Egregoriálno-matričné riadenie
Lepšie neskoro ako nikdy

Potíž je, že třeba já nemám "fejsbúk" a registrovat se nehodlám. A ani nechci souhlasit s nějakými jejich podmínkami. Takže - pro mě je to videjko nedostupné...


Potíž je, že třeba já nemám "fejsbúk" a registrovat se nehodlám. A ani nechci souhlasit s nějakými jejich podmínkami. Takže - pro mě je to videjko nedostupné...

Potíž je, že třeba já nemám "fejsbúk"

Riešim to nasledovne. V tablete (iné zariadenie) si vytvorím email na gmail.
Následne sa za cez toto zaregistrujem na facebooku. Nikam inam s tabletom nechodím.
Myslím, že nápodobne sa takto prihlasujú sem Julinovia, Milanovia, Globalisté... Aby Ti mohli dať mínusky.
PS. Mám rád Tvoje príspevky.


[quote="pid:48788, uid:203"]Potíž je, že třeba já nemám "fejsbúk"[/quote] Riešim to nasledovne. V tablete (iné zariadenie) si vytvorím email na gmail. Následne sa za cez toto zaregistrujem na facebooku. Nikam inam s tabletom nechodím. Myslím, že nápodobne sa takto prihlasujú sem Julinovia, Milanovia, Globalisté... Aby Ti mohli dať mínusky. PS. Mám rád Tvoje príspevky.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

A jaký je problém potvrdit, co chtějí a po shlédnutí videa vymazat cookies (příp. i temp složku)? Já taky nemám fb, ale na video jsem se podíval.


A jaký je problém potvrdit, co chtějí a po shlédnutí videa vymazat cookies (příp. i temp složku)? Já taky nemám fb, ale na video jsem se podíval.

A jaký je problém potvrdit, co chtějí a po shlédnutí videa vymazat cookies

Ono je asi lepší nápad vymazať cookies pred prihlasovaním na FB.


[quote="pid:48856, uid:19"]A jaký je problém potvrdit, co chtějí a po shlédnutí videa vymazat cookies[/quote] Ono je asi lepší nápad vymazať cookies pred prihlasovaním na FB.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

1.17k
5
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept