Politika v SR
Statusy SK politikov a stran

@JankA
Riadna bitkasmile .Fakt dokonale sa im to podarilo za tých 30r.Až mi je s toho úzko...Toto bude trvať najmenej ďalších 30-50r naprávať...

@JankA Riadna bitka;) .Fakt dokonale sa im to podarilo za tých 30r.Až mi je s toho úzko...Toto bude trvať najmenej ďalších 30-50r naprávať...

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

Tak a tuto máme a s komentárom od mainstreamu Jarka Naďa, som si myslela, že zle vidím názov stránky trend.sk


https://www.trend.sk/nazory-a-komentare/fenomen-jaroslav-nominanti-olano-nie-su-schopni-pricetne-komunikovat


tak toto vidím veľmi pozitívne... zmena je na dosah


Tak a tuto máme a s komentárom od mainstreamu Jarka Naďa, som si myslela, že zle vidím názov stránky trend.sk https://www.trend.sk/nazory-a-komentare/fenomen-jaroslav-nominanti-olano-nie-su-schopni-pricetne-komunikovat tak toto vidím veľmi pozitívne... zmena je na dosah
Upravené 9. 5. 2021 o 12:01

Tomáš Taraba - poslanec NR SR
4 h ·
Dnes prišla do parlamentu Kolíkova prehovoriť poslancom do duše, ako reči o psychickom mučení vo väzniciach nie sú pravdivé a že nikto tam nesedí len tak. Ledva dorozprávala a ústavný súd oznámil, že protizákonne držali 20 mesiacov človeka.
Myslím si, že ak bol k niečomu dobrý dnešný deň tak k poznaniu, že v parlamente je dostačujúca väčšina, ktorá s týmito gestapáckymi metódami, za ktoré nikto nenesie žiadnu zodpovednosť, urobí poriadok.
https://www.facebook.com/tomastaraba.sk/photos/a.107986540815072/309174830696241


Tomáš Taraba - poslanec NR SR 4 h · Dnes prišla do parlamentu Kolíkova prehovoriť poslancom do duše, ako reči o psychickom mučení vo väzniciach nie sú pravdivé a že nikto tam nesedí len tak. Ledva dorozprávala a ústavný súd oznámil, že protizákonne držali 20 mesiacov človeka. Myslím si, že ak bol k niečomu dobrý dnešný deň tak k poznaniu, že v parlamente je dostačujúca väčšina, ktorá s týmito gestapáckymi metódami, za ktoré nikto nenesie žiadnu zodpovednosť, urobí poriadok. https://www.facebook.com/tomastaraba.sk/photos/a.107986540815072/309174830696241

predseda SaS Richard Sulík:


“Igor Matovič nám vyčíta, že sa správame neľudsky, zabudol však na milióny eur, ktoré nás stálo NEPRESNÉ antigénové testovanie, milióny eur MOMkám, ktoré bude stáť naše deti nezodpovedné zadlžovanie.”


Teraz sa zobudil!!! Ale ved hlasovali za a nakupuje ich cez trnavsku nim prepojenu firmu?!
Aká bude reakcia?


https://www.hlavnespravy.sk/sulik-k-matovicovi-vycita-nam-ze-sa-spravame-neludsky-zabudol-vsak-na-miliony-eur-za-nepresne-antigenove-testovanie-ci-miliony-momkam-ktore-budu-musiet-splacat-nase-deti/2542126


predseda SaS Richard Sulík: “Igor Matovič nám vyčíta, že sa správame neľudsky, zabudol však na milióny eur, ktoré nás stálo NEPRESNÉ antigénové testovanie, milióny eur MOMkám, ktoré bude stáť naše deti nezodpovedné zadlžovanie.” Teraz sa zobudil!!! Ale ved hlasovali za a nakupuje ich cez trnavsku nim prepojenu firmu?! Aká bude reakcia? https://www.hlavnespravy.sk/sulik-k-matovicovi-vycita-nam-ze-sa-spravame-neludsky-zabudol-vsak-na-miliony-eur-za-nepresne-antigenove-testovanie-ci-miliony-momkam-ktore-budu-musiet-splacat-nase-deti/2542126

Teraz sa zobudil!!! Ale ved hlasovali za a nakupuje ich cez trnavsku nim prepojenu firmu?!


On má svoje ovečky a pred nimi chce byť za pekného ako vždy. Pred médiami a na fb jedna stránka tváre a pri hlasovaní v parlamente druhá. Len aby boli pri koryte.
Ja sa len čudujem, že mu to ešte niekto žerie a ešte ho ani tie jeho ovečky neprekukli.


Toto je sofistikovaný, prešpekulovaný človek, kt. vie ako manipulovať s ľuďmi.


[quote="pid:16329, uid:141"]Teraz sa zobudil!!! Ale ved hlasovali za a nakupuje ich cez trnavsku nim prepojenu firmu?![/quote] On má svoje ovečky a pred nimi chce byť za pekného ako vždy. Pred médiami a na fb jedna stránka tváre a pri hlasovaní v parlamente druhá. Len aby boli pri koryte. Ja sa len čudujem, že mu to ešte niekto žerie a ešte ho ani tie jeho ovečky neprekukli. Toto je sofistikovaný, prešpekulovaný človek, kt. vie ako manipulovať s ľuďmi.

Matúš Sutaj Eštok píše na fb


POTVRDÍ SA PREPOJENIE MEDZI ZLOČINCOM MAKÓM A MATOVIČOM?


Ľudovít Makó je bývalý šéf Kriminálneho úradu Finančnej správy (KÚFS). Plánoval vraždu policajta, za úplatky pomáhal zakrývať daňové delikty a spolupracoval s kriminálnikmi najhrubšieho zrna. Momentálne ako aktívny kajúcnik vypovedá na desiatky rôznych osôb, je na slobode a z Dubaja sa vozí súkromným lietadlom. Igor Matovič je usvedčený daňový podvodník, ktorého podvod s účtovníctvom bol premlčaný a momentálne pôsobí ako minister financií. Čo ich spája? Výpoveď šéfa NAKA Branislava Zuriana, ktorú dnes zverejnil portál topky.sk. Podľa nej bývalý zástupca šéfa SIS a dnes ďalší kajúcnik Boris Beňa povedal Zurianovi, že Matovič potreboval Makóa ukryť do SIS. "Povedal mi, že premiér Igor Matovič ho (Makóa, pozn. red.) potreboval bez problémov a v tichosti bez kriku dostať z funkcie od Hegera z Kriminálneho úradu Finančnej správy a tak ich požiadal, aby ho zobrali do SIS. Neskôr mal ísť robiť do Budapešti. že bol taký barter, aby dobrovoľne uvoľnil miesto riaditeľa Kriminálneho úradu Finančnej správy," informujú topky.sk o Zurianovej výpovedi. Novinári z tohto média sa podľa článku pýtali aj Matoviča, či je výpoveď pravdivá, ale vraj im neodpovedal. Tak sa teda idem pýtať ja.


Pán Matovič, je pravda, že ste ako premiér lobovali za to, aby sa Makó mohol stať príslušníkom SIS?


Má to nejaký súvis s tým, že váš daňový podvod, ktorý okrem iného mohol vyšetriť aj KÚFS nebol vyšetrený, ale premlčaný?


Pomáhal vám niekedy v minulosti Makó s riešením vášho daňového podvodu?


Veríte všetkým tvrdeniam kajúcnikov, alebo iba tým, ktoré sa netýkajú vás, ale len vašich politických oponentov?


Igor Matovič v minulosti na námestiach vykrikoval, že keď raz bude vo vláde, nebude mať problém odpovedať na akékoľvek otázky. Tak keď už teda neodpovedá novinárom, pýtam sa ho ja ako politik. A som veľmi zvedavý na odpovede.
60a4edcb1dfe0


Matúš Sutaj Eštok píše na fb POTVRDÍ SA PREPOJENIE MEDZI ZLOČINCOM MAKÓM A MATOVIČOM? Ľudovít Makó je bývalý šéf Kriminálneho úradu Finančnej správy (KÚFS). Plánoval vraždu policajta, za úplatky pomáhal zakrývať daňové delikty a spolupracoval s kriminálnikmi najhrubšieho zrna. Momentálne ako aktívny kajúcnik vypovedá na desiatky rôznych osôb, je na slobode a z Dubaja sa vozí súkromným lietadlom. Igor Matovič je usvedčený daňový podvodník, ktorého podvod s účtovníctvom bol premlčaný a momentálne pôsobí ako minister financií. Čo ich spája? Výpoveď šéfa NAKA Branislava Zuriana, ktorú dnes zverejnil portál topky.sk. Podľa nej bývalý zástupca šéfa SIS a dnes ďalší kajúcnik Boris Beňa povedal Zurianovi, že Matovič potreboval Makóa ukryť do SIS. "Povedal mi, že premiér Igor Matovič ho (Makóa, pozn. red.) potreboval bez problémov a v tichosti bez kriku dostať z funkcie od Hegera z Kriminálneho úradu Finančnej správy a tak ich požiadal, aby ho zobrali do SIS. Neskôr mal ísť robiť do Budapešti. že bol taký barter, aby dobrovoľne uvoľnil miesto riaditeľa Kriminálneho úradu Finančnej správy," informujú topky.sk o Zurianovej výpovedi. Novinári z tohto média sa podľa článku pýtali aj Matoviča, či je výpoveď pravdivá, ale vraj im neodpovedal. Tak sa teda idem pýtať ja. Pán Matovič, je pravda, že ste ako premiér lobovali za to, aby sa Makó mohol stať príslušníkom SIS? Má to nejaký súvis s tým, že váš daňový podvod, ktorý okrem iného mohol vyšetriť aj KÚFS nebol vyšetrený, ale premlčaný? Pomáhal vám niekedy v minulosti Makó s riešením vášho daňového podvodu? Veríte všetkým tvrdeniam kajúcnikov, alebo iba tým, ktoré sa netýkajú vás, ale len vašich politických oponentov? Igor Matovič v minulosti na námestiach vykrikoval, že keď raz bude vo vláde, nebude mať problém odpovedať na akékoľvek otázky. Tak keď už teda neodpovedá novinárom, pýtam sa ho ja ako politik. A som veľmi zvedavý na odpovede. ![60a4edcb1dfe0](serve/attachment&path=60a4edcb1dfe0)

POTVRDÍ SA PREPOJENIE MEDZI ZLOČINCOM MAKÓM A MATOVIČOM?

Zuzi, na IV je k tomu viac
https://www.infovojna.sk/article/odchadzajuci-sef-naka-vo-svojom-trestnom-oznameni-uviedol-ze-matovic-mal-zaujem-upratat-kajucnika-makoa-do-sis


[quote="pid:16344, uid:17"]POTVRDÍ SA PREPOJENIE MEDZI ZLOČINCOM MAKÓM A MATOVIČOM?[/quote] Zuzi, na IV je k tomu viac https://www.infovojna.sk/article/odchadzajuci-sef-naka-vo-svojom-trestnom-oznameni-uviedol-ze-matovic-mal-zaujem-upratat-kajucnika-makoa-do-sis

JankA

60a524f2ee55f
60a52516b9942


![60a524f2ee55f](serve/attachment&path=60a524f2ee55f) ![60a52516b9942](serve/attachment&path=60a52516b9942)

JankA

Draxler sa mi naozaj prestáva páčiť. Práve hodil po svojom proteste na FB akoževtip:


Jeden na dobrú noc:
Viete, čo má spoločné Kennedy a Matovič?
Zatiaľ nič.


Čo tento pre Boha programuje?


Draxler sa mi naozaj prestáva páčiť. Práve hodil po svojom proteste na FB akoževtip: Jeden na dobrú noc: Viete, čo má spoločné Kennedy a Matovič? Zatiaľ nič. Čo tento pre Boha programuje?

Moderátor

Draxler sa mi naozaj prestáva páčiť.

Tie transparenty sú také "ľudové"smile


[quote="pid:16433, uid:127"]Draxler sa mi naozaj prestáva páčiť.[/quote] Tie transparenty sú také "ľudové";)

JankA

Prezidentka Zuzana Čaputová sa dištancuje od medializovaných tvrdení o obsahu stretnutia ústavných činiteľov v sídle Slovenskej informačnej služby (SIS). Podľa prezidentky predmetom stretnutia nebol prípad bývalého šéfa SIS Vladimíra Pčolinského a ani žiadne iné „živé“ prípady, ktoré dnes riešia orgány činné v trestnom konaní..


Podľa Denníka N bol iniciátorom tejto schôdzky predseda vlády Heger, ktorý Denníku N konanie stretnutia potvrdil s tým, že ho považuje za dôležité. Heger schôdzku zvolal potom, ako dostal informácie zo SIS, ktoré majú hovoriť o manipulovaní vyšetrovaní. Ide vlastne o „mocensko-spravodajskú hru“, ktorú opakovane spomínajú predstavitelia Sme rodina. Tvrdia, že bývalý riaditeľ SIS Vladimír Pčolinský odhalil komplot v polícii, a preto sa mu NAKA pomstila zatknutím.


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/588566-v-sis-bolo-tajne-stretnutie-najmocnejsich-ludi-statu-temou-boli-velke-korupcne-kauzy/


Prezidentka Zuzana Čaputová sa dištancuje od medializovaných tvrdení o obsahu stretnutia ústavných činiteľov v sídle Slovenskej informačnej služby (SIS). Podľa prezidentky predmetom stretnutia nebol prípad bývalého šéfa SIS Vladimíra Pčolinského a ani žiadne iné „živé“ prípady, ktoré dnes riešia orgány činné v trestnom konaní.. Podľa Denníka N bol iniciátorom tejto schôdzky predseda vlády Heger, ktorý Denníku N konanie stretnutia potvrdil s tým, že ho považuje za dôležité. Heger schôdzku zvolal potom, ako dostal informácie zo SIS, ktoré majú hovoriť o manipulovaní vyšetrovaní. Ide vlastne o „mocensko-spravodajskú hru“, ktorú opakovane spomínajú predstavitelia Sme rodina. Tvrdia, že bývalý riaditeľ SIS Vladimír Pčolinský odhalil komplot v polícii, a preto sa mu NAKA pomstila zatknutím. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/588566-v-sis-bolo-tajne-stretnutie-najmocnejsich-ludi-statu-temou-boli-velke-korupcne-kauzy/

JankA

60abdea644503


60abe386ee41e


![60abdea644503](serve/attachment&path=60abdea644503) ![60abe386ee41e](serve/attachment&path=60abe386ee41e)

JankA

Upravené 24. 5. 2021 o 19:34

Teraz sa zobudil!!! Ale ved hlasovali za a nakupuje ich cez trnavsku nim prepojenu firmu?!
60ac73d7e5c60
60ac73f3c5ed3


[quote="pid:16329, uid:141"]Teraz sa zobudil!!! Ale ved hlasovali za a nakupuje ich cez trnavsku nim prepojenu firmu?![/quote]![60ac73d7e5c60](serve/attachment&path=60ac73d7e5c60) ![60ac73f3c5ed3](serve/attachment&path=60ac73f3c5ed3)

JankA

P.S. Náš poslanec na včerajšom európskom výbore hlasoval bez konzultácie s vedením strany. Našťastie - jeho hlas o ničom nerozhodol. Každopádne, mrzí ma to, ja by som hlasoval určite proti. A Smer ako strana sankcie proti Bielorusku nepodporuje.


60ad1e0917396


#P.S. Náš poslanec na včerajšom európskom výbore hlasoval bez konzultácie s vedením strany. Našťastie - jeho hlas o ničom nerozhodol. Každopádne, mrzí ma to, ja by som hlasoval určite proti. A Smer ako strana sankcie proti Bielorusku nepodporuje. ![60ad1e0917396](serve/attachment&path=60ad1e0917396)

JankA

Som iný ako R.Fico. Smer sa viac, ako ľuďom, venuje sebe smile


Pellegrini dal status, ľudia mu nakladajú
60ade75446e75
60ade770705e3
60ade78b63313
60ade7a42f61e
60ade7b72506e


**Som iný ako R.Fico. Smer sa viac, ako ľuďom, venuje sebe |(** _Pellegrini dal status, ľudia mu nakladajú_ ![60ade75446e75](serve/attachment&path=60ade75446e75) ![60ade770705e3](serve/attachment&path=60ade770705e3) ![60ade78b63313](serve/attachment&path=60ade78b63313) ![60ade7a42f61e](serve/attachment&path=60ade7a42f61e) ![60ade7b72506e](serve/attachment&path=60ade7b72506e)

JankA

Bez komentára:
60b2a3578cfc1


Bez komentára: ![60b2a3578cfc1](serve/attachment&path=60b2a3578cfc1)

namierené na poriadne hrable


ja som bola nepríjemne prekvapená z jeho vystúpenia na IV v piatok 27.5., až tak že som to ani nedopovuvsla. Oháňa sa síce pojmami davovo-eltarizmus, ale nič nechápe. Čo veta, to útok na Fica. Aktuálne sa deje to, ale toto započal Fico, prípadne Káinak. Naco je toto dobre? Je jasne, prečo pohorel aj vo voľbách. Takto sa to nedá. Ja jediný mám pravdu. A pritom niektoré jeho právne názory nepodporil ani Dr. Drgonec (napr, keď chcel nech Smer zložia poslanecké mandáty a budú voľby hneď). Tak nech ponúkne nejaku alternatívu, pretože čo je k dispozícii napáda. Videla som diskusie aj pod @Oracle_911 otazky, odpovede. Som naozaj sklamaná žiaľ. Je beriem, že je odborník, ale sám vojak v poli nič nezmôže. Žiaľ. Toto by mu mohol niekto vysvetlit.

[quote="pid:17877, uid:192"]namierené na poriadne hrable[/quote] ja som bola nepríjemne prekvapená z jeho vystúpenia na IV v piatok 27.5., až tak že som to ani nedopovuvsla. Oháňa sa síce pojmami davovo-eltarizmus, ale nič nechápe. Čo veta, to útok na Fica. Aktuálne sa deje to, ale toto započal Fico, prípadne Káinak. Naco je toto dobre? Je jasne, prečo pohorel aj vo voľbách. Takto sa to nedá. Ja jediný mám pravdu. A pritom niektoré jeho právne názory nepodporil ani Dr. Drgonec (napr, keď chcel nech Smer zložia poslanecké mandáty a budú voľby hneď). Tak nech ponúkne nejaku alternatívu, pretože čo je k dispozícii napáda. Videla som diskusie aj pod @Oracle_911 otazky, odpovede. Som naozaj sklamaná žiaľ. Je beriem, že je odborník, ale sám vojak v poli nič nezmôže. Žiaľ. Toto by mu mohol niekto vysvetlit.

beriem, že je odborník,


Aký odborník?Odborník na sústavné vyrábanie si vlastných problémov za ktoré vždy môže niekto iný a nikdy on sám.Chová sa mnohokrát ako nevyzretá osobnosť.Nestačí byť len rebelom.Treba vedieť aj kedy,akým spôsobom a ako nim byť aby som viac neublížil ako pomohol.Nie biť sa hlava nehlava lebo on je investigatívny "novinár" (pritom taký novinár bez patričnej školy by som dokázala byť aj ja.Hubatá som dosťsmile ) teraz tak všetci sadnime na zadok...Neviem nepoznám ho len z videí,ale na mňa robí takýto dojem.


[quote="pid:17894, uid:273"]beriem, že je odborník,[/quote] Aký odborník?Odborník na sústavné vyrábanie si vlastných problémov za ktoré vždy môže niekto iný a nikdy on sám.Chová sa mnohokrát ako nevyzretá osobnosť.Nestačí byť len rebelom.Treba vedieť aj kedy,akým spôsobom a ako nim byť aby som viac neublížil ako pomohol.Nie biť sa hlava nehlava lebo on je investigatívny "novinár" (pritom taký novinár bez patričnej školy by som dokázala byť aj ja.Hubatá som dosť;) ) teraz tak všetci sadnime na zadok...Neviem nepoznám ho len z videí,ale na mňa robí takýto dojem.

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

Aký odborník?Odborník na sústavné vyrábanie si vlastných problémov
@camellia2019 ... Lavazza tým myslela Harabina, nie Daňa

[quote="pid:17905, uid:109"]Aký odborník?Odborník na sústavné vyrábanie si vlastných problémov[/quote]@camellia2019 ... Lavazza tým myslela Harabina, nie Daňa

JankA

@JankA
Tak to je vlastný gólsmile Ďakujem za usmernenie.Druhý krát budem pozornejšiasmile ...

@JankA Tak to je vlastný gól]:) Ďakujem za usmernenie.Druhý krát budem pozornejšia(blush) ...

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

https://www.facebook.com/MilanMazurek.Republika/videos/797728897615162
M.Mazurek:
/video vo vnútri/


IGOR MATOVIČ ODHALIL ÚDAJNÉ PODVODY RICHARDA SULÍKA!
Bývalý predseda vlády a súčasný minister financií Igor Matovič nás v pléne NR SR informoval, že na ministerstve hospodárstva, riadenom Richardom Sulíkom sa dejú podvody s dotáciami. Dostávajú ich vraj subjekty, ktoré na to nemajú mať nárok.
Takéto závažné obvinenia jedného predsedu koaličnej strany voči druhému nesmú ostať bez povšimnutia a musia sa nimi zaoberať orgány činné v trestnom konaní. Nejde predsa o detskú hru, ale o ťažko zarobené peniaze daňových poplatníkov, ktoré údajne Sulíkov rezort rozkráda.


https://www.facebook.com/MilanMazurek.Republika/videos/797728897615162 M.Mazurek: /video vo vnútri/ IGOR MATOVIČ ODHALIL ÚDAJNÉ PODVODY RICHARDA SULÍKA! Bývalý predseda vlády a súčasný minister financií Igor Matovič nás v pléne NR SR informoval, že na ministerstve hospodárstva, riadenom Richardom Sulíkom sa dejú podvody s dotáciami. Dostávajú ich vraj subjekty, ktoré na to nemajú mať nárok. Takéto závažné obvinenia jedného predsedu koaličnej strany voči druhému nesmú ostať bez povšimnutia a musia sa nimi zaoberať orgány činné v trestnom konaní. Nejde predsa o detskú hru, ale o ťažko zarobené peniaze daňových poplatníkov, ktoré údajne Sulíkov rezort rozkráda.

Becík vstupuje do Hlasu


60ba6e58c3b8e


#Becík vstupuje do Hlasu ![60ba6e58c3b8e](serve/attachment&path=60ba6e58c3b8e)

JankA

Nechápem...mám pocit, že ho chcú využiť....má veľkú podporu u ľudí...
Pôsobí na mňa rozhľadene, tvorivo, prosociálne....ale prečo práveHLAS


Nechápem...mám pocit, že ho chcú využiť....má veľkú podporu u ľudí... Pôsobí na mňa rozhľadene, tvorivo, prosociálne....ale prečo práveHLAS

KONGRESUJEME 💚 🥰 SaSka je etablovaná pravicová liberálna strana, ktorá už štyrikrát dostala od voličov dôveru a vďaka tomu môže napĺňať svoje poslanie, hodnoty a vízie aj v parlamente.
Dnes sa v Pezinku zišlo vyše 200 členov strany Sloboda a Solidarita a práve prebiehajú voľby do straníckych orgánov.
60c59a6a7b07b



SaS si zvolila členov republikovej rady, najviac hlasov získal Martin Klus. „Máme s ním veľké plány,“ ohlásil Sulík.



60c59aac1b1e4


„Máme s ním veľké plány,“


Nedá mi... smile
60c599af94e91


KONGRESUJEME

JankA

Upravené 13. 6. 2021 o 07:42

Nechápem...mám pocit, že ho chcú využiť....má veľkú podporu u ľudí...
Pôsobí na mňa rozhľadene, tvorivo, prosociálne....ale prečo práveHLAS


Neviem Zuzi, ale mne od istej doby prišiel Becik ako populista a jeho statusy som už vnímala v tom zmysle, takže odchod z Dobrej voľby, hlavne od vtedy jak mu na Slovane " otrepali o hlavu" jeho členstvo v nej, bol predvidatelný a následne vstup do mediálne najsilnejšej strany ničím prekvapivý.


[quote="pid:18653, uid:17"]Nechápem...mám pocit, že ho chcú využiť....má veľkú podporu u ľudí... Pôsobí na mňa rozhľadene, tvorivo, prosociálne....ale prečo práveHLAS[/quote] Neviem Zuzi, ale mne od istej doby prišiel Becik ako populista a jeho statusy som už vnímala v tom zmysle, takže odchod z Dobrej voľby, hlavne od vtedy jak mu na Slovane " otrepali o hlavu" jeho členstvo v nej, bol predvidatelný a následne vstup do mediálne najsilnejšej strany ničím prekvapivý.

JankA

Máme s ním veľké plány,“


Klus sa počas snemu vyjadril, že uvažuje o diplomatickej kariére. Zároveň ubezpečil, že nejde o nič akútne. „Je to otvorená otázka. Aj podľa toho, ako sa bude ďalej vyvíjať politická atmosféra na Slovensku, sa rozhodnem, čo ďalej,“ vyhlásil.


Korčok mal Klusovi podľa agentúrnej správy na sneme SaS povedať, „nešpekuluj, tvoje miesto je v slovenskej politike“. Klus na to reagoval slovami, že aj minister Korčok si asi myslí, že „na diplomatickú kariéru mám ešte chvíľu čas“.


[quote="pid:19738, uid:23"]Máme s ním veľké plány,“[/quote] Klus sa počas snemu vyjadril, že uvažuje o diplomatickej kariére. Zároveň ubezpečil, že nejde o nič akútne. „Je to otvorená otázka. Aj podľa toho, ako sa bude ďalej vyvíjať politická atmosféra na Slovensku, sa rozhodnem, čo ďalej,“ vyhlásil. Korčok mal Klusovi podľa agentúrnej správy na sneme SaS povedať, „nešpekuluj, tvoje miesto je v slovenskej politike“. Klus na to reagoval slovami, že aj minister Korčok si asi myslí, že „na diplomatickú kariéru mám ešte chvíľu čas“.

JankA

ale prečo práveHLAS
Pretoze kazdy v ramci svojich vedomosti pracuje na svojom vektore cielov a v ramci svojej nevedomosti na vektore cielov toho co vie viac.


[quote="pid:18653, uid:17"]ale prečo práveHLAS[/quote]Pretoze kazdy v ramci svojich vedomosti pracuje na svojom vektore cielov a v ramci svojej nevedomosti na vektore cielov toho co vie viac.

Nedá mi...

Nedivím se...


[quote="pid:19738, uid:23"]Nedá mi...[/quote] Nedivím se...

Neviem Zuzi, ale mne od istej doby prišiel Becik ako populista


tu je trochu iný pohľad na B.Becíka,faktograficky komentuje jeho konanie,ktoré nie je celkom v súlade s tým ako sa sám prezentoval. https://www.facebook.com/len.iza.338/videos/329276481881694/


[quote="pid:19794, uid:23"]Neviem Zuzi, ale mne od istej doby prišiel Becik ako populista[/quote] tu je trochu iný pohľad na B.Becíka,faktograficky komentuje jeho konanie,ktoré nie je celkom v súlade s tým ako sa sám prezentoval. https://www.facebook.com/len.iza.338/videos/329276481881694/

https://www.facebook.com/71030757230/posts/10158090689322231/?d=n
Dám to sem. SAS útočia na Brusel ohľadom schválenia primiešavanie červov do jedla.
Takto okato proti EU? Niečo ide na pozadí.


https://www.facebook.com/71030757230/posts/10158090689322231/?d=n Dám to sem. SAS útočia na Brusel ohľadom schválenia primiešavanie červov do jedla. Takto okato proti EU? Niečo ide na pozadí.

zvlastne ze v Petrohrade
60e41219f0a3e


zvlastne ze v Petrohrade ![60e41219f0a3e](serve/attachment&path=60e41219f0a3e)

Moderator

Že by tá pomoc z vonka bude práve z RF?


Stačí poukázať na pokrivený pilier demokracie a justície na Sk, príkladov majú viac ako dosť....močiaru sa vrati opičia pracka v podobe ozvučenia Demonkracie a dvojiteho kilometra, ktoré su v našej krajine pochované v prachu.......


Že by tá pomoc z vonka bude práve z RF? Stačí poukázať na pokrivený pilier demokracie a justície na Sk, príkladov majú viac ako dosť....močiaru sa vrati opičia pracka v podobe ozvučenia Demonkracie a dvojiteho kilometra, ktoré su v našej krajine pochované v prachu.......

Draxler, imitačný provokater


60e417f1b6826
60e41809c6d33


#Draxler, imitačný provokater ![60e417f1b6826](serve/attachment&path=60e417f1b6826) ![60e41809c6d33](serve/attachment&path=60e41809c6d33)

JankA

zvlastne ze v Petrohrade
Pretoze petrohrad je stare kontinentalne centrum riadenia z cias antickych. Petrohrad aj je postaveny na strete viacerych geomagnetickych ciar ci co. Moskva sa stala centrom az po tom co petrohrad zaplavilo a to nie je tak davno.


[quote="pid:23276, uid:10"]zvlastne ze v Petrohrade[/quote]Pretoze petrohrad je stare kontinentalne centrum riadenia z cias antickych. Petrohrad aj je postaveny na strete viacerych geomagnetickych ciar ci co. Moskva sa stala centrom az po tom co petrohrad zaplavilo a to nie je tak davno.
12
10.64k
111
21
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept