Politika v SR
Statusy SK politikov a stran

Nechcem to lepit po temach, ale dnes ma zaujalo niekolko statusov na fcbku:

toto som uz daval do inej temy, ale bola by skoda, keby to zapadlo:
60201285d7896

Biharyova sa uz chysta na volby:

602012fa51d11

Velka nespokojnost v regionalnych strukturach u Kollara:

60201374e96e6

Nechcem to lepit po temach, ale dnes ma zaujalo niekolko statusov na fcbku: toto som uz daval do inej temy, ale bola by skoda, keby to zapadlo: ![60201285d7896](serve/attachment&path=60201285d7896) Biharyova sa uz chysta na volby: ![602012fa51d11](serve/attachment&path=602012fa51d11) Velka nespokojnost v regionalnych strukturach u Kollara: ![60201374e96e6](serve/attachment&path=60201374e96e6)

Ku klusovi sa zbytocne vyjadrovat, on je biorobot napojeny na slobodomuraske loze. To kazda jeho veta akoby bola z fancuzska alebo nemecka poslana. Bihariova je obycajna ciganka - ciganov v demonkracii pouzivaju ako babky - tjs ak je potrebny clovek, ktoreho mozes lahko ovladat a bude robit to co chces, tak staci zajst do ciganskej osady, tam su ich tony. Podobne boli zneuzity pri volbach.

Tie dalsie prispevky potvrdzuju moje dlhodobe vnimanie ludi - ludia nie su sprosti, ani Slovaci, ani nemci, ani Rusi, ani americania ..... to system co ich zotrocuje je sprosty. Vsimajte si vyjadrenia ludi ... niektori su dokonca schopni sa znovu spojit s Ruskom, niektori chcu bojovat proti bidenovi. SAmozrejme ze je tu urcita cast zombirovanej populacie - ale to media vytvaraju obraz o tom, ze lud je sprosty ... lud v skutocnosti sprosty nie je ... to media manipuluju nasou mienkou.

Priklad stausu
"
Tento príspevok považujem za kuriozitu ale zároveň je to smutná realita. Prečo ? Dnes som robil na Hlavnej ulici v Košiciach. Bol som tam 6 hodín. Po dlhšej dobe bolo dnes pekne slnečno a hlavnej...

Ako som už spomenul robil som dnes na Hlavnej ulici, pri jednom dome 6 hodín. Prechádzalo okolo mňa množstvo ľudí. V tomto množstve ľudí bolo tiež veľké množstvo ľudí ktorý nemali vôbec rúško na tvári. Ale čo ma najviac prekvapilo ? Bolo to to, že sa prechádzali tam dvaja mestský policajti a tiež jeden štátny policajt s dvoma vojakmi kde nikto z nich neupozorňoval ľudí aby si nasadili rúška.
Mňa potom asi po hodine čo som tam bol napadlo, že to budem len tak počítať a že to tu zverejním. Ja ako som pracoval na jednom mieste, pri istom dome na Hlavnej ulici, som za cca 5 hodín napočítal 134 ľudí bez rúšok a 14 prejdení policajných hliadok okolo mňa. A popri tom ako 14 krát išli policajti okolo mňa tak v tých momentoch som napočítal 18 ľudí ktorý rúška nemali a policajti ich na to neupozornili.
"

Ku klusovi sa zbytocne vyjadrovat, on je biorobot napojeny na slobodomuraske loze. To kazda jeho veta akoby bola z fancuzska alebo nemecka poslana. Bihariova je obycajna ciganka - ciganov v demonkracii pouzivaju ako babky - tjs ak je potrebny clovek, ktoreho mozes lahko ovladat a bude robit to co chces, tak staci zajst do ciganskej osady, tam su ich tony. Podobne boli zneuzity pri volbach. Tie dalsie prispevky potvrdzuju moje dlhodobe vnimanie ludi - ludia nie su sprosti, ani Slovaci, ani nemci, ani Rusi, ani americania ..... to system co ich zotrocuje je sprosty. Vsimajte si vyjadrenia ludi ... niektori su dokonca schopni sa znovu spojit s Ruskom, niektori chcu bojovat proti bidenovi. SAmozrejme ze je tu urcita cast zombirovanej populacie - ale to media vytvaraju obraz o tom, ze lud je sprosty ... lud v skutocnosti sprosty nie je ... to media manipuluju nasou mienkou. Priklad stausu " Tento príspevok považujem za kuriozitu ale zároveň je to smutná realita. Prečo ? Dnes som robil na Hlavnej ulici v Košiciach. Bol som tam 6 hodín. Po dlhšej dobe bolo dnes pekne slnečno a hlavnej... Ako som už spomenul robil som dnes na Hlavnej ulici, pri jednom dome 6 hodín. Prechádzalo okolo mňa množstvo ľudí. V tomto množstve ľudí bolo tiež veľké množstvo ľudí ktorý nemali vôbec rúško na tvári. Ale čo ma najviac prekvapilo ? Bolo to to, že sa prechádzali tam dvaja mestský policajti a tiež jeden štátny policajt s dvoma vojakmi kde nikto z nich neupozorňoval ľudí aby si nasadili rúška. Mňa potom asi po hodine čo som tam bol napadlo, že to budem len tak počítať a že to tu zverejním. Ja ako som pracoval na jednom mieste, pri istom dome na Hlavnej ulici, som za cca 5 hodín napočítal 134 ľudí bez rúšok a 14 prejdení policajných hliadok okolo mňa. A popri tom ako 14 krát išli policajti okolo mňa tak v tých momentoch som napočítal 18 ľudí ktorý rúška nemali a policajti ich na to neupozornili. "

Aj Danko sa aktivoval po dlhom čase, keď sa začalo ešte len rozprávať o referende. Začal dávať častejšie statusy vaščinou v podobe otázok na ľudí. A referendum podporuje aj on:
https://www.facebook.com/andrejdanko.sk/posts/2947702092109711
Milí priatelia, oplatilo sa rokovať v zákulisí,
zhodli sme sa na znení petičného hárku, ktorý dostanete poštou priamo k vám domov alebo si ho môžete stiahnuť na www.referendum2021.sk. Ak nám pošlete žiadosť na referendumsk2021@gmail.com, tak vám ho radi doručíme. Stačilo, nie sme Matovičovi sluhovia. ĎAKUJEME!

Aj Danko sa aktivoval po dlhom čase, keď sa začalo ešte len rozprávať o referende. Začal dávať častejšie statusy vaščinou v podobe otázok na ľudí. A referendum podporuje aj on: https://www.facebook.com/andrejdanko.sk/posts/2947702092109711 Milí priatelia, oplatilo sa rokovať v zákulisí, zhodli sme sa na znení petičného hárku, ktorý dostanete poštou priamo k vám domov alebo si ho môžete stiahnuť na www.referendum2021.sk. Ak nám pošlete žiadosť na referendumsk2021@gmail.com, tak vám ho radi doručíme. Stačilo, nie sme Matovičovi sluhovia. ĎAKUJEME!

Toto je zaujimava poznamka:

60211d37bc184

Zeby IM chcel nasrat aj Marcina?

Toto je zaujimava poznamka: ![60211d37bc184](serve/attachment&path=60211d37bc184) Zeby IM chcel nasrat aj Marcina?

Mne to teraz pripadá tak, že návšteva bola uskutočnená v rámci boja neokonov proti globalistom, a využili Matelka aby Macrona zosmiesnil, resp. mu prostredníctvom neho poslali odkaz. Tá 11 mi hneď bila do očí, nevedela som o faux pas ohľadom kaderníka.
Je to odpoveď na schválenie Sputnik V vo FR, či na niečo iné?
To by vysvetlilo aj prekladanie jeho "reči" do všetkých jazykov".

[quote="pid:2918, uid:10"]Zeby IM chcel nasrat aj Marcina?[/quote] Mne to teraz pripadá tak, že návšteva bola uskutočnená v rámci boja neokonov proti globalistom, a využili Matelka aby Macrona zosmiesnil, resp. mu prostredníctvom neho poslali odkaz. Tá 11 mi hneď bila do očí, nevedela som o faux pas ohľadom kaderníka. Je to odpoveď na schválenie Sputnik V vo FR, či na niečo iné? To by vysvetlilo aj prekladanie jeho "reči" do všetkých jazykov".
Upravené 8. 2. 2021 o 12:47

Bolo to to, že sa prechádzali tam dvaja mestský policajti a tiež jeden štátny policajt s dvoma vojakmi kde nikto z nich neupozorňoval ľudí aby si nasadili rúška.
...možno policajti vedia,okrem iného aj toto: https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/pravny-manual-chaotickemu-k-manualu-ministerstva-skolstva?fbclid=IwAR26cxXVEmn2tV_39SILPwjtZJUWYwzsRbbzn3hRFJKMDjiR44sWjo__svs

[quote="pid:2849, uid:106"]Bolo to to, že sa prechádzali tam dvaja mestský policajti a tiež jeden štátny policajt s dvoma vojakmi kde nikto z nich neupozorňoval ľudí aby si nasadili rúška.[/quote]...možno policajti vedia,okrem iného aj toto: https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/pravny-manual-chaotickemu-k-manualu-ministerstva-skolstva?fbclid=IwAR26cxXVEmn2tV_39SILPwjtZJUWYwzsRbbzn3hRFJKMDjiR44sWjo__svs

...možno policajti vedia

Ako do harabinovho manuálu vsadíš rozhodnutie Ústavného súdu, ktorý považuje Matovičovo vyhlásenie núdzového stavu v súlade s ústavou?

Prikladám časť z úvodu rozhodnutia:

1. Uznesenie vlády Slovenskej republiky č. 587 z 30. septembra 2020 k návrhu na vyhlásenie núdzového stavu podľa čl. 5 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu v znení neskorších predpisov uverejnené v Zbierke zákonov Slovenskej republiky pod č. 268/2020 Z. z., ktorým bol vyhlásený núdzový stav, je v súlade s čl. 1 ods. 1 a čl. 2 ods. 2 Ústavy Slovenskej republiky a čl. 1 ods. 1 až 4 a čl. 5 ods. 1 až 3 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavua núdzového stavu v znení neskorších predpisov.

Celý rozsudok si môžte prečítať:

https://www.ustavnysud.sk/aktuality/-/asset_publisher/khBX4dlb1ni1/content/ustavny-sud-slovenskej-republiky-dnes-rozhodol-o-sulade-rozhodnutia-o-vyhlaseni-nudzoveho-stavu-s-ustavou-slovenskej-republiky

[quote="pid:2923, uid:191"]...možno policajti vedia[/quote] Ako do harabinovho manuálu vsadíš rozhodnutie Ústavného súdu, ktorý považuje Matovičovo vyhlásenie núdzového stavu v súlade s ústavou? Prikladám časť z úvodu rozhodnutia: 1. Uznesenie vlády Slovenskej republiky č. 587 z 30. septembra 2020 k návrhu na vyhlásenie núdzového stavu podľa čl. 5 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu v znení neskorších predpisov uverejnené v Zbierke zákonov Slovenskej republiky pod č. 268/2020 Z. z., ktorým bol vyhlásený núdzový stav, je v súlade s čl. 1 ods. 1 a čl. 2 ods. 2 Ústavy Slovenskej republiky a čl. 1 ods. 1 až 4 a čl. 5 ods. 1 až 3 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu v znení neskorších predpisov. Celý rozsudok si môžte prečítať: https://www.ustavnysud.sk/aktuality/-/asset_publisher/khBX4dlb1ni1/content/ustavny-sud-slovenskej-republiky-dnes-rozhodol-o-sulade-rozhodnutia-o-vyhlaseni-nudzoveho-stavu-s-ustavou-slovenskej-republiky

Harabin nespochybňuje núdzový stav ale opatrenia a obmedzenia"Ústava Slovenskej republiky platí aj za núdzového stavu, podľa ktorej aj sloboda pohybu a pobytu i zhromažďovania sa, právo na zachovanie ľudskej dôstojnosti, nedotknuteľnosť osoby a jej súkromia a osobná sloboda sa zaručujú. Môžu byť obmedzené len zákonom prijatým a schváleným riadnym legislatívnym procesom v parlamente, ktorý má 150 poslancov a nie uznesením vlády a už vôbec nie vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva".

Harabin nespochybňuje núdzový stav ale opatrenia a obmedzenia"Ústava Slovenskej republiky platí aj za núdzového stavu, podľa ktorej aj sloboda pohybu a pobytu i zhromažďovania sa, právo na zachovanie ľudskej dôstojnosti, nedotknuteľnosť osoby a jej súkromia a osobná sloboda sa zaručujú. Môžu byť obmedzené len zákonom prijatým a schváleným riadnym legislatívnym procesom v parlamente, ktorý má 150 poslancov a nie uznesením vlády a už vôbec nie vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva".

Harabin nespochybňuje núdzový stav

v podstatranskom kurierovi, ktorý je linkovaný vyššie Harabín povedal, citujem: "V tejto spojitosti je obsah uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 808 z 31. decembra 2020 s účinnosťou od 1. januára 2021 pre obyvateľov Slovenskej republiky v zásade irelevantný". (Uznesenie vlády č. 808/2020 je návrh na predĺženie času trvania núdzového stavu.)
Ide o to, že ústavný súd odklepol vláde prijatie NS(núdzový stav) aj formou akou to bolo predložené (a predkladá sa stále) a to uznesením vlády. takže teraz je aký platný stav? US povoľuje vyhlasovanie NS pomocou uznesení, ale opatrenia prijaté podľa čl. 5 ods. 2 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. už platné nie su?

Neber to ako rýpanie. Zaujíma ma názor. Ja tiež nesúhlasím s celým covid šialenstvom a opatreniami. Všetko mi prišlo jasné ako facka, čo písal Harabín až do momentu keď som si uvedomil, že vlastne US odklepol to čo odklepol.

[quote="pid:2929, uid:191"]Harabin nespochybňuje núdzový stav[/quote] v podstatranskom kurierovi, ktorý je linkovaný vyššie Harabín povedal, citujem: "V tejto spojitosti je obsah uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 808 z 31. decembra 2020 s účinnosťou od 1. januára 2021 pre obyvateľov Slovenskej republiky v zásade irelevantný". (Uznesenie vlády č. 808/2020 je návrh na predĺženie času trvania núdzového stavu.) Ide o to, že ústavný súd odklepol vláde prijatie NS(núdzový stav) aj formou akou to bolo predložené (a predkladá sa stále) a to uznesením vlády. takže teraz je aký platný stav? US povoľuje vyhlasovanie NS pomocou uznesení, ale opatrenia prijaté podľa čl. 5 ods. 2 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. už platné nie su? Neber to ako rýpanie. Zaujíma ma názor. Ja tiež nesúhlasím s celým covid šialenstvom a opatreniami. Všetko mi prišlo jasné ako facka, čo písal Harabín až do momentu keď som si uvedomil, že vlastne US odklepol to čo odklepol.

Anton Selecký zdieľal blog Pravdy, kde sa píše:
Na margo tejto udalosti: Návšteva u prezidenta v zahraničí sa pripravuje s dostatočným predstihom. Táto návšteva bola nepripravená, náhle a utajene dohodnutá, lebo Matovič musel skladať účty zo svojho faux-pa, za svoje klamstvo ktorým obalamutil všetkých svojich slovenských voličov.
Francúz – majiteľ vily ktorú prenajal Počiatkovcom – vzniesol obvinenie proti Slovenskej republike. Prečo? Lebo Matovič pred rokom označil túto vilu za „majetok SR“.

https://axon.blog.pravda.sk/2021/02/06/matovic-u-macrona-zaplatil-za-svoj-volebny-podvod/?

[quote="pid:2918, uid:10"]Zeby IM chcel nasrat aj Marcina?[/quote]Anton Selecký zdieľal blog Pravdy, kde sa píše: Na margo tejto udalosti: Návšteva u prezidenta v zahraničí sa pripravuje s dostatočným predstihom. Táto návšteva bola nepripravená, náhle a utajene dohodnutá, lebo Matovič musel skladať účty zo svojho faux-pa, za svoje klamstvo ktorým obalamutil všetkých svojich slovenských voličov. Francúz – majiteľ vily ktorú prenajal Počiatkovcom – vzniesol obvinenie proti Slovenskej republike. Prečo? Lebo Matovič pred rokom označil túto vilu za „majetok SR“. https://axon.blog.pravda.sk/2021/02/06/matovic-u-macrona-zaplatil-za-svoj-volebny-podvod/?

Francúz – majiteľ vily ktorú prenajal Počiatkovcom – vzniesol obvinenie proti Slovenskej republike.

Lenže Magorovič tam bol ako súkromná osoba a nie ako štátny orgán. To za každé moje vyjadrenie v cudzine bude súdený štát a nie ja osobne, nejaká hlúposť to je. Ak sa to zdôvodňuje týmto, tak za tým musí byť čosi oveľa zlovestnejšie.

[quote="pid:2934, uid:23"]Francúz – majiteľ vily ktorú prenajal Počiatkovcom – vzniesol obvinenie proti Slovenskej republike.[/quote] Lenže Magorovič tam bol ako súkromná osoba a nie ako štátny orgán. To za každé moje vyjadrenie v cudzine bude súdený štát a nie ja osobne, nejaká hlúposť to je. Ak sa to zdôvodňuje týmto, tak za tým musí byť čosi oveľa zlovestnejšie.

Ide o to, že ústavný súd odklepol vláde prijatie NS(núdzový stav) aj formou akou to bolo predložené (a predkladá sa stále) a to uznesením vlády. takže teraz je aký platný stav? US povoľuje vyhlasovanie NS pomocou uznesení, ale opatrenia prijaté podľa čl. 5 ods. 2 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. už platné nie su?
...Nie som právnik ale keď si človek preštuduje rozdiely medzi Uzneseniami vlády a Nariadeniami vlády a ich právnu záväznosť a účinnosť, taktiež Vyhlášky či nariadenia náväzných štátnych orgánov a ich účinnosť mi vychádza že uznesenie vlády je len vnútorné uznesenie,môže byť síce uvedené aj v Zbierke zákonov no len s odporúčacím charakterom na ďalšie štátne orgány, ktoré to zapracujú-ale aj nemusia-do svojich vyhlášok a nariadení.Ústavný súd odklepol len uznesenie o predĺžení núdzového stavu,keby to bolo Nariadenie vlády alebo by to bol zákon prijatý parlamentom tak by to nemuselo prejsť ÚS.Právnici to vedia zhodnotiť lepšie.

[quote="pid:2932, uid:248"]Ide o to, že ústavný súd odklepol vláde prijatie NS(núdzový stav) aj formou akou to bolo predložené (a predkladá sa stále) a to uznesením vlády. takže teraz je aký platný stav? US povoľuje vyhlasovanie NS pomocou uznesení, ale opatrenia prijaté podľa čl. 5 ods. 2 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. už platné nie su?[/quote]...Nie som právnik ale keď si človek preštuduje rozdiely medzi Uzneseniami vlády a Nariadeniami vlády a ich právnu záväznosť a účinnosť, taktiež Vyhlášky či nariadenia náväzných štátnych orgánov a ich účinnosť mi vychádza že uznesenie vlády je len vnútorné uznesenie,môže byť síce uvedené aj v Zbierke zákonov no len s odporúčacím charakterom na ďalšie štátne orgány, ktoré to zapracujú-ale aj nemusia-do svojich vyhlášok a nariadení.Ústavný súd odklepol len uznesenie o predĺžení núdzového stavu,keby to bolo Nariadenie vlády alebo by to bol zákon prijatý parlamentom tak by to nemuselo prejsť ÚS.Právnici to vedia zhodnotiť lepšie.

...Nie som právnik ale keď si človek preštuduje rozdiely medzi Uzneseniami vlády a Nariadeniami vlády

Skúsim sa ináč opýtať. Poznáš alebo pozná niekto niekoho kto použil tento harabinov manuál a súd/polícia mu dala za pravdu?

[quote="pid:2964, uid:191"]...Nie som právnik ale keď si človek preštuduje rozdiely medzi Uzneseniami vlády a Nariadeniami vlády[/quote] Skúsim sa ináč opýtať. Poznáš alebo pozná niekto niekoho kto použil tento harabinov manuál a súd/polícia mu dala za pravdu?

Poznáš alebo pozná niekto niekoho kto použil tento harabinov manuál a súd/polícia mu dala za pravdu?
Ja nepoznám,no myslím že nie je problém sa informovať priamo,mail má iste verejne dostupný,a ak ma pamäť neklame tak zakladal aj nejaké bezplatné právne poradenstvo pre všetkých....

[quote="pid:3029, uid:248"]Poznáš alebo pozná niekto niekoho kto použil tento harabinov manuál a súd/polícia mu dala za pravdu?[/quote] Ja nepoznám,no myslím že nie je problém sa informovať priamo,mail má iste verejne dostupný,a ak ma pamäť neklame tak zakladal aj nejaké bezplatné právne poradenstvo pre všetkých....

Dalsia zaujima vec.

Baranekov status:

602280a84cbe8

Velmi hlupa reakcia Financnej spravy:
602280ebb918b

Prakticky oznacili RTVS za hoaxerov: Colníci zadržiavajú lieky s Ivermektínom, ľudia ho kupujú z krajín mimo EÚ

Baranekova reakcia:

6022810cd1efd

Ocenujem ze kladie otazky a nuti ludi premyslat vlastnou hlavou.

Dalsia zaujima vec. Baranekov status: ![602280a84cbe8](serve/attachment&path=602280a84cbe8) Velmi hlupa reakcia Financnej spravy: ![602280ebb918b](serve/attachment&path=602280ebb918b) Prakticky oznacili RTVS za hoaxerov: [Colníci zadržiavajú lieky s Ivermektínom, ľudia ho kupujú z krajín mimo EÚ](https://spravy.rtvs.sk/2021/02/colnici-zadrziavaju-lieky-s-ivermektinom-ludia-ho-kupuju-z-krajin-mimo-eu/) Baranekova reakcia: ![6022810cd1efd](serve/attachment&path=6022810cd1efd) Ocenujem ze kladie otazky a nuti ludi premyslat vlastnou hlavou.

Sice bulvar, ale v kruhu hyperkrestanov to moze zarezonovat, uz vieme preco Paulina robila bordel na urade vlady.

6026f9cca2944

Sice bulvar, ale v kruhu hyperkrestanov to moze zarezonovat, uz vieme preco Paulina robila bordel na urade vlady. ![6026f9cca2944](serve/attachment&path=6026f9cca2944)

https://www.facebook.com/tomastaraba.sk/photos/a.107986540815072/255370612743330
Tomáš Taraba:
Podal som aj za Vás všetkých žalobu, ktorá je odôvodnená na 14 stranách. Ak ju vyhrám, bude to následne výhra pre Vás všetkých, ktorých nútili alebo nútia preukazovať sa zdravotnou dokumentáciou (modrým papierikom) pri vstupe do zamestnania, do škôl, do obchodov, vás ktorých zdravých nahnali sa testovať napriek tomu, že bolo a je zrejmé, že táto atómova bomba rozširuje nákazu a teda vy zdraví ste boli nútení vystaviť sa nebezpečnej chorobe, aby ste získali nejaký papierik s nulovou výpovednou hodnotou, a vyhráte Vy všetci, korým šliapu po ústavou garantovaných právach cez vyhlášky hlavného hygienika.

Keďže som jediný poslanec, ktorý sa odmietol dať testovať a za to ma odmietajú pustiť do budovy parlamentu, v mojom prípade sa pošliapáva po všetkom tom, čo sa týka Vás a preto som oprávnený konať ako poškodený. Keďže ja veľmi neverím, že sme právny štát, žaloba pôjde ešte na ústavný súd a aj na Európsky dvor.

Ak si hygienik dovolí siahnuť na slobodný výkon mandátu poslanca garantovaný ústavou, zajtra to môže urobiť pri voľbách Vám voličom.
24.2. bude parlament opäť rokovať o predĺžení núdzového stavu. Vidíme, že vždy je zdravotná situácia horšia a horšia. Jediné na čo ho potrebujú, aby rozdávali kšefty bez verejných obstarávaní a neštítia to robiť za cenu pošliapavania ľudských práv. Pritom ešte zabudnú nakúpiť v dostatočnom množstve striekačky

https://www.facebook.com/tomastaraba.sk/photos/a.107986540815072/255370612743330 Tomáš Taraba: Podal som aj za Vás všetkých žalobu, ktorá je odôvodnená na 14 stranách. Ak ju vyhrám, bude to následne výhra pre Vás všetkých, ktorých nútili alebo nútia preukazovať sa zdravotnou dokumentáciou (modrým papierikom) pri vstupe do zamestnania, do škôl, do obchodov, vás ktorých zdravých nahnali sa testovať napriek tomu, že bolo a je zrejmé, že táto atómova bomba rozširuje nákazu a teda vy zdraví ste boli nútení vystaviť sa nebezpečnej chorobe, aby ste získali nejaký papierik s nulovou výpovednou hodnotou, a vyhráte Vy všetci, korým šliapu po ústavou garantovaných právach cez vyhlášky hlavného hygienika. Keďže som jediný poslanec, ktorý sa odmietol dať testovať a za to ma odmietajú pustiť do budovy parlamentu, v mojom prípade sa pošliapáva po všetkom tom, čo sa týka Vás a preto som oprávnený konať ako poškodený. Keďže ja veľmi neverím, že sme právny štát, žaloba pôjde ešte na ústavný súd a aj na Európsky dvor. Ak si hygienik dovolí siahnuť na slobodný výkon mandátu poslanca garantovaný ústavou, zajtra to môže urobiť pri voľbách Vám voličom. 24.2. bude parlament opäť rokovať o predĺžení núdzového stavu. Vidíme, že vždy je zdravotná situácia horšia a horšia. Jediné na čo ho potrebujú, aby rozdávali kšefty bez verejných obstarávaní a neštítia to robiť za cenu pošliapavania ľudských práv. Pritom ešte zabudnú nakúpiť v dostatočnom množstve striekačky
Upravené 20. 2. 2021 o 21:15

@dum
Nařízení vlády je prováděcí předpis pro Usnesení vlády.
Jinými slovy "toto chceme" (usnesení) a "takto to uděláme" (nařízení). Samozřejmě jsem to velmi zjednodušil pro snadnější pochopení. Jedno bez druhého nemá v zásadě zádný právní účinek.

@dum Nařízení vlády je prováděcí předpis pro Usnesení vlády. Jinými slovy "toto chceme" (usnesení) a "takto to uděláme" (nařízení). Samozřejmě jsem to velmi zjednodušil pro snadnější pochopení. Jedno bez druhého nemá v zásadě zádný právní účinek.
6.32k
71
15
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept