Zdravie a záhrada
Ministr zdravotnictví Vojtěch má covid

Čekám na Babiše, kdy bude mít kovida po třech dávkách.


Čekám na Babiše, kdy bude mít kovida po třech dávkách.

Jarek

Stahování figurky z jeviště. Teď si budou pinkat s Válkem mičudu "já néé, To ten druhej.


Stahování figurky z jeviště. Teď si budou pinkat s Válkem mičudu "já néé, To ten druhej.

Možná je to schválně. Aby se hněv lidu rozložil na dvě osoby. Ken je teď schovanej doma, tak se cílem vzteku lidí stane ten druhý 😀


Možná je to schválně. Aby se hněv lidu rozložil na dvě osoby. Ken je teď schovanej doma, tak se cílem vzteku lidí stane ten druhý

To je povedená taškařice. Očkovaný Vojtěch jde do karantény, protože měl chytit covid, ale členové vlády do karantény nejdou, protože jsou očkovaní - ergo covid chytit nemůžou smile


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-ministr-vojtech-ma-koronavirus-nastoupil-do-karanteny-181989#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=zjRoUWlpCY9-202111281229&dop_id=181989&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


To je povedená taškařice. Očkovaný Vojtěch jde do karantény, protože měl chytit covid, ale členové vlády do karantény nejdou, protože jsou očkovaní - ergo covid chytit nemůžou :D https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-ministr-vojtech-ma-koronavirus-nastoupil-do-karanteny-181989#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=zjRoUWlpCY9-202111281229&dop_id=181989&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

@JanaK byla rychlejší


Aha, nevšiml jsem si, omluva ... smile


> @JanaK byla rychlejší Aha, nevšiml jsem si, omluva ... :)
Upravené 28. 11. 2021 o 14:16

Tak covid chytla už i hlavní hygienička
Nemá to chybu. Možná bude úřadovat z plexi-krabice. Teď vážně. Podle mne si svědkové kovidovi dávají timeout. Dostávají se do informační nouze, a tak potřebují převzít a nastudovat nové noty.


[quote="pid:45562, uid:101"]Tak covid chytla už i hlavní hygienička[/quote]Nemá to chybu. Možná bude úřadovat z plexi-krabice. Teď vážně. Podle mne si svědkové kovidovi dávají timeout. Dostávají se do informační nouze, a tak potřebují převzít a nastudovat nové noty.
901
8
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept