Egregoriálno-matričné riadenie
Požár domu v městě Kandalakša

Jedna osoba zemřela při velkém požáru domu ruský kanál RT v městě Kandalakša (Murmanská oblast). Dům se nachází na ulici Spekova č.11 . Co by mohlo být zajímavé:


  • zpráva je převzata z britských zdrojů s tím, že to byl nedopalek cigarety
  • voják Spekov jako účastník rusko-finské války má v městě památník
  • číslo popisné

Jedna osoba zemřela při velkém požáru domu [ruský kanál RT](https://russian.rt.com/russia/news/829509-regiony-pozhar-zhertva) v městě Kandalakša (Murmanská oblast). Dům se nachází na ulici Spekova č.11 . Co by mohlo být zajímavé: - zpráva je převzata z britských zdrojů s tím, že to byl nedopalek cigarety - voják Spekov jako účastník rusko-finské války má v městě památník - číslo popisné

v městě Kandalakša
Ještě dodám, že ta Kandalakša mi prvně padla do očí hlavně proto, že jsem tam kdysi přespával na penzionu, když jsem se vracel od Barentsova moře.


[quote="pid:2718, uid:260"]v městě Kandalakša[/quote]Ještě dodám, že ta Kandalakša mi prvně padla do očí hlavně proto, že jsem tam kdysi přespával na penzionu, když jsem se vracel od Barentsova moře.
240
1
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept