Jazyk životných okolností
MÁTE VEJCE?

Každý den chodím kurva stejně jako tuto neděli dnes, griluji na posteli od 3 do 4:30 a už vlastně nevím, proč se vůbec snažím usnout, když vím, že to nejde.
Na konci vstanu, rozložím popel v krbu, abych se dostal ke grilu, přiložím pár kousků dřeva, abych to chytil, mezitím sním jablko, po svítání a s hrnkem březového houbového čaje a lžičkou našeho domácího medu, jdi s horkem drtivými myšlenkami na obrazovce, která mě roztočila kolem postele.
Dnes se trápím a zůstávám vzhůru, i když to není jen myšlenka na dnešek, kola mi rachotí v hlavě a včera odpoledne jsem je slyšel od souseda-rolníka:
„Víte, on mi říká, že lidé ve městech budou mít brzy hlad. Je mi to jedno, mám 10 akrů orné půdy, mechanizaci, jsme velká rodina, všechno si vyrábíme sami... tucet koní vesele pobíhá a poskakuje mezi nimi.
Po jeho monologu, který poslouchal jeho starší otec, celý hrdý na svého syna, jsem se ho jen zeptal, jestli by matka se třemi hladovými dětmi počkala u chodníku na parkovišti u nákupního centra, aby zemřela hlady, když budou regály prázdné. jako skutečná lvice se vydala zajistit jídlo pro svou rodinu, i když to bylo na jeho dvorku.
Viděl jsem zběsilé obličeje obou z nich a automatické tlačení prstu v nose až k lokti, protože na to nemysleli.


V každém případě už sedm let hezky a pozitivně blábolím lidem přes tyto sociální sítě, aby se odvážili jít žít do přírody a začali si pěstovat vlastní potraviny a byli maximálně soběstační problém. a že je dokonce možné, aby se z frajera z velkého města stal farmář.
Před pár lety jsem byl na přednášce o jídle, kde má vysoké postavení v OSN z Velké Británie, a zabývala se stejným problémem, který trápí rolníka od začátku příběhu. Na té přednášce před pár lety řekla, že nás čeká velký hladomor nejen v regionu, ale po celém světě. Netuším, kde vzala tyto informace, ani mě to upřímně nezajímá.
Zajímá mě, co kolem sebe vidím z první ruky, kde krmivo pro zvířata přes noc stouplo o 100 %, hnojiva o 200 % a v médiích slyšíme příběhy o tom, že ceny potravin vzrostly o 7 % a ceny přesáhly 40 %. Pokud je to pravda, jak píší noviny, tak je to v současnosti mizerný nárůst cen potravin a druhá strana mince je, že ten samý malý farmář po nákupu kukuřice nemá absolutně žádnou šanci být konkurenceschopný na trhu maso, vejce, mléko, ryby, zelenina a ovoce... pokud jsou ceny tak prosycené akciemi z Jižní Ameriky.
A stává se nám, že v tomto umělém procesu vzniklé krize přicházíme o malé výrobce a později ti velcí šijí obleky, které nám nejsou na míru. A pak se nyní vrátíme k této babičce OSN, která měla pravdu.
Celý příběh ještě ani neskončil a už mlátíme hlavami o zeď, protože jak vidím situaci, lidé jsou rozděleni do tří kategorií toho celého aspektu, který nebude dobrý . Největší skupinou jsou ti ignoranti, kteří říkají, ještě hůř, my to přežijeme, dlouhá skupina jsou táta a syn nahoře v textu, kteří si myslí, že se zachránili, protože mají svůj obor, a třetí a nejmenší skupina šílenců Zjistil jsem, že se musíme připravit na všechny možné scénáře a odšroubovat je v hlavě teď, dokud je ještě čas, protože náš nos je příliš malý na to, abychom si strčili ruku do lokte, když hovno narazí na ventilátor, který chladíme .
A teď, když jsem to slyšel, bych se mohl vrátit do postele až do svítání, protože jsem si dal čaj a v domě je už teplo. Možná někteří pochopí smysl mého příběhu.


Každý den chodím kurva stejně jako tuto neděli dnes, griluji na posteli od 3 do 4:30 a už vlastně nevím, proč se vůbec snažím usnout, když vím, že to nejde. Na konci vstanu, rozložím popel v krbu, abych se dostal ke grilu, přiložím pár kousků dřeva, abych to chytil, mezitím sním jablko, po svítání a s hrnkem březového houbového čaje a lžičkou našeho domácího medu, jdi s horkem drtivými myšlenkami na obrazovce, která mě roztočila kolem postele. Dnes se trápím a zůstávám vzhůru, i když to není jen myšlenka na dnešek, kola mi rachotí v hlavě a včera odpoledne jsem je slyšel od souseda-rolníka: „Víte, on mi říká, že lidé ve městech budou mít brzy hlad. Je mi to jedno, mám 10 akrů orné půdy, mechanizaci, jsme velká rodina, všechno si vyrábíme sami... tucet koní vesele pobíhá a poskakuje mezi nimi. Po jeho monologu, který poslouchal jeho starší otec, celý hrdý na svého syna, jsem se ho jen zeptal, jestli by matka se třemi hladovými dětmi počkala u chodníku na parkovišti u nákupního centra, aby zemřela hlady, když budou regály prázdné. jako skutečná lvice se vydala zajistit jídlo pro svou rodinu, i když to bylo na jeho dvorku. Viděl jsem zběsilé obličeje obou z nich a automatické tlačení prstu v nose až k lokti, protože na to nemysleli. V každém případě už sedm let hezky a pozitivně blábolím lidem přes tyto sociální sítě, aby se odvážili jít žít do přírody a začali si pěstovat vlastní potraviny a byli maximálně soběstační problém. a že je dokonce možné, aby se z frajera z velkého města stal farmář. Před pár lety jsem byl na přednášce o jídle, kde má vysoké postavení v OSN z Velké Británie, a zabývala se stejným problémem, který trápí rolníka od začátku příběhu. Na té přednášce před pár lety řekla, že nás čeká velký hladomor nejen v regionu, ale po celém světě. Netuším, kde vzala tyto informace, ani mě to upřímně nezajímá. Zajímá mě, co kolem sebe vidím z první ruky, kde krmivo pro zvířata přes noc stouplo o 100 %, hnojiva o 200 % a v médiích slyšíme příběhy o tom, že ceny potravin vzrostly o 7 % a ceny přesáhly 40 %. Pokud je to pravda, jak píší noviny, tak je to v současnosti mizerný nárůst cen potravin a druhá strana mince je, že ten samý malý farmář po nákupu kukuřice nemá absolutně žádnou šanci být konkurenceschopný na trhu maso, vejce, mléko, ryby, zelenina a ovoce... pokud jsou ceny tak prosycené akciemi z Jižní Ameriky. A stává se nám, že v tomto umělém procesu vzniklé krize přicházíme o malé výrobce a později ti velcí šijí obleky, které nám nejsou na míru. A pak se nyní vrátíme k této babičce OSN, která měla pravdu. Celý příběh ještě ani neskončil a už mlátíme hlavami o zeď, protože jak vidím situaci, lidé jsou rozděleni do tří kategorií toho celého aspektu, který nebude dobrý . Největší skupinou jsou ti ignoranti, kteří říkají, ještě hůř, my to přežijeme, dlouhá skupina jsou táta a syn nahoře v textu, kteří si myslí, že se zachránili, protože mají svůj obor, a třetí a nejmenší skupina šílenců Zjistil jsem, že se musíme připravit na všechny možné scénáře a odšroubovat je v hlavě teď, dokud je ještě čas, protože náš nos je příliš malý na to, abychom si strčili ruku do lokte, když hovno narazí na ventilátor, který chladíme . A teď, když jsem to slyšel, bych se mohl vrátit do postele až do svítání, protože jsem si dal čaj a v domě je už teplo. Možná někteří pochopí smysl mého příběhu.

Milane, nebyl by odkaz na ten článek v originálu
původní text je na mém blogu, který jsem napsal v chorvatštině,


[quote="pid:52870, uid:292"]Milane, nebyl by odkaz na ten článek v originálu[/quote]původní text je na mém blogu, který jsem napsal v chorvatštině,

Domnívám se, že v otázce, určené hlavně z daní občanů královsky placeným "kompetentům" mělo být použito synonymum: "Máte koule?"


Domnívám se, že v otázce, určené hlavně z daní občanů královsky placeným "kompetentům" mělo být použito synonymum: "Máte koule?"
Upravené 16. 1. 2022 o 13:00

Článek jsem ocenila, protože je "o něčem" . Snahy o "znemožnění přežití" ze strany "elit" jsou a to už nějakou tu dobu. Nevím, jestli to platí od letoška, ale doma už si nezabijete pomalu ani slepici nebo králíka - "protože EU".
V našich krajích v těžkých dobách lidé přežívali díky vesnici a "samovýrobě" jídla. A "elita" s tím počítá, proto zakazuje, co se dá. Nejen topení v kamnech.
Jen bych polemizovala s autorem, že se dá na všechno připravit...


Článek jsem ocenila, protože je "o něčem" . Snahy o "znemožnění přežití" ze strany "elit" jsou a to už nějakou tu dobu. Nevím, jestli to platí od letoška, ale doma už si nezabijete pomalu ani slepici nebo králíka - "protože EU". V našich krajích v těžkých dobách lidé přežívali díky vesnici a "samovýrobě" jídla. A "elita" s tím počítá, proto zakazuje, co se dá. Nejen topení v kamnech. Jen bych polemizovala s autorem, že se dá na všechno připravit...

Ta čvarga u koryt stejně neřídí vůbec nic. Třicet let jsme zjevné (nijak nemaskované) kolonie Německa (myšleno i Slovensko), potažmo USA. Dokud neproběhne systémová změna (v Čechách je jediný politický subjekt mající to v programu - SPD), tak to půjde od deseti k pěti. Draho asi bude, ale že by nebylo co jíst, to se mi zdá dost divoký.
A tý chamradi jsem asi trochu křivdil, protože existuje jeden proces, který mají virtuozně zvládnutý - plynulý tok prostředků vysátých z pracujících do kapes spřízněných klanů.


Ta čvarga u koryt stejně neřídí vůbec nic. Třicet let jsme zjevné (nijak nemaskované) kolonie Německa (myšleno i Slovensko), potažmo USA. Dokud neproběhne systémová změna (v Čechách je jediný politický subjekt mající to v programu - SPD), tak to půjde od deseti k pěti. Draho asi bude, ale že by nebylo co jíst, to se mi zdá dost divoký. A tý chamradi jsem asi trochu křivdil, protože existuje jeden proces, který mají virtuozně zvládnutý - plynulý tok prostředků vysátých z pracujících do kapes spřízněných klanů.
Upravené 16. 1. 2022 o 18:21
901
4
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept