Politika v SR
Blokovanie Ivermektinu

Dobrý večer.

Ako ste si mohli všimnúť, povedomie o lieku Ivermectin sa už začalo v informačnom poli rýchlo šíriť. Dnes mal vystúpenie prezident Slovenskej lekárskej komory
Vykrúcal sa ako had keď nemohol otvorene klamať o účinnosti daného lieku ale hľadal všetky možnosti ako obhájiť fakt, že k lieku je veľmi obmedzený prístup a celé vystúpenie vyznelo skôr ako výstraha pred Ivermectinom. Pre zaujímavosť prikladám link o priaznivých účinkoch Ivermectinu pri liečbe COVID 19.
Je tu podozrenie, že daný liek zadržiavajú na colniciach.

Moja otázka znie: ako je možné že SMER SD, ktorý má cez tlačovky ako jediná reálna opozícia možnosť šíriť info cez mainstrím, nesiahol po tejto informačnej petarde ktorá sa týka všetkých občanov bez ohladu na politickú orientáciu. Ani poslanec Blaha, ktorému na COVID zomrel otec a ktorý má asi najväčší výtlak na Facebooku o tom nedal doteraz ani zmienku.

Prosím zdtnejších diskutérov o vysvetlenie. Ak má daná situácia potenciál majdanizovať Slovensko... potom to mlčanie chápem.

P.S. linky mi nešli priložiť

Ďakujem

Dobrý večer. Ako ste si mohli všimnúť, povedomie o lieku Ivermectin sa už začalo v informačnom poli rýchlo šíriť. Dnes mal vystúpenie prezident Slovenskej lekárskej komory Vykrúcal sa ako had keď nemohol otvorene klamať o účinnosti daného lieku ale hľadal všetky možnosti ako obhájiť fakt, že k lieku je veľmi obmedzený prístup a celé vystúpenie vyznelo skôr ako výstraha pred Ivermectinom. Pre zaujímavosť prikladám link o priaznivých účinkoch Ivermectinu pri liečbe COVID 19. Je tu podozrenie, že daný liek zadržiavajú na colniciach. Moja otázka znie: ako je možné že SMER SD, ktorý má cez tlačovky ako jediná reálna opozícia možnosť šíriť info cez mainstrím, nesiahol po tejto informačnej petarde ktorá sa týka všetkých občanov bez ohladu na politickú orientáciu. Ani poslanec Blaha, ktorému na COVID zomrel otec a ktorý má asi najväčší výtlak na Facebooku o tom nedal doteraz ani zmienku. Prosím zdtnejších diskutérov o vysvetlenie. Ak má daná situácia potenciál majdanizovať Slovensko... potom to mlčanie chápem. P.S. linky mi nešli priložiť Ďakujem

Krátka technická poznámka: svoj email by si nemal verejne publikovať na webe, lebo ti spam boti zahltia emailovú schránku.

Krátka technická poznámka: svoj email by si nemal verejne publikovať na webe, lebo ti spam boti zahltia emailovú schránku.
Upravené 10. 2. 2021 o 20:28

potencial majdanizovat to ma, resp zmietnut tuto vladu tak, ze neostanu zivy. Prestraseni dav zistuje, ze lieky su zname uz davno, ale nieje vo vlade vola ich dat medzi lud.

Prikladom mi je jeden clovek zo statnej spravy, par rokov pred dochodkom, vystraseny ze ked sa ozve tak strati pracu a preto ani nechcel nic riesit, poslusne sa testoval atd, ved to poznate. Teraz jeho reakcia: "SVINE, vrazdia umyselne ludi".

Toto ma potencial do tyzdna spravit riadny prievan uplne vsade. A budu si zato moct sami.

#

@matus (mailová adresa) zmen si prihlasovacie meno, nech tu nedavas svoju mailovku.

potencial majdanizovat to ma, resp zmietnut tuto vladu tak, ze neostanu zivy. Prestraseni dav zistuje, ze lieky su zname uz davno, ale nieje vo vlade vola ich dat medzi lud. Prikladom mi je jeden clovek zo statnej spravy, par rokov pred dochodkom, vystraseny ze ked sa ozve tak strati pracu a preto ani nechcel nic riesit, poslusne sa testoval atd, ved to poznate. Teraz jeho reakcia: "SVINE, vrazdia umyselne ludi". Toto ma potencial do tyzdna spravit riadny prievan uplne vsade. A budu si zato moct sami. ### @matus (mailová adresa) zmen si prihlasovacie meno, nech tu nedavas svoju mailovku.
Upravené 11. 2. 2021 o 01:41

Jednou z možností by mohlo být podávat hromadně trestní oznámení, na "zatím" neznámého pachatele , za záměrné ohrožování na životě v době pandemie.
Háček je v tom , že i když to policie odloží , tak budete mít v ruce papír , který s největší pravděpodobností budete moci použít v době , kdy se začne trestat za genocidu národů.
A ti kteří mají máslo na hlavě , si toho budou vědomi. Nejde tady o špičky bandy , ale o střední "kádry" , kteří toto svinstvo svojí činností podporují a bez kterých se mašina zadře. Tlačit na jejich pomahače a připravovat je psychologicky na skutečnost , že si to vypijou.

Jednou z možností by mohlo být podávat hromadně trestní oznámení, na "zatím" neznámého pachatele , za záměrné ohrožování na životě v době pandemie. Háček je v tom , že i když to policie odloží , tak budete mít v ruce papír , který s největší pravděpodobností budete moci použít v době , kdy se začne trestat za genocidu národů. A ti kteří mají máslo na hlavě , si toho budou vědomi. Nejde tady o špičky bandy , ale o střední "kádry" , kteří toto svinstvo svojí činností podporují a bez kterých se mašina zadře. Tlačit na jejich pomahače a připravovat je psychologicky na skutečnost , že si to vypijou.

Ak má daná situácia potenciál majdanizovať Slovensko... potom to mlčanie chápem.

áno, aj to je jeden z dôvodov. Ak by to pustili naraz všade, tak riskujú nielen rapídny zlom v úmrtnosti na covid19, ale aj následný lynč davu. Preto to budú púšťať pomaly.
Navyše, ak by to pustili naraz, a ľudia by sa presvedčili, že to funguje, tak padá celý pandemický cirkus. Kašlem na rúška, kašlem na odstupy, kašlem na testovanie, kašlem na vakcíny - ak ochoriem, dám si Ivermectin. Z tohto hľadiska to uvoľnili len pre nemocnice.
Slovensko ide počas pandémie z extrému do extrému: do plošného testovania najnižšia úmrtnosť na covid, následne ako prví na svete celoplošné testovanie a sme v opačnom extréme - máme jednu z najvyšších úmrtností v poslednom čase. Nemôžeme ísť zase do opačného extrému - zbaviť sa úplne pandémie ako prví na svete - to by nám netlieskali - to by hneď prišla korekcia.
Podobnou rozbuškou, o ktorej aj SMER mlčí, je to, kto skutočne stojí za nákupom antigén testov pre prvé kolo celoplošného testovania - čo vlastne ozvučovaním tej trnavskej firmičky Fico v súvislosti s ňou neozvučuje.

[quote="pid:3217, uid:61"]Ak má daná situácia potenciál majdanizovať Slovensko... potom to mlčanie chápem.[/quote] áno, aj to je jeden z dôvodov. Ak by to pustili naraz všade, tak riskujú nielen rapídny zlom v úmrtnosti na covid19, ale aj následný lynč davu. Preto to budú púšťať pomaly. Navyše, ak by to pustili naraz, a ľudia by sa presvedčili, že to funguje, tak padá celý pandemický cirkus. Kašlem na rúška, kašlem na odstupy, kašlem na testovanie, kašlem na vakcíny - ak ochoriem, dám si Ivermectin. Z tohto hľadiska to uvoľnili len pre nemocnice. Slovensko ide počas pandémie z extrému do extrému: do plošného testovania najnižšia úmrtnosť na covid, následne ako prví na svete celoplošné testovanie a sme v opačnom extréme - máme jednu z najvyšších úmrtností v poslednom čase. Nemôžeme ísť zase do opačného extrému - zbaviť sa úplne pandémie ako prví na svete - to by nám netlieskali - to by hneď prišla korekcia. Podobnou rozbuškou, o ktorej aj SMER mlčí, je to, kto skutočne stojí za nákupom antigén testov pre prvé kolo celoplošného testovania - čo vlastne ozvučovaním tej trnavskej firmičky Fico v súvislosti s ňou neozvučuje.

Podobnou rozbuškou, o ktorej aj SMER mlčí, je to, kto skutočne stojí za nákupom antigén testov pre prvé kolo celoplošného testovania - čo vlastne ozvučovaním tej trnavskej firmičky Fico v súvislosti s ňou neozvučuje.

vies to rozviest? ak nie, ako sa vola ta firma?

[quote="pid:3225, uid:112"]Podobnou rozbuškou, o ktorej aj SMER mlčí, je to, kto skutočne stojí za nákupom antigén testov pre prvé kolo celoplošného testovania - čo vlastne ozvučovaním tej trnavskej firmičky Fico v súvislosti s ňou neozvučuje.[/quote] vies to rozviest? ak nie, ako sa vola ta firma?

Nie som si istý, kto to takto postavil, či farmaceuti alebo to zextrémizovali médiá, ale nadpisy článkov boli, že lekárnici vyzývajú ľudí, aby od nich nežiadali ivermektín. Teda robili z ľudí idiotov.

Na to som odpovedal, že lekárnici nemajú čo žiadať ľudí, oni majú žiadať vládu a úrady. Majú tú spätnú väzbu vyššie, lebo to je normálne riadenie. Namiesto toho to kopli dolu. Ale ako vravím, nie je celkom isté, kto to tam kopol, či lekárnici alebo médiá. Možné je oboje.

Nie som si istý, kto to takto postavil, či farmaceuti alebo to zextrémizovali médiá, ale nadpisy článkov boli, že lekárnici vyzývajú ľudí, aby od nich nežiadali ivermektín. Teda robili z ľudí idiotov. Na to som odpovedal, že lekárnici nemajú čo žiadať ľudí, oni majú žiadať vládu a úrady. Majú tú spätnú väzbu vyššie, lebo to je normálne riadenie. Namiesto toho to kopli dolu. Ale ako vravím, nie je celkom isté, kto to tam kopol, či lekárnici alebo médiá. Možné je oboje.

nie je celkom isté, kto to tam kopol, či lekárnici alebo médiá

Ak aj nejaké združenie zastupujúce lekárnikov niečo vyhlásilo, neznamená to, že je to názor všetkých lekárnikov a majiteľov lekárni v štáte. Vedenie tých stavovských či odborných združení môže byť obsadené kádrami, ktoré idú na ruku podpindosom a infopole budú rozvíjať do negatívnej krajnosti, aby to médiá mohli posúvať ďalej. Zásobovanie slovenských lekární liekmi má ale v podstate pod kontrolou pár veľkých firiem a tie zásobujú všetko a budú ovplyvňovať dostupnosť. A normálny lekárnik si zo zahraničia Ivermektin sám objednať nemôže, lebo to stopne colnica. Sabotáž zachovania zdravia obyvateľstva, uvedomujú si vôbec, čo robia?

[quote="pid:3230, uid:127"]nie je celkom isté, kto to tam kopol, či lekárnici alebo médiá[/quote] Ak aj nejaké združenie zastupujúce lekárnikov niečo vyhlásilo, neznamená to, že je to názor všetkých lekárnikov a majiteľov lekárni v štáte. Vedenie tých stavovských či odborných združení môže byť obsadené kádrami, ktoré idú na ruku podpindosom a infopole budú rozvíjať do negatívnej krajnosti, aby to médiá mohli posúvať ďalej. Zásobovanie slovenských lekární liekmi má ale v podstate pod kontrolou pár veľkých firiem a tie zásobujú všetko a budú ovplyvňovať dostupnosť. A normálny lekárnik si zo zahraničia Ivermektin sám objednať nemôže, lebo to stopne colnica. Sabotáž zachovania zdravia obyvateľstva, uvedomujú si vôbec, čo robia?
Upravené 10. 2. 2021 o 21:25

P.S. linky mi nešli priložiť

Prvý príspevok na úvodnej stránke:
Ďalšia vec je, že je tu ochrana proti spamu t.j. musíte napísať aspoň 1 príspevok pred tým, než môžete volne vkladať odkazy do príspevku.

[quote="pid:3217, uid:61"]P.S. linky mi nešli priložiť[/quote] Prvý príspevok na úvodnej stránke: Ďalšia vec je, že je tu ochrana proti spamu t.j. musíte napísať aspoň 1 príspevok pred tým, než môžete volne vkladať odkazy do príspevku.

Moderátor

dnes niekde na HS v komentoch bolo, ze ivermekton posobi najlepsie v ranych stadiach....kedze ho povolili len v nemocniciach, kde sa to bude predpisovat v podstate uz casto ludom v neskorych stadiach, je otazka, ci sa to nebude pouzivat ako vyhovorka, ze ved to nefunguje....ale keby to fungovalo aj tak (ako niekto napisal, ze zachranil tak brata, ktory mal uz len 20% sancu na zachranu)....to by bol gol:-) tolko mrtvych kvoli lacnemu lieku, ktory by uvolnil kapacity nemocnic, usetril kopu penazi a uvolnil tlak na ludi.....inak sa cudujem, ze poistovne nekonaju

dnes niekde na HS v komentoch bolo, ze ivermekton posobi najlepsie v ranych stadiach....kedze ho povolili len v nemocniciach, kde sa to bude predpisovat v podstate uz casto ludom v neskorych stadiach, je otazka, ci sa to nebude pouzivat ako vyhovorka, ze ved to nefunguje....ale keby to fungovalo aj tak (ako niekto napisal, ze zachranil tak brata, ktory mal uz len 20% sancu na zachranu)....to by bol gol:-) tolko mrtvych kvoli lacnemu lieku, ktory by uvolnil kapacity nemocnic, usetril kopu penazi a uvolnil tlak na ludi.....inak sa cudujem, ze poistovne nekonaju

Ohľadom liečby liekom Ivermectin som sa dostal k nasledovnej stránke. Sú tu zverejnené odborné informácie, stránka má viacero sekcií aj veľa ďalších odkazov. Sú tu uverejnené aj mená lekárov tejto Aliancie spolu s odkazom na ich životopisy a odbornú reputáciu.
https://stopkovid.eu/

Odporúčam aj sledovať Igora Bukovského na youtube.

Ohľadom liečby liekom Ivermectin som sa dostal k nasledovnej stránke. Sú tu zverejnené odborné informácie, stránka má viacero sekcií aj veľa ďalších odkazov. Sú tu uverejnené aj mená lekárov tejto Aliancie spolu s odkazom na ich životopisy a odbornú reputáciu. https://stopkovid.eu/ Odporúčam aj sledovať Igora Bukovského na youtube.

vies to rozviest?

ešte nenastal čas to ozvučiť. Až nastane, tak to isto ozvučí SMER. Nie nadarmo udržujú tú informáciu o tej trnavskej firmičke v éteri... Síce to smerujú zatiaľ na nabalenie sa politikov s ňou spojených, ale podstata je inde.

[quote="pid:3228, uid:10"]vies to rozviest?[/quote] ešte nenastal čas to ozvučiť. Až nastane, tak to isto ozvučí SMER. Nie nadarmo udržujú tú informáciu o tej trnavskej firmičke v éteri... Síce to smerujú zatiaľ na nabalenie sa politikov s ňou spojených, ale podstata je inde.

Neni dobre se fixovat jen na nazev Ivermectin.

• Ivermectin
  • Stromectol
  • Driponin

To jsem jen namatkove vyhledala, urcite je tech nazvu kopa. Vsechny obsahuji 3 mg Ivermectinu.

Neni dobre se fixovat jen na nazev Ivermectin. - Ivermectin - Stromectol - Driponin To jsem jen namatkove vyhledala, urcite je tech nazvu kopa. Vsechny obsahuji 3 mg Ivermectinu.

Neni dobre se fixovat jen na nazev Ivermectin

Pretože po registrácii Ivermektinu na Slovensku pre humánnu liečbu, kvôli jeho nedostupnosti na slovenskom trhu, Slováci veľmi rýchlo objavili, že v Rakúsku na recept dostupným je.
Poopravím - bol. Po dnešnom dopyte priamo v lekárni vo Viedni som obdržal takúto odpoveď: "Ivermektin len pre veterinárne účely na predpis. Ivermektin pre humánne použitie je určený len pre nemocnice."
Či je to v Rakúsku teraz tak všade - neviem, ale v danej lekárni, resp. v sieti Paracelsus, áno.

[quote="pid:3325, uid:68"]Neni dobre se fixovat jen na nazev Ivermectin[/quote] Pretože po registrácii Ivermektinu na Slovensku pre humánnu liečbu, kvôli jeho nedostupnosti na slovenskom trhu, Slováci veľmi rýchlo objavili, že v Rakúsku na recept dostupným je. Poopravím - bol. Po dnešnom dopyte priamo v lekárni vo Viedni som obdržal takúto odpoveď: "Ivermektin len pre veterinárne účely na predpis. Ivermektin pre humánne použitie je určený len pre nemocnice." Či je to v Rakúsku teraz tak všade - neviem, ale v danej lekárni, resp. v sieti Paracelsus, áno.

Pro "popolvara":

Stromectol
Driponin

Zkus se zeptat na tyhle dva. Drive to bylo bez predpisu.
V Nemecku ho maji, ale asi se nedostane pres hranice, kdyz ho objednas online.

Tady jsem nasla tuhle stranku, zkus to tam.
http://apothekeat.com/stromectol/

Pro "popolvara": [quote="pid:3325, uid:68"]Stromectol Driponin[/quote] Zkus se zeptat na tyhle dva. Drive to bylo bez predpisu. V Nemecku ho maji, ale asi se nedostane pres hranice, kdyz ho objednas online. Tady jsem nasla tuhle stranku, zkus to tam. http://apothekeat.com/stromectol/
Upravené 12. 2. 2021 o 17:08

Neni dobre se fixovat jen na nazev Ivermectin.

Nedávno jsem díky náhodě pro jednoho známého sestavil (mno, spíše okopčil) - bez nároku na úplnost - přehled antivirotik použitelných proti tzv. Covid-19.
Dovolím si dát k dispozici níže, možná budou někomu užitečné (mnou nevyzkoušené odkazy na) polské internetové lékárny (pokud někdo udělá zkušenost, prosím o zpětnou vazbu, děkuji :-) :

Léky, co existují proti koronaviru
mám to ze svobodného rádia, pořad "2021-01-18 – Studio Beta – Nad dopisy posluchačů s interakcí.", čas 54:00
https://svobodne-radio.cz/2021-01-18-studio-beta-nad-dopisy-posluchacu-s-interakci/

ČR (zakázaný prodej)
Isoprinosine

Slovensko (nově se použití rozbíhá v "omezeném" režimu)
Ivermectin

Polsko (www.ALLEGRO.PL, www.ABCAPTEKA.PL, www.APTEKASOWA.PL - toto by měly být internetové lékárny zasílající do ČR)
Neosin, Neosin Forte
Groprinosine, Groprinosine Forte
Eloprin, Eloprin Forte (tento je bez lepku)

Bulharsko
Izorex

Bělorusko, Ukrajina
Novirin
Grafivirin

Rusko
Normomed

Norsko
Imunovir

Dodatek: někde jsem zachytil, že - údajně - pomáhají vlastně jakákoliv antivirotika, třeba léky na léčbu rtového oparu (tzv. "zimy" na rtu)

[quote="pid:3325, uid:68"]Neni dobre se fixovat jen na nazev Ivermectin.[/quote] Nedávno jsem díky náhodě pro jednoho známého sestavil (mno, spíše okopčil) - bez nároku na úplnost - přehled antivirotik použitelných proti tzv. Covid-19. Dovolím si dát k dispozici níže, možná budou někomu užitečné (mnou nevyzkoušené odkazy na) polské internetové lékárny (pokud někdo udělá zkušenost, prosím o zpětnou vazbu, děkuji :-) : Léky, co existují proti koronaviru mám to ze svobodného rádia, pořad "2021-01-18 – Studio Beta – Nad dopisy posluchačů s interakcí.", čas 54:00 https://svobodne-radio.cz/2021-01-18-studio-beta-nad-dopisy-posluchacu-s-interakci/ ČR (zakázaný prodej) Isoprinosine Slovensko (nově se použití rozbíhá v "omezeném" režimu) Ivermectin Polsko (www.ALLEGRO.PL, www.ABCAPTEKA.PL, www.APTEKASOWA.PL - toto by měly být internetové lékárny zasílající do ČR) Neosin, Neosin Forte Groprinosine, Groprinosine Forte Eloprin, Eloprin Forte (tento je bez lepku) Bulharsko Izorex Bělorusko, Ukrajina Novirin Grafivirin Rusko Normomed Norsko Imunovir Dodatek: někde jsem zachytil, že - údajně - pomáhají vlastně jakákoliv antivirotika, třeba léky na léčbu rtového oparu (tzv. "zimy" na rtu)
Upravené 11. 2. 2021 o 16:03

poistovne nekonaju

a prečo by mali, je to celé prepojené a ako som už písal, na remdesvire sa hoja všetci. Ivermektín je účinný vo všetkých štádiách, treba si počítať tie už zverejnené štúdie.
https://blogspravy.tk/2021/01/27/pozoruhodny-liek-ivermectin/
Takže v klamstvách sa pokračuje naďalej, čo ma neprekvapuje.

No fajn, z neznámych dôvodov sa mi stratil zase celý príspevok, tak sa ho pokúsim znova napísať.

Čo je však naozaj veľmi nevyhnutné je odstrihnúť sa od egregoru hnusoby, s vedomím, že máme liek ako na všetky choroby, ktoré sme tu mali. Keď tu nik nestraší s epidémiou rakoviny či cukrovky, ktorú môžeme s podstatne vyššou pravdepodobnosťou obdržať(61 zo 168 druhov rakoviny má vírový pôvod), tak nie je vôbec dôležité posilňovať niečo, čo ide proti našej podstate. A že všetko ide správnym smerom sa ukazuje každým dňom
https://hitky.sk/hromadna-vzbura-dalsi-starostovia-nezabezpecia-vikendove-testovanie/

, je pre nich čoraz ťažšie ovečky balamútiť, lebo každé klamstvo stratí raz nohy, niekedy aj telo:
https://www.startitup.sk/z-nemocnice-v-kezmarku-zmizlo-84-pacientov-s-koronavirusom-stat-ma-v-udajoch-chaos-tvrdi-mesto/

A keďže vieme, že s Ivermektínom nám robia prieky, ale aby sme zostali pripravení, tak tu je jeden zdroj

dostupnosť 2-3 dni, 10 ml(100mg) stačí zhruba na liečbu 2 dospelých osôb priemernej váhy. Dávkovanie 0,2mg/kg váhy, teda 1ml na 50 kg, dávka sa vyberá 1. a 3. deň jednorázovo a v prípade ťažších priebeho ešte v 6. a 8. deň.

https://www.petissimo.sk/pre-vtaky/okrasny-vtak/sh-ivermectin-spot-on.html

[quote="pid:3294, uid:187"]poistovne nekonaju[/quote] a prečo by mali, je to celé prepojené a ako som už písal, na remdesvire sa hoja všetci. Ivermektín je účinný vo všetkých štádiách, treba si počítať tie už zverejnené štúdie. https://blogspravy.tk/2021/01/27/pozoruhodny-liek-ivermectin/ Takže v klamstvách sa pokračuje naďalej, čo ma neprekvapuje. No fajn, z neznámych dôvodov sa mi stratil zase celý príspevok, tak sa ho pokúsim znova napísať. Čo je však naozaj veľmi nevyhnutné je odstrihnúť sa od egregoru hnusoby, s vedomím, že máme liek ako na všetky choroby, ktoré sme tu mali. Keď tu nik nestraší s epidémiou rakoviny či cukrovky, ktorú môžeme s podstatne vyššou pravdepodobnosťou obdržať(61 zo 168 druhov rakoviny má vírový pôvod), tak nie je vôbec dôležité posilňovať niečo, čo ide proti našej podstate. A že všetko ide správnym smerom sa ukazuje každým dňom https://hitky.sk/hromadna-vzbura-dalsi-starostovia-nezabezpecia-vikendove-testovanie/ , je pre nich čoraz ťažšie ovečky balamútiť, lebo každé klamstvo stratí raz nohy, niekedy aj telo: https://www.startitup.sk/z-nemocnice-v-kezmarku-zmizlo-84-pacientov-s-koronavirusom-stat-ma-v-udajoch-chaos-tvrdi-mesto/ A keďže vieme, že s Ivermektínom nám robia prieky, ale aby sme zostali pripravení, tak tu je jeden zdroj dostupnosť 2-3 dni, 10 ml(100mg) stačí zhruba na liečbu 2 dospelých osôb priemernej váhy. Dávkovanie 0,2mg/kg váhy, teda 1ml na 50 kg, dávka sa vyberá 1. a 3. deň jednorázovo a v prípade ťažších priebeho ešte v 6. a 8. deň. https://www.petissimo.sk/pre-vtaky/okrasny-vtak/sh-ivermectin-spot-on.html
Upravené 11. 2. 2021 o 19:29

tak IVM uz ozvucil aj Blaha, len vyberam z jeho statusu:

1. Nerozumiem, prečo na Slovensku nechávajú našich rodičov zomierať a neskúšajú ich liečiť. Nerozumiem, prečo pri vakcínach nevadí, že môžu mať vedľajšie účinky, ale lieky zakazujú, lebo si nie sú istí vedľajšími účinkami - čo je toto za logiku?!
  2. Spomínam si na ten bezútešný rozhovor s lekárom, keď mi naznačoval, že to vyzerá zle - od prvého dňa som mal pocit, že vlastne ani nevolám do nemocnice, ale do paliatívneho ústavu. Akoby sa len čakalo, kedy naši otcovia zomrú.

tak IVM uz ozvucil aj Blaha, len vyberam z jeho statusu: 9. Nerozumiem, prečo na Slovensku nechávajú našich rodičov zomierať a neskúšajú ich liečiť. Nerozumiem, prečo pri vakcínach nevadí, že môžu mať vedľajšie účinky, ale lieky zakazujú, lebo si nie sú istí vedľajšími účinkami - čo je toto za logiku?! 10. Spomínam si na ten bezútešný rozhovor s lekárom, keď mi naznačoval, že to vyzerá zle - od prvého dňa som mal pocit, že vlastne ani nevolám do nemocnice, ale do paliatívneho ústavu. Akoby sa len čakalo, kedy naši otcovia zomrú.
6.86k
79
28
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept