Politika v ČR
Vměšování Prahy do vnitřních záležitostí Ruska je nepřípustné.

„Petříček si hraje se sirkami ve stohu.“
Zbořil setřel ministra zahraničí kvůli Navalnému
Politolog uvedl, že chování ministra Petříčka a dalších osob zastupujících Českou republiku je nekvalifikované
a může mít pro zemi vážné následky.
Vměšování Prahy
České ministerstvo zahraničí si kvůli uvěznění Alexej Navalného předvolalo ruského velvyslance Zmejevského
na žádost náměstka ministra resortu Aleše Chmelaře. Velvyslanectví na záležitost zareagovalo ve svém příspěvku na sociální síti.


„V souvislosti s posledními prohlášeními české strany k situaci kolem A. Navalného jsme jednoznačně upozornili partnery,
že vměšování Prahy do vnitřních záležitostí Ruska je nepřípustné.
„Používání dvojích standardů v přístupech k otázce dodržování lidských práv v různých zemích považujeme za nepřijatelné.
Položili jsme otázku, zda Praha vyjádřila znepokojení nad osudem známého aktivisty v oblasti lidských práv J. Assangeho, pronásledovaného Washingtonem
„Doporučili jsme české straně soustředit se na řešení vlastních problémů v oblasti lidských práv,
na které byla Praha opakovaně upozorňována, a to i v příslušných mezinárodních organizacích,“ dodali závěrem.
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021020613155568-petricek-si-hraje-se-sirkami-ve-stohu-zboril-setrel-ministra-zahranici-kvuli-navalnemu/


„Petříček si hraje se sirkami ve stohu.“ Zbořil setřel ministra zahraničí kvůli Navalnému Politolog uvedl, že chování ministra Petříčka a dalších osob zastupujících Českou republiku je nekvalifikované a může mít pro zemi vážné následky. Vměšování Prahy České ministerstvo zahraničí si kvůli uvěznění Alexej Navalného předvolalo ruského velvyslance Zmejevského na žádost náměstka ministra resortu Aleše Chmelaře. Velvyslanectví na záležitost zareagovalo ve svém příspěvku na sociální síti. „V souvislosti s posledními prohlášeními české strany k situaci kolem A. Navalného jsme jednoznačně upozornili partnery, že vměšování Prahy do vnitřních záležitostí Ruska je nepřípustné. „Používání dvojích standardů v přístupech k otázce dodržování lidských práv v různých zemích považujeme za nepřijatelné. Položili jsme otázku, zda Praha vyjádřila znepokojení nad osudem známého aktivisty v oblasti lidských práv J. Assangeho, pronásledovaného Washingtonem „Doporučili jsme české straně soustředit se na řešení vlastních problémů v oblasti lidských práv, na které byla Praha opakovaně upozorňována, a to i v příslušných mezinárodních organizacích,“ dodali závěrem. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021020613155568-petricek-si-hraje-se-sirkami-ve-stohu-zboril-setrel-ministra-zahranici-kvuli-navalnemu/

Nic nemam proti Cechom ale Praha mi tak lezi v zaludku ... vecne to centrum okultneho sionizmu musi rypat do civilizacie. Asi cela praha by sa prepadla keby mala pracovat na nejaku dobru cinnost.


Nic nemam proti Cechom ale Praha mi tak lezi v zaludku ... vecne to centrum okultneho sionizmu musi rypat do civilizacie. Asi cela praha by sa prepadla keby mala pracovat na nejaku dobru cinnost.

Nic nemam proti Cechom ale Praha mi tak lezi v zaludku ... vecne to centrum okultneho sionizmu musi rypat do civilizacie. Asi cela praha by sa prepadla keby mala pracovat na nejaku dobru cinnost.
Ferry, věř že mi jako Moravákovi také vadí papalášství a "zahraniční politika" Prahy, která má tu drzost hovořit za většinu národa. Možné úvahy o Velké Moravě jsou na místě ve světle, pirátského Primátora, který si notuje s nekvalifikovaným ministrem zahraničí a poškozují zájmy naší země. Praha je prolezlá havlisty a trockisty bohužel...


[quote="pid:2721, uid:106"]Nic nemam proti Cechom ale Praha mi tak lezi v zaludku ... vecne to centrum okultneho sionizmu musi rypat do civilizacie. Asi cela praha by sa prepadla keby mala pracovat na nejaku dobru cinnost.[/quote] Ferry, věř že mi jako Moravákovi také vadí papalášství a "zahraniční politika" Prahy, která má tu drzost hovořit za většinu národa. Možné úvahy o Velké Moravě jsou na místě ve světle, pirátského Primátora, který si notuje s nekvalifikovaným ministrem zahraničí a poškozují zájmy naší země. Praha je prolezlá havlisty a trockisty bohužel...

Zajímavé je, že jako adresát odpovědí ze strany RF je PRAHA . je to sice nuance, ale v diplomacii znamená i předložka hodně. Je to jasné avízo, že ruská strana ví, kdo a za koho hovoří .
Trochu analogické současným RSA , za které"hovoří District of Columbia, obklíčený US army.


Zajímavé je, že jako adresát odpovědí ze strany RF je PRAHA . je to sice nuance, ale v diplomacii znamená i předložka hodně. Je to jasné avízo, že ruská strana ví, kdo a za koho hovoří . Trochu analogické současným RSA , za které"hovoří District of Columbia, obklíčený US army.

Nic nemam proti Cechom ale Praha mi tak lezi v zaludku ...


Ferry, věř že mi jako Moravákovi také vadí papalášství a "zahraniční politika" Prahy

Kolegové, nenechme prchlivost cloumat vaším majestátem.
Praha není ovládána Čechy.
(A to opravdu nenarážím na to, že hřibátor pochází se Slavičína, takže je Praha ovládána “zlými” Moraváky. Ani nenarážím na to, že tam byla předtím lietačka. Mimochodem mnozí Pražáci hlásí: “Krndo vrať se, vše odpuštěno.”. Počítám s tím, že to jsou jenom symptomy toho, že Praha podléhá vnějšímu řízení.)
Nebo snad je Bratislava ovládána Slováky?


[quote="pid:2721, uid:106"]Nic nemam proti Cechom ale Praha mi tak lezi v zaludku ...[/quote] [quote="pid:2726, uid:149"]Ferry, věř že mi jako Moravákovi také vadí papalášství a "zahraniční politika" Prahy[/quote] Kolegové, nenechme prchlivost cloumat vaším majestátem. Praha není ovládána Čechy. (A to opravdu nenarážím na to, že hřibátor pochází se Slavičína, takže je Praha ovládána “zlými” Moraváky. Ani nenarážím na to, že tam byla předtím lietačka. Mimochodem mnozí Pražáci hlásí: “Krndo vrať se, vše odpuštěno.”. Počítám s tím, že to jsou jenom symptomy toho, že Praha podléhá vnějšímu řízení.) Nebo snad je Bratislava ovládána Slováky?

Výborně zvládnuto . těmto úletům bychom se měli vyhýbat . Na tom,že pražský anebo bratislavský polistopadový establišment nereprezentuje ani jeden z našich historických národů - je snad shoda ne ?


Výborně zvládnuto . těmto úletům bychom se měli vyhýbat . Na tom,že pražský anebo bratislavský polistopadový establišment nereprezentuje ani jeden z našich historických národů - je snad shoda ne ?

těmto úletům bychom se měli vyhýbat

Souhlasím a i já připojuji svůj hlas k tomuto stanovisku.
Právě takováto až příliš zkratkovitá vyjádření jsou zdrojem mnoha zbytečných sporů v diskusích. Jak to již počal vyjadřovat i kolega Šifrin na https://kob-forum.eu/2021/01/30/slovanska-tradice-1/ je velmi důležitý slovník a správné vyjádření. To je ta magie, která buď podpoří anebo zhatí veškeré snažení jak jedince, tak i práci celých týmů.
Příliš rychlým vyjádřením si sami sobě vždy hážeme klacky pod nohy, abychom o ně pak později zakopli.


[quote="pid:2873, uid:57"]těmto úletům bychom se měli vyhýbat[/quote] Souhlasím a i já připojuji svůj hlas k tomuto stanovisku. Právě takováto až příliš zkratkovitá vyjádření jsou zdrojem mnoha zbytečných sporů v diskusích. Jak to již počal vyjadřovat i kolega Šifrin na https://kob-forum.eu/2021/01/30/slovanska-tradice-1/ je velmi důležitý slovník a správné vyjádření. To je ta magie, která buď podpoří anebo zhatí veškeré snažení jak jedince, tak i práci celých týmů. Příliš rychlým vyjádřením si sami sobě vždy hážeme klacky pod nohy, abychom o ně pak později zakopli.
640
6
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept