Naši analytici
Svobodný vysílač CS - Žívé vysílání Komentáře k aktuálnímu dění (jako host Boletus)

Zítra čtvrtek 13.1. 21.00
https://www.svobodny-vysilac.cz/
studio helén , spojení na dotazy a vstupy je na stránce SVCS


Zítra čtvrtek 13.1. 21.00 https://www.svobodny-vysilac.cz/ studio helén , spojení na dotazy a vstupy je na stránce SVCS

Bolete - gratuluju! smile
A jen doufám, že už si tě nikdo nebude plést s "panem VK" - jako posledně.


Bolete - gratuluju! :) A jen doufám, že už si tě nikdo nebude plést s "panem VK" - jako posledně.

To bylo jen v tom prvním vysílání. Ty další už jsem to vysvětlil.


To bylo jen v tom prvním vysílání. Ty další už jsem to vysvětlil.

studio helén

neviem na ich stranke najst studio helen... vola sa to studio este nejako inac?


[quote="pid:52296, uid:57"]studio helén[/quote] neviem na ich stranke najst studio helen... vola sa to studio este nejako inac?

@loranka - https://www.svobodny-vysilac.cz/ ,dáš si "program..." a najdeš si čtvrtek 13.1. a 21.00 a spouštíš přímo

@loranka - https://www.svobodny-vysilac.cz/ ,dáš si "program..." a najdeš si čtvrtek 13.1. a 21.00 a spouštíš přímo

Jinak na pravé liště, přibližně uprostřed, je ikona "Archív pořadů". Po kliknutí na ní se Ti objeví seznam studií a naroluješ si co hledáš. smile 61dfbecc630e0
61dfbedb7cd7d


Jinak na pravé liště, přibližně uprostřed, je ikona "Archív pořadů". Po kliknutí na ní se Ti objeví seznam studií a naroluješ si co hledáš. :) ![61dfbecc630e0](serve/attachment&path=61dfbecc630e0) ![61dfbedb7cd7d](serve/attachment&path=61dfbedb7cd7d)

Pěkný
až na to že zrovna k Al Malik euroVítové


ale když se nikdo jinej neozve co se dá dělat
Zajímmalo by mě jestli bys byl ochotnej udělat třeba rozhovor s Josefem Skálou na jeho kanále.


Pěkný až na to že zrovna k Al Malik euroVítové ale když se nikdo jinej neozve co se dá dělat Zajímmalo by mě jestli bys byl ochotnej udělat třeba rozhovor s Josefem Skálou na jeho kanále.

a najdeš si čtvrtek 13.1. a 21.00 a spouštíš přímo

"Archív pořadů". Po kliknutí na ní se Ti objeví seznam studií a naroluješ si co hledáš.

dakujem vam obom pani ... nasla som to
ak nestihnem online, tak urcite si to z archivu vypocujem vratane tych starsich relacii smile


[quote="pid:52377, uid:57"]a najdeš si čtvrtek 13.1. a 21.00 a spouštíš přímo[/quote] [quote="pid:52392, uid:216"]"Archív pořadů". Po kliknutí na ní se Ti objeví seznam studií a naroluješ si co hledáš.[/quote] dakujem vam obom pani ... nasla som to ak nestihnem online, tak urcite si to z archivu vypocujem vratane tych starsich relacii :)

kde na stránke je online sledovanie?....nevidim to a za chvilku to začína.....


kde na stránke je online sledovanie?....nevidim to a za chvilku to začína.....

kde na stránke je online sledovanie?.

zuzka, lave menu hore ... Hlavní stream - Rádio SVCS - pod tym tlacitko na zive vysielanie
edit - mne ten hlavny stream na PC nefunguje, ale ide mi zvuk cez Tunein ... je tam nizsie v lavom menu s nazvom "Svobodný vysílač CS lze nyní poslouchat i přes mobilní aplikaci TUNEIN"


[quote="pid:52545, uid:17"]kde na stránke je online sledovanie?.[/quote] zuzka, **lave menu hore ... Hlavní stream - Rádio SVCS** - pod tym tlacitko na zive vysielanie edit - mne ten hlavny stream na PC nefunguje, ale ide mi zvuk cez Tunein ... je tam nizsie v lavom menu s nazvom "Svobodný vysílač CS lze nyní poslouchat i přes mobilní aplikaci TUNEIN"
Upravené 13. 1. 2022 o 21:04

Vďaka.ja som to nakoniec cez pc vzdala a počuvala som cez mobil.tam mi to išlo cez ten box, či čo to je.


A musím dodať, opäť skvelá relácia.


Vďaka.ja som to nakoniec cez pc vzdala a počuvala som cez mobil.tam mi to išlo cez ten box, či čo to je. A musím dodať, opäť skvelá relácia.
Upravené 13. 1. 2022 o 23:21

Zatím nejlepší z Boletových výstupů na SV - smekám!


Zajímavá byla obdočka k osobě prezidenta Zemana. Lidé stále čekají na mesiáše...


Zatím nejlepší z Boletových výstupů na SV - smekám! Zajímavá byla obdočka k osobě prezidenta Zemana. Lidé stále čekají na mesiáše...

Máte pravdu je to dobré, ale musíte přeskákat Vítovou a toho jejího ministranta.


Máte pravdu je to dobré, ale musíte přeskákat Vítovou a toho jejího ministranta.

Máte pravdu je to dobré, ale musíte přeskákat Vítovou a toho jejího ministranta.


Neviděl bych to tak černě. Vítová v podstatě reprezentuje běžného alternativce, který si v tom všem potřebuje udělat trochu pořádek. A takovým je, dle mého, primárně určeno to vysílání (ne, že by se ostatní neměli, co dozvědět). K čemu by to bylo dobré, kdyby si z toho něco odnesli jenom aktivní zájemci o KSB, na to máme tuto diskuzi. Škoda jen těch frustrovaných výlevů v telefonátech, které to celé zbytečně shazují, ale Boletus reagoval dost asertivně a jasně a přitom by jeho odpovědi měly vést posluchače k vlastním úvaham a pokud možno i studiu. Příliš mnoho dotazů se totiž neslo v duchu "Řekněte mi, jak to bude a to stačí"


[quote="pid:52602, uid:402"]Máte pravdu je to dobré, ale musíte přeskákat Vítovou a toho jejího ministranta.[/quote] Neviděl bych to tak černě. Vítová v podstatě reprezentuje běžného alternativce, který si v tom všem potřebuje udělat trochu pořádek. A takovým je, dle mého, primárně určeno to vysílání (ne, že by se ostatní neměli, co dozvědět). K čemu by to bylo dobré, kdyby si z toho něco odnesli jenom aktivní zájemci o KSB, na to máme tuto diskuzi. Škoda jen těch frustrovaných výlevů v telefonátech, které to celé zbytečně shazují, ale Boletus reagoval dost asertivně a jasně a přitom by jeho odpovědi měly vést posluchače k vlastním úvaham a pokud možno i studiu. Příliš mnoho dotazů se totiž neslo v duchu "Řekněte mi, jak to bude a to stačí"
Upravené 14. 1. 2022 o 14:02
2.85k
16
10
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept