KSB a DVTR
O KOB a nejen. O činnosti Fondu konceptuálních technologií 2 Doplněno-manévr "mafie" z pohledu DVTR

@Rusofil @vousy s oběma souhlas, jde o vzájemnou proporci. Pokud by se podařilo ty části Koncepce (dětskou a pubertální schopností myšlení zvládnutelné) transponovat do jakéhosi Desatera správné holky a správného kluka - tak máme i tu "druhou nohu" mezigeneračního předávání štafety. Ale i tady hraje podstatnou roli rodičovský a i prarodičovský příklad té "první nohy".
Dmnívám se, že Koncepce jak v Rusku, tak i u nás vstoupila do období dospělosti a autentizace v rámci společenské nabídky směrů rozvoje sociálních supersystémů . Promiňte mi tu slepeninu slov, ale obsah je snad zřejmý. Kalhoty i sukně jsou nám krátké, musíme se obléci do odpovídajícího oblečení, aby nás vzali vážně....

@Rusofil @vousy s oběma souhlas, jde o vzájemnou proporci. Pokud by se podařilo ty části Koncepce (dětskou a pubertální schopností myšlení zvládnutelné) transponovat do jakéhosi Desatera správné holky a správného kluka - tak máme i tu "druhou nohu" mezigeneračního předávání štafety. Ale i tady hraje podstatnou roli rodičovský a i prarodičovský příklad té "první nohy". Dmnívám se, že Koncepce jak v Rusku, tak i u nás vstoupila do období dospělosti a autentizace v rámci společenské nabídky směrů rozvoje sociálních supersystémů . Promiňte mi tu slepeninu slov, ale obsah je snad zřejmý. Kalhoty i sukně jsou nám krátké, musíme se obléci do odpovídajícího oblečení, aby nás vzali vážně....
Upravené 3. 1. 2022 o 13:36

Napsaná KSB je jenom berlička pro ty, kteří tak zapomněli žít.
Ještě bych se vrátil k této tézi. Pokud jste si přečetli alespoň pár základních knih KSB, zjistíte, že až tak moc nového jste se nedozvěděli. 99,9% tezí je vám známých, akorát jsou dány do souvislostí a koncepčního rámce. Vlastně KSB prostě jen sesbírala vysypané střípky mozaiky a sestavila z nich obraz. Když si toto uvědomíme, pochopíme KSB v celku. Dám několik příkladů z mého dětství a to prosím knihy KSB neexistovaly.


  1. Jedou přišel táta z práce naštvaný a nepěkně mluvil o šéfovi. Já se ho zeptal a kdo je šéfem tvého šéfa, táta mi odpověděl, ale já se nespokojil a chtěl jsem znát všechny šéfy těch šéfů, až mi nakonec táta řekl, že nejvyšším šéfem je Bůh, tj. HNR.
  2. Samozřejmě, že naše rodina byla věřící a rodiče mě nutili každou neděli v 9 hodin ráno chodit do kostela modlit se a mě to šíleně nebavilo. Dospělo to tak daleko, že jsem párkrát v kostele udělal scénu, a nakonec mě tam rodiče přestali brát. Z toho je vidět, že už jako dítě jsem intuitivně věděl, že modlení se v kostele z přinucení nikam nevede. Později stačilo si jen uvědomit, že Bůh nerovná se církev a můj vztah s Bohem byl vyřešen.Kolik z dnešních ateistů se zdráhá přiznat, že věří na začátek jen v Boha (a ne Bohu), jenom proto, že podvědomě odmítají církev? Nikdo jim zatím neřekl, že církev není totéž, co Bůh.
  3. Teze, kterou KSB vyzdvihuje, jako jednu z nejdůležitějších a tou je Míra. Copak jsme o míře do této doby nikdy neslyšeli? Přece to není pravda. Krejčí nám bere míru, někdo pije, nebo jí přes míru. Tento pojem tady funguje od nepaměti. Míru používáme, KSB ji jenom zarámovalo do své koncepce. A tak bych mohl pokračovat. Od našich předků toto vše známe.
  4. Psal jsem, že hodně z nás přestalo žít v hranicích Božího záměru, hlavně co se týče rodiny. Rozvody jsou na denním pořádku. Hlavní Boží zákon přece je, jedna žena a jeden muž tj. tandem. Už jste někdy slyšeli o tandemu, který tvoří 5 osob? Tj. 1 muž a 4 ženy? Já ne, a přece jsou někteří ochotni tuto blbost obhajovat. A ten "tandem" z pěti osob do KSB přinesl jako první Veličko.Jak už jsem tady jednou psal i na toto máme moudro také od našich předků. Rusové mají takové rčení: První žena je od Boha, druhá od člověka a třetí od ďábla.

Každý z nás má KSB v sobě zabudovanou od Boha, stačí tím jen žít. Říká se tomu mravnost a ruku v ruce s ní jde svědomí. Morálka, podle které dnes žije lidská společnost není vkladem Boha, ale výmyslem člověka, který si usmyslel, že dokáže stvořit něco dokonalejšího, než stvořil Bůh. Na morálce vidíme, že to tak není.


Vedle na vláknu se probíral rozum, že vše je potřeba dělat s rozumem. Je to zase klam, protože naše mozkové hemisféry nepracují stejně. Jednou se řídí um a druhou rozum. My se ale musíme řídit především podvědomím - intuicí, jelikož i um i rozum se snaží intuici přechytračit a to nám škodí.


Závěrem mravnost, svědomí, um i rozum musejí být v souladu s intuicí a budeme vědět, že jsme na správné cestě.


A už úplně na závěr. Pokud se na KSB podíváme tímto pohledem, že jenom sesbíral střípky Božích zákonů sestavil je do mozaiky a orámoval je rámem, tak Arťom Vojtěnkov zprostředkovaně tvrdí, že Boží zákony nefungují!


[quote="pid:50848, uid:312"]Napsaná KSB je jenom berlička pro ty, kteří tak zapomněli žít.[/quote]Ještě bych se vrátil k této tézi. Pokud jste si přečetli alespoň pár základních knih KSB, zjistíte, že až tak moc nového jste se nedozvěděli. 99,9% tezí je vám známých, akorát jsou dány do souvislostí a koncepčního rámce. Vlastně KSB prostě jen sesbírala vysypané střípky mozaiky a sestavila z nich obraz. Když si toto uvědomíme, pochopíme KSB v celku. Dám několik příkladů z mého dětství a to prosím knihy KSB neexistovaly. 1. Jedou přišel táta z práce naštvaný a nepěkně mluvil o šéfovi. Já se ho zeptal a kdo je šéfem tvého šéfa, táta mi odpověděl, ale já se nespokojil a chtěl jsem znát všechny šéfy těch šéfů, až mi nakonec táta řekl, že nejvyšším šéfem je Bůh, tj. HNR. 2. Samozřejmě, že naše rodina byla věřící a rodiče mě nutili každou neděli v 9 hodin ráno chodit do kostela modlit se a mě to šíleně nebavilo. Dospělo to tak daleko, že jsem párkrát v kostele udělal scénu, a nakonec mě tam rodiče přestali brát. Z toho je vidět, že už jako dítě jsem intuitivně věděl, že modlení se v kostele z přinucení nikam nevede. Později stačilo si jen uvědomit, že Bůh nerovná se církev a můj vztah s Bohem byl vyřešen. Kolik z dnešních ateistů se zdráhá přiznat, že věří na začátek jen v Boha (a ne Bohu), jenom proto, že podvědomě odmítají církev? Nikdo jim zatím neřekl, že církev není totéž, co Bůh. 3. Teze, kterou KSB vyzdvihuje, jako jednu z nejdůležitějších a tou je Míra. Copak jsme o míře do této doby nikdy neslyšeli? Přece to není pravda. Krejčí nám bere míru, někdo pije, nebo jí přes míru. Tento pojem tady funguje od nepaměti. Míru používáme, KSB ji jenom zarámovalo do své koncepce. A tak bych mohl pokračovat. Od našich předků toto vše známe. 4. Psal jsem, že hodně z nás přestalo žít v hranicích Božího záměru, hlavně co se týče rodiny. Rozvody jsou na denním pořádku. Hlavní Boží zákon přece je, jedna žena a jeden muž tj. tandem. Už jste někdy slyšeli o tandemu, který tvoří 5 osob? Tj. 1 muž a 4 ženy? Já ne, a přece jsou někteří ochotni tuto blbost obhajovat. A ten "tandem" z pěti osob do KSB přinesl jako první Veličko. Jak už jsem tady jednou psal i na toto máme moudro také od našich předků. Rusové mají takové rčení: První žena je od Boha, druhá od člověka a třetí od ďábla. Každý z nás má KSB v sobě zabudovanou od Boha, stačí tím jen žít. Říká se tomu mravnost a ruku v ruce s ní jde svědomí. Morálka, podle které dnes žije lidská společnost není vkladem Boha, ale výmyslem člověka, který si usmyslel, že dokáže stvořit něco dokonalejšího, než stvořil Bůh. Na morálce vidíme, že to tak není. Vedle na vláknu se probíral rozum, že vše je potřeba dělat s rozumem. Je to zase klam, protože naše mozkové hemisféry nepracují stejně. Jednou se řídí um a druhou rozum. My se ale musíme řídit především podvědomím - intuicí, jelikož i um i rozum se snaží intuici přechytračit a to nám škodí. Závěrem mravnost, svědomí, um i rozum musejí být v souladu s intuicí a budeme vědět, že jsme na správné cestě. A už úplně na závěr. Pokud se na KSB podíváme tímto pohledem, že jenom sesbíral střípky Božích zákonů sestavil je do mozaiky a orámoval je rámem, tak Arťom Vojtěnkov zprostředkovaně tvrdí, že Boží zákony nefungují!
Upravené 3. 1. 2022 o 17:41

S Vojtěnkovem ve videu absolutně nesouhlasím. Mluví tam o tom, že mnohá tvrzení Pjakina se nepotvrdila. Zapomíná ale na to, že ty procesy netrvají pár dnů, nebo měsíců, ale desetiletí. A dál tvrdí, že když člověk nastuduje tlusté knihy, tak se i tak nevyzná v procesech.


Nemyslím, že je správne chápať toto Vojtenkovovo video, ako jeho výtvor a jeho názory. S najväčšou pravdepodobnosťou robí len poslíčka a odovzdáva správu od miestnych klanov (dokonca možno aj globálnych, ak zvážim že ten istý obraz sa matrične prejavil aj vo filme Matrix 4). Vojtenkov len tlmočí. Nebudú to jeho vlastné slová.


Děti přece vůbec nemusí číst koncepci. Stačí, když rodiče žijí v hranicích Božího záměru a jejich děti tento vzor převezmou od rodičů. Napsaná KSB je jenom berlička pro ty, kteří tak zapomněli žít.

Súhlas. Deti absolútne nemusia čítať hrubé knihy. Rodičia by v prvom rade mali z nich vychovať Človeka - ešte pred pubertou. To je absolútny základ. Naučiť ich vnímať svedomie a riadiť sa ním. Naučiť ich zodpovednosti.
Ďalšia vec, že rodičia by mali byť v tomto deťom príkladom. A mnohým múdrostiam z riadenia a politiky môžu rodičia svoje staršie deti naučiť vlastnými slovami.
Priúčať sa riadeniu sa dá aj tým, ak človek začne samoriadením. T.j. riadením samého seba. Ak sa naučí sebadisciplíne.
Pre riadenie je dôležité aj rozumieť psychológii ľudí. Chápať ako ľudia cítia, ako reagujú.


[quote="pid:50819, uid:312"]S Vojtěnkovem ve videu absolutně nesouhlasím. Mluví tam o tom, že mnohá tvrzení Pjakina se nepotvrdila. Zapomíná ale na to, že ty procesy netrvají pár dnů, nebo měsíců, ale desetiletí. A dál tvrdí, že když člověk nastuduje tlusté knihy, tak se i tak nevyzná v procesech.[/quote] Nemyslím, že je správne chápať toto Vojtenkovovo video, ako jeho výtvor a jeho názory. S najväčšou pravdepodobnosťou robí len poslíčka a odovzdáva správu od miestnych klanov (dokonca možno aj globálnych, ak zvážim že ten istý obraz sa matrične prejavil aj vo filme Matrix 4). Vojtenkov len tlmočí. Nebudú to jeho vlastné slová. [quote="pid:50848, uid:312"]Děti přece vůbec nemusí číst koncepci. Stačí, když rodiče žijí v hranicích Božího záměru a jejich děti tento vzor převezmou od rodičů. Napsaná KSB je jenom berlička pro ty, kteří tak zapomněli žít.[/quote] Súhlas. Deti absolútne nemusia čítať hrubé knihy. Rodičia by v prvom rade mali z nich vychovať Človeka - ešte pred pubertou. To je absolútny základ. Naučiť ich vnímať svedomie a riadiť sa ním. Naučiť ich zodpovednosti. Ďalšia vec, že rodičia by mali byť v tomto deťom príkladom. A mnohým múdrostiam z riadenia a politiky môžu rodičia svoje **staršie** deti naučiť vlastnými slovami. Priúčať sa riadeniu sa dá aj tým, ak človek začne samoriadením. T.j. riadením samého seba. Ak sa naučí sebadisciplíne. Pre riadenie je dôležité aj rozumieť psychológii ľudí. Chápať ako ľudia cítia, ako reagujú.

Vojtenkov len tlmočí. Nebudú to jeho vlastné slová.
Již déle sleduji jeho kanál Poznavatelnoje a kdyby nebyl s tímto chápáním KSB ztotožněn, nepůsobil by jeho projev tak přesvědčivě. Podle ruského rčení jsou on i jeho kurátoři "одного поля ягода".


[quote="pid:50864, uid:6"]Vojtenkov len tlmočí. Nebudú to jeho vlastné slová.[/quote]Již déle sleduji jeho kanál Poznavatelnoje a kdyby nebyl s tímto chápáním KSB ztotožněn, nepůsobil by jeho projev tak přesvědčivě. Podle ruského rčení jsou on i jeho kurátoři "одного поля ягода".

Již déle sleduji jeho kanál Poznavatelnoje a kdyby nebyl s tímto chápáním KSB ztotožněn, nepůsobil by jeho projev tak přesvědčivě. Podle ruského rčení jsou on i jeho kurátoři "одного поля ягода".

Možno, ale určite nie je autorom obsahu toho videa. Ak sa nemýlim, tak začínal s Fjodorovom, kde Fjodorov komentoval situáciu v Rusku. Potom si začal pozývať rôznych zaujímavých ľudí, s ktorými preberal rôzne témy. Dávali si tú námahu, že robili aj prepisy videí do textu. Potom neskôr už jeho stránka poznavatelnoe.tv nefungovala a odvtedy som ho nesledoval.


[quote="pid:50866, uid:312"]Již déle sleduji jeho kanál Poznavatelnoje a kdyby nebyl s tímto chápáním KSB ztotožněn, nepůsobil by jeho projev tak přesvědčivě. Podle ruského rčení jsou on i jeho kurátoři "одного поля ягода".[/quote] Možno, ale určite nie je autorom obsahu toho videa. Ak sa nemýlim, tak začínal s Fjodorovom, kde Fjodorov komentoval situáciu v Rusku. Potom si začal pozývať rôznych zaujímavých ľudí, s ktorými preberal rôzne témy. Dávali si tú námahu, že robili aj prepisy videí do textu. Potom neskôr už jeho stránka poznavatelnoe.tv nefungovala a odvtedy som ho nesledoval.

Možno, ale určite nie je autorom obsahu toho videa.
Nejsem si jistý, jestli mluvíme o stejném videu.


[quote="pid:50873, uid:6"]Možno, ale určite nie je autorom obsahu toho videa.[/quote]Nejsem si jistý, jestli mluvíme o stejném videu.

Nejsem si jistý, jestli mluvíme o stejném videu.

Ja hovorím o videu "Počemu sdochla KOBa"


[quote="pid:50874, uid:312"]Nejsem si jistý, jestli mluvíme o stejném videu.[/quote] Ja hovorím o videu "Počemu sdochla KOBa"

Ja hovorím o videu "Počemu sdochla KOBa"
Aha, tak já mluvil o videu, kde kritizuje Pjakina. Tam mluvil za sebe.


[quote="pid:50892, uid:6"]Ja hovorím o videu "Počemu sdochla KOBa"[/quote]Aha, tak já mluvil o videu, kde kritizuje Pjakina. Tam mluvil za sebe.
Upravené 3. 1. 2022 o 19:02

Jardob, s MATRIXem to není úplně tak jak tvrdíš.


Sion i Neo byly řídícím manévrem Matrixu.


MATRIX nebyl schopen vytvořit takové prostředí, které by všichni akceptovali. Vyjadřuje se k tomu Architekt (balancing all equations). Jinými slovy, lidstvo jako celek nešlo abstrahovat do sebekomplexnějšího matematického (strojového) opisu, který by umožňoval jej dlouhodobě stabilně v rámci MATRIXu řídit. Vždy se našel někdo, kdo nebyl "kompatibilní" čímž narušoval stabilitu systému a tím i existenci strojů závislých na lidských bateriích.


Místo toho vytvořil vyvoleného a umožnil určitému množství lidí mimo Matrix (v reálném světě) existovat. Po překročení určité hranice byl pak stroji proveden "reset" - to co nebylo dokončeno ve 3. dílu. Vyvolený měl díky svým "schopnostem" být schopen dostat se k Architektovi, kde měl předat svůj kód a vybrat pár mužů a žen, kteří založí "nový" Sion, a tak stále dokola...


S Thomasem Andersonem (6. NEO?) došlo k situaci, kdy on se rozhodl jinak, než jeho předchůdci - a sice šel zachránit Trinity, místo splnění "povinnosti" vyvoleného. Nedošlo tedy k resetu. Procitnuší SMITH ohrožoval Matrix i reálný svět, a proto byly Stroje nuceny spojit se s Vyvoleným aby ho porazili. To se povede a nastává na nějakou dobu Mír... který ale lidé poruší...(filmy nezobrazeno).


Jardob, s MATRIXem to není úplně tak jak tvrdíš. Sion i Neo byly řídícím manévrem Matrixu. MATRIX nebyl schopen vytvořit takové prostředí, které by všichni akceptovali. Vyjadřuje se k tomu Architekt (balancing all equations). Jinými slovy, lidstvo jako celek nešlo abstrahovat do sebekomplexnějšího matematického (strojového) opisu, který by umožňoval jej dlouhodobě stabilně v rámci MATRIXu řídit. Vždy se našel někdo, kdo nebyl "kompatibilní" čímž narušoval stabilitu systému a tím i existenci strojů závislých na lidských bateriích. Místo toho vytvořil vyvoleného a umožnil určitému množství lidí mimo Matrix (v reálném světě) existovat. Po překročení určité hranice byl pak stroji proveden "reset" - to co nebylo dokončeno ve 3. dílu. Vyvolený měl díky svým "schopnostem" být schopen dostat se k Architektovi, kde měl předat svůj kód a vybrat pár mužů a žen, kteří založí "nový" Sion, a tak stále dokola... S Thomasem Andersonem (6. NEO?) došlo k situaci, kdy on se rozhodl jinak, než jeho předchůdci - a sice šel zachránit Trinity, místo splnění "povinnosti" vyvoleného. Nedošlo tedy k resetu. Procitnuší SMITH ohrožoval Matrix i reálný svět, a proto byly Stroje nuceny spojit se s Vyvoleným aby ho porazili. To se povede a nastává na nějakou dobu Mír... který ale lidé poruší...(filmy nezobrazeno).

Jardob, s MATRIXem to není úplně tak jak tvrdíš.


Áno, ty opisuješ reálny scenár filmu Matrix 1. Ja zasa matričný rozbor tohto filmu z hľadiska posolstva tvorcov filmu pre VP ZSSR. Nevidím tam rozpor.
Pripomeniem, čo som napísal:

Film Matrix mal byť odpoveďou na prvé vydanie mŕtvej vody. Hovoril to sám Zaznobin. Ak sa dobre pamätám, tak tuším spomínal, že to elektronicky posielali Američanom, mali to na diskete, či čo. Potom prišla odpoveď v podobe filmu Matrix. Matrix je umelá realita budovaná GP, SION je komunita prebudených (VP ZSSR), ktorí dopomohli k zrodu Nea (koncepcie). Neo je nádej na porazenie matrixu (nová koncepcia bojuje so starou koncepciou). Stroje môžu symbolizovať cudziu koncepciu: pre ľudí žijúcich v matrixe sú stroje neviditeľné (spiaci žijú vo virtuálnom svete), vidieť ich môžu len ľudia, ktorí užili červenú tabletku, alebo sa v novej realite narodili.


Ešte dodám, že ani vo filme Neo nebol produktom Architekta, nebol umelým programom, ale človekom s ľudskou psychikou. On a ľudia zo Sionu boli štatistickou výnimkou, ktorá nebola kompatibilná s Matrixom, a preto sa ich architekt snažil vmanipulovať do svojho scenára, ktorý pre nich pripravil.
Tak ako mal GP pripravený scenár pre Krista a vynasnažil sa ho doň vpísať aj s jeho nasledovníkmi, tak podobný scenár má aj pre koncepcie, ktoré by mohli zničiť jeho matrix. Prebudovať ho. To jest, GP sa snaží koncepciu aj VP ZSSR vpísať do svojho scenára, aby anuloval ich účinok.




inak asi by som si mal tú seriu pozrieť ešte raz, nepamätám si podrobne všetky detaily. Moc nerozumiem tomu resetu, o ktorom bola reč (aká náhoda, aj v reálnom svete sa sociálni architekti pokúšajú práve teraz o Veľký reset, keď sa pred 30 rokmi objavil Neo (Mŕtva voda). Normálne to korešponduje s Kristovými rokmi, keď začal kázať a krátko na to ho mali popraviť), pretože (ak si odmyslím problém s agentom Smithom) oni sa vlastne len potrebovali zbaviť Sionu, nepotrebovali reset v Matrixe. Ten bežal normálne, ale problémom bol narastajúci počet členov Sionu a ich čoraz početnejší informačný vpád do Matrixu. Podľa mňa ich sa potreboval Architekt zbaviť, nie korigovať Matrix. Či ako to bolo myslené s tým resetom?


[quote="pid:51140, uid:291"]Jardob, s MATRIXem to není úplně tak jak tvrdíš.[/quote] Áno, ty opisuješ reálny scenár filmu Matrix 1. Ja zasa matričný rozbor tohto filmu z hľadiska posolstva tvorcov filmu pre VP ZSSR. Nevidím tam rozpor. Pripomeniem, čo som napísal: [quote="pid:50387, uid:6"]Film Matrix mal byť odpoveďou na prvé vydanie mŕtvej vody. Hovoril to sám Zaznobin. Ak sa dobre pamätám, tak tuším spomínal, že to elektronicky posielali Američanom, mali to na diskete, či čo. Potom prišla odpoveď v podobe filmu Matrix. Matrix je umelá realita budovaná GP, SION je komunita prebudených (VP ZSSR), ktorí dopomohli k zrodu Nea (koncepcie). Neo je nádej na porazenie matrixu (nová koncepcia bojuje so starou koncepciou). Stroje môžu symbolizovať cudziu koncepciu: pre ľudí žijúcich v matrixe sú stroje neviditeľné (spiaci žijú vo virtuálnom svete), vidieť ich môžu len ľudia, ktorí užili červenú tabletku, alebo sa v novej realite narodili.[/quote] Ešte dodám, že ani vo filme Neo nebol produktom Architekta, nebol umelým programom, ale človekom s ľudskou psychikou. On a ľudia zo Sionu boli štatistickou výnimkou, ktorá nebola kompatibilná s Matrixom, a preto sa ich architekt snažil vmanipulovať do svojho scenára, ktorý pre nich pripravil. Tak ako mal GP pripravený scenár pre Krista a vynasnažil sa ho doň vpísať aj s jeho nasledovníkmi, tak podobný scenár má aj pre koncepcie, ktoré by mohli zničiť jeho matrix. Prebudovať ho. To jest, GP sa snaží koncepciu aj VP ZSSR vpísať do svojho scenára, aby anuloval ich účinok. ---------------------------------- inak asi by som si mal tú seriu pozrieť ešte raz, nepamätám si podrobne všetky detaily. Moc nerozumiem tomu resetu, o ktorom bola reč _(aká náhoda, aj v reálnom svete sa sociálni architekti pokúšajú práve teraz o Veľký reset, keď sa pred 30 rokmi objavil Neo (Mŕtva voda). Normálne to korešponduje s Kristovými rokmi, keď začal kázať a krátko na to ho mali popraviť)_, pretože _(ak si odmyslím problém s agentom Smithom)_ oni sa vlastne len potrebovali zbaviť Sionu, nepotrebovali reset v Matrixe. Ten bežal normálne, ale problémom bol narastajúci počet členov Sionu a ich čoraz početnejší informačný vpád do Matrixu. Podľa mňa ich sa potreboval Architekt zbaviť, nie korigovať Matrix. Či ako to bolo myslené s tým resetom?

Od začátku jsem měl dojem, že to tady prožíváme víc, jak oni sami.


Od začátku jsem měl dojem, že to tady prožíváme víc, jak oni sami.

že to tady prožíváme víc, jak oni sami

Asi jste si to nepustil. Nezpochybňuje samotnou konfrontaci, nýbrž její subjekt, tvrdí, že ten (ti), kdo stojí za tou poslední prací, není (nejsou) VP SSSR, a že tou "koncepcí mafie" dokazují, že KOB a DOTU ani neznají, a to tak, že vůbec.


[quote="pid:52311, uid:826"]že to tady prožíváme víc, jak oni sami[/quote] Asi jste si to nepustil. Nezpochybňuje samotnou konfrontaci, nýbrž její subjekt, tvrdí, že ten (ti), kdo stojí za tou poslední prací, není (nejsou) VP SSSR, a že tou "koncepcí mafie" dokazují, že KOB a DOTU ani neznají, a to tak, že vůbec.

To, že (patrně od toho června 2019, jak zmiňuje V.V.Pjakin) něco není v pořádku, z těch publikovaných prací trčelo, jak sláma z bot. Že se jedná o neumělou snahu zdiskreditovat lidi okolo KOB, bylo křišťálově jasné. Z dění okolo KOB bylo určitě cítit napětí, ale že by to Rusové nezvládli, jsem nevěřil. Takhle jsem to myslel.
To video je část jednoho z nedávných pořadů Otázka - odpověď, které jsem v posledních minimálně pěti letech viděl všechny, některé i dvakrát.


To, že (patrně od toho června 2019, jak zmiňuje V.V.Pjakin) něco není v pořádku, z těch publikovaných prací trčelo, jak sláma z bot. Že se jedná o neumělou snahu zdiskreditovat lidi okolo KOB, bylo křišťálově jasné. Z dění okolo KOB bylo určitě cítit napětí, ale že by to Rusové nezvládli, jsem nevěřil. Takhle jsem to myslel. To video je část jednoho z nedávných pořadů Otázka - odpověď, které jsem v posledních minimálně pěti letech viděl všechny, některé i dvakrát.
Upravené 12. 1. 2022 o 23:43

Zdravím,


omlouvám se, že otevírám v podstatě již "konzervu", ale podle mě video Pjakina ze 14.2.2022 již definitivně "problém" rozlousklo. Došlo jak k vyjasnění postoje, tak je zde stručně celá historie "střetu" včetně metodologie a příčin.
Neříkám, že všichni musí stát na jedné straně a nemůže být rozdílnost názorů, ale už je zjevně zbytečná větší diskuze na téma Pjakin a útoky na Pjakina budou muset být z jiné roviny, pokud je někdo bude chtít dělat. Líbilo se mi, jak padlo ve zmíněném videu, že když ho někdo sleduje 5 let a nic z toho nemá, tak je to masochista smile. Takže komu se to nelíbí, tak může přepnout kanál.


Hezký den


Zdravím, omlouvám se, že otevírám v podstatě již "konzervu", ale podle mě video Pjakina ze 14.2.2022 již definitivně "problém" rozlousklo. Došlo jak k vyjasnění postoje, tak je zde stručně celá historie "střetu" včetně metodologie a příčin. Neříkám, že všichni musí stát na jedné straně a nemůže být rozdílnost názorů, ale už je zjevně zbytečná větší diskuze na téma Pjakin a útoky na Pjakina budou muset být z jiné roviny, pokud je někdo bude chtít dělat. Líbilo se mi, jak padlo ve zmíněném videu, že když ho někdo sleduje 5 let a nic z toho nemá, tak je to masochista :). Takže komu se to nelíbí, tak může přepnout kanál. Hezký den

A ženy na svět pohlíží současnou liberální optikou, protože jejich světonázor ovlivňují hlavně nynější masmédia.


( Všiml jsem si podrobněji této části příspěvku až teď. )


Ano je taková část žen, které mají "úspěšného" muže a žijí západní trendy. Jenže je i dost žen, kterým "zlatá klec" nevoní a jdou něco dělat.


Mimoto, aby měl muž a žena rozdílný světonázor to jde pouze pokud žijí "vedle sebe", pokud mají i tak děti je to příčinou pak různých potíží těch děti od fyzických až po mentální (pokud tedy jsou světonázory partnerů proti sobě jdoucí - způsobí paseku v psychice dítěte).


Pokud žijí spolu, tak spolu tvoří a tím se navzájem opracovávají a svůj světonázor si sjednocují a rozvíjejí ho.


[quote="pid:50846, uid:226"]A ženy na svět pohlíží současnou liberální optikou, protože jejich světonázor ovlivňují hlavně nynější masmédia.[/quote] ( Všiml jsem si podrobněji této části příspěvku až teď. ) Ano je taková část žen, které mají "úspěšného" muže a žijí západní trendy. Jenže je i dost žen, kterým "zlatá klec" nevoní a jdou něco dělat. Mimoto, aby měl muž a žena rozdílný světonázor to jde pouze pokud žijí "vedle sebe", pokud mají i tak děti je to příčinou pak různých potíží těch děti od fyzických až po mentální (pokud tedy jsou světonázory partnerů proti sobě jdoucí - způsobí paseku v psychice dítěte). Pokud žijí spolu, tak spolu tvoří a tím se navzájem opracovávají a svůj světonázor si sjednocují a rozvíjejí ho.
Upravené 20. 2. 2022 o 08:58

video Pjakina ze 14.2.2022 již definitivně "problém" rozlousklo. Došlo jak k vyjasnění postoje, tak je zde stručně celá historie "střetu" včetně metodologie a příčin.

Ty samé informace zazněly v jeho pořadech (i opakovaně) již v minulosti. Pravidelný posluchač jeho pořadů si v tímto dílu všechno vyslechl znovu "v kostce". Ale je určitě dobře, že tomu věnoval čas a zanělo to "v plný palbě".


[quote="pid:58521, uid:685"]video Pjakina ze 14.2.2022 již definitivně "problém" rozlousklo. Došlo jak k vyjasnění postoje, tak je zde stručně celá historie "střetu" včetně metodologie a příčin.[/quote] Ty samé informace zazněly v jeho pořadech (i opakovaně) již v minulosti. Pravidelný posluchač jeho pořadů si v tímto dílu všechno vyslechl znovu "v kostce". Ale je určitě dobře, že tomu věnoval čas a zanělo to "v plný palbě".

Takto dopadla Voda KSB (len pre dospelých):
https://www.vodaksb.eu/




Nebudem ako LFS a nezaložím na túto drobnosť novú tému.


Takto dopadla Voda KSB (len pre dospelých): https://www.vodaksb.eu/ --- Nebudem ako LFS a nezaložím na túto drobnosť novú tému.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 24. 2. 2022 o 08:23

https://www.vodaksb.eu/

Tady si někdo neohlídal Licenci/adresu nebo to byl nějaký útok na DNS ?


[quote="pid:59196, uid:623"]https://www.vodaksb.eu/[/quote] Tady si někdo neohlídal Licenci/adresu nebo to byl nějaký útok na DNS ?

Tady si někdo neohlídal Licenci/adresu nebo to byl nějaký útok na DNS ?


Otázka by mala smerovať priamo na Hoaxa. Možno presedlal z isramu na porno. Nebola by to prvá zmena v jeho živote (Levašov > KSB > islam > porno).


[quote="pid:59238, uid:518"]Tady si někdo neohlídal Licenci/adresu nebo to byl nějaký útok na DNS ?[/quote] Otázka by mala smerovať priamo na Hoaxa. Možno presedlal z isramu na porno. Nebola by to prvá zmena v jeho živote (Levašov > KSB > islam > porno).
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 23. 2. 2022 o 16:27

tázka by mala smerovať priamo na Hoaxa. Možno presedlal z isramu na porno. Nebola by to prvá zmena v jeho živote (Levašov > KSB > islam > porno).


Ty si riadny smradlavý kokot. To, že tu trolíš Slovanov a Rusov je mi jasné, ale také vyskakovačky si nechaj pre svojích teplých bratov v ohrade.


[quote="pid:59262, uid:623"]tázka by mala smerovať priamo na Hoaxa. Možno presedlal z isramu na porno. Nebola by to prvá zmena v jeho živote (Levašov > KSB > islam > porno).[/quote] Ty si riadny smradlavý kokot. To, že tu trolíš Slovanov a Rusov je mi jasné, ale také vyskakovačky si nechaj pre svojích teplých bratov v ohrade.

Ty si riadny smradlavý kokot. To, že tu trolíš Slovanov a Rusov je mi jasné, ale také vyskakovačky si nechaj pre svojích teplých bratov v ohrade.


@Ferko, ešte raz použiješ vulgarizmy alebo podobné prirovnania, a je jedno či v súvislosti so mnou alebo niekým iným, tak budem tvoje komentáre bez varovania mazať a požiadam Nea o tvoje zablokovanie. Takže skľudni hormón.

[quote="pid:59288, uid:254"]Ty si riadny smradlavý kokot. To, že tu trolíš Slovanov a Rusov je mi jasné, ale také vyskakovačky si nechaj pre svojích teplých bratov v ohrade.[/quote] @Ferko, ešte raz použiješ vulgarizmy alebo podobné prirovnania, a je jedno či v súvislosti so mnou alebo niekým iným, tak budem tvoje komentáre bez varovania mazať a požiadam Nea o tvoje zablokovanie. Takže skľudni hormón.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 23. 2. 2022 o 18:34

Trolovia majú vo zvyku najprv trebnúť chujovinu a potom priteplene "slušne" odpovedať. To je tak okaté a otrepané.


tak budem tvoje komentáre bez varovania mazať a požiadam Nea o tvoje zablokovanie.


Ty budeš moje komentáre mazať? A od kedy ti dali také právomoci? Alebo si ich týmto svojím príspevkom takticky vynucuješ a talčíš na Nea?


Trolovia majú vo zvyku najprv trebnúť chujovinu a potom priteplene "slušne" odpovedať. To je tak okaté a otrepané. [quote="pid:59290, uid:623"]tak budem tvoje komentáre bez varovania mazať a požiadam Nea o tvoje zablokovanie.[/quote] Ty budeš moje komentáre mazať? A od kedy ti dali také právomoci? Alebo si ich týmto svojím príspevkom takticky vynucuješ a talčíš na Nea?

Ogare...


  1. Píšeš mimo téma.
  2. Svou konstrukcí jsi v podstatě nepřítomnému člověku přisoudil ostudný zájem na pornu, třebaže to nemáš nijak podložené.
  3. Svým odkazem, k němuž jsi ještě ke všemu první hodinu napsal komentář tak, že nebylo ani jasné, co máš na mysli a vyzýval jsi ostatní, aby na to klikli, přičemž jsi to editoval až po hodině, tady propaguješ porno ty sám.

Jestli by sis tu blokaci nezasluhoval ty sám?


Ogare... 1. Píšeš mimo téma. 2. Svou konstrukcí jsi v podstatě nepřítomnému člověku přisoudil ostudný zájem na pornu, třebaže to nemáš nijak podložené. 3. Svým odkazem, k němuž jsi ještě ke všemu první hodinu napsal komentář tak, že nebylo ani jasné, co máš na mysli a vyzýval jsi ostatní, aby na to klikli, přičemž jsi to editoval až po hodině, tady propaguješ porno ty sám. Jestli by sis tu blokaci nezasluhoval ty sám?

Svým odkazem, k němuž jsi ještě ke všemu první hodinu napsal komentář tak, že nebylo ani jasné, co máš na mysli a vyzýval jsi ostatní, aby na to klikli, přičemž jsi to editoval až po hodině, tady propaguješ porno ty sám.


Prvá verzia vyzerala takto:



Nebudem ako LFS a nezaložím na túto drobnosť novú tému.
Takto nám dopadla Voda KSB:
https://www.vodaksb.eu/



Dal som regulérny odkaz na Hoaxovu Vodu KSB. Že je to porno, som zistil až neskôr a komentár som upravil príslušným spôsobom. Že je Hox neprítomný? Však on prítomný bude. A možno nám vysvetlí, prečo tam má takéto veci. Plačeš na nesprávnom hrobe.


[quote="pid:59298, uid:209"]Svým odkazem, k němuž jsi ještě ke všemu první hodinu napsal komentář tak, že nebylo ani jasné, co máš na mysli a vyzýval jsi ostatní, aby na to klikli, přičemž jsi to editoval až po hodině, tady propaguješ porno ty sám.[/quote] Prvá verzia vyzerala takto: > Nebudem ako LFS a nezaložím na túto drobnosť novú tému. Takto nám dopadla Voda KSB: https://www.vodaksb.eu/ Dal som regulérny odkaz na Hoaxovu Vodu KSB. Že je to porno, som zistil až neskôr a komentár som upravil príslušným spôsobom. Že je Hox neprítomný? Však on prítomný bude. A možno nám vysvetlí, prečo tam má takéto veci. Plačeš na nesprávnom hrobe.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Jediné, co se s tvou první verzí shoduje, je první věta. Druhá věta jednak obsahovala výzvu, abychom se podívali obzvláště níže na dané stránce na cosi. A také obsahovala v závorce " (protože jsme tu všichni dospělí)".


Jediné, co se s tvou první verzí shoduje, je první věta. Druhá věta jednak obsahovala výzvu, abychom se podívali obzvláště níže na dané stránce na cosi. A také obsahovala v závorce " (protože jsme tu všichni dospělí)".

Jediné, co se s tvou první verzí shoduje, je první věta. Druhá věta jednak obsahovala výzvu, abychom se podívali obzvláště níže na dané stránce na cosi. A také obsahovala v závorce " (protože jsme tu všichni dospělí)".


Neklam. Druhá verzia vyzerala takto:



Nebudem ako LFS a nezaložím na túto drobnosť novú tému.
Takto nám dopadla Voda KSB:
https://www.vodaksb.eu/
Ak ste dospelí, všimnite si obrázok vpravo dole.



Ale bite posla správy. To, že má Hoaxík na Vode KSB porno je asi v poriadku. Som rád, že mi to tu pomáhaš ozvučiť.




Dodatok: Ukazuje to, akí niektorí ste. Riešia sa tu nejaké verzie komentára, ktorého podstata zostala zachovaná, menila sa iba forma. Ale podstata problému je prehliadaná, zľahčovaná a dokonca sa snažíte toho, kto to spískal, obhajovať. Vadí vám drobné rýpnutie do neho, ale to, ako sa za posledné roky zmenil a akú robí reklamu KSB je v poriadku, pretože je to Hox, ktorý u nás KSB spropagoval. Vzhliadate k autoritám ako dav. Našťastie nie všetci, iba niektorí. Ale je vás dosť.


[quote="pid:59306, uid:209"]Jediné, co se s tvou první verzí shoduje, je první věta. Druhá věta jednak obsahovala výzvu, abychom se podívali obzvláště níže na dané stránce na cosi. A také obsahovala v závorce " (protože jsme tu všichni dospělí)".[/quote] Neklam. Druhá verzia vyzerala takto: > Nebudem ako LFS a nezaložím na túto drobnosť novú tému. Takto nám dopadla Voda KSB: https://www.vodaksb.eu/ Ak ste dospelí, všimnite si obrázok vpravo dole. Ale bite posla správy. To, že má Hoaxík na Vode KSB porno je asi v poriadku. Som rád, že mi to tu pomáhaš ozvučiť. --- Dodatok: Ukazuje to, akí niektorí ste. Riešia sa tu nejaké verzie komentára, ktorého podstata zostala zachovaná, menila sa iba forma. Ale podstata problému je prehliadaná, zľahčovaná a dokonca sa snažíte toho, kto to spískal, obhajovať. Vadí vám drobné rýpnutie do neho, ale to, ako sa za posledné roky zmenil a akú robí reklamu KSB je v poriadku, pretože je to Hox, ktorý u nás KSB spropagoval. Vzhliadate k autoritám ako dav. Našťastie nie všetci, iba niektorí. Ale je vás dosť.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 24. 2. 2022 o 08:38

Podstatné je, že děláš z komára velblouda. Na doméně vodaksb.eu není nic takového, co tvrdíš, neboť po zadání stránky jsi přesměrován na jinou doménu. To může mít několik přičin. V internetovém prostoru to není nic výjimečného.


Koneckonců, kdyby ti na tom opravdu záleželo, mohl ses iniciativně spojit s Hoxem a zeptat se, jestli by se s tím dalo něco dělat, pokud je ještě majitelem dané domény. Místo toho ses rovnou rozhodl to rozmáznout tady.


Za sebe končím tuto debatu. Počítám, že by vedla do nekonečna a na to nechci vynakládat zdroje.


Podstatné je, že děláš z komára velblouda. Na doméně vodaksb.eu není nic takového, co tvrdíš, neboť po zadání stránky jsi přesměrován na jinou doménu. To může mít několik přičin. V internetovém prostoru to není nic výjimečného. Koneckonců, kdyby ti na tom opravdu záleželo, mohl ses iniciativně spojit s Hoxem a zeptat se, jestli by se s tím dalo něco dělat, pokud je ještě majitelem dané domény. Místo toho ses rovnou rozhodl to rozmáznout tady. Za sebe končím tuto debatu. Počítám, že by vedla do nekonečna a na to nechci vynakládat zdroje.
Upravené 24. 2. 2022 o 09:32

To, že má Hoaxík na Vode KSB porno je asi v poriadku.

A Hox s tím pornem má společného co? Hox jenom neprodloužil registraci a doménu si 28.10.2021 zaregistroval někdo jiný, aby ji použil pro svůj business. Původní doména dvtr.eu je na tom podobně, za 300$ ji můžeš od spekulanta koupit a rozjet tam co uznáš za vhodné.
Ano, můžeme se bavit o tom, jestli nebylo lepší registraci té domény prodloužit a dát tam jenom třeba přesměrování na http://leva-net.webnode.cz/, pokud bych byl Hox, tak bych to takto řešil. Ale Hox se rozhodl jinak, asi k tomu měl své důvody.


[quote="pid:59366, uid:623"]To, že má Hoaxík na Vode KSB porno je asi v poriadku.[/quote] A Hox s tím pornem má společného co? Hox jenom neprodloužil registraci a doménu si 28.10.2021 zaregistroval někdo jiný, aby ji použil pro svůj business. Původní doména dvtr.eu je na tom podobně, za 300$ ji můžeš od spekulanta koupit a rozjet tam co uznáš za vhodné. Ano, můžeme se bavit o tom, jestli nebylo lepší registraci té domény prodloužit a dát tam jenom třeba přesměrování na http://leva-net.webnode.cz/, pokud bych byl Hox, tak bych to takto řešil. Ale Hox se rozhodl jinak, asi k tomu měl své důvody.

Podstatné je, že děláš z komára velblouda. Na doméně vodaksb.eu není nic takového, co tvrdíš, neboť po zadání stránky jsi přesměrován na jinou doménu.


Už druhýkrát klameš. Žiadne presmerovanie tam nie je.


Koneckonců, kdyby ti na tom opravdu záleželo, mohl ses iniciativně spojit s Hoxem a zeptat se, jestli by se s tím dalo něco dělat, pokud je ještě majitelem dané domény.


Prečo by som mal? Hoaxa nemám rád.


A Hox s tím pornem má společného co? Hox jenom neprodloužil registraci a doménu si 28.10.2021 zaregistroval někdo jiný, aby ji použil pro svůj business.


Takéto veci mám odkiaľ vedieť? Toto nie je môj, ale Hoaxov problém. Len som upozornil na situáciu. Hoax musí mať veľké riadiace schopnosti, keď dopustil takúto reklamu KSB.


[quote="pid:59380, uid:209"]Podstatné je, že děláš z komára velblouda. Na doméně vodaksb.eu není nic takového, co tvrdíš, neboť po zadání stránky jsi přesměrován na jinou doménu.[/quote] Už druhýkrát klameš. Žiadne presmerovanie tam nie je. [quote="pid:59380, uid:209"]Koneckonců, kdyby ti na tom opravdu záleželo, mohl ses iniciativně spojit s Hoxem a zeptat se, jestli by se s tím dalo něco dělat, pokud je ještě majitelem dané domény.[/quote] Prečo by som mal? Hoaxa nemám rád. [quote="pid:59382, uid:71"]A Hox s tím pornem má společného co? Hox jenom neprodloužil registraci a doménu si 28.10.2021 zaregistroval někdo jiný, aby ji použil pro svůj business.[/quote] Takéto veci mám odkiaľ vedieť? Toto nie je môj, ale Hoaxov problém. Len som upozornil na situáciu. Hoax musí mať veľké riadiace schopnosti, keď dopustil takúto reklamu KSB.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 24. 2. 2022 o 15:12
12
6.38k
104
31
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept