Politika v SR
Matelko sa zľakol ?

Zrazu otočka o 180°, že Sputnik V by sa mohol vyrábať aj u nás. Matovič vraj nechce geo-politcké záujmy povyšovať nad záujmy ludí... Zrovna deň po vyhlásení zberu podpisov za referendum o predčasných voľbách. Topiaci sa aj britvy chytí....
https://bleskovky.zoznam.sk/cl/1005001/2054105/Na-slovensku-by-sa-mohla-vyrabat-vakcina-proti-koronavirusu


Zrazu otočka o 180°, že Sputnik V by sa mohol vyrábať aj u nás. Matovič vraj nechce geo-politcké záujmy povyšovať nad záujmy ludí... Zrovna deň po vyhlásení zberu podpisov za referendum o predčasných voľbách. Topiaci sa aj britvy chytí.... https://bleskovky.zoznam.sk/cl/1005001/2054105/Na-slovensku-by-sa-mohla-vyrabat-vakcina-proti-koronavirusu

Topiaci sa aj britvy chytí....


Matovič pravidelne zapotí niečo pozitívne, alebo sa koalícia "háda" o lockdownoch a testovaniach. No v praxi ale stále idú svoje a čoraz viac pritvrdzujú a je čoraz horšie. Netreba sa dať nachytať občastnými peknými rečičkami týchto mafiánov-sociopatov.


[quote="pid:2727, uid:284"]Topiaci sa aj britvy chytí....[/quote] Matovič pravidelne zapotí niečo pozitívne, alebo sa koalícia "háda" o lockdownoch a testovaniach. No v praxi ale stále idú svoje a čoraz viac pritvrdzujú a je čoraz horšie. Netreba sa dať nachytať občastnými peknými rečičkami týchto mafiánov-sociopatov.

Podla mojho nazoru sa nezlakol. Akurat ho melie informacne pole na 3. riadiacej priorite(nechape to) no chtiac nechtiac sa jej musi podvolit lebo nema na vyber. Pripadne "kam vietor tam plašť".


Podla mojho nazoru sa nezlakol. Akurat ho melie informacne pole na 3. riadiacej priorite(nechape to) no chtiac nechtiac sa jej musi podvolit lebo nema na vyber. Pripadne "kam vietor tam plašť".

Ono s tým prišiel po tom, čo sa vyjadrila prezidentka o výrobe vakcíny, ale zo západu. Takže ho predbehla a chudáčik jeho ego asi to nemôže zniesť.


https://www.ta3.com/clanok/1202335/stane-sa-slovenska-vakcina-realitou-pomoze-aj-prezidentka.html
Prezidentka Zuzana Čaputová využije všetky svoje medzinárodné kontakty, aby sa výroba vakcíny proti ochoreniu COVID-19 na Slovensku stala realitou. O tejto možnosti diskutovala s ministrom zdravotníctva Marekom Krajčím. Vyrábať vakcíny aj na Slovensku a zvýšiť ich dostupnosť musí byť podľa nej strategický cieľ. Informovala o tom na sociálnej sieti.


Ono s tým prišiel po tom, čo sa vyjadrila prezidentka o výrobe vakcíny, ale zo západu. Takže ho predbehla a chudáčik jeho ego asi to nemôže zniesť. https://www.ta3.com/clanok/1202335/stane-sa-slovenska-vakcina-realitou-pomoze-aj-prezidentka.html Prezidentka Zuzana Čaputová využije všetky svoje medzinárodné kontakty, aby sa výroba vakcíny proti ochoreniu COVID-19 na Slovensku stala realitou. O tejto možnosti diskutovala s ministrom zdravotníctva Marekom Krajčím. Vyrábať vakcíny aj na Slovensku a zvýšiť ich dostupnosť musí byť podľa nej strategický cieľ. Informovala o tom na sociálnej sieti.

Prezidentka Zuzana Čaputová využije všetky svoje medzinárodné kontakty

Tých kontaktov sa skôr obávam, pretože jej kontakty zatiaľ iba potápali SR. Ona nemá ani šajnu ako sa pripravujú výrobné linky a podniky na takéto to niečo a či to je vôbec uskutočniteľné za krátku dobu u nás. V Rusku si to robia sami majú na to závod(y) a ledva zaočkovali pár mil. Sú to len prázdne nič nehovoriace slova bez hlbšej podstaty. Takýto kšeft si ustrážia krajiny, ktorých lídri myslia aj na vlastný štát, nejaká suverenita im aj ostala, a nie sú donebavolajúci dementi.


Hovorím, tlačí na nich informačné pole a keďže sú politici tak idú v v zmysle hesla "nikto ti nedá viac ako to čo ti ja viem sľúbiť".


[quote="pid:2756, uid:94"]Prezidentka Zuzana Čaputová využije všetky svoje medzinárodné kontakty[/quote] Tých kontaktov sa skôr obávam, pretože jej kontakty zatiaľ iba potápali SR. Ona nemá ani šajnu ako sa pripravujú výrobné linky a podniky na takéto to niečo a či to je vôbec uskutočniteľné za krátku dobu u nás. V Rusku si to robia sami majú na to závod(y) a ledva zaočkovali pár mil. Sú to len prázdne nič nehovoriace slova bez hlbšej podstaty. Takýto kšeft si ustrážia krajiny, ktorých lídri myslia aj na vlastný štát, nejaká suverenita im aj ostala, a nie sú donebavolajúci dementi. Hovorím, tlačí na nich informačné pole a keďže sú politici tak idú v v zmysle hesla "nikto ti nedá viac ako to čo ti ja viem sľúbiť".

A.Danko tvrdil dnes vo videu, že Matel klame, lebo on hovoril s ruskymi partnermi o Sputniku a vraj nikto nič z SK neobjednaval..... ani sa neviedli žiadne debaty....tak ako to je teda?


A.Danko tvrdil dnes vo videu, že Matel klame, lebo on hovoril s ruskymi partnermi o Sputniku a vraj nikto nič z SK neobjednaval..... ani sa neviedli žiadne debaty....tak ako to je teda?

SNS: Nikto z Ruska nechce na Slovensku vyrábať Sputnik


Mimoparlamentná strana SNS vyzvala premiéra Igora Matoviča (OĽANO), aby nezavádzal verejnosť informáciami o možnej výrobe ruskej vakcíny Sputnik na Slovensku. "Nikto z Ruska nechce na Slovensku Sputnik vyrábať, aj keď by som si to veľmi želal," uviedol predseda strany Andrej Danko. TASR o tom informovala hovorkyňa strany Zuzana Škopcová.


Danko vyzval Matoviča, aby s ruskou stranou začal rokovať o odbere Sputnika a prestal národu rozprávať "rozprávky" o jeho výrobe. Opätovne ponúkol predsedovi vlády pri rokovaniach pomoc. "Verím, že urobíte všetko pre to, aby Slováci Sputnik mali," dodal.


Na Slovensku by sa mohla vyrábať vakcína proti novému koronavírusu. Premiér v diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy nevylúčil, že by mohlo ísť o ruskú vakcínu Sputnik V. Slovensko má tiež podľa neho rokovať o výrobe vakcíny od spoločností Pfizer/BioNTech a Moderna. Zdôraznil, že s oznámením pozitívnych správ by chcel ešte chvíľu počkať.
https://www.teraz.sk/slovensko/sns-nikto-z-ruska-nechce-na-slovensku-s/526039-clanok.html


SNS: Nikto z Ruska nechce na Slovensku vyrábať Sputnik ------------------------------------------------- Mimoparlamentná strana SNS vyzvala premiéra Igora Matoviča (OĽANO), aby nezavádzal verejnosť informáciami o možnej výrobe ruskej vakcíny Sputnik na Slovensku. "Nikto z Ruska nechce na Slovensku Sputnik vyrábať, aj keď by som si to veľmi želal," uviedol predseda strany Andrej Danko. TASR o tom informovala hovorkyňa strany Zuzana Škopcová. Danko vyzval Matoviča, aby s ruskou stranou začal rokovať o odbere Sputnika a prestal národu rozprávať "rozprávky" o jeho výrobe. Opätovne ponúkol predsedovi vlády pri rokovaniach pomoc. "Verím, že urobíte všetko pre to, aby Slováci Sputnik mali," dodal. Na Slovensku by sa mohla vyrábať vakcína proti novému koronavírusu. Premiér v diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy nevylúčil, že by mohlo ísť o ruskú vakcínu Sputnik V. Slovensko má tiež podľa neho rokovať o výrobe vakcíny od spoločností Pfizer/BioNTech a Moderna. Zdôraznil, že s oznámením pozitívnych správ by chcel ešte chvíľu počkať. https://www.teraz.sk/slovensko/sns-nikto-z-ruska-nechce-na-slovensku-s/526039-clanok.html

Tragikomédia s "otváraním škol" - ľudia skočili na psychopatovu návnadu a zas si nechali strkať vrtáky do mozgu. Lenže už večer trnavský RUVZ ZAKÁZAL otvoriť školy a škôlky. No v tom zákaze sa "pozabudlo" na škôlky pre tzv kritickú infraštruktúru a teda napr deti zdravotníkov. Takže neskrývaná snaha úplne položiť zdravotníctvo a snaha vyvolať Majdan na Slovensku za každú cenu.


Mimochodom u nás bolo 0.26% pozitívne testovaných, značí mega pandémia...


Tragikomédia s "otváraním škol" - ľudia skočili na psychopatovu návnadu a zas si nechali strkať vrtáky do mozgu. Lenže už večer trnavský RUVZ ZAKÁZAL otvoriť školy a škôlky. No v tom zákaze sa "pozabudlo" na škôlky pre tzv kritickú infraštruktúru a teda napr deti zdravotníkov. Takže neskrývaná snaha úplne položiť zdravotníctvo a snaha vyvolať Majdan na Slovensku za každú cenu. Mimochodom u nás bolo 0.26% pozitívne testovaných, značí mega pandémia...
Upravené 7. 2. 2021 o 16:39

Neviem, či rovnaké klamstvo to nebude aj s Ivermektínom. Schválili ho iba pre nemocnice a ambulancie (individuálne objednávky z krajín mimo EU colnica stále vracia naspäť). Ale vyzerá to tak, že nikto sa to neponáhľa nakúpiť a zabezpečiť tým nemocnice a ambulancie. Nečudoval by som sa pri Matelkovi, keby Ivermektín nebol dovezený na Slovensko ani na konci roka.


Pritom to vyzerá tak, že všetky potrebné nákupy, aj pľuvacích či výterových (z kraja nosa) testov, viaznu na Min. Zdrav. Nikto nezadáva objednávky.


Podobné je to aj s mobilnými odberovými miestami. Vraj na MZ leží už niekoľko týždňov okolo 700 zmlúv a stále čaká na podpis ministerstva. Aj u nás v dedine stoja pred OÚ dva kontajnery už niekoľko týždňov, ktoré si tam nechal doviesť súkromník, aby mohol prevádzkovať MOM, ale viazne to na papieroch ležiacich na MZ.


Neviem, či rovnaké klamstvo to nebude aj s Ivermektínom. Schválili ho iba pre nemocnice a ambulancie (individuálne objednávky z krajín mimo EU colnica stále vracia naspäť). Ale vyzerá to tak, že nikto sa to neponáhľa nakúpiť a zabezpečiť tým nemocnice a ambulancie. Nečudoval by som sa pri Matelkovi, keby Ivermektín nebol dovezený na Slovensko ani na konci roka. Pritom to vyzerá tak, že všetky potrebné nákupy, aj pľuvacích či výterových (z kraja nosa) testov, viaznu na Min. Zdrav. Nikto nezadáva objednávky. Podobné je to aj s mobilnými odberovými miestami. Vraj na MZ leží už niekoľko týždňov okolo 700 zmlúv a stále čaká na podpis ministerstva. Aj u nás v dedine stoja pred OÚ dva kontajnery už niekoľko týždňov, ktoré si tam nechal doviesť súkromník, aby mohol prevádzkovať MOM, ale viazne to na papieroch ležiacich na MZ.

Gašpar, potvrdzujem, vo štvrtok bola sprava, že sa ide do práce, dnes opäť ostávame do 14.2. 10.2 budú zasadať s pandemik komisiou a RUVZ. Pričom v obci inštitúcia ktorá bola určená pre prvú líniu funguje naďalej.


Gašpar, potvrdzujem, vo štvrtok bola sprava, že sa ide do práce, dnes opäť ostávame do 14.2. 10.2 budú zasadať s pandemik komisiou a RUVZ. Pričom v obci inštitúcia ktorá bola určená pre prvú líniu funguje naďalej.

tak najkrajsie je, ze za MOM sa plati az do 30 tis. eur mesacne a nemusia pritom ani nikoho otestovat (staci preukazat, ze dotycny ma kapacitu na 250 tgestov denne), ale samospravy dostanu len 5 eur za osobu (ale len tie testy, ktore realne vykonaju)


tak najkrajsie je, ze za MOM sa plati az do 30 tis. eur mesacne a nemusia pritom ani nikoho otestovat (staci preukazat, ze dotycny ma kapacitu na 250 tgestov denne), ale samospravy dostanu len 5 eur za osobu (ale len tie testy, ktore realne vykonaju)

aby nezavádzal verejnosť informáciami o možnej výrobe ruskej vakcíny Sputnik na Slovensku


Psychopatovič používa stále rovnaké modus operandi ako v prípade Ivermektínu, naoko je schválený, ale pokračuje sa v genocíde Slovenska rúškami, testami a ventilátormi, nanovo aj chemickým mixom zvaným vakcína. Zaplieta sa do svojich lží čoraz hlbšie a v zrýchlenom režime za neustáleho békania oviec, že to robí pomaly.


[quote="pid:2800, uid:12"]aby nezavádzal verejnosť informáciami o možnej výrobe ruskej vakcíny Sputnik na Slovensku[/quote] Psychopatovič používa stále rovnaké modus operandi ako v prípade Ivermektínu, naoko je schválený, ale pokračuje sa v genocíde Slovenska rúškami, testami a ventilátormi, nanovo aj chemickým mixom zvaným vakcína. Zaplieta sa do svojich lží čoraz hlbšie a v zrýchlenom režime za neustáleho békania oviec, že to robí pomaly.
Upravené 8. 2. 2021 o 15:31

tak najkrajsie je, ze za MOM sa plati az do 30 tis. eur mesacne
takže ďalší tunel pre daňového podvodníka.


[quote="pid:2941, uid:187"]tak najkrajsie je, ze za MOM sa plati az do 30 tis. eur mesacne[/quote]takže ďalší tunel pre daňového podvodníka.

hej a minule som citala blog od jednej lekarky (zrejme ta zachytena zasielka Ivermektinu do Ziliny), ze ona ako obvodna lekarka uz tym zachranila par ludom zivot, teraz ich ma dalsich smrtke na lopate, objednala 12 davok farmaceutickej kvality (a od spolahlivych obchodnych partnerov), ale colnica jej ich zachytila a vratila naspat. Ze ona vie co robi a preco to predpisuje, ale aj to povolenie sa tyka len nemocnic. Inak aj tu bol link na MUDr.Luptaka, ktory tym tiez lieci a ten hovoril, ze jedine co funguje je z BA poslat taxik do Hainburgu a nechat doviest. Ludia zo vzdialenejsich casti Slovenska maju problem


hej a minule som citala blog od jednej lekarky (zrejme ta zachytena zasielka Ivermektinu do Ziliny), ze ona ako obvodna lekarka uz tym zachranila par ludom zivot, teraz ich ma dalsich smrtke na lopate, objednala 12 davok farmaceutickej kvality (a od spolahlivych obchodnych partnerov), ale colnica jej ich zachytila a vratila naspat. Ze ona vie co robi a preco to predpisuje, ale aj to povolenie sa tyka len nemocnic. Inak aj tu bol link na MUDr.Luptaka, ktory tym tiez lieci a ten hovoril, ze jedine co funguje je z BA poslat taxik do Hainburgu a nechat doviest. Ludia zo vzdialenejsich casti Slovenska maju problem

Ludia zo vzdialenejsich casti Slovenska maju problem

Nemajú a vysvetlím aj prečo, dnes s prepáčením aj ten dobytok má väčšiu cenu ako ten ľudský dobytok. Preto si nedovolia dať do veterinárnych prostriedkov nejaké svinstvo, lebo v prípade úhynu vzácnejších exemplárov by výrobca rýchlo šiel ku dnu(stále si treba uvedomiť, že je to liečivo a nie poľská cestná soľ do klobás). Mám to overené nie len na Ivermektíne ale aj na iných antiparazitikách, kde tzv. humánny s nižším obsahom účinnej látky je 5-10x predražený.


Taký poštový holub v cene 200 tisíc eur, či vzácny papagáj mi isto dajú za pravdu. Nehovoriac o koňoch a iných cicavcoch. No holt nám verchuška dáva najavo, za aký dobytok nás považuje, lebo ako je zrejmé, aj v tomto termíne existuje kategorizácia a ľudský je až druhý v poradí.
Viď predražený Ivermektín z Rakúska za 60 jevri.


[quote="pid:2956, uid:187"]Ludia zo vzdialenejsich casti Slovenska maju problem[/quote] Nemajú a vysvetlím aj prečo, dnes s prepáčením aj ten dobytok má väčšiu cenu ako ten ľudský dobytok. Preto si nedovolia dať do veterinárnych prostriedkov nejaké svinstvo, lebo v prípade úhynu vzácnejších exemplárov by výrobca rýchlo šiel ku dnu(stále si treba uvedomiť, že je to liečivo a nie poľská cestná soľ do klobás). Mám to overené nie len na Ivermektíne ale aj na iných antiparazitikách, kde tzv. humánny s nižším obsahom účinnej látky je 5-10x predražený. Taký poštový holub v cene 200 tisíc eur, či vzácny papagáj mi isto dajú za pravdu. Nehovoriac o koňoch a iných cicavcoch. No holt nám verchuška dáva najavo, za aký dobytok nás považuje, lebo ako je zrejmé, aj v tomto termíne existuje kategorizácia a ľudský je až druhý v poradí. Viď predražený Ivermektín z Rakúska za 60 jevri.
Upravené 8. 2. 2021 o 16:11

Preto si nedovolia dať do veterinárnych prostriedkov nejaké svinstvo, lebo v prípade úhynu vzácnejších exemplárov by výrobca rýchlo šiel ku dnu



presne tak, už som písala, užili sme veter.ecomektin, bez problémov a vedlajších učinkov..


> Preto si nedovolia dať do veterinárnych prostriedkov nejaké svinstvo, lebo v prípade úhynu vzácnejších exemplárov by výrobca rýchlo šiel ku dnu presne tak, už som písala, užili sme veter.ecomektin, bez problémov a vedlajších učinkov..
Upravené 8. 2. 2021 o 21:37
1.86k
15
10
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept