Politika v ČR
Rozhovor prezidenta republiky 19.12.2021

Rozhovor prezidenta republiky pro pořad FTV Prima Partie Terezie Tománkové
https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/rozhovor-prezidenta-republiky-pro-porad-ftv-prima-partie-terezie-tomankove-16222


" A pokud jde o ten třetí bod, Petr Fiala mě ujistil, že žádné Sudetoněmecké dny v České republice nebudou"


"Pan profesor Pafko mě nikdy nevyšetřoval a nic o mém zdraví neví."


"Žádná pomoc nám nepomůže. To, co nám pomůže, je politická odvaha, kterou bohužel ani stará, ani nová vláda nemá. A sice vyvázat se z Green Dealu, tedy ze zeleného údělu, protože jsem přesvědčen, že energetická krize, která se projevuje zvýšením ceny elektřiny, ale i plynu o třicet až sedmdesát procent, jak predikuje Karel Havlíček, je primárně způsobována tím zeleným údělem. A teď argumenty, aby to nebylo jenom tvrzení.


Když odstavíte elektrárny, tak snížíte nabídku elektřiny, a podle známých ekonomických zákonů, je-li snížena nabídka při konstantní nebo dokonce vyšší poptávce, tak vám roste cena. Německo chce dokonce příští rok zavřít ne jenom uhelné, ale, jak jistě dobře víte, i jaderné, moderní elektrárny. Já jsem naproti tomu zastánce jádra a jestli něco vyčítám minulé vládě, tak je to to, že zpomalila ten tendr na výstavbu ne jenom Dukovan, ale i Temelína, a tím nás odsoudila k energetické chudobě.


A poslední argument. Jestliže Evropská komise chce od roku 2030 zakázat topení plynem a přejít na nevyzkoušený vodík, o kterém nikdo pořádně nic neví, a jestliže chce zákaz aut se spalovacími motory, což je nesmysl na druhou, tak znovu opakuji, řešením energetické krize je vyvázání se z Green Dealu, ze zeleného údělu a chovat se konečně jako suverénní země."


Rozhovor prezidenta republiky pro pořad FTV Prima Partie Terezie Tománkové https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/rozhovor-prezidenta-republiky-pro-porad-ftv-prima-partie-terezie-tomankove-16222 " A pokud jde o ten třetí bod, Petr Fiala mě ujistil, že žádné Sudetoněmecké dny v České republice nebudou" "Pan profesor Pafko mě nikdy nevyšetřoval a nic o mém zdraví neví." "Žádná pomoc nám nepomůže. To, co nám pomůže, je politická odvaha, kterou bohužel ani stará, ani nová vláda nemá. A sice vyvázat se z Green Dealu, tedy ze zeleného údělu, protože jsem přesvědčen, že energetická krize, která se projevuje zvýšením ceny elektřiny, ale i plynu o třicet až sedmdesát procent, jak predikuje Karel Havlíček, je primárně způsobována tím zeleným údělem. A teď argumenty, aby to nebylo jenom tvrzení. Když odstavíte elektrárny, tak snížíte nabídku elektřiny, a podle známých ekonomických zákonů, je-li snížena nabídka při konstantní nebo dokonce vyšší poptávce, tak vám roste cena. Německo chce dokonce příští rok zavřít ne jenom uhelné, ale, jak jistě dobře víte, i jaderné, moderní elektrárny. Já jsem naproti tomu zastánce jádra a jestli něco vyčítám minulé vládě, tak je to to, že zpomalila ten tendr na výstavbu ne jenom Dukovan, ale i Temelína, a tím nás odsoudila k energetické chudobě. A poslední argument. Jestliže Evropská komise chce od roku 2030 zakázat topení plynem a přejít na nevyzkoušený vodík, o kterém nikdo pořádně nic neví, a jestliže chce zákaz aut se spalovacími motory, což je nesmysl na druhou, tak znovu opakuji, řešením energetické krize je vyvázání se z Green Dealu, ze zeleného údělu a chovat se konečně jako suverénní země."

Bohužel se jezevec opět vyjádřil, že je pro povinné očkování. Dokonce se hanlivě vyjádřil o těch, kteří jej odmítají. Už nevěřím, že je to jeho strategie odpisu agendy. Začínám mít pocit, že uhlazuje cestičku dcerunce.


Bohužel se jezevec opět vyjádřil, že je pro povinné očkování. Dokonce se hanlivě vyjádřil o těch, kteří jej odmítají. Už nevěřím, že je to jeho strategie odpisu agendy. Začínám mít pocit, že uhlazuje cestičku dcerunce.

chce od roku 2030 zakázat topení plynem a přejít na nevyzkoušený vodík, o kterém nikdo pořádně nic neví, a jestliže chce zákaz aut se spalovacími motory, což je nesmysl na druhou, tak znovu opakuji, řešením energetické krize je vyvázání se z Green Dealu, ze zeleného údělu a chovat se konečně jako suverénní země."


Docela se rozjel! Doufám, že tímto ohlašuje věci příští.


[quote="pid:48955, uid:270"]chce od roku 2030 zakázat topení plynem a přejít na nevyzkoušený vodík, o kterém nikdo pořádně nic neví, a jestliže chce zákaz aut se spalovacími motory, což je nesmysl na druhou, tak znovu opakuji, řešením energetické krize je vyvázání se z Green Dealu, ze zeleného údělu a chovat se konečně jako suverénní země."[/quote] Docela se rozjel! Doufám, že tímto ohlašuje věci příští.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Musime-vystoupit-Zeman-vyzval-Fialu-ke-kroku-proti-Green-Dealu-Jinak-nas-ceka-energeticka-chudoba-687073
„Profesor Zavoral mně zakázal i létání, takže už se nepodívám ani do Izraele, ani do Číny, takže to bude z mého hlediska klidný poslední prezidentský rok. A budu se zájmem sledovat, zda zvítězí nudný, nebo provokativní kandidát,“ poznamenal Zeman s tím, že se dál bude věnovat ostatním povinnostem hlavy státu.
A pročpak má zakázáno létání opíchanec , hmm ?


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Musime-vystoupit-Zeman-vyzval-Fialu-ke-kroku-proti-Green-Dealu-Jinak-nas-ceka-energeticka-chudoba-687073 „Profesor Zavoral mně zakázal i létání, takže už se nepodívám ani do Izraele, ani do Číny, takže to bude z mého hlediska klidný poslední prezidentský rok. A budu se zájmem sledovat, zda zvítězí nudný, nebo provokativní kandidát,“ poznamenal Zeman s tím, že se dál bude věnovat ostatním povinnostem hlavy státu. A pročpak má zakázáno létání opíchanec , hmm ?

pročpak má zakázáno létání


Důvodů, že lékař nedoporučí let letadlem je celá řada a záleží jen na konkrétním lékaři, zda ho doporučí nebo ne. Pan prezident zdaleka není jediný, létání letadlem nemají doporučeno mnohem mladší. Nic ale není neměnné, možná že budeme ještě překvapeni. Někdy stačí jen vyměnit lékaře...


[quote="pid:48968, uid:185"]pročpak má zakázáno létání[/quote] Důvodů, že lékař nedoporučí let letadlem je celá řada a záleží jen na konkrétním lékaři, zda ho doporučí nebo ne. Pan prezident zdaleka není jediný, létání letadlem nemají doporučeno mnohem mladší. Nic ale není neměnné, možná že budeme ještě překvapeni. Někdy stačí jen vyměnit lékaře...
Upravené 19. 12. 2021 o 14:20

Bohužel se jezevec opět vyjádřil, že je pro povinné očkování.


Já si myslím, že se jinak vyjadřovat nemůže. Řekla bych, že pracuje v duu s Klausem - to, co nemůže říct Zeman, řekne Klaus.
Zeman se v projevu vyjádřil negativně i o odstupujícím policejním prezidentovi kvůli jeho odporu proti povinné vakcinaci. Přitom na PL se v jednom článku psalo, že Švejdar má blízko k Hradu, a ne k premiéru Babišovi.
Dost hanlivě se vyjádřil o těch, co demonstrují proti povinnému očkování, že ..."že lidé, kteří chodí na tyto demonstrace, se mstí za svoji vlastní bezvýznamnost."
Nevyvolají tato slova spíš ještě větší odpor a není to cílem?


[quote="pid:48958, uid:409"]Bohužel se jezevec opět vyjádřil, že je pro povinné očkování.[/quote] Já si myslím, že se jinak vyjadřovat nemůže. Řekla bych, že pracuje v duu s Klausem - to, co nemůže říct Zeman, řekne Klaus. Zeman se v projevu vyjádřil negativně i o odstupujícím policejním prezidentovi kvůli jeho odporu proti povinné vakcinaci. Přitom na PL se v jednom článku psalo, že Švejdar má blízko k Hradu, a ne k premiéru Babišovi. Dost hanlivě se vyjádřil o těch, co demonstrují proti povinnému očkování, že ..."že lidé, kteří chodí na tyto demonstrace, se mstí za svoji vlastní bezvýznamnost." Nevyvolají tato slova spíš ještě větší odpor a není to cílem?

Bohumil - jsem stejného názoru. Zeman na jedné straně říká, že je pro očkování, přitom jeho prohlášení 3 x očkovaného, s rouškou a v akváriu, že to podstoupil, aby nenakazil druhé, je v příkrém rozporu se smyslem tohoto očkování. Navíc národu jako prezident sděluje, že lékaři jsou minimálně z poloviny proti povinnému očkování, stejně jako ministr Válek - to jen pro konfrontaci s jeho budoucími kroky. Dále upozorňuje, že pokud se budou dělat jen kosmetické úpravy hrozí, že se bude epidemie opakovat, myslím že naznačuje, že je potřeba se tomuto radikálně postavit. No a také poznamenal, že toto není experimentální vakcína, což může znamenat, že to vakcína vůbec není.


Bohumil - jsem stejného názoru. Zeman na jedné straně říká, že je pro očkování, přitom jeho prohlášení 3 x očkovaného, s rouškou a v akváriu, že to podstoupil, aby nenakazil druhé, je v příkrém rozporu se smyslem tohoto očkování. Navíc národu jako prezident sděluje, že lékaři jsou minimálně z poloviny proti povinnému očkování, stejně jako ministr Válek - to jen pro konfrontaci s jeho budoucími kroky. Dále upozorňuje, že pokud se budou dělat jen kosmetické úpravy hrozí, že se bude epidemie opakovat, myslím že naznačuje, že je potřeba se tomuto radikálně postavit. No a také poznamenal, že toto není experimentální vakcína, což může znamenat, že to vakcína vůbec není.

Navíc národu jako prezident sděluje, že lékaři jsou minimálně z poloviny proti povinnému očkování


Kde jinde se tuto informaci dozvíte ?!


[quote="pid:49033, uid:776"]Navíc národu jako prezident sděluje, že lékaři jsou minimálně z poloviny proti povinnému očkování[/quote] Kde jinde se tuto informaci dozvíte ?!

Dost hanlivě se vyjádřil o těch, co demonstrují proti povinnému očkování, že ..."že lidé, kteří chodí na tyto demonstrace, se mstí za svoji vlastní bezvýznamnost."
Nevyvolají tato slova spíš ještě větší odpor a není to cílem?


Stále beru za velice pravděpodobnou možnost, že Zeman je jeden z mála takových, kteří si zvolí cestu zemřít nenáviděni a přitom své domovině ve skutečnosti pomoci nejlepším způsobem, jakým v té situaci mohli zvolit.


Navíc, pokud ohledně očkování tyto věci říká Zeman, tak může pak demoblok tlačit to samé?


On ví, že jemu samotnému už příliš času na tomto světě nezbývá


Ano, myslím si, že chce zemřít jako pravý hrdina, bez slávy a fanfár a to, že si většina národa bude myslet, že je k**ot, bere jako nutnou součást svojí mise.


[quote="pid:49012, uid:101"]Dost hanlivě se vyjádřil o těch, co demonstrují proti povinnému očkování, že ..."že lidé, kteří chodí na tyto demonstrace, se mstí za svoji vlastní bezvýznamnost." Nevyvolají tato slova spíš ještě větší odpor a není to cílem?[/quote] Stále beru za velice pravděpodobnou možnost, že Zeman je jeden z mála takových, kteří si zvolí cestu zemřít nenáviděni a přitom své domovině ve skutečnosti pomoci nejlepším způsobem, jakým v té situaci mohli zvolit. Navíc, pokud ohledně očkování tyto věci říká Zeman, tak může pak demoblok tlačit to samé? [quote="pid:49017, uid:292"]On ví, že jemu samotnému už příliš času na tomto světě nezbývá[/quote] Ano, myslím si, že chce zemřít jako pravý hrdina, bez slávy a fanfár a to, že si většina národa bude myslet, že je k**ot, bere jako nutnou součást svojí mise.
Upravené 19. 12. 2021 o 22:12

Bohužel se jezevec opět vyjádřil, že je pro povinné očkování.
Zeman nemá v úmyslu snižovat počet lidí v ČR očkováním a usazovat nějakých 5 milionů Izraelců, kteří by se přestěhovali do ČR. O tomto projektu hovořil i Pjakin, migrace Židů do ČR. Praha a Česká republika jsou okultní místa Židů. Celé mi to zavání špinavou hrou Zemana, který moc dobře ví, o čem mluví. Můžete mu věřit dál, ale já mu vůbec nevěřím, je to zákeřná liška, která tvrdila, že je Žid.. Zamyslete se nad tímto projektem a očkováním, o kterém neustále mluví Zeman.


[quote="pid:48958, uid:409"]Bohužel se jezevec opět vyjádřil, že je pro povinné očkování.[/quote]Zeman nemá v úmyslu snižovat počet lidí v ČR očkováním a usazovat nějakých 5 milionů Izraelců, kteří by se přestěhovali do ČR. O tomto projektu hovořil i Pjakin, migrace Židů do ČR. Praha a Česká republika jsou okultní místa Židů. Celé mi to zavání špinavou hrou Zemana, který moc dobře ví, o čem mluví. Můžete mu věřit dál, ale já mu vůbec nevěřím, je to zákeřná liška, která tvrdila, že je Žid.. Zamyslete se nad tímto projektem a očkováním, o kterém neustále mluví Zeman.

Bohužel se jezevec opět vyjádřil, že je pro povinné očkování.
Vojtěch: Potřebujeme naočkovat každého, 900 milionů měsíčně budeme platit za vakcíny aneb přiznání v přímém přenosu ohledně smlouv a miliarda měsíčně za fuckcíny?! Protože pnáy musí jet, plandemie musí jet, smlouvy státy vs big pharmas musí jet…Tak hlavně že je vše pořád hoax, Cempere, ty lháři největší, jsi tu? Čteš to?!! Ty prolhanej manipulátore?
Idiot: “..Budou ty vakcíny docházet v následujících měsících. Finanční závazky v tomto směru jsou zhruba 900 milionů korun měsíčně..”
= “Jenom kretén objedná 23,5mil dávek pro 10mil obyvatel za cenu 8 mld Kč. A na další rok 43 milionů dávek.”V jednom charitním domě na Moravě , tento týden během noci , tři náhlá úmrtí . Saniťák říkal , že za celou noc , měl ve svém rajonu dalších deset. Za celou svou 20ti letou praxi toto nezažil .“Vojtěch: Potřebujeme naočkovat každého” ….
Proč to potřebuje? Má vysokou hypotéku a Pfizer královsky platí za každého opíchance?“Jenom kretén objedná 23,5mil dávek pro 10mil obyvatel”
Zkrátíme dobu mezi tečkama na týden a je to. Ještě přiobjednáme. A Hořejší s Kubkem a Mensesem začnou tečkovat už i spermie, když to sype.Vojtěchu tak je tady ten covid nebo klepe na dveře exekutor?
Komu to nedojde, nechť se zbaví svepravnosti.
Je to gang spolu se Zemanem, Babišem, jejímž cílem je likvidace českého státu ... je to gang a Babiš s Vojtehem budou muset tvrdě sedět, pokud je předčasně nezlikviduje Covid mafie.


[quote="pid:48958, uid:409"]Bohužel se jezevec opět vyjádřil, že je pro povinné očkování.[/quote]Vojtěch: Potřebujeme naočkovat každého, 900 milionů měsíčně budeme platit za vakcíny aneb přiznání v přímém přenosu ohledně smlouv a miliarda měsíčně za fuckcíny?! Protože pnáy musí jet, plandemie musí jet, smlouvy státy vs big pharmas musí jet…Tak hlavně že je vše pořád hoax, Cempere, ty lháři největší, jsi tu? Čteš to?!! Ty prolhanej manipulátore? Idiot: “..Budou ty vakcíny docházet v následujících měsících. Finanční závazky v tomto směru jsou zhruba 900 milionů korun měsíčně..” = “Jenom kretén objedná 23,5mil dávek pro 10mil obyvatel za cenu 8 mld Kč. A na další rok 43 milionů dávek.”V jednom charitním domě na Moravě , tento týden během noci , tři náhlá úmrtí . Saniťák říkal , že za celou noc , měl ve svém rajonu dalších deset. Za celou svou 20ti letou praxi toto nezažil .“Vojtěch: Potřebujeme naočkovat každého” …. Proč to potřebuje? Má vysokou hypotéku a Pfizer královsky platí za každého opíchance?“Jenom kretén objedná 23,5mil dávek pro 10mil obyvatel” Zkrátíme dobu mezi tečkama na týden a je to. Ještě přiobjednáme. A Hořejší s Kubkem a Mensesem začnou tečkovat už i spermie, když to sype.Vojtěchu tak je tady ten covid nebo klepe na dveře exekutor? Komu to nedojde, nechť se zbaví svepravnosti. Je to gang spolu se Zemanem, Babišem, jejímž cílem je likvidace českého státu ... je to gang a Babiš s Vojtehem budou muset tvrdě sedět, pokud je předčasně nezlikviduje Covid mafie.

Zeman je mi už ukradenej od toho divadla v ÚVN- Střešovice, kdy jsem psal jak to je. Divadlo ať si hraje třeba ve Stavovským, ale ne s lidma. To by na Hradě rovnou mohl sedět komediant. Nemám na něj nervy, vím moc dobře a znám i tu jeho mafii.


Nechápu tady tu snahu ho neustále omlouvat a adorovat, já ho taky volil a taky jsem se spálil. Furt z něj někdo chce dělat Gosudara, ale je to pořád jenom loutka GP. Přeberte si to jak chcete…btw. zjistil už někdo, jak to dopadlo s Kellnerem?


Zeman je mi už ukradenej od toho divadla v ÚVN- Střešovice, kdy jsem psal jak to je. Divadlo ať si hraje třeba ve Stavovským, ale ne s lidma. To by na Hradě rovnou mohl sedět komediant. Nemám na něj nervy, vím moc dobře a znám i tu jeho mafii. Nechápu tady tu snahu ho neustále omlouvat a adorovat, já ho taky volil a taky jsem se spálil. Furt z něj někdo chce dělat Gosudara, ale je to pořád jenom loutka GP. Přeberte si to jak chcete…btw. zjistil už někdo, jak to dopadlo s Kellnerem?

V O-O z 25. 10. 2021 přibližně od 40. minuty jsou vysvětlovány důvody podpory povinného očkování ze strany VVP. Vysvětlení je - stejně jako v případě známého výroku o bolševicích - patrně určeno pokročilejším posluchačům, pro ostatní je dost obtížné je kognitivně uchopit. Není vyloučeno, že podobné vysvětlení veřejně prezentovaného postoje k povinnému očkování by se mohlo (samozřejmě s přihlédnutém k místním podmínkám) vztahovat i na postup MZ.


V O-O z 25. 10. 2021 přibližně od 40. minuty jsou vysvětlovány důvody podpory povinného očkování ze strany VVP. Vysvětlení je - stejně jako v případě známého výroku o bolševicích - patrně určeno pokročilejším posluchačům, pro ostatní je dost obtížné je kognitivně uchopit. Není vyloučeno, že podobné vysvětlení veřejně prezentovaného postoje k povinnému očkování by se mohlo (samozřejmě s přihlédnutém k místním podmínkám) vztahovat i na postup MZ.

podobné vysvětlení veřejně prezentovaného postoje k povinnému očkování by se mohlo (samozřejmě s přihlédnutém k místním podmínkám) vztahovat i na postup MZ.
a co je todle,kdo stoji za tim, Babis,Primula a mafie oko Zemana a Babiše..https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-kdo-vydelaval-na-testech-obchodnik-s-kebabem-je-v-popredi-u-dalsi-pojistovny-183672#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_id=183672&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz..


[quote="pid:49090, uid:810"]podobné vysvětlení veřejně prezentovaného postoje k povinnému očkování by se mohlo (samozřejmě s přihlédnutém k místním podmínkám) vztahovat i na postup MZ.[/quote]a co je todle,kdo stoji za tim, Babis,Primula a mafie oko Zemana a Babiše..https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-kdo-vydelaval-na-testech-obchodnik-s-kebabem-je-v-popredi-u-dalsi-pojistovny-183672#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_id=183672&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz..
Upravené 20. 12. 2021 o 09:03

@Michaela1 - rád opět podpořím Tvůj pohled, je střízlivý a věcný.Pár diskutujících naskakuje na předem vykalkulovanou část v projevech prezidenta.Končí se závěry ve slepé uličce, kterou tu usilovně buduje Studio Milan. U našeho prezidenta platí totéž ,co platí i o současné "verbální" informační práci prezidenta Putina . Co je společné oběma (ale nesrovnávám zařazení jednoho i druhého v řídící hiererchii)? Akcent na CELEK a ne JEDNOTLIVOSTI. Oba jsou konceptuální kádry, je mezi nimi velký věkový rozdíl a tomu odpovídá i volba nástrojů tvorby a šíření informací. Mně je 71 let a mohu o tom zasvěceně hovořit. Ale k věci :oba dva vyvažují informace, protože jedině ve vyvažovaném ( a to dynamicky) stavu lze "vozidlo" uřídit. Pokud nechám celé vozidlo "rozkmitat" , nefunguje volant,brzdy ani šaltpáka a vozidlo vychází ZPOD KONTROLY. Další důležitýaspekt , který tu málo zní.Je to posouzení situace, při které informace zazní. Ty jsou jen a jen dvě : když MůŽE a když MUSÍ hovořit. jestliže Putin při pravidelném zasedání s vládou hovoří (táže se) podpindosí ministryně zdravotnictví Golikovové, tak se prostě ptát MUSÍ. Jestlže prezident Zeman DÁ rozhovor nějakému médiu, tak hovořit Může. Dvě naprosto rozdílné situace. V první je hovořící vepsán do informačního procesy a nemůže ho zastavit, může ho jen modifikovat. V té druhé sám informační proce vytváří a řídí ho podle svého vektoru cílů. Proto vřele doporučuji si přečíst CELÝ rozhovor Zemana a stejně tak si přečíst dva klíčové projevy Putina nejprve v Davosu a potom na Valdaji. Ty ukazují tu druhou situaci.A hlavně umožňujív obou případech přiblížit se vidění CELKU a ne fragmentů. A to ještě v situaci, kdy my jako hodnotitelé máme jen část informací, kterými disponuje hodnocená strana.

@Michaela1 - rád opět podpořím Tvůj pohled, je střízlivý a věcný.Pár diskutujících naskakuje na předem vykalkulovanou část v projevech prezidenta.Končí se závěry ve slepé uličce, kterou tu usilovně buduje Studio Milan. U našeho prezidenta platí totéž ,co platí i o současné "verbální" informační práci prezidenta Putina . Co je společné oběma (ale nesrovnávám zařazení jednoho i druhého v řídící hiererchii)? **Akcent na CELEK a ne JEDNOTLIVOSTI.** Oba jsou konceptuální kádry, je mezi nimi velký věkový rozdíl a tomu odpovídá i volba nástrojů tvorby a šíření informací. Mně je 71 let a mohu o tom zasvěceně hovořit. Ale k věci :oba dva vyvažují informace, protože jedině ve vyvažovaném ( a to dynamicky) stavu lze "vozidlo" uřídit. Pokud nechám celé vozidlo "rozkmitat" , nefunguje volant,brzdy ani šaltpáka a vozidlo vychází ZPOD KONTROLY. Další důležitýaspekt , který tu málo zní.Je to posouzení situace, při které informace zazní. Ty jsou jen a jen dvě : když MůŽE a když MUSÍ hovořit. jestliže Putin při pravidelném zasedání s vládou hovoří (táže se) podpindosí ministryně zdravotnictví Golikovové, tak se prostě ptát MUSÍ. Jestlže prezident Zeman DÁ rozhovor nějakému médiu, tak hovořit Může. Dvě naprosto rozdílné situace. V první je hovořící vepsán do informačního procesy a nemůže ho zastavit, může ho jen modifikovat. V té druhé sám informační proce vytváří a řídí ho podle svého vektoru cílů. Proto vřele doporučuji si přečíst CELÝ rozhovor Zemana a stejně tak si přečíst dva klíčové projevy Putina nejprve v Davosu a potom na Valdaji. Ty ukazují tu druhou situaci.A hlavně umožňujív obou případech přiblížit se vidění CELKU a ne fragmentů. A to ještě v situaci, kdy my jako hodnotitelé máme jen část informací, kterými disponuje hodnocená strana.
Upravené 21. 12. 2021 o 10:45

rád opět podpořím Tvůj pohled, je střízlivý a věcný.Pár diskutujících naskakuje na předem vykalkulovanou část v projevech prezidenta.Končí se závěry ve slepé uličce, kterou tu usilovně buduje Studio Milan.
Svou teorii můžete dále rozšiřovat, což je k ničemu.Chápeš vubec o čem Zeman mluví. Je to stejné jako Babis, stejná líska-hajzl, která pracuje pro své mafiány, Putina řídí oligarchové a své příběhy necháváj malým dětem a ne těm, kteří tomu všemu mnohem více rozumí. Napsal jste tolik teorií, příběhů pro malé děti a všechno je úplně jinak. Uvědomujete si, že obyčejní lidé, přes 99% těch, které teorie KSB a další nesmysly nezajímají,uvědomíte si, v jakém světě aktuálně žijete. Tato současná generace nic neudělá, není šance, možná nová, ale tak za 50 let.. Zeman a Babiš rozdělili český lid na dva bloky, to bylo cílem globalistů prosadit Babiše a Zemana, rozdělit ČR na dva bloky, jedna strana Zmena s Čínou a Ruskem, druhý blok v EU atd...teď si ještě můžeš myslet, že Zeman pracuje pro český lid. Zeman, starý opilec, který vypil víc becherovke než vody.


[quote="pid:49239, uid:57"]rád opět podpořím Tvůj pohled, je střízlivý a věcný.Pár diskutujících naskakuje na předem vykalkulovanou část v projevech prezidenta.Končí se závěry ve slepé uličce, kterou tu usilovně buduje Studio Milan.[/quote]Svou teorii můžete dále rozšiřovat, což je k ničemu.Chápeš vubec o čem Zeman mluví. Je to stejné jako Babis, stejná líska-hajzl, která pracuje pro své mafiány, Putina řídí oligarchové a své příběhy necháváj malým dětem a ne těm, kteří tomu všemu mnohem více rozumí. Napsal jste tolik teorií, příběhů pro malé děti a všechno je úplně jinak. Uvědomujete si, že obyčejní lidé, přes 99% těch, které teorie KSB a další nesmysly nezajímají,uvědomíte si, v jakém světě aktuálně žijete. Tato současná generace nic neudělá, není šance, možná nová, ale tak za 50 let.. Zeman a Babiš rozdělili český lid na dva bloky, to bylo cílem globalistů prosadit Babiše a Zemana, rozdělit ČR na dva bloky, jedna strana Zmena s Čínou a Ruskem, druhý blok v EU atd...teď si ještě můžeš myslet, že Zeman pracuje pro český lid. Zeman, starý opilec, který vypil víc becherovke než vody.
Upravené 21. 12. 2021 o 11:57

No vida, všechno běží jak má. A k probuzení vysílačky stačí málo. Mám radost, že se mi docela slušně daří přebírat její bezstrukturní řízení a reaguje perfektně To udělá jednomu radost.


No vida, všechno běží jak má. A k probuzení vysílačky stačí málo. Mám radost, že se mi docela slušně daří přebírat její bezstrukturní řízení a reaguje perfektně To udělá jednomu radost.

No vida, všechno běží jak má. A k probuzení vysílačky stačí málo. Mám radost, že se mi docela slušně daří přebírat její bezstrukturní řízení a reaguje perfektně To udělá jednomu radost.
uvidíte, jak příští rok skončí Putin a Rusko, bude zajímavé slyšet vaši teorii, že všechno běží jak má.


[quote="pid:49245, uid:57"]No vida, všechno běží jak má. A k probuzení vysílačky stačí málo. Mám radost, že se mi docela slušně daří přebírat její bezstrukturní řízení a reaguje perfektně To udělá jednomu radost.[/quote]uvidíte, jak příští rok skončí Putin a Rusko, bude zajímavé slyšet vaši teorii, že všechno běží jak má.

Existuje způsob "klouzavého věštění" a ten je používán s oblibou některými informačními mágy. Kupř letos na podzim už měla být všude apokalypsa, v Rusku Putin někde v neznámém hrobě, Světový finanční systém uzdraven jako nikdy předtím atd atd. Nevyšlo věštění, nic se neděje kávový lógr byl moc řídkej a skleněná koule málo očištěná. Tak to posuneme na zejtřek nebo pozejtřek. Jsem daleko skromnější ve své analytice, ale docela dobře vychází. Něco na té Koncepci společenské bezpečnosti asi bude.Ale není asi pro úplně každého , někdo na tu kliku dveří posluchárny prostě kvůli své duchovní výšce nedosáhne.


Existuje způsob "klouzavého věštění" a ten je používán s oblibou některými informačními mágy. Kupř letos na podzim už měla být všude apokalypsa, v Rusku Putin někde v neznámém hrobě, Světový finanční systém uzdraven jako nikdy předtím atd atd. Nevyšlo věštění, nic se neděje kávový lógr byl moc řídkej a skleněná koule málo očištěná. Tak to posuneme na zejtřek nebo pozejtřek. Jsem daleko skromnější ve své analytice, ale docela dobře vychází. Něco na té Koncepci společenské bezpečnosti asi bude.Ale není asi pro úplně každého , někdo na tu kliku dveří posluchárny prostě kvůli své duchovní výšce nedosáhne.

Milan mi připomíná toho horrorového démona, kterého právě někdo vymítá a on kolem sebe plive síru a všem vyhrožuje věčným zatracením.


Vážený kolektive Milan, zkuste si nejdřív zrekapitulovat úspěšnost svých prognóz a pak možná zjistíte, proč jste všem k smíchu. Hlavou zeď neprorazíte.


Milan mi připomíná toho horrorového démona, kterého právě někdo vymítá a on kolem sebe plive síru a všem vyhrožuje věčným zatracením. Vážený kolektive Milan, zkuste si nejdřív zrekapitulovat úspěšnost svých prognóz a pak možná zjistíte, proč jste všem k smíchu. Hlavou zeď neprorazíte.

Globaliste: no ved napis, ako buduci rok skonci Rusko a Putin....ale prosim konkretne parametre, nie ich situacia sa skomplikuje a pribudnu sankcie a podobne zvasty.....daj....aky bude kurz rubla? ceny plynu? Putin bude v base alebo stale prezidentom? Rusko rozdelene? ak ano, na kolko kuskov? a prosim aj kontext okolnosti vo svete....teda aka situacia bude v USA, EU, Cine apod., daj aj konkretne zlato, ropa, americke akcie, kurzy (tolerancia plus minus 15% by mala byt dostatocna na tvoje odhady). Inak je to len take ako ked poviem, ze akcie pojdu stale hore (a logika za tym je, ved ceny idu stale hore)....az na to, ze ked sa pozriem trebars na akcie CEZ, tak jeho cena dosiahla maximum v roku 2008 a doteraz sa k tomu dostal cca na 60%. Takze teoreticky moze byt, aj nejaka logika za tym moze byt, len vysledok v realite sa s oboma rozisiel. A ak sa pozries na cely index PX, tak je to obdobne.
Mnoho pouciek vychadza z "historickych skusenosti v USA", lenze sa moze stat, ze USA pojdu cestou Britanie a potom sa zrazu cela perspektiva zmeni.
Ale ak povies svoje proroctvo, ja budem naozaj rada. Lebo konkretne slova vyclenuju udalosti z prudu a upozornuju na ne, inak je to casto len splachnute


Globaliste: no ved napis, ako buduci rok skonci Rusko a Putin....ale prosim konkretne parametre, nie ich situacia sa skomplikuje a pribudnu sankcie a podobne zvasty.....daj....aky bude kurz rubla? ceny plynu? Putin bude v base alebo stale prezidentom? Rusko rozdelene? ak ano, na kolko kuskov? a prosim aj kontext okolnosti vo svete....teda aka situacia bude v USA, EU, Cine apod., daj aj konkretne zlato, ropa, americke akcie, kurzy (tolerancia plus minus 15% by mala byt dostatocna na tvoje odhady). Inak je to len take ako ked poviem, ze akcie pojdu stale hore (a logika za tym je, ved ceny idu stale hore)....az na to, ze ked sa pozriem trebars na akcie CEZ, tak jeho cena dosiahla maximum v roku 2008 a doteraz sa k tomu dostal cca na 60%. Takze teoreticky moze byt, aj nejaka logika za tym moze byt, len vysledok v realite sa s oboma rozisiel. A ak sa pozries na cely index PX, tak je to obdobne. Mnoho pouciek vychadza z "historickych skusenosti v USA", lenze sa moze stat, ze USA pojdu cestou Britanie a potom sa zrazu cela perspektiva zmeni. Ale ak povies svoje proroctvo, ja budem naozaj rada. Lebo konkretne slova vyclenuju udalosti z prudu a upozornuju na ne, inak je to casto len splachnute

zjistil už někdo, jak to dopadlo s Kellnerem?
Jo umrznul...mimo vrtulník...stačí??To jakej to byl Kellner bych nechal asi otevřený. Není to tak důležitý.


[quote="pid:49088, uid:633"]zjistil už někdo, jak to dopadlo s Kellnerem?[/quote]Jo umrznul...mimo vrtulník...stačí??To jakej to byl Kellner bych nechal asi otevřený. Není to tak důležitý.

Vedi.Vini......

Upravené 22. 12. 2021 o 04:32

na margo Zemanovej propagacie vakcin, taketo reakcie na fcbku vidim cim dalej castejsie:


61c2c5e1550d5


na margo Zemanovej propagacie vakcin, taketo reakcie na fcbku vidim cim dalej castejsie: ![61c2c5e1550d5](serve/attachment&path=61c2c5e1550d5)

Moderator

na margo Zemanovej propagacie vakcin, taketo reakcie na fcbku vidim cim dalej castejsie


Každému bolo po tomto predstavení jasné, že Zeman švejkuje a potápa covid cirkus...


[quote="pid:49326, uid:10"]na margo Zemanovej propagacie vakcin, taketo reakcie na fcbku vidim cim dalej castejsie[/quote] Každému bolo po tomto predstavení jasné, že Zeman švejkuje a potápa covid cirkus...

Moderátor

Nebudu zakládat nové téma kvůli vánočnímu projevu prezidenta. Dobře tam připravil půdu pro to, aby nová vláda musela nějak reagovat: "Naštěstí jsme v situaci, kdy energetická politika je v pravomoci národních vlád a národních parlamentů a není nám naštěstí diktována Bruselem."
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/cekame-vanocni-poselstvi-prezidenta-republiky-40382185


Nebudu zakládat nové téma kvůli vánočnímu projevu prezidenta. Dobře tam připravil půdu pro to, aby nová vláda musela nějak reagovat: "Naštěstí jsme v situaci, kdy energetická politika je v pravomoci národních vlád a národních parlamentů a není nám naštěstí diktována Bruselem." https://www.novinky.cz/domaci/clanek/cekame-vanocni-poselstvi-prezidenta-republiky-40382185

zjistil už někdo, jak to dopadlo s Kellnerem?

Nikdo. Jeden tam přece přežil, sice zraněn ale nakonec vyléčen podle informací. Očekával jsem, že poskytne rozhovor co se tam vlastně odehrálo. To by přece bylo sousto pro lecjaký plátek. A ticho po pěšině, nic. Kde je ten pán, který to přežil ? Působí to na mě tak, že mu bylo důrazně řečeno, aby mlčel a ztratil se. V opačném případě by se mu mohla stát nehoda nebo spíše jeho rodině a příbuzným.


[quote="pid:49088, uid:633"]zjistil už někdo, jak to dopadlo s Kellnerem?[/quote] Nikdo. Jeden tam přece přežil, sice zraněn ale nakonec vyléčen podle informací. Očekával jsem, že poskytne rozhovor co se tam vlastně odehrálo. To by přece bylo sousto pro lecjaký plátek. A ticho po pěšině, nic. Kde je ten pán, který to přežil ? Působí to na mě tak, že mu bylo důrazně řečeno, aby mlčel a ztratil se. V opačném případě by se mu mohla stát nehoda nebo spíše jeho rodině a příbuzným.

Jarek

Tím, že prezident vystoupil ve "Vánočním projevu" s kritikou projektu EU "Zelený úděl", dal informačnímu prostoru týden na to, aby se připravil na smršť zdražování veškerého zboží, která nastane v okamžiku otevření obchodů po Novém roce. To zdražování celého spektra výrobků a služeb tentokrát zasáhne i dosud relativně v pohodě žijící si českou střední třídu a v myslích obyvatel bude automaticky spojeno s našim fungováním v EU. Vláda fialového hnusu se hned od samého začátku svého úřadování dostane pod mocný tlak kompletně celého českého veřejného mínění.


Tím, že prezident vystoupil ve "Vánočním projevu" s kritikou projektu EU "Zelený úděl", dal informačnímu prostoru týden na to, aby se připravil na smršť zdražování veškerého zboží, která nastane v okamžiku otevření obchodů po Novém roce. To zdražování celého spektra výrobků a služeb tentokrát zasáhne i dosud relativně v pohodě žijící si českou střední třídu a v myslích obyvatel bude automaticky spojeno s našim fungováním v EU. Vláda fialového hnusu se hned od samého začátku svého úřadování dostane pod mocný tlak kompletně celého českého veřejného mínění.

Položíme-li důraz spíše na celek projevu, než na jeho jednotlivé fragmenty, a vezmeme-li v úvahu, že byl pronesen za situace, kdy mluvčí "sám informační proces vytváří a řídí ho podle svého vektoru cílů" (obojí ve smyslu výborného Boletova návodu shora), lze jej podle mého názoru vnímat především jako signál ke změně politiky směrem k posilování suverenity státu, resp. jeho postupného "vyvázání se" z podřízenosti nadnárodním strukturám. Výzva k odvaze v závěru projevu zcela jistě není náhodná, stejně jako odkaz na obsahově prakticky totožné citáty státníků, kteří oba zemřeli následkem atentátu - není vyloučeno, že z týchž nebo podobných důvodů.


Položíme-li důraz spíše na celek projevu, než na jeho jednotlivé fragmenty, a vezmeme-li v úvahu, že byl pronesen za situace, kdy mluvčí "sám informační proces vytváří a řídí ho podle svého vektoru cílů" (obojí ve smyslu výborného Boletova návodu shora), lze jej podle mého názoru vnímat především jako signál ke změně politiky směrem k posilování suverenity státu, resp. jeho postupného "vyvázání se" z podřízenosti nadnárodním strukturám. Výzva k odvaze v závěru projevu zcela jistě není náhodná, stejně jako odkaz na obsahově prakticky totožné citáty státníků, kteří oba zemřeli následkem atentátu - není vyloučeno, že z týchž nebo podobných důvodů.

Putin někde v neznámém hrobě,


Bolete, v tomto bych si moc nedělal legraci, protože jsem nedávno viděl srovnání vzhledu Prezidenta Putina, který původně nastoupil do úřadu, s člověkem, co pr. Putina představuje nyní. Pokud člověk není opravdu slepý jak patrona, musí uznat, že to není ten jistý muž. Takže otázka zní: Kdo je skutečný Putin? Ten, co sedí v úřadu nyní, nebo ten, co už tam s jistotou nesedí? Máte někdo bližší informace? A ano, může mi být položena otázka, proč trvám na tom vědět, kdo je skutečný Putin, když důležité jsou činy, které prezident dělá? Nevím, co bych na to odpověděl, asi, že nemám rád nejistotu, když jsem si jist, že není vše úplně v pořádku... Díky


[quote="pid:49251, uid:57"]Putin někde v neznámém hrobě,[/quote] Bolete, v tomto bych si moc nedělal legraci, protože jsem nedávno viděl srovnání vzhledu Prezidenta Putina, který původně nastoupil do úřadu, s člověkem, co pr. Putina představuje nyní. Pokud člověk není opravdu slepý jak patrona, musí uznat, že to není ten jistý muž. Takže otázka zní: Kdo je skutečný Putin? Ten, co sedí v úřadu nyní, nebo ten, co už tam s jistotou nesedí? Máte někdo bližší informace? A ano, může mi být položena otázka, proč trvám na tom vědět, kdo je skutečný Putin, když důležité jsou činy, které prezident dělá? Nevím, co bych na to odpověděl, asi, že nemám rád nejistotu, když jsem si jist, že není vše úplně v pořádku... Díky

K Milanovi - u naší složky máme webforum se spoustou vláken. Před 15 lety jsem forum velice rád navštěvoval, zajímavá témata, vyvážené diskuze. Časem začali přibývat diskutéři typu Milan, zpočátku jen 2 - 3. Zejména společenská a politická témata, později snad každé vlákno. Zjevná nenávist vůči všemu ruskému, vůči Zemanovi, svobodném myšlení, historii naší země. Nekritický obdiv k USA, transgender agendě, migraci, korporátním médiím. Arogantni a urážlivé příspěvky byly původně mazány. Najednou byly tolerovány, oponenti ukřičeni a uráženi, Milanové přibývali až úplně ovládli fórum a od seznamu.cz se vůbec nelišilo. Přestal jsem ho navštěvovat tak před 5 lety, naprostá katastrofa. V současné době je uzavřeno pro množství urážlivých příspěvků. Největší chyba je tyto troly živit, snažit se s nimi diskutovat. Nejlepší je vůbec nereagovat, nezájem je jejich největší nepřítel.


K Milanovi - u naší složky máme webforum se spoustou vláken. Před 15 lety jsem forum velice rád navštěvoval, zajímavá témata, vyvážené diskuze. Časem začali přibývat diskutéři typu Milan, zpočátku jen 2 - 3. Zejména společenská a politická témata, později snad každé vlákno. Zjevná nenávist vůči všemu ruskému, vůči Zemanovi, svobodném myšlení, historii naší země. Nekritický obdiv k USA, transgender agendě, migraci, korporátním médiím. Arogantni a urážlivé příspěvky byly původně mazány. Najednou byly tolerovány, oponenti ukřičeni a uráženi, Milanové přibývali až úplně ovládli fórum a od seznamu.cz se vůbec nelišilo. Přestal jsem ho navštěvovat tak před 5 lety, naprostá katastrofa. V současné době je uzavřeno pro množství urážlivých příspěvků. Největší chyba je tyto troly živit, snažit se s nimi diskutovat. Nejlepší je vůbec nereagovat, nezájem je jejich největší nepřítel.

začali přibývat diskutéři typu Milan


To je ale velmi pozitivní jev, protože to znamená, že se o foru dozvědělo mnoho lidí i mimo sociální bublinu. Rozhodně bych ale nedělal závěry, že jde o nějaký organizovaný útok, já třeba na FB chodím jen diskutovat tam, kde jsou lidé opačného názoru, protože věci je třeba šířit ven a ne informovat a přesvědčovat informované a přesvědčené.


[quote="pid:49973, uid:776"]začali přibývat diskutéři typu Milan[/quote] To je ale velmi pozitivní jev, protože to znamená, že se o foru dozvědělo mnoho lidí i mimo sociální bublinu. Rozhodně bych ale nedělal závěry, že jde o nějaký organizovaný útok, já třeba na FB chodím jen diskutovat tam, kde jsou lidé opačného názoru, protože věci je třeba šířit ven a ne informovat a přesvědčovat informované a přesvědčené.
3.42k
31
21
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept