Politika v SR
strana Hlas SD

Zakladám toto vlákno, ako štandardné vlákno o strane Hlas SD. Toto vlákno nie je žiadným pokračovaním vlákna Postupné vyjasňovanie postojov strany Hlas-SD. Vzhľadom na už zavádzajúci názov uvedeného druhého vlákna, je toto vlákno bez počiatočného smerujúceho impulzu, ako iné štandardné vlákno o politickej strane.


Zakladám toto vlákno, ako štandardné vlákno o strane Hlas SD. Toto vlákno nie je žiadným pokračovaním vlákna *Postupné vyjasňovanie postojov strany Hlas-SD*. Vzhľadom na už zavádzajúci názov uvedeného druhého vlákna, je toto vlákno bez počiatočného smerujúceho impulzu, ako iné štandardné vlákno o politickej strane.

V dnešnej relácii diskutoval Pellegrini s Krajniakom (sme rodina). Odporúčam pozrieť vzhľadom na dôležitú tému povinného očkovania a nie len. Taký pohľad do duše Pellegriniho.
https://www.ta3.com/relacia/22455/zije-sa-nam-lepsie-lockdown-alebo-povinne-ockovanie-revolucia-v-daniach-a-odvodoch


V dnešnej relácii diskutoval Pellegrini s Krajniakom (sme rodina). Odporúčam pozrieť vzhľadom na dôležitú tému povinného očkovania a nie len. Taký pohľad do duše Pellegriniho. https://www.ta3.com/relacia/22455/zije-sa-nam-lepsie-lockdown-alebo-povinne-ockovanie-revolucia-v-daniach-a-odvodoch

Pellegrini a Raši k povinnému očkovaniu. (po 33.minúte)
https://www.youtube.com/watch?v=xUiFT9k_9LI


Raši veľmi múdro hovorí (a to nie prvý krát).


Raši zosobňuje typy liberálov, ktorí nám pomôže prejsť túto dnešnú liberálnu divočinu a pribrzdia nás, aby sme nespadli do pseoudo-patriotickej divočiny. Jasné, že ich treba mať pod dohľadom.


Pellegrini a Raši k povinnému očkovaniu. (po 33.minúte) https://www.youtube.com/watch?v=xUiFT9k_9LI Raši veľmi múdro hovorí (a to nie prvý krát). Raši zosobňuje typy liberálov, ktorí nám pomôže prejsť túto dnešnú liberálnu divočinu a pribrzdia nás, aby sme nespadli do pseoudo-patriotickej divočiny. Jasné, že ich treba mať pod dohľadom.

@jozko.mesiacik

Ty si určite ten mesiačik v tvare banánu.


@jozko.mesiacik Ty si určite ten mesiačik v tvare banánu.

Ty si určite ten mesiačik v tvare banánu.
Osobné invektívy si nechaj do krčmy.


[quote="pid:45857, uid:254"]Ty si určite ten mesiačik v tvare banánu.[/quote] Osobné invektívy si nechaj do krčmy.

jozko.mesiacik

Ty si určite ten mesiačik v tvare banánu.


Aj osobná rovina musí mať úroveň, mala by byť niečím skutočným podložená a zakomponovaná do väčšej myšlienky, ideálne k téme. Viem o čom píšem. smile


[quote="pid:45857, uid:254"]Ty si určite ten mesiačik v tvare banánu.[/quote] Aj osobná rovina musí mať úroveň, mala by byť niečím skutočným podložená a zakomponovaná do väčšej myšlienky, ideálne k téme. Viem o čom píšem. :P

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

Osobné invektívy si nechaj do krčmy.


Jasné...Bo ja žerem seno...! A nezabudni pridať ďalšiu, priteplene podanú frázu.


[quote="pid:45864, uid:793"]Osobné invektívy si nechaj do krčmy.[/quote] Jasné...Bo ja žerem seno...! A nezabudni pridať ďalšiu, priteplene podanú frázu.

Aj osobná rovina musí mať úroveň, mala by byť niečím skutočným podložená a zakomponovaná do väčšej myšlienky, ideálne k téme. Viem o čom píšem
Nie je hanba mlčať keď nie je čo povedať. Niektorí diskutujúci keď nemajú čo povedať grcajú na na iných.


[quote="pid:45873, uid:623"]Aj osobná rovina musí mať úroveň, mala by byť niečím skutočným podložená a zakomponovaná do väčšej myšlienky, ideálne k téme. Viem o čom píšem[/quote] Nie je hanba mlčať keď nie je čo povedať. Niektorí diskutujúci keď nemajú čo povedať grcajú na na iných.

jozko.mesiacik

542
10
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept