Jazyk životných okolností
Vakcína COVID 19 - může ji mít každý člověk doma!!!

TŘEBA JE TO PRAVDA - ZKUSIT SE TO
MŮŽE - NIC NÁM TO NEUDĚLÁ A JEN POMŮŽE !!!!!!!!!!!!!
Začnu otázkou.
Věděli jste, že taškentská medicína byla zaslouženě vedoucí v bývalém SSSR?⠀Během druhé světové války byla v Taškentu
vytvořena garnitura sovětského vědeckého myšlení v medicíně.⠀
Na jaře 2020, na vrcholu první vlny pandemie, publikovali vědecky podložené a mimořádně užitečné informace o COVID-19 pro celý svět. Hlavním nebezpečím viru COVID-19 je, že především ovlivňuje imunitní systém. A teprve potom, na druhém místě, ovlivňuje plicní tkáň. Časové zpoždění mezi těmito dvěma vlnami útoku je přesně to, čemu říkáme „inkubační doba“. Často používáme slova jako „silná“ nebo „slabá“ imunita. Obyčejní lidé však prakticky vůbec nevědí, co to je. Většina lékařů navíc má velmi malou představu ostruktuře imunitního systému a funkčnosti jeho jednotlivých částí. Tento text je však pro netrénovaného čtenáře velmi obtížný. Pokusím se vysvětlit mechanismus působení viru COVID-19 na lidské
tělo nejjednodušším a nejdostupnějším způsobem ve formátu diplomové práce.80% celého imunitního systému je koncentrovánove sliznicích a submukózních vrstvách tenkého
střeva ve formě lymfoidní tkáně a jejích akumulací - Peyerových náplastí. Lymfatická tkáňprodukuje protilátky (lymfocyty T-, B-, G- atd.), jakož i různé typy imunoglobulinů. Protilátky lymfatickým systémem vstupují do dolní duté žíly,srdce a po průchodu plicním oběhem vstupují do systémového oběhu a jsou přenášeny po celém těle. Posiluje se tedy imunita tkáně, včetně vlastní tkáňové imunity plicní tkáně. COVID-19,
smíchaný s jídlem během jídla, vstupuje do střev azačíná ničit lymfoidní tkáň. Výsledkem je, že postižená lymfoidní tkáň přestává produkovat lymfocyty a imunoglobuliny. Tím je zničen
imunitní systém a v důsledku toho je imunita tkání v plicích výrazně oslabena. Od tohoto okamžiku začíná druhá vlna útoku koronavirů najiž nechráněnou plicní tkáň, která se projevuje
těžkou pneumonií, která končí smrtí.⠀V současné době jsou všechna protiepidemická opatření zaměřena na zabránění vstupu koronaviru do plic,což je v zásadě extrémně nákladné a prakticky neúčinné. A všechna terapeutická opatření jsou
zaměřena pouze na boj proti komplikacím, ve
formě pneumonie.⠀Je třeba si uvědomit, že COVID-19 je hrozbou po mnoho let a desetiletí. To, co dnes máme, je jen
první vlna pandemie. A takových vln bude mnoho. Současně jsou všechna preventivní a terapeutická opatření zaměřena na koronaviry lokalizované v plicích, zatímco se neprovádí žádný
vliv na střevní koronavirus. Jinými slovy, „vozík je umístěn před koně.“ ⠀ Existuje mnoho přírodních produktů, které mají
nejen baktericidní vlastnosti, ale také přímo ovlivňují viry a zabíjejí je. Nejúčinnější v tomto ohledu je ČESNEK. A pokud vypijete denně 2 až 3sklenice česnekové vody, pak okamžitě (!) vstoupí do tenkého střeva a začne okamžitě (!) zabíjet
COVID-19! Tím je dosaženo následujících
efektů:⠀


  • „zabitý“ COVID-19 přestává ničit lymfoidní tkáň tenkého střeva. Výsledkem je, že lymfoidní tkáň nadále funguje správně, tj. produkují protilátky a imunoglobuliny; - poškozený imunitní systém se rychle zotavuje a posiluje, což vede k významnému zvýšení imunity tkáně v plicní tkáni. Nepřekonatelná bariéra vzniká pro COVID-19, ale také pro mikroby (stafylokoky atd.) A houby, které také představují významné nebezpečí v případě koronavirové pneumonie - pod vlivem „česnekové vody“ se v tenkém střevěodehrává velmi zajímavý sled událostí. „Zabitý“ a oslabený „česnekovou vodou“ COVID-19 není už nic jiného než přírodní vakcína, přirozeně se formovaná uvnitř lidského těla. Jak víte, vytvoření umělé vakcíny vyžaduje vysoce vybavenou a velmi nákladnou laboratoř a práci vysoce kvalifikovaného personálu. Práce na vytvoření umělé vakcíny pokračují po dobu 6-9 měsíců, a průmyslová výroba je nákladná a časově náročná.⠀ Po užití „česnekové vody“ se v tenkém střevě vytvoří přírodní vakcína za 30-40 minut a zcela zdarma. Přírodní vakcína začíná aktivně vytvářet specifickou imunitu proti COVID-19. Řetěz ničivých patologických jevů v lidském těle způsobených COVID-19 je tedy přerušen a zničenna samém začátku a nemá pokračování.Tělo nejpřirozenějším způsobem abych tak řekl plánovaně, bojuje a poráží COVID-19. Současně je zcela vyloučen nouzový a stresující způsob boje z těla a plánovaným způsobem působí proti viru Výsledkem je, že vzniklá epidemie se zastaví během několika dní. ⠀Užívání „česnekové vody“ jako protiepidemický protokol může být použit do jednoho dne v celé zemi u celé populace. Základní patogenní morfologický substrát úplně zmizí za jeden nebo dva dny. ⠀**Způsob přípravy „česnekové vody“ je extrémně jednoduchý.⠀
  • Večer jeden (!) oloupaný stroužek česneku se rozřízne na polovinu v příčném směru, vloží se do 1/2 l čajové konvice ze skla nebo porcelánu a naplní se vodou při pokojové teplotě. ⠀
  • Ráno je „česneková voda“ připravena k použití. Musíte konzumovat 1/4 litrovou sklenici ráno na lačno a 1/4 litrovou sklenici 2 hodiny po posledním jídle.⠀3. Následujícího dne bude třeba postup přípravy „česnekové vody“ opakovat s čerstvým stroužkem česneku. ⠀
  • Pokračujte v užívání česnekové vody po dobu jednoho měsíce. Během této doby bude vytvořena specifická imunita proti COVID-1**

TŘEBA JE TO PRAVDA - ZKUSIT SE TO MŮŽE - NIC NÁM TO NEUDĚLÁ A JEN POMŮŽE !!!!!!!!!!!!! Začnu otázkou. Věděli jste, že taškentská medicína byla zaslouženě vedoucí v bývalém SSSR?⠀Během druhé světové války byla v Taškentu vytvořena garnitura sovětského vědeckého myšlení v medicíně.⠀ Na jaře 2020, na vrcholu první vlny pandemie, publikovali vědecky podložené a mimořádně užitečné informace o COVID-19 pro celý svět. Hlavním nebezpečím viru COVID-19 je, že především ovlivňuje imunitní systém. A teprve potom, na druhém místě, ovlivňuje plicní tkáň. Časové zpoždění mezi těmito dvěma vlnami útoku je přesně to, čemu říkáme „inkubační doba“. Často používáme slova jako „silná“ nebo „slabá“ imunita. Obyčejní lidé však prakticky vůbec nevědí, co to je. Většina lékařů navíc má velmi malou představu ostruktuře imunitního systému a funkčnosti jeho jednotlivých částí. Tento text je však pro netrénovaného čtenáře velmi obtížný. Pokusím se vysvětlit mechanismus působení viru COVID-19 na lidské tělo nejjednodušším a nejdostupnějším způsobem ve formátu diplomové práce.80% celého imunitního systému je koncentrovánove sliznicích a submukózních vrstvách tenkého střeva ve formě lymfoidní tkáně a jejích akumulací - Peyerových náplastí. Lymfatická tkáňprodukuje protilátky (lymfocyty T-, B-, G- atd.), jakož i různé typy imunoglobulinů. Protilátky lymfatickým systémem vstupují do dolní duté žíly,srdce a po průchodu plicním oběhem vstupují do systémového oběhu a jsou přenášeny po celém těle. Posiluje se tedy imunita tkáně, včetně vlastní tkáňové imunity plicní tkáně. COVID-19, smíchaný s jídlem během jídla, vstupuje do střev azačíná ničit lymfoidní tkáň. Výsledkem je, že postižená lymfoidní tkáň přestává produkovat lymfocyty a imunoglobuliny. Tím je zničen imunitní systém a v důsledku toho je imunita tkání v plicích výrazně oslabena. Od tohoto okamžiku začíná druhá vlna útoku koronavirů najiž nechráněnou plicní tkáň, která se projevuje těžkou pneumonií, která končí smrtí.⠀V současné době jsou všechna protiepidemická opatření zaměřena na zabránění vstupu koronaviru do plic,což je v zásadě extrémně nákladné a prakticky neúčinné. A všechna terapeutická opatření jsou zaměřena pouze na boj proti komplikacím, ve formě pneumonie.⠀Je třeba si uvědomit, že COVID-19 je hrozbou po mnoho let a desetiletí. To, co dnes máme, je jen první vlna pandemie. A takových vln bude mnoho. Současně jsou všechna preventivní a terapeutická opatření zaměřena na koronaviry lokalizované v plicích, zatímco se neprovádí žádný vliv na střevní koronavirus. Jinými slovy, „vozík je umístěn před koně.“ ⠀ Existuje mnoho přírodních produktů, které mají nejen baktericidní vlastnosti, ale také přímo ovlivňují viry a zabíjejí je. Nejúčinnější v tomto ohledu je ČESNEK. A pokud vypijete denně 2 až 3sklenice česnekové vody, pak okamžitě (!) vstoupí do tenkého střeva a začne okamžitě (!) zabíjet COVID-19! Tím je dosaženo následujících efektů:⠀ - „zabitý“ COVID-19 přestává ničit lymfoidní tkáň tenkého střeva. Výsledkem je, že lymfoidní tkáň nadále funguje správně, tj. produkují protilátky a imunoglobuliny; - poškozený imunitní systém se rychle zotavuje a posiluje, což vede k významnému zvýšení imunity tkáně v plicní tkáni. Nepřekonatelná bariéra vzniká pro COVID-19, ale také pro mikroby (stafylokoky atd.) A houby, které také představují významné nebezpečí v případě koronavirové pneumonie - pod vlivem „česnekové vody“ se v tenkém střevěodehrává velmi zajímavý sled událostí. „Zabitý“ a oslabený „česnekovou vodou“ COVID-19 není už nic jiného než přírodní vakcína, přirozeně se formovaná uvnitř lidského těla. Jak víte, vytvoření umělé vakcíny vyžaduje vysoce vybavenou a velmi nákladnou laboratoř a práci vysoce kvalifikovaného personálu. Práce na vytvoření umělé vakcíny pokračují po dobu 6-9 měsíců, a průmyslová výroba je nákladná a časově náročná.⠀ Po užití „česnekové vody“ se v tenkém střevě vytvoří přírodní vakcína za 30-40 minut a zcela zdarma. Přírodní vakcína začíná aktivně vytvářet specifickou imunitu proti COVID-19. Řetěz ničivých patologických jevů v lidském těle způsobených COVID-19 je tedy přerušen a zničenna samém začátku a nemá pokračování.Tělo nejpřirozenějším způsobem abych tak řekl plánovaně, bojuje a poráží COVID-19. Současně je zcela vyloučen nouzový a stresující způsob boje z těla a plánovaným způsobem působí proti viru Výsledkem je, že vzniklá epidemie se zastaví během několika dní. ⠀Užívání „česnekové vody“ jako protiepidemický protokol může být použit do jednoho dne v celé zemi u celé populace. Základní patogenní morfologický substrát úplně zmizí za jeden nebo dva dny. ⠀ **Způsob přípravy „česnekové vody“ je extrémně jednoduchý.⠀ 1. Večer jeden (!) oloupaný stroužek česneku se rozřízne na polovinu v příčném směru, vloží se do 1/2 l čajové konvice ze skla nebo porcelánu a naplní se vodou při pokojové teplotě. ⠀ 2. Ráno je „česneková voda“ připravena k použití. Musíte konzumovat 1/4 litrovou sklenici ráno na lačno a 1/4 litrovou sklenici 2 hodiny po posledním jídle.⠀3. Následujícího dne bude třeba postup přípravy „česnekové vody“ opakovat s čerstvým stroužkem česneku. ⠀ 4. Pokračujte v užívání česnekové vody po dobu jednoho měsíce. Během této doby bude vytvořena specifická imunita proti COVID-1**
Upravené 22. 11. 2021 o 21:36

Mimochodem, jak je v Chorvatsku?


Pry dobre, Milan zjevne mel spoustu cas na pilovani cestiny


[quote="pid:44558, uid:240"]Mimochodem, jak je v Chorvatsku?[/quote] Pry dobre, Milan zjevne mel spoustu cas na pilovani cestiny

Milan zjevne mel spoustu cas na pilovani cestiny

To si špatně pamatuješ, MilanX je dvousložkový :-)
Jedna složka jazyk komolí, druhá ho má spisovný.


[quote="pid:44561, uid:678"]Milan zjevne mel spoustu cas na pilovani cestiny[/quote] To si špatně pamatuješ, MilanX je dvousložkový :-) Jedna složka jazyk komolí, druhá ho má spisovný.

Na jaře 2020, na vrcholu první vlny pandemie, publikovali vědecky podložené a mimořádně užitečné informace o COVID-19 pro celý svět.

Zdroj?


[quote="pid:44506, uid:747"]Na jaře 2020, na vrcholu první vlny pandemie, publikovali vědecky podložené a mimořádně užitečné informace o COVID-19 pro celý svět.[/quote] Zdroj?

Zdroj?

Ale to je přece jasné, kontakty v chorvatských tajných službách a vojenských kruzích.
:-)


[quote="pid:44590, uid:178"]Zdroj?[/quote] Ale to je přece jasné, kontakty v chorvatských tajných službách a vojenských kruzích. :-)

Ale to je přece jasné, kontakty v chorvatských tajných službách a vojenských kruzích.
kontakty tajných služeb bývalé Jugoslávie a kontakt se Srbem, který pracuje v tajné službě Francie..Co je špatně,čím více kontaktů a informací tím lépe..Příští rok bude velmi zajímavý a ti co přežijí rok 2025 budou mít čemu psát..


[quote="pid:44592, uid:240"]Ale to je přece jasné, kontakty v chorvatských tajných službách a vojenských kruzích.[/quote]kontakty tajných služeb bývalé Jugoslávie a kontakt se Srbem, který pracuje v tajné službě Francie..Co je špatně,čím více kontaktů a informací tím lépe..Příští rok bude velmi zajímavý a ti co přežijí rok 2025 budou mít čemu psát..

Detto ako v úvode, akurát v ruštine:

Dobrá práce, je to počítám kompletně obšlehnuté z Ruského článku, včetně "Одну (!) очищенную от кожуры дольку чеснока разрезают пополам в поперечном направлении" čili "Jeden (!) oloupaný stroužek česneku rozřízneme v příčném směru napůl" neboli
Večer jeden (!) oloupaný stroužek česneku se rozřízne na polovinu v příčném směru,


@Kancelar
Možná nastal čas toto téma uzavřít.
Vyšetřování skončilo, přiznání padlo.

[quote="pid:44603, uid:178"]Detto ako v úvode, akurát v ruštine:[/quote] Dobrá práce, je to počítám kompletně obšlehnuté z Ruského článku, včetně "Одну (!) очищенную от кожуры дольку чеснока разрезают пополам в поперечном направлении" čili "Jeden (!) oloupaný stroužek česneku rozřízneme v příčném směru napůl" neboli [quote="pid:44506, uid:747"]Večer jeden (!) oloupaný stroužek česneku se rozřízne na polovinu v příčném směru,[/quote] @Kancelar Možná nastal čas toto téma uzavřít. Vyšetřování skončilo, přiznání padlo.

TŘEBA JE TO PRAVDA - ZKUSIT SE TO
MŮŽE - NIC NÁM TO NEUDĚLÁ A JEN POMŮŽE !!!!!!!!!!!!!


Občas z Milana vypadnou dobré věci.
Takto připravenou česnekovou vodu jsem výzkoušel na radu přítele, když jsem byl intoxikován covidem. Píši intoxikován, protože je to asi nejlepší výraz pro popis mého stavu, kdy pro obrovskou slabost jsem měl problém udělat jakýkoli pohyb, třeba zvednou ruku, což mi vadilo víc, než kašel nebo rýma.
Hned po prvním použití této vody se mi ráno zázračně ulevilo, asi o 50%. Jelikož léčení mě nikdy nebavilo, tak jsem tu vodu pil jen 3 dny ráno na lačno, pak hodinu nic a večer nalačno, před spaním. A protože jsem cítil, jak nemoc ustupuje, zbytek práce jsem nechal na své vlastní imunitě. Je pravda, že potom za pár dny jsem pocítil na krátkou dobu zhoršení stavu, pak zase zlepšení a tak to trvalo asi měsíc. Předpokládám, že kdybych u té vody výdržel déle, tak by ten průběh byl rychlejší.


[quote="pid:44506, uid:747"]TŘEBA JE TO PRAVDA - ZKUSIT SE TO MŮŽE - NIC NÁM TO NEUDĚLÁ A JEN POMŮŽE !!!!!!!!!!!!![/quote] Občas z Milana vypadnou dobré věci. Takto připravenou česnekovou vodu jsem výzkoušel na radu přítele, když jsem byl intoxikován covidem. Píši intoxikován, protože je to asi nejlepší výraz pro popis mého stavu, kdy pro obrovskou slabost jsem měl problém udělat jakýkoli pohyb, třeba zvednou ruku, což mi vadilo víc, než kašel nebo rýma. Hned po prvním použití této vody se mi ráno zázračně ulevilo, asi o 50%. Jelikož léčení mě nikdy nebavilo, tak jsem tu vodu pil jen 3 dny ráno na lačno, pak hodinu nic a večer nalačno, před spaním. A protože jsem cítil, jak nemoc ustupuje, zbytek práce jsem nechal na své vlastní imunitě. Je pravda, že potom za pár dny jsem pocítil na krátkou dobu zhoršení stavu, pak zase zlepšení a tak to trvalo asi měsíc. Předpokládám, že kdybych u té vody výdržel déle, tak by ten průběh byl rychlejší.

Ja mam jednu skusenost(resp. skor radu) od jedneho pana-skuseneho chemika(odhadujem tak 35-40 rokov aktivnej praxe),ktory odporucal na boj proti corone zut klinceky. Obsahuju medzi inym aj tzv. eugenol,ktory ma antisepticky ucinok t.j. protimikrobialny. Vysvetloval nam to aj na vzorcoch ako posobi eugenol na virus..nie som chemik tak len takto laicky to viem podat. Samozrejme aj cesnak je dobry,ale ten klincek ma hned niekolko pozitiv. Nemate po nom neprijemny zapach z ust,dezinfikuje Vam ustnu dutinu,neskor zaludok a potom aj creva :-).


Ja mam jednu skusenost(resp. skor radu) od jedneho pana-skuseneho chemika(odhadujem tak 35-40 rokov aktivnej praxe),ktory odporucal na boj proti corone zut klinceky. Obsahuju medzi inym aj tzv. eugenol,ktory ma antisepticky ucinok t.j. protimikrobialny. Vysvetloval nam to aj na vzorcoch ako posobi eugenol na virus..nie som chemik tak len takto laicky to viem podat. Samozrejme aj cesnak je dobry,ale ten klincek ma hned niekolko pozitiv. Nemate po nom neprijemny zapach z ust,dezinfikuje Vam ustnu dutinu,neskor zaludok a potom aj creva :-).

ktory odporucal na boj proti corone zut klinceky

Koření hřebíček.
Možno žvýkat, ale stačí i jenom "cumlat" či "převalovat" v puse.
Přímo žvýkání může být pro někoho silné.
Zkoušel jsem a do třetího (kusu) za den už se mi moc nechtělo.
Dobrý proti aftám.


[quote="pid:44776, uid:248"]ktory odporucal na boj proti corone zut klinceky[/quote] Koření hřebíček. Možno žvýkat, ale stačí i jenom "cumlat" či "převalovat" v puse. Přímo žvýkání může být pro někoho silné. Zkoušel jsem a do třetího (kusu) za den už se mi moc nechtělo. Dobrý proti aftám.
Upravené 24. 11. 2021 o 09:38

Zkoušel jsem a do třetího za den už se mi moc nechtělo.

To je asi už len o chuťových preferenciách. Mne to celkom chutí. :-)


[quote="pid:44777, uid:240"]Zkoušel jsem a do třetího za den už se mi moc nechtělo.[/quote] To je asi už len o chuťových preferenciách. Mne to celkom chutí. :-)

To je asi už len o chuťových preferenciách. Mne to celkom chutí. :-)

Nee, mně to taky chutná, ale v tom pro mne už větším množství je to pak na mě už moc silné a “pálí” to. Jako dalo se to vydržet, ale bral jsem to jako signál, že zatím víc nepotřebuju.


[quote="pid:44799, uid:248"]To je asi už len o chuťových preferenciách. Mne to celkom chutí. :-)[/quote] Nee, mně to taky chutná, ale v tom pro mne už větším množství je to pak na mě už moc silné a “pálí” to. Jako dalo se to vydržet, ale bral jsem to jako signál, že zatím víc nepotřebuju.

bacha by si mali dať ľudia s pridruzenými ochoreniamu ,aby sa nedostali do stavu, kedy nejaký kovid uz bude nepodstaný...
Svého času jsem měl problémy s oparem, kdy jsem si začal mazat česnekem opar, již 8 let se opar neobjevil ... česnek zničil virus opara..Česnek je kvalitní přírodní lék.Kdo má horečku,ať si smíchá česnek s medem,lžíci jogurtu,teplota přes noc klesne.Je to moje osobní zkušenost,kterou jsem předal ostatním a přes noc stáhly teplotu.


[quote="pid:44821, uid:443"]bacha by si mali dať ľudia s pridruzenými ochoreniamu ,aby sa nedostali do stavu, kedy nejaký kovid uz bude nepodstaný...[/quote]Svého času jsem měl problémy s oparem, kdy jsem si začal mazat česnekem opar, již 8 let se opar neobjevil ... česnek zničil virus opara..Česnek je kvalitní přírodní lék.Kdo má horečku,ať si smíchá česnek s medem,lžíci jogurtu,teplota přes noc klesne.Je to moje osobní zkušenost,kterou jsem předal ostatním a přes noc stáhly teplotu.
1.95k
16
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept