História
Telegram: Záhady historie rj. https://t.me/s/tshistory

Pro zájemce o historii přidávám zdroj, ve kterém jsou nashromážděny fakty a artefakty, které jsou zamlčovány současnými historiky. Příspěvky jsou doplněny fotografiemi a krátkým komentářem. Ten komentář je sice v ruštině, ale strojově se dá velmi slušně přeložit. Já používám vyhledávač yandex, a ten přímo na liště má okénko, na kterém můžete rovnou zadát překlad do češtiny, či slovenštiny, který je téměř bez chyby.


Pro zájemce o historii přidávám zdroj, ve kterém jsou nashromážděny fakty a artefakty, které jsou zamlčovány současnými historiky. Příspěvky jsou doplněny fotografiemi a krátkým komentářem. Ten komentář je sice v ruštině, ale strojově se dá velmi slušně přeložit. Já používám vyhledávač yandex, a ten přímo na liště má okénko, na kterém můžete rovnou zadát překlad do češtiny, či slovenštiny, který je téměř bez chyby.

Žiaľ, pri otvorení stránky je odkaz na Telegram a ja nie som jeho uživateľom. TauRus, nedalo ba sa to sprístupniť všetkým?


Žiaľ, pri otvorení stránky je odkaz na Telegram a ja nie som jeho uživateľom. TauRus, nedalo ba sa to sprístupniť všetkým?

Žiaľ, pri otvorení stránky je odkaz na Telegram a ja nie som jeho uživateľom. TauRus, nedalo ba sa to sprístupniť všetkým?


Také nejsem uživatelem Telegramu, ale mně se stránka otvírá hned. Možná je to tím, že používám yandex. Když zadám adresu na googlu, objeví se mi vstupní stránka, kde je v zeleném políčku napsáno "view in telegram" - to poličko na kliknutí nereaguje. Ale hned pod ním je nádpis "preview channel", po kliknutí na něj, stránka se otevře.
Tak to zkus.


[quote="pid:2764, uid:165"]Žiaľ, pri otvorení stránky je odkaz na Telegram a ja nie som jeho uživateľom. TauRus, nedalo ba sa to sprístupniť všetkým?[/quote] Také nejsem uživatelem Telegramu, ale mně se stránka otvírá hned. Možná je to tím, že používám yandex. Když zadám adresu na googlu, objeví se mi vstupní stránka, kde je v zeleném políčku napsáno "view in telegram" - to poličko na kliknutí nereaguje. Ale hned pod ním je nádpis "preview channel", po kliknutí na něj, stránka se otevře. Tak to zkus.
547
2
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept