Zdravie a záhrada
Vakcína a ako zaberá na mutácie... MUDr. Piják

Rozhovor s Michalom Pijákom.. mozno zaujme...
Okrem ineho hovori: Z dôvodu zmien môžu súčasné antivírusové vakcíny a terapeutiká stratiť čiastočnú alebo úplnú účinnosť proti niektorým z kvázi druhov. Ja len dodávam, že typickým príkladom sú RNA vírusy hepatitídy C a HIV, u ktorých veľké množstvo kvázi druhov ja hlavnou príčinou, že sa doteraz nepodarilo vyrobiť účinnú vakcínu. Podobný problém je aj v prípade vakcín proti SARS a MERS


https://www.40plus.sk/vakcina-proti-britskej-mutacii-covid-19-mudr-michal-pijak-neviem-odkial-beru-nasi-experti-taku-istotu-ze-vakcina-je-proti-britskej-mutacii-dostatocne-ucinna/


Rozhovor s Michalom Pijákom.. mozno zaujme... Okrem ineho hovori: Z dôvodu zmien môžu súčasné antivírusové vakcíny a terapeutiká stratiť čiastočnú alebo úplnú účinnosť proti niektorým z kvázi druhov. Ja len dodávam, že typickým príkladom sú RNA vírusy hepatitídy C a HIV, u ktorých veľké množstvo kvázi druhov ja hlavnou príčinou, že sa doteraz nepodarilo vyrobiť účinnú vakcínu. Podobný problém je aj v prípade vakcín proti SARS a MERS https://www.40plus.sk/vakcina-proti-britskej-mutacii-covid-19-mudr-michal-pijak-neviem-odkial-beru-nasi-experti-taku-istotu-ze-vakcina-je-proti-britskej-mutacii-dostatocne-ucinna/

to isté hovorí aj Miro Štec na fcb https://www.facebook.com/miroslavstec


Najvacsie riziko, ako som uz spominal v minulych statusoch, nie je ich neucinnost ako taka, ale to, ze svojou neucinnostou davaju priestor a cas virusu efektivne zmutovat, ci dokonca rekombinovat v nieco co je nebezpecnejsie a rezistentne voci povodnej vakcine. Tie clanky poukazuju na ucivo prvych rocnikov lekarskych fakult:


  1. Neockujte v case vrcholiacej pandemie, ked sa to virismi a ich mutaciami naokolo len tak hmyri,
  2. Neockujte neucinnymi rokmi neoverenymi vakcinami, lebo neviete, co to urobi v dynamickom procese vyvoja kornavirusu. Intervencia s latkou vo vakcine (hlavne ked je malo ucinna), moze naopak len popodstrcit evoluciu virusu v neprospech ludí, ku kmenu, ktory sice nebude zabijat priamo, zabije Vas ale Vasa vlastna patologicka imunitna reakcia.

Registrujem podozrenie Dr. Pechovej. Podla mna su mutacie a nasledne novy kmen vyvolane:
a.) prirodzenym sposobom (nevyznamne),
b.) prechodom na zvierata a spat (malo vyznamne),
c.) vyvolane (vynutene) po liekovych terapiach, takymi ako su monoklo.protilatky a plazma (vyznamne), v podozreni je aj liek Remdesivir
d.) vyvolane -vynutene podanim vakcin (najvyznamnejsie).
Zo statistickeho hladiska je dnes najpravdepodobnejsie, ze najnebezpecnejsie mutacie vznikaju po zaockovani malo ucinnou vakciniu, co sa dnes deje ako na beziacom pase. U Pfizeru je ucinnost po prvej davke cca 50 %. Virus teda neeliminujete ihned , ma priestor a cas vo Vasom tele zmutovat.
Ak sa dnes ockujete vakcinou, ockujete sa proti niecomu , co tu uz nie je.


to isté hovorí aj Miro Štec na fcb https://www.facebook.com/miroslavstec Najvacsie riziko, ako som uz spominal v minulych statusoch, nie je ich neucinnost ako taka, ale to, ze svojou neucinnostou davaju priestor a cas virusu efektivne zmutovat, ci dokonca rekombinovat v nieco co je nebezpecnejsie a rezistentne voci povodnej vakcine. Tie clanky poukazuju na ucivo prvych rocnikov lekarskych fakult: 1. Neockujte v case vrcholiacej pandemie, ked sa to virismi a ich mutaciami naokolo len tak hmyri, 2. Neockujte neucinnymi rokmi neoverenymi vakcinami, lebo neviete, co to urobi v dynamickom procese vyvoja kornavirusu. Intervencia s latkou vo vakcine (hlavne ked je malo ucinna), moze naopak len popodstrcit evoluciu virusu v neprospech ludí, ku kmenu, ktory sice nebude zabijat priamo, zabije Vas ale Vasa vlastna patologicka imunitna reakcia. Registrujem podozrenie Dr. Pechovej. Podla mna su mutacie a nasledne novy kmen vyvolane: a.) prirodzenym sposobom (nevyznamne), b.) prechodom na zvierata a spat (malo vyznamne), c.) vyvolane (vynutene) po liekovych terapiach, takymi ako su monoklo.protilatky a plazma (vyznamne), v podozreni je aj liek Remdesivir d.) vyvolane -vynutene podanim vakcin (najvyznamnejsie). Zo statistickeho hladiska je dnes najpravdepodobnejsie, ze najnebezpecnejsie mutacie vznikaju po zaockovani malo ucinnou vakciniu, co sa dnes deje ako na beziacom pase. U Pfizeru je ucinnost po prvej davke cca 50 %. Virus teda neeliminujete ihned , ma priestor a cas vo Vasom tele zmutovat. Ak sa dnes ockujete vakcinou, ockujete sa proti niecomu , co tu uz nie je.
Upravené 9. 2. 2021 o 08:07

Možno to je vysvetlenie, ako vznikla britská verzia coronaviru krátko po tom, ako sa tam spustilo (prvé na svete) masové očkovanie ľudí.


Možno to je vysvetlenie, ako vznikla britská verzia coronaviru krátko po tom, ako sa tam spustilo (prvé na svete) masové očkovanie ľudí.

britská verzia coronaviru krátko po tom, ako sa tam spustilo


čo sa niekomu môže javiť ako chyba, môže byť pre iného cieľom riadenia...


[quote="pid:3007, uid:6"]britská verzia coronaviru krátko po tom, ako sa tam spustilo[/quote] čo sa niekomu môže javiť ako chyba, môže byť pre iného cieľom riadenia...
437
3
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept