Politika v ČR
Miliardář Janeček oznámil kandidaturu na prezidenta

Vzhledem k jeho poslední póze ohledně covidu jsem nejdříve chtěl dát odkaz pouze v poznámce ve vláknu o covidu, ale nakonec jsem usoudil, že si to zaslouží vlastní vlákno.


https://www.novinky.cz/volby/prezidenta/clanek/miliardar-janecek-oznamil-kandidaturu-na-prezidenta-40384701


https://narodnidemokracie.cz/wp-content/uploads/2021/12/janecek_karel.pdf


Vzhledem k jeho poslední póze ohledně covidu jsem nejdříve chtěl dát odkaz pouze v poznámce ve vláknu o covidu, ale nakonec jsem usoudil, že si to zaslouží vlastní vlákno. https://www.novinky.cz/volby/prezidenta/clanek/miliardar-janecek-oznamil-kandidaturu-na-prezidenta-40384701 https://narodnidemokracie.cz/wp-content/uploads/2021/12/janecek_karel.pdf

som zvedavy kedy ohlasi kandidaturu na českeho prezidenta MUDr. Soňa Pekova, robehnute to uz ma u oviec dobre


som zvedavy kedy ohlasi kandidaturu na českeho prezidenta MUDr. Soňa Pekova, robehnute to uz ma u oviec dobre

vláknu o covidu, ale nakonec jsem usoudil, že si to zaslouží vlastní vlákno.


dnes ráno som šla do Brna a pocuvala som české rádiostaniciam. Už keď odznelo, že zvolal tlačovku v Holesovicich, mi bolo jasne, že toto ohlási. No neviem, mne príde ako šašo a tá posledná zena nemá naňho dobrý vplyv.


[quote="pid:53598, uid:826"]vláknu o covidu, ale nakonec jsem usoudil, že si to zaslouží vlastní vlákno.[/quote] dnes ráno som šla do Brna a pocuvala som české rádiostaniciam. Už keď odznelo, že zvolal tlačovku v Holesovicich, mi bolo jasne, že toto ohlási. No neviem, mne príde ako šašo a tá posledná zena nemá naňho dobrý vplyv.

DOLU|NAHORU - Karel Janeček - "Navzdory tomu, co se děje, budeme moci jednou covidu poděkovat",
"Byl jsem v byznyse přesvědčen, že jediné, co má smysl, je racionalita a člověk by měl odhodit emoce. Mýlil jsem se," popisuje v podcastu úspěšný podnikatel, mecenáš, matematik a miliardář Karel Janeček.


https://www.youtube.com/watch?v=lc9v24gDsCQ


DOLU|NAHORU - Karel Janeček - "Navzdory tomu, co se děje, budeme moci jednou covidu poděkovat", "Byl jsem v byznyse přesvědčen, že jediné, co má smysl, je racionalita a člověk by měl odhodit emoce. Mýlil jsem se," popisuje v podcastu úspěšný podnikatel, mecenáš, matematik a miliardář Karel Janeček. https://www.youtube.com/watch?v=lc9v24gDsCQ
Upravené 21. 1. 2022 o 21:32

"Miliardář" Janeček se spektakulárně na oko rozhádá s kavárnou a oznámí kandidaturu na prezidenta.
Víc netřeba dodávat.


"Miliardář" Janeček se spektakulárně na oko rozhádá s kavárnou a oznámí kandidaturu na prezidenta. Víc netřeba dodávat.

Janeček je pouze testovací kouřovou clonou, za kterou je připravován skutečný prezidentský kandidát nadnárodních sil ...


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4647/volba-prezidenta-%C4%8Desk%C3%A9-republiky-2023-kdo-je-hlavn%C3%AD-k%C3%A1dr-nadn%C3%A1rodn%C3%ADch-sil


Janeček je pouze testovací kouřovou clonou, za kterou je připravován skutečný prezidentský kandidát nadnárodních sil ... https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4647/volba-prezidenta-%C4%8Desk%C3%A9-republiky-2023-kdo-je-hlavn%C3%AD-k%C3%A1dr-nadn%C3%A1rodn%C3%ADch-sil

Janeček je pouze testovací kouřovou clonou, za kterou je připravován skutečný prezidentský kandidát nadnárodních sil ...

Jeden lepší, než druhej(á). To se zas rýsuje sestava. Tam už chybí jen Kájínek.


[quote="pid:53651, uid:317"]Janeček je pouze testovací kouřovou clonou, za kterou je připravován skutečný prezidentský kandidát nadnárodních sil ...[/quote] Jeden lepší, než druhej(á). To se zas rýsuje sestava. Tam už chybí jen Kájínek.
Upravené 22. 1. 2022 o 01:30

Dost mě zaujalo video s Janečkem, které jsem výše poslala, tak sem dám ukázku z toho rozhovoru pro zamyšlení:


Janeček:
"Je to tak, že já jsem od svého dětství až do svých třiceti x let, do doby před nějakými třinácti, čtrnácti lety, jsem byl člověk, který absolutně věřil filosofii náhodnosti, já jsem byl uplně na smrt přesvědčen o tom, že všechno je čistě náhodné. To bych nazval materialistická filosofie čisté náhodnosti. A byl jsem dokonce, a zpětně vidím, že to byla taková víra, že to bylo až neracionální. Ale každopádně já jsem tomu absolutně věřil a byl bych ochoten vsadit svůj život. Já si pamatuju, že jsem ve svých třiceti letech říkal, jak jsou lidé neracionální, že je to uplný nesmysl že věří nějakým signálům, nebo nějakým propojenostem, že věci jsou čistě náhodný a byl bych ochoten vsadit svůj život, kdybych je přesvědčil o tom aby nebyli neracionální. A měl jsem samozřejmě k tomu důvody, protože jsem studoval teorii pravděpodobnosti, také statistiku a viděl jsem jak si lidé nalhávají, jak sledují něco a teď si vybírají co se jim líbí a zahazují to co se jim nelíbí. Takže si tvoří nejrůznější spekulace a často to tak také je, prostě nejrůznější hypotézy, které vůbec nemají racionální základ. No, ale nicméně stalo se to, že jsem ve svém životě začal vidět věci, které byly šílený náhody. Tak jsem si říkal, ty náhody už jsou nějak moc, a zároveň jak jsem říkal, studoval jsem teorii pravděpodobnosti, tak jsem viděl, že člověk si vybírá to co se mu hodí, tak jsem tomu ještě nepodlehl. Ale začal jsem si sám pro sebe testovat, to co se ve světě děje, jestli je to náhoda a úplně s šokujícím prekvapením jsem zjistil, že se dějou věci synchronně, že se dějou věci tak, že je jasný že nejsou čistě náhodný. A tím že jsem pravděpodobnostní statistik, tak jsem si byl schopný dělat férový autosampler testy, ne že bych se sám sobě cheatoval, to už jsem věděl že se nešálím."


"To pro mě znamenalo totální zborcení paradigmatu náhodnosti. Já to nazývám takzvanou úzkou racionalitou. Já jsem byl a jsem stoprocentně racionální člověk, ale byl jsem kdysi takzvaně úzce racionální člověk. Věřil jsem úzký racionalitě. No a to paradigma čisté náhodnosti, to není tak, že to může být trošku špatně, tak to trošku opravíme. Jakmile je to špatně o piko-cokoliv, tak to znamená že je to úplně špatně, tam to nemůže být trošičku. Když je to trošičku špatně a není čistá náhodnost, tak se to celý bortí a je to úplně jinak. A to bylo vlastně poznání, ke kterýmu já jsem si začal všímat někdy před třinácti lety a to paradigma se mi totálně zbortilo a od té doby vlastně vytvářím nové paradigma a vnímám, že svět je vlastně mnohem krásnější a v jistém smyslu je i „magic“, dá se říct. Věci se dějou tak, že se vzájemně podporují, dobré věci ale třeba i ty špatné a skutečně záleží na našich myslích, na tom čemu se otevřeme, jak jednáme, jak dovedeme myslet abychom tu realitu posunovali a vytvářeli ještě mimo čistě tu fyzickou aktivitu, prostě svojí řekněme mentální energií a tak. A zároveň taky pro mě to znamenlo, to co bylo součástí toho velkého poznání, že já jsem dřív v byznyse byl přesvědčen o tom, že to co má jedině smysl je ta racionalita, úzká racionalita a člověk by měl odhodit emoce. Neřešit vůbec emoce a jenom čistě racionálně řešit věci. Což je sice ok, ale poučilo mě to v tom, že jako firma RSJ například, my jsme téměř zkrachovali. Nebo vlastně my jsme zkrachovali v roce 2004, prodělali jsme všechny peníze za jedno odpoledne. A já už jsem několik měsíců předtím měl špatný pocit, viděl jsem jak se obchoduje a měl jsem špatný pocit, že ty pozice jsou příliš velký a že to riziko je příliš velký a uplně mě to drásalo. Ale viděl jsem prostě ne, je to spočítaný, máme tady ty modely, musí to fungovat, prostě to jsou moje pocity, který jsou neracionální. Až pak když se to stalo, tak se zpětně se zjistilo, že tam byla matematická chyba. Ne teda moje, byla tam chyba kolegy, ale to na tom nic nemění. V korelační matici to bylo špatně udělaný. No a to mě hodně poučilo, že jsem si uvědomil, že člověk by měl naslouchat tý intuici, těm emocím. To byl takový ten počátek toho, že jsem se otevřel změnám. A dneska já vnímám, jak je to skutečně klíčový, jak je klíčový umět propojit levou mozkovou hemisféru - to rácio, a pravou - ty emoce a intuici, a že to je ta obrovitánská synergie, kterou máme. A když člověk používá jenom jedno, jenom čistě to rácio odřezaný, tak to je mnohem míň efektivní. Ještě horší je podle mého názoru, když člověk používá jenom ty emoce, a to jsou takový názory: musíme jenom cítit, hlavně nemyslet, tak to je cesta do katastrofy ještě větší. Ale ta synergie, to spojení je veliká síla."


"Já jsem si uvědomil, hned po revoluci, to mi bylo sedmnáct, že proto aby člověk v dnešním světě byl skutečně svobodný, tak musí být finančně nezávislý. A to neříkám, že je dobře. Ve společnosti H21 nemusí být člověk bohatý. Peníze, by neměly být kritériem. Finanční energie je tu proto abychom mohli žít, je to jen jistý druh energie, kterému by se vůbec nemělo přiládat takové důležitosti. A v dobře fungující společnosti, kde lidé jsou kreativní a neřeší to, jestli mají ten statek nebo onen. A v dobře fungující společnosti H21 není to, že by někdo měl problém s jídlem, základní potřeby jsou pokryty a mohou být pokryty. Dneska jsme v situaci, kdy máme technologie takové, že je to možné pro celý svět. Neděje se to, protože fungujeme špatně jako společnost, ale principiálně je to možné a tohle … možná malinko odbočím, ale to co je klíčové v dnešním světě je to, že my jsme uplně v prvotní situaci lidské historie. Nikdy v historii nebylo možné, aby lidé žili bez strádání. Aby mohla úzká elita lidí žít v pohodě, v luxusu, tak 96% těch zbylých muselo dřít a padat na hubu. Pak se to zlepšovalo, s industriální revolucí se to zlepšilo, mohlo to být menší procento ale vždycky to tak bylo. Ale dneska to tak vůbec nemusí být. Díky technologiím, schopnosti získávat energii, které už jsou i když zatím je to mimo fyzikální mainstream, spousta věcí je potlačených. Ale ty technologie máme. Jakmile se přehoupneme, jakmile projdeme tou současnou krizí, to co já nazývám dneska sociální singularitou 21 – singularita je bod zlomu. Je bod obrovské energie v malinkém časovém úseku nebo prostoru, jako třeba černá díra je singularita. Tak sociální singularita je letošní rok, kdy se všechno radikálně mění. A Covid je biologická rozbuška sociální singularity. Takže jakmile tím projdeme. A pokud projdeme, protože to je to důležité, tak můžeme jako lidé žít v úplně jiném světě, nemusíme mít starosti o ty materiální potřeby. A potom již ta finanční stránka nebude důležitá, nebude potřebná pro tu svobodu. Já vnímám, vidím svět, jako svět budoucnosti, jako svět svobody, kdy ta energie svobody je nalitá na společnost, kde lidé mohou být tvořiví. A to je ta pozitivní varianta, v kterou já doufám, věřím a snažím se pro ní udělat všechno. A samozřejmě pak jsou ještě další dvě katastrofický varianty, ale k tomu se můžeme dostat dál …"


Dost mě zaujalo video s Janečkem, které jsem výše poslala, tak sem dám ukázku z toho rozhovoru pro zamyšlení: Janeček: "Je to tak, že já jsem od svého dětství až do svých třiceti x let, do doby před nějakými třinácti, čtrnácti lety, jsem byl člověk, který absolutně věřil filosofii náhodnosti, já jsem byl uplně na smrt přesvědčen o tom, že všechno je čistě náhodné. To bych nazval materialistická filosofie čisté náhodnosti. A byl jsem dokonce, a zpětně vidím, že to byla taková víra, že to bylo až neracionální. Ale každopádně já jsem tomu absolutně věřil a byl bych ochoten vsadit svůj život. Já si pamatuju, že jsem ve svých třiceti letech říkal, jak jsou lidé neracionální, že je to uplný nesmysl že věří nějakým signálům, nebo nějakým propojenostem, že věci jsou čistě náhodný a byl bych ochoten vsadit svůj život, kdybych je přesvědčil o tom aby nebyli neracionální. A měl jsem samozřejmě k tomu důvody, protože jsem studoval teorii pravděpodobnosti, také statistiku a viděl jsem jak si lidé nalhávají, jak sledují něco a teď si vybírají co se jim líbí a zahazují to co se jim nelíbí. Takže si tvoří nejrůznější spekulace a často to tak také je, prostě nejrůznější hypotézy, které vůbec nemají racionální základ. No, ale nicméně stalo se to, že jsem ve svém životě začal vidět věci, které byly šílený náhody. Tak jsem si říkal, ty náhody už jsou nějak moc, a zároveň jak jsem říkal, studoval jsem teorii pravděpodobnosti, tak jsem viděl, že člověk si vybírá to co se mu hodí, tak jsem tomu ještě nepodlehl. Ale začal jsem si sám pro sebe testovat, to co se ve světě děje, jestli je to náhoda a úplně s šokujícím prekvapením jsem zjistil, že se dějou věci synchronně, že se dějou věci tak, že je jasný že nejsou čistě náhodný. A tím že jsem pravděpodobnostní statistik, tak jsem si byl schopný dělat férový autosampler testy, ne že bych se sám sobě cheatoval, to už jsem věděl že se nešálím." "To pro mě znamenalo totální zborcení paradigmatu náhodnosti. Já to nazývám takzvanou úzkou racionalitou. Já jsem byl a jsem stoprocentně racionální člověk, ale byl jsem kdysi takzvaně úzce racionální člověk. Věřil jsem úzký racionalitě. No a to paradigma čisté náhodnosti, to není tak, že to může být trošku špatně, tak to trošku opravíme. Jakmile je to špatně o piko-cokoliv, tak to znamená že je to úplně špatně, tam to nemůže být trošičku. Když je to trošičku špatně a není čistá náhodnost, tak se to celý bortí a je to úplně jinak. A to bylo vlastně poznání, ke kterýmu já jsem si začal všímat někdy před třinácti lety a to paradigma se mi totálně zbortilo a od té doby vlastně vytvářím nové paradigma a vnímám, že svět je vlastně mnohem krásnější a v jistém smyslu je i „magic“, dá se říct. Věci se dějou tak, že se vzájemně podporují, dobré věci ale třeba i ty špatné a skutečně záleží na našich myslích, na tom čemu se otevřeme, jak jednáme, jak dovedeme myslet abychom tu realitu posunovali a vytvářeli ještě mimo čistě tu fyzickou aktivitu, prostě svojí řekněme mentální energií a tak. A zároveň taky pro mě to znamenlo, to co bylo součástí toho velkého poznání, že já jsem dřív v byznyse byl přesvědčen o tom, že to co má jedině smysl je ta racionalita, úzká racionalita a člověk by měl odhodit emoce. Neřešit vůbec emoce a jenom čistě racionálně řešit věci. Což je sice ok, ale poučilo mě to v tom, že jako firma RSJ například, my jsme téměř zkrachovali. Nebo vlastně my jsme zkrachovali v roce 2004, prodělali jsme všechny peníze za jedno odpoledne. A já už jsem několik měsíců předtím měl špatný pocit, viděl jsem jak se obchoduje a měl jsem špatný pocit, že ty pozice jsou příliš velký a že to riziko je příliš velký a uplně mě to drásalo. Ale viděl jsem prostě ne, je to spočítaný, máme tady ty modely, musí to fungovat, prostě to jsou moje pocity, který jsou neracionální. Až pak když se to stalo, tak se zpětně se zjistilo, že tam byla matematická chyba. Ne teda moje, byla tam chyba kolegy, ale to na tom nic nemění. V korelační matici to bylo špatně udělaný. No a to mě hodně poučilo, že jsem si uvědomil, že člověk by měl naslouchat tý intuici, těm emocím. To byl takový ten počátek toho, že jsem se otevřel změnám. A dneska já vnímám, jak je to skutečně klíčový, jak je klíčový umět propojit levou mozkovou hemisféru - to rácio, a pravou - ty emoce a intuici, a že to je ta obrovitánská synergie, kterou máme. A když člověk používá jenom jedno, jenom čistě to rácio odřezaný, tak to je mnohem míň efektivní. Ještě horší je podle mého názoru, když člověk používá jenom ty emoce, a to jsou takový názory: musíme jenom cítit, hlavně nemyslet, tak to je cesta do katastrofy ještě větší. Ale ta synergie, to spojení je veliká síla." "Já jsem si uvědomil, hned po revoluci, to mi bylo sedmnáct, že proto aby člověk v dnešním světě byl skutečně svobodný, tak musí být finančně nezávislý. A to neříkám, že je dobře. Ve společnosti H21 nemusí být člověk bohatý. Peníze, by neměly být kritériem. Finanční energie je tu proto abychom mohli žít, je to jen jistý druh energie, kterému by se vůbec nemělo přiládat takové důležitosti. A v dobře fungující společnosti, kde lidé jsou kreativní a neřeší to, jestli mají ten statek nebo onen. A v dobře fungující společnosti H21 není to, že by někdo měl problém s jídlem, základní potřeby jsou pokryty a mohou být pokryty. Dneska jsme v situaci, kdy máme technologie takové, že je to možné pro celý svět. Neděje se to, protože fungujeme špatně jako společnost, ale principiálně je to možné a tohle … možná malinko odbočím, ale to co je klíčové v dnešním světě je to, že my jsme uplně v prvotní situaci lidské historie. Nikdy v historii nebylo možné, aby lidé žili bez strádání. Aby mohla úzká elita lidí žít v pohodě, v luxusu, tak 96% těch zbylých muselo dřít a padat na hubu. Pak se to zlepšovalo, s industriální revolucí se to zlepšilo, mohlo to být menší procento ale vždycky to tak bylo. Ale dneska to tak vůbec nemusí být. Díky technologiím, schopnosti získávat energii, které už jsou i když zatím je to mimo fyzikální mainstream, spousta věcí je potlačených. Ale ty technologie máme. Jakmile se přehoupneme, jakmile projdeme tou současnou krizí, to co já nazývám dneska sociální singularitou 21 – singularita je bod zlomu. Je bod obrovské energie v malinkém časovém úseku nebo prostoru, jako třeba černá díra je singularita. Tak sociální singularita je letošní rok, kdy se všechno radikálně mění. A Covid je biologická rozbuška sociální singularity. Takže jakmile tím projdeme. A pokud projdeme, protože to je to důležité, tak můžeme jako lidé žít v úplně jiném světě, nemusíme mít starosti o ty materiální potřeby. A potom již ta finanční stránka nebude důležitá, nebude potřebná pro tu svobodu. Já vnímám, vidím svět, jako svět budoucnosti, jako svět svobody, kdy ta energie svobody je nalitá na společnost, kde lidé mohou být tvořiví. A to je ta pozitivní varianta, v kterou já doufám, věřím a snažím se pro ní udělat všechno. A samozřejmě pak jsou ještě další dvě katastrofický varianty, ale k tomu se můžeme dostat dál …"
Upravené 23. 1. 2022 o 10:50

Pro pořádek dávám odkaz na včerejší seznam "kandidátů".
https://www.novinky.cz/volby/prezidenta/clanek/kandidati-na-prezidenta-2023-kdo-se-uchazi-o-hrad-40384232
Osobně souhlasím s @Nasredinem (odkaz výše), a to v zásadě z týchž důvodů. "Jeho" kandidátka je dokonalý hybrid Čaputové a Drahoše.

Pro pořádek dávám odkaz na včerejší seznam "kandidátů". https://www.novinky.cz/volby/prezidenta/clanek/kandidati-na-prezidenta-2023-kdo-se-uchazi-o-hrad-40384232 Osobně souhlasím s @Nasredinem (odkaz výše), a to v zásadě z týchž důvodů. "Jeho" kandidátka je dokonalý hybrid Čaputové a Drahoše.

Člověk, který má 2 manželky, střídal ženy jak ponožky, když napíše, že "člověk by měl naslouchat tý intuici, těm emocím", tak je to spíš výsměch.
A věty

A pokud projdeme, protože to je to důležité, tak můžeme jako lidé žít v úplně jiném světě, nemusíme mít starosti o ty materiální potřeby. A potom již ta finanční stránka nebude důležitá, nebude potřebná pro tu svobodu


mi zní jako věty od Schwaba: Nebudete nic vlastnit a budete šťastní.


Člověk, který má 2 manželky, střídal ženy jak ponožky, když napíše, že "člověk by měl naslouchat tý intuici, těm emocím", tak je to spíš výsměch. A věty [quote="pid:53692, uid:802"]A pokud projdeme, protože to je to důležité, tak můžeme jako lidé žít v úplně jiném světě, nemusíme mít starosti o ty materiální potřeby. A potom již ta finanční stránka nebude důležitá, nebude potřebná pro tu svobodu[/quote] mi zní jako věty od Schwaba: Nebudete nic vlastnit a budete šťastní.

Pro pořádek dávám odkaz na včerejší seznam "kandidátů".

To je čirá beznaděj. Ale kdyby vyhrál Knor, tak by alespoň mohli se Zelenským pořádat oficiální ukrajinsko-české televizní kabarety.
Jediná naděje je, že ta momentální banda příživníků u kormidla dá volný průchod své demenci a stihne před volbami najet na pořádný útes. Císař už je téměř nahý a doufejme, že ten javorový list stihne spadnout před prezidentskými volbami.


[quote="pid:53702, uid:810"]Pro pořádek dávám odkaz na včerejší seznam "kandidátů".[/quote] To je čirá beznaděj. Ale kdyby vyhrál Knor, tak by alespoň mohli se Zelenským pořádat oficiální ukrajinsko-české televizní kabarety. Jediná naděje je, že ta momentální banda příživníků u kormidla dá volný průchod své demenci a stihne před volbami najet na pořádný útes. Císař už je téměř nahý a doufejme, že ten javorový list stihne spadnout před prezidentskými volbami.

Ještě pokračování:
Janeček:
"Tak já bych možná řekl, jak vnímám ty různé varianty vývoje. Protože teď se děje, to co nazývám sociální singularita 21 a já bych chtěl říct, já jsem o tom mluvil před 6-ti lety. Já jsem mluvil o tom že v roce 20 – 21 se to stane. Veřejně jsem o tom mluvil. A v životě by mě nenapadlo, že příjde Covid, že to bude takováhle biologická rozbuška. Ale chtěl bych říci, navzdory tomu úděsnýmu, co se děje a je to strašný, tak já doufám, že budeme zpětně moci Covidu poděkovat. Že to je ta biologická rozbuška změn, která nám pomohla, která udělala ten výstřel. Donutila velkou většinu populace jít mimo svoje komfortní zóny, čelit svým strachům a až ten Covid pomine a věřím tomu že už pomine brzo, tak lidé se budou moci zpětně ohlédnout a ti nejvíc vystrašení lidé si uvědomí, jak vlastně byli neracionální, jak se nechali zmanipulovat, jak se nechali strašit. Takže vlastně Covid může být vakcína, může být mentální vakcína proti lidské blbosti a hlavně proti lidským strachům. A to je ta pozitivní varianta vývoje. Teď vlastně to co se děje, hodně jsem si to analyzoval, premýšlel nad tím a vidím vlastně tři možný scénáře.
Začnu tím né nejhorším scénářem. A ten né nejhorší scénář, ale strašně špatněj, je to že se kompletně zničíme. Že prostě vymažeme svoji civilizaci, možná někdo přežije, že se stane to co se dělo předtím, co by se stalo bez Covidu, že se uvaříme jako ta žába. Žába, která se postupně vaří, zničíme si nejen životní prostředí, ale zničíme si hodnoty, prostě nenávist, rodiny, a jako společnost se rozpadneme do nějakýho marasmu. A Covid tím, že udělal tenhle výbuch, tak nás nenechá uvařit jako tu žábu. Je možná že už to ničení bude pokračovat, že už to nezastavíme. To je druhá nejhorší varianta a je strašně špatná.
Ještě horší varianta pro mě je, než smrt. A tady bych použil nádherné islandské přísloví „Lepší krátký život ve cti, než dlouhý život v hanbě“. To co je pro mě ta nejhorší varianta je to, že zde dojde nějaká strašná totalita typu Čína spojená s technologií a spojená s umělou inteligencí, kdy my jako lidé budeme kontrolovaný jednotky, kontrolovaný technologie, můžeme říct očipovaný .. ale tady nejde o čipy, ale o mentální program a samozřejmě o zneužití technologií, kdy prostě budeme jako stádo ovcí, které tady bude, … že se řekně „teď musíte dělat tohle“ a teď všichni, no .. prostě strašný, strašná představa života, kde lidé nemají absolutně žádnou svobodu a kdy ani nemohou být kreativní. Totalita moderního typu, technologická … ale nejen technologická. Tady je zajímavý se zamyslet. Jaké byly totality, náboženské, třídní, mocenské, vojenské. V životě by mě nenapadlo, že může být totalita ve jménu vědy. Ta věda, a já jsem vědec, mám několik top akademických publikací. Ale totalita ve jménu vědy, to by mě v životě nenapadlo, protože věda má být o tý objektivitě svobody, ale my teď vidíme, že se dá zneužít. Že v rámci vědy, vědecký přístup a úzká racionalita lidí, kteří se považují za racionální vědce, a oni si to myslí že jsou racionální vědci, oni tomu věří i když jsou totálně neracionální. Ale tato vlastně úzká racionalita, je schopná v rámci ochrany lidského zdraví, pseudoochrany lidského zdraví, ve skutečnosti to tak není, ale zdánlivý ochrany lidského zdraví, vlastně uplně totálně ubrat svobodu a vměstnat ty lidi do nějaký společnosti typu Huxley. To co nechci si představovat vůbec není nereálný, je to prostě technologický druh totality, kde lidé budou ovce. A to je vlastně vůbec to nejvíc nebezpečný, protože paradoxní je, že tady nejde ukázat na jasný zlo, že to je třeba rasismus, je to neviditelný, je to abstraktní."


Ještě pokračování: Janeček: "Tak já bych možná řekl, jak vnímám ty různé varianty vývoje. Protože teď se děje, to co nazývám sociální singularita 21 a já bych chtěl říct, já jsem o tom mluvil před 6-ti lety. Já jsem mluvil o tom že v roce 20 – 21 se to stane. Veřejně jsem o tom mluvil. A v životě by mě nenapadlo, že příjde Covid, že to bude takováhle biologická rozbuška. Ale chtěl bych říci, navzdory tomu úděsnýmu, co se děje a je to strašný, tak já doufám, že budeme zpětně moci Covidu poděkovat. Že to je ta biologická rozbuška změn, která nám pomohla, která udělala ten výstřel. Donutila velkou většinu populace jít mimo svoje komfortní zóny, čelit svým strachům a až ten Covid pomine a věřím tomu že už pomine brzo, tak lidé se budou moci zpětně ohlédnout a ti nejvíc vystrašení lidé si uvědomí, jak vlastně byli neracionální, jak se nechali zmanipulovat, jak se nechali strašit. Takže vlastně Covid může být vakcína, může být mentální vakcína proti lidské blbosti a hlavně proti lidským strachům. A to je ta pozitivní varianta vývoje. Teď vlastně to co se děje, hodně jsem si to analyzoval, premýšlel nad tím a vidím vlastně tři možný scénáře. Začnu tím né nejhorším scénářem. A ten né nejhorší scénář, ale strašně špatněj, je to že se kompletně zničíme. Že prostě vymažeme svoji civilizaci, možná někdo přežije, že se stane to co se dělo předtím, co by se stalo bez Covidu, že se uvaříme jako ta žába. Žába, která se postupně vaří, zničíme si nejen životní prostředí, ale zničíme si hodnoty, prostě nenávist, rodiny, a jako společnost se rozpadneme do nějakýho marasmu. A Covid tím, že udělal tenhle výbuch, tak nás nenechá uvařit jako tu žábu. Je možná že už to ničení bude pokračovat, že už to nezastavíme. To je druhá nejhorší varianta a je strašně špatná. Ještě horší varianta pro mě je, než smrt. A tady bych použil nádherné islandské přísloví „Lepší krátký život ve cti, než dlouhý život v hanbě“. To co je pro mě ta nejhorší varianta je to, že zde dojde nějaká strašná totalita typu Čína spojená s technologií a spojená s umělou inteligencí, kdy my jako lidé budeme kontrolovaný jednotky, kontrolovaný technologie, můžeme říct očipovaný .. ale tady nejde o čipy, ale o mentální program a samozřejmě o zneužití technologií, kdy prostě budeme jako stádo ovcí, které tady bude, … že se řekně „teď musíte dělat tohle“ a teď všichni, no .. prostě strašný, strašná představa života, kde lidé nemají absolutně žádnou svobodu a kdy ani nemohou být kreativní. Totalita moderního typu, technologická … ale nejen technologická. Tady je zajímavý se zamyslet. Jaké byly totality, náboženské, třídní, mocenské, vojenské. V životě by mě nenapadlo, že může být totalita ve jménu vědy. Ta věda, a já jsem vědec, mám několik top akademických publikací. Ale totalita ve jménu vědy, to by mě v životě nenapadlo, protože věda má být o tý objektivitě svobody, ale my teď vidíme, že se dá zneužít. Že v rámci vědy, vědecký přístup a úzká racionalita lidí, kteří se považují za racionální vědce, a oni si to myslí že jsou racionální vědci, oni tomu věří i když jsou totálně neracionální. Ale tato vlastně úzká racionalita, je schopná v rámci ochrany lidského zdraví, pseudoochrany lidského zdraví, ve skutečnosti to tak není, ale zdánlivý ochrany lidského zdraví, vlastně uplně totálně ubrat svobodu a vměstnat ty lidi do nějaký společnosti typu Huxley. To co nechci si představovat vůbec není nereálný, je to prostě technologický druh totality, kde lidé budou ovce. A to je vlastně vůbec to nejvíc nebezpečný, protože paradoxní je, že tady nejde ukázat na jasný zlo, že to je třeba rasismus, je to neviditelný, je to abstraktní."
Upravené 22. 1. 2022 o 12:16

že ten javorový list stihne spadnout před prezidentskými volbami.

Souhlasím, načasování bude (ostatně jako vždy) extrémně důležité. Nezbývá, než věřit, že Zeman skutečně vydrží ve funkci, než ten lísteček odvane globální vítr. To ovšem nic nemění na tom, že z té sestavy jde mráz po zádech.


[quote="pid:53708, uid:826"]že ten javorový list stihne spadnout před prezidentskými volbami.[/quote] Souhlasím, načasování bude (ostatně jako vždy) extrémně důležité. Nezbývá, než věřit, že Zeman skutečně vydrží ve funkci, než ten lísteček odvane globální vítr. To ovšem nic nemění na tom, že z té sestavy jde mráz po zádech.

globální vítr.

On je právě ten globální vítr cítit z některých kandidátů. To může vyvětrat jen pořádná vichřice z východu, na kterou místní správci Matrixu (mágové) nemají připravené větrolamy.


[quote="pid:53715, uid:810"]globální vítr.[/quote] On je právě ten globální vítr cítit z některých kandidátů. To může vyvětrat jen pořádná vichřice z východu, na kterou místní správci Matrixu (mágové) nemají připravené větrolamy.

globální vítr

To je jen nedorozumění v pojmech, nemínila jsem globalistický, nýbrž globální ve smyslu globální politiky smile


[quote="pid:53719, uid:826"]globální vítr[/quote] To je jen nedorozumění v pojmech, nemínila jsem globalistický, nýbrž globální ve smyslu globální politiky :)

To je jen nedorozumění v pojmech,

My na to tady máme právo, hlavně však aby alespoň pár základních pojmů stačili natlouct do hlad Pindosům a všem evropským Podpindosům. Sebrat opici odjištěný samopal bude šichta.


[quote="pid:53720, uid:810"]To je jen nedorozumění v pojmech, [/quote] My na to tady máme právo, hlavně však aby alespoň pár základních pojmů stačili natlouct do hlad Pindosům a všem evropským Podpindosům. Sebrat opici odjištěný samopal bude šichta.

Tak ještě jednou do třetice:


moderátorka:
„Jako vlastně peníze dneska znamenají to, co byl dříve ulovený mamut, že jo a logicky jde o přežití. A je jasný, když člověk nemá aspoň ten základ, to znamená na jídlo, na složenky, tak nebude v pohodě a nemůžeme se s ním bavit. A on nemá prostor premýšlet i o něčem jiným. Tak dejme tomu, že tohle by bylo jakoby zajištěno, technologie nám to umožňují, já přesně vím o čem mluvíš, protože o těchto věcech hodně přemýšlím. Takže je to vlastně sociální společnost se dá říct, ale ne komunistická, ale sociální, není tam vláda moci pár lidí. A hrozně bych si přála, aby se to povedlo. I jsem někde slyšela, že na to aby se změnilo něco takovým kvantovým skokem, to je vlastně kvantový skok, tak je nutná určitá kritická menšina lidí. Schválně říkám menšina, ono jich nemá být moc, dokonce jsem slyšela to číslo co by to znamenalo na 8 miliard, že jsme to někde jednou vypočítávali, někde myslím s Járou Duškem, že to není moc..“


Janeček:
„Je to takzvaná gibbsova bariéra, vlastně řekněme analogie, když máme chemický roztok a zvyšujeme třeba koncentraci látky, tak se neděje nic nic nic .. a najednou skokově nastane chemická reakce a samozřejmě to procento závisí na látkách a tak. A ta sociologická gibbsova bariéra, na to byly udělaný i výzkumy. Třeba příklad, přesně si nepamatuju, ale v New York city, někdy v 90 letech tam bylo extrémně násilí, prostě zločin a tak dále. A tehdejší starosta se rozhodl toto změnit. A vlastně zvýšil intenzitu i policie, ochrany a tak dále. A vlastně ta situace se pomaloučku zlepšovala a pak najednou skokově se změnila, když ta koncentrace se dosáhla .. tak se to protlačí a přeskočí. Můj odhad na tohle je, že ta gibbsova bariéra toho, aby procento lidí kteří se posunou v tom vědomí a inspirují ostatní a pomohou k tý transformaci, jsou řádově v procentech. Osm procent už může stačit, dvanáct procent skoro určitě, z populace.“


moderátorka:
„A proč to teda nejde?“


Janeček:
„Protože jich zatím ještě není dost, respektive důležité není jen to procento lidí, ale i ten vliv, který ti lidé mají. Tady v té společnosti, tak jak je ten systém nastavený, tak my potřebujeme, aby dostatečný procento vědomých lidí bylo například v politice. Tam si myslím že je jedna z těch úzkých slabin.“


Janeček:
„No a ten krásnej obrázek spočívá v tom, že lidé jsou kreativní a že každý z nás může dělat svojí práci jako poslání, ne kvůli penězům. A může žít dobrej život. A tady možná když nahlídneme trochu z ekonomiky, abych ukázal tak ten potenciál pro společnost je obrovskej. Nedávný výzkum měří, kolik lidí jak pracuje. Pouze v průměru řekněme 15, 12 procent lidí dělá svojí práci jako poslání, to co milujou. A mají co dát. A tím pádem to dělají fakt dobře, je tam ta energie, jsou tomu oddaní. 70 procent lidí dělá svojí práci čistě pro peníze, snaží se to dělat OK dobře, a je to jenom pro peníze. A pozor, větší procento lidí, než ti co jsou tomu oddaní, to nesnášej. Takže pokud můžou tak škoděj. A teď si představme, tohle máme napříč celou populací, Češi jsou na tom hůř mimochodem, v těch statistikách. A teď si představme, že s tímhletím svět tak funguje, máme internet, máme technologie s takovýmhle nastavením společnosti. Tak si jenom zkusme představit, že místo těch 60% co budou dělat čistě pro prachy najednou se to zvedne a těch lidí jako poslání to bude 38,2 %, to nemusí být všichni, to nemusí být nějaký zázrak že najedou všichni budem to … ale stačí relativně malá změna, stačí malá inspirace, stačí to abychom lidem nabídli víru, predstavu, vizi budoucího světa, založeného opravdu na lidských hodnotách, kde se sami najdou, kde budou moci být kreativní. Že oni jsou ti, kteří si mohou najít něco, co je pro ně inspirací. Vidět to, že my můžeme, pojďme se zamyslet, pojďme dělat něco jiného než tuhletu práci, která mě ubíjí, zamysleme se nad tím co nás inspiruje a pojďme to dělat. A jakmile se tohle začne trochu dít, překoná to zase tu gibbsovu bariéru několika procent lidí, kteří to otevřou, ti ostatní to uvidí, no tak to může být lavina. A potom ta prosperita, to si skoro nikdo nedovede představit. To je víc než exponencionála, to je nadpředstavitelná exploze, v tom smylu, jaký ty možnosti jsou, že my můžeme skokovým způsobem udělat opravdu kvantový skok do společnosti uplně jiného typu, kde bude obrovská ekonomická prosperita, která čistě vyplývá z této jedoduché logiky.“


Tak ještě jednou do třetice: moderátorka: „Jako vlastně peníze dneska znamenají to, co byl dříve ulovený mamut, že jo a logicky jde o přežití. A je jasný, když člověk nemá aspoň ten základ, to znamená na jídlo, na složenky, tak nebude v pohodě a nemůžeme se s ním bavit. A on nemá prostor premýšlet i o něčem jiným. Tak dejme tomu, že tohle by bylo jakoby zajištěno, technologie nám to umožňují, já přesně vím o čem mluvíš, protože o těchto věcech hodně přemýšlím. Takže je to vlastně sociální společnost se dá říct, ale ne komunistická, ale sociální, není tam vláda moci pár lidí. A hrozně bych si přála, aby se to povedlo. I jsem někde slyšela, že na to aby se změnilo něco takovým kvantovým skokem, to je vlastně kvantový skok, tak je nutná určitá kritická menšina lidí. Schválně říkám menšina, ono jich nemá být moc, dokonce jsem slyšela to číslo co by to znamenalo na 8 miliard, že jsme to někde jednou vypočítávali, někde myslím s Járou Duškem, že to není moc..“ Janeček: „Je to takzvaná gibbsova bariéra, vlastně řekněme analogie, když máme chemický roztok a zvyšujeme třeba koncentraci látky, tak se neděje nic nic nic .. a najednou skokově nastane chemická reakce a samozřejmě to procento závisí na látkách a tak. A ta sociologická gibbsova bariéra, na to byly udělaný i výzkumy. Třeba příklad, přesně si nepamatuju, ale v New York city, někdy v 90 letech tam bylo extrémně násilí, prostě zločin a tak dále. A tehdejší starosta se rozhodl toto změnit. A vlastně zvýšil intenzitu i policie, ochrany a tak dále. A vlastně ta situace se pomaloučku zlepšovala a pak najednou skokově se změnila, když ta koncentrace se dosáhla .. tak se to protlačí a přeskočí. Můj odhad na tohle je, že ta gibbsova bariéra toho, aby procento lidí kteří se posunou v tom vědomí a inspirují ostatní a pomohou k tý transformaci, jsou řádově v procentech. Osm procent už může stačit, dvanáct procent skoro určitě, z populace.“ moderátorka: „A proč to teda nejde?“ Janeček: „Protože jich zatím ještě není dost, respektive důležité není jen to procento lidí, ale i ten vliv, který ti lidé mají. Tady v té společnosti, tak jak je ten systém nastavený, tak my potřebujeme, aby dostatečný procento vědomých lidí bylo například v politice. Tam si myslím že je jedna z těch úzkých slabin.“ Janeček: „No a ten krásnej obrázek spočívá v tom, že lidé jsou kreativní a že každý z nás může dělat svojí práci jako poslání, ne kvůli penězům. A může žít dobrej život. A tady možná když nahlídneme trochu z ekonomiky, abych ukázal tak ten potenciál pro společnost je obrovskej. Nedávný výzkum měří, kolik lidí jak pracuje. Pouze v průměru řekněme 15, 12 procent lidí dělá svojí práci jako poslání, to co milujou. A mají co dát. A tím pádem to dělají fakt dobře, je tam ta energie, jsou tomu oddaní. 70 procent lidí dělá svojí práci čistě pro peníze, snaží se to dělat OK dobře, a je to jenom pro peníze. A pozor, větší procento lidí, než ti co jsou tomu oddaní, to nesnášej. Takže pokud můžou tak škoděj. A teď si představme, tohle máme napříč celou populací, Češi jsou na tom hůř mimochodem, v těch statistikách. A teď si představme, že s tímhletím svět tak funguje, máme internet, máme technologie s takovýmhle nastavením společnosti. Tak si jenom zkusme představit, že místo těch 60% co budou dělat čistě pro prachy najednou se to zvedne a těch lidí jako poslání to bude 38,2 %, to nemusí být všichni, to nemusí být nějaký zázrak že najedou všichni budem to … ale stačí relativně malá změna, stačí malá inspirace, stačí to abychom lidem nabídli víru, predstavu, vizi budoucího světa, založeného opravdu na lidských hodnotách, kde se sami najdou, kde budou moci být kreativní. Že oni jsou ti, kteří si mohou najít něco, co je pro ně inspirací. Vidět to, že my můžeme, pojďme se zamyslet, pojďme dělat něco jiného než tuhletu práci, která mě ubíjí, zamysleme se nad tím co nás inspiruje a pojďme to dělat. A jakmile se tohle začne trochu dít, překoná to zase tu gibbsovu bariéru několika procent lidí, kteří to otevřou, ti ostatní to uvidí, no tak to může být lavina. A potom ta prosperita, to si skoro nikdo nedovede představit. To je víc než exponencionála, to je nadpředstavitelná exploze, v tom smylu, jaký ty možnosti jsou, že my můžeme skokovým způsobem udělat opravdu kvantový skok do společnosti uplně jiného typu, kde bude obrovská ekonomická prosperita, která čistě vyplývá z této jedoduché logiky.“
Upravené 22. 1. 2022 o 16:46

Tak ještě jednou do třetice:

Mě to připadá, jako když chudáka Jakeše vystrčili blekotat na Červeném hrádku. V podstatě slušnej chlap, zkaženej nomenklaturním přepychem a tím odtdrženej od reality. Tady je to jen po spirále posunutý - rozmazlený chlapec z klanu postnomenklaturních liberálně-ekonomických průkopníků, podchycených globálním řízením, vystrčený do mediální frašky.


[quote="pid:53741, uid:802"]Tak ještě jednou do třetice:[/quote] Mě to připadá, jako když chudáka Jakeše vystrčili blekotat na Červeném hrádku. V podstatě slušnej chlap, zkaženej nomenklaturním přepychem a tím odtdrženej od reality. Tady je to jen po spirále posunutý - rozmazlený chlapec z klanu postnomenklaturních liberálně-ekonomických průkopníků, podchycených globálním řízením, vystrčený do mediální frašky.

Mně tedy nepřipadá tento jeho pohled úplně v rozporu s KSB. Problém vidím v tom, jak on konkrétně přišel ke své zdrojové stabilitě, a to si on podle mne může postupně též uvědomit. Vývoj je vždy možný. Přinejmenším bude tyto myšlenky formulovat ve veřejné debatě v průběhu presidentské kampaně a někomu to může otevřít oči. Osobně mi jako kandidát nevadí, i když nevím, zda bych ho volila.


Mně tedy nepřipadá tento jeho pohled úplně v rozporu s KSB. Problém vidím v tom, jak on konkrétně přišel ke své zdrojové stabilitě, a to si on podle mne může postupně též uvědomit. Vývoj je vždy možný. Přinejmenším bude tyto myšlenky formulovat ve veřejné debatě v průběhu presidentské kampaně a někomu to může otevřít oči. Osobně mi jako kandidát nevadí, i když nevím, zda bych ho volila.

Mně tedy nepřipadá tento jeho pohled úplně v rozporu s KSB.

Mě teda zatím moc nepřesvědčil. Uvidíme časem. Předchozí příspěvek jsem však psal spíš jako srovnání závěrečných etap dvou davo-elitárních systémů - systému stranické nomenklatury (státního kapitalismu) a liberálně-ekonomického kapitalismu. Já osobně jsem převědčen, že podobnost s KOB (možná i používání některých termínů) je jen vábnička pro dav, aby akceptoval další metamorfózu davo-elitarizmu. Tentokrát do podoby korporátního feudalismu.


[quote="pid:53754, uid:295"]Mně tedy nepřipadá tento jeho pohled úplně v rozporu s KSB.[/quote] Mě teda zatím moc nepřesvědčil. Uvidíme časem. Předchozí příspěvek jsem však psal spíš jako srovnání závěrečných etap dvou davo-elitárních systémů - systému stranické nomenklatury (státního kapitalismu) a liberálně-ekonomického kapitalismu. Já osobně jsem převědčen, že podobnost s KOB (možná i používání některých termínů) je jen vábnička pro dav, aby akceptoval další metamorfózu davo-elitarizmu. Tentokrát do podoby korporátního feudalismu.
Upravené 22. 1. 2022 o 18:44

Mě teda zatím moc nepřesvědčil.


Mě ano.


Přesvědčil mě, že je klasickým případem lžíce hoven ve sklenici medu.


[quote="pid:53761, uid:826"]Mě teda zatím moc nepřesvědčil.[/quote] Mě ano. Přesvědčil mě, že je klasickým případem lžíce hoven ve sklenici medu.

a tá posledná zena nemá naňho dobrý vplyv.

Že by "instituce židovské manželky" ? smile


[quote="pid:53633, uid:273"]a tá posledná zena nemá naňho dobrý vplyv.[/quote] Že by "instituce židovské manželky" ? :D

Že by "instituce židovské manželky" ?


Ja neviem, či Lilia je židovka, ale je to zvláštna žena. Ona sa tvári eoztericky, je pôrodná dula, ale stačí si pozorne prečítať rozhovory s ňou. No a vieš ako to je - za všetkým hľadaj ženu...


V každom prípade, mne ten Janeček príde ako divný týpek. Tým je nekonvečným ohozom, takým výrazom ako ostarnutý pubertiak, pripomína Igiho. Byť Igi má v niečom inom problém a tento v niečom inom. Ja by som si ho ako zástupcu seba nikdy nevybrala. Ešte je to taký podobný typ ako Boris Johnson, ten tiež pôsobí ako buran. To nie sú moje slová, toto povedal Pjakin. Možno nepoužil tento výraz. Ale v tomto duchu určite.


[quote="pid:53783, uid:518"]Že by "instituce židovské manželky" ?[/quote] Ja neviem, či Lilia je židovka, ale je to zvláštna žena. Ona sa tvári eoztericky, je pôrodná dula, ale stačí si pozorne prečítať rozhovory s ňou. No a vieš ako to je - za všetkým hľadaj ženu... V každom prípade, mne ten Janeček príde ako divný týpek. Tým je nekonvečným ohozom, takým výrazom ako ostarnutý pubertiak, pripomína Igiho. Byť Igi má v niečom inom problém a tento v niečom inom. Ja by som si ho ako zástupcu seba nikdy nevybrala. Ešte je to taký podobný typ ako Boris Johnson, ten tiež pôsobí ako buran. To nie sú moje slová, toto povedal Pjakin. Možno nepoužil tento výraz. Ale v tomto duchu určite.

Ona sa tvári eoztericky,

Je to satanistka. Přirovnal bych ji k manželce Bartoše.


[quote="pid:53907, uid:273"]Ona sa tvári eoztericky,[/quote] Je to satanistka. Přirovnal bych ji k manželce Bartoše.

Hmm. Ta podrobná analýza ukotvení Karla Janečka od A.B.Bartoše v úvodu vlákna je argumentačně dost přesvědčivá. Je ale stará +- 10 let. A v čem přesně nemá jeho žena na Karla Janečka dobrý vliv? Mně právě přijde, že naopak. Vzdal se deklarovaně polygamie a konkrétně v tom rozhovoru výše ukazuje nadprůměrné pochopení současných sociálních dějů. Ona /Liliana/ je evidentně do určité míry příslušnicí prozápadní “elity” a taky dost ezo, satanistka podle mne asi ne, ale to přece neznamená, že nemohou spolu růst a zvyšovat své chápání? Určitě za něj nijak neoroduju, ale za sebe mu dávám šanci se projevit. Koneckonců i samotný A.B.Bartoš udělal ve svém životě a chápání souvislostí celkem otočku o 180 stupňů a jeho “klausovská” filosofie taky není úpně to pravé ořechové, že?


Hmm. Ta podrobná analýza ukotvení Karla Janečka od A.B.Bartoše v úvodu vlákna je argumentačně dost přesvědčivá. Je ale stará +- 10 let. A v čem přesně nemá jeho žena na Karla Janečka dobrý vliv? Mně právě přijde, že naopak. Vzdal se deklarovaně polygamie a konkrétně v tom rozhovoru výše ukazuje nadprůměrné pochopení současných sociálních dějů. Ona /Liliana/ je evidentně do určité míry příslušnicí prozápadní “elity” a taky dost ezo, satanistka podle mne asi ne, ale to přece neznamená, že nemohou spolu růst a zvyšovat své chápání? Určitě za něj nijak neoroduju, ale za sebe mu dávám šanci se projevit. Koneckonců i samotný A.B.Bartoš udělal ve svém životě a chápání souvislostí celkem otočku o 180 stupňů a jeho “klausovská” filosofie taky není úpně to pravé ořechové, že?

Nuz mala som tu moznost Liliu spoznat a trochu vidiet aj do jej sukromia. Satanistkou urcite nie je. Od toho ma naozaj daleko. Naopak, pre mna je to zena, ktora vela zazila a vela sa poucila. Na Janecka podla mna dobry vplyv. Ked som videla co robil predtym a ake mal hlasky... sklanam pred nou klobuk. Jeho otocka smerom k rodine a detom! To ustalenie sa a zaciatok vyuzivania svojho potencialu, ved to je skvele. Mozno to nie je pre kazdeho idealne ale obaja na sebe pracuju a to je pre mna dolezite.


Nuz mala som tu moznost Liliu spoznat a trochu vidiet aj do jej sukromia. Satanistkou urcite nie je. Od toho ma naozaj daleko. Naopak, pre mna je to zena, ktora vela zazila a vela sa poucila. Na Janecka podla mna dobry vplyv. Ked som videla co robil predtym a ake mal hlasky... sklanam pred nou klobuk. Jeho otocka smerom k rodine a detom! To ustalenie sa a zaciatok vyuzivania svojho potencialu, ved to je skvele. Mozno to nie je pre kazdeho idealne ale obaja na sebe pracuju a to je pre mna dolezite.
Upravené 23. 1. 2022 o 15:53

za sebe mu dávám šanci se projevit


Promiňte, nechci být nezdvořilá, ale neuniklo Vám, že je zde řeč o kandidátech na prezidenta republiky?


[quote="pid:53925, uid:295"]za sebe mu dávám šanci se projevit[/quote] Promiňte, nechci být nezdvořilá, ale neuniklo Vám, že je zde řeč o kandidátech na prezidenta republiky?
Upravené 23. 1. 2022 o 15:57

Mozno to nie je pre kazdeho idealne ale obaja na sebe pracuju a to je pre mna dolezite.

Osobní růst je jistě důležitá věc, nicméně kandidáta na prezidenta bych si spíše představovala jako člověka již dospělého, zejména pokud možno nespadajícího pod vcelku průhledné výchovné působení jiných.


[quote="pid:53928, uid:253"]Mozno to nie je pre kazdeho idealne ale obaja na sebe pracuju a to je pre mna dolezite.[/quote] Osobní růst je jistě důležitá věc, nicméně kandidáta na prezidenta bych si spíše představovala jako člověka již dospělého, zejména pokud možno nespadajícího pod vcelku průhledné výchovné působení jiných.
Upravené 23. 1. 2022 o 16:06

Promiňte, nechci být nezdvořilá, ale neuniklo Vám, že je zde řeč o kandidátech na prezidenta republiky?

Ne, neuniklo. Proč myslíte? Je to stále pouze kandidát a může rozproudit v kampani zajímavou debatu.


[quote="pid:53930, uid:810"]Promiňte, nechci být nezdvořilá, ale neuniklo Vám, že je zde řeč o kandidátech na prezidenta republiky?[/quote] Ne, neuniklo. Proč myslíte? Je to stále pouze kandidát a může rozproudit v kampani zajímavou debatu.

Osobní růst je jistě důležitá věc, nicméně kandidáta na prezidenta bych si spíše představovala jako člověka již dospělého, zejména pokud možno nespadajícího pod vcelku průhledné výchovné působení jiných>



Suhlasim s Vami. Ja som netvrdila ze je idealny. Riesila info ohladom Lilie.


> Osobní růst je jistě důležitá věc, nicméně kandidáta na prezidenta bych si spíše představovala jako člověka již dospělého, zejména pokud možno nespadajícího pod vcelku průhledné výchovné působení jiných> Suhlasim s Vami. Ja som netvrdila ze je idealny. Riesila info ohladom Lilie.

https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/2021_11_22_Poh_dka_o_K.Jane_kovi_1.d_l:b

https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/2021_11_24_Poh_dka_o_K.Jane_kovi_2.d_l:4

https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/2021_11_28_Poh_dka_o_K.Jane_kovi_3.d_l:e

Doporučuji shlédnout než budete chválit Janečka. Je to typická řízená opozice předkládaná nám globalisty v rouše beránčím ověnčená líbivými hesly. Je napojený jak na NeoCony tak na globalisty. Napojení na Halíka a Kavárnu. No poslechněte si podcast. Ty jeho organizace dodnes fungují a dodnes je v kontaktu s těmi lidmi. Nemluvě o tom, že to není žádný genius, ale agenty se smyšleným životopisem.


https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/2021_11_22_Poh_dka_o_K.Jane_kovi_1.d_l:b https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/2021_11_24_Poh_dka_o_K.Jane_kovi_2.d_l:4 https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/2021_11_28_Poh_dka_o_K.Jane_kovi_3.d_l:e Doporučuji shlédnout než budete chválit Janečka. Je to typická řízená opozice předkládaná nám globalisty v rouše beránčím ověnčená líbivými hesly. Je napojený jak na NeoCony tak na globalisty. Napojení na Halíka a Kavárnu. No poslechněte si podcast. Ty jeho organizace dodnes fungují a dodnes je v kontaktu s těmi lidmi. Nemluvě o tom, že to není žádný genius, ale agenty se smyšleným životopisem.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-podcast-ptam-se-ja-janecek-chce-byt-prezidentem-bude-bojovat-za-odpurce-ockovani-186532


Arogance vládnoucích klanů opravdu nezná mezí. Když se narodíte do správné rodiny, tak můžete být, kým se vám zachce.
Můžete být třeba přecitlivělým sociologem:
„S covidem a s omezováním lidských svobod jsem viděl, jak neracionálně se situace řeší a podléháme nejen v naší zemi hysterii. Přemýšlel jsem, co mám udělat, co s tím. Pak přišla myšlenka, že prezidentská funkce by mohla pomoci,“


nebo racionálním matematikem (a jen tak na okraj právníkem):
Vliv prezidenta je přitom tím hlavním, co podnikatele a matematika na funkci láká. „Pro mě nejsou důležité exekutivní pravomoci, jako jmenování členů ČNB a pár dalších. Pro mě je důležité, že prezident je symbol, může mluvit, není mu upřena svoboda slova,“ vysvětlil.


Takže kandidát na prezidenta s chladným, racionálním mozkem matematika v demokratickém státě, kde je SVOBODA SLOVA ZARUČENA ÚSTAVOU, se prořekne, že v jeho vnitřním světě je všem, kromě prezidenta, upřena svoboda slova.


Podle mě je to asi takovej matematik, jako byl Einstein fyzik. A obávám se, že v stávajícím systému by byl jako prezident daleko užitečnější Kájínek.


Když už jsem ho tak nemilosrdně propral, tak na druhou stranu mi je ho, jako rozmazleného, v bavlnce vyrostlého dítěte, možná skutečně hledajícího Cestu, kterého smečka ze svého přepychového mikrosvěta vystrčila bránit teritorium před daleko protřelejšími rváči z jiných smeček, trochu líto.


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-podcast-ptam-se-ja-janecek-chce-byt-prezidentem-bude-bojovat-za-odpurce-ockovani-186532 Arogance vládnoucích klanů opravdu nezná mezí. Když se narodíte do správné rodiny, tak můžete být, kým se vám zachce. Můžete být třeba přecitlivělým sociologem: „S covidem a s omezováním lidských svobod jsem viděl, jak neracionálně se situace řeší a podléháme nejen v naší zemi hysterii. Přemýšlel jsem, co mám udělat, co s tím. Pak přišla myšlenka, že prezidentská funkce by mohla pomoci,“ nebo racionálním matematikem (a jen tak na okraj právníkem): Vliv prezidenta je přitom tím hlavním, co podnikatele a matematika na funkci láká. „Pro mě nejsou důležité exekutivní pravomoci, jako jmenování členů ČNB a pár dalších. Pro mě je důležité, že prezident je symbol, může mluvit, není mu upřena svoboda slova,“ vysvětlil. Takže kandidát na prezidenta s chladným, racionálním mozkem matematika v demokratickém státě, kde je SVOBODA SLOVA ZARUČENA ÚSTAVOU, se prořekne, že v jeho vnitřním světě je všem, kromě prezidenta, upřena svoboda slova. Podle mě je to asi takovej matematik, jako byl Einstein fyzik. A obávám se, že v stávajícím systému by byl jako prezident daleko užitečnější Kájínek. Když už jsem ho tak nemilosrdně propral, tak na druhou stranu mi je ho, jako rozmazleného, v bavlnce vyrostlého dítěte, možná skutečně hledajícího Cestu, kterého smečka ze svého přepychového mikrosvěta vystrčila bránit teritorium před daleko protřelejšími rváči z jiných smeček, trochu líto.

Když už jsem ho tak nemilosrdně propral, tak na druhou stranu mi je ho, jako rozmazleného, v bavlnce vyrostlého dítěte, možná skutečně hledajícího Cestu, kterého smečka ze svého přepychového mikrosvěta vystrčila bránit teritorium před daleko protřelejšími rváči z jiných smeček, trochu líto.


Mně ne! smile


[quote="pid:54818, uid:826"]Když už jsem ho tak nemilosrdně propral, tak na druhou stranu mi je ho, jako rozmazleného, v bavlnce vyrostlého dítěte, možná skutečně hledajícího Cestu, kterého smečka ze svého přepychového mikrosvěta vystrčila bránit teritorium před daleko protřelejšími rváči z jiných smeček, trochu líto.[/quote] Mně ne! x(

Zaujímavý článok


Kouzelník Žito Daniela Landy dluží miliony. Peníze nedostal ani společník Karel Janeček


Společnost Žito 44 zpěváka Daniela Landy krachuje. Ve zveřejněném insolvenčním návrhu uvádí, že nezvládá platit závazky. Dluží přes 15 milionů korun. Mimo jiné miliardáři Karlu Janečkovi. Ten byl ve firmě Landovým tichým společníkem.
„Dlužník se ocitl v úpadku, jelikož má více věřitelů s peněžitými závazky po dobu delší 30 dnů po lhůtě splatnosti a tyto závazky není schopen plnit,“ napsal v insolvenčním návrhu advokát Aleš Rozehnal z advokátní kanceláře Rozehnal & Kuchař.
Největším věřitelem Žita 44 je podle insolvenčního návrhu byznysmen a filantrop Janeček. Landova firma miliardářovi dluží 7,9 milionu korun. „Popsané projekty jsou aktivity třetích osob a já se k tomu nebudu vyjadřovat,“ reagoval Janeček na otázky ohledně jeho investic do byznysu Daniela Landy.
Dalších 2,2 milionu korun společnost Žito 44 nezaplatila showbyznysové agentuře Nogup agency producenta Jiřího Jurtina. Ten má ve firmě Žito 44 desetiprocentní podíl, který je však podle obchodního rejstříku stižený exekucí.
https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/96944/kouzelnik-zito-daniela-landy-dluzi-miliony-penize-nedostal-ani-spolecnik-karel-janecek.html


Zaujímavý článok **Kouzelník Žito Daniela Landy dluží miliony. Peníze nedostal ani společník Karel Janeček** Společnost Žito 44 zpěváka Daniela Landy krachuje. Ve zveřejněném insolvenčním návrhu uvádí, že nezvládá platit závazky. Dluží přes 15 milionů korun. Mimo jiné miliardáři Karlu Janečkovi. Ten byl ve firmě Landovým tichým společníkem. „Dlužník se ocitl v úpadku, jelikož má více věřitelů s peněžitými závazky po dobu delší 30 dnů po lhůtě splatnosti a tyto závazky není schopen plnit,“ napsal v insolvenčním návrhu advokát Aleš Rozehnal z advokátní kanceláře Rozehnal & Kuchař. Největším věřitelem Žita 44 je podle insolvenčního návrhu byznysmen a filantrop Janeček. Landova firma miliardářovi dluží 7,9 milionu korun. „Popsané projekty jsou aktivity třetích osob a já se k tomu nebudu vyjadřovat,“ reagoval Janeček na otázky ohledně jeho investic do byznysu Daniela Landy. Dalších 2,2 milionu korun společnost Žito 44 nezaplatila showbyznysové agentuře Nogup agency producenta Jiřího Jurtina. Ten má ve firmě Žito 44 desetiprocentní podíl, který je však podle obchodního rejstříku stižený exekucí. https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/96944/kouzelnik-zito-daniela-landy-dluzi-miliony-penize-nedostal-ani-spolecnik-karel-janecek.html

Janečkova manželka s funkčným QR kódom na chrbte! Zháňa pilulky pre znásilnené Ukrajinky!
Lilia je vyhlásená svojimi nezvyčajnými róbami, zopár ich má aj od známej návrhárky Blanky Matragi, ktorá oblieka aj arabské princezné. Tentokrát ale siahla po nezvyklom modeli s nápismi v azbuke "nie som tvoja kráska", a na zadnej časti na chrbte s funkčným QR kódom. Zaujala iste najviac z prítomných dám. "Je to aktuálny ukrajinský slogan, ktorým sa ženy vymedzujú proti sexuálnemu násiliu všetkého druhu, ale primárne tomu, ktoré pácha ruská armáda. A tiež proti rétorike Vladimíra Putina na túto tému. Je to zároveň aj upozornenie na projekt, zbierku, ktorý podporujem, kde českí záchranári poskytujú zdravotnú starostlivosť znásilneným ukrajinským ženám," povedala Lilia viac o nápisoch v azbuke aj obsahu funkčného QR kódu, ktorý si mohol ktokoľvek z jej chrbta nasnímať mobilom.
​Aj keď má rusko-tatárske korene, vo vojnovom konflikte je na strane Ukrajiny, kde má v Charkove svoju kmotru. Absolvovala už aj cestu na hranicu Poľska a Ukrajiny. V dvoch sedemmiestnych autách priniesla potrebné veci a hygienu pre ukrajinské ženy a späť vzali troch dospelých a šesť detí. Vojnu si nepraje, vie, že najmä pre ženy a deti je to utrpenie. K ženám má možno tak blízko aj preto, že od detstva žila spolu s mamou a babičkou. Viedli ju k ambíciám niečo v živote dosiahnuť, čo sa aj podarilo. Vyštudovala politológiu a históriu na univerzite v Oxforde a následne aj Gender & Development na London School of Economics, ale svoje aktivity upriamila na ženské, partnerské a reprodukčné otázky a ich riešenia. Dať si na ples šaty s QR kódom na chrbte je v tomto ohľade plne v súlade s tým, čo si Lilia vzala za životné poslanie.
https://topstar.noviny.sk/showbiznis/674883-janeckova-manzelka-s-funkcnym-qr-kodom-na-chrbte-zhana-pilulky-pre-znasilnene-ukrajinky


**Janečkova manželka s funkčným QR kódom na chrbte! Zháňa pilulky pre znásilnené Ukrajinky!** Lilia je vyhlásená svojimi **nezvyčajnými róbami**, zopár ich má aj od známej návrhárky Blanky Matragi, ktorá oblieka aj arabské princezné. Tentokrát ale siahla po nezvyklom modeli **s nápismi v azbuke "nie som tvoja kráska", a na zadnej časti na chrbte s funkčným QR kódom**. Zaujala iste najviac z prítomných dám. "Je to aktuálny ukrajinský slogan, ktorým sa ženy vymedzujú proti sexuálnemu násiliu všetkého druhu, ale primárne tomu, ktoré pácha ruská armáda. A tiež proti rétorike Vladimíra Putina na túto tému. Je to zároveň aj upozornenie na projekt, zbierku, ktorý podporujem, kde českí záchranári poskytujú zdravotnú starostlivosť znásilneným ukrajinským ženám," povedala Lilia viac o **nápisoch v azbuke aj obsahu funkčného QR kódu, ktorý si mohol ktokoľvek z jej chrbta nasnímať mobilom**. ​Aj keď má rusko-tatárske korene, **vo vojnovom konflikte je na strane Ukrajiny**, kde má v Charkove svoju kmotru. Absolvovala už aj cestu na hranicu Poľska a Ukrajiny. V dvoch sedemmiestnych autách priniesla potrebné veci a hygienu pre ukrajinské ženy a späť vzali troch dospelých a šesť detí. Vojnu si nepraje, vie, že najmä pre ženy a deti je to utrpenie. K ženám má možno tak blízko aj preto, že od detstva žila spolu s mamou a babičkou. Viedli ju k ambíciám niečo v živote dosiahnuť, čo sa aj podarilo. Vyštudovala politológiu a históriu na univerzite v Oxforde a následne aj Gender & Development na London School of Economics, ale svoje aktivity upriamila na ženské, partnerské a reprodukčné otázky a ich riešenia. **Dať si na ples šaty s QR kódom na chrbte je v tomto ohľade plne v súlade s tým, čo si Lilia vzala za životné poslanie.** https://topstar.noviny.sk/showbiznis/674883-janeckova-manzelka-s-funkcnym-qr-kodom-na-chrbte-zhana-pilulky-pre-znasilnene-ukrajinky

Ja nevím, či Lilia je židovka, ale je to zvláštna žena. Ona sa tvári eoztericky, je porodná dula, ale stačí si pozorne prečítať rozhovory s ňou. No a vieš ako to je - za všetkým hľadaj ženu...


pisala som o nej vyššie, nemá naňho dobrý vplyv. Kebyže som jej matka, tak ju prefackal. To je akože úcta ku koreňom?!??! Študovala v Londýne, nejake genderovej štúdie alebo podobnú kravinu.


V rokoch 2005 – 2008 vyštudovala politológiu a modernú históriu na Oxfordskej univerzite , [5] kde získala titul BA (Hons) a následne MA . V rokoch 2014-2015 absolvovala magisterský odbor Gender, Globalisation & Development ( gender , globalizácia a rozvoj ) na London School of Economics and Political Sciences , so zameraním na programy Sexual and Reproductive Health (sexuálne a reprodukčné zdravie), kde dostala titul M.Sc . [3


Zdroj: https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Lilia_Khousnoutdinova
tak vieme odkiaľ tá rusofóbia.


[quote="pid:53907, uid:273"]Ja nevím, či Lilia je židovka, ale je to zvláštna žena. Ona sa tvári eoztericky, je porodná dula, ale stačí si pozorne prečítať rozhovory s ňou. No a vieš ako to je - za všetkým hľadaj ženu...[/quote] pisala som o nej vyššie, nemá naňho dobrý vplyv. Kebyže som jej matka, tak ju prefackal. To je akože úcta ku koreňom?!??! Študovala v Londýne, nejake genderovej štúdie alebo podobnú kravinu. V rokoch 2005 – 2008 vyštudovala politológiu a modernú históriu na Oxfordskej univerzite , [5] kde získala titul BA (Hons) a následne MA . V rokoch 2014-2015 absolvovala magisterský odbor Gender, Globalisation & Development ( gender , globalizácia a rozvoj ) na London School of Economics and Political Sciences , so zameraním na programy Sexual and Reproductive Health (sexuálne a reprodukčné zdravie), kde dostala titul M.Sc . [3 Zdroj: https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Lilia_Khousnoutdinova tak vieme odkiaľ tá rusofóbia.

Bože můj, to musí být hovado....


Ty mu nemusíš nič prikazovať, lebo to je jeho pravá nátura smile smile


[quote="pid:67623, uid:57"]Bože můj, to musí být hovado....[/quote] Ty mu nemusíš nič prikazovať, lebo to je jeho pravá nátura ;) :D

Moderátor

Bože můj, to musí být hovado....

Myslíš Janeček nebo jeho "Drahá" polovička ? smile


[quote="pid:67623, uid:57"]Bože můj, to musí být hovado....[/quote] Myslíš Janeček nebo jeho "Drahá" polovička ? :D

Ty mu nemusíš nič prikazovať, lebo to je jeho pravá nátura


A presne pre toto mi nevadí, že si každý môže nosiť "čo chce". Ako inak by sme sa o tejto krásavici dozvedeli, že čo je zač. ?Mysleli by sme si, že keď má ruské korene, tak bude normálna.... Takto sa prezradila smile a s ňou sa prezradil aj jej muž.


[quote="pid:67664, uid:7"]Ty mu nemusíš nič prikazovať, lebo to je jeho pravá nátura[/quote] A presne pre toto mi nevadí, že si každý môže nosiť "čo chce". Ako inak by sme sa o tejto krásavici dozvedeli, že čo je zač. ?Mysleli by sme si, že keď má ruské korene, tak bude normálna.... Takto sa prezradila :) a s ňou sa prezradil aj jej muž.

Myslím že většina lidí ho volit nebude. Jen bohužel sebere hlasy někomu lepšímu.


Myslím že většina lidí ho volit nebude. Jen bohužel sebere hlasy někomu lepšímu.

Myslím že většina lidí ho volit nebude. Jen bohužel sebere hlasy někomu lepšímu.

Nebo bohudík někomu horšímu ?


Mě spíše trápí štěpení Skála / (Ta co bojovala se Solárními barony => vypadlo mi jméno)


To jsou totiž snad jediní 2 solidní lidé a ti co by je zvažovali nejspíše Janečka zvažovat nebudou.


[quote="pid:67709, uid:88"]Myslím že většina lidí ho volit nebude. Jen bohužel sebere hlasy někomu lepšímu.[/quote] Nebo bohudík někomu horšímu ? Mě spíše trápí štěpení Skála / (Ta co bojovala se Solárními barony => vypadlo mi jméno) To jsou totiž snad jediní 2 solidní lidé a ti co by je zvažovali nejspíše Janečka zvažovat nebudou.

Ta co bojovala se Solárními baron


Alena Vitásková?


[quote="pid:67772, uid:518"]Ta co bojovala se Solárními baron[/quote] Alena Vitásková?

tak vieme odkiaľ tá rusofóbia.


V tomhle starším videu mluví Lilia o svojí rodině. Tvrdí, že pochází z Tatarské komunity, z majetnějších kruhů a že byli jako političtí vězni uvězněni v Magnitogorsku a stavěli tam město a továrnu. Říká že tam zahynulo až 80% procent lidí z této Tatarské komunity a její prababičce se prý podařilo odtamtud dostat (mluví o tom v 2:40) Zajímalo by mě jestli to má nějaký pravdivý základ, nebo je to účelová lež.


https://www.youtube.com/watch?v=9iVNfQ2iT8Q


[quote="pid:67618, uid:273"]tak vieme odkiaľ tá rusofóbia.[/quote] V tomhle starším videu mluví Lilia o svojí rodině. Tvrdí, že pochází z Tatarské komunity, z majetnějších kruhů a že byli jako političtí vězni uvězněni v Magnitogorsku a stavěli tam město a továrnu. Říká že tam zahynulo až 80% procent lidí z této Tatarské komunity a její prababičce se prý podařilo odtamtud dostat (mluví o tom v 2:40) Zajímalo by mě jestli to má nějaký pravdivý základ, nebo je to účelová lež. https://www.youtube.com/watch?v=9iVNfQ2iT8Q

Tvrdí, že pochází z Tatarské komunity, z majetnějších kruhů a že byli jako političtí vězni uvězněni v Magnitogorsku a stavěli tam město a továrnu
Tataři žili původně i na Krymu. Za II.sv. války aktivně spolupracovali s Němci. Z toho důvodu je Stalin nechal přesídlit za Ural, kde měli svoji vinu odčinit. Měl i druhou možnost, mohl je vyhladit. On je ale nechal žít. Jen tak pro nic za nic internováni nebyli.
Zdá se ale, že udělal chybu, když je ušetřil. Geny zrádcovství se dědí.


[quote="pid:67789, uid:802"]Tvrdí, že pochází z Tatarské komunity, z majetnějších kruhů a že byli jako političtí vězni uvězněni v Magnitogorsku a stavěli tam město a továrnu[/quote]Tataři žili původně i na Krymu. Za II.sv. války aktivně spolupracovali s Němci. Z toho důvodu je Stalin nechal přesídlit za Ural, kde měli svoji vinu odčinit. Měl i druhou možnost, mohl je vyhladit. On je ale nechal žít. Jen tak pro nic za nic internováni nebyli. Zdá se ale, že udělal chybu, když je ušetřil. Geny zrádcovství se dědí.
Upravené 13. 4. 2022 o 14:41

V tomhle starším videu mluví Lilia o svojí rodině. Tvrdí


neviem - ona mi príde z tej kategórie “noví ruskí”. Čítala som s ňou rozhovor v Emme pred covidom. Ako ona mi príde dosť mimo v niektorých názoroch, a kedze to má takú ego pozlatku a dula, tak mi to príde prinajmenšom zvlastne. Vždy spozorniem, keď nejaká zena o sebe vyhlasuje, že je kňažka.


[quote="pid:67789, uid:802"]V tomhle starším videu mluví Lilia o svojí rodině. Tvrdí[/quote] neviem - ona mi príde z tej kategórie “noví ruskí”. Čítala som s ňou rozhovor v Emme pred covidom. Ako ona mi príde dosť mimo v niektorých názoroch, a kedze to má takú ego pozlatku a dula, tak mi to príde prinajmenšom zvlastne. Vždy spozorniem, keď nejaká zena o sebe vyhlasuje, že je kňažka.
3.1k
45
22
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept