Zahraničná politika
India vo februári dokončí rozmiestnenie komplexov S-400 v Pandžábe

India vo februári dokončí rozmiestnenie komplexov S-400 v Pandžábe


Rozmiestnenie prvého pluku raketových systémov S-400 Triumph na leteckej základni v indickom štáte Pandžáb bude pravdepodobne dokončené vo februári, uvádza Republic World s odvolaním sa na vojenských predstaviteľov.


Partner publikácie poznamenal, že indické vzdušné sily začali proces rozmiestňovania raketového systému a jeho dokončenie bude trvať najmenej ďalších šesť týždňov.


"Preprava rôznych kritických komponentov raketových systémov, ako aj ich periférnych zariadení, na miesto rozmiestnenia pokračuje," uviedol predstaviteľ.


Agentúra PTI už skôr s odvolaním sa na predstaviteľov armády informovala, že systémy S-400 sú v Indii rozmiestnené tak, aby pokryli úseky hraníc s Čínou a Pakistanom.


Rusko a India podpísali zmluvu na dodávku S-400 v októbri 2018. Ako už bolo známe, päť plukových sád systémov bude stáť Dillí 5,43 miliardy dolárov. India sa stala po Číne a Turecku tretím zahraničným kupcom týchto komplexov.


https://rusvesna.su/news/1641049801


India vo februári dokončí rozmiestnenie komplexov S-400 v Pandžábe Rozmiestnenie prvého pluku raketových systémov S-400 Triumph na leteckej základni v indickom štáte Pandžáb bude pravdepodobne dokončené vo februári, uvádza Republic World s odvolaním sa na vojenských predstaviteľov. Partner publikácie poznamenal, že indické vzdušné sily začali proces rozmiestňovania raketového systému a jeho dokončenie bude trvať najmenej ďalších šesť týždňov. _"Preprava rôznych kritických komponentov raketových systémov, ako aj ich periférnych zariadení, na miesto rozmiestnenia pokračuje," uviedol predstaviteľ._ Agentúra PTI už skôr s odvolaním sa na predstaviteľov armády informovala, že systémy S-400 sú v Indii rozmiestnené tak, aby pokryli úseky hraníc s Čínou a Pakistanom. Rusko a India podpísali zmluvu na dodávku S-400 v októbri 2018. Ako už bolo známe, päť plukových sád systémov bude stáť Dillí 5,43 miliardy dolárov. India sa stala po Číne a Turecku tretím zahraničným kupcom týchto komplexov. https://rusvesna.su/news/1641049801

@Berenika, ty si ešte horšia "spammerka", ako bola Yori.

@Berenika, ty si ešte horšia "spammerka", ako bola Yori.

Radšej budem mať pravdu s Rusmi, ako by som sa mal mýliť s Američanmi.

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

179
1
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept