Egregoriálno-matričné riadenie
Prvních 300 tisíc vakcín pro děti dorazí do Česka před Vánocemi

Prvních 300 000 dávek vakcíny proti covidu-19 od firmy Pfizer/BioNTech určené pro děti ve věku pět až 11 let dorazí do ČR v týdnu od 20. prosince. Uvedli to zástupci projektu Chytrá karanténa. Doporučení pro schválení vakcíny dnes dala Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA). V Česku by se očkování týkalo asi 390 000 dětí ve věku pět až 11 let.
Babiš s Vojtěchem neutečou, budou sedět ve vězení za genocidu na českých dětech a lidech. Pokud toto udělají, očkují děti ve věku 5-11 let, je to genocida, která se ne pamatuje v historii České republiky.


Prvních 300 000 dávek vakcíny proti covidu-19 od firmy Pfizer/BioNTech určené pro děti ve věku pět až 11 let dorazí do ČR v týdnu od 20. prosince. Uvedli to zástupci projektu Chytrá karanténa. Doporučení pro schválení vakcíny dnes dala Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA). V Česku by se očkování týkalo asi 390 000 dětí ve věku pět až 11 let. Babiš s Vojtěchem neutečou, budou sedět ve vězení za genocidu na českých dětech a lidech. Pokud toto udělají, očkují děti ve věku 5-11 let, je to genocida, která se ne pamatuje v historii České republiky.

Keď to chceli urobiť na Slovensku, vyše 60 tisíc rodičov podpísalo memorandum, ktoré odovzdali na ministerstve. Inšpirujte sa.


Memorandum hlavnému hygienikovi Slovenskej republiky Jánovi Mikasovi:
https://skolabezpodmienok.sk/blog/memorandum-hlavnemu-hygienikovi-slovenskej-republiky-janovi-mikasovi


Keď to chceli urobiť na Slovensku, vyše 60 tisíc rodičov podpísalo memorandum, ktoré odovzdali na ministerstve. Inšpirujte sa. **Memorandum hlavnému hygienikovi Slovenskej republiky Jánovi Mikasovi:** https://skolabezpodmienok.sk/blog/memorandum-hlavnemu-hygienikovi-slovenskej-republiky-janovi-mikasovi
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 25. 11. 2021 o 15:01

Takto prebiehalo odovzdávanie memoranda bojovne naladenými rodičmi. Nakoniec na nich zavolali policajtov, pretože im vadilo, ako s nimi jednajú.


Mikasovi zamestnanci rúška nenosia, deti nútia dusiť sa:
https://www.mojevideo.sk/video/35bc1/mikasovi_zamestnanci_ruska_nenosia_deti_nutia_dusit_sa.html


"Na úrade hlavného „hygienika“ mali niektorí rodičia možnosť osobne vidieť „covid divadlo“, ktoré so Slovenskom táto inštitúcia, jej šéf a vláda hrajú.


Nielenže sa im dlho nedarilo zohnať nikoho kompetentného, ktorý by od nich memorandum so 60 000 podpismi prevzal, no navyše „zamestnanci ÚVZ, Trnavská cesta 166, Bratislava, nemajú na chodbách rúška alebo ich majú pod nosom,“ píše v krátkom statuse znechutene Adriana Kráľová, ktorá video z odovzdávania memoranda zverejnila."


Takto prebiehalo odovzdávanie memoranda bojovne naladenými rodičmi. Nakoniec na nich zavolali policajtov, **pretože im vadilo, ako s nimi jednajú**. **Mikasovi zamestnanci rúška nenosia, deti nútia dusiť sa:** https://www.mojevideo.sk/video/35bc1/mikasovi_zamestnanci_ruska_nenosia_deti_nutia_dusit_sa.html _"Na úrade hlavného „hygienika“ mali niektorí rodičia možnosť osobne vidieť „covid divadlo“, ktoré so Slovenskom táto inštitúcia, jej šéf a vláda hrajú._ _Nielenže sa im dlho nedarilo zohnať nikoho kompetentného, ktorý by od nich memorandum so 60 000 podpismi prevzal, no navyše „zamestnanci ÚVZ, Trnavská cesta 166, Bratislava, nemajú na chodbách rúška alebo ich majú pod nosom,“ píše v krátkom statuse znechutene Adriana Kráľová, ktorá video z odovzdávania memoranda zverejnila."_
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 25. 11. 2021 o 15:06

Bych to těm svinim podpálil ty bendy s tím svinstvem! Nemám děti, ale toto se rovná zločinu, dle mého soudu! Kdo naočkuje své děti experimentální látkou?Bohužel jich bude dost i v ČR.


Bych to těm svinim podpálil ty bendy s tím svinstvem! Nemám děti, ale toto se rovná zločinu, dle mého soudu! Kdo naočkuje své děti experimentální látkou?Bohužel jich bude dost i v ČR.
Upravené 25. 11. 2021 o 22:36

?Bohužel jich bude dost i v ČR.
Babiš dnes v televizi veřejně řekl, že byly dány vakcíny k očkování dětí a že by to mělo být zavedeno. Babiš v každém svém projevu mluví otevřeně, očkování a jedině očkování, jestli není psychopat nebo něco horšího.


[quote="pid:45080, uid:149"]?Bohužel jich bude dost i v ČR.[/quote]Babiš dnes v televizi veřejně řekl, že byly dány vakcíny k očkování dětí a že by to mělo být zavedeno. Babiš v každém svém projevu mluví otevřeně, očkování a jedině očkování, jestli není psychopat nebo něco horšího.

Kdo naočkuje své děti experimentální látkou?Bohužel jich bude dost i v ČR.

https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky#ockovani
12-15 let, 42,0 % očkovaní ... co na to říct?
Já už začínám věřit tomu, že ta vakcína působí i přímo na psychiku, z rodiče udělá poslušnou ovci, která nechá pak napíchat i vlastní děti. Což mě na jednu stranu nepřekvapuje, protlačování mRNA vakcín má nějaký důvod, ale že to půjde takhle rychle jsem fakt nečekal.


[quote="pid:45080, uid:149"]Kdo naočkuje své děti experimentální látkou?Bohužel jich bude dost i v ČR.[/quote] https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky#ockovani 12-15 let, 42,0 % očkovaní ... co na to říct? Já už začínám věřit tomu, že ta vakcína působí i přímo na psychiku, z rodiče udělá poslušnou ovci, která nechá pak napíchat i vlastní děti. Což mě na jednu stranu nepřekvapuje, protlačování mRNA vakcín má nějaký důvod, ale že to půjde takhle rychle jsem fakt nečekal.

Je dojímavé , jak plukovníku tajných jugoslávských služeb a skupině Ogar leží na srdcích blaho lidí z ČR a SR . Mají stejné bohumilé úmysly , jako jejich nezištný mecenáš Soroš .


Je dojímavé , jak plukovníku tajných jugoslávských služeb a skupině Ogar leží na srdcích blaho lidí z ČR a SR . Mají stejné bohumilé úmysly , jako jejich nezištný mecenáš Soroš .

Já už začínám věřit tomu, že ta vakcína působí i přímo na psychiku, z rodiče udělá poslušnou ovci, která nechá pak napíchat i vlastní děti.


Ovplyvňovanie podvedomia je pravdepodobne jeden z cieľov.


Je dojímavé , jak plukovníku tajných jugoslávských služeb a skupině Ogar leží na srdcích blaho lidí z ČR a SR . Mají stejné bohumilé úmysly , jako jejich nezištný mecenáš Soroš .


Je dojímavé, ako sa stále rieši moja osoba a ako som obviňovaný z nijako nepodložených vecí. Najviac ležím v žalúdku práve miestnym dogmatikom, "smotánke", ktorá neznesie akékoľvek odchýlenie od ich viery a spochybnenie ich idolov.


[quote="pid:45099, uid:71"]Já už začínám věřit tomu, že ta vakcína působí i přímo na psychiku, z rodiče udělá poslušnou ovci, která nechá pak napíchat i vlastní děti.[/quote] Ovplyvňovanie podvedomia je pravdepodobne jeden z cieľov. [quote="pid:45156, uid:185"]Je dojímavé , jak plukovníku tajných jugoslávských služeb a skupině Ogar leží na srdcích blaho lidí z ČR a SR . Mají stejné bohumilé úmysly , jako jejich nezištný mecenáš Soroš .[/quote] Je dojímavé, ako sa stále rieši moja osoba a ako som obviňovaný z nijako nepodložených vecí. Najviac ležím v žalúdku práve miestnym dogmatikom, "smotánke", ktorá neznesie akékoľvek odchýlenie od ich viery a spochybnenie ich idolov.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 26. 11. 2021 o 13:26

Doslova mě to dojalo . Oni mě nemají rádi a já to dělám jen pro ně .


Doslova mě to dojalo . Oni mě nemají rádi a já to dělám jen pro ně .

Doslova mě to dojalo .
Že tě to baví.


[quote="pid:45193, uid:185"]Doslova mě to dojalo .[/quote]Že tě to baví.
1.02k
9
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept