Politika v SR
Statusy SK politikov a stran

Nechcem to lepit po temach, ale dnes ma zaujalo niekolko statusov na fcbku:


toto som uz daval do inej temy, ale bola by skoda, keby to zapadlo:
60201285d7896


Biharyova sa uz chysta na volby:


602012fa51d11


Velka nespokojnost v regionalnych strukturach u Kollara:


60201374e96e6


Nechcem to lepit po temach, ale dnes ma zaujalo niekolko statusov na fcbku: toto som uz daval do inej temy, ale bola by skoda, keby to zapadlo: ![60201285d7896](serve/attachment&path=60201285d7896) Biharyova sa uz chysta na volby: ![602012fa51d11](serve/attachment&path=602012fa51d11) Velka nespokojnost v regionalnych strukturach u Kollara: ![60201374e96e6](serve/attachment&path=60201374e96e6)

Moderator

Ku klusovi sa zbytocne vyjadrovat, on je biorobot napojeny na slobodomuraske loze. To kazda jeho veta akoby bola z fancuzska alebo nemecka poslana. Bihariova je obycajna ciganka - ciganov v demonkracii pouzivaju ako babky - tjs ak je potrebny clovek, ktoreho mozes lahko ovladat a bude robit to co chces, tak staci zajst do ciganskej osady, tam su ich tony. Podobne boli zneuzity pri volbach.


Tie dalsie prispevky potvrdzuju moje dlhodobe vnimanie ludi - ludia nie su sprosti, ani Slovaci, ani nemci, ani Rusi, ani americania ..... to system co ich zotrocuje je sprosty. Vsimajte si vyjadrenia ludi ... niektori su dokonca schopni sa znovu spojit s Ruskom, niektori chcu bojovat proti bidenovi. SAmozrejme ze je tu urcita cast zombirovanej populacie - ale to media vytvaraju obraz o tom, ze lud je sprosty ... lud v skutocnosti sprosty nie je ... to media manipuluju nasou mienkou.


Priklad stausu
"
Tento príspevok považujem za kuriozitu ale zároveň je to smutná realita. Prečo ? Dnes som robil na Hlavnej ulici v Košiciach. Bol som tam 6 hodín. Po dlhšej dobe bolo dnes pekne slnečno a hlavnej...


Ako som už spomenul robil som dnes na Hlavnej ulici, pri jednom dome 6 hodín. Prechádzalo okolo mňa množstvo ľudí. V tomto množstve ľudí bolo tiež veľké množstvo ľudí ktorý nemali vôbec rúško na tvári. Ale čo ma najviac prekvapilo ? Bolo to to, že sa prechádzali tam dvaja mestský policajti a tiež jeden štátny policajt s dvoma vojakmi kde nikto z nich neupozorňoval ľudí aby si nasadili rúška.
Mňa potom asi po hodine čo som tam bol napadlo, že to budem len tak počítať a že to tu zverejním. Ja ako som pracoval na jednom mieste, pri istom dome na Hlavnej ulici, som za cca 5 hodín napočítal 134 ľudí bez rúšok a 14 prejdení policajných hliadok okolo mňa. A popri tom ako 14 krát išli policajti okolo mňa tak v tých momentoch som napočítal 18 ľudí ktorý rúška nemali a policajti ich na to neupozornili.
"


Ku klusovi sa zbytocne vyjadrovat, on je biorobot napojeny na slobodomuraske loze. To kazda jeho veta akoby bola z fancuzska alebo nemecka poslana. Bihariova je obycajna ciganka - ciganov v demonkracii pouzivaju ako babky - tjs ak je potrebny clovek, ktoreho mozes lahko ovladat a bude robit to co chces, tak staci zajst do ciganskej osady, tam su ich tony. Podobne boli zneuzity pri volbach. Tie dalsie prispevky potvrdzuju moje dlhodobe vnimanie ludi - ludia nie su sprosti, ani Slovaci, ani nemci, ani Rusi, ani americania ..... to system co ich zotrocuje je sprosty. Vsimajte si vyjadrenia ludi ... niektori su dokonca schopni sa znovu spojit s Ruskom, niektori chcu bojovat proti bidenovi. SAmozrejme ze je tu urcita cast zombirovanej populacie - ale to media vytvaraju obraz o tom, ze lud je sprosty ... lud v skutocnosti sprosty nie je ... to media manipuluju nasou mienkou. Priklad stausu " Tento príspevok považujem za kuriozitu ale zároveň je to smutná realita. Prečo ? Dnes som robil na Hlavnej ulici v Košiciach. Bol som tam 6 hodín. Po dlhšej dobe bolo dnes pekne slnečno a hlavnej... Ako som už spomenul robil som dnes na Hlavnej ulici, pri jednom dome 6 hodín. Prechádzalo okolo mňa množstvo ľudí. V tomto množstve ľudí bolo tiež veľké množstvo ľudí ktorý nemali vôbec rúško na tvári. Ale čo ma najviac prekvapilo ? Bolo to to, že sa prechádzali tam dvaja mestský policajti a tiež jeden štátny policajt s dvoma vojakmi kde nikto z nich neupozorňoval ľudí aby si nasadili rúška. Mňa potom asi po hodine čo som tam bol napadlo, že to budem len tak počítať a že to tu zverejním. Ja ako som pracoval na jednom mieste, pri istom dome na Hlavnej ulici, som za cca 5 hodín napočítal 134 ľudí bez rúšok a 14 prejdení policajných hliadok okolo mňa. A popri tom ako 14 krát išli policajti okolo mňa tak v tých momentoch som napočítal 18 ľudí ktorý rúška nemali a policajti ich na to neupozornili. "

Aj Danko sa aktivoval po dlhom čase, keď sa začalo ešte len rozprávať o referende. Začal dávať častejšie statusy vaščinou v podobe otázok na ľudí. A referendum podporuje aj on:
https://www.facebook.com/andrejdanko.sk/posts/2947702092109711
Milí priatelia, oplatilo sa rokovať v zákulisí,
zhodli sme sa na znení petičného hárku, ktorý dostanete poštou priamo k vám domov alebo si ho môžete stiahnuť na www.referendum2021.sk. Ak nám pošlete žiadosť na referendumsk2021@gmail.com, tak vám ho radi doručíme. Stačilo, nie sme Matovičovi sluhovia. ĎAKUJEME!


Aj Danko sa aktivoval po dlhom čase, keď sa začalo ešte len rozprávať o referende. Začal dávať častejšie statusy vaščinou v podobe otázok na ľudí. A referendum podporuje aj on: https://www.facebook.com/andrejdanko.sk/posts/2947702092109711 Milí priatelia, oplatilo sa rokovať v zákulisí, zhodli sme sa na znení petičného hárku, ktorý dostanete poštou priamo k vám domov alebo si ho môžete stiahnuť na www.referendum2021.sk. Ak nám pošlete žiadosť na referendumsk2021@gmail.com, tak vám ho radi doručíme. Stačilo, nie sme Matovičovi sluhovia. ĎAKUJEME!

Toto je zaujimava poznamka:


60211d37bc184


Zeby IM chcel nasrat aj Marcina?


Toto je zaujimava poznamka: ![60211d37bc184](serve/attachment&path=60211d37bc184) Zeby IM chcel nasrat aj Marcina?

Moderator

Zeby IM chcel nasrat aj Marcina?

Mne to teraz pripadá tak, že návšteva bola uskutočnená v rámci boja neokonov proti globalistom, a využili Matelka aby Macrona zosmiesnil, resp. mu prostredníctvom neho poslali odkaz. Tá 11 mi hneď bila do očí, nevedela som o faux pas ohľadom kaderníka.
Je to odpoveď na schválenie Sputnik V vo FR, či na niečo iné?
To by vysvetlilo aj prekladanie jeho "reči" do všetkých jazykov".


[quote="pid:2918, uid:10"]Zeby IM chcel nasrat aj Marcina?[/quote] Mne to teraz pripadá tak, že návšteva bola uskutočnená v rámci boja neokonov proti globalistom, a využili Matelka aby Macrona zosmiesnil, resp. mu prostredníctvom neho poslali odkaz. Tá 11 mi hneď bila do očí, nevedela som o faux pas ohľadom kaderníka. Je to odpoveď na schválenie Sputnik V vo FR, či na niečo iné? To by vysvetlilo aj prekladanie jeho "reči" do všetkých jazykov".
Upravené 8. 2. 2021 o 12:47

Bolo to to, že sa prechádzali tam dvaja mestský policajti a tiež jeden štátny policajt s dvoma vojakmi kde nikto z nich neupozorňoval ľudí aby si nasadili rúška.
...možno policajti vedia,okrem iného aj toto: https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/pravny-manual-chaotickemu-k-manualu-ministerstva-skolstva?fbclid=IwAR26cxXVEmn2tV_39SILPwjtZJUWYwzsRbbzn3hRFJKMDjiR44sWjo__svs


[quote="pid:2849, uid:106"]Bolo to to, že sa prechádzali tam dvaja mestský policajti a tiež jeden štátny policajt s dvoma vojakmi kde nikto z nich neupozorňoval ľudí aby si nasadili rúška.[/quote]...možno policajti vedia,okrem iného aj toto: https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/pravny-manual-chaotickemu-k-manualu-ministerstva-skolstva?fbclid=IwAR26cxXVEmn2tV_39SILPwjtZJUWYwzsRbbzn3hRFJKMDjiR44sWjo__svs

...možno policajti vedia


Ako do harabinovho manuálu vsadíš rozhodnutie Ústavného súdu, ktorý považuje Matovičovo vyhlásenie núdzového stavu v súlade s ústavou?


Prikladám časť z úvodu rozhodnutia:


  1. Uznesenie vlády Slovenskej republiky č. 587 z 30. septembra 2020 k návrhu na vyhlásenie núdzového stavu podľa čl. 5 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu v znení neskorších predpisov uverejnené v Zbierke zákonov Slovenskej republiky pod č. 268/2020 Z. z., ktorým bol vyhlásený núdzový stav, je v súlade s čl. 1 ods. 1 a čl. 2 ods. 2 Ústavy Slovenskej republiky a čl. 1 ods. 1 až 4 a čl. 5 ods. 1 až 3 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavua núdzového stavu v znení neskorších predpisov.

Celý rozsudok si môžte prečítať:


https://www.ustavnysud.sk/aktuality/-/asset_publisher/khBX4dlb1ni1/content/ustavny-sud-slovenskej-republiky-dnes-rozhodol-o-sulade-rozhodnutia-o-vyhlaseni-nudzoveho-stavu-s-ustavou-slovenskej-republiky


[quote="pid:2923, uid:191"]...možno policajti vedia[/quote] Ako do harabinovho manuálu vsadíš rozhodnutie Ústavného súdu, ktorý považuje Matovičovo vyhlásenie núdzového stavu v súlade s ústavou? Prikladám časť z úvodu rozhodnutia: 1. Uznesenie vlády Slovenskej republiky č. 587 z 30. septembra 2020 k návrhu na vyhlásenie núdzového stavu podľa čl. 5 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu v znení neskorších predpisov uverejnené v Zbierke zákonov Slovenskej republiky pod č. 268/2020 Z. z., ktorým bol vyhlásený núdzový stav, je v súlade s čl. 1 ods. 1 a čl. 2 ods. 2 Ústavy Slovenskej republiky a čl. 1 ods. 1 až 4 a čl. 5 ods. 1 až 3 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu v znení neskorších predpisov. Celý rozsudok si môžte prečítať: https://www.ustavnysud.sk/aktuality/-/asset_publisher/khBX4dlb1ni1/content/ustavny-sud-slovenskej-republiky-dnes-rozhodol-o-sulade-rozhodnutia-o-vyhlaseni-nudzoveho-stavu-s-ustavou-slovenskej-republiky

Harabin nespochybňuje núdzový stav ale opatrenia a obmedzenia"Ústava Slovenskej republiky platí aj za núdzového stavu, podľa ktorej aj sloboda pohybu a pobytu i zhromažďovania sa, právo na zachovanie ľudskej dôstojnosti, nedotknuteľnosť osoby a jej súkromia a osobná sloboda sa zaručujú. Môžu byť obmedzené len zákonom prijatým a schváleným riadnym legislatívnym procesom v parlamente, ktorý má 150 poslancov a nie uznesením vlády a už vôbec nie vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva".


Harabin nespochybňuje núdzový stav ale opatrenia a obmedzenia"Ústava Slovenskej republiky platí aj za núdzového stavu, podľa ktorej aj sloboda pohybu a pobytu i zhromažďovania sa, právo na zachovanie ľudskej dôstojnosti, nedotknuteľnosť osoby a jej súkromia a osobná sloboda sa zaručujú. Môžu byť obmedzené len zákonom prijatým a schváleným riadnym legislatívnym procesom v parlamente, ktorý má 150 poslancov a nie uznesením vlády a už vôbec nie vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva".

Harabin nespochybňuje núdzový stav

v podstatranskom kurierovi, ktorý je linkovaný vyššie Harabín povedal, citujem: "V tejto spojitosti je obsah uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 808 z 31. decembra 2020 s účinnosťou od 1. januára 2021 pre obyvateľov Slovenskej republiky v zásade irelevantný". (Uznesenie vlády č. 808/2020 je návrh na predĺženie času trvania núdzového stavu.)
Ide o to, že ústavný súd odklepol vláde prijatie NS(núdzový stav) aj formou akou to bolo predložené (a predkladá sa stále) a to uznesením vlády. takže teraz je aký platný stav? US povoľuje vyhlasovanie NS pomocou uznesení, ale opatrenia prijaté podľa čl. 5 ods. 2 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. už platné nie su?


Neber to ako rýpanie. Zaujíma ma názor. Ja tiež nesúhlasím s celým covid šialenstvom a opatreniami. Všetko mi prišlo jasné ako facka, čo písal Harabín až do momentu keď som si uvedomil, že vlastne US odklepol to čo odklepol.


[quote="pid:2929, uid:191"]Harabin nespochybňuje núdzový stav[/quote] v podstatranskom kurierovi, ktorý je linkovaný vyššie Harabín povedal, citujem: "V tejto spojitosti je obsah uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 808 z 31. decembra 2020 s účinnosťou od 1. januára 2021 pre obyvateľov Slovenskej republiky v zásade irelevantný". (Uznesenie vlády č. 808/2020 je návrh na predĺženie času trvania núdzového stavu.) Ide o to, že ústavný súd odklepol vláde prijatie NS(núdzový stav) aj formou akou to bolo predložené (a predkladá sa stále) a to uznesením vlády. takže teraz je aký platný stav? US povoľuje vyhlasovanie NS pomocou uznesení, ale opatrenia prijaté podľa čl. 5 ods. 2 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. už platné nie su? Neber to ako rýpanie. Zaujíma ma názor. Ja tiež nesúhlasím s celým covid šialenstvom a opatreniami. Všetko mi prišlo jasné ako facka, čo písal Harabín až do momentu keď som si uvedomil, že vlastne US odklepol to čo odklepol.

Zeby IM chcel nasrat aj Marcina?
Anton Selecký zdieľal blog Pravdy, kde sa píše:
Na margo tejto udalosti: Návšteva u prezidenta v zahraničí sa pripravuje s dostatočným predstihom. Táto návšteva bola nepripravená, náhle a utajene dohodnutá, lebo Matovič musel skladať účty zo svojho faux-pa, za svoje klamstvo ktorým obalamutil všetkých svojich slovenských voličov.
Francúz – majiteľ vily ktorú prenajal Počiatkovcom – vzniesol obvinenie proti Slovenskej republike. Prečo? Lebo Matovič pred rokom označil túto vilu za „majetok SR“.


https://axon.blog.pravda.sk/2021/02/06/matovic-u-macrona-zaplatil-za-svoj-volebny-podvod/?


[quote="pid:2918, uid:10"]Zeby IM chcel nasrat aj Marcina?[/quote]Anton Selecký zdieľal blog Pravdy, kde sa píše: Na margo tejto udalosti: Návšteva u prezidenta v zahraničí sa pripravuje s dostatočným predstihom. Táto návšteva bola nepripravená, náhle a utajene dohodnutá, lebo Matovič musel skladať účty zo svojho faux-pa, za svoje klamstvo ktorým obalamutil všetkých svojich slovenských voličov. Francúz – majiteľ vily ktorú prenajal Počiatkovcom – vzniesol obvinenie proti Slovenskej republike. Prečo? Lebo Matovič pred rokom označil túto vilu za „majetok SR“. https://axon.blog.pravda.sk/2021/02/06/matovic-u-macrona-zaplatil-za-svoj-volebny-podvod/?

JankA

Francúz – majiteľ vily ktorú prenajal Počiatkovcom – vzniesol obvinenie proti Slovenskej republike.


Lenže Magorovič tam bol ako súkromná osoba a nie ako štátny orgán. To za každé moje vyjadrenie v cudzine bude súdený štát a nie ja osobne, nejaká hlúposť to je. Ak sa to zdôvodňuje týmto, tak za tým musí byť čosi oveľa zlovestnejšie.


[quote="pid:2934, uid:23"]Francúz – majiteľ vily ktorú prenajal Počiatkovcom – vzniesol obvinenie proti Slovenskej republike.[/quote] Lenže Magorovič tam bol ako súkromná osoba a nie ako štátny orgán. To za každé moje vyjadrenie v cudzine bude súdený štát a nie ja osobne, nejaká hlúposť to je. Ak sa to zdôvodňuje týmto, tak za tým musí byť čosi oveľa zlovestnejšie.

Ide o to, že ústavný súd odklepol vláde prijatie NS(núdzový stav) aj formou akou to bolo predložené (a predkladá sa stále) a to uznesením vlády. takže teraz je aký platný stav? US povoľuje vyhlasovanie NS pomocou uznesení, ale opatrenia prijaté podľa čl. 5 ods. 2 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. už platné nie su?
...Nie som právnik ale keď si človek preštuduje rozdiely medzi Uzneseniami vlády a Nariadeniami vlády a ich právnu záväznosť a účinnosť, taktiež Vyhlášky či nariadenia náväzných štátnych orgánov a ich účinnosť mi vychádza že uznesenie vlády je len vnútorné uznesenie,môže byť síce uvedené aj v Zbierke zákonov no len s odporúčacím charakterom na ďalšie štátne orgány, ktoré to zapracujú-ale aj nemusia-do svojich vyhlášok a nariadení.Ústavný súd odklepol len uznesenie o predĺžení núdzového stavu,keby to bolo Nariadenie vlády alebo by to bol zákon prijatý parlamentom tak by to nemuselo prejsť ÚS.Právnici to vedia zhodnotiť lepšie.


[quote="pid:2932, uid:248"]Ide o to, že ústavný súd odklepol vláde prijatie NS(núdzový stav) aj formou akou to bolo predložené (a predkladá sa stále) a to uznesením vlády. takže teraz je aký platný stav? US povoľuje vyhlasovanie NS pomocou uznesení, ale opatrenia prijaté podľa čl. 5 ods. 2 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. už platné nie su?[/quote]...Nie som právnik ale keď si človek preštuduje rozdiely medzi Uzneseniami vlády a Nariadeniami vlády a ich právnu záväznosť a účinnosť, taktiež Vyhlášky či nariadenia náväzných štátnych orgánov a ich účinnosť mi vychádza že uznesenie vlády je len vnútorné uznesenie,môže byť síce uvedené aj v Zbierke zákonov no len s odporúčacím charakterom na ďalšie štátne orgány, ktoré to zapracujú-ale aj nemusia-do svojich vyhlášok a nariadení.Ústavný súd odklepol len uznesenie o predĺžení núdzového stavu,keby to bolo Nariadenie vlády alebo by to bol zákon prijatý parlamentom tak by to nemuselo prejsť ÚS.Právnici to vedia zhodnotiť lepšie.

...Nie som právnik ale keď si človek preštuduje rozdiely medzi Uzneseniami vlády a Nariadeniami vlády

Skúsim sa ináč opýtať. Poznáš alebo pozná niekto niekoho kto použil tento harabinov manuál a súd/polícia mu dala za pravdu?


[quote="pid:2964, uid:191"]...Nie som právnik ale keď si človek preštuduje rozdiely medzi Uzneseniami vlády a Nariadeniami vlády[/quote] Skúsim sa ináč opýtať. Poznáš alebo pozná niekto niekoho kto použil tento harabinov manuál a súd/polícia mu dala za pravdu?

Poznáš alebo pozná niekto niekoho kto použil tento harabinov manuál a súd/polícia mu dala za pravdu?
Ja nepoznám,no myslím že nie je problém sa informovať priamo,mail má iste verejne dostupný,a ak ma pamäť neklame tak zakladal aj nejaké bezplatné právne poradenstvo pre všetkých....


[quote="pid:3029, uid:248"]Poznáš alebo pozná niekto niekoho kto použil tento harabinov manuál a súd/polícia mu dala za pravdu?[/quote] Ja nepoznám,no myslím že nie je problém sa informovať priamo,mail má iste verejne dostupný,a ak ma pamäť neklame tak zakladal aj nejaké bezplatné právne poradenstvo pre všetkých....

Dalsia zaujima vec.


Baranekov status:


602280a84cbe8


Velmi hlupa reakcia Financnej spravy:
602280ebb918b


Prakticky oznacili RTVS za hoaxerov: Colníci zadržiavajú lieky s Ivermektínom, ľudia ho kupujú z krajín mimo EÚ


Baranekova reakcia:


6022810cd1efd


Ocenujem ze kladie otazky a nuti ludi premyslat vlastnou hlavou.


Dalsia zaujima vec. Baranekov status: ![602280a84cbe8](serve/attachment&path=602280a84cbe8) Velmi hlupa reakcia Financnej spravy: ![602280ebb918b](serve/attachment&path=602280ebb918b) Prakticky oznacili RTVS za hoaxerov: [Colníci zadržiavajú lieky s Ivermektínom, ľudia ho kupujú z krajín mimo EÚ](https://spravy.rtvs.sk/2021/02/colnici-zadrziavaju-lieky-s-ivermektinom-ludia-ho-kupuju-z-krajin-mimo-eu/) Baranekova reakcia: ![6022810cd1efd](serve/attachment&path=6022810cd1efd) Ocenujem ze kladie otazky a nuti ludi premyslat vlastnou hlavou.

Moderator

Sice bulvar, ale v kruhu hyperkrestanov to moze zarezonovat, uz vieme preco Paulina robila bordel na urade vlady.


6026f9cca2944


Sice bulvar, ale v kruhu hyperkrestanov to moze zarezonovat, uz vieme preco Paulina robila bordel na urade vlady. ![6026f9cca2944](serve/attachment&path=6026f9cca2944)

Moderator

https://www.facebook.com/tomastaraba.sk/photos/a.107986540815072/255370612743330
Tomáš Taraba:
Podal som aj za Vás všetkých žalobu, ktorá je odôvodnená na 14 stranách. Ak ju vyhrám, bude to následne výhra pre Vás všetkých, ktorých nútili alebo nútia preukazovať sa zdravotnou dokumentáciou (modrým papierikom) pri vstupe do zamestnania, do škôl, do obchodov, vás ktorých zdravých nahnali sa testovať napriek tomu, že bolo a je zrejmé, že táto atómova bomba rozširuje nákazu a teda vy zdraví ste boli nútení vystaviť sa nebezpečnej chorobe, aby ste získali nejaký papierik s nulovou výpovednou hodnotou, a vyhráte Vy všetci, korým šliapu po ústavou garantovaných právach cez vyhlášky hlavného hygienika.


Keďže som jediný poslanec, ktorý sa odmietol dať testovať a za to ma odmietajú pustiť do budovy parlamentu, v mojom prípade sa pošliapáva po všetkom tom, čo sa týka Vás a preto som oprávnený konať ako poškodený. Keďže ja veľmi neverím, že sme právny štát, žaloba pôjde ešte na ústavný súd a aj na Európsky dvor.


Ak si hygienik dovolí siahnuť na slobodný výkon mandátu poslanca garantovaný ústavou, zajtra to môže urobiť pri voľbách Vám voličom.
24.2. bude parlament opäť rokovať o predĺžení núdzového stavu. Vidíme, že vždy je zdravotná situácia horšia a horšia. Jediné na čo ho potrebujú, aby rozdávali kšefty bez verejných obstarávaní a neštítia to robiť za cenu pošliapavania ľudských práv. Pritom ešte zabudnú nakúpiť v dostatočnom množstve striekačky


https://www.facebook.com/tomastaraba.sk/photos/a.107986540815072/255370612743330 Tomáš Taraba: Podal som aj za Vás všetkých žalobu, ktorá je odôvodnená na 14 stranách. Ak ju vyhrám, bude to následne výhra pre Vás všetkých, ktorých nútili alebo nútia preukazovať sa zdravotnou dokumentáciou (modrým papierikom) pri vstupe do zamestnania, do škôl, do obchodov, vás ktorých zdravých nahnali sa testovať napriek tomu, že bolo a je zrejmé, že táto atómova bomba rozširuje nákazu a teda vy zdraví ste boli nútení vystaviť sa nebezpečnej chorobe, aby ste získali nejaký papierik s nulovou výpovednou hodnotou, a vyhráte Vy všetci, korým šliapu po ústavou garantovaných právach cez vyhlášky hlavného hygienika. Keďže som jediný poslanec, ktorý sa odmietol dať testovať a za to ma odmietajú pustiť do budovy parlamentu, v mojom prípade sa pošliapáva po všetkom tom, čo sa týka Vás a preto som oprávnený konať ako poškodený. Keďže ja veľmi neverím, že sme právny štát, žaloba pôjde ešte na ústavný súd a aj na Európsky dvor. Ak si hygienik dovolí siahnuť na slobodný výkon mandátu poslanca garantovaný ústavou, zajtra to môže urobiť pri voľbách Vám voličom. 24.2. bude parlament opäť rokovať o predĺžení núdzového stavu. Vidíme, že vždy je zdravotná situácia horšia a horšia. Jediné na čo ho potrebujú, aby rozdávali kšefty bez verejných obstarávaní a neštítia to robiť za cenu pošliapavania ľudských práv. Pritom ešte zabudnú nakúpiť v dostatočnom množstve striekačky
Upravené 20. 2. 2021 o 21:15

@dum
Nařízení vlády je prováděcí předpis pro Usnesení vlády.
Jinými slovy "toto chceme" (usnesení) a "takto to uděláme" (nařízení). Samozřejmě jsem to velmi zjednodušil pro snadnější pochopení. Jedno bez druhého nemá v zásadě zádný právní účinek.

@dum Nařízení vlády je prováděcí předpis pro Usnesení vlády. Jinými slovy "toto chceme" (usnesení) a "takto to uděláme" (nařízení). Samozřejmě jsem to velmi zjednodušil pro snadnější pochopení. Jedno bez druhého nemá v zásadě zádný právní účinek.

Nařízení vlády

A jaký účinek má nařízení vlády na občany, když o nich sice hovoří, ale nařizuje něco, co nemá oporu v zákoně?


[quote="pid:4421, uid:311"]Nařízení vlády[/quote] A jaký účinek má nařízení vlády na občany, když o nich sice hovoří, ale nařizuje něco, co nemá oporu v zákoně?
Upravené 21. 2. 2021 o 14:41

A jaký účinek


Asi taky to ma ucinok ako vsetky plandemicke opatrenia vyhlasene na Slovensku ....


Ak sa najde niekto kto ich bude dodrziavat a kontrolovat tak ma taketo "nariadenie" silu vacsiu nez ustava a medzinarodne pravo ....


Avsak ak policajt povie ze "nosit ruska po ulici je hlupost" a samospravy povedia "pravidelne testovanie sposobuje nakazovanie ludi kovidom a ich smrt" tak sila nariadeni klesa asi na funkciu toaletneho papiera.


Kazdy zakon, dohoda, nariadenie atd ma len taku silu aku mu davaju ludia.


Tiez treba chapat, ze neskor sa igiot a spol mozu vykrutit z celeho teroru sposobovaneho slovakom frazou "nariadenia nie su povinne ale len smerodajne" (aj ked policia ich nedodrziavanie pokutuje) a ver ci nie na sudoch (nanavidiacich ludi) im to prejde ... pricom policajti a samospravy budu trestne stihane za teror


[quote="pid:4448, uid:240"]A jaký účinek[/quote] Asi taky to ma ucinok ako vsetky plandemicke opatrenia vyhlasene na Slovensku .... Ak sa najde niekto kto ich bude dodrziavat a kontrolovat tak ma taketo "nariadenie" silu vacsiu nez ustava a medzinarodne pravo .... Avsak ak policajt povie ze "nosit ruska po ulici je hlupost" a samospravy povedia "pravidelne testovanie sposobuje nakazovanie ludi kovidom a ich smrt" tak sila nariadeni klesa asi na funkciu toaletneho papiera. Kazdy zakon, dohoda, nariadenie atd ma len taku silu aku mu davaju ludia. Tiez treba chapat, ze neskor sa igiot a spol mozu vykrutit z celeho teroru sposobovaneho slovakom frazou "nariadenia nie su povinne ale len smerodajne" (aj ked policia ich nedodrziavanie pokutuje) a ver ci nie na sudoch (nanavidiacich ludi) im to prejde ... pricom policajti a samospravy budu trestne stihane za teror
Upravené 21. 2. 2021 o 14:37

Zásadní problém vidím v tom, že od základní školy děti nejsou vedeny k nějakému obecnému právnímu vědění. Dříve to slňovala takzvaná občanská nauka, byť asi jenom částečně. Druhotný problém vidím v tom, že bohužel většina policistů nemá obecné právní vzdělání. O strážnících je zbytečné se zmiňovat. Další druhotný problém je v tom, že lidé dnes již po 30 letech brutálního predátorského "kapitalismu" (zažil jsem ještě jiný kapitalismus v roce 1979 v NSR, který s dnešním nemá nic společného) nemají ten ekonomický polštář, aby si mohli dovolit mít nejen vlastní názor, ale především vlastní hrdost. Dnes nelze dítěti vysvětlit, že jeho práva jsou vyvážena nějakými povinnostmi. Tento stav je však způsobený množství protichůdných zákonů, takže v závěru si každý utvoří vlastní "právní názor" i když to tak samozřejmě nefunguje.


Zásadní problém vidím v tom, že od základní školy děti nejsou vedeny k nějakému obecnému právnímu vědění. Dříve to slňovala takzvaná občanská nauka, byť asi jenom částečně. Druhotný problém vidím v tom, že bohužel většina policistů nemá obecné právní vzdělání. O strážnících je zbytečné se zmiňovat. Další druhotný problém je v tom, že lidé dnes již po 30 letech brutálního predátorského "kapitalismu" (zažil jsem ještě jiný kapitalismus v roce 1979 v NSR, který s dnešním nemá nic společného) nemají ten ekonomický polštář, aby si mohli dovolit mít nejen vlastní názor, ale především vlastní hrdost. Dnes nelze dítěti vysvětlit, že jeho práva jsou vyvážena nějakými povinnostmi. Tento stav je však způsobený množství protichůdných zákonů, takže v závěru si každý utvoří vlastní "právní názor" i když to tak samozřejmě nefunguje.

od základní školy děti nejsou vedeny k nějakému obecnému právnímu vědění


Presne tak! Ked pocujem od niekoho mantru "neznalost zakona neospravedlnuje" tak by som mu ihned najradsej tak nakladol, ze by scernal.
Slusne vysvetlene


  1. Zakony su pisane takym stylom, ze nie je mozne ich jednoznacne vylozit - ako sa nimi maju ludia riadit???
  2. Standardne vzdelanie vobec nezahrnuje studium jazyka akym su zakony pisane - ako im maju ludia chapat? Ved niektore zakony aj pravnici maju problem pochopit.
  3. Standardne vzdelanie vobec nerozobera povinnost riadit sa zakonmi, studovat si kazde nove vydanie zbierky zakonov, neuci ich kde si tie zakony najst, ako sa nimi riadit ani ako ich OBCAHDZAT. - ale od obcana chcu este aj jahveho mannu z neba
  4. Stat vobec nevyhradzuje cloveku ziaden cas v roku aby si osvojil nove zakony - ako ma byt v obraze? Ako ma vediet, ze si parazity vcera odsuhlasili, ze ludia nemozu ist z kraja do kraja bez cipu?

Z predchadzajucich bodov vyplyva, ze bezny clovek pracujuci od mrku do svitu vobec nema paru o zakonoch a predsa ich neporusuje, nezabija blizneho, nevytvara krimitnalitu atd .... takze clovek sa neriadi zakonami ale SVEDOMIM. Takze to nie lud potrebuje zakony ale zakony potrebuju ludi aby mohli kryt neeticku, prostispolocensku cinnost biorobotov dosadenych do najvyssich riadiacich funkcii. Ved ani sa nie je comu cudovat, ked cele "zakonodarstvo" je dielom biblickeho projektu.


Dalsi problem "zakonodarstva" je naprava "hriesnikov". Akoze izolacia od spolocnosti ma napravit biorobotv, demonov atd atd ...?? Ved ti ludia potrebuju uplne nove programy a nove informacie do psychiky + tlak prostredia.... Ako basa vyplna tuto poziadavku? No nijako.
V minulosti problemy riesili ludia sami, bez policie, bez "zakonodarstva" a veru ze aj sa musel hriesnik polepsit, aj sa zmenil, aj kriminalita bola nizka ... a teraz ? Cim viac policie tym viac nasilia.


Ako Lev povedal - policia chce nasilim riesit nasilie, pritom si neuvedomuje, ze svojou cinnostou len pridava silu zlu. Ak by mala policia realne riesit problemy tak jej hlavou ulohou by bola prevychova jedinca.


[quote="pid:4454, uid:311"]od základní školy děti nejsou vedeny k nějakému obecnému právnímu vědění[/quote] Presne tak! Ked pocujem od niekoho mantru "neznalost zakona neospravedlnuje" tak by som mu ihned najradsej tak nakladol, ze by scernal. Slusne vysvetlene 1. Zakony su pisane takym stylom, ze nie je mozne ich jednoznacne vylozit - ako sa nimi maju ludia riadit??? 2. Standardne vzdelanie vobec nezahrnuje studium jazyka akym su zakony pisane - ako im maju ludia chapat? Ved niektore zakony aj pravnici maju problem pochopit. 3. Standardne vzdelanie vobec nerozobera povinnost riadit sa zakonmi, studovat si kazde nove vydanie zbierky zakonov, neuci ich kde si tie zakony najst, ako sa nimi riadit ani ako ich OBCAHDZAT. - ale od obcana chcu este aj jahveho mannu z neba 4. Stat vobec nevyhradzuje cloveku ziaden cas v roku aby si osvojil nove zakony - ako ma byt v obraze? Ako ma vediet, ze si parazity vcera odsuhlasili, ze ludia nemozu ist z kraja do kraja bez cipu? Z predchadzajucich bodov vyplyva, ze bezny clovek pracujuci od mrku do svitu vobec nema paru o zakonoch a predsa ich neporusuje, nezabija blizneho, nevytvara krimitnalitu atd .... takze clovek sa neriadi zakonami ale SVEDOMIM. Takze to nie lud potrebuje zakony ale zakony potrebuju ludi aby mohli kryt neeticku, prostispolocensku cinnost biorobotov dosadenych do najvyssich riadiacich funkcii. Ved ani sa nie je comu cudovat, ked cele "zakonodarstvo" je dielom biblickeho projektu. Dalsi problem "zakonodarstva" je naprava "hriesnikov". Akoze izolacia od spolocnosti ma napravit biorobotv, demonov atd atd ...?? Ved ti ludia potrebuju uplne nove programy a nove informacie do psychiky + tlak prostredia.... Ako basa vyplna tuto poziadavku? No nijako. V minulosti problemy riesili ludia sami, bez policie, bez "zakonodarstva" a veru ze aj sa musel hriesnik polepsit, aj sa zmenil, aj kriminalita bola nizka ... a teraz ? Cim viac policie tym viac nasilia. Ako Lev povedal - policia chce nasilim riesit nasilie, pritom si neuvedomuje, ze svojou cinnostou len pridava silu zlu. Ak by mala policia realne riesit problemy tak jej hlavou ulohou by bola prevychova jedinca.

Peter Švec niečo chystá


V ISEO pripravujeme koncept ochrany životnej úrovne starších ľudí a mladých rodín. Nebudeme ho prezrádzať. No a napokon by sme mohli vyhádzať tú časť generality, ktoré je taká tupá, že netuší, o čom sú PSYOPS (pochádza to ešte z čias vyčíňania Dankovho gangu na MO, keď bol predsedom výboru dnešný poradca predsedu NR SR). Jediným výstrelom celý kŕdeľ vypasených husičiek.


www.infovojna.sk/article/komplicka-gangu-masovych-vrahov-ma-vymenovat-uradnicku-vladu-hrablo-pellegrinimu-alebo-ide-o-cosi-ine


Peter Švec niečo chystá V ISEO pripravujeme koncept ochrany životnej úrovne starších ľudí a mladých rodín. Nebudeme ho prezrádzať. No a napokon by sme mohli vyhádzať tú časť generality, ktoré je taká tupá, že netuší, o čom sú PSYOPS (pochádza to ešte z čias vyčíňania Dankovho gangu na MO, keď bol predsedom výboru dnešný poradca predsedu NR SR). Jediným výstrelom celý kŕdeľ vypasených husičiek. www.infovojna.sk/article/komplicka-gangu-masovych-vrahov-ma-vymenovat-uradnicku-vladu-hrablo-pellegrinimu-alebo-ide-o-cosi-ine

60377465cab50
Becik pokial viem je synom ministra z cias Meciara. Toho casu starosta Dvory nad Zitavou.


![60377465cab50](serve/attachment&path=60377465cab50) Becik pokial viem je synom ministra z cias Meciara. Toho casu starosta Dvory nad Zitavou.

Moderator

Becik

...práve v týchto ambulanciach sa dá včasným zásahom zabrániť...
V tomto zmysle nedávno publikoval dr. Bukovský video s dvoma lakármi
https://youtu.be/9b7F_IqBoNw


[quote="pid:4853, uid:10"]Becik[/quote] ...**práve v týchto ambulanciach sa dá včasným zásahom zabrániť... **V tomto zmysle nedávno publikoval dr. Bukovský video s dvoma lakármi https://youtu.be/9b7F_IqBoNw

JankA

Upravené 25. 2. 2021 o 17:55

https://www.hlavnespravy.sk/zomrel-plukovnik-peter-svec-vlastenec-pilot-byvaly-zastupca-velitela-generalneho-stabu-armady-sr-bezpecnostny-expert/2453084


nedám ruku do ohňa, že to nesúvisí s týmto :


No a napokon by sme mohli vyhádzať tú časť generality, ktoré je taká tupá, že netuší, o čom sú PSYOPS (pochádza to ešte z čias vyčíňania Dankovho gangu na MO, keď bol predsedom výboru dnešný poradca predsedu NR SR). Jediným výstrelom celý kŕdeľ vypasených husičiek.


Hádžu to na Covid samozrejme, pritom nie je bez zaujímavosti, že ešte o 20:08 hodine dával príspevok na blog:


https://blog.hlavnespravy.sk/25952/kto-nepozna-plany-susednych-statov-ten-s-nimi-nemoze-uzatvarat-spojenectva-sun-tzu-11/


https://www.hlavnespravy.sk/zomrel-plukovnik-peter-svec-vlastenec-pilot-byvaly-zastupca-velitela-generalneho-stabu-armady-sr-bezpecnostny-expert/2453084 nedám ruku do ohňa, že to nesúvisí s týmto : _**No a napokon by sme mohli vyhádzať tú časť generality, ktoré je taká tupá, že netuší, o čom sú PSYOPS (pochádza to ešte z čias vyčíňania Dankovho gangu na MO, keď bol predsedom výboru dnešný poradca predsedu NR SR). Jediným výstrelom celý kŕdeľ vypasených husičiek.**_ Hádžu to na Covid samozrejme, pritom nie je bez zaujímavosti, že ešte o 20:08 hodine dával príspevok na blog: https://blog.hlavnespravy.sk/25952/kto-nepozna-plany-susednych-statov-ten-s-nimi-nemoze-uzatvarat-spojenectva-sun-tzu-11/
Upravené 28. 2. 2021 o 12:21

a zacina odkopavanie:


603d1cf3a1cba


a zacina odkopavanie: ![603d1cf3a1cba](serve/attachment&path=603d1cf3a1cba)

Moderator

Valášek zo Zaludi nerozdýchal Sputnik V, opúšťa koaliciu.
len nahodim screenshot pre ludi bez fcbku:


603d3699b0cc6


[quote="pid:5399, uid:23"]Valášek zo Zaludi nerozdýchal Sputnik V, opúšťa koaliciu.[/quote] len nahodim screenshot pre ludi bez fcbku: ![603d3699b0cc6](serve/attachment&path=603d3699b0cc6)

Moderator

tak uz sa nam ozval aj Dzurinda: https://komentare.sme.sk/c/22607980/matovic-poskodil-slovensko-aj-eu.html


bohuzial je to za paywallom.


Toto sa nemalo stať. Predseda vlády Igor Matovič zahodil akú-takú zahraničnopolitickú reputáciu Slovenska za hlavu. So škodami, ktoré sú veľké.


Nedisponujem kvalifikáciou posudzovať kvalitu, bezpečnosť či účinnosť vakcíny Sputnik. Erudovane sa však k veci vyjadrila nedávno napríklad riaditeľka ŠÚKL Zuzana Baťová.


Nechcem ani zvažovať dôsledky politiky, keď predseda vlády koná v jasnom rozpore nielen s názormi vedcov a odborníkov, ale aj v rozpore s názorom inštitúcií, ktoré sú vecne, zo zákona, za posudzovanie takýchto otázok zodpovedné. Súdnemu človeku musí byť jasné, že chaos a nekompetencia k ničomu dobrému nevedú.


tak uz sa nam ozval aj Dzurinda: https://komentare.sme.sk/c/22607980/matovic-poskodil-slovensko-aj-eu.html bohuzial je to za paywallom. Toto sa nemalo stať. Predseda vlády Igor Matovič zahodil akú-takú zahraničnopolitickú reputáciu Slovenska za hlavu. So škodami, ktoré sú veľké. Nedisponujem kvalifikáciou posudzovať kvalitu, bezpečnosť či účinnosť vakcíny Sputnik. Erudovane sa však k veci vyjadrila nedávno napríklad riaditeľka ŠÚKL Zuzana Baťová. Nechcem ani zvažovať dôsledky politiky, keď predseda vlády koná v jasnom rozpore nielen s názormi vedcov a odborníkov, ale aj v rozpore s názorom inštitúcií, ktoré sú vecne, zo zákona, za posudzovanie takýchto otázok zodpovedné. Súdnemu človeku musí byť jasné, že chaos a nekompetencia k ničomu dobrému nevedú.

Moderator

ten Valášek len využil situáciu, aby mohol prebehnuť...nič viac, preskupovanie zjavne stále naberá na obrátkach, za chvíľu tam ostane len babkoherečkasmile


ten Valášek len využil situáciu, aby mohol prebehnuť...nič viac, preskupovanie zjavne stále naberá na obrátkach, za chvíľu tam ostane len babkoherečka:D

Všetci vyššie spomínaní politici sa nedajú ináč nazvať ako odpadom spoločnosti a žumpou. Povýšiť nejaké registrácie nad ľudský život, to chce silný žalúdok...Ak niekto leží v nemocnici a smrtka mu sedí na hrudi asi mu bude u prdele či ten liek náhodou nepoškodzuje "hodnoty" eu.


Všetci vyššie spomínaní politici sa nedajú ináč nazvať ako odpadom spoločnosti a žumpou. Povýšiť nejaké registrácie nad ľudský život, to chce silný žalúdok...Ak niekto leží v nemocnici a smrtka mu sedí na hrudi asi mu bude u prdele či ten liek náhodou nepoškodzuje "hodnoty" eu.

ANDREJ DANKO


To síce píše pekne, ale ani Danko ešte nepochopil, že nie je cieľom liečenie. Cez vakcináciu genocída.


[quote="pid:5464, uid:94"]ANDREJ DANKO[/quote] To síce píše pekne, ale ani Danko ešte nepochopil, že nie je cieľom liečenie. Cez vakcináciu genocída.

Korcok teraz na tlacovke: Vakcina je nastroj hybridnej vojny.


Link pridam az skonci.


Korcok teraz na tlacovke: Vakcina je nastroj hybridnej vojny. Link pridam az skonci.

Moderator

Tomáš Taraba (nezávislý poslanec), práve teraz:603e9ed3a96f9


Tomáš Taraba (nezávislý poslanec), práve teraz:![603e9ed3a96f9](serve/attachment&path=603e9ed3a96f9)

Dnes odzneli na Infovojne zaujímavé informácie o " expertovi" dr.Krčmérym z úst slovensky žijúcej v Egypte,ktora má za manžela lekára,majiteľa dvoch nemocníc v Zanzibare,ktorí spomínal Maiga.
Tie slová o ňom vyzneli úplne v rozpore s tým,ako ho vykresľujú na Slovensku.
Medzi iným zaznela informácia že do Stredoafrickej republiky má zákaz vstupu.
Odporúčam vypočuť,zajtra by to už malo byť v archíve.


  1. Agentúrky aktuálne
  2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom LichtneromTéma: Situácia v Egypte v dobe Korony a aká je skutočná situácia na ZanzibareHosť: Katarína z Egypta

https://www.infovojna.sk/article/krcmery-ako-maskot-potlacania-ludskych-prav-rozvratu-pravneho-poriadku-udavacstva-exemplarneho-trestania-odporcov-statnej-ideologie-zatvorenych-kostolov-a-skol


Dnes odzneli na Infovojne zaujímavé informácie o " expertovi" dr.Krčmérym z úst slovensky žijúcej v Egypte,ktora má za manžela lekára,majiteľa dvoch nemocníc v Zanzibare,ktorí spomínal Maiga. Tie slová o ňom vyzneli úplne v rozpore s tým,ako ho vykresľujú na Slovensku. Medzi iným zaznela informácia že do Stredoafrickej republiky má zákaz vstupu. Odporúčam vypočuť,zajtra by to už malo byť v archíve. 1. Agentúrky aktuálne 2. Črie**pky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom Téma: Situácia v Egypte v dobe Korony a aká je skutočná situácia na Zanzibare Hosť: Katarína z Egypta** https://www.infovojna.sk/article/krcmery-ako-maskot-potlacania-ludskych-prav-rozvratu-pravneho-poriadku-udavacstva-exemplarneho-trestania-odporcov-statnej-ideologie-zatvorenych-kostolov-a-skol
Upravené 3. 3. 2021 o 13:49

https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1377797085906733


Ďalšia skvelá medzinárodná spolupráca dohodnutá ✅ Toto bude kvalita a pozitívna energia, aká na Slovensku už dlho nebola. So stranou čakáme už len na papiere, venujeme sa tomu naplno! Bude to bomba 👍 🇸🇰❤️


Niečo sa kuje...


https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1377797085906733 Ďalšia skvelá medzinárodná spolupráca dohodnutá ✅ Toto bude kvalita a pozitívna energia, aká na Slovensku už dlho nebola. So stranou čakáme už len na papiere, venujeme sa tomu naplno! Bude to bomba

Uf tak toto je uz sila .... Fico zacal poriadne tahat. Uz to vyzera na vyhru v dalsich volbach....


Hej Monika urobila zo seba hlupaňu na verejnosti, zas...


[quote="pid:6291, uid:106"]Uf tak toto je uz sila .... Fico zacal poriadne tahat. Uz to vyzera na vyhru v dalsich volbach....[/quote] Hej Monika urobila zo seba hlupaňu na verejnosti, zas...

Moderátor

Igor Matovic


1 h ·
Chcem sa týmto verejne ospravedlniť štátnej tajomníčke Ministerstva zdravotníctva Jane Ježíkovej za mimoriadne primitívne slová manžela riaditeľky Štátneho ústavu pre kontrolu liečív (ŠÚKL) Zuzany Baťovej. Verím, že jej blízky rodinný vzťah sa ŽIADNYM spôsobom neprejaví na postoji ŠÚKL k vakcíne Sputnik V. #MDŽ
6047d4a8cbff4
6047d4c574ca8


Igor Matovic


24 min ·
Píše mi manžel šéfky ŠUKL Zuzany Baťovej, zrejme ako reakcia k predošlému statusu. Mimoriadne vysoká úroveň komunikácie.


6047d519024a6


Igor Matovic 1 h · Chcem sa týmto verejne ospravedlniť štátnej tajomníčke Ministerstva zdravotníctva Jane Ježíkovej za mimoriadne primitívne slová manžela riaditeľky Štátneho ústavu pre kontrolu liečív (ŠÚKL) Zuzany Baťovej. Verím, že jej blízky rodinný vzťah sa ŽIADNYM spôsobom neprejaví na postoji ŠÚKL k vakcíne Sputnik V. #MDŽ ![6047d4a8cbff4](serve/attachment&path=6047d4a8cbff4) ![6047d4c574ca8](serve/attachment&path=6047d4c574ca8) Igor Matovic 24 min · Píše mi manžel šéfky ŠUKL Zuzany Baťovej, zrejme ako reakcia k predošlému statusu. Mimoriadne vysoká úroveň komunikácie. ![6047d519024a6](serve/attachment&path=6047d519024a6)

Starosta Veľkých Kostolian: To je megaškandál. Testovať musíme chybnými testam


604e232ceb913


**Starosta Veľkých Kostolian: To je megaškandál. Testovať musíme chybnými testam** ![604e232ceb913](serve/attachment&path=604e232ceb913)

JankA

Starosta Veľkých Kostolian: To je megaškandál. Testovať musíme chybnými testam


Zdá sa, že tie testy vykazujú minimálnu až nulovú pozitivitu smile


Víkendové testovanie: Vo Veľkých Ripňanoch museli opakovať 33 testov
Viaceré obce, ktoré v regióne Topoľčany uskutočnili skríningové testovanie, hlásia nulu.


Čítajte viac: https://mytopolcany.sme.sk/c/22616757/vikendove-testovanie.html


[quote="pid:6978, uid:23"]Starosta Veľkých Kostolian: To je megaškandál. Testovať musíme chybnými testam[/quote] _Zdá sa, že tie testy vykazujú minimálnu až nulovú pozitivitu_ :D Víkendové testovanie: Vo Veľkých Ripňanoch museli opakovať 33 testov Viaceré obce, ktoré v regióne Topoľčany uskutočnili skríningové testovanie, hlásia nulu. Čítajte viac: https://mytopolcany.sme.sk/c/22616757/vikendove-testovanie.html

JankA

https://www.facebook.com/jana.teleki/posts/2228775827257083


Od konca minulého týždňa lieta na internete správa o odchode Petra Košča zo Slovenska. Podľa informovaného zdroja nachádza sa v krajine, s ktorou nemáme dohodu o vydávaní a Košč neplánuje nateraz návrat na Slovensko.


https://www.facebook.com/jana.teleki/posts/2228775827257083 Od konca minulého týždňa lieta na internete správa o odchode Petra Košča zo Slovenska. Podľa informovaného zdroja nachádza sa v krajine, s ktorou nemáme dohodu o vydávaní a Košč neplánuje nateraz návrat na Slovensko.

Milan Uhrík


Tak a je to tu. Europarlament práve odobril nové dane 💰 Zo Slovenska som hlasoval proti opäť len ja. To je niečo neskutočné. Stačí dať europoslancom v Bruseli veľké platy a hneď zabudnú, koho záujmy majú obhajovať 😠


Keď sa na úrovni EÚ schválil nový 750 miliardový balík pomoci pre členské štáty, tak toho boli plné titulky masmédií. To, že doposiaľ sa z tohto balíku reálne nevyčerpalo ani euro však akosi zabúdajú spomenúť. A to, že na oplátku si EÚ schvaľuje nové, nazvime to pravým menom - federálne dane masmédiá tiež akosi zamlčiavajú.


🇪🇺 Únia si jednoducho zmyslela, že jej súčasné príjmy nestačia, a na to, aby mohla "viac ľuďom pomáhať" (veď ako inak) potrebuje od ľudí a od štátov vytiahnuť viac nových zdrojov, čiže peňazí. Najrýchlejšie sa má zaviesť nová európska daň z nerecyklovaných plastov.


♻️ Mimochodom, za zlepšenie recyklácie plastov by som zahlasoval aj ja všetkými desiatimi. Ale nie tak, že máme za plasty platiť poplatky komisii do Bruselu!


🦠 Eurokomisár Šefčovič včera v Europarlamente zároveň vyhlásil, že sa k nám blíži 3. vlna epidémie❗️To len keby náhodou niekto chcel byť optimista, tak aby si uvedomil, že tu už dávno nejde o nejakú epidémiu, ale len o nechutnú politiku. Ak bude treba, tak ohlásia aj desať vĺn, pokiaľ sa tie nové dane neschvália a tie stovky miliárd nerozdajú do vreciek správnym ľuďom a vládam.


Takto hlasovali slovenskí europoslanci:
PROTI novým daniam a odvodom do EÚ hlasoval: Uhrík (REPUBLIKA)
ZDRŽAL SA: Radačovský, Jurzyca (SaS)
ZA hlasovali všetci ostatní: SMERáci, progresívci, OĽaNO, atď.


Návrh uznesenia môžete nájsť tu: https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/A-9-2021-0047_SK.html


Výsledok hlasovania je na strane 7 tu: https://www.europarl.europa.eu/sed/doc/news/flash/24205/P9_PV(2021)03-24(RCV)_en.docx


Milan Uhrík Tak a je to tu. Europarlament práve odobril nové dane

Takže priznali, že testovanie je odber biolog. materiálu za účelom štúdie testov vo vývoji. A čo je smutné, ľudia im ešte tlieskajú- ich voliči. To je neskutočné.


https://www.facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti/posts/3657774767668872
👍 ŠTÚDIA V PRESTÍŽNOM ČASOPISE SCIENCE POTVRDZUJE POZITÍVNY EFEKT CELOPLOŠNÉHO TESTOVANIA
👍 Prestížny vedecký časopis Science tento týždeň publikoval štúdiu novembrového celoplošného testovania, ktorá tvrdí, že plošné testovanie v spojení s vtedajšími opatreniami prispelo k 5⃣8⃣ % zníženiu prevalencie vírusu.
☝️ Autori v štúdii použili aj komplexný matematický model, v ktorom dokázali, že takýto efektívny pokles v priebehu jedného týždňa sa nedá vysvetliť inak ako silným efektom masívneho testovania.
☝️ Na štúdií pracovali aj poprední svetoví epidemiológovia z Londýnskej školy hygieny a tropickej medicíny. Stefan Flasche píše: „Predstavte si túto intervenciu, ako keby vám horel dom a vy naňho z helikoptéry zhodíte veľké vedro vody 🌊. Niečo sa dostane na dom 🏠, niečo vedľa. Oheň úplne neuhasíte, avšak zamedzíte rýchlemu a veľkému požiaru.“
👍 Autorský tím momentálne pracuje na vývoji štúdii zameranej na hodnotenie januárového skríningu. „Počas januárového skríningového testovania sme pozorovali nižší efekt intervencie - 2⃣8⃣ %. Kým 5⃣8⃣ % efekt v novembri bol kombinovaným výsledkom masívneho testovania a v tom čase prijatých kontrolných opatrení, tak 2⃣8⃣ % efekt v januári bol zrejme už jasným výsledkom výlučne masívneho testovania.“


605cde30a01bc


Takže priznali, že testovanie je odber biolog. materiálu za účelom štúdie testov vo vývoji. A čo je smutné, ľudia im ešte tlieskajú- ich voliči. To je neskutočné. https://www.facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti/posts/3657774767668872

https://www.facebook.com/generaciamladejlavice/posts/3504384539786822


PREDSTAVITELIA OĽANO SÚ ČÍM ĎALEJ, TÝM VIAC ODTRHNUTÍ OD REALITY
Včera som pozeral diskusnú reláciu, v ktorej sa stretli predsedovia poslaneckých klubov. Jedným bol pán Šipoš z OĽaNO, a druhou pani Zemanová z SaS. Odhliadnuc od toho, že táto debata vyzerala skôr ako duel medzi koalíciou a opozíciou, objavilo sa v nej niečo, čo mi takpovediac "vybilo poistky."
Po štvrťhodine prekáračiek sa pán Šipoš trochu posťažoval, že mnohí ľudia kritizujú jeho šéfa Igora Matoviča za to, že na začiatku prijme nejaké rozhodnutie, nad ktorým krútia hlavami a hovoria, že je zlé, ale potom sa vraj ukáže, že je to geniálny nápad.
Ako argumentačnú obhajobu svojho tvrdenia použil článok, ktorý vyšiel v magazíne Science. Článok nesie v slovenčine názov: "Vplyv celoplošného testovania antigénovým testovaním na rozširovanie SARS-CoV-2 na Slovensku." Pán Šipoš ho označil za najlepší a najprestížnejší magazín a dodal, že ten článok napísali tam (v magazíne Science) a že sa k nemu tento článok dostal.
Šipoš ďalej hovorí, že podľa tohto článku celoplošné testovanie výrazne pomohlo Slovensku, lebo vraj znížilo negatívne dopady až o 58% a preto vraj "nezaujatý" článok potvrdzuje, že Matovič má aj dobré nápady a keby testovanie pokračovalo ďalej (čo aj reálne pokračuje a jeho výsledkom je, že sme skoro najhorší na svete), tak by bola situácia na Slovensku ešte lepšia. No a teraz prichádza kameň úrazu, ktorý vybíja poistky.
Spomínaný článok nenapísala redakcia spomínaného magazínu Science, ktorý je síce relevantný, ale určite nie je najprestížnejší. Článok napísal bývalý minister zdravotníctva Marek Krajčí spoločne s Pavlom Jarčuškom a ľuďmi z ministerstva zdravotníctva. Takže sa vlastne vo svojich argumentoch odvoláva pán Šipoš na argumenty jeho vlastnej strany. Teda podkladá svoje argumenty svojimi argumentami, čo je obrovský argumentačný prešľap a v podstate aj zavádzanie verejnosti.
Predstavitelia OĽaNO sa čím ďalej, tým viac odtrhávajú od reality. Dookola točia o korupcii a mafii, ako proti nej neúnavne bojujú, a pri tom sa s nimi spája nejedna korupčná kauza a personálne zmeny, ktoré urobili náramne pripomínajú ovládnutie štátu organizovanou skupinou. Teraz dokonca začali používať taktiku, že si ospravedlňujú svoje vlastné opatrenia svojimi vlastnými textami, vydanými v zahraničných časopisoch.
OĽaNO si žije vo svojom vlastnom svete a verejnosti ponúka obraz spoločnosti, ktorý nie je reálny a pravdivý. Svetu, ktorý opisujú predstavitelia OĽaNO dnes verí už len malá skupina veľkých fanatikov. A ja pevne verím tomu, že sa to ukáže aj vo voľbách.


Keď sa pozriete na tú štúdiu, je tam ešte zaujímavá škola, čo sa na tom podieľala a to je London School of Hygiene and Tropical Medicine - a kto má k nej blízko vieme.
Sami sa usvedčujú, ani im pomáhať netreba.
605e4ba6ad6eb


https://www.facebook.com/generaciamladejlavice/posts/3504384539786822 PREDSTAVITELIA OĽANO SÚ ČÍM ĎALEJ, TÝM VIAC ODTRHNUTÍ OD REALITY Včera som pozeral diskusnú reláciu, v ktorej sa stretli predsedovia poslaneckých klubov. Jedným bol pán Šipoš z OĽaNO, a druhou pani Zemanová z SaS. Odhliadnuc od toho, že táto debata vyzerala skôr ako duel medzi koalíciou a opozíciou, objavilo sa v nej niečo, čo mi takpovediac "vybilo poistky." Po štvrťhodine prekáračiek sa pán Šipoš trochu posťažoval, že mnohí ľudia kritizujú jeho šéfa Igora Matoviča za to, že na začiatku prijme nejaké rozhodnutie, nad ktorým krútia hlavami a hovoria, že je zlé, ale potom sa vraj ukáže, že je to geniálny nápad. Ako argumentačnú obhajobu svojho tvrdenia použil článok, ktorý vyšiel v magazíne Science. Článok nesie v slovenčine názov: "Vplyv celoplošného testovania antigénovým testovaním na rozširovanie SARS-CoV-2 na Slovensku." Pán Šipoš ho označil za najlepší a najprestížnejší magazín a dodal, že ten článok napísali tam (v magazíne Science) a že sa k nemu tento článok dostal. Šipoš ďalej hovorí, že podľa tohto článku celoplošné testovanie výrazne pomohlo Slovensku, lebo vraj znížilo negatívne dopady až o 58% a preto vraj "nezaujatý" článok potvrdzuje, že Matovič má aj dobré nápady a keby testovanie pokračovalo ďalej (čo aj reálne pokračuje a jeho výsledkom je, že sme skoro najhorší na svete), tak by bola situácia na Slovensku ešte lepšia. No a teraz prichádza kameň úrazu, ktorý vybíja poistky. Spomínaný článok nenapísala redakcia spomínaného magazínu Science, ktorý je síce relevantný, ale určite nie je najprestížnejší. Článok napísal bývalý minister zdravotníctva Marek Krajčí spoločne s Pavlom Jarčuškom a ľuďmi z ministerstva zdravotníctva. Takže sa vlastne vo svojich argumentoch odvoláva pán Šipoš na argumenty jeho vlastnej strany. Teda podkladá svoje argumenty svojimi argumentami, čo je obrovský argumentačný prešľap a v podstate aj zavádzanie verejnosti. Predstavitelia OĽaNO sa čím ďalej, tým viac odtrhávajú od reality. Dookola točia o korupcii a mafii, ako proti nej neúnavne bojujú, a pri tom sa s nimi spája nejedna korupčná kauza a personálne zmeny, ktoré urobili náramne pripomínajú ovládnutie štátu organizovanou skupinou. Teraz dokonca začali používať taktiku, že si ospravedlňujú svoje vlastné opatrenia svojimi vlastnými textami, vydanými v zahraničných časopisoch. OĽaNO si žije vo svojom vlastnom svete a verejnosti ponúka obraz spoločnosti, ktorý nie je reálny a pravdivý. Svetu, ktorý opisujú predstavitelia OĽaNO dnes verí už len malá skupina veľkých fanatikov. A ja pevne verím tomu, že sa to ukáže aj vo voľbách. Keď sa pozriete na tú štúdiu, je tam ešte zaujímavá škola, čo sa na tom podieľala a to je London School of Hygiene and Tropical Medicine - a kto má k nej blízko vieme. Sami sa usvedčujú, ani im pomáhať netreba. ![605e4ba6ad6eb](serve/attachment&path=605e4ba6ad6eb)

Igor Matovic
5 h ·
TROCHU PRAVDY DO CHAOSU
Ahojte, viete, že v posledné týždne minimálne komunikujem - s cieľom, čo najmenej si posielať odkazy cez médiá a hľadať možnú dohodu s koaličnými partnermi.
Keďže sa ale rozmohol zvyčajný šport posúvať význam slov a skutkov, píšem tento status, aby sme sa priblížili k pravde a sledovali fakty.
KDE REÁLNE VIAZNU KOALIČNÉ ROKOVANIA?
Richard Sulík dal verejný prísľub, že v prípade, ak ja nebudem predsedom vlády, od v budúcej vláde nebude. Povedali sme, že ponuku prijímame, keďže to považujeme za kľúčové pre zabezpečenie pokoja počas rokovaní vlád. Nebude stres, nebudú urážky, nebudú vularizmy a krik.
Popri tom sme požadovali naplnenie pôvodného sľubu SaS o odchode šéfky zdravotníckeho výboru a vrátenie požičaného ministerstva, keďže SaS na základe výsledku volieb patria len dve.
Všetky tri podmienky pre fungovanie v budúcej vláde SaS odmietla splniť. Demisiou síce odišli z aktuálnej vlády, ale Richard Sulík postavil ako zásadnú novú dodatočnú podmienku, že sa do zrekonštruovanej vlády vráti. Dôvod? Detinský: "Keď tam bude Igor, musím tam byť aj ja."
A na tomto to viazne už od nedele, 6 dní. Na detinskej novej dodatočnej požiadavke, ktorá je v úplnom protiklade s jeho pôvodným verejným prísľubom.
Včera večer nakoniec naveľa naveľa na doprosovanie sa Borisa Kollára Richard Sulík prišiel na koaličné rokovanie a po dvoch vetách v duchu: "Keď tam bude Igor, musím tam byť aj ja." a "Alebo, z budúcej vlády musia odísť všetci traja predsedovia strán." ... opäť po pár minútach odišiel. Dnes večer sme zvolali z našej strany už posledné stretnutie štyroch strán, ale obávam sa, že Richard Sulík bude stále na svojej stoličke trvať.
Nuž, takéto je zákulisie rokovaní. Tri strany sa snažíme dohodnúť, ale predseda jednej strany povýšil svoj vlastný osobný záujem nad záujem svojej strany, nad záujem Slovenska a na základe dodatočne vymyslenej požiadavky, ktorá mu má zabezpečiť stoličku na vláde, vytiahol svoju stranu z koalície a vlády.
Pred nami ostatnými - OĽANO, SME RODINA A ZA ĽUDÍ teraz stojí úloha sa dohodnúť na trojkoalícii. Jasné bude to náročnejšie v parlamente, ale osobne verím, že taká koalícia môže urobiť kopu dobrej práce.
Môj záväzok odísť z postu predsedu vlády, samozrejme, platí. Treba k tomu už len malý krôčik - spísať dohodu, že naše požiadavky budú rekonštruovanou koalíciou naplnené.
https://www.facebook.com/igor.matovic.7/posts/10221728569655958


Igor Matovic 5 h · TROCHU PRAVDY DO CHAOSU Ahojte, viete, že v posledné týždne minimálne komunikujem - s cieľom, čo najmenej si posielať odkazy cez médiá a hľadať možnú dohodu s koaličnými partnermi. Keďže sa ale rozmohol zvyčajný šport posúvať význam slov a skutkov, píšem tento status, aby sme sa priblížili k pravde a sledovali fakty. KDE REÁLNE VIAZNU KOALIČNÉ ROKOVANIA? Richard Sulík dal verejný prísľub, že v prípade, ak ja nebudem predsedom vlády, od v budúcej vláde nebude. Povedali sme, že ponuku prijímame, keďže to považujeme za kľúčové pre zabezpečenie pokoja počas rokovaní vlád. Nebude stres, nebudú urážky, nebudú vularizmy a krik. Popri tom sme požadovali naplnenie pôvodného sľubu SaS o odchode šéfky zdravotníckeho výboru a vrátenie požičaného ministerstva, keďže SaS na základe výsledku volieb patria len dve. Všetky tri podmienky pre fungovanie v budúcej vláde SaS odmietla splniť. Demisiou síce odišli z aktuálnej vlády, ale Richard Sulík postavil ako zásadnú novú dodatočnú podmienku, že sa do zrekonštruovanej vlády vráti. Dôvod? Detinský: "Keď tam bude Igor, musím tam byť aj ja." A na tomto to viazne už od nedele, 6 dní. Na detinskej novej dodatočnej požiadavke, ktorá je v úplnom protiklade s jeho pôvodným verejným prísľubom. Včera večer nakoniec naveľa naveľa na doprosovanie sa Borisa Kollára Richard Sulík prišiel na koaličné rokovanie a po dvoch vetách v duchu: "Keď tam bude Igor, musím tam byť aj ja." a "Alebo, z budúcej vlády musia odísť všetci traja predsedovia strán." ... opäť po pár minútach odišiel. Dnes večer sme zvolali z našej strany už posledné stretnutie štyroch strán, ale obávam sa, že Richard Sulík bude stále na svojej stoličke trvať. Nuž, takéto je zákulisie rokovaní. Tri strany sa snažíme dohodnúť, ale predseda jednej strany povýšil svoj vlastný osobný záujem nad záujem svojej strany, nad záujem Slovenska a na základe dodatočne vymyslenej požiadavky, ktorá mu má zabezpečiť stoličku na vláde, vytiahol svoju stranu z koalície a vlády. Pred nami ostatnými - OĽANO, SME RODINA A ZA ĽUDÍ teraz stojí úloha sa dohodnúť na trojkoalícii. Jasné bude to náročnejšie v parlamente, ale osobne verím, že taká koalícia môže urobiť kopu dobrej práce. Môj záväzok odísť z postu predsedu vlády, samozrejme, platí. Treba k tomu už len malý krôčik - spísať dohodu, že naše požiadavky budú rekonštruovanou koalíciou naplnené. https://www.facebook.com/igor.matovic.7/posts/10221728569655958

Ako to hovoril pán Fico v decembri? Že v januári skončí kriminalizácia SMERU. Pred voľbami vravel, že ešte SMER budú prosiť, aby sa vrátil. A že budú mať dvakrát toľo hlasov ako pred voľbami.
A pomaličky im začína robiť cestu aj MSM. ... dobrá reklama. smile


https://www.facebook.com/richardtakac2018/photos/a.1716340102009508/2797153573928150/


Mnohí ste si všimli rozhovor v Novom čase 🙂 Ďakujem za reakcie, priatelia. Pozdravujem60645076e5a03


Ako to hovoril pán Fico v decembri? Že v januári skončí kriminalizácia SMERU. Pred voľbami vravel, že ešte SMER budú prosiť, aby sa vrátil. A že budú mať dvakrát toľo hlasov ako pred voľbami. A pomaličky im začína robiť cestu aj MSM. ... dobrá reklama. :) https://www.facebook.com/richardtakac2018/photos/a.1716340102009508/2797153573928150/ Mnohí ste si všimli rozhovor v Novom čase

A pomaličky im začína robiť cestu aj MSM


Ide o reklamný článok, ktorý si zaplatila strana SMER. Ten rozhovor nebol uverejnený kvôli záujmu redakcie NČ o osobu Richarda Takáča.


[quote="pid:9570, uid:94"]A pomaličky im začína robiť cestu aj MSM[/quote] Ide o reklamný článok, ktorý si zaplatila strana SMER. Ten rozhovor nebol uverejnený kvôli záujmu redakcie NČ o osobu Richarda Takáča.

Je to tak aj taká IV sa v poslednom čase vyjadruje kladne na Smer, ich vyjadrenia, často púšťajú ich TB pričom Lichtner priznal, že ani by tomu neveril, ze mu bude za vladnutim Fica ľúto.....a aj komenty ľudí na fb hovoria to isté. Smer má dobre našliapnuté a vzdy mal, nebýt podvodnych volieb....ľudia potrebovali okusiť čo je to hlad a chlad....a to ešte nie je koniec.....Fico sa musi vratiť v plnej sile....


Je to tak aj taká IV sa v poslednom čase vyjadruje kladne na Smer, ich vyjadrenia, často púšťajú ich TB pričom Lichtner priznal, že ani by tomu neveril, ze mu bude za vladnutim Fica ľúto.....a aj komenty ľudí na fb hovoria to isté. Smer má dobre našliapnuté a vzdy mal, nebýt podvodnych volieb....ľudia potrebovali okusiť čo je to hlad a chlad....a to ešte nie je koniec.....Fico sa musi vratiť v plnej sile....

Ten rozhovor nebol uverejnený kvôli záujmu redakcie NČ


Áno, ale až teraz. V správnom čase je ten rozhovor. A takto sa dávajú do povedomia ľudí. Ľudí jednoduchých, kt. čítajú tento bulvár.


[quote="pid:9571, uid:48"]Ten rozhovor nebol uverejnený kvôli záujmu redakcie NČ[/quote] Áno, ale až teraz. V správnom čase je ten rozhovor. A takto sa dávajú do povedomia ľudí. Ľudí jednoduchých, kt. čítajú tento bulvár.

Matel nechal Hegerovi na stole 3 slová....ktoré keď dodrží bude dobre....čo nám Matovič odkázal?
Že nič sa nemení ideme v starom móde....tie tri slová Matel nikdy nemal.....a nikdy ich mať nebude ani Heger...
Heger a jeho zjav mi príde ešte väčší blázon ako Matel....jeho oči nehovoria nič dobré
Igor Matovic
17 h ·
Dnes som Edovi odovzdal prázdny stôl ... s tromi slovami na ňom. Keď sa ich bude držať, bude výborný premiér a Slovensko rado bude. Držím palce


https://www.facebook.com/photo?fbid=10221758586686365&set=a.10216351837281009
6066eb9e0daf9


Matel nechal Hegerovi na stole 3 slová....ktoré keď dodrží bude dobre....čo nám Matovič odkázal? Že nič sa nemení ideme v starom móde....tie tri slová Matel nikdy nemal.....a nikdy ich mať nebude ani Heger... Heger a jeho zjav mi príde ešte väčší blázon ako Matel....jeho oči nehovoria nič dobré Igor Matovic 17 h · Dnes som Edovi odovzdal prázdny stôl ... s tromi slovami na ňom. Keď sa ich bude držať, bude výborný premiér a Slovensko rado bude. Držím palce https://www.facebook.com/photo?fbid=10221758586686365&set=a.10216351837281009 ![6066eb9e0daf9](serve/attachment&path=6066eb9e0daf9)

https://www.hlavnespravy.sk/pokrizovy-prieskum-preferencii-hlas-sd-vedie-pred-smerom-ktory-preskocil-vsetky-vladne-strany-pad-olano-sa-nezastavil-tazia-z-toho-napriklad-v-kdh/2491654


je to sice od Actly, ale Hlas a Smer na prvych dvoch miestach. To ze dali Smer uz na druhe miesto je zaujimave, v reale maju podla mna cez 15% a rastu kazdym dnom. Necudovoval by som sa ak by aj vyhrali volby, pretoze Pelleho Hlas je neviditelna strana.


https://www.hlavnespravy.sk/pokrizovy-prieskum-preferencii-hlas-sd-vedie-pred-smerom-ktory-preskocil-vsetky-vladne-strany-pad-olano-sa-nezastavil-tazia-z-toho-napriklad-v-kdh/2491654 je to sice od Actly, ale Hlas a Smer na prvych dvoch miestach. To ze dali Smer uz na druhe miesto je zaujimave, v reale maju podla mna cez 15% a rastu kazdym dnom. Necudovoval by som sa ak by aj vyhrali volby, pretoze Pelleho Hlas je neviditelna strana.

Moderator

Necudovoval by som sa ak by aj vyhrali volby

Stale mam pochybnosti o volbach ... ktovie na kolko su falsovane.


[quote="pid:9930, uid:10"]Necudovoval by som sa ak by aj vyhrali volby[/quote] Stale mam pochybnosti o volbach ... ktovie na kolko su falsovane.

https://www.hlavnespravy.sk/sudca-najvyssieho-sudu-kassak-na-facebooku-putin-je-nebezpecny-diktator-a-magor-ohrozujuci-europu/2495334


Sudca Ústavného súdu SR Rastislav Kaššák v noci zo stredy na štvrtok na sociálnej sieti zverejnil krátky škandalózny post vzhľadom na jeho vysokú funkciu, v ktorom nazval prezidenta Ruskej federácie Vladimira Putina „magorom“.


„Putin je nebezpečný diktátor a magor ohrozujúci Európu,“ uviedol na sociálnej sieti vo štvrtok 44-ročný sudca Rastislav Kaššák.


Kaššák sa vyjadruje na svojom Facebooku pomerne ostro pravidelne. Naposledy sa v komentári ku dianiu v Srbsku a bývalej Juhoslávii vyjadril, že „nacionalizmus je najväčšie zlo ľudstva“.


Sudcom Ústavného súdu je od jesene 2019. V minulosti pôsobil ako člen Legislatívnej rady vlády Slovenskej republiky, kde ho nominovala vtedajšia ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská z Mostu-Híd. Bol takisto členom Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán.


606f71a4d4b96


https://www.hlavnespravy.sk/sudca-najvyssieho-sudu-kassak-na-facebooku-putin-je-nebezpecny-diktator-a-magor-ohrozujuci-europu/2495334 Sudca Ústavného súdu SR Rastislav Kaššák v noci zo stredy na štvrtok na sociálnej sieti zverejnil krátky škandalózny post vzhľadom na jeho vysokú funkciu, v ktorom nazval prezidenta Ruskej federácie Vladimira Putina „magorom“. „Putin je nebezpečný diktátor a magor ohrozujúci Európu,“ uviedol na sociálnej sieti vo štvrtok 44-ročný sudca Rastislav Kaššák. Kaššák sa vyjadruje na svojom Facebooku pomerne ostro pravidelne. Naposledy sa v komentári ku dianiu v Srbsku a bývalej Juhoslávii vyjadril, že „nacionalizmus je najväčšie zlo ľudstva“. Sudcom Ústavného súdu je od jesene 2019. V minulosti pôsobil ako člen Legislatívnej rady vlády Slovenskej republiky, kde ho nominovala vtedajšia ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská z Mostu-Híd. Bol takisto členom Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán. ![606f71a4d4b96](serve/attachment&path=606f71a4d4b96)
Upravené 8. 4. 2021 o 23:12

60956f41ded21
609570b03b684


![60956f41ded21](serve/attachment&path=60956f41ded21) ![609570b03b684](serve/attachment&path=609570b03b684)

JankA

Upravené 7. 5. 2021 o 18:54

Veľmi dobre mu naložilismile .Ak si to aj prečítal tak ho určite išlo aj rostrhnúť od jedusmile .


Veľmi dobre mu naložili;) .Ak si to aj prečítal tak ho určite išlo aj rostrhnúť od jedu:D .

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

Veľmi dobre mu naložili .Ak si to aj prečítal tak ho určite išlo aj rostrhnúť od jedu .


zatiaľ u Sulika na fb


6096ccaa2b155
6096ccbfa825b
6096ccd1c1c3d


[quote="pid:14938, uid:109"]Veľmi dobre mu naložili .Ak si to aj prečítal tak ho určite išlo aj rostrhnúť od jedu .[/quote] #zatiaľ u Sulika na fb ![6096ccaa2b155](serve/attachment&path=6096ccaa2b155) ![6096ccbfa825b](serve/attachment&path=6096ccbfa825b) ![6096ccd1c1c3d](serve/attachment&path=6096ccd1c1c3d)

JankA

Upravené 8. 5. 2021 o 19:41
12
10.64k
111
21
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept