Zahraničná politika
Je čas o Sputniku pohovořit 1 doplněno

Takže aktuální informace z terénu. Neočkovaný kolega má koronavirus a teď je doma. Nakazil se od dětí, které taky marodí a nakazili se ve škole. Průběh je zatím celkem normální, tedy zvýšená teplota, pokašlávání, nástup rýmy, únava. Ale jeho manželka je plně očkovaná a nakazila se taky a zatím mají všichni jednotný průběh a všichni v rodině marodí.


Takže aktuální informace z terénu. Neočkovaný kolega má koronavirus a teď je doma. Nakazil se od dětí, které taky marodí a nakazili se ve škole. Průběh je zatím celkem normální, tedy zvýšená teplota, pokašlávání, nástup rýmy, únava. Ale jeho manželka je plně očkovaná a nakazila se taky a zatím mají všichni jednotný průběh a všichni v rodině marodí.

Jarek

Dával jsem to do Zprávy z Ruska, ale sem se to hodí také.


Situace, kdy Sputnik (a spol) bránil západním sračkám decimovat Rusko, možná končí.


"Roszdravnadzor udělil americké farmaceutické společnosti Pfizer povolení k provádění klinických zkoušek účinnosti nového léku na prevenci proti koronaviru."


"Podle ruského státního registru léčiv bude lék americké farmaceutické společnosti v naší zemi testován do března 2023."


http://zvedavec.org/vezkratce/18286/


Ti podpindos už překračují snad všechny červené čáry. Doufám, že to znamená, že jim bude brzy konec.


Dával jsem to do Zprávy z Ruska, ale sem se to hodí také. Situace, kdy Sputnik (a spol) bránil západním sračkám decimovat Rusko, možná končí. "Roszdravnadzor udělil americké farmaceutické společnosti Pfizer povolení k provádění klinických zkoušek účinnosti nového léku na prevenci proti koronaviru." "Podle ruského státního registru léčiv bude lék americké farmaceutické společnosti v naší zemi testován do března 2023." http://zvedavec.org/vezkratce/18286/ Ti podpindos už překračují snad všechny červené čáry. Doufám, že to znamená, že jim bude brzy konec.

Situace, kdy Sputnik (a spol) bránil západním sračkám decimovat Rusko, možná končí.


Však bych se k tomu dostal, kdybyste mě svými útoky na Sputnik totálně neodradili od pokračování.


Před 6 dny: (strana) Yabloko naléhala na Mišustina, aby umožnil dovoz zahraničních vakcín proti COVID-19 do Ruska
https://www.yabloko.ru/Resheniya_Byuro/2021/07/01


A Lukašešenko 11.11.
"Znovu zdůrazňuji: do konce roku utratíme 2 miliardy dolarů z všechny zdroje na pandemii. Byli bychom za 2, miliardy dolarů mohli rekultivovat půdu po dobu pěti let, ale zachránili lidi. Proto je nutné přísně kontrolovat výdaje na osobní ochranné prostředky, včetně léků, "hlava státu požadoval.


"Dvě miliardy dolarů za pandemii doslova za více než dva roky. A od nikoho nevzali ani desetník za léčbu, očkování, testování. Nikdo neplatí peníze. A nedostane je zadarmo. Všichni křičí:" Faizer ! Faizer! "A nikdo se neptal, za kolik nám nabídli skleníčku tohoto Faizera. Od 20 do 30 dolarů jen za jednu injekci! Máme vlastní vakcínu za poloviční cenu. Testování je stejné. Takže není třeba křičet. Doktoři vědí co Máme dobré vakcíny, ne horší než Faizer, “řekl Alexander Lukašenko." https://president.gov.by/ru/events/soveshchanie-s-rukovodstvom-soveta-ministrov-1636621364


[quote="pid:43282, uid:372"]Situace, kdy Sputnik (a spol) bránil západním sračkám decimovat Rusko, možná končí.[/quote] Však bych se k tomu dostal, kdybyste mě svými útoky na Sputnik totálně neodradili od pokračování. Před 6 dny: (strana) Yabloko naléhala na Mišustina, aby umožnil dovoz zahraničních vakcín proti COVID-19 do Ruska https://www.yabloko.ru/Resheniya_Byuro/2021/07/01 A Lukašešenko 11.11. "Znovu zdůrazňuji: do konce roku utratíme 2 miliardy dolarů z všechny zdroje na pandemii. Byli bychom za 2, miliardy dolarů mohli rekultivovat půdu po dobu pěti let, ale zachránili lidi. Proto je nutné přísně kontrolovat výdaje na osobní ochranné prostředky, včetně léků, "hlava státu požadoval. "Dvě miliardy dolarů za pandemii doslova za více než dva roky. A od nikoho nevzali ani desetník za léčbu, očkování, testování. Nikdo neplatí peníze. A nedostane je zadarmo. Všichni křičí:" Faizer ! Faizer! "A nikdo se neptal, za kolik nám nabídli skleníčku tohoto Faizera. Od 20 do 30 dolarů jen za jednu injekci! Máme vlastní vakcínu za poloviční cenu. Testování je stejné. Takže není třeba křičet. Doktoři vědí co Máme dobré vakcíny, ne horší než Faizer, “řekl Alexander Lukašenko." https://president.gov.by/ru/events/soveshchanie-s-rukovodstvom-soveta-ministrov-1636621364
Upravené 16. 11. 2021 o 19:03

Však bych se k tomu dostal, kdybyste mě svými útoky na Sputnik totálně neodradili v pokračování.


Já nechci zabředávat do diskuse, ale kromě snad jednoho uživatele zde nikdo neútočil na Sputnik, nýbrž na fašismus spojený s povinným očkováním.


Nicméně fakt, že já osobně bych si nenechal píchout ani ten Sputnik, není přece útok na něj, jen svobodné rozhodutí.


Zatím ale, jak jsem psal, bránil Rusko před Pfizerem a spol. Neví někdo, jakou podobu bude mít to "testování"?


[quote="pid:43289, uid:158"]Však bych se k tomu dostal, kdybyste mě svými útoky na Sputnik totálně neodradili v pokračování.[/quote] Já nechci zabředávat do diskuse, ale kromě snad jednoho uživatele zde nikdo neútočil na Sputnik, nýbrž na fašismus spojený s povinným očkováním. Nicméně fakt, že já osobně bych si nenechal píchout ani ten Sputnik, není přece útok na něj, jen svobodné rozhodutí. Zatím ale, jak jsem psal, bránil Rusko před Pfizerem a spol. Neví někdo, jakou podobu bude mít to "testování"?

Já nechci zabředávat do diskuse, ale kromě snad jednoho uživatele zde nikdo neútočil na Sputnik, nýbrž na fašismus spojený s povinným očkováním.

Máš pravdu víc těch útoků bylo na mě.


[quote="pid:43293, uid:372"]Já nechci zabředávat do diskuse, ale kromě snad jednoho uživatele zde nikdo neútočil na Sputnik, nýbrž na fašismus spojený s povinným očkováním.[/quote] Máš pravdu víc těch útoků bylo na mě.

Máš pravdu víc těch útoků bylo na mě.


Ani na Tebe...


[quote="pid:43295, uid:158"]Máš pravdu víc těch útoků bylo na mě.[/quote] Ani na Tebe...

jeden znamy z akademie vied ma ale presviedcal, ze prenos s-proteinu z jedneho cloveka na druheho je nemozny, tak teraz ako?

Možný určite je, raz bol myslím že na tejto diskusii link na dokument od Pfizeru, že v rámci štúdií sledoval zdravotný stav plodu po narodení nielen u očkovaných osôb, ale aj u osôb žijúcich v spoločnej domácnosti. Takže ak sledovali zdravotný stav neočkovaných žijúcich v domácnosti s očkovanými, tak museli predpokladať prenos spike proteínu. Ale zrejme je to len v prvých dňoch/týždňoch po očkovaní.


[quote="pid:43234, uid:252"]jeden znamy z akademie vied ma ale presviedcal, ze prenos s-proteinu z jedneho cloveka na druheho je nemozny, tak teraz ako?[/quote] Možný určite je, raz bol myslím že na tejto diskusii link na dokument od Pfizeru, že v rámci štúdií sledoval zdravotný stav plodu po narodení nielen u očkovaných osôb, ale aj u osôb žijúcich v spoločnej domácnosti. Takže ak sledovali zdravotný stav neočkovaných žijúcich v domácnosti s očkovanými, tak museli predpokladať prenos spike proteínu. Ale zrejme je to len v prvých dňoch/týždňoch po očkovaní.

Sputnik V porazil ostatné vakcíny, pred smrťou ťa ochráni najviac. Maďarskí vedci odhalili prekvapivé novinky (ŠTÚDIA) - https://www.startitup.sk/sputnik-v-porazil-ostatne-vakciny-pred-smrtou-ta-ochrani-najviac-madarski-vedci-odhalili-prekvapive-novinky-studia/


Sputnik V, along with Moderna, edged out three other COVID vaccines in terms of preventing death and disease in a recent comparative study done in Hungary, according to Russian Direct Investment Fund CEO Kirill Dmitriev - https://youtu.be/IYgkbAuK15Q


Sputnik V porazil ostatné vakcíny, pred smrťou ťa ochráni najviac. Maďarskí vedci odhalili prekvapivé novinky (ŠTÚDIA) - https://www.startitup.sk/sputnik-v-porazil-ostatne-vakciny-pred-smrtou-ta-ochrani-najviac-madarski-vedci-odhalili-prekvapive-novinky-studia/ Sputnik V, along with Moderna, edged out three other COVID vaccines in terms of preventing death and disease in a recent comparative study done in Hungary, according to Russian Direct Investment Fund CEO Kirill Dmitriev - https://youtu.be/IYgkbAuK15Q
Upravené pred 5 dňami o 11:00

Možný určite je, raz bol myslím že na tejto diskusii link na dokument od Pfizeru, že v rámci štúdií sledoval zdravotný stav plodu po narodení nielen u očkovaných osôb, ale aj u osôb žijúcich v spoločnej domácnosti.


Verím že pri pohlavnom styku páru je to možné, alebo keď dieťaťu oblizujú cumlík a pod. Ale len tak vzduchom sa mi moc veriť nechce.


[quote="pid:43313, uid:6"]Možný určite je, raz bol myslím že na tejto diskusii link na dokument od Pfizeru, že v rámci štúdií sledoval zdravotný stav plodu po narodení nielen u očkovaných osôb, ale aj u osôb žijúcich v spoločnej domácnosti.[/quote] Verím že pri pohlavnom styku páru je to možné, alebo keď dieťaťu oblizujú cumlík a pod. Ale len tak vzduchom sa mi moc veriť nechce.

Ale len tak vzduchom sa mi moc veriť nechce.


A co biopole? Obecně pole jsou informačně hustější nosič informace než samotná hmota (rádiové vlny, wi-fi, ...).


Znám "citlivce", kteří dokáží poznat, že daný člověk je očkovaný - např. je jim "protivný" (a to i člen jejich rodiny, který nikdy protivný nebyl)


[quote="pid:45352, uid:217"]Ale len tak vzduchom sa mi moc veriť nechce.[/quote] A co biopole? Obecně pole jsou informačně hustější nosič informace než samotná hmota (rádiové vlny, wi-fi, ...). Znám "citlivce", kteří dokáží poznat, že daný člověk je očkovaný - např. je jim "protivný" (a to i člen jejich rodiny, který nikdy protivný nebyl)

Ale len tak vzduchom sa mi moc veriť nechce.

Vzduchom asi nie. Skôr dotykom. Spike protein je mnohokrát menší ako virus, ľahko ho vylúčiš potom a prenesieš na iného. Ale keďže je to respiračný antigén (zámok pasujúci na pľúcne bunky), tak sa iste bude šíriť aj tými cestami, ako sa šíri bežný respiračný vírus.


Právnik Weiss v júni dával odkaz na nemecký článok, kde riešili legislatívu kvôli takémuto prenosu látok od "očkovaných". Kto vie po nemecky, môže si to skontrolovať.
https://akw.sk/covid-19/nova-legislativa-v-nemecku-beztrestny-prenos-vakcin-z-vakcinovanych-na-nevakcinovanych/


[quote="pid:45352, uid:217"]Ale len tak vzduchom sa mi moc veriť nechce.[/quote] Vzduchom asi nie. Skôr dotykom. Spike protein je mnohokrát menší ako virus, ľahko ho vylúčiš potom a prenesieš na iného. Ale keďže je to respiračný antigén (zámok pasujúci na pľúcne bunky), tak sa iste bude šíriť aj tými cestami, ako sa šíri bežný respiračný vírus. Právnik Weiss v júni dával odkaz na nemecký článok, kde riešili legislatívu kvôli takémuto prenosu látok od "očkovaných". Kto vie po nemecky, môže si to skontrolovať. https://akw.sk/covid-19/nova-legislativa-v-nemecku-beztrestny-prenos-vakcin-z-vakcinovanych-na-nevakcinovanych/

S tým súhlasím. Pri takomto styku ale majú možnosť reagovať bezpečnostné protokoly človeka, pri injekcii alebo pohlavnom styku sú obídené. A keď sa tie imunitné protokoly aktivujú tak to každý cítime inak. Niekomu taký ľudia smrdia, já mám zase zlú predtuchu. Na druhej strane sa snažím objektívne pozorovať tých ľudí, naša babka čo s nami žije je stále rovnaká, očkovaná časť rodiny rovnako milá. Až na jeden pár čo sa nám vyhýba a prehlásil, že z neočkovanými sa nestretáva. Ja by som to prirovnal trocha k alkoholu, ktorý odhaluje zábrany v správaní. Kamarát učiteľ mi popisuje to isté, ako sa mnoho školákov a učiteľov po vakcíne začali cítiť a prejavovať ako nadľudia.


Osobne ak viem, že človek je očkovaný, tak s ním mám čo najmenej kontaktu ako je len možné.


S tým súhlasím. Pri takomto styku ale majú možnosť reagovať bezpečnostné protokoly človeka, pri injekcii alebo pohlavnom styku sú obídené. A keď sa tie imunitné protokoly aktivujú tak to každý cítime inak. Niekomu taký ľudia smrdia, já mám zase zlú predtuchu. Na druhej strane sa snažím objektívne pozorovať tých ľudí, naša babka čo s nami žije je stále rovnaká, očkovaná časť rodiny rovnako milá. Až na jeden pár čo sa nám vyhýba a prehlásil, že z neočkovanými sa nestretáva. Ja by som to prirovnal trocha k alkoholu, ktorý odhaluje zábrany v správaní. Kamarát učiteľ mi popisuje to isté, ako sa mnoho školákov a učiteľov po vakcíne začali cítiť a prejavovať ako nadľudia. Osobne ak viem, že človek je očkovaný, tak s ním mám čo najmenej kontaktu ako je len možné.

Pridám dnešné (ruské) príspevky - krátke videá (28.11.2021) na kanále KSB správy na Telegrame
https://t.me/ksbspravy/11255
https://t.me/ksbspravy/11257
https://t.me/ksbspravy/11262
https://t.me/ksbspravy/11263
https://t.me/ksbspravy/11277
https://t.me/ksbspravy/11279


Doplním iný link na tieto príspevky: Profesor Alexander Reďko o Covid-19
https://peertube.su/w/o6GdcQT2XyfYXXkXEGbLin


Pridám dnešné (ruské) príspevky - krátke videá (28.11.2021) na kanále KSB správy na Telegrame https://t.me/ksbspravy/11255 https://t.me/ksbspravy/11257 https://t.me/ksbspravy/11262 https://t.me/ksbspravy/11263 https://t.me/ksbspravy/11277 https://t.me/ksbspravy/11279 Doplním iný link na tieto príspevky: Profesor Alexander Reďko o Covid-19 https://peertube.su/w/o6GdcQT2XyfYXXkXEGbLin
Upravené pred 3 dňami o 08:56

Ja iba doplním, že spike-proteín má takzvanú štruktúru "listu". Táto jeho štruktúra spôsobuje u neho to, že sa po svojej degradácii štruktúry, ku ktorej prirodzene časom dôjde v roztoku vakcíny, alebo vo výrobe roztoku, rozpadá sa na veľmi nebezpečné čiastočky tkzv. prióny o ktorých sa vedia, že spúšťajú celý panoptikum smrteľných nádorových ochorení.
Bohužiaľ.


Ja iba doplním, že spike-proteín má takzvanú štruktúru "listu". Táto jeho štruktúra spôsobuje u neho to, že sa po svojej degradácii štruktúry, ku ktorej prirodzene časom dochádza v roztoku vakcíny, alebo priamo vo výrobe roztoku, rozpadá na veľmi nebezpečné čiastočky tkzv. prióny o ktorých sa vie, že spúšťajú celé panoptikum smrteľných nádorových ochorení. Bohužiaľ.

Máš pravdu víc těch útoků bylo na mě.


Zapájam sa neskôr ale tu je opozičný názor na Sputnik (ale aj ostatné)


https://zen.yandex.ru/video/watch/61a0c07a0b5a3a0db6222210


Neviem dať preklad (moja ruština je slabšia), vedel by dať niekto vieryhodnejší sumár?


Môj sumár:
Doktor Alexander Redko tvrdí, že očkovanie je škodná a to aj tzv Sputník. QR-kód na to naviazaný je stigmatizačný nástroj. Očkovanie podľa neho šíri infekciu ba dokonca aj vďaka samotnej vakcíny (opisuje do detailu). Prvá fáza vývoja Sputnika vraj nebola publikovaná. Zomreli v nej všetky myši (súvislostí moc nedal). Atď. Výstzupy z tretej fázy vraj konštatujú že vakcína nefunguje no napriek tomu sa ňou očkuje.
Ako možno očkovať niečim čo bolo vyvinuté na vírus z pred 2och rokov teraz keď je tu iná forma vírusu? Ak vedeli vyvinúť za "mesiac" pvôvodnú vakcínu nech vyrobia aj na novú verziu.


[quote="pid:43295, uid:158"]Máš pravdu víc těch útoků bylo na mě.[/quote] Zapájam sa neskôr ale tu je opozičný názor na Sputnik (ale aj ostatné) https://zen.yandex.ru/video/watch/61a0c07a0b5a3a0db6222210 Neviem dať preklad (moja ruština je slabšia), vedel by dať niekto vieryhodnejší sumár? Môj sumár: Doktor Alexander Redko tvrdí, že očkovanie je škodná a to aj tzv Sputník. QR-kód na to naviazaný je stigmatizačný nástroj. Očkovanie podľa neho šíri infekciu ba dokonca aj vďaka samotnej vakcíny (opisuje do detailu). Prvá fáza vývoja Sputnika vraj nebola publikovaná. Zomreli v nej všetky myši (súvislostí moc nedal). Atď. Výstzupy z tretej fázy vraj konštatujú že vakcína nefunguje no napriek tomu sa ňou očkuje. Ako možno očkovať niečim čo bolo vyvinuté na vírus z pred 2och rokov teraz keď je tu iná forma vírusu? Ak vedeli vyvinúť za "mesiac" pvôvodnú vakcínu nech vyrobia aj na novú verziu.

Pridám dnešné (ruské) príspevky - krátke videá (28.11.2021) na kanále KSB správy na Telegrame
https://t.me/ksbspravy/11255
https://t.me/ksbspravy/11257
https://t.me/ksbspravy/11262
https://t.me/ksbspravy/11263
https://t.me/ksbspravy/11277
https://t.me/ksbspravy/11279


Nuž, vzhľadom na to, čo sa okolo toho videa deje na sociálnych sieťach a aký je jeho výsledok, musím konštatovať, že aj akademici môžu byť (bez svojho vedomia? alebo vedome?) zneužití na antiruskú propagandu. Ten pán má zrejme vo veľa technických veciach pravdu. Problém je v tom, že nebral do úvahy politický aspekt covid pandémie a vakcíny ako jej súčasti. To video pochádza z akého dátumu mimochodom? To je dosť dôležité. Dnes totiž máme výsledky očkovania k dispozícii a aj nežiadúce účinky vakcíny Sputnik V. A tie hovoria celkom jasne v prospech vakcíny Sputnik V. Ako vedec ma prekvapil, keď sa oháňal argumentom o svojich známych a známych svojich známych. Chcelo by to v tomto ohľade zistiť jeho príslušnosť. V každom prípade nebral do úvahy ten fakt, čo by bolo v Rusku, keby nebolo ruskej vakcíny. A asi nepoviem nič nové, keď poviem, že bolo by v Rusku to, že by tam boli západné vakcíny. Tak si vyberme.


PS: Že to zdieľa Harabin a bude to mať u neho 30 tisíc zdieľaní - https://www.facebook.com/watch/?v=419663859693773 , ma neprekvapuje. Ten politický diletant a kaleidoskopický jacentrista iné nedokáže. Už viackrát zdieľa vymyslené prejavý Putina. Napríklad tento - https://fakty.afp.com/http%253A%252F%252Fdoc.afp.com%252F9N26UK-1


[quote="pid:45496, uid:111"]Pridám dnešné (ruské) príspevky - krátke videá (28.11.2021) na kanále KSB správy na Telegrame https://t.me/ksbspravy/11255 https://t.me/ksbspravy/11257 https://t.me/ksbspravy/11262 https://t.me/ksbspravy/11263 https://t.me/ksbspravy/11277 https://t.me/ksbspravy/11279[/quote] Nuž, vzhľadom na to, čo sa okolo toho videa deje na sociálnych sieťach a aký je jeho výsledok, musím konštatovať, že aj akademici môžu byť (bez svojho vedomia? alebo vedome?) zneužití na antiruskú propagandu. Ten pán má zrejme vo veľa technických veciach pravdu. Problém je v tom, že nebral do úvahy politický aspekt covid pandémie a vakcíny ako jej súčasti. To video pochádza z akého dátumu mimochodom? To je dosť dôležité. Dnes totiž máme výsledky očkovania k dispozícii a aj nežiadúce účinky vakcíny Sputnik V. A tie hovoria celkom jasne v prospech vakcíny Sputnik V. Ako vedec ma prekvapil, keď sa oháňal argumentom o svojich známych a známych svojich známych. Chcelo by to v tomto ohľade zistiť jeho príslušnosť. V každom prípade nebral do úvahy ten fakt, čo by bolo v Rusku, keby nebolo ruskej vakcíny. A asi nepoviem nič nové, keď poviem, že bolo by v Rusku to, že by tam boli západné vakcíny. Tak si vyberme. PS: Že to zdieľa Harabin a bude to mať u neho 30 tisíc zdieľaní - https://www.facebook.com/watch/?v=419663859693773 , ma neprekvapuje. Ten politický diletant a kaleidoskopický jacentrista iné nedokáže. Už viackrát zdieľa vymyslené prejavý Putina. Napríklad tento - https://fakty.afp.com/http%253A%252F%252Fdoc.afp.com%252F9N26UK-1
Upravené pred 3 dňami o 12:16

svojho casu som chodila na facebooku na skupinu sputnik v, az na jeden pripad vysokeho krvenho tlaku pred aj po ockovani, ostatni vsetci boli velmi spokojni. Brat sa mi dal zaockovat Sputnikom a jedine co mal ako vedlajsi priznak bola unava na 2den po 2.davke, ale je mozne ze to bolo aj tym, ze chodil na slnku dost vela a vtedy boli teploty nad 35 stupnov. Tak uvidime, naozaj dufam, ze tie prognozy o umrti tych co sa ockovali Sputnikom pojdu do zabudnutia


svojho casu som chodila na facebooku na skupinu sputnik v, az na jeden pripad vysokeho krvenho tlaku pred aj po ockovani, ostatni vsetci boli velmi spokojni. Brat sa mi dal zaockovat Sputnikom a jedine co mal ako vedlajsi priznak bola unava na 2den po 2.davke, ale je mozne ze to bolo aj tym, ze chodil na slnku dost vela a vtedy boli teploty nad 35 stupnov. Tak uvidime, naozaj dufam, ze tie prognozy o umrti tych co sa ockovali Sputnikom pojdu do zabudnutia

Problém je v tom, že nebral do úvahy politický aspekt covid pandémie a vakcíny ako jej súčasti.


Keď som zbadal titulok tohto článku, ktorý nižšie uvádzam, hneď ma napadlo, že presne sem to musím dať, pretože výborne vystihuje to, na čo som narážal pri Sputniku a čomu pán akademik vôbec nepochopil. Šéf SOPK Mihók v článku hovorí: Podnikať eticky v neetickom prostredí môže byť samovražda


https://finweb.hnonline.sk/ekonomika/14659228-sef-sopk-mihok-podnikat-eticky-v-neetickom-prostredi-moze-byt-samovrazda


Takže áno. Ak sa nachádzate (a ešte aj nie z vlastnej vôle) v neetickom, amorálnom prostredí, kde vaši oponenti nedodržiavajú prakticky žiadne pravidlá, musíte v takej chvíli uprednostniť prežitie. Ako mŕtvy už žiadnu morálku potrebovať nebudete...


[quote="pid:45593, uid:738"]Problém je v tom, že nebral do úvahy politický aspekt covid pandémie a vakcíny ako jej súčasti.[/quote] Keď som zbadal titulok tohto článku, ktorý nižšie uvádzam, hneď ma napadlo, že presne sem to musím dať, pretože výborne vystihuje to, na čo som narážal pri Sputniku a čomu pán akademik vôbec nepochopil. Šéf SOPK Mihók v článku hovorí: Podnikať eticky v neetickom prostredí môže byť samovražda https://finweb.hnonline.sk/ekonomika/14659228-sef-sopk-mihok-podnikat-eticky-v-neetickom-prostredi-moze-byt-samovrazda Takže áno. Ak sa nachádzate (a ešte aj nie z vlastnej vôle) v neetickom, amorálnom prostredí, kde vaši oponenti nedodržiavajú prakticky žiadne pravidlá, musíte v takej chvíli uprednostniť prežitie. Ako mŕtvy už žiadnu morálku potrebovať nebudete...
Upravené pred 2 dňami o 22:55

Myslím, že z tohoto videa je celkem zřetelné, na čí straně je pátá kolona. Na straně vakcinátorů, přestože na začátku řvali proti Sputniku, protože upřednostňovali západní svinstva.


https://www.youtube.com/watch?v=nns7G5flDyU


Profesor Reďko, ovšem formát pořadu je příšerný. To časové omezování je jak do nějakého zatraceného soutěžního pořadu a ne pro diskusi odborníků, která by lidem měla zodpovědět na tak palčivé otázky. Ovšem od té slepice se nic jiného čekat nedá. Vyslechla jsem asi půl hodinu, nevím, zda budu mít žaludek to doposlouchat...


Myslím, že z tohoto videa je celkem zřetelné, na čí straně je pátá kolona. Na straně vakcinátorů, přestože na začátku řvali proti Sputniku, protože upřednostňovali západní svinstva. https://www.youtube.com/watch?v=nns7G5flDyU Profesor Reďko, ovšem formát pořadu je příšerný. To časové omezování je jak do nějakého zatraceného soutěžního pořadu a ne pro diskusi odborníků, která by lidem měla zodpovědět na tak palčivé otázky. Ovšem od té slepice se nic jiného čekat nedá. Vyslechla jsem asi půl hodinu, nevím, zda budu mít žaludek to doposlouchat...

Myslím, že z tohoto videa je celkem zřetelné, na čí straně je pátá kolona. Na straně vakcinátorů, přestože na začátku řvali proti Sputniku, protože upřednostňovali západní svinstva.

Velmi pozoruhodné video.
Už z prvních 7-mi minut je jasné, že prof. Александр Редько je vědecká "těžká váha", která to má argumentačně celkem neprůstřelně srovnané.


Takže kapacita a charismatický vědec proti přiteplalému mamánkovi s náušnicí, který vachrlaté argumenty podpírá rychlořečí.


Alexander Panchin - biolog (PhD), popularizátor vědy, novinář, spisovatel, bloger, "bojovník s pseudovědou", neziskovkář
https://www.uhnwidata.com/den-of-rich/alexander-panchin


Александр Редько - vědec
https://ru.linkedin.com/in/%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80-%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%8C%D0%BA%D0%BE-36383165


Dobré je, že tím videem se člověk může přesvědčit, že ty "pandemické" ne-zákonnosti se v Rusku dějí naprosto stejnou "metodikou" jako např. u nás, jako přes kopírák.


[quote="pid:46053, uid:125"]Myslím, že z tohoto videa je celkem zřetelné, na čí straně je pátá kolona. Na straně vakcinátorů, přestože na začátku řvali proti Sputniku, protože upřednostňovali západní svinstva.[/quote] Velmi pozoruhodné video. Už z prvních 7-mi minut je jasné, že prof. Александр Редько je vědecká "těžká váha", která to má argumentačně celkem neprůstřelně srovnané. Takže kapacita a charismatický vědec proti přiteplalému mamánkovi s náušnicí, který vachrlaté argumenty podpírá rychlořečí. Alexander Panchin - biolog (PhD), popularizátor vědy, novinář, spisovatel, bloger, "bojovník s pseudovědou", neziskovkář https://www.uhnwidata.com/den-of-rich/alexander-panchin Александр Редько - vědec https://ru.linkedin.com/in/%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80-%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%8C%D0%BA%D0%BE-36383165 Dobré je, že tím videem se člověk může přesvědčit, že ty "pandemické" ne-zákonnosti se v Rusku dějí naprosto stejnou "metodikou" jako např. u nás, jako přes kopírák.
Upravené pred 4 hod.
12
6.82k
95
36
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept