Zahraničná politika
V.V.Putinov príhovor k Novému roku 2022

Ruský denník "Vesti.ru" zverejnili polnočný príhovor V.V.Putina. Príhovor bol zverejnený o 15:10hod. moskovského času. Prečo to urobili v predstihu?
https://www.vesti.ru/article/2659370


Ruský denník "Vesti.ru" zverejnili polnočný príhovor V.V.Putina. Príhovor bol zverejnený o 15:10hod. moskovského času. Prečo to urobili v predstihu? https://www.vesti.ru/article/2659370

Prečo to urobili v predstihu?


Podle mého proto, aby Putina poškodili. A také myslím, že dostanou "na oplátku" něco úplně jiného:


Spustí tím ve společnosti debatu o tom, proč vlastně nazývat Novým rokem 1. ledna - zda je za tím datem vůbec něco víc, než jen nějaké dávné, z prstu vycucané rozhodnutí nepřátelské znacharské korporace, vedoucí zotročený lid do úplného zapomnění svých kořenů. A lidé, kteří si začnou takové otázky klást pak už velmi lehce, pod působením takto nabyté poznávací kultury a metodologie, začnou podobně uvažovat i nad otázkami mnohem současnějšími - třeba proč by měli stále poslouchat ty nasáklé parazity a jejich prolhané mluvící hlavy otvírající na ně svou smradlavou hubu z různých (dnes převážně televizních) kazatelen, sedat před nimi na zadek a otročit na ně - nebo třeba to, zda ta vlajka, co dnes plápolá nad Kremlem nepatří náhodou spíš pohodit do bláta před Mausoleem.
Zkrátka, že to lidem pomůže začít řešit své věci v jiném (správném, podle mého přesvědčení) pořadí tedy směrem od těch nejvyšších priorit po ty nižší - a ne obráceně, jak jsou dosud (především působením nepřátelské koncepce řízení) navyklí.


[quote="pid:50465, uid:165"]Prečo to urobili v predstihu?[/quote] Podle mého proto, aby Putina poškodili. A také myslím, že dostanou "na oplátku" něco úplně jiného: Spustí tím ve společnosti debatu o tom, proč vlastně nazývat Novým rokem 1. ledna - zda je za tím datem vůbec něco víc, než jen nějaké dávné, z prstu vycucané rozhodnutí nepřátelské znacharské korporace, vedoucí zotročený lid do úplného zapomnění svých kořenů. A lidé, kteří si začnou takové otázky klást pak už velmi lehce, pod působením takto nabyté poznávací kultury a metodologie, začnou podobně uvažovat i nad otázkami mnohem současnějšími - třeba proč by měli stále poslouchat ty nasáklé parazity a jejich prolhané mluvící hlavy otvírající na ně svou smradlavou hubu z různých (dnes převážně televizních) kazatelen, sedat před nimi na zadek a otročit na ně - nebo třeba to, zda ta vlajka, co dnes plápolá nad Kremlem nepatří náhodou spíš pohodit do bláta před Mausoleem. Zkrátka, že to lidem pomůže začít řešit své věci v jiném (správném, podle mého přesvědčení) pořadí tedy směrem od těch nejvyšších priorit po ty nižší - a ne obráceně, jak jsou dosud (především působením nepřátelské koncepce řízení) navyklí.
Upravené 31. 12. 2021 o 19:02

v akom predstihu?? V Rusku je 8 časových pásiem


v akom predstihu?? V Rusku je 8 časových pásiem

V Rusku je 8 časových pásiem

Jojo. Jen upresnim. V Rusku je 10 casovych pasem a nejvychodnejsi mesto od Moskvy je 8 pasem (Anadyr).


[quote="pid:50489, uid:12"]V Rusku je 8 časových pásiem[/quote] Jojo. Jen upresnim. V Rusku je 10 casovych pasem a nejvychodnejsi mesto od Moskvy je 8 pasem (Anadyr).

v akom predstihu?


To ano, ale propagandistická zkratka spočívá v tom, že "Putin řeční - hodiny Kremlu ukazují půlnoc - my vidíme, že je venku ještě světlo .. - tedy: Putin lže".
To byl, myslím, záměr.


[quote="pid:50489, uid:12"]v akom predstihu?[/quote] To ano, ale propagandistická zkratka spočívá v tom, že "Putin řeční - hodiny Kremlu ukazují půlnoc - my vidíme, že je venku ještě světlo .. - tedy: Putin lže". To byl, myslím, záměr.

Se skrytým záměrem je vždycky třeba počítat, ale možná by v tomto případě bylo lépe spolehnout se na to, že VVP o načasování proslovu rozhoduje sám. Mohlo jít jen o projev respektu ke vzdálenějším oblastem - bylo-li v Moskvě 15 hod., v nejvzdálenější časové zóně by měla být půlnoc (Kamčatský čas = Moskevský čas + 9).
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Casov%C3%A1_p%C3%A1sma_v_Rusku


Se skrytým záměrem je vždycky třeba počítat, ale možná by v tomto případě bylo lépe spolehnout se na to, že VVP o načasování proslovu rozhoduje sám. Mohlo jít jen o projev respektu ke vzdálenějším oblastem - bylo-li v Moskvě 15 hod., v nejvzdálenější časové zóně by měla být půlnoc (Kamčatský čas = Moskevský čas + 9). https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Casov%C3%A1_p%C3%A1sma_v_Rusku

Príhovor bol zverejnený o 15:10hod. moskovského času. Prečo to urobili v predstihu?


Tak to bylo i v loňském roce a v těch minulých. Nic bych na tom nehledal...


[quote="pid:50465, uid:165"]Príhovor bol zverejnený o 15:10hod. moskovského času. Prečo to urobili v predstihu?[/quote] Tak to bylo i v loňském roce a v těch minulých. Nic bych na tom nehledal...
705
6
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept