu.


"Ivermektin léčí covid-19, ale v Česku nesmí. Proč?"
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/ivermektin-leci-covid-19-ale-v-cesku-nesmi-proc-40351613#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=dU0u0xl8NoA-202102201823&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Jako příklad je uváděna SR:"Prof. Pavol Török mluvil nedávno ve slovenské televizní stanici TA 3"
Na ČR straně jsou jmenováni hlavní odpůrci nasazení léku v ČR (prof. Husa,...). Článek se tváří, jako by vše záleželo jen na názoru lékařů, kteří nekonají: "Pravda, kdo nic nedělá, nic nezkazí. Jenže mezitím se plní nemocnice a lékaři jsou stavěni před otázku, koho nechat zemřít a kdo dostane šanci být léčen na přístrojích. Naštěstí jsou i tací, kteří se odhodlali zkusit něco nového, i když ne dokonale vyzkoušeného. Přednosta kliniky anesteziologie a intenzivní medicíny Východoslovenského ústavu srdečních a cévních nemocí Pavol Török je jedním z nich."
Nasměrování nasr...ho davu směrem na lékaře? Pochopitelně někteří kolaborují s mocí, to je jasné.


Něco se děje, když i seznam už píše o Ivermektinu. **"Ivermektin léčí covid-19, ale v Česku nesmí. Proč?"** https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/ivermektin-leci-covid-19-ale-v-cesku-nesmi-proc-40351613#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=dU0u0xl8NoA-202102201823&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Jako příklad je uváděna SR:"Prof. Pavol Török mluvil nedávno ve slovenské televizní stanici TA 3" Na ČR straně jsou jmenováni hlavní odpůrci nasazení léku v ČR (prof. Husa,...). Článek se tváří, jako by vše záleželo jen na názoru lékařů, kteří nekonají: "Pravda, kdo nic nedělá, nic nezkazí. Jenže mezitím se plní nemocnice a lékaři jsou stavěni před otázku, koho nechat zemřít a kdo dostane šanci být léčen na přístrojích. Naštěstí jsou i tací, kteří se odhodlali zkusit něco nového, i když ne dokonale vyzkoušeného. Přednosta kliniky anesteziologie a intenzivní medicíny Východoslovenského ústavu srdečních a cévních nemocí Pavol Török je jedním z nich." Nasměrování nasr...ho davu směrem na lékaře? Pochopitelně někteří kolaborují s mocí, to je jasné.

@jox13
V mnohom je to tak, že platí: "národ má takú vládu, akú si zaslúži".
Ak národ čaká, že jeho problémy budú riešiť výlučne tretie osoby, nejaký vodca a jeho družina, tak mu budú vládnuť iba gauneri.
Kým ľudia v dostatočnom počte nezmenia sami seba, kým sa z väčšiny nestanú gramotní a aktívni ľudia, pomáhajúci vždy keď treba, tak dovtedy sa nezmení ani ich vládna "elita". Respektívne, dovtedy bude existovať davo-"elitárny" systém. Musíme začať od seba, ísť príkladom, a prebudiť veľmi veľa ľudí. Na politikov sa nemôžeme úplne spoliehať.

@jox13 V mnohom je to tak, že platí: "národ má takú vládu, akú si zaslúži". Ak národ čaká, že jeho problémy budú riešiť výlučne tretie osoby, nejaký vodca a jeho družina, tak mu budú vládnuť iba gauneri. Kým ľudia v dostatočnom počte nezmenia sami seba, kým sa z väčšiny nestanú gramotní a aktívni ľudia, pomáhajúci vždy keď treba, tak dovtedy sa nezmení ani ich vládna "elita". Respektívne, dovtedy bude existovať davo-"elitárny" systém. Musíme začať od seba, ísť príkladom, a prebudiť veľmi veľa ľudí. Na politikov sa nemôžeme úplne spoliehať.

Typické čakanie na Blanických rytierov, ale čo bráni Joxovi a ostatným stať sa zmieneným rytierom? Ja určite nie...

Ori ak by si nevedel viac o tom, co robime, tak by ma tentonkoment neprekvapil, ale toto ma prekvapuje. Ten link aj s tym, co sa snazime mas v maile, tak mi vysvetli tu reakciu


[quote="pid:4382, uid:7"]Typické čakanie na Blanických rytierov, ale čo bráni Joxovi a ostatným stať sa zmieneným rytierom? Ja určite nie...[/quote] Ori ak by si nevedel viac o tom, co robime, tak by ma tentonkoment neprekvapil, ale toto ma prekvapuje. Ten link aj s tym, co sa snazime mas v maile, tak mi vysvetli tu reakciu

Musíme začať od seba, ísť príkladom, a prebudiť veľmi veľa ľudí. Na politikov sa nemôžeme úplne spoliehať.

Musime začat od seba? Kto jardob? Este raz OPOziCIA mlci, lebo nechavaju tyrat ludi a deti. maju všetky prostriedky a stale robia hovno Jardob. A ludia...vypocuj si poslwdne hovory M, ludia maju gulas v tom, ze vobec mozu nieco robit...Ale..je tu vela malych aktivisrickych skupin. No vies co? Ked skupiny prisli za smerom, za hlasom, za lsns, za mazurekovym kulturblogom, za hlavnymi spravami, za sns, za certom s diablom, smer odpisal, ze to riesi vlada, hlas, ze do toho nepojdu, mazurek, ze si precita a ak bude suhlasit tak odpise (Mino uz kurva cakám 5 mesiacov na odpisanie a teraz hovoriš to isté, co som Ti pisal ku tej peticii, pan poslanec), kulturblog sa neozval, sns sa neozvala...
Ozyvaju sa male skupinky. Pisu starostom, primatorom, lekarom, poslancom, organizuju stretnutia, koordinuju infirmacie skupinam ludi, matiek otcov deti v skolkach, skolach.... Ale blokuju to tak opozoCIA, tak "alternativa". cest vynimkam zem a vek, slobodny vysielac a badatel.


[quote="pid:4403, uid:6"]Musíme začať od seba, ísť príkladom, a prebudiť veľmi veľa ľudí. Na politikov sa nemôžeme úplne spoliehať.[/quote] Musime začat od seba? Kto jardob? Este raz OPOziCIA mlci, lebo nechavaju tyrat ludi a deti. maju všetky prostriedky a stale robia hovno Jardob. A ludia...vypocuj si poslwdne hovory M, ludia maju gulas v tom, ze vobec mozu nieco robit...Ale..je tu vela malych aktivisrickych skupin. No vies co? Ked skupiny prisli za smerom, za hlasom, za lsns, za mazurekovym kulturblogom, za hlavnymi spravami, za sns, za certom s diablom, smer odpisal, ze to riesi vlada, hlas, ze do toho nepojdu, mazurek, ze si precita a ak bude suhlasit tak odpise (Mino uz kurva cakám 5 mesiacov na odpisanie a teraz hovoriš to isté, co som Ti pisal ku tej peticii, pan poslanec), kulturblog sa neozval, sns sa neozvala... Ozyvaju sa male skupinky. Pisu starostom, primatorom, lekarom, poslancom, organizuju stretnutia, koordinuju infirmacie skupinam ludi, matiek otcov deti v skolkach, skolach.... Ale blokuju to tak opozoCIA, tak "alternativa". cest vynimkam zem a vek, slobodny vysielac a badatel.

prebudiť veľmi veľa ľudí

Dle všelijakých teorií počítám s tím, že stačí k pohnutí skupinou - pokud si to dobře vybavuju - mít ”jenom” 6 - 12 % probuzených. Což mi přijde relativně málo lidí. Ale když člověk vidí realitu kolem sebe, je to docela velká práce.


[quote="pid:4403, uid:6"]prebudiť veľmi veľa ľudí[/quote] Dle všelijakých teorií počítám s tím, že stačí k pohnutí skupinou - pokud si to dobře vybavuju - mít ”jenom” 6 - 12 % probuzených. Což mi přijde relativně málo lidí. Ale když člověk vidí realitu kolem sebe, je to docela velká práce.

Ked skupiny prisli za smerom, za hlasom, za lsns, za mazurekovym kulturblogom, za hlavnymi spravami, za sns, za certom s diablom, smer odpisal, ze to riesi vlada, hlas, ze do toho nepojdu, mazurek, ze si precita a ak bude suhlasit tak odpise (Mino uz kurva cakám 5 mesiacov na odpisanie a teraz hovoriš to isté, co som Ti pisal ku tej peticii, pan poslanec), kulturblog sa neozval, sns sa neozvala...
Ozyvaju sa male skupinky.

Citaci výše jsem vybral co nejpečlivěji.
Je noc. Takže kdyby toto byl sen, ráno bych si řekl:
i. čím víc je toto pravda, tím míň je tomu potřeba věřit
ii. nejde to shora, musí (má) to jít ze spoda


[quote="pid:4405, uid:183"]Ked skupiny prisli za smerom, za hlasom, za lsns, za mazurekovym kulturblogom, za hlavnymi spravami, za sns, za certom s diablom, smer odpisal, ze to riesi vlada, hlas, ze do toho nepojdu, mazurek, ze si precita a ak bude suhlasit tak odpise (Mino uz kurva cakám 5 mesiacov na odpisanie a teraz hovoriš to isté, co som Ti pisal ku tej peticii, pan poslanec), kulturblog sa neozval, sns sa neozvala... Ozyvaju sa male skupinky.[/quote] Citaci výše jsem vybral co nejpečlivěji. Je noc. Takže kdyby toto byl sen, ráno bych si řekl: i. čím víc je toto pravda, tím míň je tomu potřeba věřit ii. nejde to shora, musí (má) to jít ze spoda

Nasměrování nasr...ho davu směrem na lékaře? Pochopitelně někteří kolaborují s mocí, to je jasné.

výmeny riaditeľov nemocníc a ďalšie kroky vedúce ešte k vačšiemu kolapsu nemocníc je analógiou islamizácie západnej Európy a potom príchodu Iránu ako spasiteľa s tým “správnym” islamom. U nás prebieha “islamizácia” zdravotníctva, aby Penta mohla byť tým “spasiteľom” s tým “správnym” modelom zdravotníctva


[quote="pid:4383, uid:177"]Nasměrování nasr...ho davu směrem na lékaře? Pochopitelně někteří kolaborují s mocí, to je jasné.[/quote] výmeny riaditeľov nemocníc a ďalšie kroky vedúce ešte k vačšiemu kolapsu nemocníc je analógiou islamizácie západnej Európy a potom príchodu Iránu ako spasiteľa s tým “správnym” islamom. U nás prebieha “islamizácia” zdravotníctva, aby Penta mohla byť tým “spasiteľom” s tým “správnym” modelom zdravotníctva

Ori ak by si nevedel viac o tom, co robime, tak by ma tentonkoment neprekvapil, ale toto ma prekvapuje. Ten link aj s tym, co sa snazime mas v maile, tak mi vysvetli tu reakciu


Nariekaš, že Fico nerobí to či ono, ale on nemôže robiť všetko,lebo má plné ruky práce s vytváraním alternatívnych/paralelných riadiacich štruktúr aby to tu nekrachlo ako na Ukrajine. Chceš toto lebo to by bolo väčšie utrpenie pre každého vrátane detí než sedenie doma na zadku alebo chceš ich nahnať rovno do rúk satanistom?


Reaguješ ako býk na červené súkno (sám si povedal, že si nasraný) a neuvedomuješ si, že deti doma sú momentálne najlepšie riešenie a teraz tlačiť treba inde? Ale ak stále trváš na tom, tak choď "hopsať na námestia" a po tom mi nariekaj, že deťom odišli obličky a sú telesne a duševne zmrzačený na celý život lebo satanisti ich donútili vykonávať kloktacie a rúškové rituály.


[quote="pid:4404, uid:183"]Ori ak by si nevedel viac o tom, co robime, tak by ma tentonkoment neprekvapil, ale toto ma prekvapuje. Ten link aj s tym, co sa snazime mas v maile, tak mi vysvetli tu reakciu[/quote] Nariekaš, že Fico nerobí to či ono, ale on nemôže robiť všetko,lebo má plné ruky práce s vytváraním alternatívnych/paralelných riadiacich štruktúr aby to tu nekrachlo ako na Ukrajine. Chceš toto lebo to by bolo väčšie utrpenie pre každého vrátane detí než sedenie doma na zadku alebo chceš ich nahnať rovno do rúk satanistom? Reaguješ ako býk na červené súkno (sám si povedal, že si nasraný) a neuvedomuješ si, že deti doma sú momentálne najlepšie riešenie a teraz tlačiť treba inde? Ale ak stále trváš na tom, tak choď "hopsať na námestia" a po tom mi nariekaj, že deťom odišli obličky a sú telesne a duševne zmrzačený na celý život lebo satanisti ich donútili vykonávať kloktacie a rúškové rituály.

Moderátor

výmeny riaditeľov nemocníc a ďalšie kroky vedúce ešte k vačšiemu kolapsu nemocníc je analógiou islamizácie západnej Európy a potom príchodu Iránu ako spasiteľa s tým “správnym” islamom.

Podobný proces běží v pozadí ve firmách. Významná část managementu úplně ujíždí na "řízení" Covidu. Nasazení respirátorů a zavádění různých nesmyslných buzeračních opatření má nejvyšší prioritu. Aktivně jednají a nabízejí očkování zaměstnancům,...
Souhlasím, celé to vypadá jako tlak na majdanizaci. Zodpovědné před davem budou nakonec "malé ryby" a "spasitel přijde se správným islámem."


[quote="pid:4415, uid:112"]výmeny riaditeľov nemocníc a ďalšie kroky vedúce ešte k vačšiemu kolapsu nemocníc je analógiou islamizácie západnej Európy a potom príchodu Iránu ako spasiteľa s tým “správnym” islamom.[/quote] Podobný proces běží v pozadí ve firmách. Významná část managementu úplně ujíždí na "řízení" Covidu. Nasazení respirátorů a zavádění různých nesmyslných buzeračních opatření má nejvyšší prioritu. Aktivně jednají a nabízejí očkování zaměstnancům,... Souhlasím, celé to vypadá jako tlak na majdanizaci. Zodpovědné před davem budou nakonec "malé ryby" a "spasitel přijde se správným islámem."

Reaguješ ako býk na červené súkno (sám si povedal, že si nasraný) a neuvedomuješ si, že deti doma sú momentálne najlepšie riešenie a teraz tlačiť treba inde? Ale ak stále trváš na tom, tak choď "hopsať na námestia" a po tom mi nariekaj, že deťom odišli obličky a sú telesne a duševne zmrzačený na celý život lebo satanisti ich donútili vykonávať kloktacie a rúškové rituály.

už som Ti odpisal emailom. Deti doma po roku = zvyseny pocet samovražd, domaceho nasilia, straty navykov, straty socialnych vztahov v lazdom veku a vyrastanie generacie psychicky poskodenych deti. Majdanizacia je hovadina a ak si nepamätáš, taknsom bol jeden z mala, ktorý aktivne robil na zastavení streľby na 17.11 a vyzyval som napriek vaetkym nazorom, nechodte hopsat na namestia.
Bud mi dodaj kľucove info, ako si dostal otazku neverejne, alebo daj riesenie lepsie, ako to, co prezentujem...


Mimochodom pocuval si poslednu tlacovku SMERU? Fico z nej vysiel ako.kreten non plus ultra. Je to debil z medicinskeho hľadiska. Nic viac. Po 5 minutach som ju vypol a az neskór zapol na vypocutie si zvysku panov Blahu a Kamenickeho.Ti rozpravali dobre o dobrovoľnosti vakcin, o procesoch a dalsej vizii. Od Fica som zasa pocul len TÁTO KRAJINA, JA ako predseda strany smer, ja ako clen rady europy a potom 2x povie, že Rusko Anektovalo Krym (ajnked vieme, ze v Autonómnejnrepublike Krym prebehlo referendum, kforé FICO NEUZNAVA), ale pracuje na zmene cez referendum u nás. Mne neverte, vypocujte si to sami. Krymske referendum = neuznavame, Slovenske referendum = robime...


https://youtu.be/3SKanvu-hJE


Ak by ho nechali hovoriť na konci, ak by len pozdravil masy annechal hovorit Blahu, Kamenickeho, mladeho Kalináka a iných, nemuselntento vybuch mojho hnevu byt. A nemusel stratit toľko volicov...
pán Harabin mu do toho hadže vidly, pan Meciar ho koriguje, aby bolo referendum uspešné, ALE... Fico to potom dosiera takymito tlačovkami, kde na jednej strane Vlada robi PROTIRUSKU POLITIKU a hned za tým KRYM BOL ANEKTOVANY z tych istych ust Fica...Ked bol vo vlade, mozno musel, sle teraz je v opozicii a mlceti je zlato, a Fico znova nemlcal ked mal.


Vies Ori ako sa toto volá? Rozdvojena osobnosť. Druhi nesmu robit protiruske kroky, ale ja som zasadny protirusky krok urobil (a pospominal ich tam viac) ale to je v poriadku, lebo Rusi robia zle...


Fico robi veci, ktoré poakodzuju SMERU. Toto bola jedna z nich. Tot.môj osobny nazor. Ale urobte si sami svoj.. link som dal.
pani Blaha a spol nasledne urobili kus dobrej prace, ale mali ist, ako prví


[quote="pid:4422, uid:7"]Reaguješ ako býk na červené súkno (sám si povedal, že si nasraný) a neuvedomuješ si, že deti doma sú momentálne najlepšie riešenie a teraz tlačiť treba inde? Ale ak stále trváš na tom, tak choď "hopsať na námestia" a po tom mi nariekaj, že deťom odišli obličky a sú telesne a duševne zmrzačený na celý život lebo satanisti ich donútili vykonávať kloktacie a rúškové rituály.[/quote] už som Ti odpisal emailom. Deti doma po roku = zvyseny pocet samovražd, domaceho nasilia, straty navykov, straty socialnych vztahov v lazdom veku a vyrastanie generacie psychicky poskodenych deti. Majdanizacia je hovadina a ak si nepamätáš, taknsom bol jeden z mala, ktorý aktivne robil na zastavení streľby na 17.11 a vyzyval som napriek vaetkym nazorom, nechodte hopsat na namestia. Bud mi dodaj kľucove info, ako si dostal otazku neverejne, alebo daj riesenie lepsie, ako to, co prezentujem... Mimochodom pocuval si poslednu tlacovku SMERU? Fico z nej vysiel ako.kreten non plus ultra. Je to debil z medicinskeho hľadiska. Nic viac. Po 5 minutach som ju vypol a az neskór zapol na vypocutie si zvysku panov Blahu a Kamenickeho.Ti rozpravali dobre o dobrovoľnosti vakcin, o procesoch a dalsej vizii. Od Fica som zasa pocul len TÁTO KRAJINA, JA ako predseda strany smer, ja ako clen rady europy a potom 2x povie, že Rusko Anektovalo Krym (ajnked vieme, ze v Autonómnejnrepublike Krym prebehlo referendum, kforé FICO NEUZNAVA), ale pracuje na zmene cez referendum u nás. Mne neverte, vypocujte si to sami. Krymske referendum = neuznavame, Slovenske referendum = robime... https://youtu.be/3SKanvu-hJE Ak by ho nechali hovoriť na konci, ak by len pozdravil masy annechal hovorit Blahu, Kamenickeho, mladeho Kalináka a iných, nemuselntento vybuch mojho hnevu byt. A nemusel stratit toľko volicov... pán Harabin mu do toho hadže vidly, pan Meciar ho koriguje, aby bolo referendum uspešné, ALE... Fico to potom dosiera takymito tlačovkami, kde na jednej strane Vlada robi PROTIRUSKU POLITIKU a hned za tým KRYM BOL ANEKTOVANY z tych istych ust Fica...Ked bol vo vlade, mozno musel, sle teraz je v opozicii a mlceti je zlato, a Fico znova nemlcal ked mal. Vies Ori ako sa toto volá? Rozdvojena osobnosť. Druhi nesmu robit protiruske kroky, ale ja som zasadny protirusky krok urobil (a pospominal ich tam viac) ale to je v poriadku, lebo Rusi robia zle... Fico robi veci, ktoré poakodzuju SMERU. Toto bola jedna z nich. Tot.môj osobny nazor. Ale urobte si sami svoj.. link som dal. pani Blaha a spol nasledne urobili kus dobrej prace, ale mali ist, ako prví

Ale blokuju to tak opozoCIA, tak "alternativa". cest vynimkam zem a vek, slobodny vysielac a badatel.


Presne ten istý pocit mám z dnešnej relácii na Jojke, kde bola Saková so Sulíkom. Sulík sa opakovane pýtal Sakovej pýtal, čo by dnes robili a ona stále to isté mlela o mimulosti, kde spravili chyby, ale vôbec žiaden návod či rada, čo robiť v konkrétnej situácii tu a teraz. Iba naháňanie politických bodov že čím horšie, tým lepšie pre nás. Po ukončení tejto plandémie musia spoločne odísť do prepadliska dejín, lebo ani jedna ani druhá strana nedokázali účinne pomôcť Slovensku, iba si hrejú svoje kšeftíky a delia kožu v lese pobehujúceho medveďa. A podotýkam, obe strany koalíCIA i opozíCIA to hrajú na vakciNacistov.


[quote="pid:4405, uid:183"]Ale blokuju to tak opozoCIA, tak "alternativa". cest vynimkam zem a vek, slobodny vysielac a badatel.[/quote] Presne ten istý pocit mám z dnešnej relácii na Jojke, kde bola Saková so Sulíkom. Sulík sa opakovane pýtal Sakovej pýtal, čo by dnes robili a ona stále to isté mlela o mimulosti, kde spravili chyby, ale vôbec žiaden návod či rada, čo robiť v konkrétnej situácii tu a teraz. Iba naháňanie politických bodov že čím horšie, tým lepšie pre nás. Po ukončení tejto plandémie musia spoločne odísť do prepadliska dejín, lebo ani jedna ani druhá strana nedokázali účinne pomôcť Slovensku, iba si hrejú svoje kšeftíky a delia kožu v lese pobehujúceho medveďa. A podotýkam, obe strany koalíCIA i opozíCIA to hrajú na vakciNacistov.
Upravené 21. 2. 2021 o 13:27

Deti doma po roku = zvyseny pocet samovražd, domaceho nasilia, straty navykov, straty socialnych vztahov v lazdom veku a vyrastanie generacie psychicky poskodenych deti


https://www.hlavnespravy.sk/v-kosickych-tahanovciach-vyskocilo-z-okna-13-rocne-dievca/2429288


[quote="pid:4437, uid:183"]Deti doma po roku = zvyseny pocet samovražd, domaceho nasilia, straty navykov, straty socialnych vztahov v lazdom veku a vyrastanie generacie psychicky poskodenych deti[/quote] https://www.hlavnespravy.sk/v-kosickych-tahanovciach-vyskocilo-z-okna-13-rocne-dievca/2429288

už som Ti odpisal emailom. Deti doma po roku = zvyseny pocet samovražd, domaceho nasilia, straty navykov, straty socialnych vztahov v lazdom veku a vyrastanie generacie psychicky poskodenych deti.


Omyl, nejde o to, že vzniknú, ale to, že sa prejavia hlbšie problémy, ktoré by sa inak neprejavili tak u detí, ako aj u dospelých.


Mimochodom pocuval si poslednu tlacovku SMERU? Fico z nej vysiel ako.kreten non plus ultra. Je to debil z medicinskeho hľadiska. Nic viac.


Počul, ale o čom to točíš? Pretože presne opísal čo táto bezvládna vládna koalícia a aj povedal, že neuznáva očkovanie vo všeobecnosti, a vo svojej podstate má aj pravdu lebo posilňovanie imunity je lepšia cesta ako pichanie ktovie čoho.


Po 5 minutach som ju vypol a az neskór zapol na vypocutie si zvysku panov Blahu a Kamenickeho.

To je tvoj problém, ale a Blaha a Kamenický sú fakt dobrí.


Od Fica som zasa pocul len TÁTO KRAJINA, JA ako predseda strany smer, ja ako clen rady europy a potom 2x povie, že Rusko Anektovalo Krym (ajnked vieme, ze v Autonómnejnrepublike Krym prebehlo referendum, kforé FICO NEUZNAVA), ale pracuje na zmene cez referendum u nás. Mne neverte, vypocujte si to sami. Krymske referendum = neuznavame, Slovenske referendum = robime...


Po tom, čo táto zberba vystrája a ako hlboko sme v Bidenovom a Sorosovom zadku, tak sme len krajina s menšou samostatnosťou ako členské štáty SŠA.


Ad Krym a čo mal povedať? Pravdu a po tom, nechať škrtiť Slovensko?!


Ak by ho nechali hovoriť na konci, ak by len pozdravil masy annechal hovorit Blahu, Kamenickeho, mladeho Kalináka a iných, nemuselntento vybuch mojho hnevu byt. A nemusel stratit toľko volicov...
pán Harabin mu do toho hadže vidly, pan Meciar ho koriguje, aby bolo referendum uspešné, ALE... Fico to potom dosiera takymito tlačovkami, kde na jednej strane Vlada robi PROTIRUSKU POLITIKU a hned za tým KRYM BOL ANEKTOVANY z tych istych ust Fica...Ked bol vo vlade, mozno musel, sle teraz je v opozicii a mlceti je zlato, a Fico znova nemlcal ked mal.


Tvoj a dosť nesprávny názor. Hlavne keď:
dav sa mal za Fica dobre, a uveril lžiam o tom, že sa má zle=volil proti vlastným záujmom;
Fico je kľúčová figúrka a preto musí vystupovať ako "líder".


Vies Ori ako sa toto volá? Rozdvojena osobnosť. Druhi nesmu robit protiruske kroky, ale ja som zasadny protirusky krok urobil (a pospominal ich tam viac) ale to je v poriadku, lebo Rusi robia zle...


A ty zas trpíš mozgovým vírusom "leboFico", ktorý ti zatemňuje mozog.


Fico robi veci, ktoré poakodzuju SMERU. Toto bola jedna z nich. Tot.môj osobny nazor. Ale urobte si sami svoj.. link som dal.
pani Blaha a spol nasledne urobili kus dobrej prace, ale mali ist, ako prví


Urobil som to.


[quote="pid:4437, uid:183"]už som Ti odpisal emailom. Deti doma po roku = zvyseny pocet samovražd, domaceho nasilia, straty navykov, straty socialnych vztahov v lazdom veku a vyrastanie generacie psychicky poskodenych deti.[/quote] Omyl, nejde o to, že vzniknú, ale to, že sa prejavia hlbšie problémy, ktoré by sa inak neprejavili tak u detí, ako aj u dospelých. [quote="pid:4437, uid:183"]Mimochodom pocuval si poslednu tlacovku SMERU? Fico z nej vysiel ako.kreten non plus ultra. Je to debil z medicinskeho hľadiska. Nic viac.[/quote] Počul, ale o čom to točíš? Pretože presne opísal čo táto bezvládna vládna koalícia a aj povedal, že neuznáva očkovanie vo všeobecnosti, a vo svojej podstate má aj pravdu lebo posilňovanie imunity je lepšia cesta ako pichanie ktovie čoho. [quote="pid:4437, uid:183"]Po 5 minutach som ju vypol a az neskór zapol na vypocutie si zvysku panov Blahu a Kamenickeho.[/quote] To je tvoj problém, ale a Blaha a Kamenický sú fakt dobrí. [quote="pid:4437, uid:183"]Od Fica som zasa pocul len TÁTO KRAJINA, JA ako predseda strany smer, ja ako clen rady europy a potom 2x povie, že Rusko Anektovalo Krym (ajnked vieme, ze v Autonómnejnrepublike Krym prebehlo referendum, kforé FICO NEUZNAVA), ale pracuje na zmene cez referendum u nás. Mne neverte, vypocujte si to sami. Krymske referendum = neuznavame, Slovenske referendum = robime...[/quote] Po tom, čo táto zberba vystrája a ako hlboko sme v Bidenovom a Sorosovom zadku, tak sme len krajina s menšou samostatnosťou ako členské štáty SŠA. Ad Krym a čo mal povedať? Pravdu a po tom, nechať škrtiť Slovensko?! [quote="pid:4437, uid:183"]Ak by ho nechali hovoriť na konci, ak by len pozdravil masy annechal hovorit Blahu, Kamenickeho, mladeho Kalináka a iných, nemuselntento vybuch mojho hnevu byt. A nemusel stratit toľko volicov... pán Harabin mu do toho hadže vidly, pan Meciar ho koriguje, aby bolo referendum uspešné, ALE... Fico to potom dosiera takymito tlačovkami, kde na jednej strane Vlada robi PROTIRUSKU POLITIKU a hned za tým KRYM BOL ANEKTOVANY z tych istych ust Fica...Ked bol vo vlade, mozno musel, sle teraz je v opozicii a mlceti je zlato, a Fico znova nemlcal ked mal.[/quote] Tvoj a dosť nesprávny názor. Hlavne keď: dav sa mal za Fica dobre, a uveril lžiam o tom, že sa má zle=volil proti vlastným záujmom; Fico je kľúčová figúrka a preto musí vystupovať ako "líder". [quote="pid:4437, uid:183"]Vies Ori ako sa toto volá? Rozdvojena osobnosť. Druhi nesmu robit protiruske kroky, ale ja som zasadny protirusky krok urobil (a pospominal ich tam viac) ale to je v poriadku, lebo Rusi robia zle...[/quote] A ty zas trpíš mozgovým vírusom "leboFico", ktorý ti zatemňuje mozog. [quote="pid:4437, uid:183"]Fico robi veci, ktoré poakodzuju SMERU. Toto bola jedna z nich. Tot.môj osobny nazor. Ale urobte si sami svoj.. link som dal. pani Blaha a spol nasledne urobili kus dobrej prace, ale mali ist, ako prví[/quote] Urobil som to.

Moderátor

Upravené 22. 2. 2021 o 09:31

Stále nezabúdajme na fakt, že aj keď ide o ruskú vakcínu, už to zďaleka nie je vakcína sovietskeho typu, teda že bola vytvorená spoločnosťou kapitalistickou, ktorá je akákoľvek, len nie ľudomilná. A teda je predpoklad, že aj u nej budú nastupovať nežiadúce účinky s oneskorenou dobou prejavov po aplikácii. 6033ad531ed16


Nie je nikomu podozrivé, ako spoločnosti, orientované na zisky akosi v poslednej dobe"nestíhajú" jedna za druhou dodávať obrovské množstvá vakcín, ktoré nakontrahovali vlastizradné vlády? A prečo? Keby došlo k masívnemu zaočkovaniu populusu v rozpätí povedzme 1-2 mesiacov, bolo by veľmi jednoduché vysledovať, že vedľajšie účinky boli tie hlavné-zamýšľané. Jednoducho to potrebujú roztiahnuť v čase, aby sa nedalo priamo operovať následkami šialenej vakcinacistickej operácie.
6033ad75b57a1


A ako ovečky nahnať v hojnom počte pred ihly? No vybudiť v nich pocit, že sa na nich nedostane. A žiaľ, toto aj RF v predmetnej tlačovke spravil.


Stále nezabúdajme na fakt, že aj keď ide o ruskú vakcínu, už to zďaleka nie je vakcína sovietskeho typu, teda že bola vytvorená spoločnosťou kapitalistickou, ktorá je akákoľvek, len nie ľudomilná. A teda je predpoklad, že aj u nej budú nastupovať nežiadúce účinky s oneskorenou dobou prejavov po aplikácii. ![6033ad531ed16](serve/attachment&path=6033ad531ed16) Nie je nikomu podozrivé, ako spoločnosti, orientované na zisky akosi v poslednej dobe"nestíhajú" jedna za druhou dodávať obrovské množstvá vakcín, ktoré nakontrahovali vlastizradné vlády? A prečo? Keby došlo k masívnemu zaočkovaniu populusu v rozpätí povedzme 1-2 mesiacov, bolo by veľmi jednoduché vysledovať, že vedľajšie účinky boli tie hlavné-zamýšľané. Jednoducho to potrebujú roztiahnuť v čase, aby sa nedalo priamo operovať následkami šialenej vakcinacistickej operácie. ![6033ad75b57a1](serve/attachment&path=6033ad75b57a1) A ako ovečky nahnať v hojnom počte pred ihly? No vybudiť v nich pocit, že sa na nich nedostane. A žiaľ, toto aj RF v predmetnej tlačovke spravil.
Upravené 22. 2. 2021 o 16:35
123
20.72k
182
41
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept