Zahraničná politika
Bystrykin (předseda vyšetřovacího výboru) vyzval k obnovení sovětského školství

Předseda vyšetřovacího výboru (IC) Ruska Alexander Bastrykin považuje Jednotnou státní zkoušku (USE) za mučení mladých lidí a vyzval k jejímu zrušení. Takové prohlášení učinil 23. listopadu na konferenci „Úloha práva při zajišťování lidského blahobytu“.


Vyzval také k oživení sovětského vzdělávacího systému.
„Byl nejlepší na světě, každý to vždy uznával a naše legislativní návrhy by k tomu měly směřovat,“ zdůraznil.


Jednotná státní zkouška je zkouška prováděná centrálně ve školách, gymnáziích a lyceích v Rusku. Poprvé byl experiment s jejím zavedením proveden v roce 2001.


Členka výboru Státní dumy pro vzdělávání a vědu Olga Pilipenko 18. listopadu pro list Izvestija komentovala slova rektora Moskevské státní univerzity. M.V. Lomonosova Viktora Sadovničního, že jednotná státní zkouška učí děti hotovým odpovědím a zbavuje učitele možnosti učit školáky myslet a uvažovat. Poslankyně poznamenala, že Státní duma naslouchá názoru rektora Moskevské státní univerzity a přemýšlí o tom, jak správně učit děti a zapojit je do procesu hlubšího poznání, a nejen tvoření správných odpovědí.
https://iz.ru/1254066/2021-11-23/predsedatel-sk-rossii-bastrykin-prizval-otmenit-ege-i-vozrodit-sovetskoe-obrazovanie?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop


Skutečnost, že tento návrh zazněl z úst předsedy Vyšetřovacího výboru, svědčí jednak o tom, že Ministerstvo školství RF je prolezlé liberály, z úst kterých takový návrh z principu nemůže zaznít.
A další věci je, že by mohlo být varováním pro liberály ve smyslu: "Opovažte se nám překážet napravovat vaše zločiny, spáchané na dětech"!


P.S. Druhá výborná zpráva, která mě od včerejška potěšila. smile


Předseda vyšetřovacího výboru (IC) Ruska Alexander Bastrykin považuje Jednotnou státní zkoušku (USE) za mučení mladých lidí a vyzval k jejímu zrušení. Takové prohlášení učinil 23. listopadu na konferenci „Úloha práva při zajišťování lidského blahobytu“. Vyzval také k oživení sovětského vzdělávacího systému. „Byl nejlepší na světě, každý to vždy uznával a naše legislativní návrhy by k tomu měly směřovat,“ zdůraznil. Jednotná státní zkouška je zkouška prováděná centrálně ve školách, gymnáziích a lyceích v Rusku. Poprvé byl experiment s jejím zavedením proveden v roce 2001. Členka výboru Státní dumy pro vzdělávání a vědu Olga Pilipenko 18. listopadu pro list Izvestija komentovala slova rektora Moskevské státní univerzity. M.V. Lomonosova Viktora Sadovničního, že jednotná státní zkouška učí děti hotovým odpovědím a zbavuje učitele možnosti učit školáky myslet a uvažovat. Poslankyně poznamenala, že Státní duma naslouchá názoru rektora Moskevské státní univerzity a přemýšlí o tom, jak správně učit děti a zapojit je do procesu hlubšího poznání, a nejen tvoření správných odpovědí. https://iz.ru/1254066/2021-11-23/predsedatel-sk-rossii-bastrykin-prizval-otmenit-ege-i-vozrodit-sovetskoe-obrazovanie?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop Skutečnost, že tento návrh zazněl z úst předsedy Vyšetřovacího výboru, svědčí jednak o tom, že Ministerstvo školství RF je prolezlé liberály, z úst kterých takový návrh z principu nemůže zaznít. A další věci je, že by mohlo být varováním pro liberály ve smyslu: "Opovažte se nám překážet napravovat vaše zločiny, spáchané na dětech"! P.S. Druhá výborná zpráva, která mě od včerejška potěšila. :)
Upravené 23. 11. 2021 o 15:08

Díky za informaci , to už je změna myšlení směrem k první prioritě , což vede k myšlence , že zbývajících pět priorit už se daří informačně zpracovávat a tak dozrál čas , na otevřenou informační práci i na prioritě světonázorové .


Díky za informaci , to už je změna myšlení směrem k první prioritě , což vede k myšlence , že zbývajících pět priorit už se daří informačně zpracovávat a tak dozrál čas , na otevřenou informační práci i na prioritě světonázorové .

Taure, asi mám špatnou paměť, nebo jsem zaměnil osobu, ale nezmiňoval tak náhodou Pjakin Bastrikina (má v MVD RF hodnost generála) s velikým despektem, jako jednoho z proliberastských darebáků, kteří likvidují Rusko ?


Taure, asi mám špatnou paměť, nebo jsem zaměnil osobu, ale nezmiňoval tak náhodou Pjakin Bastrikina (má v MVD RF hodnost generála) s velikým despektem, jako jednoho z proliberastských darebáků, kteří likvidují Rusko ?

Taure, asi mám špatnou paměť, nebo jsem zaměnil osobu, ale nezmiňoval tak náhodou Pjakin Bastrikina (má v MVD RF hodnost generála) s velikým despektem, jako jednoho z proliberastských darebáků, kteří likvidují Rusko ?


Nevzpomínám si. Ale jestli je to pravda, tak to bude dost ohebný kádr, na kterého Putin má páky. V roce 2015 inicioval změnu ústavního článku, který mluvil o vrchovenství mezinárodního zákona nad ruským.


[quote="pid:44677, uid:317"]Taure, asi mám špatnou paměť, nebo jsem zaměnil osobu, ale nezmiňoval tak náhodou Pjakin Bastrikina (má v MVD RF hodnost generála) s velikým despektem, jako jednoho z proliberastských darebáků, kteří likvidují Rusko ?[/quote] Nevzpomínám si. Ale jestli je to pravda, tak to bude dost ohebný kádr, na kterého Putin má páky. V roce 2015 inicioval změnu ústavního článku, který mluvil o vrchovenství mezinárodního zákona nad ruským.

nezmiňoval tak náhodou Pjakin Bastrikina
No, je na seznamu sankcionovaných osob podle zákona Magnitského (SSA). Rovněž je uveden na sankční listině britské vlády. Píší to na wiki.


Ještě doplňuji, že VVPj se fakt k němu vždy nevyjadrřuje pozitivně: https://pjakin.webnode.cz/vysledky/?q=bastrykin


[quote="pid:44677, uid:317"]nezmiňoval tak náhodou Pjakin Bastrikina[/quote]No, je na seznamu sankcionovaných osob podle zákona Magnitského (SSA). Rovněž je uveden na sankční listině britské vlády. Píší to na wiki. Ještě doplňuji, že VVPj se fakt k němu vždy nevyjadrřuje pozitivně: https://pjakin.webnode.cz/vysledky/?q=bastrykin
Upravené 23. 11. 2021 o 17:48

Ještě doplňuji, že VVPj se fakt k němu vždy nevyjadrřuje pozitivně: https://pjakin.webnode.cz/vysledky/?q=bastrykin

3 zmínky ve 3 pořadech VVPj:
2017 - pozitivní
2018 - pozitivní
2021 - negativní


[quote="pid:44695, uid:260"]Ještě doplňuji, že VVPj se fakt k němu vždy nevyjadrřuje pozitivně: https://pjakin.webnode.cz/vysledky/?q=bastrykin[/quote] 3 zmínky ve 3 pořadech VVPj: 2017 - pozitivní 2018 - pozitivní 2021 - negativní
Upravené 23. 11. 2021 o 21:59
458
5
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept