Zdravie a záhrada
Léčení kovidu pomocí CDS - vlastní zkušenosti

Všechno to začalo minulou sobotu. Pracoval jsem celý půlden na zahradě v drobném dušičkovém mžení. Aniž jsem si to uvědomil, tak jsem promokl i včetně bot. Večer jsem už cítil, že jsem se nachladil. Ráno to nebylo tak zlé, tak jsem ještě vyrazil na Vysočinu dodělat elektrikářkou práci. V pondělí ráno při snídani jsem si uvědomil, že asi žvýkám piliny. Tak mi to jídlo připadalo bez chuti. Tak jsem to popovídal dceři do telefonu, a ta mi položila sugestivní otázku: "Tati, máš čich?". Vrazil jsem si pod nos skleničku s koncentrátem eukalyptové silice - a nic. Zopakoval jsem to s octem - taky nic. A bylo vymalováno. Začal jsem se cítit hodně unaveně, a hodně mne bolely záda a klouby - jako při chřipce. Tak jsem začal přemýšlet, kterou protikovidou zbraň použiju. Byl na výběr - ivermektin anebo CDS. Šel jsem druhou cestou - podle manuálnu na těcho stránkách .


  • První zádrhel byl, že jsem neměl 24,5% roztok chloritanu sodného, ale pouze práškovou variantu. Takže jsem si vypočítal množství chloritanu a vody, a připravil potřebný roztok.
  • Pak jsem zavařovaččce s těsným víkem připravil vše potřebné k chemické reakci. V zavařovačce byla čistá voda. Do ní byla vložena číška, v které bylo odměřené množství roztoku chloritanu a k tomu odpovídající množství kyseliny citronové. Pozor - okamžitě startuje chemická reakce s vývinem štiplavého plynu.
  • Zavařovačku jsem opatrně utěsnil, a celek jsem uložil do garáže k 24 hodiné reakci (chce to tmu a chlad).
  • Během reakce vzniká požadovaný plynný oxid chloričitý, který se sytí do vody.
  • Po 24 hodinách máte koncentrovaný vodný roztok oxidu chloričitého v koncentraci 3000ppm. Je krásně žlutý. Mnohým to bude evokovat vzpomínku na vitacit :-) .
  • Zbytek z číšky jsem vylil (jde to ale použít třeba na desinfekci vzduchu v pokoji).
  • Už mi bylo docela blbě, a tak jsem hned začal léčbu protivirovým protokolem (viz. žlutá voda). Ten předpokládá si připravit každý den v pěti následujících dnech 2 litry ředěného přípravku v koncentraci 30ppm. Jeden litr na dopoledne, druhý na odpoledne.
  • Bylo dopoledne, já měl cca 2 hodiny po jídle (doporučeno). Připravil jsem si roztok CDS k užívání tak, že do 1 litru vody jsem dal 10ml vyrobeného koncentrátu 3000ppm (pomocí injekční stříkačky, kterou vám prodají v lékárně). Takže ve výsledku 30ppm roztok.
  • Pije se to po jedné decce každou čtvrthodinu. Za dvě hodiny a chlup máte vypito.
  • To samé uděláte i odpoledne. Začnětě cca 4 hodiny po poslední dávce. Stihněte něco sníst tak, ať máte aspoň 1,5 hodiny k vytrávení a začátku odpolední kůry.
  • A takto žijete následujících 5 dní. Pokud máte pocit, že je vám po 3 dnech pořád stejně blbě, tak se nebojte zvýšit dávku - třeba na 15ml / litr, nebo i 20ml / litr.

Jaký byl průběh léčky?

  • Měl jsem jenom zvýšenou teplotu, rýmu a trochu kašel. Chřipkové viry si zpravidla vyberou slabé místo ve vašem těle. U mě tedy záda. Takže první den léčby jsem v noci prohekal - každé pohnutí v posteli znamenalo probuzení.
  • Noc po druhém dnu byla výrazně lepší - prostě jsem normálně spal.
  • Třetí den před odpolední dávkou jsem měl pocit, že CDS nějak nezabírá, a tak jsem pro další užívání zvýšil medikaci na 15ml CDS / litr H2O. Sice jsem nic necítil, a jedl jsem pořád "hoblovačky", ale pocitově mi bylo lépe.
  • Čtvrtý den jsem usoudil, že už chuťově s poměrně velkým úsilím odliším borůvkovou marmeládu od šunky. To mne nabudilo.
  • Pátý den jsem usoudil, že je potřebné opět přiložit pod kotel, a tak jsem si pro odpolední finále připravil koncentraci 20ml CDS / 1 litr vody.
  • Finále bylo famózní - čichem jsem odlišit eukalyptovou silici od octu.
  • Šestý den jsem už nic nebral - jen jsem opět začal zobat 2000UI vitamínu D3 (při léčebné kůře vysadit, stejně jako céčko, nebo alhohol).
  • Byl jsem pln optimismu ze zjištění, že to fakt funguje. A tak mne nenapadlo nic lepšího, než jít pracovat s lopatou na zahradu. Nedělejte to . I po chřipce musíte mít rekonvalescenci. Začněte procházkami na čerstvém vzduchu. Hůře se dýchá.

Co na závěr. Funguje to. Asi plný návrat čichu a chuti bude během na delší trať. Je důležité připomenout, že při těžších recidívách je schopen CDS dodat chybějící kyslík buňěčným mitochondriím. Fyzikální chemici mohou ověřit teoreticky oxidačně-redukční vlastnosti tohoto léku, a úplně na dřeň pochopit jak to vlastně v těle funguje (viz. výše uvedené stránky o žluté vodě "smile .


Všechno to začalo minulou sobotu. Pracoval jsem celý půlden na zahradě v drobném dušičkovém mžení. Aniž jsem si to uvědomil, tak jsem promokl i včetně bot. Večer jsem už cítil, že jsem se nachladil. Ráno to nebylo tak zlé, tak jsem ještě vyrazil na Vysočinu dodělat elektrikářkou práci. V pondělí ráno při snídani jsem si uvědomil, že asi žvýkám piliny. Tak mi to jídlo připadalo bez chuti. Tak jsem to popovídal dceři do telefonu, a ta mi položila sugestivní otázku: "Tati, máš čich?". Vrazil jsem si pod nos skleničku s koncentrátem eukalyptové silice - a nic. Zopakoval jsem to s octem - taky nic. A bylo vymalováno. Začal jsem se cítit hodně unaveně, a hodně mne bolely záda a klouby - jako při chřipce. Tak jsem začal přemýšlet, kterou protikovidou zbraň použiju. Byl na výběr - ivermektin anebo CDS. Šel jsem druhou cestou - podle manuálnu na [těcho stránkách](https://zlutavoda.cz/) . - První zádrhel byl, že jsem neměl 24,5% roztok chloritanu sodného, ale pouze práškovou variantu. Takže jsem si vypočítal množství chloritanu a vody, a připravil potřebný roztok. - Pak jsem zavařovaččce s těsným víkem připravil vše potřebné k chemické reakci. V zavařovačce byla čistá voda. Do ní byla vložena číška, v které bylo odměřené množství roztoku chloritanu a k tomu odpovídající množství kyseliny citronové. Pozor - okamžitě startuje chemická reakce s vývinem štiplavého plynu. - Zavařovačku jsem opatrně utěsnil, a celek jsem uložil do garáže k 24 hodiné reakci (chce to tmu a chlad). - Během reakce vzniká požadovaný plynný oxid chloričitý, který se sytí do vody. - Po 24 hodinách máte koncentrovaný vodný roztok oxidu chloričitého v koncentraci 3000ppm. Je krásně žlutý. Mnohým to bude evokovat vzpomínku na vitacit :-) . - Zbytek z číšky jsem vylil (jde to ale použít třeba na desinfekci vzduchu v pokoji). - Už mi bylo docela blbě, a tak jsem hned začal léčbu protivirovým protokolem (viz. žlutá voda). Ten předpokládá si připravit každý den v pěti následujících dnech 2 litry ředěného přípravku v koncentraci 30ppm. Jeden litr na dopoledne, druhý na odpoledne. - Bylo dopoledne, já měl cca 2 hodiny po jídle (doporučeno). Připravil jsem si roztok CDS k užívání tak, že do 1 litru vody jsem dal 10ml vyrobeného koncentrátu 3000ppm (pomocí injekční stříkačky, kterou vám prodají v lékárně). Takže ve výsledku 30ppm roztok. - Pije se to po jedné decce každou čtvrthodinu. Za dvě hodiny a chlup máte vypito. - To samé uděláte i odpoledne. Začnětě cca 4 hodiny po poslední dávce. Stihněte něco sníst tak, ať máte aspoň 1,5 hodiny k vytrávení a začátku odpolední kůry. - A takto žijete následujících 5 dní. Pokud máte pocit, že je vám po 3 dnech pořád stejně blbě, tak se nebojte zvýšit dávku - třeba na 15ml / litr, nebo i 20ml / litr. Jaký byl průběh léčky? - Měl jsem jenom zvýšenou teplotu, rýmu a trochu kašel. Chřipkové viry si zpravidla vyberou slabé místo ve vašem těle. U mě tedy záda. Takže první den léčby jsem v noci prohekal - každé pohnutí v posteli znamenalo probuzení. - Noc po druhém dnu byla výrazně lepší - prostě jsem normálně spal. - Třetí den před odpolední dávkou jsem měl pocit, že CDS nějak nezabírá, a tak jsem pro další užívání zvýšil medikaci na 15ml CDS / litr H2O. Sice jsem nic necítil, a jedl jsem pořád "hoblovačky", ale pocitově mi bylo lépe. - Čtvrtý den jsem usoudil, že už chuťově s poměrně velkým úsilím odliším borůvkovou marmeládu od šunky. To mne nabudilo. - Pátý den jsem usoudil, že je potřebné opět přiložit pod kotel, a tak jsem si pro odpolední finále připravil koncentraci 20ml CDS / 1 litr vody. - Finále bylo famózní - čichem jsem odlišit eukalyptovou silici od octu. - Šestý den jsem už nic nebral - jen jsem opět začal zobat 2000UI vitamínu D3 (při léčebné kůře vysadit, stejně jako céčko, nebo alhohol). - Byl jsem pln optimismu ze zjištění, že to fakt funguje. A tak mne nenapadlo nic lepšího, než jít pracovat s lopatou na zahradu. Nedělejte to . I po chřipce musíte mít rekonvalescenci. Začněte procházkami na čerstvém vzduchu. Hůře se dýchá. Co na závěr. Funguje to. Asi plný návrat čichu a chuti bude během na delší trať. Je důležité připomenout, že při těžších recidívách je schopen CDS dodat chybějící kyslík buňěčným mitochondriím. Fyzikální chemici mohou ověřit teoreticky oxidačně-redukční vlastnosti tohoto léku, a úplně na dřeň pochopit jak to vlastně v těle funguje (viz. výše uvedené stránky o žluté vodě ") .
Upravené 22. 11. 2021 o 23:01

Asi plný návrat čichu a chuti bude během na delší trať.

Tak to hodně štěstí. Někomu se to vrátí do týdne. Já měl minulý rok v říjnu rýmu se ztrátou čichu a chuti, rýma do týdne konec, ale čich a chuť dodnes nemám. Co si budeme povídat, nic příjemného na psychiku to není.


[quote="pid:44521, uid:260"]Asi plný návrat čichu a chuti bude během na delší trať.[/quote] Tak to hodně štěstí. Někomu se to vrátí do týdne. Já měl minulý rok v říjnu rýmu se ztrátou čichu a chuti, rýma do týdne konec, ale čich a chuť dodnes nemám. Co si budeme povídat, nic příjemného na psychiku to není.

Hael,.moc děkuji za návod. Děsím se jak to udělat, chtěla bych si to připravit dopředu, snad to zvládnu. Ale je super tvůj návod, za to jsem vděčná.


Hael,.moc děkuji za návod. Děsím se jak to udělat, chtěla bych si to připravit dopředu, snad to zvládnu. Ale je super tvůj návod, za to jsem vděčná.

ale čich a chuť dodnes nemám
Toto znie skor ako autosugescia, tjs problem v informačnom poli, pretože na urovni materiálnej žiadne bunky čuchu ani chuti sa nezničili. Niečo podobné ako fantómová bolesť.


Ja som tiež niečo schytal cez prázdniny. Boli sme na jednej chate, počasie nebolo nič extra a hneď po výlete sa to začalo. Bolesť hrdla ale nenormálna. Akoby som železné piliny jedol. Potom telo nevedelo rozpoznať chlad. Vonku bolo cez 20 stupňov a mne vo svetri bola zima. Zrejme prechladnutie + nejaká fajnotka. Zo začiatku som hrdlo zalieval tatranským čajom 72 čo mam na liek proti slabším vírusom. Ale po 3 dňoch sa to nejak nezlepšovalo. Tak som prešiel na poriadne "antibiotiká". Na ráno a na večer jeden strúčik cesnaku + med. Na obed niečo so surovou cibuľov. Tá tiež narobí divi. Samozrejme, telu treba pomôcť nezaťažovaním trávenia otravami ako su hranolky, veľa mäsa atď tak som upravil jedálniček a pridal do neho viac zeleniny a ovocia.
Odsledoval som, že proti "chrípke" sú potrebné 4 veci.


  1. Látky na boj s vírusmy - prírodné antibiotiká (cesnak, cibuľa a pod)
  2. Látky na dodanie veľkého množstva energie (med)
  3. Obmedziť zaťaženie organizmu zmenou stravy, pridaním viac zeleniny a ovocia do stravy.
  4. Nedopustiť zlomenie psychiky - na úrovni informačného poľa držať všetky orgány zdravé.

Bod 4 je veľmi dôležitý, petože ak choroba trvá viac ako 40 dní, tak telo si zvykne a ak počas choroby nastala zmena v informačnom poli, tak ta zmena bude trvalá.
V TV povedia, že kovid spôsobuje stratu čuchu a chuti. To samozrejme spôsobuje každá chrípka. Človek chytí chrípku, antigén mu povie, že to je kovid - človek automaticky prestane cítiť čuch a chuť, pretože v TV povedali, že to je "normálne". Chrípka sa akosi pretiahne, pretože telo jednotlivca je napchaté otravou a nie jedlom. Po pár týždňoch kedy ešte "kovid" doznieva, človek stále necíti chuť a čuch = lebo veď v TV povedali. A tak si človek sám, vierou v TV vypol čuch a chuť počas jednej chrípky, ktorú mu antigén označil za kovid.


Spať k mojej chrípke (kovid). Po týždni som vedel, že telo nevie rozpoznať ani teplo ani chlad. Bol potrebný reset. Pametal som si ako mnísi liečili zápal pľúc u malých detí. Zobrali dieťa, ponorili ho na minútu do vody horúcej a potom na minútu do vody zimnej. Zopakovali 3x. Po tom dieťa uložili pod perinu a ono vyzdravelo. Tjs keď sa organizmus dostal do vody zimnej ihneď začal reagovať na zimu, naštartovala sa imunita a organizmus prežil. Ja som si tiež spravil horúci kúpeľ a potom som sa postavil pred otvorené okno. Nastal skrat, telo cítilo zmenu, chlad a odvtedy sa akoby opravil informačný modul, ktorý sledoval teplotu organizmu. Začal som cítiť aj teplo aj chlad. Po 2 týždnoch som sa z toho čuda vylízal, bez následkov.


Ono podobne aj byliny pracujú. Bylina ma určitý vplyv na organizmus. Človek požije bylinu, zmení sa stav organizmu, organizmus si nový stav zafixuje, lebo veď "babka bylinkárka povedala, že to ma vylieči" a telo ozdravie. To hlavne pomáha vtedy, keď príčina problému pominie ale fantóm problému stále pretrváva na úrovni fyzickej - na úrovni duševnej \ duchovnej problém už neexistuje. Ak však príčina problému odstránená nebola, tak bylina spôsobí len dočasnú úľavu. Po vysadení liečiva sa choroba / problém vracia spať, pretože pôvod na úrovni duševnej / duchovnej nebol odstránený a ten sa znova materializuje do už vyliečeného tela.


[quote="pid:44542, uid:639"]ale čich a chuť dodnes nemám[/quote]Toto znie skor ako autosugescia, tjs problem v informačnom poli, pretože na urovni materiálnej žiadne bunky čuchu ani chuti sa nezničili. Niečo podobné ako fantómová bolesť. Ja som tiež niečo schytal cez prázdniny. Boli sme na jednej chate, počasie nebolo nič extra a hneď po výlete sa to začalo. Bolesť hrdla ale nenormálna. Akoby som železné piliny jedol. Potom telo nevedelo rozpoznať chlad. Vonku bolo cez 20 stupňov a mne vo svetri bola zima. Zrejme prechladnutie + nejaká fajnotka. Zo začiatku som hrdlo zalieval tatranským čajom 72 čo mam na liek proti slabším vírusom. Ale po 3 dňoch sa to nejak nezlepšovalo. Tak som prešiel na poriadne "antibiotiká". Na ráno a na večer jeden strúčik cesnaku + med. Na obed niečo so surovou cibuľov. Tá tiež narobí divi. Samozrejme, telu treba pomôcť nezaťažovaním trávenia otravami ako su hranolky, veľa mäsa atď tak som upravil jedálniček a pridal do neho viac zeleniny a ovocia. Odsledoval som, že proti "chrípke" sú potrebné 4 veci. 1. Látky na boj s vírusmy - prírodné antibiotiká (cesnak, cibuľa a pod) 2. Látky na dodanie veľkého množstva energie (med) 3. Obmedziť zaťaženie organizmu zmenou stravy, pridaním viac zeleniny a ovocia do stravy. 4. Nedopustiť zlomenie psychiky - na úrovni informačného poľa držať všetky orgány zdravé. Bod 4 je veľmi dôležitý, petože ak choroba trvá viac ako 40 dní, tak telo si zvykne a ak počas choroby nastala zmena v informačnom poli, tak ta zmena bude trvalá. V TV povedia, že kovid spôsobuje stratu čuchu a chuti. To samozrejme spôsobuje každá chrípka. Človek chytí chrípku, antigén mu povie, že to je kovid - človek automaticky prestane cítiť čuch a chuť, pretože v TV povedali, že to je "normálne". Chrípka sa akosi pretiahne, pretože telo jednotlivca je napchaté otravou a nie jedlom. Po pár týždňoch kedy ešte "kovid" doznieva, človek stále necíti chuť a čuch = lebo veď v TV povedali. A tak si človek sám, vierou v TV vypol čuch a chuť počas jednej chrípky, ktorú mu antigén označil za kovid. Spať k mojej chrípke (kovid). Po týždni som vedel, že telo nevie rozpoznať ani teplo ani chlad. Bol potrebný reset. Pametal som si ako mnísi liečili zápal pľúc u malých detí. Zobrali dieťa, ponorili ho na minútu do vody horúcej a potom na minútu do vody zimnej. Zopakovali 3x. Po tom dieťa uložili pod perinu a ono vyzdravelo. Tjs keď sa organizmus dostal do vody zimnej ihneď začal reagovať na zimu, naštartovala sa imunita a organizmus prežil. Ja som si tiež spravil horúci kúpeľ a potom som sa postavil pred otvorené okno. Nastal skrat, telo cítilo zmenu, chlad a odvtedy sa akoby opravil informačný modul, ktorý sledoval teplotu organizmu. Začal som cítiť aj teplo aj chlad. Po 2 týždnoch som sa z toho čuda vylízal, bez následkov. Ono podobne aj byliny pracujú. Bylina ma určitý vplyv na organizmus. Človek požije bylinu, zmení sa stav organizmu, organizmus si nový stav zafixuje, lebo veď "babka bylinkárka povedala, že to ma vylieči" a telo ozdravie. To hlavne pomáha vtedy, keď príčina problému pominie ale fantóm problému stále pretrváva na úrovni fyzickej - na úrovni duševnej \ duchovnej problém už neexistuje. Ak však príčina problému odstránená nebola, tak bylina spôsobí len dočasnú úľavu. Po vysadení liečiva sa choroba / problém vracia spať, pretože pôvod na úrovni duševnej / duchovnej nebol odstránený a ten sa znova materializuje do už vyliečeného tela.
Upravené 23. 11. 2021 o 09:32

Děsím se jak to udělat
Obava je zbytečná. Objednej si třeba ve Fichemě roztok chloritanu . Tím si to zjednodušíš - nemusíš odvažovat práškový chloritan. Na stránkách žluté vody je dobře napsaná příručka - strana 13


[quote="pid:44544, uid:88"]Děsím se jak to udělat[/quote]Obava je zbytečná. Objednej si třeba ve [Fichemě roztok chloritanu](https://fichema.cz/110-chloritan-sodn---naclo2) . Tím si to zjednodušíš - nemusíš odvažovat práškový chloritan. Na stránkách žluté vody je dobře napsaná [příručka - strana 13](https://zlutavoda.cz/wp-content/uploads/2021/10/CDS-pr%CC%8Ci%CC%81ruc%CC%8Cka.pdf)

Človek chytí chrípku, antigén mu povie, že to je kovid - človek automaticky prestane cítiť čuch a chuť, pretože v TV povedali, že to je "normálne".

Chápu jak to myslíš, ale u mě to je trochu jinak. Já měl rýmu, vůbec jsem nepřemýšlel o tom, že by to mohl být covid. Na podzim mám pravidelně podobné problémy. Rýma odezněla a čich a chuť se nevrátily. Pak mi došlo, že jsem asi prodělal covid, nějaký ten slabý průběh. Na testu jsem nebyl.


[quote="pid:44551, uid:106"]Človek chytí chrípku, antigén mu povie, že to je kovid - človek automaticky prestane cítiť čuch a chuť, pretože v TV povedali, že to je "normálne".[/quote] Chápu jak to myslíš, ale u mě to je trochu jinak. Já měl rýmu, vůbec jsem nepřemýšlel o tom, že by to mohl být covid. Na podzim mám pravidelně podobné problémy. Rýma odezněla a čich a chuť se nevrátily. Pak mi došlo, že jsem asi prodělal covid, nějaký ten slabý průběh. Na testu jsem nebyl.

CDS jsem začala používat již před několika lety a je to velmi dobrá věc.
Ztráta čichu znamená zánět čichového nervu, po odeznění zánětu se čich obnoví, cca do 2 měsíců
Čím dříve se CDS použije, tím rychleji a lépe účinkuje. Proto je třeba ho mít připravený v lednici, kde vydrží půl roku v tmavé lahvi. Pokud někdo začne teprve až onemocní kupovat na fichemě chloritan, pak vyrábět, ztratí tím několik dnů. Suroviny potřebné pro výrobu
https://fichema.cz/chloritan-sodn---naclo2/806-chloritan-sodny-25-1-kg-naclo2-cas-7758-19-2-8592861501038.html
https://fichema.cz/produkty/1488-kyselina-citronova-bezvoda-09-kg-jemne-krystalicka-belgie-8592861103034.html
návod zde
https://zlutavoda.cz/navod-na-vyrobu-clo2-cds/
zvládne to každý
Při onemocnění koronavirem, hned při prvních potížích, bez ohledu na to, jestli jde o koronavirus nebo něco jiného, začít pít co nejdříve, do 1/2 l vody nalít 5ml vyrobeného CDS /nejsnáze naměřit injekční stříkačkou, vznikne ředěný roztok 30 ppm, který lze pít. Pije se 1 litr ráno, nejlépe na lačno, /1 dcl každou čtvrthodinu/, po půl hodině je možné jíst a pak 1 litr odpoledne nejdříve 2 hodiny po jídle, půl hodiny po dopití je možno znovu jíst Důležité je také NEPRACOVAT, dát si klidový režim v posteli. Vitamíny a potravinové doplňky lze brát také, nejlépe na noc, nepoužívat ale vitamín C s postupným uvolňováním. Jíst lehce stravitelné jídlo
CDS má mnohostranné použití
Neředěné /3000ppm/, tak jak se vyrobí, má skvělé účinky na kůži / řezné rány, puchýře, poštípání hmyzem, několikrát za den potřít roztokem, vše se rychleji hojí, na sliznice, např. do úst je třeba ale ředit jako na pití
Dále ho používám na dezinfekci potravin, do misky s vodou dám trochu CDS a na několik minut tam vložím ovoce, zeleninu, rýži, maso
kdo má facebook, tak zde může získat další informace, např o tom jak je CDS používáno i lékaři zejména v Bolivii, kde bylo dokonce uznáno jako zákonný prostředek k léčbě covidu lékaři
https://www.facebook.com/groups/645124286396033
Užíváme CDS verze 2.0


CDS jsem začala používat již před několika lety a je to velmi dobrá věc. Ztráta čichu znamená zánět čichového nervu, po odeznění zánětu se čich obnoví, cca do 2 měsíců Čím dříve se CDS použije, tím rychleji a lépe účinkuje. Proto je třeba ho mít připravený v lednici, kde vydrží půl roku v tmavé lahvi. Pokud někdo začne teprve až onemocní kupovat na fichemě chloritan, pak vyrábět, ztratí tím několik dnů. Suroviny potřebné pro výrobu https://fichema.cz/chloritan-sodn---naclo2/806-chloritan-sodny-25-1-kg-naclo2-cas-7758-19-2-8592861501038.html https://fichema.cz/produkty/1488-kyselina-citronova-bezvoda-09-kg-jemne-krystalicka-belgie-8592861103034.html návod zde https://zlutavoda.cz/navod-na-vyrobu-clo2-cds/ zvládne to každý Při onemocnění koronavirem, hned při prvních potížích, bez ohledu na to, jestli jde o koronavirus nebo něco jiného, začít pít co nejdříve, do 1/2 l vody nalít 5ml vyrobeného CDS /nejsnáze naměřit injekční stříkačkou, vznikne ředěný roztok 30 ppm, který lze pít. Pije se 1 litr ráno, nejlépe na lačno, /1 dcl každou čtvrthodinu/, po půl hodině je možné jíst a pak 1 litr odpoledne nejdříve 2 hodiny po jídle, půl hodiny po dopití je možno znovu jíst Důležité je také NEPRACOVAT, dát si klidový režim v posteli. Vitamíny a potravinové doplňky lze brát také, nejlépe na noc, nepoužívat ale vitamín C s postupným uvolňováním. Jíst lehce stravitelné jídlo CDS má mnohostranné použití Neředěné /3000ppm/, tak jak se vyrobí, má skvělé účinky na kůži / řezné rány, puchýře, poštípání hmyzem, několikrát za den potřít roztokem, vše se rychleji hojí, na sliznice, např. do úst je třeba ale ředit jako na pití Dále ho používám na dezinfekci potravin, do misky s vodou dám trochu CDS a na několik minut tam vložím ovoce, zeleninu, rýži, maso kdo má facebook, tak zde může získat další informace, např o tom jak je CDS používáno i lékaři zejména v Bolivii, kde bylo dokonce uznáno jako zákonný prostředek k léčbě covidu lékaři https://www.facebook.com/groups/645124286396033 Užíváme CDS verze 2.0

zene sa ňuch a chuť vratili po par tyzdnoch, nevieme ci covidovala, ale chora bola asi 2 dni. ked som bol ja chory cca pred 2 mesiacmi, mal som teploty asi tyzden, ale cca odvtedy ked vyjdem von z bytu a nadychnem sa za branou bytovky, mam na jazyku okamzite taku kovovu chut, neviem co to je, ale je to dost neprijemne. Odoznie to po par nadychoch, ale ten vnem tam je, akoby ten vzduch vonku mal nejaku chut.


CDS sa urcite da kupit aj ako hotovy roztok, ktory si nakvapkame do pohara vody.


zene sa ňuch a chuť vratili po par tyzdnoch, nevieme ci covidovala, ale chora bola asi 2 dni. ked som bol ja chory cca pred 2 mesiacmi, mal som teploty asi tyzden, ale cca odvtedy ked vyjdem von z bytu a nadychnem sa za branou bytovky, mam na jazyku okamzite taku kovovu chut, neviem co to je, ale je to dost neprijemne. Odoznie to po par nadychoch, ale ten vnem tam je, akoby ten vzduch vonku mal nejaku chut. CDS sa urcite da kupit aj ako hotovy roztok, ktory si nakvapkame do pohara vody.

Moderator

Mno , já zůstanu u ověřeného systému , během celé sezony jaro až podzim pít bylinkové směsi v čaji a tím si preventivně čistit organismus . Dělám to už přes čtvrt století a neužívám žádné bubuleky .
Med , česnek , propolis , švédské kapky , dostatek minerálů a vitamínů , to jsou věci , které má mít člověk po ruce a v rozumné míře je užívat .
Ono není od věci si sám pěstovat ze semínek rostlinky a denně jich malé množství sníst , jako přílohu . Takhle si pěstuju asi 12 druhů rostlinek ve dvou miskách , tak abych je mohl točit a mít tak neustálý přísun doplnků pro tělo .


Mno , já zůstanu u ověřeného systému , během celé sezony jaro až podzim pít bylinkové směsi v čaji a tím si preventivně čistit organismus . Dělám to už přes čtvrt století a neužívám žádné bubuleky . Med , česnek , propolis , švédské kapky , dostatek minerálů a vitamínů , to jsou věci , které má mít člověk po ruce a v rozumné míře je užívat . Ono není od věci si sám pěstovat ze semínek rostlinky a denně jich malé množství sníst , jako přílohu . Takhle si pěstuju asi 12 druhů rostlinek ve dvou miskách , tak abych je mohl točit a mít tak neustálý přísun doplnků pro tělo .

Informace o CDS na stránkách e-regena
Petr Vachler: Ostrý covid jsem prodělal a rychle se uzdravil
https://www.e-regena.cz/petr-vachler-ostry-covid-jsem-prodelal-a-rychle-se-uzdravil/?fbclid=IwAR1TRJ4v9BdLIHtO1nIoqyStH_CW6BNPyJlYXPEs1nIDoU24ZiHiN3QA_Ok


https://www.e-regena.cz/covid-19-lze-zlikvidovat-pomoci-cds-a-velmi-ucinne/


Informace o CDS na stránkách e-regena Petr Vachler: Ostrý covid jsem prodělal a rychle se uzdravil https://www.e-regena.cz/petr-vachler-ostry-covid-jsem-prodelal-a-rychle-se-uzdravil/?fbclid=IwAR1TRJ4v9BdLIHtO1nIoqyStH_CW6BNPyJlYXPEs1nIDoU24ZiHiN3QA_Ok https://www.e-regena.cz/covid-19-lze-zlikvidovat-pomoci-cds-a-velmi-ucinne/

Čas od času si vzpomenu na to , jak Alberto Vojtěch Frič popisoval svoji léčbu se zimnicí .
Postupoval tak , že nechal chorobu propuknout a poté ji silou vůle a zvýšeným psychickým vypětím porazil .
Někdy si tak říkám , zda tělo získá dostatečnou imunitu organismu po té , co nemoc byla násilně přerušena .


Čas od času si vzpomenu na to , jak Alberto Vojtěch Frič popisoval svoji léčbu se zimnicí . Postupoval tak , že nechal chorobu propuknout a poté ji silou vůle a zvýšeným psychickým vypětím porazil . Někdy si tak říkám , zda tělo získá dostatečnou imunitu organismu po té , co nemoc byla násilně přerušena .

jak Alberto Vojtěch Frič popisoval svoji léčbu se zimnicí
Kdysi dávno jsem se na projektu potkal se zajímavým týpkem. Projel sám na kole celou Afriku ze severu na jih. Někde snad v Angole ho skolila malárie. Místní mu poradili: "Vem si pád dolarů a najdi si ruského doktora". Našel. Za týden dva ho doktor postavil na nohy. Mohl pokračovat do JAR - jak jinak než na kole.


[quote="pid:46007, uid:185"]jak Alberto Vojtěch Frič popisoval svoji léčbu se zimnicí[/quote]Kdysi dávno jsem se na projektu potkal se zajímavým týpkem. Projel sám na kole celou Afriku ze severu na jih. Někde snad v Angole ho skolila malárie. Místní mu poradili: "Vem si pád dolarů a najdi si ruského doktora". Našel. Za týden dva ho doktor postavil na nohy. Mohl pokračovat do JAR - jak jinak než na kole.

Mne pomaha uz viac rokov si dať pôst a piť len vodu...prípadne čaj a nič nejesť...minulé vianoce som si takto vyliečil Covid:-) (4 dni pôstu) najjednoduchší, najlacnejši spôsob liečnenia. v podstate akej koľvek choroby, pretože na chod žalúdka ludské telo spotrebuje az 80% energie vyťažiteľnej z jedla...Ked sa žalúdok vypne, ostatné orgány ako keby šili na 150%...telo prechádza na iný režim, kde odpája všetko čo tam nemá byť...dôležité je prísť vždy na to prečo sa to stalo a zmeniť paternt...choroba je informácia...ja napríklad veľa športujem a ked si dám cez víkend viacej piva, telo sa nezregeneruje a po čase si to vypýta späť, že musím ležať, kvôli oslabenému organizmu...otaázka je prečo stále opakujem tie isté paterny? hmm...


Mne pomaha uz viac rokov si dať pôst a piť len vodu...prípadne čaj a nič nejesť...minulé vianoce som si takto vyliečil Covid:-) (4 dni pôstu) najjednoduchší, najlacnejši spôsob liečnenia. v podstate akej koľvek choroby, pretože na chod žalúdka ludské telo spotrebuje az 80% energie vyťažiteľnej z jedla...Ked sa žalúdok vypne, ostatné orgány ako keby šili na 150%...telo prechádza na iný režim, kde odpája všetko čo tam nemá byť...dôležité je prísť vždy na to prečo sa to stalo a zmeniť paternt...choroba je informácia...ja napríklad veľa športujem a ked si dám cez víkend viacej piva, telo sa nezregeneruje a po čase si to vypýta späť, že musím ležať, kvôli oslabenému organizmu...otaázka je prečo stále opakujem tie isté paterny? hmm...

U mě tato chřipka proběhla taky půstem , ale ne z mého rozhodnutí . Na týden jsem ztratil chut k jídlu . A další týden jsem postupně jíst začínal .


U mě tato chřipka proběhla taky půstem , ale ne z mého rozhodnutí . Na týden jsem ztratil chut k jídlu . A další týden jsem postupně jíst začínal .

Zdravia všetkým.
Môžem potvrdiť aj u mňa počas choroby prišlo obdobie nechute jesť. Pil som veľa čaju, bylinkové, ovocné a čierny. To trvalo cca týždeň. Chuť do jedla sa postupne vrátila. Čuch a chuť som nestratil. Tiež som vymenil kávu za nápoj z koreňa čakanky a praženého jačmeňa zvaný melta. Strata chuti do jedla mi viac prospela ako mi uškodila.
S pozdravom Peter.


Zdravia všetkým. Môžem potvrdiť aj u mňa počas choroby prišlo obdobie nechute jesť. Pil som veľa čaju, bylinkové, ovocné a čierny. To trvalo cca týždeň. Chuť do jedla sa postupne vrátila. Čuch a chuť som nestratil. Tiež som vymenil kávu za nápoj z koreňa čakanky a praženého jačmeňa zvaný melta. Strata chuti do jedla mi viac prospela ako mi uškodila. S pozdravom Peter.

Môžem potvrdiť aj u mňa počas choroby prišlo obdobie nechute jesť.
Si pamätám v detstve som často krát nemal chuť jesť pri chorobe. Vysvetlenie toho javu je jednoduché. Jedlom človek do organizmu dodáva energiu, ale vzhľadom na to čo dneska jeme, tak telu dodávame aj toxíny (z čokolády, chipsov, vyprážaných jedál, mäsa atď). Každé telo ma určiú toleranciu na toxíny. Likvidiuje ich, vyplavuje preč z tela. Avšak keď nastane kritická hranica, tak sa spustí silná reakcia, ktorú voláme choroba. Niekedy telo doslova využije vírus čo ide okolo a začne ho neuveritelnou rýchlosťou rozmnožovať v tele aby práve nastala očistná reakcia. Telo docela očistené (zdravé) ten vírus chytí tiež, ale nezačne ho rozmnožovať, nie je potreba na razantnú očistu (chorobu). Vedci analyzovali sople a hlieny chorého "bežnou chrípkou". Prišli na to, že sú v nich niekoľko násobne prekročené hladiny toxínov, že by to aj koňa zabilo. Takže telo cez sople a hlieny sa zbavuje toxínov. Preto je nechuť do jedla, telo nemá chuť na ďalšie toxíny čo do neho chcete napchať. Ale skúste jablko, rozdrvené ako nám starté mamy dávali v chorobe (veď aj vedeli prečo), tak to telo nikdy neodmietne, pretože v ňom je veľa anitoxidantov, ktoré pomáhaju telu zbavovat sa toxínov. Tiež veľa tekutín pomáha urýchliť proces očisty tela. O tom je aj pravidelná chrípka - očista tela od nahromadeného hnoja. Kto zje jedno ovocie denne, ten pravidelnú chrípku nemáva. Telo sa stíha očisťovať od toxínov.


[quote="pid:46047, uid:14"]Môžem potvrdiť aj u mňa počas choroby prišlo obdobie nechute jesť.[/quote]Si pamätám v detstve som často krát nemal chuť jesť pri chorobe. Vysvetlenie toho javu je jednoduché. Jedlom človek do organizmu dodáva energiu, ale vzhľadom na to čo dneska jeme, tak telu dodávame aj toxíny (z čokolády, chipsov, vyprážaných jedál, mäsa atď). Každé telo ma určiú toleranciu na toxíny. Likvidiuje ich, vyplavuje preč z tela. Avšak keď nastane kritická hranica, tak sa spustí silná reakcia, ktorú voláme choroba. Niekedy telo doslova využije vírus čo ide okolo a začne ho neuveritelnou rýchlosťou rozmnožovať v tele aby práve nastala očistná reakcia. Telo docela očistené (zdravé) ten vírus chytí tiež, ale nezačne ho rozmnožovať, nie je potreba na razantnú očistu (chorobu). Vedci analyzovali sople a hlieny chorého "bežnou chrípkou". Prišli na to, že sú v nich niekoľko násobne prekročené hladiny toxínov, že by to aj koňa zabilo. Takže telo cez sople a hlieny sa zbavuje toxínov. Preto je nechuť do jedla, telo nemá chuť na ďalšie toxíny čo do neho chcete napchať. Ale skúste jablko, rozdrvené ako nám starté mamy dávali v chorobe (veď aj vedeli prečo), tak to telo nikdy neodmietne, pretože v ňom je veľa anitoxidantov, ktoré pomáhaju telu zbavovat sa toxínov. Tiež veľa tekutín pomáha urýchliť proces očisty tela. O tom je aj pravidelná chrípka - očista tela od nahromadeného hnoja. Kto zje jedno ovocie denne, ten pravidelnú chrípku nemáva. Telo sa stíha očisťovať od toxínov.
Upravené 1. 12. 2021 o 13:47

Môžem potvrdiť aj u mňa počas choroby prišlo obdobie nechute jesť.


Podľa mňa je toto prirodzený stav. Ak moje dieťa odmieta raňajky vždy spozorniem, pretože to je predzvesť choroby. A spravidla, keď sú vyššie horúčky, odmieta jesť, maximálne chce vývar alebo ovocie, tak spravidla mu nič jesť nedávam.


Podobne náš pes, ak mu niečo je, odmieta jesť. Ospravedlňujem sa za prirovnanie, ale deti a zvieratá viac sa správajú pudovo a inštiktívne.


[quote="pid:46047, uid:14"]Môžem potvrdiť aj u mňa počas choroby prišlo obdobie nechute jesť.[/quote] Podľa mňa je toto prirodzený stav. Ak moje dieťa odmieta raňajky vždy spozorniem, pretože to je predzvesť choroby. A spravidla, keď sú vyššie horúčky, odmieta jesť, maximálne chce vývar alebo ovocie, tak spravidla mu nič jesť nedávam. Podobne náš pes, ak mu niečo je, odmieta jesť. Ospravedlňujem sa za prirovnanie, ale deti a zvieratá viac sa správajú pudovo a inštiktívne.

mimochodom, cca mesiac dva po ukonceni CDS kury sme po 5 rokoch otehotneli. Neviem ci korelacia alebo kauzalita.


mimochodom, cca mesiac dva po ukonceni CDS kury sme po 5 rokoch otehotneli. Neviem ci korelacia alebo kauzalita.

Moderator

mimochodom, cca mesiac dva po ukonceni CDS kury sme po 5 rokoch otehotneli. Neviem ci korelacia alebo kauzalita.

Gratuluji , pane pachateli .


[quote="pid:46083, uid:10"]mimochodom, cca mesiac dva po ukonceni CDS kury sme po 5 rokoch otehotneli. Neviem ci korelacia alebo kauzalita.[/quote] Gratuluji , pane pachateli .

PŘED ROKEM BYLO SCHVÁLENO POUŽÍVÁNÍ CDS V BOLÍVII
Bylo to po půroční práci poslanců parlamentu, senátorů, lékařů, vojáků a Policie, kteří měli všichni velmi pozitivní zkušenosti s použitím CDS/ClO2 na Covid.
První schválení parlamentem a senátem bylo již 15.července 2021, avšak ratifikaci zákona tehdy blokovala prozatimní prezidentka a nově dosazený ministr zdravotnictví, kteří to nedovolili na nátlak WHO a dalších mezinárodních organizací, které nabízely pro Bolívii velké výhody pro jejich zemi, jako výhodné půjčky a dodání vakcín pro občany Bolívie zdarma, nebo za velmi symbolickou cenu, pokud se zřeknou používání ClO2.
V listopadu 2020 proběhly v Bolívii nové volby a nově zvolený prezident a ministr zdravotnictví zákon ratifikovali ve shodě s většinou poslanců, senátorů, z nichž mnohým CDS pořešilo úspěšně infekci Covid-19 a také se vycházelo ze zkušeností vojáků a vojenských lékařů, kteří skvělé fungování ClO2 potvrdili, stejně tak se v krátké době díky CDS vyléčilo skoro 500 policistů.
Celostátní povolení používání CDS/ClO2 v Bolívii proběhlo v rámci nouzového stavu, kdy nebyl k dispozici jiný dostatečně účinný lék na Covid-19. Povolilo se to jako alternativní prostředek ke stávající, málo účinné léčbě, a pouze za informovaného souhlasu pacienta.
O podobné prosazení zákona o používání CDS se pokusili poslanci i v dalších zemích Latinské Ameriky, avšak v dalších zemích se nenašlo dostatek politiků, kteří by to většinou hlasů podpořili. Naopak hlavní média a vrcholní politici ve vládě se snažili zmařit projednávání a schvalování tohoto zákona o používání ClO2.
Přesto se používání v celé Latinské Americe velmi rozšířilo a dnes je tam přes 7.000 lékařů, kteří oxid chloričitý používají v rámci světové koalice COMUSAV. Využívá se práva k léčbě neschváleným prostředkem na základě informovaného souhlasu pacienta.
S používání CDS/ClO2 se rozšířily vědecké poznatky o ClO2. Z archívů byly vytažené a zveřejněné mnohé vědecké a lékařské studie a patenty o fungování ClO2. Začaly vznikat nové studie a pravidelně fungují mezinárodní videokonference lékařů a vědců o ClO2. Lékařsky i vědecky se potvrdilo fungování ClO2 na Covid, koronaviry a spike-proteiny. V letošním roce se ukazuje, že oxid chloričitý je i skvělý pomocník na řešení nežádoucích účinků po očkování. O ClO2 se zajímá čím dál více odborníků po celém světě a věřím, že brzy se objeví další zajímavé informace a poznatky.
https://www.facebook.com/.../www.../posts/1996898833819139
https://www.facebook.com/.../www.../posts/1824177331091291


rozhovory s lékaři, vědci a vojáky o CDS/ClO2:
https://www.facebook.com/.../www.../posts/1749841521858206/


PŘED ROKEM BYLO SCHVÁLENO POUŽÍVÁNÍ CDS V BOLÍVII Bylo to po půroční práci poslanců parlamentu, senátorů, lékařů, vojáků a Policie, kteří měli všichni velmi pozitivní zkušenosti s použitím CDS/ClO2 na Covid. První schválení parlamentem a senátem bylo již 15.července 2021, avšak ratifikaci zákona tehdy blokovala prozatimní prezidentka a nově dosazený ministr zdravotnictví, kteří to nedovolili na nátlak WHO a dalších mezinárodních organizací, které nabízely pro Bolívii velké výhody pro jejich zemi, jako výhodné půjčky a dodání vakcín pro občany Bolívie zdarma, nebo za velmi symbolickou cenu, pokud se zřeknou používání ClO2. V listopadu 2020 proběhly v Bolívii nové volby a nově zvolený prezident a ministr zdravotnictví zákon ratifikovali ve shodě s většinou poslanců, senátorů, z nichž mnohým CDS pořešilo úspěšně infekci Covid-19 a také se vycházelo ze zkušeností vojáků a vojenských lékařů, kteří skvělé fungování ClO2 potvrdili, stejně tak se v krátké době díky CDS vyléčilo skoro 500 policistů. Celostátní povolení používání CDS/ClO2 v Bolívii proběhlo v rámci nouzového stavu, kdy nebyl k dispozici jiný dostatečně účinný lék na Covid-19. Povolilo se to jako alternativní prostředek ke stávající, málo účinné léčbě, a pouze za informovaného souhlasu pacienta. O podobné prosazení zákona o používání CDS se pokusili poslanci i v dalších zemích Latinské Ameriky, avšak v dalších zemích se nenašlo dostatek politiků, kteří by to většinou hlasů podpořili. Naopak hlavní média a vrcholní politici ve vládě se snažili zmařit projednávání a schvalování tohoto zákona o používání ClO2. Přesto se používání v celé Latinské Americe velmi rozšířilo a dnes je tam přes 7.000 lékařů, kteří oxid chloričitý používají v rámci světové koalice COMUSAV. Využívá se práva k léčbě neschváleným prostředkem na základě informovaného souhlasu pacienta. S používání CDS/ClO2 se rozšířily vědecké poznatky o ClO2. Z archívů byly vytažené a zveřejněné mnohé vědecké a lékařské studie a patenty o fungování ClO2. Začaly vznikat nové studie a pravidelně fungují mezinárodní videokonference lékařů a vědců o ClO2. Lékařsky i vědecky se potvrdilo fungování ClO2 na Covid, koronaviry a spike-proteiny. V letošním roce se ukazuje, že oxid chloričitý je i skvělý pomocník na řešení nežádoucích účinků po očkování. O ClO2 se zajímá čím dál více odborníků po celém světě a věřím, že brzy se objeví další zajímavé informace a poznatky. https://www.facebook.com/.../www.../posts/1996898833819139 https://www.facebook.com/.../www.../posts/1824177331091291 rozhovory s lékaři, vědci a vojáky o CDS/ClO2: https://www.facebook.com/.../www.../posts/1749841521858206/

Ota Nepilý sdílel odkaz.
https://www.facebook.com/groups/645124286396033/permalink/927644364810689/


Poslední týdny se zvyšuje zájem médií o oxid chloričitý ze strany médií, která stále omílají ohranou písničku o bělidle a dezinfekci, přestože dnes máme k dispozici celou řadu nových lékařských zkušeností a vědeckých studií na téma oxidu chloričitého a pozitivních účinků ClO2 na lidský organismus.
Také se zvyšuje zájem trolů ve skupině CDS, kteří se vysmívají a uráží uživatele CDS. Pravděpodobně někdo podpořil kampaň, která má odradit lidi od používání CDS.
Může se kdykoliv stát, že i naše skupina bude zrušena, zablokována. Zatím jsem měli dva roky klid na výměnu poznatků a zkušeností s kysličníkem chloričitým, avšak nedávno začal soustředěný útok médií i trollů.
Mějte, prosím, důležité informace zkopírovány. Jen sdílení nestačí. V případě blokace všechny sdílené příspěvky nenávratně zmizí. Je třeba s tím v době cenzury počítat.
Mějme na sebe mailové a telefonické kontakty. Záložní skupiny jsou na VK.com a na Telegramu, kam přešla většina lidí z Latinské Ameriky, když jim všechny skupiny zablokovaly.
Můžeme sice vytvářet skupiny nové, avšak informace, zkušenosti v nové skupině již nebudou, budeme je vytvářet znovu. Poslední blokace skupiny byla na konci června 2019, když se připravoval Covid, tak se zrušila většina skupin o ClO2 na světě, včetně videí na YT a blokací knih o ClO2 na Amazonu.
https://denikn.cz/.../radi-lidem-jak-lecit-covid.../
https://www.parlamentnilisty.cz/.../Ne-dezinfekci-nepijte...


Ota Nepilý sdílel odkaz. https://www.facebook.com/groups/645124286396033/permalink/927644364810689/ Poslední týdny se zvyšuje zájem médií o oxid chloričitý ze strany médií, která stále omílají ohranou písničku o bělidle a dezinfekci, přestože dnes máme k dispozici celou řadu nových lékařských zkušeností a vědeckých studií na téma oxidu chloričitého a pozitivních účinků ClO2 na lidský organismus. Také se zvyšuje zájem trolů ve skupině CDS, kteří se vysmívají a uráží uživatele CDS. Pravděpodobně někdo podpořil kampaň, která má odradit lidi od používání CDS. Může se kdykoliv stát, že i naše skupina bude zrušena, zablokována. Zatím jsem měli dva roky klid na výměnu poznatků a zkušeností s kysličníkem chloričitým, avšak nedávno začal soustředěný útok médií i trollů. Mějte, prosím, důležité informace zkopírovány. Jen sdílení nestačí. V případě blokace všechny sdílené příspěvky nenávratně zmizí. Je třeba s tím v době cenzury počítat. Mějme na sebe mailové a telefonické kontakty. Záložní skupiny jsou na VK.com a na Telegramu, kam přešla většina lidí z Latinské Ameriky, když jim všechny skupiny zablokovaly. Můžeme sice vytvářet skupiny nové, avšak informace, zkušenosti v nové skupině již nebudou, budeme je vytvářet znovu. Poslední blokace skupiny byla na konci června 2019, když se připravoval Covid, tak se zrušila většina skupin o ClO2 na světě, včetně videí na YT a blokací knih o ClO2 na Amazonu. https://denikn.cz/.../radi-lidem-jak-lecit-covid.../ https://www.parlamentnilisty.cz/.../Ne-dezinfekci-nepijte...

Ahojte,


Nechcem začínať nové vlákno nakoľko moja otázka úzko súvisí.
Na liečbu viacerých autoimunitných ochorení (koža, alergie atď) plánujem použíť práve CDS.
Zakúpil som 3000ppm roztok cez internet pre prvotné potvrdenie tézy.
Vďaka za povzbudenie @hael, @Kancelar a @len.

Nakoľko má byť hlavným účinkom CDS oxidácia a naväzovanie cez nabitý kislík O (ak tomu dobre chápem), tak ma napadlo nakoľko je to odlišné od protokolov vesmírneho lekára Neumivakina s H2O2 (peroxid vodíka)?


Moja lajcká téza so základným (pozabudnutým) vzdelaním v chémii je, že v prípade H2O2 je produkt H2O a O naviazané na nejaký ten voľný radikál a v prípade ClO2 to môže byť niečo iné eventuálne škodlivejšie (nie nutne škodlivé).


Máte niekto informácie či má peroxid vodíka (H2O2) podobný efekt na COVID-19 a iné ochorenia ako údajne oxid chloričitý (ClO2)?


Ahojte, Nechcem začínať nové vlákno nakoľko moja otázka úzko súvisí. Na liečbu viacerých autoimunitných ochorení (koža, alergie atď) plánujem použíť práve CDS. Zakúpil som 3000ppm roztok cez internet pre prvotné potvrdenie tézy. Vďaka za povzbudenie @hael, @Kancelar a @len. Nakoľko má byť hlavným účinkom CDS oxidácia a naväzovanie cez nabitý kislík O (ak tomu dobre chápem), tak ma napadlo **nakoľko je to odlišné od protokolov vesmírneho lekára Neumivakina s H2O2 (peroxid vodíka)?** Moja lajcká téza so základným (pozabudnutým) vzdelaním v chémii je, že v prípade H2O2 je produkt H2O a O naviazané na nejaký ten voľný radikál a v prípade ClO2 to môže byť niečo iné eventuálne škodlivejšie (nie nutne škodlivé). **Máte niekto informácie či má peroxid vodíka (H2O2) podobný efekt na COVID-19 a iné ochorenia ako údajne oxid chloričitý (ClO2)?**

Máte niekto informácie či má peroxid vodíka (H2O2) podobný efekt na COVID-19 a iné ochorenia ako údajne oxid chloričitý (ClO2)

Niekde som dávnejšie čítal, že organizmus používa na elimináciu patogénov vo finále látky/molekuly obsahujúce chlór (na narušenie/rozleptanie obalov baktérií). Z toho by vyplývalo, že ClO2 je vhodnejší. Ale treba si to overiť.


[quote="pid:50067, uid:213"]Máte niekto informácie či má peroxid vodíka (H2O2) podobný efekt na COVID-19 a iné ochorenia ako údajne oxid chloričitý (ClO2)[/quote] Niekde som dávnejšie čítal, že organizmus používa na elimináciu patogénov vo finále látky/molekuly obsahujúce chlór (na narušenie/rozleptanie obalov baktérií). Z toho by vyplývalo, že ClO2 je vhodnejší. Ale treba si to overiť.
2.45k
24
12
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept