Mimo kategórií
Prvy mesiac fungovania fora – statistika

Ubehol nam prvy mesiac fungovania fora a preto som sa rozhodol vam poskytnut zopar udajov zo statistiky navstevnosti stranky. Udaje su aktualne k casu pisania tohto prispevku.


Pocet vsetkych navstev z unikatnych IP adries: 9 848
Pocet vsetkych videni stranky: 418 819
Pocet vsetkych vytvorenych relacii (sessions) – je to cas, kedy je jeden pouzivatel aktivny na stranke – nastavena hodnota je 30 min.: 60 139
Bounce rate (cim nizsie percento, tym dlhsie straveny cas na stranke): 5,14 %
Priemerny cas straveny na stranke: okolo 20 min.
Pocet vsetkych vytvorenych tem: 377
Pocet vsetkych prispevkov k temam: 2 520
Pocet vsetkych registrovanych pouzivatelov: 283


Ubehol nam prvy mesiac fungovania fora a preto som sa rozhodol vam poskytnut zopar udajov zo statistiky navstevnosti stranky. Udaje su aktualne k casu pisania tohto prispevku. Pocet vsetkych navstev z unikatnych IP adries: 9 848 Pocet vsetkych videni stranky: 418 819 Pocet vsetkych vytvorenych relacii (sessions) – je to cas, kedy je jeden pouzivatel aktivny na stranke – nastavena hodnota je 30 min.: 60 139 Bounce rate (cim nizsie percento, tym dlhsie straveny cas na stranke): 5,14 % Priemerny cas straveny na stranke: okolo 20 min. Pocet vsetkych vytvorenych tem: 377 Pocet vsetkych prispevkov k temam: 2 520 Pocet vsetkych registrovanych pouzivatelov: 283
Upravené 9. 2. 2021 o 08:09

Velmi pěkný výsledek . Pošleme to Jandovi ?


Velmi pěkný výsledek . Pošleme to Jandovi ?

Velmi pěkný výsledek . Pošleme to Jandovi ?


Som za srandu, ale to by bolo dosť cez čiaru...


[quote="pid:2620, uid:57"]Velmi pěkný výsledek . Pošleme to Jandovi ?[/quote] Som za srandu, ale to by bolo dosť cez čiaru...

Moderátor

Tomu prvému príspevku až tak nerozumiem, ale je to super, že fungujete. Voda mi dosť chýbala. Ja veľmi neprispievam, ale sledujem. Ďakujem vsetkym.


Tomu prvému príspevku až tak nerozumiem, ale je to super, že fungujete. Voda mi dosť chýbala. Ja veľmi neprispievam, ale sledujem. Ďakujem vsetkym.
Upravené 5. 2. 2021 o 15:50

Souhlasím. Já také děkuji za všechny příspěvky. Pomáhá mi to při orientaci v tom, co se děje .Děkuji všem.


Souhlasím. Já také děkuji za všechny příspěvky. Pomáhá mi to při orientaci v tom, co se děje .Děkuji všem.

Voda mi dosť chýbala. Ja veľmi neprispievam, ale sledujem. Ďakujem vsetkym.



Voda chýbala aj mne.Dokázala som tam stráviť hodiny miesto tv ktorý už nepoužívam +-20rsmile .Som rada a veľmi vďačná všetkým za tieto stránky.Je to lepšie ako akékoľvek noviny(pre mňa určite).Veľká vďaka všetkým tvorcom aj prispievateľom.601dbe35e1903


> Voda mi dosť chýbala. Ja veľmi neprispievam, ale sledujem. Ďakujem vsetkym. Voda chýbala aj mne.Dokázala som tam stráviť hodiny miesto tv ktorý už nepoužívam +-20r;) .Som rada a veľmi vďačná všetkým za tieto stránky.Je to lepšie ako akékoľvek noviny(pre mňa určite).Veľká vďaka všetkým tvorcom aj prispievateľom.![601dbe35e1903](serve/attachment&path=601dbe35e1903)

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

V prvé dni tu nebolo veľmi čo pozerať, ale dnes už doslova musím filtrovať čo si prečítam a čo nieje pre mňa až také dôležité. Začína to tu byť sakra zaujímavé, nielen pre študentov KSB, ale aj pre ľudí pravdu hľadajúcich.


Veľká vďaka tvorcom tohto fóra. Funguje to tu skvele.


Toto fórum sa doslova nabíja, nielen egregoriálne, ale aj energo-informačne.


V prvé dni tu nebolo veľmi čo pozerať, ale dnes už doslova musím filtrovať čo si prečítam a čo nieje pre mňa až také dôležité. Začína to tu byť sakra zaujímavé, nielen pre študentov KSB, ale aj pre ľudí pravdu hľadajúcich. Veľká vďaka tvorcom tohto fóra. Funguje to tu skvele. Toto fórum sa doslova nabíja, nielen egregoriálne, ale aj energo-informačne.

Také chci poděkovat za možnost zde číst a být informovaný ,Voda mi chyběla a chybí .
Děkuji všem přispívajícím,překladatelům a Stvořiteli těchto stránek.


Také chci poděkovat za možnost zde číst a být informovaný ,Voda mi chyběla a chybí . Děkuji všem přispívajícím,překladatelům a Stvořiteli těchto stránek.
968
7
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept