Zahraničná politika
Slovinsko

Ve Slovinsku včera vypukl velký skandál s očkováním a dnes o něm mluví celé Slovinsko. Hlavní sestra Univerzitního zdravotnického centra, kliniky v Lublani, která pracuje na příjmu lahviček a vše řídí, podala výpověď. Před kamerami vytáhla lahvičky s tekutinami. Na lahvičkách ukázala lidem kódy, z nichž každý obsahoval číslo 1, 2 nebo 3, a pak vysvětlila význam těchto čísel.*
Kódy s 1 jsou placebo, fyziologický roztok.
Kódy s číslem 2 jsou klasické lahvičky s mRNA.
Kódy s číslem 3 jsou tyčinky mRNA obsahující onkogen spojený s adenovirem, který přispívá ke vzniku rakoviny.
U osob, které obdržely kódy s číslem 3, se do 2 let vyvine rakovina měkkých tkání.
Říká, že se osobně podílela na sledování všech politiků a magnátů. Všichni dostali steh ze skupiny kódů s 1, takže dostali fyziologický roztok, placebo. A to vysvětluje, proč jeden a tentýž člověk očkuje všechny naše politiky.Je pravda, co píšou na Aeronetu, mám ve Slovinsku spoustu známých, příbuzných, je to pravda, ale média o tom mlčí.
https://aeronet.cz/news/video-vrchni-sestra-fakultni-nemocnice-ve-slovinske-lublani-rezignovala-v-primem-prenosu-na-svou-pozici-se-slovy-ze-uz-se-nebude-podilet-na-kryti-spiknuti-ve-slovinsku-probiha-ockovani/


Ve Slovinsku včera vypukl velký skandál s očkováním a dnes o něm mluví celé Slovinsko. Hlavní sestra Univerzitního zdravotnického centra, kliniky v Lublani, která pracuje na příjmu lahviček a vše řídí, podala výpověď. Před kamerami vytáhla lahvičky s tekutinami. Na lahvičkách ukázala lidem kódy, z nichž každý obsahoval číslo 1, 2 nebo 3, a pak vysvětlila význam těchto čísel.* Kódy s 1 jsou placebo, fyziologický roztok. Kódy s číslem 2 jsou klasické lahvičky s mRNA. Kódy s číslem 3 jsou tyčinky mRNA obsahující onkogen spojený s adenovirem, který přispívá ke vzniku rakoviny. U osob, které obdržely kódy s číslem 3, se do 2 let vyvine rakovina měkkých tkání. Říká, že se osobně podílela na sledování všech politiků a magnátů. Všichni dostali steh ze skupiny kódů s 1, takže dostali fyziologický roztok, placebo. A to vysvětluje, proč jeden a tentýž člověk očkuje všechny naše politiky.Je pravda, co píšou na Aeronetu, mám ve Slovinsku spoustu známých, příbuzných, je to pravda, ale média o tom mlčí. https://aeronet.cz/news/video-vrchni-sestra-fakultni-nemocnice-ve-slovinske-lublani-rezignovala-v-primem-prenosu-na-svou-pozici-se-slovy-ze-uz-se-nebude-podilet-na-kryti-spiknuti-ve-slovinsku-probiha-ockovani/

mám ve Slovinsku spoustu známých, příbuzných, je to pravda, ale média o tom mlčí.
Janeze Janse znám velmi dobře, byl zaměstnán v JNA za bývalé Jugoslávie.Po skandálu s novinami Mladina musel JNA opustit. Byl hlavním iniciátorem svržení Jugoslávie a poté se náhle objevil ve vysoké politice, měl skandály kolem rozprodeje státního majetku, ale ve vysoké politice se stále pohybuje. Když jsem viděl Jansu očkovat, hned mi bylo podezřelé, že se odehrává velká hra, a když jsem viděl, jak se nechal očkovat pan chorvatský premiér Plenkovič, smál jsem se ... podvod, který nemůže být větší. Teď věřte těmto politickým podvodům a Babiš není daleko..všechno je to jedna velká politická mafie


[quote="pid:44915, uid:747"]mám ve Slovinsku spoustu známých, příbuzných, je to pravda, ale média o tom mlčí.[/quote]Janeze Janse znám velmi dobře, byl zaměstnán v JNA za bývalé Jugoslávie.Po skandálu s novinami Mladina musel JNA opustit. Byl hlavním iniciátorem svržení Jugoslávie a poté se náhle objevil ve vysoké politice, měl skandály kolem rozprodeje státního majetku, ale ve vysoké politice se stále pohybuje. Když jsem viděl Jansu očkovat, hned mi bylo podezřelé, že se odehrává velká hra, a když jsem viděl, jak se nechal očkovat pan chorvatský premiér Plenkovič, smál jsem se ... podvod, který nemůže být větší. Teď věřte těmto politickým podvodům a Babiš není daleko..všechno je to jedna velká politická mafie
343
1
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept