Otázky a odpovede
Ockovani

Ahoj,
vsichni vime ze elity zamysleji snizit pocet lidicek na zemi....nebot nove technologie umoznuji vyrabet mnohem effectivneji atd.
Take chteli/ nez jim do toho rusove hodili vidle"/ promichat europany s arabskymi a cernymi emmigranty aby oslabili nejvetsi rebelanty ...stredni tridu...v Europe..= vytvorili novou vrstvu a potom znovu DRACH NACH OSTEN...nebot oni planuji 50 let dopredu.......
Ale rad bych zde na foru predlozil diskusni otazku...
ted kdyz se blizi weekend a zahradky jsou zazimovane../ cili kazdy ma chvili casu....
Proc vsechno to ockovani...? neslo by jejich cilu dosahnout jinak....? odpoved asi zni ...protoze je to nejeffectivneji?? nevim......mozna....
Jak vite na forech je spousta protichudnych informaci...


Politici se biji do hrudniku a krici ... vsechny povinne opichat....coz neni prekvapenim, nebot 99% z nich ma maslo na hlave a nechteji prijit o koryta....
Lekari / tim myslim doctory a ne karieristicke splhouny/ casto rikaji ...NE , neni to dobre...
well, kde je pravda ?
A tak mne napadlo.....
Co tak transhumanity...?
jak vite i o tom se casto diskutuje...
Je to vlastne clovek, ktery vypada jako clovek a neni to clovek.....
Mozna nebude mit svedomi...takze ho muzeme poslat do sousedni vesnice aby vytloukl sousedni vesnici a my si potom rozebere jejich pudu a domky...
-nebo to bude clovek kteremu implementujeme do tela cipy tak aby pouzival ultrazvuku jako netopyr....?


nebo mu pridame umelou grafitovou nohu se kterou bude behat rychleji nez se zdravou ??
a nebo nejaky jiny umely organ ktery prodlouzi 0 50% delku jeho zivota ??Zni to dobre ?Moznosti je mnoho, s dobrym umyslem ci spatnym , ostatne jako vzdy.....No a tady je moje otazka.......co kdyz jedna dve, tri ci 7 vln ockovani ma za ukol dopravit do lidicek treba molekuly grafitu...ktery urychli prijmuti cizich castic do lidskeho tela a urychli prechod do transhumanitniho stavu....Prosim berte mne s rezervou....jsem snilek po hvezdach....a zena se o tom semnou odmitla bavit....


I kdyz nejsem nabozensky zalozen, ale jsme vytvorem nekoho ......a nejak citim, ze mu do toho vrtat by se mohlo obratit proti nam...
CO VY NA TO ?


Ahoj, vsichni vime ze elity zamysleji snizit pocet lidicek na zemi....nebot nove technologie umoznuji vyrabet mnohem effectivneji atd. Take chteli/ nez jim do toho rusove hodili vidle"/ promichat europany s arabskymi a cernymi emmigranty aby oslabili nejvetsi rebelanty ...stredni tridu...v Europe..= vytvorili novou vrstvu a potom znovu DRACH NACH OSTEN...nebot oni planuji 50 let dopredu....... Ale rad bych zde na foru predlozil diskusni otazku... ted kdyz se blizi weekend a zahradky jsou zazimovane../ cili kazdy ma chvili casu.... Proc vsechno to ockovani...? neslo by jejich cilu dosahnout jinak....? odpoved asi zni ...protoze je to nejeffectivneji?? nevim......mozna.... Jak vite na forech je spousta protichudnych informaci... Politici se biji do hrudniku a krici ... vsechny povinne opichat....coz neni prekvapenim, nebot 99% z nich ma maslo na hlave a nechteji prijit o koryta.... Lekari / tim myslim doctory a ne karieristicke splhouny/ casto rikaji ...NE , neni to dobre... well, kde je pravda ? A tak mne napadlo..... Co tak transhumanity...? jak vite i o tom se casto diskutuje... Je to vlastne clovek, ktery vypada jako clovek a neni to clovek..... Mozna nebude mit svedomi...takze ho muzeme poslat do sousedni vesnice aby vytloukl sousedni vesnici a my si potom rozebere jejich pudu a domky... -nebo to bude clovek kteremu implementujeme do tela cipy tak aby pouzival ultrazvuku jako netopyr....? nebo mu pridame umelou grafitovou nohu se kterou bude behat rychleji nez se zdravou ?? a nebo nejaky jiny umely organ ktery prodlouzi 0 50% delku jeho zivota ??Zni to dobre ?Moznosti je mnoho, s dobrym umyslem ci spatnym , ostatne jako vzdy.....No a tady je moje otazka.......co kdyz jedna dve, tri ci 7 vln ockovani ma za ukol dopravit do lidicek treba molekuly grafitu...ktery urychli prijmuti cizich castic do lidskeho tela a urychli prechod do transhumanitniho stavu....Prosim berte mne s rezervou....jsem snilek po hvezdach....a zena se o tom semnou odmitla bavit.... I kdyz nejsem nabozensky zalozen, ale jsme vytvorem nekoho ......a nejak citim, ze mu do toho vrtat by se mohlo obratit proti nam... CO VY NA TO ?

vsak citas casto tie pripady a vzdy je to spojene s tym, ze to vychvaluju.....jedna vec je, ked clovek mal porazku a daju mu nejaky cip, ktory mu pomoze povedzme znovu rozpravat, ina vec je, ked mu zacnu montovat do mozgu cipy, ktore mu umoznia premietat na sietnicu oka ako na monitor to, co mu poslu.....potom clovek klesa.....uz nie je niekto kto sa moze rozhodnut, uz je to robot....a v miere akej si to neuvedomuje, sa mu to viac materializuje. Co sa tyka ockovania, moze tam ist aj o toto, ale podla mna tam by bolo s tym viac problemov, pretoze ide o to, aby clovek chapal prikazy, ktore mu pridu.....a ked to ma nedobrovolne, tak bude pachat samovrazdy (a to mozu dosahovat aj bez toho) alebo destruktivny voci autorom ci realizatorom. Keby bolo to dobrovolne, moze skor to pouzivat ako naborovy prostriedok....nebude vas boliet telo, ked sa zranite apod.
Neviem ci existuje hranica, kedy clovek s akymkolvek implantatov ci cipov straca svoje uvedomenie si, zatial to skor ukazuju ako modnu znacku, na ktoru lakaju mladych.....v kazdom pripade je jasne, ze bud ich vedomie (ta bozia iskra, ktora nam bola dana) zanikne alebo bude okolnostami velmi tvrdo prebudzane, aby zistili, ze naspat sa musia velmi tvrdo prebijat. Nie je podla mna velky rozdiel v tom, ked clovek prepadne drogam alebo virtualite. Ak sa tam dostane nedopatrenim, tak ma vacsiu sancu, ako ked do toho vklzol dobrovolne


vsak citas casto tie pripady a vzdy je to spojene s tym, ze to vychvaluju.....jedna vec je, ked clovek mal porazku a daju mu nejaky cip, ktory mu pomoze povedzme znovu rozpravat, ina vec je, ked mu zacnu montovat do mozgu cipy, ktore mu umoznia premietat na sietnicu oka ako na monitor to, co mu poslu.....potom clovek klesa.....uz nie je niekto kto sa moze rozhodnut, uz je to robot....a v miere akej si to neuvedomuje, sa mu to viac materializuje. Co sa tyka ockovania, moze tam ist aj o toto, ale podla mna tam by bolo s tym viac problemov, pretoze ide o to, aby clovek chapal prikazy, ktore mu pridu.....a ked to ma nedobrovolne, tak bude pachat samovrazdy (a to mozu dosahovat aj bez toho) alebo destruktivny voci autorom ci realizatorom. Keby bolo to dobrovolne, moze skor to pouzivat ako naborovy prostriedok....nebude vas boliet telo, ked sa zranite apod. Neviem ci existuje hranica, kedy clovek s akymkolvek implantatov ci cipov straca svoje uvedomenie si, zatial to skor ukazuju ako modnu znacku, na ktoru lakaju mladych.....v kazdom pripade je jasne, ze bud ich vedomie (ta bozia iskra, ktora nam bola dana) zanikne alebo bude okolnostami velmi tvrdo prebudzane, aby zistili, ze naspat sa musia velmi tvrdo prebijat. Nie je podla mna velky rozdiel v tom, ked clovek prepadne drogam alebo virtualite. Ak sa tam dostane nedopatrenim, tak ma vacsiu sancu, ako ked do toho vklzol dobrovolne

Dovolil bych si vyjádřit, že mám důvodné podezření, že to svinstvo co píchají bude mít v sobě něco (netuším co) co bude možné nějakým způsobem ovládat nebo je to prostě naprogramované do určitého módu.


Mám ve svém okolí několik takových případů.
Případ první - rodilý Řek, vystudovaný v Německu, skvělý analytik, sečtělý, moudrý, žádné výkyvy, názorově konzistetní. Cca dva měsíce po druhé dávce (trpí obezitou a má zdravotní potíže se srdcem) prohlásil: "Nakonec se vždy ukáže, že mainstremová média měla pravdu."
Případ druhý - Řek narozený v Čechách, naprosto stejné základní i střední vzdělání se mnou (jsme stejný ročník), zcestovalý, rozumný, velkopodnikatel. Do injekčního zásahu konzistentní v názorech. Živitel početné rodiny - pět osob plus on sám - po injekci problémy s mluvou jak v češtině tak v řečtině, bezvýhradný souhlas s prokazováním soukromí komukoliv. Vždy své soukromí tajil!
Příklad třetí - Kypřan, vzdělání šest tříd základní školy, po aplikaci injekce trvale opuchá a spaskává, podle dávek léků, injekci si velmi pochvaluje, žije v doměnce, že se už nemůže nakazit a vedlejší účinky no bohužel, to se může stát, trpí alergií na plastické hnoty, ale vůbec nepřemýšlí o tom, proč má najednou takové problémy. Doktoři si s ním neví moc rady a tak zkouší všechno možné. V současné době nění schopen vyslovit složité souvětí, což mu v minulosti nedělalo problém.
Závěr, všechny tři osoby po očkování změnily názor z negativního na pozitivní. Není to divné?


Dovolil bych si vyjádřit, že mám důvodné podezření, že to svinstvo co píchají bude mít v sobě něco (netuším co) co bude možné nějakým způsobem ovládat nebo je to prostě naprogramované do určitého módu. Mám ve svém okolí několik takových případů. Případ první - rodilý Řek, vystudovaný v Německu, skvělý analytik, sečtělý, moudrý, žádné výkyvy, názorově konzistetní. Cca dva měsíce po druhé dávce (trpí obezitou a má zdravotní potíže se srdcem) prohlásil: "Nakonec se vždy ukáže, že mainstremová média měla pravdu." Případ druhý - Řek narozený v Čechách, naprosto stejné základní i střední vzdělání se mnou (jsme stejný ročník), zcestovalý, rozumný, velkopodnikatel. Do injekčního zásahu konzistentní v názorech. Živitel početné rodiny - pět osob plus on sám - po injekci problémy s mluvou jak v češtině tak v řečtině, bezvýhradný souhlas s prokazováním soukromí komukoliv. Vždy své soukromí tajil! Příklad třetí - Kypřan, vzdělání šest tříd základní školy, po aplikaci injekce trvale opuchá a spaskává, podle dávek léků, injekci si velmi pochvaluje, žije v doměnce, že se už nemůže nakazit a vedlejší účinky no bohužel, to se může stát, trpí alergií na plastické hnoty, ale vůbec nepřemýšlí o tom, proč má najednou takové problémy. Doktoři si s ním neví moc rady a tak zkouší všechno možné. V současné době nění schopen vyslovit složité souvětí, což mu v minulosti nedělalo problém. Závěr, všechny tři osoby po očkování změnily názor z negativního na pozitivní. Není to divné?

Jo..je to podezřelé. Takový případ jsem ještě neviděla . Na vebu Čarokrasná duše píše paní Ramana o tom, že očko lidé mají vytvořenou..BYLA jim vytvořena jiná NOVÁ REALITA...jsou k ní napojení. Je to tam i nakresleno. Proto ta změna názoru..oni věří tomu, že udělali správně a jsou chráněni. Možná je to ochrana před tím, aby se vzbouřili a napadli strůjce této hnusné podvodné akci. Čili se takto zřejmě chrání strůjce vakcíny.


Jo..je to podezřelé. Takový případ jsem ještě neviděla . Na vebu Čarokrasná duše píše paní Ramana o tom, že očko lidé mají vytvořenou..BYLA jim vytvořena jiná NOVÁ REALITA...jsou k ní napojení. Je to tam i nakresleno. Proto ta změna názoru..oni věří tomu, že udělali správně a jsou chráněni. Možná je to ochrana před tím, aby se vzbouřili a napadli strůjce této hnusné podvodné akci. Čili se takto zřejmě chrání strůjce vakcíny.

A nejhorší na celém očko je, že je člověk odpojen od Zdroje,.od HNR....že poškozují tělo je smutné,, ale tohle je tragédie.


A nejhorší na celém očko je, že je člověk odpojen od Zdroje,.od HNR....že poškozují tělo je smutné,, ale tohle je tragédie.

Závěr, všechny tři osoby po očkování změnily názor z negativního na pozitivní. Není to divné?

Kto vyslovil tuto vetu? Nie som si istý, ale nebol to náhodou "švab"
V pokovidovom svete ľudia nebudu nič vlastniť a budu šťastný...


[quote="pid:44457, uid:311"]Závěr, všechny tři osoby po očkování změnily názor z negativního na pozitivní. Není to divné?[/quote] Kto vyslovil tuto vetu? Nie som si istý, ale nebol to náhodou "švab" V pokovidovom svete ľudia nebudu nič vlastniť a budu šťastný...

nie je to skor otazka psychologie? proste ked som na to vsadil zivot, tak budem tvrdit, ze tak je to spravne a kazdemu, kto by sa tomu priecil, skrutim ruky a musi sa dat....tak je to spravne a tak to musi byt. De facto prejav, ked ja idem na sibenicu, tak aj vy.....nemusi to byt vedome.


nie je to skor otazka psychologie? proste ked som na to vsadil zivot, tak budem tvrdit, ze tak je to spravne a kazdemu, kto by sa tomu priecil, skrutim ruky a musi sa dat....tak je to spravne a tak to musi byt. De facto prejav, ked ja idem na sibenicu, tak aj vy.....nemusi to byt vedome.

Ono, tady je trochu jiná mentalita než v Čechách. Mají tady takový syndrom maloměšťáctví až to bouchá dveřma. A pokud se někdo někde nechal napálit tak to klidně doporučí jinému, aby měl také škodu.
Z praxe, byl jsem pozván na večeři do proslavené rybí restaurace. Fokt ryby nemusím, ale pozvání se nedalo odmítnout tak jsem šel a dal si chobotnici a dopadl jsem jen s průjmem. Mezi námi, rybynou smrděla půlka ulice. Přítelkyně co mě pozvala si dala rybu a šlo to z ní ze všech stran. Zaplatila za tu večeři skoro 400 euro a už druhý den restauraci vřele doporučovala jako jednu z nejlepších ve městě. Když jsem jí to vytknul mezi čtyřma očima, opáčila mi na to, že ať si to také užijí.


Jinak se ještě vrátím k tématu, že existují lidé, kteří mají takové problémy, že litují toho, že se nechali naočkovat. Nikomu to však nerozmlouvají, na to mají svoji hrdost, když oni udělali chybu, tak ať jí udělá každý další.


Ono, tady je trochu jiná mentalita než v Čechách. Mají tady takový syndrom maloměšťáctví až to bouchá dveřma. A pokud se někdo někde nechal napálit tak to klidně doporučí jinému, aby měl také škodu. Z praxe, byl jsem pozván na večeři do proslavené rybí restaurace. Fokt ryby nemusím, ale pozvání se nedalo odmítnout tak jsem šel a dal si chobotnici a dopadl jsem jen s průjmem. Mezi námi, rybynou smrděla půlka ulice. Přítelkyně co mě pozvala si dala rybu a šlo to z ní ze všech stran. Zaplatila za tu večeři skoro 400 euro a už druhý den restauraci vřele doporučovala jako jednu z nejlepších ve městě. Když jsem jí to vytknul mezi čtyřma očima, opáčila mi na to, že ať si to také užijí. Jinak se ještě vrátím k tématu, že existují lidé, kteří mají takové problémy, že litují toho, že se nechali naočkovat. Nikomu to však nerozmlouvají, na to mají svoji hrdost, když oni udělali chybu, tak ať jí udělá každý další.

@karlos připomněl jsi mi jednu přednášku ze školy, na kterém nám říkali o jednom sociologickém pokusu a který si myslím do určité míry souvisí s tím, co bylo uvedeno výše ve smyslu chování některých lidí.

Byly 2 skupiny vysokoškolských studentů, které o sobě nevěděly a které ochutnávaly stejně hnusnou rybí polévku. Skupina první za toto dostala odměnu 1$ (což tehdy nebylo úplně málo, tuším, že to bylo někdy v 60. letech) a druhá skupina za ochutnání té stejné polévky dostala 10$. Následně dali obě skupiny do stejné místnosti a sdělili jim, že obě skupiny ochutnávaly stejnou polévku a jedna skupina dostala 1$ a druhá 10$ a následně po nich chtěli, aby řekli, jak jim polévka chutnala. Ve skupině, která dostala 10$, všichni (99%) řekli, že ta polévka byl fakt hnus. Ve skupině, co dostala 1$ většina řekla, že jim ta polévka vlastně chutnala. A právě pointa byla ta, že ti, co dostali 1$, tak aby si nepřipadali hloupě, že ochutnali tu samou polévku pouze za 1$, tak raději tvrdili, že jim chutnala.


@karlos připomněl jsi mi jednu přednášku ze školy, na kterém nám říkali o jednom sociologickém pokusu a který si myslím do určité míry souvisí s tím, co bylo uvedeno výše ve smyslu chování některých lidí. Byly 2 skupiny vysokoškolských studentů, které o sobě nevěděly a které ochutnávaly stejně hnusnou rybí polévku. Skupina první za toto dostala odměnu 1$ (což tehdy nebylo úplně málo, tuším, že to bylo někdy v 60. letech) a druhá skupina za ochutnání té stejné polévky dostala 10$. Následně dali obě skupiny do stejné místnosti a sdělili jim, že obě skupiny ochutnávaly stejnou polévku a jedna skupina dostala 1$ a druhá 10$ a následně po nich chtěli, aby řekli, jak jim polévka chutnala. Ve skupině, která dostala 10$, všichni (99%) řekli, že ta polévka byl fakt hnus. Ve skupině, co dostala 1$ většina řekla, že jim ta polévka vlastně chutnala. A právě pointa byla ta, že ti, co dostali 1$, tak aby si nepřipadali hloupě, že ochutnali tu samou polévku pouze za 1$, tak raději tvrdili, že jim chutnala.

Dobry den i zdravie zelam,
nechcem zakladat nove vlakno..
neviete prosim ake su hirne limity pri umelej plucnej ventilacii na pumpovanie kyslika (nejakej kyslikovej zmesi?)? Kolko litrov za minutu je max? Dakujem


Dobry den i zdravie zelam, nechcem zakladat nove vlakno.. neviete prosim ake su hirne limity pri umelej plucnej ventilacii na pumpovanie kyslika (nejakej kyslikovej zmesi?)? Kolko litrov za minutu je max? Dakujem

neviete prosim ake su hirne limity pri umelej plucnej ventilacii

neviem ci tu je nejaky doktor ci anesteziolog, ktory by ti vedel fundovane odpovedat. Skusil by som sa opytat na fcbku u Mira Steca alebo Juraja Mesika, chodi tam relativne dost zdravotnickeho personalu, takze bude celkom velka sanca na serioznu odpoved.


[quote="pid:46217, uid:95"]neviete prosim ake su hirne limity pri umelej plucnej ventilacii[/quote] neviem ci tu je nejaky doktor ci anesteziolog, ktory by ti vedel fundovane odpovedat. Skusil by som sa opytat na fcbku u Mira Steca alebo Juraja Mesika, chodi tam relativne dost zdravotnickeho personalu, takze bude celkom velka sanca na serioznu odpoved.

Moderator

Upravené 2. 12. 2021 o 10:40

Toto je očkovací fašizmus, hovorí Ľuboš Blaha (Moje video):
"Toto video sa na Youtube udržalo asi jeden alebo dva dni. Bolo stiahnuté 30.11.2021 z Youtube a 1.12.2021 už bolo vymazané, pretože údajne "porušuje pokyny pre komunitu služby Youtube". Sami posúďte, čo také, čo je obsahom videa, je hodné jeho zablokovania - sloboda slova?"


**[Toto je očkovací fašizmus, hovorí Ľuboš Blaha (Moje video)](https://www.mojevideo.sk/video/361dd/toto_je_ockovaci_fasizmus_hovori_lubos_blaha.html):** _"Toto video sa na Youtube udržalo asi jeden alebo dva dni. Bolo stiahnuté 30.11.2021 z Youtube a 1.12.2021 už bolo vymazané, pretože údajne "porušuje pokyny pre komunitu služby Youtube". Sami posúďte, čo také, čo je obsahom videa, je hodné jeho zablokovania - sloboda slova?"_
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 2. 12. 2021 o 15:32

Rozhovor s Davidom Ickom o aktuálnom dení vo svete [Moje video]:
"Čím väčšia lož, tým viac ľudí jej uverí. Ak stratíš sebaúctu, stane sa z teba podriadený kus - otrok."


**[Rozhovor s Davidom Ickom o aktuálnom dení vo svete](https://www.mojevideo.sk/video/36229/cim_vacsia_loz_tym_viac_ludi_jej_uveri.html)** [Moje video]: _"Čím väčšia lož, tým viac ľudí jej uverí. Ak stratíš sebaúctu, stane sa z teba podriadený kus - otrok."_
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 4. 12. 2021 o 20:17
2.32k
12
9
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept