Politika v SR
Spomienka na generála Milana Lučanského

Spomienka na generála Milana Lučanského


Spomienka na generála Milana Lučanského

5ff766b41d0c5


pri prechádzke po našej obci som bol milo prekvapený
samoorganizácia zdola


![5ff766b41d0c5](serve/attachment&path=5ff766b41d0c5) pri prechádzke po našej obci som bol milo prekvapený samoorganizácia zdola

krysy cítia možnosť potopenia lode, začínajú myslieť na zadné vrátka
inak, paralela s návratom ďalšieho generála Milana - tentokrát Štefánika - tiež nebol doma istými kruhmi vítaný a preto ho zavraždili. MRŠ - 1919, ML - 2020


krysy cítia možnosť potopenia lode, začínajú myslieť na zadné vrátka inak, paralela s návratom ďalšieho generála Milana - tentokrát Štefánika - tiež nebol doma istými kruhmi vítaný a preto ho zavraždili. MRŠ - 1919, ML - 2020

Pohreb je dnes o 14:00 v Štrbe, sú v rovnakom čase aj spomienkové akcie na jednotlivých policajných riaditeľstvách?


Pohreb je dnes o 14:00 v Štrbe, sú v rovnakom čase aj spomienkové akcie na jednotlivých policajných riaditeľstvách?

Moderátor

ja pridám z Eurorešpektu zaujmavý rozhovor s bývalým prokurátorom JUDr. Júliusom Gogom, ktorý rozobral TS M. Lučanského


Tenký ľad trestného stíhania a nutnosť väzby v prípade generála Lučanského
Jana Teleki7 januára, 2021
https://www.eurorespekt.sk/tenky-lad-trestneho-stihania-a-nutnost-vazby-v-pripade-generala-lucanskeho/


ja pridám z Eurorešpektu zaujmavý rozhovor s bývalým prokurátorom JUDr. Júliusom Gogom, ktorý rozobral TS M. Lučanského Tenký ľad trestného stíhania a nutnosť väzby v prípade generála Lučanského Jana Teleki7 januára, 2021 https://www.eurorespekt.sk/tenky-lad-trestneho-stihania-a-nutnost-vazby-v-pripade-generala-lucanskeho/

Gustav Murín k pocte generála Lučanského vydal dnes nový článok:


https://blog.hlavnespravy.sk/25189/k-pocte-generala-milana-lucanskeho/


Okrem iných spomína aj dnešného policajného prezidenta Petra Kovaříka, ktorý bol v rokoch 2013 až 2017 policajným pridelencom vo Washingtone. V článku je aj stručne popísaná história, ako bolo Lučanskému bránené v tom, aby bola mafia vyčistená. Mám silný pocit, že prevoz Černáka do Prešova a Lučanského väzba v Prešovskej väznici náhoda nebola a odsúdeného sadistu použili na to, čo chcel súčasný fašistický režim urobiť aj tak.


Gustav Murín k pocte generála Lučanského vydal dnes nový článok: https://blog.hlavnespravy.sk/25189/k-pocte-generala-milana-lucanskeho/ Okrem iných spomína aj dnešného policajného prezidenta Petra Kovaříka, ktorý bol v rokoch 2013 až 2017 policajným pridelencom vo Washingtone. V článku je aj stručne popísaná história, ako bolo Lučanskému bránené v tom, aby bola mafia vyčistená. Mám silný pocit, že prevoz Černáka do Prešova a Lučanského väzba v Prešovskej väznici náhoda nebola a odsúdeného sadistu použili na to, čo chcel súčasný fašistický režim urobiť aj tak.

Ahoj @kulich, mohol by si sa mi prosím ozvať na jardo.b@zoznam.sk ? Chcel by som sa ťa niečo spýtať.

Ahoj @kulich, mohol by si sa mi prosím ozvať na jardo.b@zoznam.sk ? Chcel by som sa ťa niečo spýtať.

ja pridávam vyjadrenie Žitného a Kaliňáka pred pohrebom...o tom ako to tam je zabezpečené a čo si myslia o dnešnom dni.Veľmi zaujmave informácie odznejú.
https://www.youtube.com/watch?v=-cJbUwgZLH8


ja pridávam vyjadrenie Žitného a Kaliňáka pred pohrebom...o tom ako to tam je zabezpečené a čo si myslia o dnešnom dni.Veľmi zaujmave informácie odznejú. https://www.youtube.com/watch?v=-cJbUwgZLH8

Trocha symboliky
Mafián Kollár oblepil parlament igelitom a zavraždili Slovenského Generala, vražda po mafiánsky, a na jeho pohreb pustili cápa hascaka na slobodu


Trocha symboliky Mafián Kollár oblepil parlament igelitom a zavraždili Slovenského Generala, vražda po mafiánsky, a na jeho pohreb pustili cápa hascaka na slobodu

Veľmi vážne podozrenia ohľadom vraždy generála Lučanského. V tejto súvislosti mi napadá, že analytik Žitný, ktorý zfleku prišiel s verziou o štyroch bacharoch, musel mať tiež informácie priamo z väznice (nejakého insidera).
https://www.youtube.com/watch?v=LKNoDp_VQXg


Veľmi vážne podozrenia ohľadom vraždy generála Lučanského. V tejto súvislosti mi napadá, že analytik Žitný, ktorý zfleku prišiel s verziou o štyroch bacharoch, musel mať tiež informácie priamo z väznice (nejakého insidera). https://www.youtube.com/watch?v=LKNoDp_VQXg
Upravené 11. 1. 2021 o 19:43

@jardob Zachytil som vo svojom okolí, že sa začali aktivizovať bývalí väzni a kriminálnici. Nie však v zmysle dorazenia nášho štátu, ale v zmysle boja proti neprávosti. Už tá myšlienka pred nedávnom padla, že nás nakoniec budú zachraňovať zlodeji a kriminálnici, keď už sa bežní ľudia boja vzbúriť sa.

@jardob Zachytil som vo svojom okolí, že sa začali aktivizovať bývalí väzni a kriminálnici. Nie však v zmysle dorazenia nášho štátu, ale v zmysle boja proti neprávosti. Už tá myšlienka pred nedávnom padla, že nás nakoniec budú zachraňovať zlodeji a kriminálnici, keď už sa bežní ľudia boja vzbúriť sa.

Moderátor

Radačovský vo videu hovorí o tom, že majú útočiť na neho a nie na rodinu. Zaujímavý moment vo videu je prestrih na jeho hodinky a ruky. Na hodinách je necelá pol hodina do dvanástej. Nie 5 minút pred dvanástou, ale necelá pol hodina. Nadišiel čas výmeny odkazov.


https://www.facebook.com/sudcaradacovsky/videos/310811830360511/


Radačovský vo videu hovorí o tom, že majú útočiť na neho a nie na rodinu. Zaujímavý moment vo videu je prestrih na jeho hodinky a ruky. Na hodinách je necelá pol hodina do dvanástej. Nie 5 minút pred dvanástou, ale necelá pol hodina. Nadišiel čas výmeny odkazov. https://www.facebook.com/sudcaradacovsky/videos/310811830360511/

Moderátor

príspevok je síce z mája, no poukazuje na to, čo tvrdí pán vo videu, že bitie,týranie väzňov je bežný štandard, ono by to súhlasilo aj s tým ako sa všetci kajucnici snažia spolupracovať, isto je im vyhrážané, že budú eliminovaní, ich rodiny a pod. vyhrážky....tí operatívci čo chodia takto vydierať väzňov, robia možno to isté....To čo vidíme bežne vo filmoch je zdá sa realita o ktorej sa nehovorí a preto niet divu,že sa väzni búria
https://www.eurorespekt.sk/dozorcovia-zvjs-dokopali-vazna-sposobili-mu-tazku-ujmu-na-zdravi/


príspevok je síce z mája, no poukazuje na to, čo tvrdí pán vo videu, že bitie,týranie väzňov je bežný štandard, ono by to súhlasilo aj s tým ako sa všetci kajucnici snažia spolupracovať, isto je im vyhrážané, že budú eliminovaní, ich rodiny a pod. vyhrážky....tí operatívci čo chodia takto vydierať väzňov, robia možno to isté....To čo vidíme bežne vo filmoch je zdá sa realita o ktorej sa nehovorí a preto niet divu,že sa väzni búria https://www.eurorespekt.sk/dozorcovia-zvjs-dokopali-vazna-sposobili-mu-tazku-ujmu-na-zdravi/

Nerozumiem, čo znamená tá polhodina do 12 na Radačovského hodinkách - čas výmeny odkazov?


Nerozumiem, čo znamená tá polhodina do 12 na Radačovského hodinkách - čas výmeny odkazov?

Nerozumiem, čo znamená tá polhodina do 12 na Radačovského hodinkách - čas výmeny odkazov?

Nepríde Ti čudné, že kamera počas jedného jednoduchého a krátkeho prehlásenia urobí prestrih na hodinky? Skús, tak ako my ostatní, sám pouvažovať, čoho symbolom sú hodinky a sleduj ďalšie podobné úkazy v odpovediach Lipšica, Žilinku, Kolíkovej a im podobných.


Len som na toto upriamil pozornosť, aby to bolo možné ďalej sledovať a postupne aj dešifrovať.


[quote="pid:457, uid:200"]Nerozumiem, čo znamená tá polhodina do 12 na Radačovského hodinkách - čas výmeny odkazov?[/quote] Nepríde Ti čudné, že kamera počas jedného jednoduchého a krátkeho prehlásenia urobí prestrih na hodinky? Skús, tak ako my ostatní, sám pouvažovať, čoho symbolom sú hodinky a sleduj ďalšie podobné úkazy v odpovediach Lipšica, Žilinku, Kolíkovej a im podobných. Len som na toto upriamil pozornosť, aby to bolo možné ďalej sledovať a postupne aj dešifrovať.

Moderátor

@kulich ak by bola pravda to, čo hovorí ten český bloger odvolávajúci sa na insiderské informácie (dosť podobné tím, ktoré mal Žitný), tak by to znamenalo, že tá operácia musela byť dobre naplánovaná. Veď stačí sa zamyslieť: kto dokáže zariadiť, aby odsúdeného na doživotie previezli mimo bežné štandardy prevozov (strávil by v Prešove viac ako týždeň), kto by dokázal zariadiť, aby Černáka dali do jednej cely s Lučanským a nechali ho zmlátiť ML do bezvedomia? Kto by dokázal zariadiť, aby mizli videozáznamy z chodby? A falšovať by sa tam následne muselo ešte veľa vecí: Lekárske správy a záznamy z príjmov, korumpovanie advokáta ML a pod.

Takáto operácia by mohla prebehnúť len pod záštitou tajných služieb, ako to popisoval Norman na svojom webe Nadhľad. Mikulec je bývalý člen vojenskej rozviedky. Šéfom SIS je Pčolinský. Naď ako MO tiež vypomohol konexiami. A v pozadí je Lipšic a jeho zámorskí páničkovia.


Tá teória štyroch bacharov mohla byť tak, že nešlo o miestnych bacharov, ale o Siskárov v uniforme prešovských bacharov, pričom Černák mohol byť štvrtým "bacharom" v uniforme. Tí traja by Lučanskému zviazali ruky a nohy a nechali Černákovi, ako ho tĺkol boxerom a činkou. Po takejto bitke ľahko mohol mať zlomeniny lebky nad okom a množstvo pohmoždenín po tele.


V takomto stave ale sotva mohol mať na druhý deň stretnutie s advokátom, a sotva mohol ešte klikovať. Ak bol v kóme, tak tri týždne ho mohli umelo držať na prístrojoch, aby sa stratili modriny a opuchy. Z rovnakého dôvodu mohli aj Černáka priviesť tak zavčasu, aby sa dali zaretušovať viditeľné zranenia, ak by nejaké utŕžil.


Je zvláštne aj to, že zápisnica z prvého výsluchu, kde sa neskôr dostavil aj Lipšic, je s falošným Lučanského podpisom (podpísal ho niekto iný). A aj začiernený Lučanského podpis na žiadosti o telefonovanie s manželkou je pravdepodobne nepravý.


@kulich ak by bola pravda to, čo hovorí ten český bloger odvolávajúci sa na insiderské informácie (dosť podobné tím, ktoré mal Žitný), tak by to znamenalo, že tá operácia musela byť dobre naplánovaná. Veď stačí sa zamyslieť: kto dokáže zariadiť, aby odsúdeného na doživotie previezli mimo bežné štandardy prevozov (strávil by v Prešove viac ako týždeň), kto by dokázal zariadiť, aby Černáka dali do jednej cely s Lučanským a nechali ho zmlátiť ML do bezvedomia? Kto by dokázal zariadiť, aby mizli videozáznamy z chodby? A falšovať by sa tam následne muselo ešte veľa vecí: Lekárske správy a záznamy z príjmov, korumpovanie advokáta ML a pod. Takáto operácia by mohla prebehnúť len pod záštitou tajných služieb, ako to popisoval Norman na svojom webe Nadhľad. Mikulec je bývalý člen vojenskej rozviedky. Šéfom SIS je Pčolinský. Naď ako MO tiež vypomohol konexiami. A v pozadí je Lipšic a jeho zámorskí páničkovia. Tá teória štyroch bacharov mohla byť tak, že nešlo o miestnych bacharov, ale o Siskárov v uniforme prešovských bacharov, pričom Černák mohol byť štvrtým "bacharom" v uniforme. Tí traja by Lučanskému zviazali ruky a nohy a nechali Černákovi, ako ho tĺkol boxerom a činkou. Po takejto bitke ľahko mohol mať zlomeniny lebky nad okom a množstvo pohmoždenín po tele. V takomto stave ale sotva mohol mať na druhý deň stretnutie s advokátom, a sotva mohol ešte klikovať. Ak bol v kóme, tak tri týždne ho mohli umelo držať na prístrojoch, aby sa stratili modriny a opuchy. Z rovnakého dôvodu mohli aj Černáka priviesť tak zavčasu, aby sa dali zaretušovať viditeľné zranenia, ak by nejaké utŕžil. Je zvláštne aj to, že zápisnica z prvého výsluchu, kde sa neskôr dostavil aj Lipšic, je s falošným Lučanského podpisom (podpísal ho niekto iný). A aj začiernený Lučanského podpis na žiadosti o telefonovanie s manželkou je pravdepodobne nepravý.

Nečudoval by som sa, keby do toho Černák išiel s tým, že mu je jedno, či sa na to príde alebo nie. Ak mu išlo o pomstu, pokojne sa nechá aj zabiť. Motív na usmrtenie mal ako on, tak aj politici (píšem politici a nie terajšia vláda).


Nečudoval by som sa, keby do toho Černák išiel s tým, že mu je jedno, či sa na to príde alebo nie. Ak mu išlo o pomstu, pokojne sa nechá aj zabiť. Motív na usmrtenie mal ako on, tak aj politici (píšem politici a nie terajšia vláda).

Moderátor

Tak tusim na Markize bolo v piatok dokazovane, ze Cermak mal alibi a nemohol to byt. Za mna, ja nevidim dovod, preco by ho mal prave Cermak fyzicky mlatit....staci, ze to urobili tomu komu chcel on a ci to boli siskari, bachari alebo ini vazni, ktori sa tam nahodou dostali, to uz je jedno.
Vyzera to pre mna ale, ze Cermak dostal "odmenu", ved to bolo pre vladu a tajnu sluzbu zbytocne a nic im to neprinieslo. Naco to bolo cele dobre? na vystrasenie ostatnych? to sa mi nezda....mne to skor pripada, ze sa im to vymklo z ruk, Cermak mozno niekoho podplatil a miesto "srania krvi" to skoncilo komou....no a to sa nedalo uz len tak ututlat, takze sa to vyriesilo chvilou cakania a potom samoobesenim.


Tak tusim na Markize bolo v piatok dokazovane, ze Cermak mal alibi a nemohol to byt. Za mna, ja nevidim dovod, preco by ho mal prave Cermak fyzicky mlatit....staci, ze to urobili tomu komu chcel on a ci to boli siskari, bachari alebo ini vazni, ktori sa tam nahodou dostali, to uz je jedno. Vyzera to pre mna ale, ze Cermak dostal "odmenu", ved to bolo pre vladu a tajnu sluzbu zbytocne a nic im to neprinieslo. Naco to bolo cele dobre? na vystrasenie ostatnych? to sa mi nezda....mne to skor pripada, ze sa im to vymklo z ruk, Cermak mozno niekoho podplatil a miesto "srania krvi" to skoncilo komou....no a to sa nedalo uz len tak ututlat, takze sa to vyriesilo chvilou cakania a potom samoobesenim.

Zaujímavý moment vo videu je prestrih na jeho hodinky a ruky. Na hodinách je necelá pol hodina do dvanástej. Nie 5 minút pred dvanástou, ale necelá pol hodina. Nadišiel čas výmeny odkazov.


I hodinky na stene za Radačovským ukazuju čas 11:35, po strihu na hodinky na ruke, keď oznamuje, aby útoky na rodinu smerovali na neho, je už čas 11:50


[quote="pid:437, uid:127"]Zaujímavý moment vo videu je prestrih na jeho hodinky a ruky. Na hodinách je necelá pol hodina do dvanástej. Nie 5 minút pred dvanástou, ale necelá pol hodina. Nadišiel čas výmeny odkazov.[/quote] I hodinky na stene za Radačovským ukazuju čas 11:35, po strihu na hodinky na ruke, keď oznamuje, aby útoky na rodinu smerovali na neho, je už čas 11:50

JankA

Upravené 12. 1. 2021 o 19:07

Každopádně vražda policejního generála se určitě neorganizovala v hlavě nějakého mafiána, ale byla pečlivě i s potenciálními konotacemi v budoucnosti připravena mimo území Slovenska : To je šrapnel podobného druhu, jako vražda K+K. Vždy zůstane "přilepena" na současné exekutivě.
Takhle se v historii postupovalo vždy , pachatel zapomenut, ale vládce, za něhož k excesu došlo - je vinen. Stačí si vzpomenout na Stalina a Gottwalda , kteří byli pasováni podobným způsobem do role "vrahů". Ten rukopis tajných služeb je naprosto zřetelný a že by v tom jela jen SIS - neberu !


Každopádně vražda policejního generála se určitě neorganizovala v hlavě nějakého mafiána, ale byla pečlivě i s potenciálními konotacemi v budoucnosti připravena mimo území Slovenska : To je šrapnel podobného druhu, jako vražda K+K. Vždy zůstane "přilepena" na současné exekutivě. Takhle se v historii postupovalo vždy , pachatel zapomenut, ale vládce, za něhož k excesu došlo - je vinen. Stačí si vzpomenout na Stalina a Gottwalda , kteří byli pasováni podobným způsobem do role "vrahů". Ten rukopis tajných služeb je naprosto zřetelný a že by v tom jela jen SIS - neberu !

Cermak mozno niekoho podplatil a miesto "srania krvi" to skoncilo komou....


Černák aby niekoho podplatil? Po toľkých rokoch v base? To sa mi nevidí, ako pravdepodobná možnosť. Zločinci sú vždy využití, tak to je aj pri ňom. Jemu je jedno aj keď ho obetujú, on už "dostal svojho Mikuláša".


[quote="pid:479, uid:187"]Cermak mozno niekoho podplatil a miesto "srania krvi" to skoncilo komou....[/quote] Černák aby niekoho podplatil? Po toľkých rokoch v base? To sa mi nevidí, ako pravdepodobná možnosť. Zločinci sú vždy využití, tak to je aj pri ňom. Jemu je jedno aj keď ho obetujú, on už "dostal svojho Mikuláša".

Moderátor

https://www.youtube.com/watch?v=mZHaecYjjFs


to, že má Černák na rukách rukavice je zo záberov pred súdom v Prešove skutočne vidno! čas 1:40
možní aktéri: bachari, Černák, SIS + iná tajná služba v určitej kombinácii
Podpisy: Judáš/obesenie, Černákove dátumy 6.12,9.12 a dátum 29.12. kedy oficiálne upadol do kómy
Bez povyku a pochybovania novinárov, mimovládok, s minimálnou publicitou v zahraničí (hoci som zachytil stanovisko rakúskeho policajného prezidenta v prospech Lúčanského)
Jediný môj pozitívny dojem v tejto tragédii je, že Radačovský vie čo robí a myslí o krok dopredu.


https://www.youtube.com/watch?v=mZHaecYjjFs to, že má Černák na rukách rukavice je zo záberov pred súdom v Prešove skutočne vidno! čas 1:40 možní aktéri: bachari, Černák, SIS + iná tajná služba v určitej kombinácii Podpisy: Judáš/obesenie, Černákove dátumy 6.12,9.12 a dátum 29.12. kedy oficiálne upadol do kómy Bez povyku a pochybovania novinárov, mimovládok, s minimálnou publicitou v zahraničí (hoci som zachytil stanovisko rakúskeho policajného prezidenta v prospech Lúčanského) Jediný môj pozitívny dojem v tejto tragédii je, že Radačovský vie čo robí a myslí o krok dopredu.

zbytočne tu budeme rozoberať, ako to skutočne bolo. Pokiaľ sa v USA nepodarí úplne odstaviť bažinu, tak tu sa bude vražda Lučanského oficiálne len tutlať. Akonáhle sa Trump presadí a bažina bude odstrihnutá od zdrojov a zlikvidovaná, až potom nastane reálna možnosť to oficiálne pravdivo vyšetriť, ak dovtedy zainteresovaní nezoberú spravodlivosť do vlastných rúk.
V zainteresovaných kruhoch je, podľa mňa, už aj tak známe, kto prečo a ako sa na tejto vražde zúčastnil.
Lučanského smrť neostane bez odozvy. Ak si to niekto myslí, tak je na omyle. Jeho dobitím ako psa bola prekročená červená línia a trestu neujde.


zbytočne tu budeme rozoberať, ako to skutočne bolo. Pokiaľ sa v USA nepodarí úplne odstaviť bažinu, tak tu sa bude vražda Lučanského oficiálne len tutlať. Akonáhle sa Trump presadí a bažina bude odstrihnutá od zdrojov a zlikvidovaná, až potom nastane reálna možnosť to oficiálne pravdivo vyšetriť, ak dovtedy zainteresovaní nezoberú spravodlivosť do vlastných rúk. V zainteresovaných kruhoch je, podľa mňa, už aj tak známe, kto prečo a ako sa na tejto vražde zúčastnil. Lučanského smrť neostane bez odozvy. Ak si to niekto myslí, tak je na omyle. Jeho dobitím ako psa bola prekročená červená línia a trestu neujde.

Popolvar: a ak Trump nevyhra, ale bazina? kto potresta jeho smrt? teda jasne, Najvyssi, ale to az potom.


Popolvar: a ak Trump nevyhra, ale bazina? kto potresta jeho smrt? teda jasne, Najvyssi, ale to az potom.

zbytočne tu budeme rozoberať, ako to skutočne bolo. Pokiaľ sa v USA nepodarí úplne odstaviť bažinu, tak tu sa bude vražda Lučanského oficiálne len tutlať


Ja mám obavu z jedného. Dvojvladie. Pompeo nakoniec neprileti do europy. A tym padom to chvíľku potrvá a bazina bude dalej vysavať zdroje. Vidim to tak, ze GP v kratkodobom prehráva. pánTrump si zachranil život, ale ako chce odstaviť démomkRATov, to.momentálne nevidím. Nemá na to.doatatok zdrojov. A Boh da, ze sa mylim.


Na.druhej strane radsej koronu teraz a nechat jej potencial vyprchať na boji o bieleho otca z wašingtonu, ako po upevneni vlady pána trumpa, kde by to potom vyzeralo u nas ako v Číne. Kto.o.tom neviete, socialny kredit je desivá vec


[quote="pid:571, uid:112"]zbytočne tu budeme rozoberať, ako to skutočne bolo. Pokiaľ sa v USA nepodarí úplne odstaviť bažinu, tak tu sa bude vražda Lučanského oficiálne len tutlať[/quote] Ja mám obavu z jedného. Dvojvladie. Pompeo nakoniec neprileti do europy. A tym padom to chvíľku potrvá a bazina bude dalej vysavať zdroje. Vidim to tak, ze GP v kratkodobom prehráva. pánTrump si zachranil život, ale ako chce odstaviť démomkRATov, to.momentálne nevidím. Nemá na to.doatatok zdrojov. A Boh da, ze sa mylim. Na.druhej strane radsej koronu teraz a nechat jej potencial vyprchať na boji o bieleho otca z wašingtonu, ako po upevneni vlady pána trumpa, kde by to potom vyzeralo u nas ako v Číne. Kto.o.tom neviete, socialny kredit je desivá vec

Prečítajte si tento pozoruhodný článok k téme Žitný a Lučanský - je to verejné ospravedlnenie novinára (tých je ako šafránu), ktoré však poslúžilo aj na to, aby bolo ozvučené, že Žitný nie je konšpirátor.


https://nazory.pravda.sk/komentare-a-glosy/clanok/574550-ad-zabili-ste-mi-kamarata/


Ľady sa hýbu, a keď sa pozerám na predpoveď počasia, príde na psa mráz.


Prečítajte si tento pozoruhodný článok k téme Žitný a Lučanský - je to verejné ospravedlnenie novinára (tých je ako šafránu), ktoré však poslúžilo aj na to, aby bolo ozvučené, že Žitný nie je konšpirátor. https://nazory.pravda.sk/komentare-a-glosy/clanok/574550-ad-zabili-ste-mi-kamarata/ Ľady sa hýbu, a keď sa pozerám na predpoveď počasia, príde na psa mráz.

Moderátor

Všimol som si ďalšiu vec, naše dve republiky sú stále synchronizované.


Médiá riešia českého blogera, ktorý obvinil Černáka z vraždy Lučanského. Polícia na svojej stránke toto označila ako hoax, to isté urobil aj Černák. https://www.hlavnydennik.sk/2021/01/13/m-cernak-na-facebooku-poprel-svoj-udajny-podiel-na-smrti-generala-lucanskeho


Funguje to aj opačným smerom, majiteľ českého Aeronetu je údajne na Slovensku a funguje odtiaľto. Mnoho iných informácii a udalostí sa ozvučuje nie v domovskom štáte, ale zo susedného, videli sme to aj u Fica.


Všimol som si ďalšiu vec, naše dve republiky sú stále synchronizované. Médiá riešia českého blogera, ktorý obvinil Černáka z vraždy Lučanského. Polícia na svojej stránke toto označila ako hoax, to isté urobil aj Černák. https://www.hlavnydennik.sk/2021/01/13/m-cernak-na-facebooku-poprel-svoj-udajny-podiel-na-smrti-generala-lucanskeho Funguje to aj opačným smerom, majiteľ českého Aeronetu je údajne na Slovensku a funguje odtiaľto. Mnoho iných informácii a udalostí sa ozvučuje nie v domovskom štáte, ale zo susedného, videli sme to aj u Fica.

Moderátor

Podmínkou potrestání vrahů gen. Lučanského není výhra Trumpa, ale výhra koncepce trumpizmu jako americké formy stalinizmu . A ta vyhraje s Trumpem nebo jeho nástupci . Globalizace je proces objektivní a trumpizmus je jeho subjektivním projevem v USA . Stejně jako putinizmus v RF.


Podmínkou potrestání vrahů gen. Lučanského není výhra Trumpa, ale výhra koncepce trumpizmu jako americké formy stalinizmu . A ta vyhraje s Trumpem nebo jeho nástupci . Globalizace je proces objektivní a trumpizmus je jeho subjektivním projevem v USA . Stejně jako putinizmus v RF.

akcia s Černákom slúži len na zametenie stôp a odvedenie pozornosti. aj keby to bol on, kto generála zákerne napadol a ubil k smrti tak je len nástrojom. a nás zaujíma kto ten nástroj použil. aj keď - stačilo by zájsť za lipšicom, on sa motá pri každom veľkom svinstve


akcia s Černákom slúži len na zametenie stôp a odvedenie pozornosti. aj keby to bol on, kto generála zákerne napadol a ubil k smrti tak je len nástrojom. a nás zaujíma kto ten nástroj použil. aj keď - stačilo by zájsť za lipšicom, on sa motá pri každom veľkom svinstve

ja prispejem so suvislosťou na vraždu Lučanského, kde si dala dlhé solo Todova, ktorá obvinila Fica, že ju nechal sledovať....opäť sa tu vyhrabava Kuciak....a na jeho hrobe sa priživuje táto kriváčka, pekne jej do toho kontroval Ghanam a Dibáková, proste TB o troch novinároch, tá drzosť presstitutov prekročila všetky pomyselne línie korektnosti.... pričom Todova sa stretava so sudkyňou Zaleskou na PCR testoch.....
https://www.eurorespekt.sk/skandalozne-prepojenie-novinarky-moniky-todovej-a-sudkyne-pamely-zaleskej/
Fico to zvládol na jednotku klasicky.
dnešná TB R.Fica..... podotknem, že toto bola jedna z najhorších útočných TB aké som v tomto roku vzhliadla...tí presstitúti sú ako supy.... zjavne nejde všetko podľa plánu a dymové clony vždy poslúžia
https://www.youtube.com/watch?v=tqEIpmR8diY


ja prispejem so suvislosťou na vraždu Lučanského, kde si dala dlhé solo Todova, ktorá obvinila Fica, že ju nechal sledovať....opäť sa tu vyhrabava Kuciak....a na jeho hrobe sa priživuje táto kriváčka, pekne jej do toho kontroval Ghanam a Dibáková, proste TB o troch novinároch, tá drzosť presstitutov prekročila všetky pomyselne línie korektnosti.... pričom Todova sa stretava so sudkyňou Zaleskou na PCR testoch..... https://www.eurorespekt.sk/skandalozne-prepojenie-novinarky-moniky-todovej-a-sudkyne-pamely-zaleskej/ Fico to zvládol na jednotku klasicky. dnešná TB R.Fica..... podotknem, že toto bola jedna z najhorších útočných TB aké som v tomto roku vzhliadla...tí presstitúti sú ako supy.... zjavne nejde všetko podľa plánu a dymové clony vždy poslúžia https://www.youtube.com/watch?v=tqEIpmR8diY

Kotleba k dnešnému vyšetrovaniu pred pár min.Zaujmavé zistenia......som zvedavá kedže s tým vyrukoval okamžite, ako sa to vyvinie a kam sa posunieme....
https://www.facebook.com/photo?fbid=2844514042471108&set=gm.3904843946241847


Kotleba k dnešnému vyšetrovaniu pred pár min.Zaujmavé zistenia......som zvedavá kedže s tým vyrukoval okamžite, ako sa to vyvinie a kam sa posunieme.... https://www.facebook.com/photo?fbid=2844514042471108&set=gm.3904843946241847

Ten rukopis tajných služeb je naprosto zřetelný


presne ste to popísali, Mikulec je úplne mimo, už ako vojenský spravodajec bol slabý a skoro obesený na vlastnom opasku. Toto bola akcia organizovaná a riadená zvonku, je to vidieť aj na koordinovaní krokov jednotlivých činiteľov v globálnom merítku. SiS robila asi len catering a obslužné činnosti, tí sú schopní spackať aj samoúnos nezdareného syna p-rezidenta.


[quote="pid:491, uid:57"]Ten rukopis tajných služeb je naprosto zřetelný[/quote] presne ste to popísali, Mikulec je úplne mimo, už ako vojenský spravodajec bol slabý a skoro obesený na vlastnom opasku. Toto bola akcia organizovaná a riadená zvonku, je to vidieť aj na koordinovaní krokov jednotlivých činiteľov v globálnom merítku. SiS robila asi len catering a obslužné činnosti, tí sú schopní spackať aj samoúnos nezdareného syna p-rezidenta.

Snaha o zametanie je neprehliadnuteľná, aj Covid sa hodí:


Uz nie je potrebne, aby sme sa tu hrali na nejaku komisiu. P-rezidentka sa nam stratila. Minister zdravotnictva priznal, ze sa bali protestov no neboli to protesty kvoli opatreniam... Myslim ze aj pan Radacovsky sa zacina pytat velmi neprijemne otazky.


Uz nam ostava len jedno: Zobrat capice a podme ich vyhnat z uradu vlady


[quote="pid:644, uid:77"]Snaha o zametanie je neprehliadnuteľná, aj Covid sa hodí:[/quote] Uz nie je potrebne, aby sme sa tu hrali na nejaku komisiu. P-rezidentka sa nam stratila. Minister zdravotnictva priznal, ze sa bali protestov no neboli to protesty kvoli opatreniam... Myslim ze aj pan Radacovsky sa zacina pytat velmi neprijemne otazky. Uz nam ostava len jedno: Zobrat capice a podme ich vyhnat z uradu vlady
Upravené 14. 1. 2021 o 21:38

Radacovsky oznamil , ze disponuje dokazmi o tom, ze Lucansky bol na 2 miestach naraz. Zajtra o 10:00 by mal mat tlacovku v Presove spred vaznice. Nasledne bola cesta komisie do PO zrusena, kvoli korone. Takze lepsi krok, by to bolo nezverejnit nateraz, uvidime. K


Co sa tyka dnesnej Ficovej tlacovky, resp. Todovej a Zaleskej, Martin Dano naznacil ze nemaju len kamaratsky vztah:



A čo sa výletu Todovej so sudkyńou Záleskou, tak aby sme sa raz nečudovali, že to bolo viac intímne ako iba Fico tu hovorí, že intímne bolo 🙂 kvoli PCR



Igor Melicher v svojom statuse opat ozvucil spojitost Nicholsona a Kuciaka:



Prišiel február roku 2018 a zomrel Ján Kuciak. Jeho smrť poslúžila na to, aby bol Smer odstavený od moci a diskreditovaný. Bolo to v rovnakom čase, kedy blízky priateľ vtedy neznámeho novinára Kuciaka odletel do Kanady a dlho o ňom nebolo počuť. Presne ten pán Nicholson, ktorý zásoboval mladého Kuciaka materiálmi, na základe ktorých písal svoje články, ktoré neskôr poslúžili ako zámienka jeho vraždy.
Netreba pripomínať, že Nicholnson bol aktívny pri každom jednom proteste proti Smeru, a že je spájaný s americkou tajnou službou. Jeho expresné zmiznutie do Kanady po vražde Kuciaka preto pôsobí viac ako podozrivo.



Radacovsky [oznamil](https://www.facebook.com/sudcaradacovsky/posts/1264637163921972) , ze disponuje dokazmi o tom, ze Lucansky bol na 2 miestach naraz. Zajtra o 10:00 by mal mat tlacovku v Presove spred vaznice. Nasledne bola cesta komisie do PO zrusena, kvoli korone. Takze lepsi krok, by to bolo nezverejnit nateraz, uvidime. K Co sa tyka dnesnej Ficovej tlacovky, resp. Todovej a Zaleskej, Martin Dano naznacil ze nemaju len kamaratsky vztah: >A čo sa výletu Todovej so sudkyńou Záleskou, tak aby sme sa raz nečudovali, že to bolo viac intímne ako iba Fico tu hovorí, že intímne bolo

Moderator

"kulich zverejnil(a) pred 2 dňami o 12:05
Radačovský vo videu hovorí o tom, že majú útočiť na neho a nie na rodinu. Zaujímavý moment vo videu je prestrih na jeho hodinky a ruky. Na hodinách je necelá pol hodina do dvanástej. Nie 5 minút pred dvanástou, ale necelá pol hodina. Nadišiel čas výmeny odkazov..."


ešte čas ked bol ten prestrih je 1.11 min


"kulich zverejnil(a) pred 2 dňami o 12:05 Radačovský vo videu hovorí o tom, že majú útočiť na neho a nie na rodinu. Zaujímavý moment vo videu je prestrih na jeho hodinky a ruky. Na hodinách je necelá pol hodina do dvanástej. Nie 5 minút pred dvanástou, ale necelá pol hodina. Nadišiel čas výmeny odkazov..." ešte čas ked bol ten prestrih je 1.11 min

To Radačovského nevpustenie do väznice mi príde ako provokácia......media zjavne netušia čo bolo v spomenutom liste ktorý písal Lučanský a dnes táto info.Pán Radačovský už predsa včera musel vedieť , že zo štatútu komisie to vyplýva.... alebo je to ťah na urýchlenie vyšetrovania.....ten čas-hodinky včera.... - Kotleba tiež naznačil nezrovnalosti....je to v skutku zaujmavé


To Radačovského nevpustenie do väznice mi príde ako provokácia......media zjavne netušia čo bolo v spomenutom liste ktorý písal Lučanský a dnes táto info.Pán Radačovský už predsa včera musel vedieť , že zo štatútu komisie to vyplýva.... alebo je to ťah na urýchlenie vyšetrovania.....ten čas-hodinky včera.... - Kotleba tiež naznačil nezrovnalosti....je to v skutku zaujmavé

Radacovsky oznamil , ze disponuje dokazmi o tom, ze Lucansky bol na 2 miestach naraz.


Kolíková zareagovala na Radačovského:


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1545963965611345&id=1075981519276261&ref=page_internal


[quote="pid:654, uid:10"]Radacovsky oznamil , ze disponuje dokazmi o tom, ze Lucansky bol na 2 miestach naraz.[/quote] Kolíková zareagovala na Radačovského: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1545963965611345&id=1075981519276261&ref=page_internal

JankA

@gašpar
Dnes v dopoludni na IV bol hosť P.Toth....hovorili o Lipšicovi jeho kariere a osobe....ako tak Toth rozoberal jeho život...celkom jemne poodhalil niektore spojitosti. Zaujala ma pasáž kde hovorí ako si Lipšic s Krajniakom kúpili v jedenom komplexe spoločny byt a jedno poschodie len pre nich....čo tam robia si domyslite...ja tvrdim, že pokračuju v začatom prevrate....
https://youtu.be/H8sF-VNmngk

@gašpar Dnes v dopoludni na IV bol hosť P.Toth....hovorili o Lipšicovi jeho kariere a osobe....ako tak Toth rozoberal jeho život...celkom jemne poodhalil niektore spojitosti. Zaujala ma pasáž kde hovorí ako si Lipšic s Krajniakom kúpili v jedenom komplexe spoločny byt a jedno poschodie len pre nich....čo tam robia si domyslite...ja tvrdim, že pokračuju v začatom prevrate.... https://youtu.be/H8sF-VNmngk

zaujmavá info .
Rodina LUČANSKÉHO prosí verejnosť o pomoc: VEĽKÉ nejasnosti v prípade, hľadáme svedkov!
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/rodina-lucanskeho-prosi-verejnost-pomoc-velke-nejasnosti-pripade-hladame-svedkov
"Stojíte pri nás od začiatku a vaša podpora nám velmi pomáha. Chceli by sme vas poprosiť o pomoc objasniť niektoré udalosti. Stalé sú veľké nejasnosti z obdobia, keď bol generál Lučanský v nemocnici v Ružomberku." píše rodina zosnulého Lučanského na sociálnu sieť facebook.


Podľa rodiny má určite niekto v mobilnom telefóne nejaké informácie, ktoré by pomohli objasniť vzniknutú situáciu v nemocnici. Či už ide o dokumenty, fotografie z chodby alebo z ulice, keď generála priviezla eskorta.


"My nie sme politici ani novinári, preto vam zaručujeme 100 percentnú anonymitu, pretože chápeme, že doba je zlá a ide o citlivé udalosti. " píše sa ďalej v statuse. Celé znenie správy nájdete v galérii.


tu status z fb
https://www.facebook.com/generallucansky


zaujmavá info . Rodina LUČANSKÉHO prosí verejnosť o pomoc: VEĽKÉ nejasnosti v prípade, hľadáme svedkov! https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/rodina-lucanskeho-prosi-verejnost-pomoc-velke-nejasnosti-pripade-hladame-svedkov "Stojíte pri nás od začiatku a vaša podpora nám velmi pomáha. Chceli by sme vas poprosiť o pomoc objasniť niektoré udalosti. Stalé sú veľké nejasnosti z obdobia, keď bol generál Lučanský v nemocnici v Ružomberku." píše rodina zosnulého Lučanského na sociálnu sieť facebook. Podľa rodiny má určite niekto v mobilnom telefóne nejaké informácie, ktoré by pomohli objasniť vzniknutú situáciu v nemocnici. Či už ide o dokumenty, fotografie z chodby alebo z ulice, keď generála priviezla eskorta. "My nie sme politici ani novinári, preto vam zaručujeme 100 percentnú anonymitu, pretože chápeme, že doba je zlá a ide o citlivé udalosti. " píše sa ďalej v statuse. Celé znenie správy nájdete v galérii. tu status z fb https://www.facebook.com/generallucansky

Smrť generála Lučanského – obeť zbabelého mafiána?


https://gumurin.blog.pravda.sk/2021/01/13/smrt-generala-lucanskeho-obet-zbabeleho-mafiana/


Pokus o rekonštrukciu toho, čo a ako sa stalo v Prešove.


**Smrť generála Lučanského – obeť zbabelého mafiána?** https://gumurin.blog.pravda.sk/2021/01/13/smrt-generala-lucanskeho-obet-zbabeleho-mafiana/ Pokus o rekonštrukciu toho, čo a ako sa stalo v Prešove.

zaujmavý článok o tom ako Krajniak už v r.2018 žiadal Lučanského, aby sa stal polic.prezidentom aj za neho zahlasoval .....z toho vyplýva, že Apači tento scénar mali pripravený už dávno pred vraždou KK. a tá prosba bola len pokračovaním scénara....
"Krajniak nechcel do polície zaťahovať politiku


Lučanský: "Krajniak za to nechcel nič a ak to zoberiem, aby som počas môjho fungovania zabezpečil a dohliadol na to, aby sa polícia nezneužívala na politické účely, a aby sa do nej neťahala politika."


To, že Krajniak chcel mať po odchode Gašpara vo vedení polície Lučanského sa aj následne potvrdilo. Už 10. apríla 2018, keď pred brannobezpečnostným výborom národnej rade postupne predstupovali kandidáti na šéfa polície, Krajniak mal jasno v tom, že svoj hlas nedá nikomu inému, len Lučanskému. Tak sa aj stalo. "
https://www.noviny.sk/slovensko/583674-co-chcel-od-lucanskeho-politik-milan-krajniak


zaujmavý článok o tom ako Krajniak už v r.2018 žiadal Lučanského, aby sa stal polic.prezidentom aj za neho zahlasoval .....z toho vyplýva, že Apači tento scénar mali pripravený už dávno pred vraždou KK. a tá prosba bola len pokračovaním scénara.... "Krajniak nechcel do polície zaťahovať politiku Lučanský: "Krajniak za to nechcel nič a ak to zoberiem, aby som počas môjho fungovania zabezpečil a dohliadol na to, aby sa polícia nezneužívala na politické účely, a aby sa do nej neťahala politika." To, že Krajniak chcel mať po odchode Gašpara vo vedení polície Lučanského sa aj následne potvrdilo. Už 10. apríla 2018, keď pred brannobezpečnostným výborom národnej rade postupne predstupovali kandidáti na šéfa polície, Krajniak mal jasno v tom, že svoj hlas nedá nikomu inému, len Lučanskému. Tak sa aj stalo. " https://www.noviny.sk/slovensko/583674-co-chcel-od-lucanskeho-politik-milan-krajniak

MRŠ - 1919, ML - 2020

Taky jsem si toho všiml.
MRŠ - ML
Milan - Milan
Generál - Generál
19 19 - 20 20
19 + 1 = 20


[quote="pid:224, uid:96"]MRŠ - 1919, ML - 2020[/quote] Taky jsem si toho všiml. MRŠ - ML Milan - Milan Generál - Generál 19 19 - 20 20 19 + 1 = 20

Pomaly jednotlive spravy vychadzajú na povrch...zaujmalo by ma ako pokračuje komisia....akosi sa o tom nehovorí....aj pán Radačovský mlčí....zrejme sa čaká na vhodnú chvíľu aj keď neviem čo by sa muselo stať, aby tato vlada skončila (či podala demisiu)...aj vražda je malo....


Pomaly jednotlive spravy vychadzajú na povrch...zaujmalo by ma ako pokračuje komisia....akosi sa o tom nehovorí....aj pán Radačovský mlčí....zrejme sa čaká na vhodnú chvíľu aj keď neviem čo by sa muselo stať, aby tato vlada skončila (či podala demisiu)...aj vražda je malo....

https://www.facebook.com/sudcaradacovsky/posts/1275435266175495


Slováci a Slovenky, vážení priatelia, patrioti Slovenska!
Zajtra, dňa 1.2.2021, kontrolná komisia zriadená v súvislosti s prešetrovaním okolností ublíženia na zdraví a smrťou p. generála Lučanského, bude pokračovať vo svojej činnosti v ÚVVaÚVTOS v Prešove.
Táto komisia, zriadená Ministerstvom spravodlivosti SR, má svojím spôsobom aj určité „racio“. Tvorí ju časť subjektov, ktorí už dávno predtým, ale aj v súčasnosti, dospeli k záveru, podporovanému niektorými médiami, ale aj vyhláseniami predovšetkým politikov vládnej garnitúry, že všetko bolo v poriadku, p. generál si poranenia spôsobil sám a sám si siahol na život a spôsobil smrť.
Kvôli „objektivite“ je v tejto komisii aj časť subjektov z opozície, ktorým sa ukáže ako väznica vyzerá zvnútra, pre prípad, že by možno v budúcnosti tam museli stráviť niekoľko mesiacov až rokov, čo im, nakoniec, aj súčasní vládni politici denno-denne sľubujú. Dokonca jeden z členov tejto komisie čaká, či odvolací súd potvrdí alebo nepotvrdí nepodmienečný trest odňatia slobody.
V tejto komisii chýba už len p. generál Lučanský, aby sa prípadne mohol brániť alebo objektívne k veci vyjadriť. P. generál Lučanský už však nežije. Ostali po ňom príbuzní, ktorí sa rozhodli v záujme objektivity ma splnomocniť, aby som ich, a teda v podstate aj p. Lučanského, pri prešetrovaní týchto udalostí zastupoval.
Komisia však rozhodla, že to nie je možné a zúčastniť sa aspoň úkonov tejto komisie mi neumožnila.
Objektivita tejto komisie je teda neskutočná. Môj názor je taký, že s mojou účasťou je jeden jediný problém. Nie som členom žiadnej politickej strany, žiadneho politického hnutia, som nezávislý europoslanec, nepodliehajúci žiadnej politickej frakcii, žiadnej politickej strane a v tom je asi problém. Pritom nedokonalosť politického myslenia niektorých ľudí je skutočne na zamyslenie. Mojou účasťou by sa totiž nemuselo teoreticky nič neočakávané udiať. Mojou účasťou by sa teoreticky mohlo dospieť aj k zhodnému názoru s možnými názormi komisie. Mojou účasťou by len získala punc objektivity. Za situácie aká je a za situácie množstva sporných skutočností a bez účasti zástupcu poškodenej strany, nikdy závery tejto komisie objektívne nemôžu byť a ani nebudú. Súčasné politické dianie súčasných politikov sa akosi rýchlo učí a preberá spôsoby činnosti europoslancov v Európskom parlamente. Je to signifikantné pre činnosť mojich kolegov europoslancov. Vytvorí sa médiami podporovaná skupina europoslancov, ktorí sú odborníci na všetko – zahraničnú politiku, vnútorný trh, otázky pandémie, sociálne veci, ukladanie sankcií, digitalizáciu, ktorí sú prezentovaní v médiách ako odborníci na všetko.
Pokiaľ niektorí europoslanci majú na danú problematiku iný názor alebo skôr názor objektívny, týmto sa nedovolí vystúpiť a vysloviť názor nikde. Napadá ma príslovie o čertovi a kríži. Padol by im hrebienok výnimočnosti, „vysokej odbornosti“ a všeznalosti. Neobjektivita, nespravodlivé posudzovanie vecí, neodbornosť môže síce trvať, ba aj pretrvávať, ale nemôže byť večná.
Teda, nebudem prítomní pri prieskumnej práci komisie zajtra v Prešove. Nebudem hlavou prerážať múr a trvať na svojej prítomnosti. Hoci je tiež pravdou, že takýto múr sa dá preraziť len za použitia hlavy. Zajtra sa pokúsim prostredníctvom videozáznamu informovať občanov o pokračujúcom trestnom konaní vo veci p. generála Lučanského a to tak, aby som žiadnym spôsobom nemaril alebo nesťažoval postup orgánov činných v trestnom konaní. Jedine trestné konanie vedené vo veci, môže objektívne zistiť, čo sa v skutočnosti dňa 9. a 29. decembra 2020 udialo.
Slováci a Slovenky, patrioti Slovenska, hlavu hore!
S úctou JUDr. Miroslav Radačovský, nezávislý slovenský europoslanec a splnomocnený zástupca rodiny nebohého pána generála Lučanského


https://www.facebook.com/sudcaradacovsky/posts/1275435266175495 Slováci a Slovenky, vážení priatelia, patrioti Slovenska! Zajtra, dňa 1.2.2021, kontrolná komisia zriadená v súvislosti s prešetrovaním okolností ublíženia na zdraví a smrťou p. generála Lučanského, bude pokračovať vo svojej činnosti v ÚVVaÚVTOS v Prešove. Táto komisia, zriadená Ministerstvom spravodlivosti SR, má svojím spôsobom aj určité „racio“. Tvorí ju časť subjektov, ktorí už dávno predtým, ale aj v súčasnosti, dospeli k záveru, podporovanému niektorými médiami, ale aj vyhláseniami predovšetkým politikov vládnej garnitúry, že všetko bolo v poriadku, p. generál si poranenia spôsobil sám a sám si siahol na život a spôsobil smrť. Kvôli „objektivite“ je v tejto komisii aj časť subjektov z opozície, ktorým sa ukáže ako väznica vyzerá zvnútra, pre prípad, že by možno v budúcnosti tam museli stráviť niekoľko mesiacov až rokov, čo im, nakoniec, aj súčasní vládni politici denno-denne sľubujú. Dokonca jeden z členov tejto komisie čaká, či odvolací súd potvrdí alebo nepotvrdí nepodmienečný trest odňatia slobody. V tejto komisii chýba už len p. generál Lučanský, aby sa prípadne mohol brániť alebo objektívne k veci vyjadriť. P. generál Lučanský už však nežije. Ostali po ňom príbuzní, ktorí sa rozhodli v záujme objektivity ma splnomocniť, aby som ich, a teda v podstate aj p. Lučanského, pri prešetrovaní týchto udalostí zastupoval. Komisia však rozhodla, že to nie je možné a zúčastniť sa aspoň úkonov tejto komisie mi neumožnila. Objektivita tejto komisie je teda neskutočná. Môj názor je taký, že s mojou účasťou je jeden jediný problém. Nie som členom žiadnej politickej strany, žiadneho politického hnutia, som nezávislý europoslanec, nepodliehajúci žiadnej politickej frakcii, žiadnej politickej strane a v tom je asi problém. Pritom nedokonalosť politického myslenia niektorých ľudí je skutočne na zamyslenie. Mojou účasťou by sa totiž nemuselo teoreticky nič neočakávané udiať. Mojou účasťou by sa teoreticky mohlo dospieť aj k zhodnému názoru s možnými názormi komisie. Mojou účasťou by len získala punc objektivity. Za situácie aká je a za situácie množstva sporných skutočností a bez účasti zástupcu poškodenej strany, nikdy závery tejto komisie objektívne nemôžu byť a ani nebudú. Súčasné politické dianie súčasných politikov sa akosi rýchlo učí a preberá spôsoby činnosti europoslancov v Európskom parlamente. Je to signifikantné pre činnosť mojich kolegov europoslancov. Vytvorí sa médiami podporovaná skupina europoslancov, ktorí sú odborníci na všetko – zahraničnú politiku, vnútorný trh, otázky pandémie, sociálne veci, ukladanie sankcií, digitalizáciu, ktorí sú prezentovaní v médiách ako odborníci na všetko. Pokiaľ niektorí europoslanci majú na danú problematiku iný názor alebo skôr názor objektívny, týmto sa nedovolí vystúpiť a vysloviť názor nikde. Napadá ma príslovie o čertovi a kríži. Padol by im hrebienok výnimočnosti, „vysokej odbornosti“ a všeznalosti. Neobjektivita, nespravodlivé posudzovanie vecí, neodbornosť môže síce trvať, ba aj pretrvávať, ale nemôže byť večná. Teda, nebudem prítomní pri prieskumnej práci komisie zajtra v Prešove. Nebudem hlavou prerážať múr a trvať na svojej prítomnosti. Hoci je tiež pravdou, že takýto múr sa dá preraziť len za použitia hlavy. Zajtra sa pokúsim prostredníctvom videozáznamu informovať občanov o pokračujúcom trestnom konaní vo veci p. generála Lučanského a to tak, aby som žiadnym spôsobom nemaril alebo nesťažoval postup orgánov činných v trestnom konaní. Jedine trestné konanie vedené vo veci, môže objektívne zistiť, čo sa v skutočnosti dňa 9. a 29. decembra 2020 udialo. Slováci a Slovenky, patrioti Slovenska, hlavu hore! S úctou JUDr. Miroslav Radačovský, nezávislý slovenský europoslanec a splnomocnený zástupca rodiny nebohého pána generála Lučanského

odporúčam vypočuť SV s plk.v.v. Švecom...zaujmavé informácie odznejú k prípadu pána Lučanského...ako pokročilo vyšetrovanie, aké sú praktiky vyšetrovania a čo sa bude diať...alebo malo by sa.... zdá sa, že polícia si robí dobre svoju prácu a nie len oni ....Kolíková a spol. počnúc presstitútkami a celou organizovanou zločineckou skupinou budú mať perné chvíle onedlho....ak Boh dá
https://www.youtube.com/watch?v=TC99wGFmiEU


odporúčam vypočuť SV s plk.v.v. Švecom...zaujmavé informácie odznejú k prípadu pána Lučanského...ako pokročilo vyšetrovanie, aké sú praktiky vyšetrovania a čo sa bude diať...alebo malo by sa.... zdá sa, že polícia si robí dobre svoju prácu a nie len oni ....Kolíková a spol. počnúc presstitútkami a celou organizovanou zločineckou skupinou budú mať perné chvíle onedlho....ak Boh dá https://www.youtube.com/watch?v=TC99wGFmiEU

Ešte doplním, že poodhalil v akom rozklade je polícia ...čiže ako sme spravne dedukovali ....a to už niekoľko rokov, no len teraz je to viditeľné, kedže sa vynása zo spisov a vysetrovaní....mame to v priamom prenose.. a este hovorí o tom ako to tu mame prelezene tajnými agentmi na vsetkych úrovniach....najmä v parlamente a vysokych funkciach


Ešte doplním, že poodhalil v akom rozklade je polícia ...čiže ako sme spravne dedukovali ....a to už niekoľko rokov, no len teraz je to viditeľné, kedže sa vynása zo spisov a vysetrovaní....mame to v priamom prenose.. a este hovorí o tom ako to tu mame prelezene tajnými agentmi na vsetkych úrovniach....najmä v parlamente a vysokych funkciach

V Europarlamente sa uskutočnilo vypočúvanie o samovražde Lučanského
Na pôde Stálej monitorovacej skupiny Európskeho parlamentu pre demokraciu, právny štát a základné práva (DRFMG) sa v piatok doobeda uskutočnilo vypočúvanie za zatvorenými dverami o okolnostiach samovraždy bývalého policajného prezidenta SR Milana Lučanského. Inicioval ho slovenský europoslanec Vladimír Bilčík (SPOLU-OD) ako stály člen monitorovacej skupiny. Informoval o tom v tlačovej správe pre médiá.


Na vypočúvaní sa zúčastnili ministerka spravodlivosti SR Mária Kolíková (Za ľudí), štátny tajomník ministerstva kultúry SR Radoslav Kutaš a Tomáš Čitbaj, predseda komisie vyšetrujúcej smrť Milana Lučanského.


Europoslanec Bilčík, ktorý je v EP členom frakcie európskych ľudovcov (EPP) v tejto súvislosti vyzval europoslanca a právneho zástupcu Lučanského rodiny Miroslava Radačovského (skupina Nezaradených), ako aj politickú stranu Smer-SD, aby z tejto "osobnej tragédie prestali vytĺkať politický kapitál a nevyvolávali vášne v slovenskej verejnosti kusými informáciami alebo konšpiráciami".


Europarlament pripravil k úmrtiu bývalého policajného prezidenta podrobný nezávislý rešerš, ktorý majú k dispozícii všetci europoslanci v stálej monitorovacej skupine. "Europoslanci všetkých európskych politických skupín sú tak informovaní o detailoch prípadu a dnes mali možnosť pýtať sa Tomáša Čitbaja a Márie Kolíkovej na akékoľvek nejasnosti, ktoré by mali ohľadom smrti Milana Lučanského," vysvetlil Bilčík. "Som rád, že zástupcovia Slovenska odpovedali na otázky europoslancov a sú pripravení ďalej komunikovať s europarlamentom o vyšetrovaní osobnej tragédie Milana Lučanského," dodal.


Európsky parlament podrobne a dlhodobo sleduje situáciu týkajúcu sa právneho štátu a spravodlivosti na Slovensku. Stála monitorovacia skupina DRFMG vznikla po vraždách investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Skupina EP pozorne sleduje aj nové informácie o práci vyšetrovacej skupiny, ktorú v súvislosti so smrťou bývalého policajného prezidenta zriadila ministerka spravodlivosti Mária Kolíková.


https://www.teraz.sk/zahranicie/v-ep-sa-uskutocnilo-vypocuvanie-o-oko/525807-clanok.html


**V Europarlamente sa uskutočnilo vypočúvanie o samovražde Lučanského** Na pôde Stálej monitorovacej skupiny Európskeho parlamentu pre demokraciu, právny štát a základné práva (DRFMG) sa v piatok doobeda uskutočnilo vypočúvanie za zatvorenými dverami o okolnostiach samovraždy bývalého policajného prezidenta SR Milana Lučanského. Inicioval ho slovenský europoslanec Vladimír Bilčík (SPOLU-OD) ako stály člen monitorovacej skupiny. Informoval o tom v tlačovej správe pre médiá. Na vypočúvaní sa zúčastnili ministerka spravodlivosti SR Mária Kolíková (Za ľudí), štátny tajomník ministerstva kultúry SR Radoslav Kutaš a Tomáš Čitbaj, predseda komisie vyšetrujúcej smrť Milana Lučanského. Europoslanec Bilčík, ktorý je v EP členom frakcie európskych ľudovcov (EPP) v tejto súvislosti vyzval europoslanca a právneho zástupcu Lučanského rodiny Miroslava Radačovského (skupina Nezaradených), ako aj politickú stranu Smer-SD, aby z tejto "osobnej tragédie prestali vytĺkať politický kapitál a nevyvolávali vášne v slovenskej verejnosti kusými informáciami alebo konšpiráciami". Europarlament pripravil k úmrtiu bývalého policajného prezidenta podrobný nezávislý rešerš, ktorý majú k dispozícii všetci europoslanci v stálej monitorovacej skupine. "Europoslanci všetkých európskych politických skupín sú tak informovaní o detailoch prípadu a dnes mali možnosť pýtať sa Tomáša Čitbaja a Márie Kolíkovej na akékoľvek nejasnosti, ktoré by mali ohľadom smrti Milana Lučanského," vysvetlil Bilčík. "Som rád, že zástupcovia Slovenska odpovedali na otázky europoslancov a sú pripravení ďalej komunikovať s europarlamentom o vyšetrovaní osobnej tragédie Milana Lučanského," dodal. Európsky parlament podrobne a dlhodobo sleduje situáciu týkajúcu sa právneho štátu a spravodlivosti na Slovensku. Stála monitorovacia skupina DRFMG vznikla po vraždách investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Skupina EP pozorne sleduje aj nové informácie o práci vyšetrovacej skupiny, ktorú v súvislosti so smrťou bývalého policajného prezidenta zriadila ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. https://www.teraz.sk/zahranicie/v-ep-sa-uskutocnilo-vypocuvanie-o-oko/525807-clanok.html

zaujmavé informácie odznejú k prípadu pána Lučanského...ako pokročilo vyšetrovanie, aké sú praktiky vyšetrovania a čo sa bude diať...alebo malo by sa....

Dám otazku. Odkiaľ tieto informacie má plk. gen .štábu v zálohe, ktorý pracuje uz dlhšie, ako pilot vo veľkej britanii? prečo tento pilot z veľkej britanie je tiez silne propagovaný infovojnou, ktorej majitel prišiel tiez z velkej británie ako imigrant nenávidiaci boľševikov a ktorého dcéra vo veľkej británii študuje? a prečo títo ľudia hovoria o možnosti vzniku paralelnych ozbrojenych síl?
ja nic netcrdím, ja sa len pýtam...


[quote="pid:2545, uid:17"]zaujmavé informácie odznejú k prípadu pána Lučanského...ako pokročilo vyšetrovanie, aké sú praktiky vyšetrovania a čo sa bude diať...alebo malo by sa....[/quote] Dám otazku. Odkiaľ tieto informacie má plk. gen .štábu v zálohe, ktorý pracuje uz dlhšie, ako pilot vo veľkej britanii? prečo tento pilot z veľkej britanie je tiez silne propagovaný infovojnou, ktorej majitel prišiel tiez z velkej británie ako imigrant nenávidiaci boľševikov a ktorého dcéra vo veľkej británii študuje? a prečo títo ľudia hovoria o možnosti vzniku paralelnych ozbrojenych síl? ja nic netcrdím, ja sa len pýtam...

ja nic netcrdím, ja sa len pýtam...

a ja sa tiež pýtam:
otázka prvá:
Ak vidíme, že terajšia vláda si spolitizovala políciu, súdy, prokuratúru, ak vidíme, že opozícia okrem TB si skoro ani nepípne, lebo, ak je nejaká možnosť okamžite povaliť vládu, tak NAKA okamžite zbalí niekoho z opozície a následne sa v tichosti dohodnú, zato bez problémov sa spúšťa petícia za referendum o predčasných voľbách, t.j. hovoríme o prípadných zmenách koncom leta, začiatkom jesene, tak ja sa pýtam:
"Aký úžitok by mala táto vláda, resp. Lipšic, so smrti Lučanského?"
T.Gašpar sedí doteraz, a takisto iní mnohí tzv. politickí väzni. Lučanský mohol tiež sedieť doteraz a terajšia garnitúra sa mohla nádejať, že ho nakoniec zlomí a "kápne božskú"... Že sa pri prvom vypočúvaní pohádal s Lipšicom? A? Tvrdenia, že sa Lipšic zľakol a dal ho odstrániť, je blbosť. Prečo by to robil, keď v kuolároch už bolo jasne dohodnuté, že bude špeciálnym prokurátorom?
Ja tvrdím, že táto vláda, ani Lipšic na jeho smrti záujem nemali.
Otázka druhá: ak pripustíme, že táto vláda a ani Lipšic nemali záujem na Lučanského smrti, skôr naopak, tak ja sa nebudem pýtať, Kto teda?, ale sformulujem otázku takto: "Kto a prečo poradil vláde tento prúser tutlať samovraždou?"
Keď vysvitlo, že Lučanský bol v base dobitý na smrť, tak všetci boli vystrašení a prezidentka okamžite letela po "noty" do Vatikánu.
Pápež posielal na Slovensko dary symbolizujúce pokoj a mier - to jest, pád vlády, nie je na programe dňa, a treba to ukľudniť. Prečo však vláda nespustila vyšetrovanie vraždy, ale to smerovala na samovraždu?
Príkaz z Vatikánu bol jasný, takže vieme, Kto samovraždu poradil. zostáva zodpovedať Prečo?
My vieme, že tento pápež nie je človekom GP, ale bažiny a vieme, že Matovičova vláda je prechodný projekt. Vystriedať Matoviča sa chystá aj opozícia, aj "sorosove dietky" - periféria bažiny na Slovensku.
Sulík pripravuje už kroky na prechod strategických podnikov do vopred určených rúk a Švec pád vlády. Až nastane správny čas, všetky média svorne uverejnia "neotrasiteľný dôkaz" vraždy Lučanského ukazujúci prstom na Matovičovu vládu, a nečudoval by som sa, keď hlavným žalobcom bude špeciálny prokurátor Lipšic.


[quote="pid:2802, uid:183"]ja nic netcrdím, ja sa len pýtam...[/quote] a ja sa tiež pýtam: otázka prvá: Ak vidíme, že terajšia vláda si spolitizovala políciu, súdy, prokuratúru, ak vidíme, že opozícia okrem TB si skoro ani nepípne, lebo, ak je nejaká možnosť okamžite povaliť vládu, tak NAKA okamžite zbalí niekoho z opozície a následne sa v tichosti dohodnú, zato bez problémov sa spúšťa petícia za referendum o predčasných voľbách, t.j. hovoríme o prípadných zmenách koncom leta, začiatkom jesene, tak ja sa pýtam: **"Aký úžitok by mala táto vláda, resp. Lipšic, so smrti Lučanského?"** T.Gašpar sedí doteraz, a takisto iní mnohí tzv. politickí väzni. Lučanský mohol tiež sedieť doteraz a terajšia garnitúra sa mohla nádejať, že ho nakoniec zlomí a "kápne božskú"... Že sa pri prvom vypočúvaní pohádal s Lipšicom? A? Tvrdenia, že sa Lipšic zľakol a dal ho odstrániť, je blbosť. Prečo by to robil, keď v kuolároch už bolo jasne dohodnuté, že bude špeciálnym prokurátorom? Ja tvrdím, že táto vláda, ani Lipšic na jeho smrti záujem nemali. Otázka druhá: ak pripustíme, že táto vláda a ani Lipšic nemali záujem na Lučanského smrti, skôr naopak, tak ja sa nebudem pýtať, Kto teda?, ale sformulujem otázku takto: **"Kto a prečo poradil vláde tento prúser tutlať samovraždou?"** Keď vysvitlo, že Lučanský bol v base dobitý na smrť, tak všetci boli vystrašení a prezidentka okamžite letela po "noty" do Vatikánu. Pápež posielal na Slovensko dary symbolizujúce pokoj a mier - to jest, pád vlády, nie je na programe dňa, a treba to ukľudniť. Prečo však vláda nespustila vyšetrovanie vraždy, ale to smerovala na samovraždu? Príkaz z Vatikánu bol jasný, takže vieme, **Kto** samovraždu poradil. zostáva zodpovedať **Prečo?** My vieme, že tento pápež nie je človekom GP, ale bažiny a vieme, že Matovičova vláda je prechodný projekt. Vystriedať Matoviča sa chystá aj opozícia, aj "sorosove dietky" - periféria bažiny na Slovensku. Sulík pripravuje už kroky na prechod strategických podnikov do vopred určených rúk a Švec pád vlády. Až nastane správny čas, všetky média svorne uverejnia "neotrasiteľný dôkaz" vraždy Lučanského ukazujúci prstom na Matovičovu vládu, a nečudoval by som sa, keď hlavným žalobcom bude špeciálny prokurátor Lipšic.

popolvar zaujmavá úvaha, vieš, že aj mňa to napadlo.... Lipšic ako kôň Bruselstanu, Vatikánu, Penty a neviem koho ešte - osoba zaviazaná snáď všetkým...... zničia Matela cez Lipšica.... to by nebol až taký problém.... lebo je to len otázka času, dôležitý bude čas potom, kto sa chopí dočasne vlády.... Ja si osobne nemyslím, že sa dozvieme skutočný dôvod vraždy..... dokonca aj podozrievanie Černáka, že to on urobil...veď je to príliš okaté aj tie nitky pomyselne.....narafičené .....jednému verím, že práve takto to bolo nastavené a skutočný dôvod, osoby a to ako bol vlastne zabitý sa nedozvieme.... kludne ho mohli otráviť jedlom... všetko čo vyšlo na povrch môže byť len podvrh....


popolvar zaujmavá úvaha, vieš, že aj mňa to napadlo.... Lipšic ako kôň Bruselstanu, Vatikánu, Penty a neviem koho ešte - osoba zaviazaná snáď všetkým...... zničia Matela cez Lipšica.... to by nebol až taký problém.... lebo je to len otázka času, dôležitý bude čas potom, kto sa chopí dočasne vlády.... Ja si osobne nemyslím, že sa dozvieme skutočný dôvod vraždy..... dokonca aj podozrievanie Černáka, že to on urobil...veď je to príliš okaté aj tie nitky pomyselne.....narafičené .....jednému verím, že práve takto to bolo nastavené a skutočný dôvod, osoby a to ako bol vlastne zabitý sa nedozvieme.... kludne ho mohli otráviť jedlom... všetko čo vyšlo na povrch môže byť len podvrh....

@popolvar . Niekedy to je ešte možno jednoduchšie ako by si človek myslel..Moja konšpirácia: z vládnych strán je 1 človek, ktory je extrémne pomstychtivý mimo Matelka a to je Borisko. Však názov "Sme rodina" už viacej ani nemôže symbolizovať jeho pozadie. Ak sa dopátrame, pre koho čistil M.Č. tak budeme vedieť aj dôvod smrti M.L. ostatné je dohoda kápov. Borisko a ....? Kto má vstup do väzníc non-stop? Žeby siska? Tam je kto?.
Ako podmaz si popočúvajte tlačové besedy Kočnera.ešte pred aférou K+K na YT. Je tam toho viacej.

https://m.youtube.com/watch?v=oAQn3hZTnmQ


@popolvar . Niekedy to je ešte možno jednoduchšie ako by si človek myslel..Moja konšpirácia: z vládnych strán je 1 človek, ktory je extrémne pomstychtivý mimo Matelka a to je Borisko. Však názov "Sme rodina" už viacej ani nemôže symbolizovať jeho pozadie. Ak sa dopátrame, pre koho čistil M.Č. tak budeme vedieť aj dôvod smrti M.L. ostatné je dohoda kápov. Borisko a ....? Kto má vstup do väzníc non-stop? Žeby siska? Tam je kto?. Ako podmaz si popočúvajte tlačové besedy Kočnera.ešte pred aférou K+K na YT. Je tam toho viacej. https://m.youtube.com/watch?v=oAQn3hZTnmQ

Médiá vytiahli útok na Radačovského cez Slovenskú komoru advokátov, ktorá namieta, že Radačovský nie je na zozname obhajcov.


Radačovský odpovedal vehemente, dokonca zašiel až po vyjadrenie, že sa môžu aj počurať, ale jeho ako obhajcu môže odvolať len rodina Lučanského, ktorá si ho najala.


Tomu nasledovala mimoriadna aktivita Radačovského, ktoré svoje stanovisko tapetuje na všetky spravodajské weby, na aktuality.sk, cas.sk, trend.sk a ďalšie.


Čudné je to aj preto, lebo tá pripomienka komory advokátov skôr vyzerá ako nahrávka na smeč. Pochybujem, že by boli takí blbí, aby nevedeli, že ich zastupovať môže.


Médiá vytiahli útok na Radačovského cez Slovenskú komoru advokátov, ktorá namieta, že Radačovský nie je na zozname obhajcov. Radačovský odpovedal vehemente, dokonca zašiel až po vyjadrenie, že sa môžu aj počurať, ale jeho ako obhajcu môže odvolať len rodina Lučanského, ktorá si ho najala. Tomu nasledovala mimoriadna aktivita Radačovského, ktoré svoje stanovisko tapetuje na všetky spravodajské weby, na aktuality.sk, cas.sk, trend.sk a ďalšie. Čudné je to aj preto, lebo tá pripomienka komory advokátov skôr vyzerá ako nahrávka na smeč. Pochybujem, že by boli takí blbí, aby nevedeli, že ich zastupovať môže.

Moderátor

Upravené 9. 2. 2021 o 18:01

Radačovský odpovedal vehemente, dokonca zašiel až po vyjadrenie, že sa môžu aj počurať, ale jeho ako obhajcu môže odvolať len rodina Lučanského, ktorá si ho najala.


Možno vyzniem cynicky, ale stále sa prepiera smrť jedného človeka, ktorého si osobne vážim, a len lakonicky sa oznámi smrť, doslova vražda týždenne stoviek nevinných občanov Slovenska, ktorých jediným previnením bola nákaza SARS-Cov 2.
Ktorý z týchto advokátov ozvučuje genocídny charakter tejto vlády?
Média prekrývajú banalitami strašlivé utrpenie umierajúcich, veď ako vieme, smrť utopením je jedna z najhorších. A títo nebožtíci boli práve takýmto spôsobom zo sveta odpravení.
Je smrť jedného generála nad smrť tisícok ostatných? Všetci títo ľudia si zaslúžia pripomenúť, čiou rukou padli. Zaslúžia si, aby sa na nich nezabudlo a spomienku na ich smrť by mal niesť pamätník s každým jedným menom človeka, čo pre túto chátru vo vláde umrel. Nie sú to anonymní ľudia, mali svoje rodiny, sny a túžby, ktoré už nikdy nenaplnia.


[quote="pid:3073, uid:127"]Radačovský odpovedal vehemente, dokonca zašiel až po vyjadrenie, že sa môžu aj počurať, ale jeho ako obhajcu môže odvolať len rodina Lučanského, ktorá si ho najala.[/quote] Možno vyzniem cynicky, ale stále sa prepiera smrť jedného človeka, ktorého si osobne vážim, a len lakonicky sa oznámi smrť, doslova vražda týždenne stoviek nevinných občanov Slovenska, ktorých jediným previnením bola nákaza SARS-Cov 2. Ktorý z týchto advokátov ozvučuje genocídny charakter tejto vlády? Média prekrývajú banalitami strašlivé utrpenie umierajúcich, veď ako vieme, smrť utopením je jedna z najhorších. A títo nebožtíci boli práve takýmto spôsobom zo sveta odpravení. Je smrť jedného generála nad smrť tisícok ostatných? Všetci títo ľudia si zaslúžia pripomenúť, čiou rukou padli. Zaslúžia si, aby sa na nich nezabudlo a spomienku na ich smrť by mal niesť pamätník s každým jedným menom človeka, čo pre túto chátru vo vláde umrel. Nie sú to anonymní ľudia, mali svoje rodiny, sny a túžby, ktoré už nikdy nenaplnia.

Je smrť jedného generála nad smrť tisícok ostatných?

Nespravodlivá smrť Lučanského a nespravodlivá smrť neliečených ľudí sa nevylučuje, ani nestavia jedna nad druhú. Každá nespravodlivosť musí byť ozvučená a braná na zodpovednosť. Chybou je len zamlčiavanie týchto informácii...
Nemôžeme všetci robiť všetko. Radačovský si zoberal na starosť Lučanského prípad. Hocikto ďalší môže osvetľovať všetky ostatné nespravedlnosti... Každý niečo... (A všetci spolu urobíme moc).


[quote="pid:3091, uid:77"]Je smrť jedného generála nad smrť tisícok ostatných?[/quote] Nespravodlivá smrť Lučanského a nespravodlivá smrť neliečených ľudí sa nevylučuje, ani nestavia jedna nad druhú. Každá nespravodlivosť musí byť ozvučená a braná na zodpovednosť. Chybou je len zamlčiavanie týchto informácii... Nemôžeme všetci robiť všetko. Radačovský si zoberal na starosť Lučanského prípad. Hocikto ďalší môže osvetľovať všetky ostatné nespravedlnosti... Každý niečo... (A všetci spolu urobíme moc).

@Otec Bi sa tam kde stojíš a to presne Radačovský robí.

Nemôže byť všade a riešiť všetko. Tak isto, ako nemôže riešiť neprávosť za ľudí, za nikoho, ani za Lučanského rodinu. Impulz musel výjsť z tej rodiny, Radačovský je následne len prostriedok k dosiahnutiu cieľa. Zvyšok dobre zhrnul jardob.


@Otec Bi sa tam kde stojíš a to presne Radačovský robí. Nemôže byť všade a riešiť všetko. Tak isto, ako nemôže riešiť neprávosť za ľudí, za nikoho, ani za Lučanského rodinu. Impulz musel výjsť z tej rodiny, Radačovský je následne len prostriedok k dosiahnutiu cieľa. Zvyšok dobre zhrnul jardob.

Moderátor

Naahodicky..... prepusteny 11. Decembra na slobodu...


https://www.noviny.sk/slovensko/587716-zistenia-tv-joj-klucovy-svedok-v-dolezitych-kauzach-frantisek-b-hm-sa-zastrelil


https://refresher.sk/94767-Svedok-ktory-vypovedal-proti-Lucanskemu-sa-zastrelil-Bol-klucovym-v-kauze-Judas


Naahodicky..... prepusteny 11. Decembra na slobodu... https://www.noviny.sk/slovensko/587716-zistenia-tv-joj-klucovy-svedok-v-dolezitych-kauzach-frantisek-b-hm-sa-zastrelil https://refresher.sk/94767-Svedok-ktory-vypovedal-proti-Lucanskemu-sa-zastrelil-Bol-klucovym-v-kauze-Judas

Naahodicky


Zacalo sa upratovanie. Tecie im do topanok a tentokrat uz poriadne. Nieco mi hovori, ze buduci tyzden sa v divadle zvanom slovenska politicka scena pojde ostra. Nacvikov uz bolo dost...


[quote="pid:3532, uid:114"]Naahodicky[/quote] Zacalo sa upratovanie. Tecie im do topanok a tentokrat uz poriadne. Nieco mi hovori, ze buduci tyzden sa v divadle zvanom slovenska politicka scena pojde ostra. Nacvikov uz bolo dost...

Nieco mi hovori, ze buduci tyzden sa v divadle zvanom slovenska politicka scena pojde ostra. Nacvikov uz bolo dost...

ako to myslíš, čo by sa malo udiať?


[quote="pid:3534, uid:69"]Nieco mi hovori, ze buduci tyzden sa v divadle zvanom slovenska politicka scena pojde ostra. Nacvikov uz bolo dost...[/quote] ako to myslíš, čo by sa malo udiať?

ako to myslíš, čo by sa malo udiať?


Pouzijem Oracleho terminologiu buduci tyzden sa dostaneme k bodu, ze dojde k odtrhnutiu laviny (sok pre spolocnost), zaciatok konca (uz to zacnu vidiet bezrozdielu vsetky vrstvy obyvatelstva) struktur,🙂 ktore nicili tento stat a jeho obyvatelov.


[quote="pid:3552, uid:17"]ako to myslíš, čo by sa malo udiať?[/quote] Pouzijem Oracleho terminologiu buduci tyzden sa dostaneme k bodu, ze dojde k odtrhnutiu laviny (sok pre spolocnost), zaciatok konca (uz to zacnu vidiet bezrozdielu vsetky vrstvy obyvatelstva) struktur,

Prometeus, aj keď som večný optimista, v tomto to nevidím tak optimisticky, myslím, že sa veci dejú, no čo by sa malo udiať, aby to prebralo tú druhú nevidiacu polovicu národa?.... denne sa dejú podivné udalosti, viď amaterizmus nevlády, premrhané šance na pomoc ľudom, rôzne kauzy, vraždy a podivné umrtia ako včera-dnes....Bóhm.....atď.


Prometeus, aj keď som večný optimista, v tomto to nevidím tak optimisticky, myslím, že sa veci dejú, no čo by sa malo udiať, aby to prebralo tú druhú nevidiacu polovicu národa?.... denne sa dejú podivné udalosti, viď amaterizmus nevlády, premrhané šance na pomoc ľudom, rôzne kauzy, vraždy a podivné umrtia ako včera-dnes....Bóhm.....atď.

vyjadrenie pána Radačovského:
https://www.facebook.com/sudcaradacovsky/posts/1283545415364480
GENERÁL LUČANSKÝ
Vážení priatelia,
na TOP-kách bola zverejnená správa "Mimoriadne: Kľúčový svedok proti Lučanskému je mŕtvy". Ďalej sa v tejto správe konštatuje, že tento svedok stál aj za dôvodmi kolúznej väzby Lučanského.
Ako splnomocnený zástupca rodiny generála Lučanského, vzhľadom na prostoduché útoky na rodinu a mňa, ako zástupcu, zo strany niektorých médií a politikov, som sa rozhodol, že sa nebudem vyjadrovať k priebehu trestného konania.
Vzhľadom však na veľa telefonátov a správ, ktoré mi v súvislosti s touto mimoriadnou správou prichádzajú, môžem odpovedať a konštatovať len jedno: Áno, je tak, p. Bohm bol kľúčovým svedkom proti generálovi Lučanskému, bol tzv. kajúcnikom, stál za dôvodmi kolúznej väzby Lučanského. Toto s určitosťou viem z obsahu spisu.
Prečo však došlo k samovražde, resp. k smrti tohto kajúcnika, sa relevantne vyjadriť nemôžem, pretože nepoznám konkrétne okolnosti jeho smrti.
S úctou splnomocnený zástupca rodiny Lučanských


vyjadrenie pána Radačovského: https://www.facebook.com/sudcaradacovsky/posts/1283545415364480 GENERÁL LUČANSKÝ Vážení priatelia, na TOP-kách bola zverejnená správa "Mimoriadne: Kľúčový svedok proti Lučanskému je mŕtvy". Ďalej sa v tejto správe konštatuje, že tento svedok stál aj za dôvodmi kolúznej väzby Lučanského. Ako splnomocnený zástupca rodiny generála Lučanského, vzhľadom na prostoduché útoky na rodinu a mňa, ako zástupcu, zo strany niektorých médií a politikov, som sa rozhodol, že sa nebudem vyjadrovať k priebehu trestného konania. Vzhľadom však na veľa telefonátov a správ, ktoré mi v súvislosti s touto mimoriadnou správou prichádzajú, môžem odpovedať a konštatovať len jedno: Áno, je tak, p. Bohm bol kľúčovým svedkom proti generálovi Lučanskému, bol tzv. kajúcnikom, stál za dôvodmi kolúznej väzby Lučanského. Toto s určitosťou viem z obsahu spisu. Prečo však došlo k samovražde, resp. k smrti tohto kajúcnika, sa relevantne vyjadriť nemôžem, pretože nepoznám konkrétne okolnosti jeho smrti. S úctou splnomocnený zástupca rodiny Lučanských

Bóhm.....atď.

Nemenej zaujímavá je skutočnosť, že jedným z jeho advokátov je dlhoročný "bývalý" riaditeľ SISky Mitro.
K jeho samovražde iba toľko, dobehla ho minulosť. Ak si to vedel spočítať, vedel, že koniec každopádne nie je ďaleko.


[quote="pid:3557, uid:17"]Bóhm.....atď.[/quote] Nemenej zaujímavá je skutočnosť, že jedným z jeho advokátov je dlhoročný "bývalý" riaditeľ SISky Mitro. K jeho samovražde iba toľko, dobehla ho minulosť. Ak si to vedel spočítať, vedel, že koniec každopádne nie je ďaleko.
Upravené 13. 2. 2021 o 14:21

veď od 90.r kedy sa nepohodlní ľudia likvidovali bežne sa nič nezmenilo...dnes sa to robí, no s tým, že sa zasamovraždil sám....pekne ich všetkých odstavia, zlikvidujú a pán Lipšic, Žilinka a spol môžu mať nohy v teple


veď od 90.r kedy sa nepohodlní ľudia likvidovali bežne sa nič nezmenilo...dnes sa to robí, no s tým, že sa zasamovraždil sám....pekne ich všetkých odstavia, zlikvidujú a pán Lipšic, Žilinka a spol môžu mať nohy v teple

dobehla ho minulosť.

Alebo presnejšie zradili ho tí ktorých mohol zradiť on. A čo vy ďalší kajúcnici a zradcovia kedy pochopíte že záchrana vašich životov je v informovaní verejnosti akú špinavosť a hlavne na čí príkaz ste to vykonali. Alebo útek na ambasádu.


[quote="pid:3565, uid:77"]dobehla ho minulosť.[/quote] Alebo presnejšie zradili ho tí ktorých mohol zradiť on. A čo vy ďalší kajúcnici a zradcovia kedy pochopíte že záchrana vašich životov je v informovaní verejnosti akú špinavosť a hlavne na čí príkaz ste to vykonali. Alebo útek na ambasádu.

A čo vy ďalší kajúcnici a zradcovia kedy pochopíte že záchrana vašich životov je v informovaní verejnosti akú špinavosť a hlavne na čí príkaz ste to vykonali

Ak je pravdivé zamyslenie Lučanského: "Paksi sa asi bál, že by sa ma sám Böhm spýtal, či som spokojný s financiami, ktoré mi mal poslať", je úplne jasné, kto je ďalší na rade...


[quote="pid:3570, uid:85"]A čo vy ďalší kajúcnici a zradcovia kedy pochopíte že záchrana vašich životov je v informovaní verejnosti akú špinavosť a hlavne na čí príkaz ste to vykonali[/quote] Ak je pravdivé zamyslenie Lučanského: "_Paksi sa asi bál, že by sa ma sám Böhm spýtal, či som spokojný s financiami, ktoré mi mal poslať_", je úplne jasné, kto je ďalší na rade...
Upravené 14. 2. 2021 o 00:22

https://www.facebook.com/sudcaradacovsky/posts/1288756898176665


GENERÁL LUČANSKÝ
Vážení občania SR!
V prebiehajúcom trestnom konaní v súvislosti s objasňovaním možného ublíženia na zdraví pána generála Lučanského dňa 9.12.2020 a v súvislosti s jeho smrťou zo dňa 29.12.2020, spôsobom zodpovedajúcim zákonu, bolo vykonaných množstvo dôkazov a procesných úkonov. Bolo vypočutých množstvo svedkov, veľa svedkov je ešte potrebné vypočuť, boli vykonané kriminalistické expertízy, boli pribratí znalci, či už z oblasti súdneho lekárstva, znalci z oblasti traumatológie, atď., atď. Pokiaľ sa niekomu zdá, že vypracovanie znaleckých posudkov, či už o príčine smrti, alebo posudkov týkajúcich sa možného mechanizmu poranenia ako aj ďalších dôkazov trvá dlho, bez konkrétnych záverov, tak je potrebné rešpektovať platné ustanovenia Trestného poriadku. Proti uzneseniam o pribratí znalcov, expertov, ústavov, je prípustný opravný prostriedok. Takéto rozhodnutie sa musí správoplatniť a potom je znalcom určená lehota na vypracovanie znaleckého posudku, nie kratšia ako 30 dní a podobne. Teda na relevantné závery je potrebné čakať. Trestné konanie začalo ešte len pred mesiacom a niekoľkými dňami.
Jednoducho povedané, nikto, nech už by to bol politik, minister, europoslanec, novinár, ale aj ja, nemôže hodnoverne a objektívne s konečnou platnosťou povedať, akým spôsobom a za akých okolností a v dôsledku čieho zavinenia došlo k ublíženiu na zdraví generála Lučanského dňa 9.12.2020 a k jeho úmrtiu dňa 29.12.2020, resp. 30.12.2020. Nikto nemôže urobiť záver ani o ďalších kauzách, prebiehajúcich v súvislosti s obvinenými bývalými funkcionármi polície bez toho, aby nebolo právoplatné rozhodnutie o ich vine. Toto sa vo vyspelom právnom štáte nazýva rešpektovanie prezumpcie neviny. A nielen vo vyspelom právnom štáte. Prezumpcia neviny má aj svoju tradíciu a históriu. Aj primitívne kmene ľudožrútov v Polynézii či v Afrike nezožrali svoju obeť skôr, kým nerozhodla rada starších. Tým nechcem povedať, že Slovenská republika je spoločenstvo primitívnych kmeňov v podobe politických strán a hnutí. Toto je výrok jedného docenta, prednášajúceho dejiny štátu a práva pri vysvetľovaní nám, ako študentom, podstatu historického vývoja prezumpcie neviny.
Vzhľadom na mediálnu ale aj politickú smršť proti nebohému generálovi Lučanskému, čo sa nesmierne ťažko dotýka rodiny Lučanských, rozhodli sme sa postupovať nie kmeňovým ale civilizovaným spôsobom. Nie bezbrehým, nič neriešiacim útočným spôsobom na sociálnych sieťach, nie nedôstojným vykrikovaním pred súkromnými či oficiálnymi kamerami, ale podali sme, okrem iného, aj návrh na miestne príslušný bratislavský súd na vydanie neodkladného opatrenia proti novinárke Monike T., redaktorke Denníka N. Pani Lučanská sa v tomto návrhu nedožadovala ničoho iného, len toho, aby súd uložil pani Monike T. povinnosť do právoplatného skončenia veci nepublikovať neoverené závery o smrti jej manžela o ublížení na zdraví, o okolnostiach ako aj o ostatných okolnostiach, súvisiacich s jej nebohým manželom. Nežiadali sme nič viac a nič menej, len to, čo umožňuje platná právna úprava Slovenskej republiky.
Pred niekoľkými dňami bolo doručené rozhodnutie bratislavského súdu, ktoré v podstatných častiach uvádzam: „ Okresný súd v sporovej veci žalobkyne Ing. M.L. proti žalovanej Mgr. M.T. o nariadení neodkladného opatrenia NÁVRH ZAMIETA.“
Uvediem stručné zdôvodnenie tohto rozhodnutia a to doslovne: „Sloboda prejavu vo všetkých štátoch, vybudovaných na demokratických princípoch, predstavuje jeden zo základných pilierov demokracie a uplatňuje sa nielen voči informáciám a myšlienkam, ktoré sú prijímané priaznivo, resp. sú pokladané za neškodné či neutrálne, ale aj voči tým, ktoré urážajú, šokujú alebo znepokojujú štát alebo časť obyvateľstva, čo je dané požiadavkami pluralizmu, znášanlivosti a otvorenosti, bez ktorých nemožno hovoriť o demokratickej spoločnosti.“
Vážení priatelia, toto je skutočný šok. Rešpektujem rozhodnutie súdu. Ale pre mňa je to skutočný šok. Jednoducho povedané, môžem hovoriť čokoľvek a proti komukoľvek, môžem aj urážať a nemusím rešpektovať základné princípy právneho štátu. Alebo je to tak, že môže len niekto urážať, vyjadrovať svoj názor, nerešpektovať princípy právneho štátu ale v opačnom garde to neplatí? To je len moja otázka. Alebo súčasná doba je už taká, že delíme občanov, policajtov, prokurátorov, sudcov na tých poslušných a tých neposlušných, ustráchaných a neustráchaných? Neviem. Za každých okolností však proti tomuto rozhodnutiu súdu podáme odvolanie a budeme čakať, ako rozhodne odvolací súd. Môžeme len predpokladať, ako odvolací súd za daného spoločensko-politického stavu rozhodne. Ale nakoniec to je jedno. Obidve tieto rozhodnutia súdu, jedno už doručené a jedno ešte len budúce, si určite ponechám ako historický dokument doby, ktorá existovala, opakujem pojem „existovala“ za vlády súčasnej vládnej garnitúry.
S úctou JUDr. Miroslav Radačovský, zástupca rodiny Lučanských


Čo dodať, kým budú súdy prehnité, tak sa nikam nepohneme.


https://www.facebook.com/sudcaradacovsky/posts/1288756898176665 GENERÁL LUČANSKÝ Vážení občania SR! V prebiehajúcom trestnom konaní v súvislosti s objasňovaním možného ublíženia na zdraví pána generála Lučanského dňa 9.12.2020 a v súvislosti s jeho smrťou zo dňa 29.12.2020, spôsobom zodpovedajúcim zákonu, bolo vykonaných množstvo dôkazov a procesných úkonov. Bolo vypočutých množstvo svedkov, veľa svedkov je ešte potrebné vypočuť, boli vykonané kriminalistické expertízy, boli pribratí znalci, či už z oblasti súdneho lekárstva, znalci z oblasti traumatológie, atď., atď. Pokiaľ sa niekomu zdá, že vypracovanie znaleckých posudkov, či už o príčine smrti, alebo posudkov týkajúcich sa možného mechanizmu poranenia ako aj ďalších dôkazov trvá dlho, bez konkrétnych záverov, tak je potrebné rešpektovať platné ustanovenia Trestného poriadku. Proti uzneseniam o pribratí znalcov, expertov, ústavov, je prípustný opravný prostriedok. Takéto rozhodnutie sa musí správoplatniť a potom je znalcom určená lehota na vypracovanie znaleckého posudku, nie kratšia ako 30 dní a podobne. Teda na relevantné závery je potrebné čakať. Trestné konanie začalo ešte len pred mesiacom a niekoľkými dňami. Jednoducho povedané, nikto, nech už by to bol politik, minister, europoslanec, novinár, ale aj ja, nemôže hodnoverne a objektívne s konečnou platnosťou povedať, akým spôsobom a za akých okolností a v dôsledku čieho zavinenia došlo k ublíženiu na zdraví generála Lučanského dňa 9.12.2020 a k jeho úmrtiu dňa 29.12.2020, resp. 30.12.2020. Nikto nemôže urobiť záver ani o ďalších kauzách, prebiehajúcich v súvislosti s obvinenými bývalými funkcionármi polície bez toho, aby nebolo právoplatné rozhodnutie o ich vine. Toto sa vo vyspelom právnom štáte nazýva rešpektovanie prezumpcie neviny. A nielen vo vyspelom právnom štáte. Prezumpcia neviny má aj svoju tradíciu a históriu. Aj primitívne kmene ľudožrútov v Polynézii či v Afrike nezožrali svoju obeť skôr, kým nerozhodla rada starších. Tým nechcem povedať, že Slovenská republika je spoločenstvo primitívnych kmeňov v podobe politických strán a hnutí. Toto je výrok jedného docenta, prednášajúceho dejiny štátu a práva pri vysvetľovaní nám, ako študentom, podstatu historického vývoja prezumpcie neviny. Vzhľadom na mediálnu ale aj politickú smršť proti nebohému generálovi Lučanskému, čo sa nesmierne ťažko dotýka rodiny Lučanských, rozhodli sme sa postupovať nie kmeňovým ale civilizovaným spôsobom. Nie bezbrehým, nič neriešiacim útočným spôsobom na sociálnych sieťach, nie nedôstojným vykrikovaním pred súkromnými či oficiálnymi kamerami, ale podali sme, okrem iného, aj návrh na miestne príslušný bratislavský súd na vydanie neodkladného opatrenia proti novinárke Monike T., redaktorke Denníka N. Pani Lučanská sa v tomto návrhu nedožadovala ničoho iného, len toho, aby súd uložil pani Monike T. povinnosť do právoplatného skončenia veci nepublikovať neoverené závery o smrti jej manžela o ublížení na zdraví, o okolnostiach ako aj o ostatných okolnostiach, súvisiacich s jej nebohým manželom. Nežiadali sme nič viac a nič menej, len to, čo umožňuje platná právna úprava Slovenskej republiky. Pred niekoľkými dňami bolo doručené rozhodnutie bratislavského súdu, ktoré v podstatných častiach uvádzam: „ Okresný súd v sporovej veci žalobkyne Ing. M.L. proti žalovanej Mgr. M.T. o nariadení neodkladného opatrenia **NÁVRH ZAMIETA.“** **Uvediem stručné zdôvodnenie tohto rozhodnutia a to doslovne**: „Sloboda prejavu vo všetkých štátoch, vybudovaných na demokratických princípoch, predstavuje jeden zo základných pilierov demokracie a uplatňuje sa nielen voči informáciám a myšlienkam, ktoré sú prijímané priaznivo, resp. sú pokladané za neškodné či neutrálne, ale aj voči tým, ktoré urážajú, šokujú alebo znepokojujú štát alebo časť obyvateľstva, čo je dané požiadavkami pluralizmu, znášanlivosti a otvorenosti, bez ktorých nemožno hovoriť o demokratickej spoločnosti.“ Vážení priatelia, toto je skutočný šok. Rešpektujem rozhodnutie súdu. Ale pre mňa je to skutočný šok. Jednoducho povedané, môžem hovoriť čokoľvek a proti komukoľvek, môžem aj urážať a nemusím rešpektovať základné princípy právneho štátu. Alebo je to tak, že môže len niekto urážať, vyjadrovať svoj názor, nerešpektovať princípy právneho štátu ale v opačnom garde to neplatí? To je len moja otázka. Alebo súčasná doba je už taká, že delíme občanov, policajtov, prokurátorov, sudcov na tých poslušných a tých neposlušných, ustráchaných a neustráchaných? Neviem. Za každých okolností však proti tomuto rozhodnutiu súdu podáme odvolanie a budeme čakať, ako rozhodne odvolací súd. Môžeme len predpokladať, ako odvolací súd za daného spoločensko-politického stavu rozhodne. Ale nakoniec to je jedno. Obidve tieto rozhodnutia súdu, jedno už doručené a jedno ešte len budúce, si určite ponechám ako historický dokument doby, ktorá existovala, opakujem pojem „existovala“ za vlády súčasnej vládnej garnitúry. S úctou JUDr. Miroslav Radačovský, zástupca rodiny Lučanských Čo dodať, kým budú súdy prehnité, tak sa nikam nepohneme.

Hlavne, že M.Dano za to sedel...ten ich kilometer nema konca


Hlavne, že M.Dano za to sedel...ten ich kilometer nema konca

NÁVRH ZAMIETA.“
Uvediem stručné zdôvodnenie tohto rozhodnutia a to doslovne: „Sloboda prejavu vo všetkých štátoch, vybudovaných na demokratických princípoch, predstavuje jeden zo základných pilierov demokracie a uplatňuje sa nielen voči informáciám a myšlienkam, ktoré sú prijímané priaznivo, resp. sú pokladané za neškodné či neutrálne, ale aj voči tým, ktoré urážajú, šokujú alebo znepokojujú štát alebo časť obyvateľstva, čo je dané požiadavkami pluralizmu, znášanlivosti a otvorenosti, bez ktorých nemožno hovoriť o demokratickej spoločnosti.“


Vyborna sprava sud prave zrusil "hoax"


[quote="pid:4418, uid:94"]NÁVRH ZAMIETA.“ Uvediem stručné zdôvodnenie tohto rozhodnutia a to doslovne: „Sloboda prejavu vo všetkých štátoch, vybudovaných na demokratických princípoch, predstavuje jeden zo základných pilierov demokracie a uplatňuje sa nielen voči informáciám a myšlienkam, ktoré sú prijímané priaznivo, resp. sú pokladané za neškodné či neutrálne, ale aj voči tým, ktoré urážajú, šokujú alebo znepokojujú štát alebo časť obyvateľstva, čo je dané požiadavkami pluralizmu, znášanlivosti a otvorenosti, bez ktorých nemožno hovoriť o demokratickej spoločnosti.“[/quote] Vyborna sprava sud prave zrusil "hoax"
12
10.12k
88
27
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept